Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
5 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia   

piękne rzęsy

> 
tyczka
wto, 11 mar 2014 - 16:09
Biorąc pod uwagę, że mamy wątki, w których jasno wskazujemy na produkt X, zupełnie "zjeżdżając" od góry do dołu produkt Y, opisy rzeczy, które warto, a których absolutnie nie polecamy i których nie warto kupić ( nie czemu, przyczepił się do mnie wątek o robotach kuchennnych, tam dowiedziałam się bodajże o "Kitchen Aid"i jego cenie icon_wink.gif ).

Do tego reguła tego forum, "dyskusyjne" przecież, dotyczące wymiany poglądów i doświadczeń. Nie mogłabyś, gdybyś nam teraz chciała "wciskać" swój produkt, jako sprzedawca icon_wink.gif icon_smile.gif Jeśli masz wątpliwości, może niech wypowie się moderator ?

A teraz: wyboraź sobie forum, na którym piszemy: "dzisiaj, na pewnej stronie aukcyjnej, a nie powiem jakiej, spotkało mnie to i to". Albo: "kupiłam dzisiaj odkurzacz, świetny, ale nie powiem Wam, jakiej firmy". Albo: "wyczytałam dzisiaj, że w jogurtach xy, jest składnik trujący, nie kupujcie go! ..ale nie mogę powiedzieć, jaki to jogurt".

Albo, tak jak i teraz: piszemy o danym produkcie, po czym dostajesz łańcuszek próśb od forumek o informację, o jaki w ogóle produkt chodzi. Wpadamy w absurd! 43.gif
tyczka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,850
Dołączył: śro, 23 sie 06 - 12:29
Skąd: Skandynawia
Nr użytkownika: 7,158




post wto, 11 mar 2014 - 16:09
Post #21

Biorąc pod uwagę, że mamy wątki, w których jasno wskazujemy na produkt X, zupełnie "zjeżdżając" od góry do dołu produkt Y, opisy rzeczy, które warto, a których absolutnie nie polecamy i których nie warto kupić ( nie czemu, przyczepił się do mnie wątek o robotach kuchennnych, tam dowiedziałam się bodajże o "Kitchen Aid"i jego cenie icon_wink.gif ).

Do tego reguła tego forum, "dyskusyjne" przecież, dotyczące wymiany poglądów i doświadczeń. Nie mogłabyś, gdybyś nam teraz chciała "wciskać" swój produkt, jako sprzedawca icon_wink.gif icon_smile.gif Jeśli masz wątpliwości, może niech wypowie się moderator ?

A teraz: wyboraź sobie forum, na którym piszemy: "dzisiaj, na pewnej stronie aukcyjnej, a nie powiem jakiej, spotkało mnie to i to". Albo: "kupiłam dzisiaj odkurzacz, świetny, ale nie powiem Wam, jakiej firmy". Albo: "wyczytałam dzisiaj, że w jogurtach xy, jest składnik trujący, nie kupujcie go! ..ale nie mogę powiedzieć, jaki to jogurt".

Albo, tak jak i teraz: piszemy o danym produkcie, po czym dostajesz łańcuszek próśb od forumek o informację, o jaki w ogóle produkt chodzi. Wpadamy w absurd! 43.gif

--------------------
Bo Życie po to jest, by je dobrze przeżyć.

Wybaczcie brak polskiej czcionki, komputer mi padl. Bydle!
mama_do_kwadratu
wto, 11 mar 2014 - 16:18
Zgadzam się z Tobą, ale może wypowie się moderator?
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post wto, 11 mar 2014 - 16:18
Post #22

Zgadzam się z Tobą, ale może wypowie się moderator?

--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
rysa154
wto, 11 mar 2014 - 17:40
a moze napisz a jak beda watpliwosci to moderator wymodeeruje....chociaz nie sadze, biedronka czy lidl maja swoje watki to czemu odzywka do rzes nie może?
rysa154


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,893
Dołączył: śro, 25 lut 09 - 23:43
Skąd: b.
Nr użytkownika: 25,743




post wto, 11 mar 2014 - 17:40
Post #23

a moze napisz a jak beda watpliwosci to moderator wymodeeruje....chociaz nie sadze, biedronka czy lidl maja swoje watki to czemu odzywka do rzes nie może?

--------------------


mama_do_kwadratu
wto, 11 mar 2014 - 18:29
Już pisałam kiedyś o Revita Lash- to ten, który mam i działa pięknie, ale ma jeden (wyżej wymieniony) niezbyt fajny składnik, dlatego planuję go zamienić na XLash. Super skład, troszkę tańszy, działa pięknie.

A niech tam icon_smile.gif
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post wto, 11 mar 2014 - 18:29
Post #24

Już pisałam kiedyś o Revita Lash- to ten, który mam i działa pięknie, ale ma jeden (wyżej wymieniony) niezbyt fajny składnik, dlatego planuję go zamienić na XLash. Super skład, troszkę tańszy, działa pięknie.

A niech tam icon_smile.gif

--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
Ciocia Magda
wto, 11 mar 2014 - 20:43
Mama do kwadratu, jak dasz słowo mamy bliźniąt, że nie sprzedajesz tych odżywek, to wszystko będzie OK 06.gif .
Wiecie, problem z wymienianiem produktów "po imieniu" pojawia się, kiedy ktoś zupełnie nowy pisze pierwszy wątek i od razu podaje linki, nazwy produktów itp. A i wtedy czasem zastanawiamy się, co robić, bo przecież nowej osobie może być łatwiej napisać swój pierwszy post o czymś konkretnym, zarekomendować lekarza, powiedzieć, jakie łóżeczko kupiła. No ale czasami zamiary są bardzo ewidentne.

Mama, skąd wiesz, że ten XLash też działa pięknie? Ja to wprawdzie bym chciała bardziej poprawić kondycję brwi niż rzęs, ale chętnie poczytam. Na razie stosuję olejek rycynowy (bez rewelacyjnych a właściwie żadnych efektów).
Ciocia Magda


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,811
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 20:54
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 421

GG:


post wto, 11 mar 2014 - 20:43
Post #25

Mama do kwadratu, jak dasz słowo mamy bliźniąt, że nie sprzedajesz tych odżywek, to wszystko będzie OK 06.gif .
Wiecie, problem z wymienianiem produktów "po imieniu" pojawia się, kiedy ktoś zupełnie nowy pisze pierwszy wątek i od razu podaje linki, nazwy produktów itp. A i wtedy czasem zastanawiamy się, co robić, bo przecież nowej osobie może być łatwiej napisać swój pierwszy post o czymś konkretnym, zarekomendować lekarza, powiedzieć, jakie łóżeczko kupiła. No ale czasami zamiary są bardzo ewidentne.

Mama, skąd wiesz, że ten XLash też działa pięknie? Ja to wprawdzie bym chciała bardziej poprawić kondycję brwi niż rzęs, ale chętnie poczytam. Na razie stosuję olejek rycynowy (bez rewelacyjnych a właściwie żadnych efektów).

--------------------
mama Eweliny i Zofii (2000)

The thing is to keep smiling and never look as if you disapprove. - Lady Violet
mama_do_kwadratu
wto, 11 mar 2014 - 21:16
Bliźniacze słowo, nie handluję rzęsim towarem.

Co do XLash- moja koleżanka, onegdaj krótkorzęsa, stosuje od jakichś trzech miesięcy i rezultat boski.

Z własnego doświadczenia polecam RevitaLash, bo mam już drugie, albo trzecie opakowanie i rzęsy naprawdę super.
Ale martwi mnie trochę te chemia. Więc skuszę się na ten drugi. Najwyżej wrócę do Revita. Aga wyhodowała na XLash piękne firany, więc mam nadzieję, że i mnie się uda.

A długie rzęsy naprawdę dodają uroku.

Na mnie rycyna nie działała KOMPLETNIE.
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post wto, 11 mar 2014 - 21:16
Post #26

Bliźniacze słowo, nie handluję rzęsim towarem.

Co do XLash- moja koleżanka, onegdaj krótkorzęsa, stosuje od jakichś trzech miesięcy i rezultat boski.

Z własnego doświadczenia polecam RevitaLash, bo mam już drugie, albo trzecie opakowanie i rzęsy naprawdę super.
Ale martwi mnie trochę te chemia. Więc skuszę się na ten drugi. Najwyżej wrócę do Revita. Aga wyhodowała na XLash piękne firany, więc mam nadzieję, że i mnie się uda.

A długie rzęsy naprawdę dodają uroku.

Na mnie rycyna nie działała KOMPLETNIE.

--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
tyczka
wto, 11 mar 2014 - 21:19
CYTAT(mama_do_kwadratu @ Tue, 11 Mar 2014 - 20:29) *
Już pisałam kiedyś o Revita Lash- to ten, który mam i działa pięknie, ale ma jeden (wyżej wymieniony) niezbyt fajny składnik, dlatego planuję go zamienić na XLash. Super skład, troszkę tańszy, działa pięknie.

A niech tam icon_smile.gif


Oooo, widzisz! 29.gif I dziękuję.

Do tej pory w ogóle nie dbałam o rzęsy, nawet malować mi się nie chce, kiedy nie muszę i robię to rzadko icon_wink.gif I już o tym wspominałam wcześniej, ale skoro mogę "dopięknić się", praktycznie bez żadnego wysiłku, to na pewno spróbuję icon_razz.gif

A, i jeszcze jedno - jak na wspomniane wyżej reagują osoby o wrażliwych oczach ? Mnie pieką niemal po każdym tuszu.
tyczka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,850
Dołączył: śro, 23 sie 06 - 12:29
Skąd: Skandynawia
Nr użytkownika: 7,158




post wto, 11 mar 2014 - 21:19
Post #27

CYTAT(mama_do_kwadratu @ Tue, 11 Mar 2014 - 20:29) *
Już pisałam kiedyś o Revita Lash- to ten, który mam i działa pięknie, ale ma jeden (wyżej wymieniony) niezbyt fajny składnik, dlatego planuję go zamienić na XLash. Super skład, troszkę tańszy, działa pięknie.

A niech tam icon_smile.gif


Oooo, widzisz! 29.gif I dziękuję.

Do tej pory w ogóle nie dbałam o rzęsy, nawet malować mi się nie chce, kiedy nie muszę i robię to rzadko icon_wink.gif I już o tym wspominałam wcześniej, ale skoro mogę "dopięknić się", praktycznie bez żadnego wysiłku, to na pewno spróbuję icon_razz.gif

A, i jeszcze jedno - jak na wspomniane wyżej reagują osoby o wrażliwych oczach ? Mnie pieką niemal po każdym tuszu.

--------------------
Bo Życie po to jest, by je dobrze przeżyć.

Wybaczcie brak polskiej czcionki, komputer mi padl. Bydle!
moko.
wto, 11 mar 2014 - 21:36
CYTAT(Silije @ Tue, 11 Mar 2014 - 08:13) *
Nie dbam o rzęsy wcale, ale jestem zadowolona z takich jakie mam.
Natomiast mam inne pytanie. Czy uważacie, że w wieku 36 lat wypada do pracy (w szkole) malować sobie rzęsy kolorowymi tuszami? Na zielono, śliwkowo?

ja nie lubię kolorowych rzęs, mam je same w sobie długie i wygląda to komicznie.


Ja wlasnie testuje revitalash, chyba tylko dlatego ze jest przebadany klinicznie, ale ma skladnik chemiczny.
Xlash, to naturalna odzywka, na zasadzie wyciągow z ziół i innych, nie wiem czy przebadany klinicznie czy tylko subiektywne opinie???


Tyczka,
Ja nie mam wrażliwych oczu, a jednak dziś drugi dzien testu i mam zaczerwienione powieki....niby na instrukcji jest napisane ze zrobić krótka przerwę i znów wprowadzić, wiec zobaczymy icon_wink.gif

Testowałam wczesniej lbioticę, ziołowa odżywka do rzęs, na bazie olejków..... kicha!
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post wto, 11 mar 2014 - 21:36
Post #28

CYTAT(Silije @ Tue, 11 Mar 2014 - 08:13) *
Nie dbam o rzęsy wcale, ale jestem zadowolona z takich jakie mam.
Natomiast mam inne pytanie. Czy uważacie, że w wieku 36 lat wypada do pracy (w szkole) malować sobie rzęsy kolorowymi tuszami? Na zielono, śliwkowo?

ja nie lubię kolorowych rzęs, mam je same w sobie długie i wygląda to komicznie.


Ja wlasnie testuje revitalash, chyba tylko dlatego ze jest przebadany klinicznie, ale ma skladnik chemiczny.
Xlash, to naturalna odzywka, na zasadzie wyciągow z ziół i innych, nie wiem czy przebadany klinicznie czy tylko subiektywne opinie???


Tyczka,
Ja nie mam wrażliwych oczu, a jednak dziś drugi dzien testu i mam zaczerwienione powieki....niby na instrukcji jest napisane ze zrobić krótka przerwę i znów wprowadzić, wiec zobaczymy icon_wink.gif

Testowałam wczesniej lbioticę, ziołowa odżywka do rzęs, na bazie olejków..... kicha!

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
marta145
śro, 12 mar 2014 - 08:31
A slyszałyście może o nakładaniu na rzęsy olejku rycynowego ?

_____________________________________________
[edit: moderacja]
marta145


Grupa: Zbanowani
Postów: 5
Dołączył: śro, 12 mar 14 - 07:55
Nr użytkownika: 43,717




post śro, 12 mar 2014 - 08:31
Post #29

A slyszałyście może o nakładaniu na rzęsy olejku rycynowego ?

_____________________________________________
[edit: moderacja]
zając_Poziomka
śro, 12 mar 2014 - 18:46
Tak icon_smile.gif Pięknie wzmacnia icon_smile.gif Warto nakładać na rzęsy i brwi, a takze wcierać go w paznokcie i skórki.

Tylko!!!!!!!! Przy rzęsach nakładamy go w dzień! Ponieważ, jeśli się po nałożeniu położymy to się wleje do oczu i będzie masakra.
zając_Poziomka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,902
Dołączył: sob, 01 cze 13 - 12:23
Nr użytkownika: 42,247




post śro, 12 mar 2014 - 18:46
Post #30

Tak icon_smile.gif Pięknie wzmacnia icon_smile.gif Warto nakładać na rzęsy i brwi, a takze wcierać go w paznokcie i skórki.

Tylko!!!!!!!! Przy rzęsach nakładamy go w dzień! Ponieważ, jeśli się po nałożeniu położymy to się wleje do oczu i będzie masakra.

--------------------




Bezimienna cząstka nas... 9.08.2013 (9w1d)
mama_do_kwadratu
śro, 12 mar 2014 - 19:23
CYTAT(moko. @ Tue, 11 Mar 2014 - 21:36) *
Xlash, to naturalna odzywka, na zasadzie wyciągow z ziół i innych, nie wiem czy przebadany klinicznie


Kurka, moko, nowe światło rzuciłaś mi na tę sprawę. Faktycznie, nigdzie nie widzę, czy jest przebadany. Hmmm.

Co do Revita- na początku miałam trochę zaczerwienione oczy, z wrażliwcami może być rożnie. Warto wysępić skądś próbkę. I nakładać trzeba ostrożnie- u nasady rzęs, żeby preparat nie dostał się do oka.
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post śro, 12 mar 2014 - 19:23
Post #31

CYTAT(moko. @ Tue, 11 Mar 2014 - 21:36) *
Xlash, to naturalna odzywka, na zasadzie wyciągow z ziół i innych, nie wiem czy przebadany klinicznie


Kurka, moko, nowe światło rzuciłaś mi na tę sprawę. Faktycznie, nigdzie nie widzę, czy jest przebadany. Hmmm.

Co do Revita- na początku miałam trochę zaczerwienione oczy, z wrażliwcami może być rożnie. Warto wysępić skądś próbkę. I nakładać trzeba ostrożnie- u nasady rzęs, żeby preparat nie dostał się do oka.

--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
aisha1111
śro, 12 mar 2014 - 19:31
kurcze a ile kosztuje ta odżywka. szukałam po ebayu i ceny są od kilku (8Ł) do kilkudziesięciu (a nawet 100) funtów. nie chcę kupić podróby ale też nie chcę przepłacić.

edit: oczywiście revita lash miałam na myśli

Ten post edytował aisha1111 śro, 12 mar 2014 - 19:32
aisha1111


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,292
Dołączył: nie, 19 wrz 10 - 11:43
Skąd: z krainy deszczu
Nr użytkownika: 34,334




post śro, 12 mar 2014 - 19:31
Post #32

kurcze a ile kosztuje ta odżywka. szukałam po ebayu i ceny są od kilku (8Ł) do kilkudziesięciu (a nawet 100) funtów. nie chcę kupić podróby ale też nie chcę przepłacić.

edit: oczywiście revita lash miałam na myśli

--------------------
Kruszynek 21 marca 2008 (8 tc)



mama_do_kwadratu
śro, 12 mar 2014 - 19:46
3.5 ml około 50 funtów.
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post śro, 12 mar 2014 - 19:46
Post #33

3.5 ml około 50 funtów.

--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
Pilawianka
śro, 12 mar 2014 - 21:40
Ja od prawie miesiąca używam Long 4 Lashes. Revita kusiło mnie , od czasu gdy mama do kwadratu wspomniała w jakimś wątku, niestety cena dla mnie zaporowa.
Long jest dużo tańszy, też ma bimetoprast (ale w ilości dużo mniejszej niż krople na jaskrę, więc mnie nie przeraża).
Mam nadzieję, że za 2 miesiące będę miała piękne firanki. Widać, że coś rośnie, więc szansa jest.
Nie podrażnia mi oczu (a mam delikatne) ale stosuję ostrożnie.

Serum z L'Biotiki też stosowałam ale raczej dla wzmocnienia rzęs (zdecydowanie mniej wypadały), wzrostu rzęs po nim nie oczekiwałam.
Pilawianka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,937
Dołączył: pią, 14 lis 08 - 17:47
Nr użytkownika: 23,594




post śro, 12 mar 2014 - 21:40
Post #34

Ja od prawie miesiąca używam Long 4 Lashes. Revita kusiło mnie , od czasu gdy mama do kwadratu wspomniała w jakimś wątku, niestety cena dla mnie zaporowa.
Long jest dużo tańszy, też ma bimetoprast (ale w ilości dużo mniejszej niż krople na jaskrę, więc mnie nie przeraża).
Mam nadzieję, że za 2 miesiące będę miała piękne firanki. Widać, że coś rośnie, więc szansa jest.
Nie podrażnia mi oczu (a mam delikatne) ale stosuję ostrożnie.

Serum z L'Biotiki też stosowałam ale raczej dla wzmocnienia rzęs (zdecydowanie mniej wypadały), wzrostu rzęs po nim nie oczekiwałam.

--------------------
Pilawianka - dawniej młodziutka

Krzyś 17.12.2015

"Gdy dwoje ludzi żyje razem,
to jest im łatwiej, bo są razem,
i jest im trudniej, bo są razem."
aisha1111
śro, 12 mar 2014 - 21:53
CYTAT(mama_do_kwadratu @ Wed, 12 Mar 2014 - 20:46) *
3.5 ml około 50 funtów.

ooo.. dzięki. po raz w sumie icon_wink.gif
aisha1111


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,292
Dołączył: nie, 19 wrz 10 - 11:43
Skąd: z krainy deszczu
Nr użytkownika: 34,334




post śro, 12 mar 2014 - 21:53
Post #35

CYTAT(mama_do_kwadratu @ Wed, 12 Mar 2014 - 20:46) *
3.5 ml około 50 funtów.

ooo.. dzięki. po raz w sumie icon_wink.gif

--------------------
Kruszynek 21 marca 2008 (8 tc)



Mama-mia
czw, 13 mar 2014 - 18:48
Mamo do kwadratu: dziękuje bardzo icon_smile.gif Nie znałam tego XLasha.

CYTAT(Silije @ Tue, 11 Mar 2014 - 10:13) *
Nie dbam o rzęsy wcale, ale jestem zadowolona z takich jakie mam.
Natomiast mam inne pytanie. Czy uważacie, że w wieku 36 lat wypada do pracy (w szkole) malować sobie rzęsy kolorowymi tuszami? Na zielono, śliwkowo?

Nie wiem czy wypada czy nie,ale wg mnie (wg mnie podkreślam) wiem,że wyglądają dość komicznie takie rzęsy. jak z lat 80. Lepiej koloowy eyeliner i tusz w kolorze czarny,grafit czy też brąz.oko podkreślone, nie nudne, ale w dobrym stylu.
Mama-mia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 195
Dołączył: śro, 10 kwi 13 - 21:12
Nr użytkownika: 42,008




post czw, 13 mar 2014 - 18:48
Post #36

Mamo do kwadratu: dziękuje bardzo icon_smile.gif Nie znałam tego XLasha.

CYTAT(Silije @ Tue, 11 Mar 2014 - 10:13) *
Nie dbam o rzęsy wcale, ale jestem zadowolona z takich jakie mam.
Natomiast mam inne pytanie. Czy uważacie, że w wieku 36 lat wypada do pracy (w szkole) malować sobie rzęsy kolorowymi tuszami? Na zielono, śliwkowo?

Nie wiem czy wypada czy nie,ale wg mnie (wg mnie podkreślam) wiem,że wyglądają dość komicznie takie rzęsy. jak z lat 80. Lepiej koloowy eyeliner i tusz w kolorze czarny,grafit czy też brąz.oko podkreślone, nie nudne, ale w dobrym stylu.
moko.
pią, 14 mar 2014 - 17:09
CYTAT(mama_do_kwadratu @ Wed, 12 Mar 2014 - 17:23) *
Kurka, moko, nowe światło rzuciłaś mi na tę sprawę. Faktycznie, nigdzie nie widzę, czy jest przebadany. Hmmm.

Co do Revita- na początku miałam trochę zaczerwienione oczy, z wrażliwcami może być rożnie. Warto wysępić skądś próbkę. I nakładać trzeba ostrożnie- u nasady rzęs, żeby preparat nie dostał się do oka.

icon_smile.gif

Dlatego wiesz, ja wyszłam z założenia, ze jak mam wydać 350 zł to wolę coś, co jest pzrebadane klinicznie!
Podrażnienie przeszło!
Fotki przed wykonałam icon_wink.gif
Po mam nadzieję, będzie się czym chwalić.

Lbiotica nie podziałała na mnie nic, rzęsy nawet wypadały... wzrostu nie odbotowałam, wzmocnienia też nie.

O dziewo po revitalashu nie wypadła mi jeszcze ani jedna rzęsa.... a bardzo jestem na to wyczulona.

No nic, mamo do kwadratu licze, ze podzielisz sie z nami efektami!
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post pią, 14 mar 2014 - 17:09
Post #37

CYTAT(mama_do_kwadratu @ Wed, 12 Mar 2014 - 17:23) *
Kurka, moko, nowe światło rzuciłaś mi na tę sprawę. Faktycznie, nigdzie nie widzę, czy jest przebadany. Hmmm.

Co do Revita- na początku miałam trochę zaczerwienione oczy, z wrażliwcami może być rożnie. Warto wysępić skądś próbkę. I nakładać trzeba ostrożnie- u nasady rzęs, żeby preparat nie dostał się do oka.

icon_smile.gif

Dlatego wiesz, ja wyszłam z założenia, ze jak mam wydać 350 zł to wolę coś, co jest pzrebadane klinicznie!
Podrażnienie przeszło!
Fotki przed wykonałam icon_wink.gif
Po mam nadzieję, będzie się czym chwalić.

Lbiotica nie podziałała na mnie nic, rzęsy nawet wypadały... wzrostu nie odbotowałam, wzmocnienia też nie.

O dziewo po revitalashu nie wypadła mi jeszcze ani jedna rzęsa.... a bardzo jestem na to wyczulona.

No nic, mamo do kwadratu licze, ze podzielisz sie z nami efektami!

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
KM
pon, 17 mar 2014 - 19:48
a gdzie kupowałyście Revita Lash?
KM


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,318
Dołączył: pią, 19 gru 03 - 22:54
Skąd: kraina muminków
Nr użytkownika: 1,277




post pon, 17 mar 2014 - 19:48
Post #38

a gdzie kupowałyście Revita Lash?
mama_do_kwadratu
pon, 17 mar 2014 - 19:54
U kosmetyczki. Miała dobrą cenę.
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post pon, 17 mar 2014 - 19:54
Post #39

U kosmetyczki. Miała dobrą cenę.


--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
moko.
pon, 17 mar 2014 - 20:42
CYTAT(mama_do_kwadratu @ Mon, 17 Mar 2014 - 17:54) *
U kosmetyczki. Miała dobrą cenę.

Ja w salonie kosmetycznym, cena chyba standardowa, za 2,5ml -260 zł
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post pon, 17 mar 2014 - 20:42
Post #40

CYTAT(mama_do_kwadratu @ Mon, 17 Mar 2014 - 17:54) *
U kosmetyczki. Miała dobrą cenę.

Ja w salonie kosmetycznym, cena chyba standardowa, za 2,5ml -260 zł

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
> piękne rzęsy
Start new topic
Reply to this topic
5 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 07:18
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama