Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
7 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia   

takie tam... o ciuchach

, (nietypowo)
> , (nietypowo)
wiewiórczak
czw, 07 kwi 2011 - 19:35
McJagna, aleś zapodała, ja tam Cię lubię i temu Ci powiem, że wyczytałam w Wysokich Obcasach, że będą modne paski, takie marynarskie i sukienki icon_wink.gif
Zatem spokojnie dorzuć trochę granatu i niebieskości do tego beżu i oliwki icon_wink.gif
wiewiórczak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,654
Dołączył: śro, 30 maj 07 - 17:51
Nr użytkownika: 14,671




post czw, 07 kwi 2011 - 19:35
Post #21

McJagna, aleś zapodała, ja tam Cię lubię i temu Ci powiem, że wyczytałam w Wysokich Obcasach, że będą modne paski, takie marynarskie i sukienki icon_wink.gif
Zatem spokojnie dorzuć trochę granatu i niebieskości do tego beżu i oliwki icon_wink.gif

--------------------
Uświadamiasz sobie, że jesteś w średnim wieku, kiedy wspomnienia stają się ważniejsze od marzeń.
Ciocia Magda
czw, 07 kwi 2011 - 19:37
Jagna, jak to nikt Cię nie lubi? Ja uwielbiam Twoje posty, odważnie prezentujesz swoje stanowisko i nie uciekasz od kontrowersyjnych poglądów - taki forumowicz to skarb. Choć rozumiem, że ciężko znosić to, że ktoś się wiecznie z Tobą nie zgadza.

I ja też muszę się z Tobą nie zgodzić 04.gif - w tym sezonie modne są nie oliwki i beże, tylko bardzo żywe kolory. W Zarze prawie oczopląsu dostałam.

Ale do meritum - ja się zastanawiam, czy nadejdzie kiedyś taki piękny czas, kiedy producenci odzieży zrozumieją, że powinni w nieskończoność powielać pewne wzory? Mój mąż ma np. rewelacyjną kurtkę, w tej chwili już niemiłosiernie przetartą i z podszewką załataną taśmą klejącą (jego robota!!), bo od dobrych paru lat szukamy bezskutecznie zastępstwa. W tym czasie biedak kupił już ze cztery inne kurtki i ciągle to nie to - może właśnie to jest odpowiedź dlaczego tego jednego wybranego fasonu nie ma 29.gif

Czy naprawdę trzeba mieć prywatnego krawca na Savile Row, żeby móc kupić takie same ciuchy jak się ma, tylko nowe?


Ciocia Magda


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,811
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 20:54
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 421

GG:


post czw, 07 kwi 2011 - 19:37
Post #22

Jagna, jak to nikt Cię nie lubi? Ja uwielbiam Twoje posty, odważnie prezentujesz swoje stanowisko i nie uciekasz od kontrowersyjnych poglądów - taki forumowicz to skarb. Choć rozumiem, że ciężko znosić to, że ktoś się wiecznie z Tobą nie zgadza.

I ja też muszę się z Tobą nie zgodzić 04.gif - w tym sezonie modne są nie oliwki i beże, tylko bardzo żywe kolory. W Zarze prawie oczopląsu dostałam.

Ale do meritum - ja się zastanawiam, czy nadejdzie kiedyś taki piękny czas, kiedy producenci odzieży zrozumieją, że powinni w nieskończoność powielać pewne wzory? Mój mąż ma np. rewelacyjną kurtkę, w tej chwili już niemiłosiernie przetartą i z podszewką załataną taśmą klejącą (jego robota!!), bo od dobrych paru lat szukamy bezskutecznie zastępstwa. W tym czasie biedak kupił już ze cztery inne kurtki i ciągle to nie to - może właśnie to jest odpowiedź dlaczego tego jednego wybranego fasonu nie ma 29.gif

Czy naprawdę trzeba mieć prywatnego krawca na Savile Row, żeby móc kupić takie same ciuchy jak się ma, tylko nowe?




--------------------
mama Eweliny i Zofii (2000)

The thing is to keep smiling and never look as if you disapprove. - Lady Violet
tolala
czw, 07 kwi 2011 - 20:23
CYTAT(McJAGNA @ Thu, 07 Apr 2011 - 19:50) *
Dodam jeszcze tylko, co nie jest tajamnicą, że sieciówki mają/miały marże na poziomie kilkuset procent - więc kiedy korzystamy z wyprzedaży to wtedy płacimy właściwą cenę z ludzką marżą.



I dlatego ja kupuję wyłącznie na wyprzedażach icon_smile.gif


tolala


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,252
Dołączył: pią, 06 kwi 07 - 20:43
SkÄ…d: z domu
Nr użytkownika: 12,708




post czw, 07 kwi 2011 - 20:23
Post #23

CYTAT(McJAGNA @ Thu, 07 Apr 2011 - 19:50) *
Dodam jeszcze tylko, co nie jest tajamnicą, że sieciówki mają/miały marże na poziomie kilkuset procent - więc kiedy korzystamy z wyprzedaży to wtedy płacimy właściwą cenę z ludzką marżą.



I dlatego ja kupuję wyłącznie na wyprzedażach icon_smile.gif


Orinoko
piÄ…, 08 kwi 2011 - 11:05
Jagna, co Ty pleciesz, ja Cię lubię i dziękuję za obszerną wypowiedź człowieka z branży 06.gif Wprawdzie trochę się załamałam tym, co piszesz o podwyżkach bawełny, bo ja w żadnych sztucznych akrylach, poliestrach i wiskozach nie mogę chodzić, ale cóż.

CYTAT
Ale do meritum - ja się zastanawiam, czy nadejdzie kiedyś taki piękny czas, kiedy producenci odzieży zrozumieją, że powinni w nieskończoność powielać pewne wzory? Mój mąż ma np. rewelacyjną kurtkę, w tej chwili już niemiłosiernie przetartą i z podszewką załataną taśmą klejącą (jego robota!!), bo od dobrych paru lat szukamy bezskutecznie zastępstwa. W tym czasie biedak kupił już ze cztery inne kurtki i ciągle to nie to - może właśnie to jest odpowiedź dlaczego tego jednego wybranego fasonu nie ma


Właśnie, właśnie, też mam parę takich rzeczy, za choinkę nie mogę się z nimi rozstać ani znaleźć ich odpowiedników.

Marże w sieciówkach to w ogóle jest oddzielny temat, podobnie jak sztuczne podwyższanie cen, a potem ich obniżanie w okolicy wyprzedaży, a w rezultacie rzeczy sprzedawane są po wyjściowych cenach - czytałam na ten temat, może ktoś potwierdzi albo zweryfikuje, czy takie praktyki mają miejsce?

Ja z koleżanką byłam raz czy dwa razy na zakupach - raz ona się obłowiła, ja oczywiście zero... ale wtedy się rozdzieliłyśmy, innym razem chyba się zniechęciła moim niezdecydowaniem i niewymiarowością 04.gif Skończyło się na zakupie butów. 48.gif

Metodyczne podejście z listą, czego potrzebuję jest... metodyczne, ale, jak znam swoje szczęście, to na pewno nie znajdę czegoś, co sobie wydumałam. No i czasochłonne to...

CYTAT
Moja mama ma znowu taki sposób: kręci się po sklepie i obserwuje co przymierzają inni tzn z czym idą do przebieralni. Czasami pyta, gdzie pani to znalazła, gdzie to wisi?

Czasem też mam ochotę tak zrobić, przysięgam. 04.gif
Albo ewentualnie podoba mi się coś na kimś, a gdybym zobaczyła to w sklepie na wieszaku, to pewnie nawet wzroku bym nie zatrzymała.



CYTAT
Teraz mam jedna pare spodni, 4 bluzki z dlugim rekawem, tyle samo z krotkim.
No nie mam wyjscia, teraz to juz musze isc na zakupy!


Leni u mnie chyba tylko ta metoda się sprawdza - już raz tak było, udało mi się obkupić w letnie ciuchy i od 2 czy 3 lat mam w sumie spokój.

CYTAT
Orinoko ciekawe co by wyszło z naszej wspólnej wyprawy na zakupy, to mogłoby być fascynujące

Kanuś, niewykluczone, że... poszłybyśmy na kawę/do kina/do księgarni.... zamiast kupować ciuchy.
Ja tak mam - jak idÄ™ do centrum handlowego, to zawsze mnie wessie do empiku czy innego stoiska "niemerytorycznego" 29.gif

CYTAT
dzieki czemu co jakis czas jestem niezwykle trendy albo niezwykle passe.b

Aga to chyba inaczej się nazywa mieć swój styl 03.gif

A w ogóle to dzięki za liczny odzew, jest to bardzo krzepiące, że nie tylko ja tak mam. 06.gif

PS. Jagna, co to sÄ… korsarki? 37.gif

Orinoko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,280
Dołączył: śro, 09 mar 05 - 14:46
SkÄ…d: okolice Poznania
Nr użytkownika: 2,827

GG:


post piÄ…, 08 kwi 2011 - 11:05
Post #24

Jagna, co Ty pleciesz, ja Cię lubię i dziękuję za obszerną wypowiedź człowieka z branży 06.gif Wprawdzie trochę się załamałam tym, co piszesz o podwyżkach bawełny, bo ja w żadnych sztucznych akrylach, poliestrach i wiskozach nie mogę chodzić, ale cóż.

CYTAT
Ale do meritum - ja się zastanawiam, czy nadejdzie kiedyś taki piękny czas, kiedy producenci odzieży zrozumieją, że powinni w nieskończoność powielać pewne wzory? Mój mąż ma np. rewelacyjną kurtkę, w tej chwili już niemiłosiernie przetartą i z podszewką załataną taśmą klejącą (jego robota!!), bo od dobrych paru lat szukamy bezskutecznie zastępstwa. W tym czasie biedak kupił już ze cztery inne kurtki i ciągle to nie to - może właśnie to jest odpowiedź dlaczego tego jednego wybranego fasonu nie ma


Właśnie, właśnie, też mam parę takich rzeczy, za choinkę nie mogę się z nimi rozstać ani znaleźć ich odpowiedników.

Marże w sieciówkach to w ogóle jest oddzielny temat, podobnie jak sztuczne podwyższanie cen, a potem ich obniżanie w okolicy wyprzedaży, a w rezultacie rzeczy sprzedawane są po wyjściowych cenach - czytałam na ten temat, może ktoś potwierdzi albo zweryfikuje, czy takie praktyki mają miejsce?

Ja z koleżanką byłam raz czy dwa razy na zakupach - raz ona się obłowiła, ja oczywiście zero... ale wtedy się rozdzieliłyśmy, innym razem chyba się zniechęciła moim niezdecydowaniem i niewymiarowością 04.gif Skończyło się na zakupie butów. 48.gif

Metodyczne podejście z listą, czego potrzebuję jest... metodyczne, ale, jak znam swoje szczęście, to na pewno nie znajdę czegoś, co sobie wydumałam. No i czasochłonne to...

CYTAT
Moja mama ma znowu taki sposób: kręci się po sklepie i obserwuje co przymierzają inni tzn z czym idą do przebieralni. Czasami pyta, gdzie pani to znalazła, gdzie to wisi?

Czasem też mam ochotę tak zrobić, przysięgam. 04.gif
Albo ewentualnie podoba mi się coś na kimś, a gdybym zobaczyła to w sklepie na wieszaku, to pewnie nawet wzroku bym nie zatrzymała.



CYTAT
Teraz mam jedna pare spodni, 4 bluzki z dlugim rekawem, tyle samo z krotkim.
No nie mam wyjscia, teraz to juz musze isc na zakupy!


Leni u mnie chyba tylko ta metoda się sprawdza - już raz tak było, udało mi się obkupić w letnie ciuchy i od 2 czy 3 lat mam w sumie spokój.

CYTAT
Orinoko ciekawe co by wyszło z naszej wspólnej wyprawy na zakupy, to mogłoby być fascynujące

Kanuś, niewykluczone, że... poszłybyśmy na kawę/do kina/do księgarni.... zamiast kupować ciuchy.
Ja tak mam - jak idÄ™ do centrum handlowego, to zawsze mnie wessie do empiku czy innego stoiska "niemerytorycznego" 29.gif

CYTAT
dzieki czemu co jakis czas jestem niezwykle trendy albo niezwykle passe.b

Aga to chyba inaczej się nazywa mieć swój styl 03.gif

A w ogóle to dzięki za liczny odzew, jest to bardzo krzepiące, że nie tylko ja tak mam. 06.gif

PS. Jagna, co to sÄ… korsarki? 37.gif



--------------------


...Past the deep troubled water / And the fears of the dark / There's a hill in the sunlight / For you to find harmony...
isaa
piÄ…, 08 kwi 2011 - 11:57
od razu mi lepiej icon_razz.gif...

ostatnio złaziliśmy całą lubelską galerię w poszukiwaniu kiecki dla mnie - nie znalazłam NIC FAJNEGO ( w moim odczuciu, oczywiście). a nie, sorry - jedna była cudna ale za duża i unaoczniła mi że nie mam biustu. kilka elegantszych ubrań mam po Siostrze, ale dobre czasy się skończyły bo ja zeszłam na S a Ona weszła w L. w sumie to nie wiem po co mi one bo rzadko w nich chodzę. hmmm. mój ostatni nabytek to szerokie dżinsy, bawełniana koszulka z aplikacją krowy i i druga z 12 kotami. mój Mąż niebawem przestanie mnie poważnie traktować.

czy 30 latce wypada mieć koszulkę z wielką krową?

Ten post edytował Iza*Pyza pią, 08 kwi 2011 - 11:58
isaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,356
Dołączył: nie, 14 lis 04 - 20:04
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 2,310




post piÄ…, 08 kwi 2011 - 11:57
Post #25

od razu mi lepiej icon_razz.gif...

ostatnio złaziliśmy całą lubelską galerię w poszukiwaniu kiecki dla mnie - nie znalazłam NIC FAJNEGO ( w moim odczuciu, oczywiście). a nie, sorry - jedna była cudna ale za duża i unaoczniła mi że nie mam biustu. kilka elegantszych ubrań mam po Siostrze, ale dobre czasy się skończyły bo ja zeszłam na S a Ona weszła w L. w sumie to nie wiem po co mi one bo rzadko w nich chodzę. hmmm. mój ostatni nabytek to szerokie dżinsy, bawełniana koszulka z aplikacją krowy i i druga z 12 kotami. mój Mąż niebawem przestanie mnie poważnie traktować.

czy 30 latce wypada mieć koszulkę z wielką krową?

--------------------
Iza i Ania (26.01.2004) i Asia(14.08.2006)...
user posted image

user posted image
Irenka.
piÄ…, 08 kwi 2011 - 12:42
CYTAT(Iza*Pyza @ Fri, 08 Apr 2011 - 12:57) *
czy 30 latce wypada mieć koszulkę z wielką krową?


Coraz lepsze pytania w tym wątku 04.gif edit: jam też 30 latka, hie hie

Wypada, ewentualnie można pod tą krową jakąś sentencję dorobić... korektorem 04.gif

Podłączam się do pytania Orinoko o korsarki.. Kojarzy mi się niebranżowo, bo z pająkami 37.gif

Ten post edytował Irenka. pią, 08 kwi 2011 - 12:43
Irenka.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,356
Dołączył: śro, 19 gru 07 - 15:34
SkÄ…d: Krosno
Nr użytkownika: 17,272

GG:


post piÄ…, 08 kwi 2011 - 12:42
Post #26

CYTAT(Iza*Pyza @ Fri, 08 Apr 2011 - 12:57) *
czy 30 latce wypada mieć koszulkę z wielką krową?


Coraz lepsze pytania w tym wątku 04.gif edit: jam też 30 latka, hie hie

Wypada, ewentualnie można pod tą krową jakąś sentencję dorobić... korektorem 04.gif

Podłączam się do pytania Orinoko o korsarki.. Kojarzy mi się niebranżowo, bo z pająkami 37.gif

--------------------




isaa
piÄ…, 08 kwi 2011 - 12:59
CYTAT(Irenka. @ Fri, 08 Apr 2011 - 13:42) *
Wypada, ewentualnie można pod tą krową jakąś sentencję dorobić... korektorem 04.gif


np. "to nie jest moje zdjęcie..."
isaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,356
Dołączył: nie, 14 lis 04 - 20:04
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 2,310




post piÄ…, 08 kwi 2011 - 12:59
Post #27

CYTAT(Irenka. @ Fri, 08 Apr 2011 - 13:42) *
Wypada, ewentualnie można pod tą krową jakąś sentencję dorobić... korektorem 04.gif


np. "to nie jest moje zdjęcie..."

--------------------
Iza i Ania (26.01.2004) i Asia(14.08.2006)...
user posted image

user posted image
Kaszanka
piÄ…, 08 kwi 2011 - 13:11
Nie chodzić do sieciówek i tyle 06.gif Zimą kupiłam 2 świetne golfy tuniki wełna, bawełna z dodatkiem kaszmiru (!!). W sklepie tzw. noname icon_wink.gif W sieciówkach widzę akryl i akryl.
Trzeba sobie najpierw stworzyć bazę klasyczną a potem szaleć z dodatkami.
McJagna, a zdjęcie płaszczyka wkleisz?
Kaszanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,745
Dołączył: wto, 24 cze 03 - 11:58
Nr użytkownika: 858




post piÄ…, 08 kwi 2011 - 13:11
Post #28

Nie chodzić do sieciówek i tyle 06.gif Zimą kupiłam 2 świetne golfy tuniki wełna, bawełna z dodatkiem kaszmiru (!!). W sklepie tzw. noname icon_wink.gif W sieciówkach widzę akryl i akryl.
Trzeba sobie najpierw stworzyć bazę klasyczną a potem szaleć z dodatkami.
McJagna, a zdjęcie płaszczyka wkleisz?
Irenka.
piÄ…, 08 kwi 2011 - 13:18
CYTAT(Iza*Pyza @ Fri, 08 Apr 2011 - 13:59) *
np. "to nie jest moje zdjęcie..."


... ani mojej teściowej" 04.gif
Irenka.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,356
Dołączył: śro, 19 gru 07 - 15:34
SkÄ…d: Krosno
Nr użytkownika: 17,272

GG:


post piÄ…, 08 kwi 2011 - 13:18
Post #29

CYTAT(Iza*Pyza @ Fri, 08 Apr 2011 - 13:59) *
np. "to nie jest moje zdjęcie..."


... ani mojej teściowej" 04.gif

--------------------






Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post piÄ…, 08 kwi 2011 - 13:21
Post #30

no to ja sie wypowiem z przeciwnego bieguna. Ja lubie kupowac, lubie wybierac, przebierac, przymierzac. Lubie zakupy. Tylko czasu brak.
I szczerze mowiac kompletnie nie rozumiem, jak mozna posiadac 1 pare jeansow???? no jak? przeciez jedne jeansy nie pasuja do wszystkiego. jedne musza byc jasnoniebieskie, inne ciemnoniebieskie, rurki oraz bootcut, czarne tez obowiazkowo, najlepiej waskie, biodrowki i normalne. to samo bluzki czy t-shirty, rozpinane sweterki. co juz nie wspomne o butach. Buty to moj konik, prywanie i po czesci zawodowo. Butow musze miec duzo i koniecznie musza byc dobrej jakosci, Deichmann odpada w przedbiegach. W ogole jakosc jest baardzo wazna.

Wiem, wiem, to kosztuje. Dlatego kombinuje jak kon pod gore, zeby za dobre jeansy nie musiec placic 400 zl, a raczej 100, lepiej jeszcze mniej:-) Wbrew pozorom takie allegro czy ebay sa super. Wyszukuje sobie marke, ktora lubie, rozmiar znam i wtedy zaczynam moje polowanie. A jaka radosc jak sie uda upolowac cosik za powiedzmy 10% ceny originalnej! Na wyprzedaze tez chodze. Oraz na flohmarki (cos jak targ uzywanych rzeczy). co tam mozna odkryc to bym nie uwierzyla, jakbym sama tego nie widziala. cud miod, perelki mozna odkryc.

Co do garderoby/mody to ja uwazam, ze moda moda, ale trzeba sie tez dobrze czuc. Dla mnie zawsze byl i bedzie kolor czarny absolutnym faworytem. Dobrze sie w nim czuje, tak tak..kwestia tego, ze wyszczupla tez gra role, chocby na podswiadomosc:-) wiec czestko czarny t-shirt jest dla mnie podstawa. Bardzo wazne sa dodatki typu torebka, buty, pasek, kolczyki. IMO prostota i klasyka zawsze wygrywaja...niby trendy w tym sezonie sa polaczenia ekstrawaganckie typu niebieski z jaskrawozoltym..ale jakos sie w tym nie widze. natomiast juz moge sobie wyobrazic, ze do czarnego zetawu nosze zolta torebke (wczoraj mialam). nie wiem, pewnie troche chaotycznie to brzmi. ogolnie chcialam napisac, ze bawienie sie moda, probowanie, testowanie, wybieranie naprawde moze byc fajne:-)...no i polowanie na tanie drogie rzeczy...mmm..uwielbiam:-)
Mika
piÄ…, 08 kwi 2011 - 13:59
ja miałam problem z zakupami,bo to co było fajne w sklepie -w domu okazywało się nie pasujące prawie do niczego
teraz mamy z siostrą metodę,że albo idziemy w ciuchach do których chcemy coś dokupić albo kupujemy cały "zestaw" kombinacji
teraźniejsza "moda" bardzo mi odpowiada -taka luzacka kobiecość-i do biura i na zakupy (Stradivarius np.)
niestety buty są tak przekombinowane,że nie mam w czym chodzić
znaleźć coś uniwersalnego,klasycznego i na wąską stopę graniczy z cudem,a już z prostym stabilnym nie 10cm obcasem -zero szans

CYTAT
czy 30 latce wypada mieć koszulkę z wielką krową?

czy ponad 30latce wypada nosić koszulkę w różową kratkę ze stoiska młodzieżowego KappAhl? 08.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post piÄ…, 08 kwi 2011 - 13:59
Post #31

ja miałam problem z zakupami,bo to co było fajne w sklepie -w domu okazywało się nie pasujące prawie do niczego
teraz mamy z siostrą metodę,że albo idziemy w ciuchach do których chcemy coś dokupić albo kupujemy cały "zestaw" kombinacji
teraźniejsza "moda" bardzo mi odpowiada -taka luzacka kobiecość-i do biura i na zakupy (Stradivarius np.)
niestety buty są tak przekombinowane,że nie mam w czym chodzić
znaleźć coś uniwersalnego,klasycznego i na wąską stopę graniczy z cudem,a już z prostym stabilnym nie 10cm obcasem -zero szans

CYTAT
czy 30 latce wypada mieć koszulkę z wielką krową?

czy ponad 30latce wypada nosić koszulkę w różową kratkę ze stoiska młodzieżowego KappAhl? 08.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
Inanna
piÄ…, 08 kwi 2011 - 14:08
Po pierwsze: Jagna ja Cię nie tylko lubię ale wręcz uwielbiam, i zawsze mnie radosna ekscytacja ogarnia, gdy widzę, że wreszcie się odezwałaś icon_smile.gif
Po drugie: dopisuję się do listy niekompetentnych zakupowo. Ja już się ze swoją ułomnością pogodziłam. Dżinsy kupuję firmy bottons (chyba tak się to pisze) na straganie albo w osiedlowym sklepiku. Spełniają wszystkie moje wymagania, których nie zaspokajają jeansy firmowe: są wysokie (znaczy do pępka mi sięgają, tyłek mi tyłem w kucki nie wyłazi, wałki tłuszczu nie pojawiają się znienacka ponad paskiem), mają proste nogawki i są rozciągliwe. Bluzeczki dzianinowe posiadam dwie - obie ze sklepu osiedlowego. Mam również dwa fajne topiki reserved - ostatnio z radością zauważyłam, że dalej je sprzedają, więc sobie dokupię jeszcze dwa - takie same, tylko nowsze będę miała. Buty kupuję zawsze w top fashion - drogo, ale kupuję rzadko bo noszę aż usłyszę od teściowej: weź kup sobie nowe buty! Wtedy wyrzucam i kupuję nowe.
I mimo wszystko uważam, że wcale nie wyglądam źle 06.gif

Ten post edytował Inanna pią, 08 kwi 2011 - 14:09
Inanna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,551
Dołączył: wto, 12 lut 08 - 16:36
Nr użytkownika: 18,156




post piÄ…, 08 kwi 2011 - 14:08
Post #32

Po pierwsze: Jagna ja Cię nie tylko lubię ale wręcz uwielbiam, i zawsze mnie radosna ekscytacja ogarnia, gdy widzę, że wreszcie się odezwałaś icon_smile.gif
Po drugie: dopisuję się do listy niekompetentnych zakupowo. Ja już się ze swoją ułomnością pogodziłam. Dżinsy kupuję firmy bottons (chyba tak się to pisze) na straganie albo w osiedlowym sklepiku. Spełniają wszystkie moje wymagania, których nie zaspokajają jeansy firmowe: są wysokie (znaczy do pępka mi sięgają, tyłek mi tyłem w kucki nie wyłazi, wałki tłuszczu nie pojawiają się znienacka ponad paskiem), mają proste nogawki i są rozciągliwe. Bluzeczki dzianinowe posiadam dwie - obie ze sklepu osiedlowego. Mam również dwa fajne topiki reserved - ostatnio z radością zauważyłam, że dalej je sprzedają, więc sobie dokupię jeszcze dwa - takie same, tylko nowsze będę miała. Buty kupuję zawsze w top fashion - drogo, ale kupuję rzadko bo noszę aż usłyszę od teściowej: weź kup sobie nowe buty! Wtedy wyrzucam i kupuję nowe.
I mimo wszystko uważam, że wcale nie wyglądam źle 06.gif

--------------------





Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post piÄ…, 08 kwi 2011 - 14:13
Post #33

CYTAT(Inanna @ Fri, 08 Apr 2011 - 15:08) *
Buty kupuję zawsze w top fashion - drogo, ale kupuję rzadko bo noszę aż usłyszę od teściowej: weź kup sobie nowe buty! Wtedy wyrzucam i kupuję nowe.


Inanna, i co jedne buty pasuja ci do wszystkiego??? icon_eek.gif icon_eek.gif
Inanna
piÄ…, 08 kwi 2011 - 14:26
CYTAT(AmiLa @ Fri, 08 Apr 2011 - 15:13) *
Inanna, i co jedne buty pasuja ci do wszystkiego??? icon_eek.gif icon_eek.gif


E, no nie jedne. Ale jedne na kilka lat. Buty posiadam różne (nawet szpilki mam!!!!) ale noszę je aż się niemal rozlecą. Kupuję jednak głównie pod kątem pogody: na większe zimno, na mniejsze zimno, na deszcz, na upał.

Ale takie martensy to na przykład pasują do wszystkiego 06.gif i do sukienki i do spodni, i na lato i na zimę....
Może sobie martensy kupię....

Ten post edytował Inanna pią, 08 kwi 2011 - 14:27
Inanna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,551
Dołączył: wto, 12 lut 08 - 16:36
Nr użytkownika: 18,156




post piÄ…, 08 kwi 2011 - 14:26
Post #34

CYTAT(AmiLa @ Fri, 08 Apr 2011 - 15:13) *
Inanna, i co jedne buty pasuja ci do wszystkiego??? icon_eek.gif icon_eek.gif


E, no nie jedne. Ale jedne na kilka lat. Buty posiadam różne (nawet szpilki mam!!!!) ale noszę je aż się niemal rozlecą. Kupuję jednak głównie pod kątem pogody: na większe zimno, na mniejsze zimno, na deszcz, na upał.

Ale takie martensy to na przykład pasują do wszystkiego 06.gif i do sukienki i do spodni, i na lato i na zimę....
Może sobie martensy kupię....

--------------------



isaa
piÄ…, 08 kwi 2011 - 14:32
CYTAT(Irenka. @ Fri, 08 Apr 2011 - 14:18) *
... ani mojej teściowej" 04.gif



buhahahahha
isaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,356
Dołączył: nie, 14 lis 04 - 20:04
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 2,310




post piÄ…, 08 kwi 2011 - 14:32
Post #35

CYTAT(Irenka. @ Fri, 08 Apr 2011 - 14:18) *
... ani mojej teściowej" 04.gif



buhahahahha

--------------------
Iza i Ania (26.01.2004) i Asia(14.08.2006)...
user posted image

user posted image
malgosia1968
piÄ…, 08 kwi 2011 - 15:01
CYTAT(Iza*Pyza @ Fri, 08 Apr 2011 - 12:57) *
czy 30 latce wypada mieć koszulkę z wielką krową?

aż się boję zapytać co wypada mieć po 40 37.gif
malgosia1968


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,471
Dołączył: pią, 04 wrz 09 - 21:23
SkÄ…d: P.T.
Nr użytkownika: 28,966

GG:


post piÄ…, 08 kwi 2011 - 15:01
Post #36

CYTAT(Iza*Pyza @ Fri, 08 Apr 2011 - 12:57) *
czy 30 latce wypada mieć koszulkę z wielką krową?

aż się boję zapytać co wypada mieć po 40 37.gif


--------------------
Marek urodzony 02.06.1990 3300g 53cm
Mateusz urodzony 23.05.1991 4150g 59cm
Iza urodzona 04.04.1992 3100g 51cm

Mikołaj urodzony 27.11.2009 2740g 50cm

Franek mój pierwszy wnuczek urodzony 29.09.2011 4100g 58cm
Julek mój drugi wnuczek urodzony 05.08.2015 3900 g 55 cm

"Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą.. "
tato tak bardzo tęsknię za Tobą [*] 23.09. minie 11 lat :(

"Zobaczyć świat w ziarenku piasku, Niebiosa w jednym kwiecie z lasu. W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar, W godzinie - nieskończoność czasu." - William Blake
yellow
piÄ…, 08 kwi 2011 - 15:29
... ja mam jak Amila - kocham zabawę ubraniami i polowanie na tanie(drogie) ciuchy ... znam taki super lumpeks w Lesku jakieś 400km od mojego domu 04.gif (jestem tam dwa razy w roku) i zawsze wychodzę z takimi perełkami że nawet jak nie mam ich gdzie założyc to szczerzę się do nich jak głupia...

resztę napisze później bo na mnie krzyczą
yellow


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,829
Dołączył: pon, 13 lut 06 - 20:04
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 4,916




post piÄ…, 08 kwi 2011 - 15:29
Post #37

... ja mam jak Amila - kocham zabawę ubraniami i polowanie na tanie(drogie) ciuchy ... znam taki super lumpeks w Lesku jakieś 400km od mojego domu 04.gif (jestem tam dwa razy w roku) i zawsze wychodzę z takimi perełkami że nawet jak nie mam ich gdzie założyc to szczerzę się do nich jak głupia...

resztę napisze później bo na mnie krzyczą

--------------------
E. 2001
J. 2007


Najważniejsze by z prostych rzeczy nie tworzyć intelektualnych labiryntów
Zuzka80
piÄ…, 08 kwi 2011 - 15:38
CYTAT(Iza*Pyza @ Fri, 08 Apr 2011 - 12:57) *
czy 30 latce wypada mieć koszulkę z wielką krową?


Niedługo skończę 31 lat. Posiadam piżamę z krową: z przodu morda, na plecach zad z wymionami. Napis brzmi: only moody on days ending on "y". Uwielbiam ją. Ostatnio mąż powiedział, że kupi mi jakąś seksowną koszulkę bo śpię tylko w "dresach". Z tym, że on tak gada od 7 lat a jeszcze nigdy nic seksownego od niego nie dostałam. 43.gif

AmiLa kiedy wybierasz się do Polski? Ciekawe czy by Ci ręce nie opadły na zakupach ze mną(?). diabel.gif
Zuzka80


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,349
Dołączył: wto, 04 kwi 06 - 19:56
SkÄ…d: Gliwice
Nr użytkownika: 5,484




post piÄ…, 08 kwi 2011 - 15:38
Post #38

CYTAT(Iza*Pyza @ Fri, 08 Apr 2011 - 12:57) *
czy 30 latce wypada mieć koszulkę z wielką krową?


Niedługo skończę 31 lat. Posiadam piżamę z krową: z przodu morda, na plecach zad z wymionami. Napis brzmi: only moody on days ending on "y". Uwielbiam ją. Ostatnio mąż powiedział, że kupi mi jakąś seksowną koszulkę bo śpię tylko w "dresach". Z tym, że on tak gada od 7 lat a jeszcze nigdy nic seksownego od niego nie dostałam. 43.gif

AmiLa kiedy wybierasz się do Polski? Ciekawe czy by Ci ręce nie opadły na zakupach ze mną(?). diabel.gif

--------------------
Zuzia

Paulinka
isaa
piÄ…, 08 kwi 2011 - 16:08
mniemam, że po mieście w piżamie nie ganiasz icon_biggrin.gif. ja tam moją krowę już uwielbiam, więc zamierzam w niej paradować z wysoko podniesioną głową. Małgosia42 po 40 to już tym bardziej wypada. ale przyznam, że poczułam się dziwnie pożyczając od córki koleżanki (13 lat dziewczę ma) sukienkę na wesele. i stchórzyłam, nie ubrałam. poczułam się "staro" i dziwnie.

lumpki fajne są - zwłaszcza jak kupujesz ciuch za 2 złote z założeniem, że nawet jak dwa razy założysz to i tak warto. ze spodniami za 120 zł to już inna bajka.
isaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,356
Dołączył: nie, 14 lis 04 - 20:04
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 2,310




post piÄ…, 08 kwi 2011 - 16:08
Post #39

mniemam, że po mieście w piżamie nie ganiasz icon_biggrin.gif. ja tam moją krowę już uwielbiam, więc zamierzam w niej paradować z wysoko podniesioną głową. Małgosia42 po 40 to już tym bardziej wypada. ale przyznam, że poczułam się dziwnie pożyczając od córki koleżanki (13 lat dziewczę ma) sukienkę na wesele. i stchórzyłam, nie ubrałam. poczułam się "staro" i dziwnie.

lumpki fajne są - zwłaszcza jak kupujesz ciuch za 2 złote z założeniem, że nawet jak dwa razy założysz to i tak warto. ze spodniami za 120 zł to już inna bajka.

--------------------
Iza i Ania (26.01.2004) i Asia(14.08.2006)...
user posted image

user posted image
semi
piÄ…, 08 kwi 2011 - 16:08
Mam jak założycielka watku. Nienawidzę zakupów ciuchowych i nigdy nie udaje mi się niczego kupić w sieciówkach. o przepraszam, regularnie kupuję dźinsy w Mango na wyprzedażach. Poza tym w sklepach nic mi się nie podoba. Mój ulubiony to Jackoptt, czasem się tam na coś skusze także na wyprzedażach, bo ceny mają zabójcze. Pracę mam taką, ze wyglądac jako tako muszę. Mam więc dwie pary dźinsów, cztery pary elegantszych spodni i mase koszul. Wszystko - poza dźinsami-kupione w zaprzyjaźnionym maciupeńkim sklepiku, za przyjazne ceny z rabatem dla stałej klientki:). Kiedy daję mężowi hasło, ze jedziemy na zakuy do sieciówek ten ze stoickim spokojem oznajmia, ze to niepotrezbne bo i tak nic nie kupię.l ma rację, nigdy niczego nie kupuję.

Najgorzej jest z butami. wybredna jestem. i mam jak Inanna, jak już kupię, chodzę do zniszczenia. Ale naprawdę niewiele butów mi się podoba, a już z tych tańszych-żadne. lubię wzornictwo ecco - czasami.
semi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,114
Dołączył: pon, 28 lut 05 - 22:27
SkÄ…d: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 2,781




post piÄ…, 08 kwi 2011 - 16:08
Post #40

Mam jak założycielka watku. Nienawidzę zakupów ciuchowych i nigdy nie udaje mi się niczego kupić w sieciówkach. o przepraszam, regularnie kupuję dźinsy w Mango na wyprzedażach. Poza tym w sklepach nic mi się nie podoba. Mój ulubiony to Jackoptt, czasem się tam na coś skusze także na wyprzedażach, bo ceny mają zabójcze. Pracę mam taką, ze wyglądac jako tako muszę. Mam więc dwie pary dźinsów, cztery pary elegantszych spodni i mase koszul. Wszystko - poza dźinsami-kupione w zaprzyjaźnionym maciupeńkim sklepiku, za przyjazne ceny z rabatem dla stałej klientki:). Kiedy daję mężowi hasło, ze jedziemy na zakuy do sieciówek ten ze stoickim spokojem oznajmia, ze to niepotrezbne bo i tak nic nie kupię.l ma rację, nigdy niczego nie kupuję.

Najgorzej jest z butami. wybredna jestem. i mam jak Inanna, jak już kupię, chodzę do zniszczenia. Ale naprawdę niewiele butów mi się podoba, a już z tych tańszych-żadne. lubię wzornictwo ecco - czasami.

--------------------
L. 20.12.2000
A. 19.10.2008

https://www.fotorelacja.com/ Relacja pogodowa z Wybrzeża Rewalskiego

> takie tam... o ciuchach, (nietypowo)
Start new topic
Reply to this topic
7 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 12:06
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama