Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
105 Stron V  « poprzednia 103 104 105  

WRZESIEŃ 2010

, Jest nas już 16 planowych i 2 ponadplanowych :) Rośniemy :)
> , Jest nas już 16 planowych i 2 ponadplanowych :) RoÅ›niemy :)
Aniurka
czw, 17 mar 2011 - 08:17
Witajcie dziewczyny,nie miałam wczoraj czasu zajrzeć więc dziś pije za wszystkich solenizantów/tki i życze zdrówka impreza.gif
Mon1k@ mam nadzieje ze znajde prace bliżej i będe mogła dłużej sobie pospaćicon_wink.gif Te objawy ciążowe to wg mnie raczej psychika-ja też ostatnio sobie wkręcałam jak okres miał przyjść że chyba w ciąży jestem...bo też teaz nie bardzo by mi to na ręke było..
Pewni że teraz taka praca dla Ciebie lepsza niż żeby Cie cały dzień nie było...Współczuje Ci z tamtejsza służbą zdrowia-a my na naszą narzekamy..ja bym zwariowała..mój Bartek też wszystko bez gorączki przechodzi 21.gif ale to chyba po mnie ma i po dziadku bo my bardzo rzadko mamy...
Cathee witaj dawno Cie nie było!Rzeczywiście pączuś z Arusia;) ale najważniejsze że zdrowy!Czekamy na jakieś foteczki bo widziałyśmy go bardzo dawno;)
Agula to super że z niani zadowolona jesteś-trzymam kciuki żeby już tak zostało;)
Banyk dobrze że nasze maluchy z tego samego dnia-bo jak nie jedna to druga wzniesie toast 03.gif
Buniaa u mnie Bartek je zupki gotowane i jest zachwycony-ale on jest wszystko żerny 03.gif trzeba jeść po kryjomu przed nim bo sie drze żeby mu dać 37.gif
Alekasandra sto lat i przede wszystkim zdrówka którego Wam ostatnio brakuje dla LAury!No już masz pannice w domu;)

Pije jeszcze za nowe ząbki maluchów-bo widze że się dużo pojawiło impreza.gif

Ten post edytował Aniurka czw, 17 mar 2011 - 08:25
Aniurka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,086
Dołączył: pon, 04 sty 10 - 09:03
Nr użytkownika: 30,881




post czw, 17 mar 2011 - 08:17
Post #2081

Witajcie dziewczyny,nie miałam wczoraj czasu zajrzeć więc dziś pije za wszystkich solenizantów/tki i życze zdrówka impreza.gif
Mon1k@ mam nadzieje ze znajde prace bliżej i będe mogła dłużej sobie pospaćicon_wink.gif Te objawy ciążowe to wg mnie raczej psychika-ja też ostatnio sobie wkręcałam jak okres miał przyjść że chyba w ciąży jestem...bo też teaz nie bardzo by mi to na ręke było..
Pewni że teraz taka praca dla Ciebie lepsza niż żeby Cie cały dzień nie było...Współczuje Ci z tamtejsza służbą zdrowia-a my na naszą narzekamy..ja bym zwariowała..mój Bartek też wszystko bez gorączki przechodzi 21.gif ale to chyba po mnie ma i po dziadku bo my bardzo rzadko mamy...
Cathee witaj dawno Cie nie było!Rzeczywiście pączuś z Arusia;) ale najważniejsze że zdrowy!Czekamy na jakieś foteczki bo widziałyśmy go bardzo dawno;)
Agula to super że z niani zadowolona jesteś-trzymam kciuki żeby już tak zostało;)
Banyk dobrze że nasze maluchy z tego samego dnia-bo jak nie jedna to druga wzniesie toast 03.gif
Buniaa u mnie Bartek je zupki gotowane i jest zachwycony-ale on jest wszystko żerny 03.gif trzeba jeść po kryjomu przed nim bo sie drze żeby mu dać 37.gif
Alekasandra sto lat i przede wszystkim zdrówka którego Wam ostatnio brakuje dla LAury!No już masz pannice w domu;)

Pije jeszcze za nowe ząbki maluchów-bo widze że się dużo pojawiło impreza.gif

--------------------

AleksandraD
czw, 17 mar 2011 - 09:58
my mamy dwie jedynki na dole...
No i mamy nadal problem z wprowadzaniem nowego jedzenia. Przez tą chorobę to odpuściłam z nowościami ale teraz to już muszę bo ja 1 kwietnia do pracy. Jestem załamana, Nikodem nie chce butli z mlekiem modyfikowanym , jedzenie łyżeczką jako tako ale zaraz potem domaga się cycka. Nie wiem co ja zrobię.
AleksandraD


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 828
Dołączył: wto, 05 wrz 06 - 12:34
Skąd: Zielona Góra
Nr użytkownika: 7,348

GG:


post czw, 17 mar 2011 - 09:58
Post #2082

my mamy dwie jedynki na dole...
No i mamy nadal problem z wprowadzaniem nowego jedzenia. Przez tą chorobę to odpuściłam z nowościami ale teraz to już muszę bo ja 1 kwietnia do pracy. Jestem załamana, Nikodem nie chce butli z mlekiem modyfikowanym , jedzenie łyżeczką jako tako ale zaraz potem domaga się cycka. Nie wiem co ja zrobię.

--------------------






_____________________________________
Nowy album z naszymi zdjęciami
odynka

Go??







post czw, 17 mar 2011 - 11:46
Post #2083

u nas Lilka 2 zabki na dole a Zuzka jeden;)

dziewczyny my juz nie powinnysmy miec nowego watku?
kala101
czw, 17 mar 2011 - 12:44
Zapraszam już do nowego wąteczku i prosze o zdjęcia na 1 stronkę icon_smile.gif

Wrzesień 2010 odsłona II
kala101


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,275
Dołączył: czw, 01 mar 07 - 18:46
Skąd: Chorzów
Nr użytkownika: 11,557

GG:


post czw, 17 mar 2011 - 12:44
Post #2084

Zapraszam już do nowego wąteczku i prosze o zdjęcia na 1 stronkę icon_smile.gif

Wrzesień 2010 odsłona II

--------------------




NAKARM JEDNO DZIECKO - www.pajacyk.pl - KLIKNIJ TO NIC NIE KOSZTUJE
> WRZESIEŃ 2010, Jest nas już 16 planowych i 2 ponadplanowych :) RoÅ›niemy :)
Start new topic
Reply to this topic
105 Stron V  « poprzednia 103 104 105
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 31 maj 2024 - 12:15
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama