Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3  

Bierzmowanie

, i dylemat prezentowy
> , i dylemat prezentowy
domi
czw, 21 mar 2013 - 16:59
Kobiety, nie zabraniam nikomu wyprawiać dużych imprez, jeśli kogoś stać. Nie zabraniam kupować drogich prezentów, jesli ktoś chce.
Chciałabym, abyście nie odbierały moich wypowiedzi jako ataku. Nawet jeśli tak brzmi. Niestety, mam tę wstrętną wadę, że nie umiem dokładnie i jasno wypowiedzieć/napisać tego co czuję i myślę. Często moje wypowiedzi odbierane są jak negacja. Wychodzę na marudę i zrzędę, której się nic nie podoba. Dochodzą do tego moje skróty myślowe, które są różnorako interpretowane.
Zakończmy już tę dyskusję na temat moich wpisów - proszę, zwłaszcza, że nie tylko ja w tym wątku zdziwiłam się, że na bierzmowanie daje się prezenty i wyprawia uroczystości.
Jeśli zaś chodzi o prezent, to często jestem za książkami. Może są jakies obcojęzyczne, np. o naszym kraju, jakiś przewodnik turystyczny, kulturalny... skoro dzieli Was taka odległość. Chociaż to jest mało religijny prezent, może nie nadaje się na Bierzmowanie. Jednak taki rodzaj książek, jako jedyny może być wydany w obcym języku.
domi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,263
Dołączył: czw, 01 maj 03 - 18:00
SkÄ…d: 3-miasto/kaszuby
Nr użytkownika: 672




post czw, 21 mar 2013 - 16:59
Post #41

Kobiety, nie zabraniam nikomu wyprawiać dużych imprez, jeśli kogoś stać. Nie zabraniam kupować drogich prezentów, jesli ktoś chce.
Chciałabym, abyście nie odbierały moich wypowiedzi jako ataku. Nawet jeśli tak brzmi. Niestety, mam tę wstrętną wadę, że nie umiem dokładnie i jasno wypowiedzieć/napisać tego co czuję i myślę. Często moje wypowiedzi odbierane są jak negacja. Wychodzę na marudę i zrzędę, której się nic nie podoba. Dochodzą do tego moje skróty myślowe, które są różnorako interpretowane.
Zakończmy już tę dyskusję na temat moich wpisów - proszę, zwłaszcza, że nie tylko ja w tym wątku zdziwiłam się, że na bierzmowanie daje się prezenty i wyprawia uroczystości.
Jeśli zaś chodzi o prezent, to często jestem za książkami. Może są jakies obcojęzyczne, np. o naszym kraju, jakiś przewodnik turystyczny, kulturalny... skoro dzieli Was taka odległość. Chociaż to jest mało religijny prezent, może nie nadaje się na Bierzmowanie. Jednak taki rodzaj książek, jako jedyny może być wydany w obcym języku.

--------------------
Tomik poezji dla osób refleksyjnych, melancholijnych, z nutką pogody ducha :) "Refleksje pisane piórem anioła".
Miłego dnia :)
> Bierzmowanie, i dylemat prezentowy
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 29 kwi 2024 - 06:34
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama