Advertisement
Maluchy.pl logo    

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
175 Stron V  « poprzednia 173 174 175  

NAsze lektury cd.

-
Lenis
post Fri, 08 Jun 2018 - 12:34
Post #3481

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 42,897

CYTAT(Ratatam @ Wed, 06 Jun 2018 - 17:41) *
Lennis - ale tak się historia kończy, że oni giną, czy jak? Sam temat brzmi ciekawie.

tak, Rosie- ta dziewczyna, niestety umiera, a my jestesmy swiadkami tego , jak to wplywa na cala Jej rodzine, mlodsza siostre. Cala trauma wraca, gdy w szkole, do ktorej chodzi Eva- siostra napadnietej dziewczyny pojawia sie chlopak, ktory byl niemym swiadkiem calego zdarzenia.
Go to the top of the page PM

Quote Post
Ratatam
post Tue, 12 Jun 2018 - 00:13
Post #3482

Nr użytkownika: 38,254

Lenis - przeczytałem recenzje jeszcze i zamówiłem, może na jutro będzie. To chyba głośna historia, bo nawet są odwołania w recenzjach do tego prawdziwego wydarzenia. Nawet nie wiedziałem, że coś takiego miało miejsce, ale pewnie jak poszukać, to w naszym kraju, tez się działy podobne rzeczy.

Quote Post
Lenis
post Thu, 14 Jun 2018 - 21:22
Post #3483

Nr użytkownika: 42,897

CYTAT(Ratatam @ Tue, 12 Jun 2018 - 01:13) *
Lenis - przeczytałem recenzje jeszcze i zamówiłem, może na jutro będzie. To chyba głośna historia, bo nawet są odwołania w recenzjach do tego prawdziwego wydarzenia. Nawet nie wiedziałem, że coś takiego miało miejsce, ale pewnie jak poszukać, to w naszym kraju, tez się działy podobne rzeczy.

Ponoc oparta na prawdziwych wydarzeniach, niestety... ale jest tak napisana, ze nie jest obciazeniem dla glowy:)
mysle, ze takich sytuacji , jak opisana w ksizace jest duzo wiecej. Tylko czlowiek na codzien nie zastanawia sie ile taki bezsensowny hejt, nasmiewanie sie , czy wrecz agresja - niczym nie uzasadniona moze skutkowac...

Quote Post
> NAsze lektury cd.

Start new topic Reply to this topic
175 Stron V  « poprzednia 173 174 175
5 Użytkowników czyta ten temat (5 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Tue, 19 Jun 2018 - 03:02
lista postów tego wątku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe