Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia   

:::::::: Marzec 2009 ::::::::

, Witamy w krainie Marcepankow :D
> , Witamy w krainie Marcepankow :D
Dzaga
piÄ…, 03 kwi 2009 - 22:17
clio ponoc od 3 tygodnia... ale to indywidulna sprawa... zależy od układu pokarmowego dziecka...

u nas tez babcie bawia sie z Paula albo robią cos w domu a ja wtedy moge sie choc godzinkę zdrzemnąć.... a to luksus teraz...


flo Lou nadal przychodzi do Was rano??
Dzaga


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,994
Dołączył: czw, 03 sie 06 - 16:03
SkÄ…d: moje okolice
Nr użytkownika: 6,840




post piÄ…, 03 kwi 2009 - 22:17
Post #41

clio ponoc od 3 tygodnia... ale to indywidulna sprawa... zależy od układu pokarmowego dziecka...

u nas tez babcie bawia sie z Paula albo robią cos w domu a ja wtedy moge sie choc godzinkę zdrzemnąć.... a to luksus teraz...


flo Lou nadal przychodzi do Was rano??

--------------------
Paulinka - 30 sierpnia 2007
Oliwka - 7 marca 2009


zawsze będziesz w naszych serduchach Fuksik...
25.05.2000-25.09.2009
clio
piÄ…, 03 kwi 2009 - 22:21
witam was wieczorkiem

Magda mi też położna mówiła, że nie można cytrusów ale czekolady i orzechów tak samo
wariacja, chyba bym musiała się chlebem z masłem tylko żywić
ja staram się próbowac wszystkiego powoli, oprócz kapusty itp i obserwuję Tymka, na razie nic sie nie dzieje

właśnie takie małe drobne czerwone krosteczki na buźce i na szyjce mu wyskoczyły
i zastanawiam się czy coś zjadłamczy to potówki mogą być? jak myślicie?

Ja was podziwiam, macie takie małe dzieciaczki i teraz drugie
dobrze, że babcie pomagają
ja na ogół sama i chwilami mam wrażenie, że już nie dam rady, a jak bym miała dwójkę razem to nie wiem

Agak witaj kochana i gratulki raz jeszcze
to się z Macio umówiłyście czy jak? icon_wink.gif

Macio hello, zapraszamy icon_smile.gif

Anielica to super, że mała ładnie śpi icon_smile.gif
Tymuś z reguły zasypia ok 22 ostatnio i budzi się o 3 na cycanie

flo super fotki zapomniałam napisać

vika nie dołuj się kochana




clio


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,455
Dołączył: pią, 23 maj 03 - 08:41
Skąd: Wałbrzych
Nr użytkownika: 759

GG:


post piÄ…, 03 kwi 2009 - 22:21
Post #42

witam was wieczorkiem

Magda mi też położna mówiła, że nie można cytrusów ale czekolady i orzechów tak samo
wariacja, chyba bym musiała się chlebem z masłem tylko żywić
ja staram się próbowac wszystkiego powoli, oprócz kapusty itp i obserwuję Tymka, na razie nic sie nie dzieje

właśnie takie małe drobne czerwone krosteczki na buźce i na szyjce mu wyskoczyły
i zastanawiam się czy coś zjadłamczy to potówki mogą być? jak myślicie?

Ja was podziwiam, macie takie małe dzieciaczki i teraz drugie
dobrze, że babcie pomagają
ja na ogół sama i chwilami mam wrażenie, że już nie dam rady, a jak bym miała dwójkę razem to nie wiem

Agak witaj kochana i gratulki raz jeszcze
to się z Macio umówiłyście czy jak? icon_wink.gif

Macio hello, zapraszamy icon_smile.gif

Anielica to super, że mała ładnie śpi icon_smile.gif
Tymuś z reguły zasypia ok 22 ostatnio i budzi się o 3 na cycanie

flo super fotki zapomniałam napisać

vika nie dołuj się kochana






--------------------
Oskar 2001




clio
flo
piÄ…, 03 kwi 2009 - 22:25
Magda, a ja wlasnie czytaylam ze mozna jesc wszystko i najwyzej odstawic jakby co. Jak bedzie miala czerwona pupe po cytrusach to nie bede jadla. Narazie jest ok. Przyjemnych zakupow!

Dzaga, z Lou to roznie jest, ale lepiej jak bylo. Czasami obudzi sie w nocy i trzeba ja znowu polozyc spac. Rano przychodzi zawsze. Czasami ok 6 i spi dalej z nami do 7 a czasem dopiero jak sie obudzi. Bardzo roznie.


Dzisiaj rozpoczelismy sezon grillowy icon_smile.gif Tzn. wszyscy oprocz mnie, bo ja z Gabriela walczylam do 21.30. Jakos tak o tej porze zawsze zasypia.

Magda,nie wiem jak to z kolkami.

Ja za to mam wrazenie, ze wieczorem przy usypianiu Gaby nie mam mleka. Mala pijhe to z jednej to z drugiej piersi i puszcza i sie denerwuje i zaczyna czasami plakac. Czasami mi naplywa troche mleka, ale duzo mniej jak w ciagu dnia czy w nocy. Ciesze sie, ze moj maz ma zdrowe podejscie do sytuacji i stwierdzil, ze trzeba miec w zapasie mleko modyfikowane...

Ten post edytował flo pią, 03 kwi 2009 - 22:28
flo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,215
Dołączył: pon, 07 sie 06 - 12:49
SkÄ…d: Niemcy
Nr użytkownika: 6,882

GG:


post piÄ…, 03 kwi 2009 - 22:25
Post #43

Magda, a ja wlasnie czytaylam ze mozna jesc wszystko i najwyzej odstawic jakby co. Jak bedzie miala czerwona pupe po cytrusach to nie bede jadla. Narazie jest ok. Przyjemnych zakupow!

Dzaga, z Lou to roznie jest, ale lepiej jak bylo. Czasami obudzi sie w nocy i trzeba ja znowu polozyc spac. Rano przychodzi zawsze. Czasami ok 6 i spi dalej z nami do 7 a czasem dopiero jak sie obudzi. Bardzo roznie.


Dzisiaj rozpoczelismy sezon grillowy icon_smile.gif Tzn. wszyscy oprocz mnie, bo ja z Gabriela walczylam do 21.30. Jakos tak o tej porze zawsze zasypia.

Magda,nie wiem jak to z kolkami.

Ja za to mam wrazenie, ze wieczorem przy usypianiu Gaby nie mam mleka. Mala pijhe to z jednej to z drugiej piersi i puszcza i sie denerwuje i zaczyna czasami plakac. Czasami mi naplywa troche mleka, ale duzo mniej jak w ciagu dnia czy w nocy. Ciesze sie, ze moj maz ma zdrowe podejscie do sytuacji i stwierdzil, ze trzeba miec w zapasie mleko modyfikowane...

--------------------
Zapraszam do wspólnego gotowania:
FLOWEREK.COM

Odwiedz mnie na FACEBOOKU

Louisa 14.12.2006

Gabriela 04.03.2009

"I´m fat, and I´m lazy, and I´m proud of it ! " Garfield
clio
piÄ…, 03 kwi 2009 - 22:27
flo my jutro rozpoczynamy icon_smile.gif
taa tylko ciekawe co ja zjem icon_wink.gif
clio


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,455
Dołączył: pią, 23 maj 03 - 08:41
Skąd: Wałbrzych
Nr użytkownika: 759

GG:


post piÄ…, 03 kwi 2009 - 22:27
Post #44

flo my jutro rozpoczynamy icon_smile.gif
taa tylko ciekawe co ja zjem icon_wink.gif

--------------------
Oskar 2001




clio
flo
piÄ…, 03 kwi 2009 - 22:30
clio, ladny avatar i paseczki icon_smile.gif Na zolwia tez sie czailam icon_smile.gif
ja nie zdazylam nic zjesc. Zanim mala zasnela, to grill sie skonczyl. Salatke sobie zrob. Zjadlam dzisiaj z rucoli i kielkow z oliwa z oliwek i odrobina balsamico icon_smile.gif

Ten post edytował flo pią, 03 kwi 2009 - 22:31
flo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,215
Dołączył: pon, 07 sie 06 - 12:49
SkÄ…d: Niemcy
Nr użytkownika: 6,882

GG:


post piÄ…, 03 kwi 2009 - 22:30
Post #45

clio, ladny avatar i paseczki icon_smile.gif Na zolwia tez sie czailam icon_smile.gif
ja nie zdazylam nic zjesc. Zanim mala zasnela, to grill sie skonczyl. Salatke sobie zrob. Zjadlam dzisiaj z rucoli i kielkow z oliwa z oliwek i odrobina balsamico icon_smile.gif

--------------------
Zapraszam do wspólnego gotowania:
FLOWEREK.COM

Odwiedz mnie na FACEBOOKU

Louisa 14.12.2006

Gabriela 04.03.2009

"I´m fat, and I´m lazy, and I´m proud of it ! " Garfield
clio
piÄ…, 03 kwi 2009 - 22:47
dzięki flo icon_smile.gif
tak sałatkę sobie zrobię na pewno ale mam ochotę oczywiście na kiełbaskę i to taką mocno spieczoną
ciężki los matki karmiącej icon_wink.gif
clio


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,455
Dołączył: pią, 23 maj 03 - 08:41
Skąd: Wałbrzych
Nr użytkownika: 759

GG:


post piÄ…, 03 kwi 2009 - 22:47
Post #46

dzięki flo icon_smile.gif
tak sałatkę sobie zrobię na pewno ale mam ochotę oczywiście na kiełbaskę i to taką mocno spieczoną
ciężki los matki karmiącej icon_wink.gif


--------------------
Oskar 2001




clio
flo
piÄ…, 03 kwi 2009 - 22:51
ah z kielbaska problemu nie mialam, bo nie lubie icon_smile.gif wole steki. Mam ochote na takiego polkrwistego. No i whisky z cola bym sobie wypila. Zalatuje mi tu ze szklaneczki meza i az mi slinka leci, bo tak dawno nie pilam icon_biggrin.gif

Ide spac. Dobranoc icon_smile.gif

Ten post edytował flo pią, 03 kwi 2009 - 22:53
flo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,215
Dołączył: pon, 07 sie 06 - 12:49
SkÄ…d: Niemcy
Nr użytkownika: 6,882

GG:


post piÄ…, 03 kwi 2009 - 22:51
Post #47

ah z kielbaska problemu nie mialam, bo nie lubie icon_smile.gif wole steki. Mam ochote na takiego polkrwistego. No i whisky z cola bym sobie wypila. Zalatuje mi tu ze szklaneczki meza i az mi slinka leci, bo tak dawno nie pilam icon_biggrin.gif

Ide spac. Dobranoc icon_smile.gif

--------------------
Zapraszam do wspólnego gotowania:
FLOWEREK.COM

Odwiedz mnie na FACEBOOKU

Louisa 14.12.2006

Gabriela 04.03.2009

"I´m fat, and I´m lazy, and I´m proud of it ! " Garfield
clio
piÄ…, 03 kwi 2009 - 23:11
ja też
dobranoc
clio


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,455
Dołączył: pią, 23 maj 03 - 08:41
Skąd: Wałbrzych
Nr użytkownika: 759

GG:


post piÄ…, 03 kwi 2009 - 23:11
Post #48

ja też
dobranoc

--------------------
Oskar 2001




clio
Dzaga
sob, 04 kwi 2009 - 07:38
no i siedzÄ… te matki karmiÄ…ce i piszÄ… posty zamaist odsypiac no!!!!!!!!!!!!

flo ja tam lubię wieczorem przytulić się do Paulinki icon_smile.gif wiem ze to niedobrze ze spi z nami ale lubię to icon_smile.gif
jak wykonczymy calkiem pietro to czas chyba jÄ… oduczyc spania z rodzicami icon_smile.gif

clio udanego grilla
i z dwójką tez pewnie bys dała rade - z pomocą męża czy babci.. icon_smile.gif ak to juz jest ze my zawsze musimy dawac sobie radę... nawet w najtrudniejszych sytuacjach .. zreszta dzieci to skarb icon_smile.gif czekam tylko az Oliwka zacznie coś kumać i uśmiechac sie do na swszystkich icon_smile.gif

flo ponoć czasem tak moze byc ze wieczorem jest troche mniej mleka po calym dniu - w poradni mi tak mowili ... i kazali przystawiac Paulinke jak najczesciej, albo sciagac mleko w ciagu dnia jak go jest wiecej i podac swoje butelka...

ja i tak dawałam wtedy butle modyfikowanego na noc Paulice - bo inaczej nie zasneła tylko płakała długo... w

no i ja tez bym pogrillowała!!!!!!!!!!!!!!! buuuuuuuuuuu


no ale nei narzekam - miłej soboty!! icon_smile.gif
Dzaga


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,994
Dołączył: czw, 03 sie 06 - 16:03
SkÄ…d: moje okolice
Nr użytkownika: 6,840




post sob, 04 kwi 2009 - 07:38
Post #49

no i siedzÄ… te matki karmiÄ…ce i piszÄ… posty zamaist odsypiac no!!!!!!!!!!!!

flo ja tam lubię wieczorem przytulić się do Paulinki icon_smile.gif wiem ze to niedobrze ze spi z nami ale lubię to icon_smile.gif
jak wykonczymy calkiem pietro to czas chyba jÄ… oduczyc spania z rodzicami icon_smile.gif

clio udanego grilla
i z dwójką tez pewnie bys dała rade - z pomocą męża czy babci.. icon_smile.gif ak to juz jest ze my zawsze musimy dawac sobie radę... nawet w najtrudniejszych sytuacjach .. zreszta dzieci to skarb icon_smile.gif czekam tylko az Oliwka zacznie coś kumać i uśmiechac sie do na swszystkich icon_smile.gif

flo ponoć czasem tak moze byc ze wieczorem jest troche mniej mleka po calym dniu - w poradni mi tak mowili ... i kazali przystawiac Paulinke jak najczesciej, albo sciagac mleko w ciagu dnia jak go jest wiecej i podac swoje butelka...

ja i tak dawałam wtedy butle modyfikowanego na noc Paulice - bo inaczej nie zasneła tylko płakała długo... w

no i ja tez bym pogrillowała!!!!!!!!!!!!!!! buuuuuuuuuuu


no ale nei narzekam - miłej soboty!! icon_smile.gif

--------------------
Paulinka - 30 sierpnia 2007
Oliwka - 7 marca 2009


zawsze będziesz w naszych serduchach Fuksik...
25.05.2000-25.09.2009
flo
sob, 04 kwi 2009 - 10:52
dzien piekny dobry:)

jedziemy nad morze. milego dnia:)
flo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,215
Dołączył: pon, 07 sie 06 - 12:49
SkÄ…d: Niemcy
Nr użytkownika: 6,882

GG:


post sob, 04 kwi 2009 - 10:52
Post #50

dzien piekny dobry:)

jedziemy nad morze. milego dnia:)

--------------------
Zapraszam do wspólnego gotowania:
FLOWEREK.COM

Odwiedz mnie na FACEBOOKU

Louisa 14.12.2006

Gabriela 04.03.2009

"I´m fat, and I´m lazy, and I´m proud of it ! " Garfield
gosiagosia
sob, 04 kwi 2009 - 12:16
flo u mnie z tym mlekiem jest podobnie, dlatego dokarmian czesto na wieczor modyfikowanym
gosiagosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,244
Dołączył: nie, 18 sty 09 - 21:40
Nr użytkownika: 24,823




post sob, 04 kwi 2009 - 12:16
Post #51

flo u mnie z tym mlekiem jest podobnie, dlatego dokarmian czesto na wieczor modyfikowanym

--------------------
Sz. marzec 2009
F. luty 2011
B.A. Aniołek 6tc [*]



...nie ma stópki zbyt małej, by nie mogła zostawić śladu...
vika
sob, 04 kwi 2009 - 16:24
bedzie byle jak napisane, bo jedna reka, na drugiej mloda spi. od ok 4 zaczyna ja brzuszek pobolewac.

kolki moga zaczac sie nawet po miesiacu, ale tez szybciej. moje dzieciaki wlasnie z tych, co im sie szybciej zaczyna.

flo zazdroszcze tego morza. my dopiero latem sie wybierzemy, za to na 2 tygodnie.

clio udanego grillowania:)

mam jakies dziury w pamieci i nie pamietam, co chcialam napisac.

my cycujemy nadal przez nakladki, ale mleko na razie jest i nie musze dziewczyny dokarmiac. modyfikowane w szafce na wszelki wypadek tez stoi. z nakladek nie mamy szans raczej wyjsc. nadia z reszta w ogole sie zachowuje przy cycu strasznie i zanim zaciagnie, to dluzsza chwile walczy i nie wie co ma robic. na szczescie potrzeba zaspokojenia glodu jest silniejsza;)

vika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,101
Dołączył: pon, 20 lut 06 - 10:49
Nr użytkownika: 4,981




post sob, 04 kwi 2009 - 16:24
Post #52

bedzie byle jak napisane, bo jedna reka, na drugiej mloda spi. od ok 4 zaczyna ja brzuszek pobolewac.

kolki moga zaczac sie nawet po miesiacu, ale tez szybciej. moje dzieciaki wlasnie z tych, co im sie szybciej zaczyna.

flo zazdroszcze tego morza. my dopiero latem sie wybierzemy, za to na 2 tygodnie.

clio udanego grillowania:)

mam jakies dziury w pamieci i nie pamietam, co chcialam napisac.

my cycujemy nadal przez nakladki, ale mleko na razie jest i nie musze dziewczyny dokarmiac. modyfikowane w szafce na wszelki wypadek tez stoi. z nakladek nie mamy szans raczej wyjsc. nadia z reszta w ogole sie zachowuje przy cycu strasznie i zanim zaciagnie, to dluzsza chwile walczy i nie wie co ma robic. na szczescie potrzeba zaspokojenia glodu jest silniejsza;)

Anielicaaa28a
sob, 04 kwi 2009 - 18:11
Witajcie dziewczyny!!!!

My dziś dużo czasu na dworze z Antosia a tata mył okna i robił porzątki bo z tego wszystkiego zapomnieliśmy ,ze świeta to już po niedzieli wielki tydzien 06.gif wróciłyśmy dopiero jak w domku czysto się zrobiło.

-co do kolek to mój Skarbek już w szpitalu miał problemy , które jeszcze ma do dziś napewno to kolka tylko nie takie wydanie jakie znałam z opowiesci, tylko napina się , robi bordowa czasem krzyknie ewidentnie widac ,ze ja brzucho męczy od dzis dajemy jej infacol zobaczymy czy pomoże ja czy się głoduje czy nie to objawy zawsze ma te same wiec nie głoduje sie tak icon_wink.gif

flo faktycznie uświadomiłas mi ,że o spieczonej kiełbasce z grilla moge zapomniec a na
whisky jeka danielsa mam taka ochote juz z pół roku icon_wink.gif
Co do ubierania to dziękuje ,że zawsze chętnie podpowiesz na moje wątpliwosci z tym ubieraniem to dla mnie czasem obłed aby nie przegrzac itp.u nas dzis w słońcu 24stopnie icon_cool.gif
co do zdjęcia chciałam wstawic obiecane zdjęcia wtedy pokoiku to Antosie wam pokazac icon_wink.gif to podaj mi meila to wyśle do Ciebie a Ty wstawisz a poxniej usuniesz co Ty na to ????
Chyba ,ze znajde wiecej czasu i sama pokąbinuje; jak tam nad morzem było???
musze już zmykac do małej ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
aaaa piszecie ,że dokarmiacie mlekiem modyfikowanym a mówią ,że najlepiej tylko swoim karmic hmm czasem tez bym Antoske dokarmiła tylko sama nie wiem aaaa jakiego mleka modyfikowanego używacie??
Anielicaaa28a


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 699
Dołączył: pią, 11 lip 08 - 21:01
SkÄ…d: opolskie
Nr użytkownika: 20,682

GG:


post sob, 04 kwi 2009 - 18:11
Post #53

Witajcie dziewczyny!!!!

My dziś dużo czasu na dworze z Antosia a tata mył okna i robił porzątki bo z tego wszystkiego zapomnieliśmy ,ze świeta to już po niedzieli wielki tydzien 06.gif wróciłyśmy dopiero jak w domku czysto się zrobiło.

-co do kolek to mój Skarbek już w szpitalu miał problemy , które jeszcze ma do dziś napewno to kolka tylko nie takie wydanie jakie znałam z opowiesci, tylko napina się , robi bordowa czasem krzyknie ewidentnie widac ,ze ja brzucho męczy od dzis dajemy jej infacol zobaczymy czy pomoże ja czy się głoduje czy nie to objawy zawsze ma te same wiec nie głoduje sie tak icon_wink.gif

flo faktycznie uświadomiłas mi ,że o spieczonej kiełbasce z grilla moge zapomniec a na
whisky jeka danielsa mam taka ochote juz z pół roku icon_wink.gif
Co do ubierania to dziękuje ,że zawsze chętnie podpowiesz na moje wątpliwosci z tym ubieraniem to dla mnie czasem obłed aby nie przegrzac itp.u nas dzis w słońcu 24stopnie icon_cool.gif
co do zdjęcia chciałam wstawic obiecane zdjęcia wtedy pokoiku to Antosie wam pokazac icon_wink.gif to podaj mi meila to wyśle do Ciebie a Ty wstawisz a poxniej usuniesz co Ty na to ????
Chyba ,ze znajde wiecej czasu i sama pokąbinuje; jak tam nad morzem było???
musze już zmykac do małej ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
aaaa piszecie ,że dokarmiacie mlekiem modyfikowanym a mówią ,że najlepiej tylko swoim karmic hmm czasem tez bym Antoske dokarmiła tylko sama nie wiem aaaa jakiego mleka modyfikowanego używacie??
clio
sob, 04 kwi 2009 - 18:18
wróciliśmy z grillowania icon_smile.gif
pojadłam sałatki i popatrzyłamna kiełbaski, ech icon_wink.gif
trochę się zachmurzyo i słońce zaszło ale było fajnie

flo i jak było nad morzem? ale fajnie macie, uwielbiam morze

Dzaga humorek lepszy dziÅ›?
ja się rano powściekałam na małżonka i mi się polepszyło icon_wink.gif

vika Tymuś też czasem walczy i się wścieka zanim zaciągnie cyca
może z czasem uda wam się bez nakładek, miałam tak Oskarem
a teraz jak je tak to dobrze

właśnie miałam was pytać jakie mleko modyfikowane dajecie?
chciałabym mieć na wszelki wypadek, bo mi się szykuje ważny wyjazd na kilka godzin a ściągnąć nie dam rady, Timi wysysa wszystko
w ogóle to ja się boję butelki, dawałam mu wodę jakbył żółty, bo mi położna kazała i mi się lekko zachłysnął i mam shizę teraz
zresztą z Oskarem też miałam ale on to nawet mojego mleka z butelki nie ruszył
clio


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,455
Dołączył: pią, 23 maj 03 - 08:41
Skąd: Wałbrzych
Nr użytkownika: 759

GG:


post sob, 04 kwi 2009 - 18:18
Post #54

wróciliśmy z grillowania icon_smile.gif
pojadłam sałatki i popatrzyłamna kiełbaski, ech icon_wink.gif
trochę się zachmurzyo i słońce zaszło ale było fajnie

flo i jak było nad morzem? ale fajnie macie, uwielbiam morze

Dzaga humorek lepszy dziÅ›?
ja się rano powściekałam na małżonka i mi się polepszyło icon_wink.gif

vika Tymuś też czasem walczy i się wścieka zanim zaciągnie cyca
może z czasem uda wam się bez nakładek, miałam tak Oskarem
a teraz jak je tak to dobrze

właśnie miałam was pytać jakie mleko modyfikowane dajecie?
chciałabym mieć na wszelki wypadek, bo mi się szykuje ważny wyjazd na kilka godzin a ściągnąć nie dam rady, Timi wysysa wszystko
w ogóle to ja się boję butelki, dawałam mu wodę jakbył żółty, bo mi położna kazała i mi się lekko zachłysnął i mam shizę teraz
zresztą z Oskarem też miałam ale on to nawet mojego mleka z butelki nie ruszył

--------------------
Oskar 2001




clio
clio
sob, 04 kwi 2009 - 18:22
Anielica też właśnie napisałam o mleku modyfikowanym icon_wink.gif

co do ubierania to się nie martw, ja też mam problem
dziś było wręcz upalnie i bałam się, że mi się przegrzeje
ale ubrałam go bardziej lekko i sprawdzałam raz na jakiś czas szyjkę czy nie jest spocony
clio


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,455
Dołączył: pią, 23 maj 03 - 08:41
Skąd: Wałbrzych
Nr użytkownika: 759

GG:


post sob, 04 kwi 2009 - 18:22
Post #55

Anielica też właśnie napisałam o mleku modyfikowanym icon_wink.gif

co do ubierania to się nie martw, ja też mam problem
dziś było wręcz upalnie i bałam się, że mi się przegrzeje
ale ubrałam go bardziej lekko i sprawdzałam raz na jakiś czas szyjkę czy nie jest spocony

--------------------
Oskar 2001




clio
gosiagosia
sob, 04 kwi 2009 - 19:10
ja daje NAAN

moj mlody nawet przy piersi sie krztusi
gosiagosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,244
Dołączył: nie, 18 sty 09 - 21:40
Nr użytkownika: 24,823




post sob, 04 kwi 2009 - 19:10
Post #56

ja daje NAAN

moj mlody nawet przy piersi sie krztusi

--------------------
Sz. marzec 2009
F. luty 2011
B.A. Aniołek 6tc [*]



...nie ma stópki zbyt małej, by nie mogła zostawić śladu...
flo
sob, 04 kwi 2009 - 19:16
wrocilismy i zyjemy icon_smile.gif

Ja dawalam i bede dawac HIPP probiotyczny. Po tym Lou mniej ulewala i z opowiadan innych dziewczyn nie tylko Lou.

reszte napiosze pozniej, bo musze dziewczyny spac polozyc
flo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,215
Dołączył: pon, 07 sie 06 - 12:49
SkÄ…d: Niemcy
Nr użytkownika: 6,882

GG:


post sob, 04 kwi 2009 - 19:16
Post #57

wrocilismy i zyjemy icon_smile.gif

Ja dawalam i bede dawac HIPP probiotyczny. Po tym Lou mniej ulewala i z opowiadan innych dziewczyn nie tylko Lou.

reszte napiosze pozniej, bo musze dziewczyny spac polozyc

--------------------
Zapraszam do wspólnego gotowania:
FLOWEREK.COM

Odwiedz mnie na FACEBOOKU

Louisa 14.12.2006

Gabriela 04.03.2009

"I´m fat, and I´m lazy, and I´m proud of it ! " Garfield
flo
sob, 04 kwi 2009 - 20:10
Lou padla a gabi caly dzien przespala i teraz nie ma zamiaru spac. patrzy na mnie zdziwiona co ja od niej chce icon_biggrin.gif

vika, probuj bez nakladek tez karmic. Gabriela tez nie umie zalapac i czasami sie nameczymy dlugo zanim zassie. Louisa z czasem zalapala bez nakladek, bo tez tylko Z ja karmilam na poczatku.

Anielica, oj dobry maz, ze posprzatal icon_smile.gif My dzisiaj nie sprzatalismy i trzeba bedzie jutro chyba. Niestety niedziela, ale sobie dzisiaj niedzielny wypad zrobilismy a od poniedzialku juz goscie wiec trzeba troche ogarnac.

Ubieraj mala tak aby kark byl cieply, ale nie goracy. To podstawowa zasada i nie bedzie ubrana zle icon_smile.gif Gabriela miala dzisiaj to co w domu+ cieniutki welurowy komplecik. Nie wiem ile stopni bylo, ale bylo bardzo cieplo. Czasami zawiewal wiatr od morza wiec przykrylam ja moja kurtka icon_biggrin.gif

Napisze ci na prw instrukcje wklejania tu zdjec jak znajde chwilke icon_smile.gif

clio, dobrze ze grill sie udal icon_smile.gif

cdn. ide do Gabi icon_biggrin.gif

Juz moge dalej pisac icon_smile.gif

Magda, Gabriela strasznie ulewa. Czasami tak, ze mam wrazenie, ze zwrocila wszystko, co zjadla.

Kurcze nadal mam ochote na whisky icon_smile.gif Wlasnie Jacka Danielsa bym sobie wypila icon_smile.gif)))) Albo jakies dobre winko icon_smile.gif

Wyjazd nad morze nam sie udal. Gabi spala w aucie i nad morzem tez icon_smile.gif Ja sie za to wybawilam z Lou. Pospacerowalismy, Lou zdazyla wejsc po kolana do wody w ciuchach i butach icon_biggrin.gif Pogoda byla super icon_smile.gif Znowu zaliczylam karmienie w miejscu publicznym. Dziwnie tak jakos wyjmowac piers jak tyle ludzi dookola, ale co zrobic jak dziecko glodne. Musze tylko pocwiczyc dyskretne karmienie icon_smile.gif Chociaz o to ciezko kiedy sie walczy z dzieckiem zeby w koncu zlapalo piers icon_smile.gif mam nadzieje, ze uda nam sie czesciej wyjezdzac.

clio, no wlasnie ja tez nie dam rady odciagnac mleka, bo gabriela sciaga na bierzaco. jakie butelki probowalas? Lou mi sie z aventu nigdy nie zakrztusila, bo tam dosyc mocno trzeba ciagnac. Ja tez sie boje, ze mi Gabriela butli nie ruszy. Na pewno silikonu nie lubi.

gosiagosia, dokarmiasz tak jak magda czyli najpierw karmisz ty a pozniej "dopychasz" modyfikowanym? Bleee ale brzydkie slowo wybralam, ale tak jakos mi pasuje d sytuacji icon_biggrin.gif

Ten post edytował flo sob, 04 kwi 2009 - 21:10
flo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,215
Dołączył: pon, 07 sie 06 - 12:49
SkÄ…d: Niemcy
Nr użytkownika: 6,882

GG:


post sob, 04 kwi 2009 - 20:10
Post #58

Lou padla a gabi caly dzien przespala i teraz nie ma zamiaru spac. patrzy na mnie zdziwiona co ja od niej chce icon_biggrin.gif

vika, probuj bez nakladek tez karmic. Gabriela tez nie umie zalapac i czasami sie nameczymy dlugo zanim zassie. Louisa z czasem zalapala bez nakladek, bo tez tylko Z ja karmilam na poczatku.

Anielica, oj dobry maz, ze posprzatal icon_smile.gif My dzisiaj nie sprzatalismy i trzeba bedzie jutro chyba. Niestety niedziela, ale sobie dzisiaj niedzielny wypad zrobilismy a od poniedzialku juz goscie wiec trzeba troche ogarnac.

Ubieraj mala tak aby kark byl cieply, ale nie goracy. To podstawowa zasada i nie bedzie ubrana zle icon_smile.gif Gabriela miala dzisiaj to co w domu+ cieniutki welurowy komplecik. Nie wiem ile stopni bylo, ale bylo bardzo cieplo. Czasami zawiewal wiatr od morza wiec przykrylam ja moja kurtka icon_biggrin.gif

Napisze ci na prw instrukcje wklejania tu zdjec jak znajde chwilke icon_smile.gif

clio, dobrze ze grill sie udal icon_smile.gif

cdn. ide do Gabi icon_biggrin.gif

Juz moge dalej pisac icon_smile.gif

Magda, Gabriela strasznie ulewa. Czasami tak, ze mam wrazenie, ze zwrocila wszystko, co zjadla.

Kurcze nadal mam ochote na whisky icon_smile.gif Wlasnie Jacka Danielsa bym sobie wypila icon_smile.gif)))) Albo jakies dobre winko icon_smile.gif

Wyjazd nad morze nam sie udal. Gabi spala w aucie i nad morzem tez icon_smile.gif Ja sie za to wybawilam z Lou. Pospacerowalismy, Lou zdazyla wejsc po kolana do wody w ciuchach i butach icon_biggrin.gif Pogoda byla super icon_smile.gif Znowu zaliczylam karmienie w miejscu publicznym. Dziwnie tak jakos wyjmowac piers jak tyle ludzi dookola, ale co zrobic jak dziecko glodne. Musze tylko pocwiczyc dyskretne karmienie icon_smile.gif Chociaz o to ciezko kiedy sie walczy z dzieckiem zeby w koncu zlapalo piers icon_smile.gif mam nadzieje, ze uda nam sie czesciej wyjezdzac.

clio, no wlasnie ja tez nie dam rady odciagnac mleka, bo gabriela sciaga na bierzaco. jakie butelki probowalas? Lou mi sie z aventu nigdy nie zakrztusila, bo tam dosyc mocno trzeba ciagnac. Ja tez sie boje, ze mi Gabriela butli nie ruszy. Na pewno silikonu nie lubi.

gosiagosia, dokarmiasz tak jak magda czyli najpierw karmisz ty a pozniej "dopychasz" modyfikowanym? Bleee ale brzydkie slowo wybralam, ale tak jakos mi pasuje d sytuacji icon_biggrin.gif

--------------------
Zapraszam do wspólnego gotowania:
FLOWEREK.COM

Odwiedz mnie na FACEBOOKU

Louisa 14.12.2006

Gabriela 04.03.2009

"I´m fat, and I´m lazy, and I´m proud of it ! " Garfield


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post sob, 04 kwi 2009 - 21:01
Post #59

flo, ale fajnie wam z tym morzem.
vika, probuj, probuj bez nakladek. my sie pozbylysmy, ale tez nieraz strasznie dlugo to trwa zanim Lauretka sie zassie..masakra...czasem mam dosc
clio, ale mam smaka na taka grilowana kielbaske

co do mleka modyfikowanego, to ja daje malej tak moze 2 razy na dobe, po karmieniu piersia, jak mam wrazenie, ze sie nie najadla i ze sie kreci...czasem zjada jeszcze 30ml, czasem 40ml...daje Aptamil 1, to chyba polski Bebilon 1. a wczoraj w nocy Laura pierwszy raz ulala i to tak porzadnie w dwoch rundach, musialam ja dwa razy przebierac
flo
sob, 04 kwi 2009 - 21:11
Magda, teraz dopiero zauwazylam.. dajesz Aptamil 1 a nie Pre? Aptamil nie ma Pre czy chcialas dac cos konkretniejszego?
flo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,215
Dołączył: pon, 07 sie 06 - 12:49
SkÄ…d: Niemcy
Nr użytkownika: 6,882

GG:


post sob, 04 kwi 2009 - 21:11
Post #60

Magda, teraz dopiero zauwazylam.. dajesz Aptamil 1 a nie Pre? Aptamil nie ma Pre czy chcialas dac cos konkretniejszego?

--------------------
Zapraszam do wspólnego gotowania:
FLOWEREK.COM

Odwiedz mnie na FACEBOOKU

Louisa 14.12.2006

Gabriela 04.03.2009

"I´m fat, and I´m lazy, and I´m proud of it ! " Garfield
> :::::::: Marzec 2009 ::::::::, Witamy w krainie Marcepankow :D
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 23 wrz 2024 - 16:12
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama