Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
99 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia   

GRUDNIOWE MIKOŁAJKI 2009

> 
WiolkaTG
sob, 02 sty 2010 - 12:55
Witaj Kaelsa icon_smile.gif powiem ci tak mi sie wydaje że ja też niemam pokarmu bo moje piersi są ciągle miękkie i jakoś nie odczuwam nawału. Aczkolwiek mały coś tam pije i duzo śpi to byc może się najada icon_smile.gif Jak narazie nie dokarmiam go niczym i czekamna wizyte u Pediatry mam nadzieję że usłyszę że mały przybiera ładnie na wadze icon_smile.gif A co do laktacji to polecam herbatke z Hippa naprawde działa wyczytałam o niej nanazym forum w temacie karmienie piersią tam dziewczyny ja polecały i nawet jest dobra w smaku. Ja narazie walcze z dietą nie mam pojęcia co jeść hehe narazie nic małemu nie szkodzi ale zaczyna mnie wkurzac ta dieta bo ilez mozna wkółko jedno i to samo jesć. A boje sie wprowadzać cos nowego do diety bo mały dopiero 2 tygodnie ma. Teraz się zastanawiałam nad jakims chudziutkim pasztecikiem z chlebkiem no i nie wiem co jesc z owoców. Niby tzreba ich dużo jesc ale wiekszość uczula. Mam w domu brzoskwinie w puszce i sie zastanawiam czy ich nie spóbować do tego pozostaje jeszcze banan i jablko i na tym te owoce się u mnie kończą icon_sad.gif Ja juz poprostu głupieje z tą dietą.
WiolkaTG


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,463
Dołączył: śro, 26 sie 09 - 11:27
Skąd: Gliwice
Nr użytkownika: 28,821

GG:


post sob, 02 sty 2010 - 12:55
Post #21

Witaj Kaelsa icon_smile.gif powiem ci tak mi sie wydaje że ja też niemam pokarmu bo moje piersi są ciągle miękkie i jakoś nie odczuwam nawału. Aczkolwiek mały coś tam pije i duzo śpi to byc może się najada icon_smile.gif Jak narazie nie dokarmiam go niczym i czekamna wizyte u Pediatry mam nadzieję że usłyszę że mały przybiera ładnie na wadze icon_smile.gif A co do laktacji to polecam herbatke z Hippa naprawde działa wyczytałam o niej nanazym forum w temacie karmienie piersią tam dziewczyny ja polecały i nawet jest dobra w smaku. Ja narazie walcze z dietą nie mam pojęcia co jeść hehe narazie nic małemu nie szkodzi ale zaczyna mnie wkurzac ta dieta bo ilez mozna wkółko jedno i to samo jesć. A boje sie wprowadzać cos nowego do diety bo mały dopiero 2 tygodnie ma. Teraz się zastanawiałam nad jakims chudziutkim pasztecikiem z chlebkiem no i nie wiem co jesc z owoców. Niby tzreba ich dużo jesc ale wiekszość uczula. Mam w domu brzoskwinie w puszce i sie zastanawiam czy ich nie spóbować do tego pozostaje jeszcze banan i jablko i na tym te owoce się u mnie kończą icon_sad.gif Ja juz poprostu głupieje z tą dietą.

--------------------

agrafkaa
sob, 02 sty 2010 - 13:09
Wiolka z owoców możesz jagody,morele,maliny,jabłka i banana o ile małemu nie szkodzi
na pokarm dobre są herbatki laktacyjne,ja też nie mam twardych piersi tylko mięciutkie mała się najada bo długo śpi i nie płacze
agrafkaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,817
Dołączył: nie, 15 lut 09 - 17:10
Skąd: mazowieckie
Nr użytkownika: 25,489

GG:


post sob, 02 sty 2010 - 13:09
Post #22

Wiolka z owoców możesz jagody,morele,maliny,jabłka i banana o ile małemu nie szkodzi
na pokarm dobre są herbatki laktacyjne,ja też nie mam twardych piersi tylko mięciutkie mała się najada bo długo śpi i nie płacze

--------------------



Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności,a daje więcej światła
MoniZ
sob, 02 sty 2010 - 13:11
hejka
widze ze styczniowki sie przylaczaja wiec ja tez pozwole sie do was przylaczyc choc sercem jestem ze styczniowkami 43.gif

niuniunia MAKSYMILIAN JAN urodzony 29.12.2009 o godzinie 22.21 waga 4030g wzrost 59cm icon_biggrin.gif


reszte pozniej bo musze wlasnie sobie odciagnac pokarm mam takk duze piersi a maksio calej nie wypija 13.gif
MoniZ


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,708
Dołączył: czw, 06 lip 06 - 12:10
Skąd: LESZNO
Nr użytkownika: 6,521

GG:


post sob, 02 sty 2010 - 13:11
Post #23

hejka
widze ze styczniowki sie przylaczaja wiec ja tez pozwole sie do was przylaczyc choc sercem jestem ze styczniowkami 43.gif

niuniunia MAKSYMILIAN JAN urodzony 29.12.2009 o godzinie 22.21 waga 4030g wzrost 59cm icon_biggrin.gif


reszte pozniej bo musze wlasnie sobie odciagnac pokarm mam takk duze piersi a maksio calej nie wypija 13.gif

--------------------


PAMI?TAM O MOICH ANIO?KACH (+11tc)-13 czerwiec 2006,(+5tc)-7 stycze? 2009
Dirty Diana
sob, 02 sty 2010 - 14:43
Kiedy można wziąć kąpiel w wannie po porodzie?
Dirty Diana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,791
Dołączył: czw, 03 kwi 08 - 15:54
Nr użytkownika: 19,139




post sob, 02 sty 2010 - 14:43
Post #24

Kiedy można wziąć kąpiel w wannie po porodzie?

--------------------
agapi7

Go??







post sob, 02 sty 2010 - 16:21
Post #25

Witajcie dziewczyny icon_smile.gif

Kamixx serdeczne gratulacje.
Kamila wierze Ci ze łatwo nie jest, ale 10 dni szybko zleci i wyjdziecie ze szpitala icon_smile.gif
Kaelsa hmm....wiesz co zależy to chyba jak silne jest krwawienie. Ja przez pierwsze 3 tyg brałam prysznic bo po pierwsze byłam "tam" obolała po drugie krwawienie jakoś zrażało mnie do kąpieli.
Właśnie. Odnośnie wkrwawienia. Ja jestem juz 5 tyg po porodzie i to dziadostwo znika i sie pojawia. Ciekawa jestem jak długo to jeszcze potrwa. Niby wystarczy juz tylko wkładka ale jednak...

Ja już wprowadzam sobie nowe rzeczy do diety. Pasztetu jeszcze sie nie odwazyłam, ale ser żółty tak. W Sylwestra wypiłam lampkę szampana ale fatalnie go zniosłam ( gazowane ) o młodym nie wspominając wczoraj cały dzień się wydzierał tak bolał go brzuch.
Jem banany, jabłka w małych ilościach i dzem z czarnej porzeczki. Podobno można jesc owoce bezpestkowe, wiec duzego wyboru nie ma.
MoniZ
sob, 02 sty 2010 - 17:07
kaelsa gdzies czytalam ze po 4 tyg. ale ja jakos nie jestem do tego przekonana moze przez to ze w wodzie jak sie kapiesz normalnie w wannie jest wiecej zarazkow niz jak bierzesz prysznic no i krwawienie ...

a powiedzcie mi dziewczyny czym wy przemywacie rane choc bylam tylko rozerwana to z 2-3 szwy mam na zewnatrz i cos mnie pomalu zaczyna ciaganc nie wiem czy to sie tak rana goi czy cos sie zaczyna paprac wiec podmywam na przemian plynem do higieny intymnej z kory debu, woda, i tamtu rosa a teraz zakupilam jeszcze normalna kore debu w saszetkach moze to cos zadziala... mam zle doswiadczenie z poprzedniej ciazy dlatego staram sie znow nie miec jakiegos zapalenia 29.gif

aaa no i wychodzi ze jako jedyna urodzilam takiego kloca ponad 4 kilo 29.gif 03.gif
niuniunia dziekuje za wpisanie mnie na pierwsza stronke icon_smile.gif
MoniZ


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,708
Dołączył: czw, 06 lip 06 - 12:10
Skąd: LESZNO
Nr użytkownika: 6,521

GG:


post sob, 02 sty 2010 - 17:07
Post #26

kaelsa gdzies czytalam ze po 4 tyg. ale ja jakos nie jestem do tego przekonana moze przez to ze w wodzie jak sie kapiesz normalnie w wannie jest wiecej zarazkow niz jak bierzesz prysznic no i krwawienie ...

a powiedzcie mi dziewczyny czym wy przemywacie rane choc bylam tylko rozerwana to z 2-3 szwy mam na zewnatrz i cos mnie pomalu zaczyna ciaganc nie wiem czy to sie tak rana goi czy cos sie zaczyna paprac wiec podmywam na przemian plynem do higieny intymnej z kory debu, woda, i tamtu rosa a teraz zakupilam jeszcze normalna kore debu w saszetkach moze to cos zadziala... mam zle doswiadczenie z poprzedniej ciazy dlatego staram sie znow nie miec jakiegos zapalenia 29.gif

aaa no i wychodzi ze jako jedyna urodzilam takiego kloca ponad 4 kilo 29.gif 03.gif
niuniunia dziekuje za wpisanie mnie na pierwsza stronke icon_smile.gif

--------------------


PAMI?TAM O MOICH ANIO?KACH (+11tc)-13 czerwiec 2006,(+5tc)-7 stycze? 2009
niuniunia23
sob, 02 sty 2010 - 18:03
CYTAT(MoniZ @ Sat, 02 Jan 2010 - 17:07) *
a powiedzcie mi dziewczyny czym wy przemywacie rane choc bylam tylko rozerwana to z 2-3 szwy mam na zewnatrz i cos mnie pomalu zaczyna ciaganc nie wiem czy to sie tak rana goi czy cos sie zaczyna paprac wiec podmywam na przemian plynem do higieny intymnej z kory debu, woda, i tamtu rosa a teraz zakupilam jeszcze normalna kore debu w saszetkach moze to cos zadziala... mam zle doswiadczenie z poprzedniej ciazy dlatego staram sie znow nie miec jakiegos zapalenia 29.gif

Ja niestety nie pomogę bo po cesarce jestem
niuniunia23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,576
Dołączył: czw, 03 lip 08 - 14:26
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 20,562

GG:


post sob, 02 sty 2010 - 18:03
Post #27

CYTAT(MoniZ @ Sat, 02 Jan 2010 - 17:07) *
a powiedzcie mi dziewczyny czym wy przemywacie rane choc bylam tylko rozerwana to z 2-3 szwy mam na zewnatrz i cos mnie pomalu zaczyna ciaganc nie wiem czy to sie tak rana goi czy cos sie zaczyna paprac wiec podmywam na przemian plynem do higieny intymnej z kory debu, woda, i tamtu rosa a teraz zakupilam jeszcze normalna kore debu w saszetkach moze to cos zadziala... mam zle doswiadczenie z poprzedniej ciazy dlatego staram sie znow nie miec jakiegos zapalenia 29.gif

Ja niestety nie pomogę bo po cesarce jestem

--------------------
agapi7

Go??







post nie, 03 sty 2010 - 15:45
Post #28

Ale tu cicho. Co z Wami?

Moni u mnie było tak: nie nacięłi mnie dużo, mam rozpuszczalne szwy ale nie wiem ile. Jak oglądałam w lusterku icon_smile.gif to mam teraz taką trochę wypukłą kreskę ok 1.5 cm w stronę prawego pośladka ( nie umiem dokładniej opisać icon_smile.gif)
Po porodzie przemywałam tantum rosa ok tygodnia moze 1.5. Tez mialam uczucie ciagniecia, wiec wydaje mi sie ze tak ma byc, przeciez to sie goi.
Sama sie tylko zastanawiam czy to sie wchlonie zupelnie, bo mnie jednak niepoki to ze ta blizna jest wypukła.

Za tydzien chce sie umowic do lekarza wiec zobaczymy co powie.
Nessi
nie, 03 sty 2010 - 17:27
CYTAT(niuniunia22 @ Sat, 02 Jan 2010 - 18:03) *
Ja niestety nie pomogę bo po cesarce jestem

I jak tam z Twoim "czyszczeniem się" ?? Moje krwawienie jest bardzo słabe, nawet do zwykłej miesiączki nie można go porównać. Nie wiem czy sie cieszyć czy martwić.

A no i ja tez po cesarce.
Nessi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,332
Dołączył: pon, 15 cze 09 - 11:19
Skąd: lubuskie
Nr użytkownika: 27,789




post nie, 03 sty 2010 - 17:27
Post #29

CYTAT(niuniunia22 @ Sat, 02 Jan 2010 - 18:03) *
Ja niestety nie pomogę bo po cesarce jestem

I jak tam z Twoim "czyszczeniem się" ?? Moje krwawienie jest bardzo słabe, nawet do zwykłej miesiączki nie można go porównać. Nie wiem czy sie cieszyć czy martwić.

A no i ja tez po cesarce.

--------------------


start-22.02.2014


Mądrość rodzi się z dobrze przemyślanych porażek.
Anamora71
nie, 03 sty 2010 - 17:50
Magda87-wydaje mi sie, ze jak nie masz goraczki, to jest OK. Jestesz po CC, to cie poprostu dobrze wyczyscili, ale napewno pojdziesz do kontroli do gin., czy jak przyjdzie polozna, to o to zapytaj.
Anamora71


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 490
Dołączył: czw, 16 lip 09 - 10:33
Skąd: Katowice
Nr użytkownika: 28,270




post nie, 03 sty 2010 - 17:50
Post #30

Magda87-wydaje mi sie, ze jak nie masz goraczki, to jest OK. Jestesz po CC, to cie poprostu dobrze wyczyscili, ale napewno pojdziesz do kontroli do gin., czy jak przyjdzie polozna, to o to zapytaj.

--------------------


MoniZ
nie, 03 sty 2010 - 17:59
agapi dzieki za odpowiedz icon_smile.gif mam nadzieje ze to wlasnie gojenie tak sprawia ze sie czuje takie ciagnienie...
magda
powiem ci ze mi tez tak nie leci jak na @ bo to nie jest normlany @ tylko sie oczyszczsz no i to tez zalezy jak cie wyczyscili zwlaszcza ze ty jestes po cesarce to lekarz cie szyscil jest inaczej jak po SN...
MoniZ


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,708
Dołączył: czw, 06 lip 06 - 12:10
Skąd: LESZNO
Nr użytkownika: 6,521

GG:


post nie, 03 sty 2010 - 17:59
Post #31

agapi dzieki za odpowiedz icon_smile.gif mam nadzieje ze to wlasnie gojenie tak sprawia ze sie czuje takie ciagnienie...
magda
powiem ci ze mi tez tak nie leci jak na @ bo to nie jest normlany @ tylko sie oczyszczsz no i to tez zalezy jak cie wyczyscili zwlaszcza ze ty jestes po cesarce to lekarz cie szyscil jest inaczej jak po SN...

--------------------


PAMI?TAM O MOICH ANIO?KACH (+11tc)-13 czerwiec 2006,(+5tc)-7 stycze? 2009
mlovea
nie, 03 sty 2010 - 18:40
Witam. Mam na imię Magda i chcę do was dołączyć. Podczytywałam Grudniówki przez całą ciążę, ale jakoś tak wyszło, że się nie odezwałam (najpierw stwierdziłam, że i tak nie będę aktywna, potem już wydawało mi się za późno). Ale pytań i wątpliwości związanych z maleństwem są codziennie dziesiątki, warto mieć wsparcie i kogoś, kogo można zapytać o radę.
Majka urodziła się 3 grudnia (2 tyg. przed terminem, dziś ma 'miesięcznicę' 06.gif ). Ważyła 2700 g, wzrost 52 cm. To nasze pierwsze dzieciątko.
O, właśnie się obudziła, lecę podać cyca icon_mrgreen.gif
mlovea


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,569
Dołączył: wto, 28 lip 09 - 20:33
Skąd: kuj-pom
Nr użytkownika: 28,432




post nie, 03 sty 2010 - 18:40
Post #32

Witam. Mam na imię Magda i chcę do was dołączyć. Podczytywałam Grudniówki przez całą ciążę, ale jakoś tak wyszło, że się nie odezwałam (najpierw stwierdziłam, że i tak nie będę aktywna, potem już wydawało mi się za późno). Ale pytań i wątpliwości związanych z maleństwem są codziennie dziesiątki, warto mieć wsparcie i kogoś, kogo można zapytać o radę.
Majka urodziła się 3 grudnia (2 tyg. przed terminem, dziś ma 'miesięcznicę' 06.gif ). Ważyła 2700 g, wzrost 52 cm. To nasze pierwsze dzieciątko.
O, właśnie się obudziła, lecę podać cyca icon_mrgreen.gif


--------------------


MoniZ
nie, 03 sty 2010 - 18:41
przedstawiam wam mojego MAKSA

MoniZ


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,708
Dołączył: czw, 06 lip 06 - 12:10
Skąd: LESZNO
Nr użytkownika: 6,521

GG:


post nie, 03 sty 2010 - 18:41
Post #33

przedstawiam wam mojego MAKSA



--------------------


PAMI?TAM O MOICH ANIO?KACH (+11tc)-13 czerwiec 2006,(+5tc)-7 stycze? 2009
niuniunia23
nie, 03 sty 2010 - 19:09
CYTAT(mlovea @ Sun, 03 Jan 2010 - 18:40) *
Witam. Mam na imię Magda i chcę do was dołączyć. Podczytywałam Grudniówki przez całą ciążę, ale jakoś tak wyszło, że się nie odezwałam (najpierw stwierdziłam, że i tak nie będę aktywna, potem już wydawało mi się za późno). Ale pytań i wątpliwości związanych z maleństwem są codziennie dziesiątki, warto mieć wsparcie i kogoś, kogo można zapytać o radę.
Majka urodziła się 3 grudnia (2 tyg. przed terminem, dziś ma 'miesięcznicę' 06.gif ). Ważyła 2700 g, wzrost 52 cm. To nasze pierwsze dzieciątko.
O, właśnie się obudziła, lecę podać cyca icon_mrgreen.gif

Witaj i powiedz czy będziesz udzielać się w miarę regularne udzielać. Bo jak tak to umieszcze cię na pierwszej stronce icon_smile.gif
MoniZ Maksio kawał chłopa icon_smile.gif

Ten post edytował niuniunia22 nie, 03 sty 2010 - 19:10
niuniunia23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,576
Dołączył: czw, 03 lip 08 - 14:26
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 20,562

GG:


post nie, 03 sty 2010 - 19:09
Post #34

CYTAT(mlovea @ Sun, 03 Jan 2010 - 18:40) *
Witam. Mam na imię Magda i chcę do was dołączyć. Podczytywałam Grudniówki przez całą ciążę, ale jakoś tak wyszło, że się nie odezwałam (najpierw stwierdziłam, że i tak nie będę aktywna, potem już wydawało mi się za późno). Ale pytań i wątpliwości związanych z maleństwem są codziennie dziesiątki, warto mieć wsparcie i kogoś, kogo można zapytać o radę.
Majka urodziła się 3 grudnia (2 tyg. przed terminem, dziś ma 'miesięcznicę' 06.gif ). Ważyła 2700 g, wzrost 52 cm. To nasze pierwsze dzieciątko.
O, właśnie się obudziła, lecę podać cyca icon_mrgreen.gif

Witaj i powiedz czy będziesz udzielać się w miarę regularne udzielać. Bo jak tak to umieszcze cię na pierwszej stronce icon_smile.gif
MoniZ Maksio kawał chłopa icon_smile.gif

--------------------
Wiesia30
nie, 03 sty 2010 - 20:41
Magda witaj icon_smile.gif
Wiesia30


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 820
Dołączył: śro, 13 maj 09 - 13:56
Skąd: Rybnik
Nr użytkownika: 27,188

GG:


post nie, 03 sty 2010 - 20:41
Post #35

Magda witaj icon_smile.gif

--------------------
Mariena
pon, 04 sty 2010 - 10:27
Ja co prawda mam listopadowe dzieciątko, ale plany były na grudzień więc sercem z wami jestem, dziewczynki icon_smile.gif
Mariena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,668
Dołączył: czw, 06 kwi 06 - 10:43
Skąd: spod Łodzi
Nr użytkownika: 5,501




post pon, 04 sty 2010 - 10:27
Post #36

Ja co prawda mam listopadowe dzieciątko, ale plany były na grudzień więc sercem z wami jestem, dziewczynki icon_smile.gif

--------------------
Swieca mi teraz dwa slonca i dobrze mi z tym :)



ania_g21
pon, 04 sty 2010 - 11:15
hej.Ja jestem kwietniówką 2009 i wpadłam wam pogratulować. 06.gif

Co do jedzenia to ja długo nie moglam sobie na zawiele pozwolic.Młody nawet po jabłkach miał kolki.gotowałam sobie na parze piers z indyka i kanapki z szyneczka bardzo chuda.Taka diete mialam przez prawie 3 mieisiace, pokarm mam i karmie do tej pory. 03.gif

Na babnany uwazajcie.Moga uczulic.
ania_g21


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,178
Dołączył: pon, 22 gru 08 - 23:04
Skąd: Olsztyn
Nr użytkownika: 24,296

GG:


post pon, 04 sty 2010 - 11:15
Post #37

hej.Ja jestem kwietniówką 2009 i wpadłam wam pogratulować. 06.gif

Co do jedzenia to ja długo nie moglam sobie na zawiele pozwolic.Młody nawet po jabłkach miał kolki.gotowałam sobie na parze piers z indyka i kanapki z szyneczka bardzo chuda.Taka diete mialam przez prawie 3 mieisiace, pokarm mam i karmie do tej pory. 03.gif

Na babnany uwazajcie.Moga uczulic.

--------------------



WiolkaTG
pon, 04 sty 2010 - 12:05
Madziu mi odchody pologowe zanikły całkowicie 2 dni po wyjściu z szpitala i tak przez 5 dni nie mialam kompletnie nic nawet plamień po czym tydzień temu znowu zaczęłam krwawic i teraz mam tak jak w okresie i trwa to juz tydzień. Dzwonilam do mojego lekarza i do szpitala bo bylam zmartwiona ze cos jest nie tak icon_sad.gif Ale dopoki nie masz gorączki i brzuch Cie mocno nie boli to wszystko jest ok. Tak jak dziewczyny pisały tym bardziej ze jestes po cc a oni w trakcie cesarki robia juz czyszczenie macicy tak mipowiedziala położna.
Moni twój Maksio śliczny chłopczyk taki duży prawdziwy bobasek icon_smile.gif
a co do diety hmmm ja mam zamiar probowac juz cos wprowadzac nowego jak maleńki skończy miesiąc icon_smile.gif
WiolkaTG


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,463
Dołączył: śro, 26 sie 09 - 11:27
Skąd: Gliwice
Nr użytkownika: 28,821

GG:


post pon, 04 sty 2010 - 12:05
Post #38

Madziu mi odchody pologowe zanikły całkowicie 2 dni po wyjściu z szpitala i tak przez 5 dni nie mialam kompletnie nic nawet plamień po czym tydzień temu znowu zaczęłam krwawic i teraz mam tak jak w okresie i trwa to juz tydzień. Dzwonilam do mojego lekarza i do szpitala bo bylam zmartwiona ze cos jest nie tak icon_sad.gif Ale dopoki nie masz gorączki i brzuch Cie mocno nie boli to wszystko jest ok. Tak jak dziewczyny pisały tym bardziej ze jestes po cc a oni w trakcie cesarki robia juz czyszczenie macicy tak mipowiedziala położna.
Moni twój Maksio śliczny chłopczyk taki duży prawdziwy bobasek icon_smile.gif
a co do diety hmmm ja mam zamiar probowac juz cos wprowadzac nowego jak maleńki skończy miesiąc icon_smile.gif

--------------------

mlovea
pon, 04 sty 2010 - 13:15
niuniunia, mam szczery zamiar być regularna 06.gif
Moje słonko właśnie zasnęło, a ja próbuję ściągnąć pokarm (bo w weekend do szkoł jadę 32.gif ). Ciężko mi idzie. Ściągać jest co, ale laktator mam do d..y, używany od kumpeli dostałam. Chyba pora kupić nowy, bo szału dostanę.
Ups, moje słonko jednak nie śpi... Mamy pewnien problem: męczące gazy. Budzi się przez nie Majeczka. Wyraźnie boli ją brzuszek, kręci się, kwęka i puszcza bączki. Wczoraj zaczęłam podawać jej Espunisan (kropelka przy każdym jedzeniu), ale nie do końca pomaga. Macie jakieś sposoby?
mlovea


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,569
Dołączył: wto, 28 lip 09 - 20:33
Skąd: kuj-pom
Nr użytkownika: 28,432




post pon, 04 sty 2010 - 13:15
Post #39

niuniunia, mam szczery zamiar być regularna 06.gif
Moje słonko właśnie zasnęło, a ja próbuję ściągnąć pokarm (bo w weekend do szkoł jadę 32.gif ). Ciężko mi idzie. Ściągać jest co, ale laktator mam do d..y, używany od kumpeli dostałam. Chyba pora kupić nowy, bo szału dostanę.
Ups, moje słonko jednak nie śpi... Mamy pewnien problem: męczące gazy. Budzi się przez nie Majeczka. Wyraźnie boli ją brzuszek, kręci się, kwęka i puszcza bączki. Wczoraj zaczęłam podawać jej Espunisan (kropelka przy każdym jedzeniu), ale nie do końca pomaga. Macie jakieś sposoby?

--------------------


niuniunia23
pon, 04 sty 2010 - 15:32
Dziewczyny a jak u was z sexem icon_question.gif Myślałyście już o tym icon_question.gif Bo mi mąż nie daje żyć, a ja się trochę boję
niuniunia23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,576
Dołączył: czw, 03 lip 08 - 14:26
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 20,562

GG:


post pon, 04 sty 2010 - 15:32
Post #40

Dziewczyny a jak u was z sexem icon_question.gif Myślałyście już o tym icon_question.gif Bo mi mąż nie daje żyć, a ja się trochę boję

--------------------
> GRUDNIOWE MIKOŁAJKI 2009
Start new topic
Reply to this topic
99 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 28 maj 2024 - 03:16
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama