Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Jestem tu nowa i pełna obaw

, chcę adoptować
> , chcÄ™ adoptować
cukierek
czw, 12 mar 2009 - 13:32
Witam, wszystkich.
Jestem tu nowa ale temat adopcji prześladuje mnie od dawna. Od paru lat choruję na cukrzycę, po dwóch poronieniach wpadłam w depresję bo uświadomiłam sobie, że nie będę mamą.
Dzieciaki zawsze do mnie garnęły, jestem "najfajniejszą" ciocią. Niestety tylko ciocią. Jestem odpowiedzialną osobą i wiem, że z moimi wynikami i stanem zdrowia mogę ryzykować rozwój prenatalny mojego maluszka przez co świadomie skazać go na kalectwo. Boję się, że odpadnę w kwalifikacjach do adopcji ze względu na stan zdrowia. Czy macie wiedzę na ten temat? Jak to wygląda?


13.gif




cukierek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: czw, 12 mar 09 - 13:14
Nr użytkownika: 26,067

GG:


post czw, 12 mar 2009 - 13:32
Post #1

Witam, wszystkich.
Jestem tu nowa ale temat adopcji prześladuje mnie od dawna. Od paru lat choruję na cukrzycę, po dwóch poronieniach wpadłam w depresję bo uświadomiłam sobie, że nie będę mamą.
Dzieciaki zawsze do mnie garnęły, jestem "najfajniejszą" ciocią. Niestety tylko ciocią. Jestem odpowiedzialną osobą i wiem, że z moimi wynikami i stanem zdrowia mogę ryzykować rozwój prenatalny mojego maluszka przez co świadomie skazać go na kalectwo. Boję się, że odpadnę w kwalifikacjach do adopcji ze względu na stan zdrowia. Czy macie wiedzę na ten temat? Jak to wygląda?


13.gif




> Jestem tu nowa i peÅ‚na obaw, chcÄ™ adoptować
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 14:10
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama