Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
61 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia   

WRZESIEŃ 2010 odsłona II

, ząbki nam rosną i robimy postępy :):)
> , zÄ…bki nam rosnÄ… i robimy postÄ™py :):)
buniaaa
wto, 22 mar 2011 - 13:13
u nas ładnie z domu się wydaje a wiatr aż huczy.

Dzisiaj dałam Olkowi marchewki z jabłuszkiem i niestety może jedną łyżeczkę zjadł... nawet mi to smakowało icon_biggrin.gif a on blokował buzię językiem i wypluwał.

Idę się położyć z nim chwilkę a potem pojadę po młodego - będzie jakaś rozrywka i czas zleci szybko do wieczora icon_wink.gif
buniaaa


Grupa: Zbanowani
Postów: 3,769
Dołączył: nie, 22 mar 09 - 12:25
SkÄ…d: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 26,271

GG:


post wto, 22 mar 2011 - 13:13
Post #41

u nas ładnie z domu się wydaje a wiatr aż huczy.

Dzisiaj dałam Olkowi marchewki z jabłuszkiem i niestety może jedną łyżeczkę zjadł... nawet mi to smakowało icon_biggrin.gif a on blokował buzię językiem i wypluwał.

Idę się położyć z nim chwilkę a potem pojadę po młodego - będzie jakaś rozrywka i czas zleci szybko do wieczora icon_wink.gif

--------------------
Aniurka
śro, 23 mar 2011 - 07:42
Aleksandra kurcze lekarka też się nad moim Bartkiem zastanawiała,że mu świszczy jak astmatykowi..mój mąż alergik,szwagier też prawie że astme miał..na razie BArtek bierze ketotifen...
Banyk ja mięsko razem gotuje z warzywami..nie wiedziałąm ze lepiej osobno..wiem tyle że lepiej nie miksować bo też niby witaminy traci i żeby drewnianą łyżką przecierać...
Buniaaa coś sie Oluś zbuntował na inne jedzonko-ale ma w sumie chłopak racje-cycuś mamy najlepszy 06.gif

Wczoraj mi mąż mówił że szef opowiadał ze tam gdzie złożyłam cv to swoją aplikacje złożyło ponad 200osób(małe miasteczko) szef wie bo to jego kolega i właśnie chciał jakąś znajomą polecić..także u nas to tylko po znajomościach sie można dostać..czyli raczej będe dalej skazana na dojeżdżanie daleko do pracy... 32.gif
Aniurka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,086
Dołączył: pon, 04 sty 10 - 09:03
Nr użytkownika: 30,881




post śro, 23 mar 2011 - 07:42
Post #42

Aleksandra kurcze lekarka też się nad moim Bartkiem zastanawiała,że mu świszczy jak astmatykowi..mój mąż alergik,szwagier też prawie że astme miał..na razie BArtek bierze ketotifen...
Banyk ja mięsko razem gotuje z warzywami..nie wiedziałąm ze lepiej osobno..wiem tyle że lepiej nie miksować bo też niby witaminy traci i żeby drewnianą łyżką przecierać...
Buniaaa coś sie Oluś zbuntował na inne jedzonko-ale ma w sumie chłopak racje-cycuś mamy najlepszy 06.gif

Wczoraj mi mąż mówił że szef opowiadał ze tam gdzie złożyłam cv to swoją aplikacje złożyło ponad 200osób(małe miasteczko) szef wie bo to jego kolega i właśnie chciał jakąś znajomą polecić..także u nas to tylko po znajomościach sie można dostać..czyli raczej będe dalej skazana na dojeżdżanie daleko do pracy... 32.gif

--------------------

buniaaa
śro, 23 mar 2011 - 10:47
Aniurka dobrze, że masz net w pracy bo tak to całkowite pustki byłyby tutaj u nas icon_wink.gif
co do pracy po znajomości to u nas w miasteczku tak samo...
Ja miałam gotować dzisiaj coś małemu ale z lenistwa zrezygnowałam 37.gif
U nas wkońcu troszkę mniej wieje więc idę na ogródek, mam nadzieję że Olo da mi troszkę pograbić i będzie spał tylko on bez jeżdżenia to zaraz się kręci - zobaczymy.

Wczoraj Bartosz pyta się: Mamo, ciekawy jestem co u nas będzie trzeciego
pytam: ale co trzecie (domyślając się)
młody: no dziecko, czy to będzie chłopiec czy dziewczynka
no to mówię: że mamusia już ci kiedyś tłumaczyła że będzie Was tylko dwóch
nieodpuszczając młody: ale widziałem taką panią i miała trójkę
więc mu mówię, że niektórzy ludzie mają jedno, niektórzy i pięcioro dzieci a Was będzie dwóch.
młody: a dlaczego
no to mu tłumaczę że potrzeba dużo pieniążków aby Was wychować, cierpliwości, uwagi. Trzeba Was pilnować a mi byłoby ciężko z trójką
młody nadal nieodpuszczając: ale ja jestem już duży i mnie nie trzeba pilnować.
ja mu nadal tłumaczę że chodzi do przedszkola trzeba go prowadzać, odbierać później w szkole pomagać w nauce itd
młody: bo Twoim marzeniem zawsze było mieć dwóch synów
kończąc odpowiadam "tak" 04.gif

dodam, że to było w drodze powrotnej do domu z wyjazdu na pocztę, który okazał się wyprawą 04.gif
ale nosidełko uratowało moje nerwy i ręce icon_wink.gif

a jeszcze wracając do tematu jedzenia to wczoraj na obiad robiłam sos i włożyłam lekko umaczanego widelca Olkowi do buźki to mlaskał jeszcze z 10 minut po tym icon_smile.gif

Ten post edytował buniaaa śro, 23 mar 2011 - 10:52
buniaaa


Grupa: Zbanowani
Postów: 3,769
Dołączył: nie, 22 mar 09 - 12:25
SkÄ…d: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 26,271

GG:


post śro, 23 mar 2011 - 10:47
Post #43

Aniurka dobrze, że masz net w pracy bo tak to całkowite pustki byłyby tutaj u nas icon_wink.gif
co do pracy po znajomości to u nas w miasteczku tak samo...
Ja miałam gotować dzisiaj coś małemu ale z lenistwa zrezygnowałam 37.gif
U nas wkońcu troszkę mniej wieje więc idę na ogródek, mam nadzieję że Olo da mi troszkę pograbić i będzie spał tylko on bez jeżdżenia to zaraz się kręci - zobaczymy.

Wczoraj Bartosz pyta się: Mamo, ciekawy jestem co u nas będzie trzeciego
pytam: ale co trzecie (domyślając się)
młody: no dziecko, czy to będzie chłopiec czy dziewczynka
no to mówię: że mamusia już ci kiedyś tłumaczyła że będzie Was tylko dwóch
nieodpuszczając młody: ale widziałem taką panią i miała trójkę
więc mu mówię, że niektórzy ludzie mają jedno, niektórzy i pięcioro dzieci a Was będzie dwóch.
młody: a dlaczego
no to mu tłumaczę że potrzeba dużo pieniążków aby Was wychować, cierpliwości, uwagi. Trzeba Was pilnować a mi byłoby ciężko z trójką
młody nadal nieodpuszczając: ale ja jestem już duży i mnie nie trzeba pilnować.
ja mu nadal tłumaczę że chodzi do przedszkola trzeba go prowadzać, odbierać później w szkole pomagać w nauce itd
młody: bo Twoim marzeniem zawsze było mieć dwóch synów
kończąc odpowiadam "tak" 04.gif

dodam, że to było w drodze powrotnej do domu z wyjazdu na pocztę, który okazał się wyprawą 04.gif
ale nosidełko uratowało moje nerwy i ręce icon_wink.gif

a jeszcze wracając do tematu jedzenia to wczoraj na obiad robiłam sos i włożyłam lekko umaczanego widelca Olkowi do buźki to mlaskał jeszcze z 10 minut po tym icon_smile.gif

--------------------
Aniurka
śro, 23 mar 2011 - 12:52
Buniaaa padłam 01.gif no to teraz dla Bartosza będziesz musiała o córeczce pomarzyć 06.gif swoją drogą skąd on to wymyślił 06.gif najbardziej rozbroiło mnie zdanie
CYTAT
ale widziałem taką panią i miała trójkę
04.gif dobrze,że nie widział takiej co miała piątke bo byś miała problem 08.gif
a to może Olo czeka na jakiś normalny obiadek a nie papki 06.gif

Ten post edytował Aniurka śro, 23 mar 2011 - 12:52
Aniurka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,086
Dołączył: pon, 04 sty 10 - 09:03
Nr użytkownika: 30,881




post śro, 23 mar 2011 - 12:52
Post #44

Buniaaa padłam 01.gif no to teraz dla Bartosza będziesz musiała o córeczce pomarzyć 06.gif swoją drogą skąd on to wymyślił 06.gif najbardziej rozbroiło mnie zdanie
CYTAT
ale widziałem taką panią i miała trójkę
04.gif dobrze,że nie widział takiej co miała piątke bo byś miała problem 08.gif
a to może Olo czeka na jakiś normalny obiadek a nie papki 06.gif

--------------------

AleksandraD
śro, 23 mar 2011 - 15:10
Stawiam soczek impreza.gif za 6 miesięcy Nikodema icon_smile.gif
Jedzenie jakoś nam idzie, najgorsze że Nikodem nie potrafi wytrzymać w ciągu dnia bez cycka.
AleksandraD


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 828
Dołączył: wto, 05 wrz 06 - 12:34
Skąd: Zielona Góra
Nr użytkownika: 7,348

GG:


post śro, 23 mar 2011 - 15:10
Post #45

Stawiam soczek impreza.gif za 6 miesięcy Nikodema icon_smile.gif
Jedzenie jakoś nam idzie, najgorsze że Nikodem nie potrafi wytrzymać w ciągu dnia bez cycka.

--------------------






_____________________________________
Nowy album z naszymi zdjęciami
buniaaa
śro, 23 mar 2011 - 15:11
niedawno wróciłam z działki i padam ze zmęczenia i głodu icon_wink.gif ale to drugie już zaspokajam bo właśnie wcinam sosik wczorajszy ale dzisiaj z kukusem, wczoraj zostałam nazwana przez Bartosza mistrzynią kopytek z sosem icon_biggrin.gif

piję za wszystkie dzieciaczki, które skończyły już 6m-cy impreza.gif

Ten post edytował buniaaa sob, 26 mar 2011 - 14:03
buniaaa


Grupa: Zbanowani
Postów: 3,769
Dołączył: nie, 22 mar 09 - 12:25
SkÄ…d: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 26,271

GG:


post śro, 23 mar 2011 - 15:11
Post #46

niedawno wróciłam z działki i padam ze zmęczenia i głodu icon_wink.gif ale to drugie już zaspokajam bo właśnie wcinam sosik wczorajszy ale dzisiaj z kukusem, wczoraj zostałam nazwana przez Bartosza mistrzynią kopytek z sosem icon_biggrin.gif

piję za wszystkie dzieciaczki, które skończyły już 6m-cy impreza.gif

--------------------
kala101
śro, 23 mar 2011 - 21:10
Pije za 6 miesięczniaki icon_smile.gif

Aniurka to nie tylko miasteczko to poprostu polska bez znajomości nici...

bunia zdjęcia boskie laura też ciągle z jęzorem icon_smile.gif

Zapraszam do zapisania się do mojej grupy pomóżcie mi wygrać a i wy wygracie nagrode gwarantowaną
https://apps.facebook.com/beauty_party/show-group/99

Ten post edytował kala101 śro, 23 mar 2011 - 21:11
kala101


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,275
Dołączył: czw, 01 mar 07 - 18:46
Skąd: Chorzów
Nr użytkownika: 11,557

GG:


post śro, 23 mar 2011 - 21:10
Post #47

Pije za 6 miesięczniaki icon_smile.gif

Aniurka to nie tylko miasteczko to poprostu polska bez znajomości nici...

bunia zdjęcia boskie laura też ciągle z jęzorem icon_smile.gif

Zapraszam do zapisania się do mojej grupy pomóżcie mi wygrać a i wy wygracie nagrode gwarantowaną
https://apps.facebook.com/beauty_party/show-group/99

--------------------




NAKARM JEDNO DZIECKO - www.pajacyk.pl - KLIKNIJ TO NIC NIE KOSZTUJE
buniaaa
śro, 23 mar 2011 - 23:06
PadnÄ™ kiedyÅ›...

Siedzę sobie w ciszy przed kompem, słyszę jakieś kroki... dodam że wiatr huczy za oknem a wodmu ciemno i cicho...
ale słyszę cyk- zapala światło Bartosz wszedł do łazienki po czym wyszedł - pomylił się- wszedł do wc słyszę siusia i cisza... nadal cisza... myślę pójdę bo chyba nie spłuknął wody i światła nie zgasił bo na śpiocha szedł. Dobrze, że otworzyłam drzwi do łazienki bo on spał koło muszli na dywaniku 04.gif 03.gif 04.gif
buniaaa


Grupa: Zbanowani
Postów: 3,769
Dołączył: nie, 22 mar 09 - 12:25
SkÄ…d: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 26,271

GG:


post śro, 23 mar 2011 - 23:06
Post #48

PadnÄ™ kiedyÅ›...

Siedzę sobie w ciszy przed kompem, słyszę jakieś kroki... dodam że wiatr huczy za oknem a wodmu ciemno i cicho...
ale słyszę cyk- zapala światło Bartosz wszedł do łazienki po czym wyszedł - pomylił się- wszedł do wc słyszę siusia i cisza... nadal cisza... myślę pójdę bo chyba nie spłuknął wody i światła nie zgasił bo na śpiocha szedł. Dobrze, że otworzyłam drzwi do łazienki bo on spał koło muszli na dywaniku 04.gif 03.gif 04.gif

--------------------
Aniurka
czw, 24 mar 2011 - 07:42
Aleksandra pije za Nikodema impreza.gif a kiedy wracasz do pracy?Dużo Ci czasu zostało na przestawienie małego z cyca?

Kala ja nie mam konta na facebooku...zgadza sie bez znajomosci będzie ciężko 32.gif

Buniaaa świetne te zdjęcia z jezorem 06.gif u mnie Bartek nie wystawia bo zaraz by sobie przygryzł bo on ma tyyyle do powiedzenia 03.gif
CYTAT
Dobrze, że otworzyłam drzwi do łazienki bo on spał koło muszli na dywaniku

04.gif 04.gif ale sobie miejscówke znalazł 03.gif
Aniurka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,086
Dołączył: pon, 04 sty 10 - 09:03
Nr użytkownika: 30,881




post czw, 24 mar 2011 - 07:42
Post #49

Aleksandra pije za Nikodema impreza.gif a kiedy wracasz do pracy?Dużo Ci czasu zostało na przestawienie małego z cyca?

Kala ja nie mam konta na facebooku...zgadza sie bez znajomosci będzie ciężko 32.gif

Buniaaa świetne te zdjęcia z jezorem 06.gif u mnie Bartek nie wystawia bo zaraz by sobie przygryzł bo on ma tyyyle do powiedzenia 03.gif
CYTAT
Dobrze, że otworzyłam drzwi do łazienki bo on spał koło muszli na dywaniku

04.gif 04.gif ale sobie miejscówke znalazł 03.gif

--------------------

buniaaa
czw, 24 mar 2011 - 09:14
impreza.gif impreza.gif impreza.gif stawiam z ranka za pół roku Olusia icon_biggrin.gif
buniaaa


Grupa: Zbanowani
Postów: 3,769
Dołączył: nie, 22 mar 09 - 12:25
SkÄ…d: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 26,271

GG:


post czw, 24 mar 2011 - 09:14
Post #50

impreza.gif impreza.gif impreza.gif stawiam z ranka za pół roku Olusia icon_biggrin.gif

--------------------
AleksandraD
czw, 24 mar 2011 - 10:30
CYTAT(Aniurka @ Thu, 24 Mar 2011 - 07:42) *
Aleksandra pije za Nikodema impreza.gif a kiedy wracasz do pracy?Dużo Ci czasu zostało na przestawienie małego z cyca?

no właśnie ryczeć mi się chce od rana. Powinnam wrócić 1 kwietnia ale już wiem że to będzie niemożliwe. Nikodem nie chce współpracować. Kaszki rano to może ze dwie łyżki zjadł więc dałam mu cyca. Przed chwilą próbowałam dać butelkę ale nie dałam rady. Poryczałam się z tej bezsilności i dałam cycka i teraz śpi.
**** ze mnie i tyle icon_sad.gif

Choć wczoraj jak mu starłam jabłko to zjadł z apetytem, troszkę obiadku i tyle ale to wciąż za mało żeby wytrzymała bez cycka do 15.

Aha i jeszcze niania która miała się zająć Nikodemem ma zapalenie płuc więc nie wiem kiedy będzie na tyle silna żeby się nim zająć. Nic tylko ryczeć.

Ten post edytował AleksandraD czw, 24 mar 2011 - 10:31
AleksandraD


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 828
Dołączył: wto, 05 wrz 06 - 12:34
Skąd: Zielona Góra
Nr użytkownika: 7,348

GG:


post czw, 24 mar 2011 - 10:30
Post #51

CYTAT(Aniurka @ Thu, 24 Mar 2011 - 07:42) *
Aleksandra pije za Nikodema impreza.gif a kiedy wracasz do pracy?Dużo Ci czasu zostało na przestawienie małego z cyca?

no właśnie ryczeć mi się chce od rana. Powinnam wrócić 1 kwietnia ale już wiem że to będzie niemożliwe. Nikodem nie chce współpracować. Kaszki rano to może ze dwie łyżki zjadł więc dałam mu cyca. Przed chwilą próbowałam dać butelkę ale nie dałam rady. Poryczałam się z tej bezsilności i dałam cycka i teraz śpi.
**** ze mnie i tyle icon_sad.gif

Choć wczoraj jak mu starłam jabłko to zjadł z apetytem, troszkę obiadku i tyle ale to wciąż za mało żeby wytrzymała bez cycka do 15.

Aha i jeszcze niania która miała się zająć Nikodemem ma zapalenie płuc więc nie wiem kiedy będzie na tyle silna żeby się nim zająć. Nic tylko ryczeć.

--------------------






_____________________________________
Nowy album z naszymi zdjęciami
kala101
czw, 24 mar 2011 - 11:54
bunia to pijemy impreza.gif impreza.gif impreza.gif a Bartosz miejscówke super sobie znalazł nie ma co icon_smile.gif


aleksandra
szkoda że nie mieszkasz bliżej bo bym się ci zajęła małym icon_smile.gificon_smile.gif a jeśli chodzi o butle to jaką macie butelke próbowałaś ściąggnięte mleko dać u mnie nie ma problemu, zresztą mój głodomor lubi wszystko ale i tak nawet jak zje pół słoiczka do musi dopić mleczkiem
kala101


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,275
Dołączył: czw, 01 mar 07 - 18:46
Skąd: Chorzów
Nr użytkownika: 11,557

GG:


post czw, 24 mar 2011 - 11:54
Post #52

bunia to pijemy impreza.gif impreza.gif impreza.gif a Bartosz miejscówke super sobie znalazł nie ma co icon_smile.gif


aleksandra
szkoda że nie mieszkasz bliżej bo bym się ci zajęła małym icon_smile.gificon_smile.gif a jeśli chodzi o butle to jaką macie butelke próbowałaś ściąggnięte mleko dać u mnie nie ma problemu, zresztą mój głodomor lubi wszystko ale i tak nawet jak zje pół słoiczka do musi dopić mleczkiem

--------------------




NAKARM JEDNO DZIECKO - www.pajacyk.pl - KLIKNIJ TO NIC NIE KOSZTUJE
AleksandraD
czw, 24 mar 2011 - 13:35
Mamy butelki aventu i dwie nuka i żadna mu nie pasuje. Mojego mleka też przez butelkę nie pociągnie. Dzisiaj wypił troszkę herbatki ale co prawda z łyżeczki ale to zawsze. Z butelki nawet nie pociągnie.
AleksandraD


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 828
Dołączył: wto, 05 wrz 06 - 12:34
Skąd: Zielona Góra
Nr użytkownika: 7,348

GG:


post czw, 24 mar 2011 - 13:35
Post #53

Mamy butelki aventu i dwie nuka i żadna mu nie pasuje. Mojego mleka też przez butelkę nie pociągnie. Dzisiaj wypił troszkę herbatki ale co prawda z łyżeczki ale to zawsze. Z butelki nawet nie pociągnie.

--------------------






_____________________________________
Nowy album z naszymi zdjęciami
kala101
czw, 24 mar 2011 - 16:37
Aleksandra nati też nie chciała żadnej butelki ale Tomme Tippe jej spasowała może warto spróbować
kala101


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,275
Dołączył: czw, 01 mar 07 - 18:46
Skąd: Chorzów
Nr użytkownika: 11,557

GG:


post czw, 24 mar 2011 - 16:37
Post #54

Aleksandra nati też nie chciała żadnej butelki ale Tomme Tippe jej spasowała może warto spróbować

--------------------




NAKARM JEDNO DZIECKO - www.pajacyk.pl - KLIKNIJ TO NIC NIE KOSZTUJE
agula1980
czw, 24 mar 2011 - 22:08
Cześć dziewczyny ale tu pusto.
Aleksandra ja podobnie jak Kala polecam Tomme Tippe, spróbuj bo moja też w czsie mojej nieobecności bedzie jadła moje mleko, mleko z kleikiem i kaszkę truskawkową bo z zupkami na razie próbujemy icon_smile.gif Ja w poniedziałek już do pracy. 32.gif
agula1980


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,451
Dołączył: czw, 21 sty 10 - 18:50
Nr użytkownika: 31,221




post czw, 24 mar 2011 - 22:08
Post #55

Cześć dziewczyny ale tu pusto.
Aleksandra ja podobnie jak Kala polecam Tomme Tippe, spróbuj bo moja też w czsie mojej nieobecności bedzie jadła moje mleko, mleko z kleikiem i kaszkę truskawkową bo z zupkami na razie próbujemy icon_smile.gif Ja w poniedziałek już do pracy. 32.gif

--------------------


Aniurka
piÄ…, 25 mar 2011 - 09:27
CYTAT
**** ze mnie i tyle

Aleksandra co ty w ogóle gadasz!!Poprostu mały się przyzwyczaił do piersi, to nie Twoja wina że nie chce jeść czego innego..przecież widzisz że dziewczyny tez mają problemy z przestawieniem maluchów, mnie sie wydaje ze im dziecko większe tym trudniej..no albo to od dziecka zależy..pewnie gdybym do dzisiaj Bartka piersią karmiła to podejrzewam, że miałabym podobny problem-bo on uparty jest jak nie wiem... i może być tak ze tylko sposób na przetrzymanie Ci pomoże..Bartek też od początku na TT..
Buniaa za Olusia impreza.gif
Agula dobrze ze mała Ci się butelki chwyciła..
Aniurka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,086
Dołączył: pon, 04 sty 10 - 09:03
Nr użytkownika: 30,881




post piÄ…, 25 mar 2011 - 09:27
Post #56

CYTAT
**** ze mnie i tyle

Aleksandra co ty w ogóle gadasz!!Poprostu mały się przyzwyczaił do piersi, to nie Twoja wina że nie chce jeść czego innego..przecież widzisz że dziewczyny tez mają problemy z przestawieniem maluchów, mnie sie wydaje ze im dziecko większe tym trudniej..no albo to od dziecka zależy..pewnie gdybym do dzisiaj Bartka piersią karmiła to podejrzewam, że miałabym podobny problem-bo on uparty jest jak nie wiem... i może być tak ze tylko sposób na przetrzymanie Ci pomoże..Bartek też od początku na TT..
Buniaa za Olusia impreza.gif
Agula dobrze ze mała Ci się butelki chwyciła..

--------------------

buniaaa
piÄ…, 25 mar 2011 - 09:38
AleksandraD to chyba ja mam najgorszego uparciucha widzÄ™ 37.gif
ani butelki, ani deserku, zupy też nie, o kaszce nie wspomnę icon_sad.gif
tylko cyc ...
butelkę mamy TT i też nie tylko ja nieodciągam mleka swojego tylko próbowałam na modyfikowanym i wypił ale 1,5 butelki i teraz niet...

ja mam ten komfort że nie wracam do pracy więc może być na tym cycu.

dużo sił życzę w pierwszych dniach rozłąki, wiem jakie to ciężkie.

Miłego dnia życzę icon_smile.gif
buniaaa


Grupa: Zbanowani
Postów: 3,769
Dołączył: nie, 22 mar 09 - 12:25
SkÄ…d: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 26,271

GG:


post piÄ…, 25 mar 2011 - 09:38
Post #57

AleksandraD to chyba ja mam najgorszego uparciucha widzÄ™ 37.gif
ani butelki, ani deserku, zupy też nie, o kaszce nie wspomnę icon_sad.gif
tylko cyc ...
butelkę mamy TT i też nie tylko ja nieodciągam mleka swojego tylko próbowałam na modyfikowanym i wypił ale 1,5 butelki i teraz niet...

ja mam ten komfort że nie wracam do pracy więc może być na tym cycu.

dużo sił życzę w pierwszych dniach rozłąki, wiem jakie to ciężkie.

Miłego dnia życzę icon_smile.gif

--------------------
AleksandraD
piÄ…, 25 mar 2011 - 09:45
Dzisiaj mam plan żeby nie dawać piersi w ciągu dnia. Nikodem dostał o 7 pierś o 9 zjadł troszkę sinlacu. Zobaczymy co z mojego planu wyjdzie. Dzisiaj ma też przyjść niania bo już się lepiej czuje i zobaczymy jak będzie od niej jadł. Nie wiem tylko jak on zaśnie bo ostatnio to zasypiał przy piersi. Jak wstanie to dam mu albo kaszkę albo mleko łyżeczką (tego jeszcze nie próbowaliśmy) albo obiadek. Puki co to obiadek najlepiej mu wchodzi. I jak do 15 damy rade to do wieczora już tylko pierś żeby mu to wynagrodzić.

Wczoraj kupiłam kubek niekapek TT i zobaczymy. Na razie traktuje go jak gryzak.

Ten post edytował AleksandraD pią, 25 mar 2011 - 09:47
AleksandraD


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 828
Dołączył: wto, 05 wrz 06 - 12:34
Skąd: Zielona Góra
Nr użytkownika: 7,348

GG:


post piÄ…, 25 mar 2011 - 09:45
Post #58

Dzisiaj mam plan żeby nie dawać piersi w ciągu dnia. Nikodem dostał o 7 pierś o 9 zjadł troszkę sinlacu. Zobaczymy co z mojego planu wyjdzie. Dzisiaj ma też przyjść niania bo już się lepiej czuje i zobaczymy jak będzie od niej jadł. Nie wiem tylko jak on zaśnie bo ostatnio to zasypiał przy piersi. Jak wstanie to dam mu albo kaszkę albo mleko łyżeczką (tego jeszcze nie próbowaliśmy) albo obiadek. Puki co to obiadek najlepiej mu wchodzi. I jak do 15 damy rade to do wieczora już tylko pierś żeby mu to wynagrodzić.

Wczoraj kupiłam kubek niekapek TT i zobaczymy. Na razie traktuje go jak gryzak.

--------------------






_____________________________________
Nowy album z naszymi zdjęciami
AleksandraD
piÄ…, 25 mar 2011 - 11:58
Mój kawaler wstał i zjadł 80ml zupki balety.gif i wypił 20ml herbatki z łyżeczki.
Widzę światełko w tunelu...
AleksandraD


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 828
Dołączył: wto, 05 wrz 06 - 12:34
Skąd: Zielona Góra
Nr użytkownika: 7,348

GG:


post piÄ…, 25 mar 2011 - 11:58
Post #59

Mój kawaler wstał i zjadł 80ml zupki balety.gif i wypił 20ml herbatki z łyżeczki.
Widzę światełko w tunelu...

--------------------






_____________________________________
Nowy album z naszymi zdjęciami
banyk
piÄ…, 25 mar 2011 - 13:07
Hej!

Aleksandra
super że są postępy!
A tak poza tym to wyluzuj i postaraj się tym nie stresować (wiem że to nie łatwe) Jak wrócisz do pracy Nikodem na pewno będzie coś jadł. Dziecko się nie zagłodzi. poza tym dziecko na piersi kojarzy mamę z cycem i lepiej żeby butlę czy kaszkę dostawał od kogo innego. Ja też kiedyś nie mogłam Ewki przekonać do butelki, ale od tatusia chętniej jadła. No i przekonała się do butli jak dostała kaszkę do picia Nestle (taka płynna w kartonikach). Po prostu jej to smakowało i wypijała chętnie, a potem jak już się "zaprzyjaźniła" z butlą to przeszliśmy na mleko modyfikowane. Ewentualnie jak mały nie chce żadnej butelki a z łyżeczki wypije to jest taka butelko-łyżeczka chyba z Lovi. (Moja siostra też ma w domu cycoholika i jak poszła do pracy to mały jadł tą płynną kaszkę, pół butelki wypijał a drugie pół babcia mu dawała łyżeczką 29.gif Z obiadkami akurat nie mieli problemu bo mały wciąga wszystko.)

Bunia zdjęcia świetne icon_smile.gif A Bartosz niezłe ma miejsce do spania icon_wink.gif

Ten post edytował banyk pią, 25 mar 2011 - 13:08
banyk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 797
Dołączył: wto, 14 lip 09 - 23:21
SkÄ…d: podkarpacie
Nr użytkownika: 28,256




post piÄ…, 25 mar 2011 - 13:07
Post #60

Hej!

Aleksandra
super że są postępy!
A tak poza tym to wyluzuj i postaraj się tym nie stresować (wiem że to nie łatwe) Jak wrócisz do pracy Nikodem na pewno będzie coś jadł. Dziecko się nie zagłodzi. poza tym dziecko na piersi kojarzy mamę z cycem i lepiej żeby butlę czy kaszkę dostawał od kogo innego. Ja też kiedyś nie mogłam Ewki przekonać do butelki, ale od tatusia chętniej jadła. No i przekonała się do butli jak dostała kaszkę do picia Nestle (taka płynna w kartonikach). Po prostu jej to smakowało i wypijała chętnie, a potem jak już się "zaprzyjaźniła" z butlą to przeszliśmy na mleko modyfikowane. Ewentualnie jak mały nie chce żadnej butelki a z łyżeczki wypije to jest taka butelko-łyżeczka chyba z Lovi. (Moja siostra też ma w domu cycoholika i jak poszła do pracy to mały jadł tą płynną kaszkę, pół butelki wypijał a drugie pół babcia mu dawała łyżeczką 29.gif Z obiadkami akurat nie mieli problemu bo mały wciąga wszystko.)

Bunia zdjęcia świetne icon_smile.gif A Bartosz niezłe ma miejsce do spania icon_wink.gif

--------------------

> WRZESIEŃ 2010 odsÅ‚ona II, zÄ…bki nam rosnÄ… i robimy postÄ™py :):)
Start new topic
Reply to this topic
61 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 11:32
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama