Advertisement
Maluchy.pl logo    

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

Przedszkole - ranking krakowskich placówek

-
, piszcie opinie o znanych wam przedszkolach
iwonas981
post Thu, 10 Aug 2017 - 11:19
Post #21

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 50,192

Moje dziecko chodzi do tego przedszkola https://www.malutkowo.pl/. Przedszkole bardzo nam się podoba, jest ładnie urządzone, kadra jest doświadczona i wie jak postępować z dzieciakami. Widzę jak mój synek się rozwija i jak fajnie opowiada co robił w przedszkolu. Często są jakieś wycieczki lub maja jakiś ciekawych gości. Spokojnie można polecić to przedszkole
Go to the top of the page PM

Quote Post
elamama
post Mon, 30 Oct 2017 - 10:37
Post #22

Nr użytkownika: 50,781

Ja zastanawiam się nad ofertą tego przedszkola www.royalschool.eu/przedszkole zależy mi na tym aby syn rozwijał się już językowo. Znajoma dała tam swoją córkę i jest zadowolona, może jeszcze jakaś z mam zna to przedszkole językowe?

Ten post edytował elamama Mon, 30 Oct 2017 - 10:38

Quote Post
miki789
post Wed, 21 Feb 2018 - 16:15
Post #23

Nr użytkownika: 51,514

Analizowałem przed zapisaniem syna do przedszkola stosunek czesnego do ilości zajęć dodatkowych. Najlepiej wypadło na tym tle przedszkole Fair Play przy Dekerta 24 w Krakowie. W czesnym jest mnóstwo ciekawych paneli edukacyjnych. Przedszkole ze sporym zapleczem do uprawiania sportu, bo jest nawet sala gimnastyczna na miejscu.

Quote Post
ttosiakll
post Fri, 12 Oct 2018 - 11:45
Post #24

Nr użytkownika: 52,152

Moje dziecko chodzi do malutkowa na kluczborskiej i jest ok. Świetne panie przedszkolanki ładne sale przedszkolne i fajny program. Jeżeli chodzi o jedzenie to moje dziecko bardzo sobie je chwali i często słyszę że w przedszkolu jedzonko jest lepsze niż w domku icon_smile.gif

Quote Post
> Przedszkole - ranking krakowskich placówek, piszcie opinie o znanych wam przedszkolach

Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Mon, 15 Oct 2018 - 10:54
lista postów tego wątku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe