Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia   

@--;---- GRUDZIEŃ 2010 ----;---@

, volume 2
> , volume 2
komunikacja
śro, 09 mar 2011 - 22:00


Uploaded with ImageShack.us
Niunia albo to zdjecie wykorzystaj do kolarza albo to, ostatnie z grzechotką co wklejałam wczoraj.
A jak nie wyjdzie fajnie to użyj to,które dałaś na tamtym kolarzu bo jest aktualne tak samo.

A tak w ogóle to witam się i ja na nowym watku.My od około 3 tygodni używamy pieluszek 3.
Nie odniose się do każdej bo zwyczajnie tego nie umiem.Za każdym razem zapominam co bym chciała napisać po kolei każdej z Was
taki głuptak ze mnie a wracac się strone czy dwie to nie bardzo mam czas bo zawsze cos innego mi w głowie siedzi.
No i tym razem też bo mi chłop miałka,że też na neta chce na chwile siąść 06.gif
Edit.Obraził się i poszedł spać-dzieciuch. icon_rolleyes.gif

Ten post edytował LillAnn1 śro, 09 mar 2011 - 22:02
komunikacja


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,356
Dołączył: pią, 12 mar 10 - 14:38
Skąd: Wr.
Nr użytkownika: 32,101




post śro, 09 mar 2011 - 22:00
Post #41



Uploaded with ImageShack.us
Niunia albo to zdjecie wykorzystaj do kolarza albo to, ostatnie z grzechotką co wklejałam wczoraj.
A jak nie wyjdzie fajnie to użyj to,które dałaś na tamtym kolarzu bo jest aktualne tak samo.

A tak w ogóle to witam się i ja na nowym watku.My od około 3 tygodni używamy pieluszek 3.
Nie odniose się do każdej bo zwyczajnie tego nie umiem.Za każdym razem zapominam co bym chciała napisać po kolei każdej z Was
taki głuptak ze mnie a wracac się strone czy dwie to nie bardzo mam czas bo zawsze cos innego mi w głowie siedzi.
No i tym razem też bo mi chłop miałka,że też na neta chce na chwile siąść 06.gif
Edit.Obraził się i poszedł spać-dzieciuch. icon_rolleyes.gif

--------------------
"Najwieksze szczescie dla ojca i matki,
Nad dobra ziemskie,rozkosze,dostatki.
To ich krew-zycie,to ich wlasne dziecie,
Co im nad wszystko drozsze jest na swiecie."


moja dieta

magdosz
śro, 09 mar 2011 - 22:05
Vabien wspaniałe wieści, długo oczekiwane przeze mnie, to bardzo dobry pomysł, żeby Kamilka była w domu, mniej stresu dla niej i Wy cały czas, myślę, że będzie teraz szybciej rosła
i cudownie, że sama już je
Vabien Ty też jestes silna babka!!
mocno Was przytulam i jestem myslami przy Was
magdosz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,703
Dołączył: nie, 30 kwi 06 - 20:56
Skąd: tu i tam
Nr użytkownika: 5,706

GG:


post śro, 09 mar 2011 - 22:05
Post #42

Vabien wspaniałe wieści, długo oczekiwane przeze mnie, to bardzo dobry pomysł, żeby Kamilka była w domu, mniej stresu dla niej i Wy cały czas, myślę, że będzie teraz szybciej rosła
i cudownie, że sama już je
Vabien Ty też jestes silna babka!!
mocno Was przytulam i jestem myslami przy Was

--------------------


Ola81
śro, 09 mar 2011 - 22:08
Vabien cudowne wieści. Świetnie że możecie Kamilke zabrać do domku. Fantastycznie. Buziaczki dla córuni.

Mój Przemo nosi pieluchy 4, waży 6860 icon_smile.gif
Ola81


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,890
Dołączył: pią, 30 sty 09 - 09:26
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 25,114

GG:


post śro, 09 mar 2011 - 22:08
Post #43

Vabien cudowne wieści. Świetnie że możecie Kamilke zabrać do domku. Fantastycznie. Buziaczki dla córuni.

Mój Przemo nosi pieluchy 4, waży 6860 icon_smile.gif

--------------------
Mój kochany Aniołeczek 11 t.c. +31.03.

Tragedie zdarzają się wszędzie. Musimy zapomnieć o strachu, jaki wywołały, i rozpocząć odbudowę.





vabien23
śro, 09 mar 2011 - 22:10
Oj MAGDOSZ nie chce za dużo tutaj smucić ale nie taka silna jestem, myślałam że silniejsza ze mnie babka, wierzcie mi że morze łez wypłakałam, a tutaj nasza Kamilka, można wykorzystać na jedyneczkę o ile będzie.


By null at 2011-03-06

By null at 2011-03-06
CYTAT(magdosz @ Wed, 09 Mar 2011 - 22:05) *
Vabien wspaniałe wieści, długo oczekiwane przeze mnie, to bardzo dobry pomysł, żeby Kamilka była w domu, mniej stresu dla niej i Wy cały czas, myślę, że będzie teraz szybciej rosła
i cudownie, że sama już je
Vabien Ty też jestes silna babka!!
mocno Was przytulam i jestem myslami przy Was
vabien23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,940
Dołączył: pon, 11 sty 10 - 18:45
Nr użytkownika: 31,034

GG:


post śro, 09 mar 2011 - 22:10
Post #44

Oj MAGDOSZ nie chce za dużo tutaj smucić ale nie taka silna jestem, myślałam że silniejsza ze mnie babka, wierzcie mi że morze łez wypłakałam, a tutaj nasza Kamilka, można wykorzystać na jedyneczkę o ile będzie.


By null at 2011-03-06

By null at 2011-03-06
CYTAT(magdosz @ Wed, 09 Mar 2011 - 22:05) *
Vabien wspaniałe wieści, długo oczekiwane przeze mnie, to bardzo dobry pomysł, żeby Kamilka była w domu, mniej stresu dla niej i Wy cały czas, myślę, że będzie teraz szybciej rosła
i cudownie, że sama już je
Vabien Ty też jestes silna babka!!
mocno Was przytulam i jestem myslami przy Was


--------------------





<li>
syl_wia9
śro, 09 mar 2011 - 22:11
I Ja się melduję icon_mrgreen.gif

Mry Niunia wasze dziewczyny piękne 06.gif
Mry jak zawsze fajne zdjęcia:)
Ja też bym chciała zrobic z mężem i dziecmi,ale mój P mi nie pozwala nigdzie dawac swoich zdjęc,na NK też nie ma jego zdjęc i kazał mi juz nie raz usunąc profil bo to niebezpieczne i takie tam... 43.gif .

Ola moja Zuzia w szpitalu też miała lekki szmerek na serduszku,potem pediatra na wizycie juz nic nie słyszała.Ale pamiętam,że u Dominika miałam też szmerek i wtedy bylismy u kardiologa dziecięcego na kontroli może ze 2-3 razy,nawet jak był juz troszkę starszy bo mówiła,że jak troszke podrośnie to powinno minąć i minęło i jest ok:)
Ale cały czas mówiła,że to nic poważnego,że tak dzieci czasem mają.Ale zawsze lepiej miec pod kontrola.

Niunia czy takie zdjęcie może byc na I stronkę?Czy raczej samą buzke bliżej ując?



Uploaded with ImageShack.us

Wiecie co-czy możliwe,że już mogą dziąsełka swędziec na ząbki?Bo moja Zuzka taka jakaś marudna ostatnio się zrobiła,mało śpi w porównaniu z tym jak potrafiła pieknie spac nawet po 2h czasem,pcha piąstki do buzi,a jak jej się nie uda trafic akurat to się denerwuje.
Ale tak poza tym to taka świetna jest,coraz więcej róznych głosów z siebie wydaje,usmiecha się często i to tak pięknie,że ...sama radosc 06.gif .Takie ruchy ma juz inne i tak pięknie mi patrzy prosto w oczy jakby chciała mi cos powiedziec,taka mądrutka moja kochana 02.gif
syl_wia9


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,183
Dołączył: nie, 02 maj 10 - 23:03
Skąd: Gliwice
Nr użytkownika: 32,814




post śro, 09 mar 2011 - 22:11
Post #45

I Ja się melduję icon_mrgreen.gif

Mry Niunia wasze dziewczyny piękne 06.gif
Mry jak zawsze fajne zdjęcia:)
Ja też bym chciała zrobic z mężem i dziecmi,ale mój P mi nie pozwala nigdzie dawac swoich zdjęc,na NK też nie ma jego zdjęc i kazał mi juz nie raz usunąc profil bo to niebezpieczne i takie tam... 43.gif .

Ola moja Zuzia w szpitalu też miała lekki szmerek na serduszku,potem pediatra na wizycie juz nic nie słyszała.Ale pamiętam,że u Dominika miałam też szmerek i wtedy bylismy u kardiologa dziecięcego na kontroli może ze 2-3 razy,nawet jak był juz troszkę starszy bo mówiła,że jak troszke podrośnie to powinno minąć i minęło i jest ok:)
Ale cały czas mówiła,że to nic poważnego,że tak dzieci czasem mają.Ale zawsze lepiej miec pod kontrola.

Niunia czy takie zdjęcie może byc na I stronkę?Czy raczej samą buzke bliżej ując?



Uploaded with ImageShack.us

Wiecie co-czy możliwe,że już mogą dziąsełka swędziec na ząbki?Bo moja Zuzka taka jakaś marudna ostatnio się zrobiła,mało śpi w porównaniu z tym jak potrafiła pieknie spac nawet po 2h czasem,pcha piąstki do buzi,a jak jej się nie uda trafic akurat to się denerwuje.
Ale tak poza tym to taka świetna jest,coraz więcej róznych głosów z siebie wydaje,usmiecha się często i to tak pięknie,że ...sama radosc 06.gif .Takie ruchy ma juz inne i tak pięknie mi patrzy prosto w oczy jakby chciała mi cos powiedziec,taka mądrutka moja kochana 02.gif
Ola81
śro, 09 mar 2011 - 22:15
Vabien jakie ona ma śliczne włoski. Taka blondyneczka..

sylwia może juz byc że Zuzce juz zaczynaja ząbki dawac o sobie znać. Ja narazie do kardiologa nie mam skierowania. Zobaczymy po EKG co dalej. Wole to sprawdzic niz póxniej żałować.
Ola81


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,890
Dołączył: pią, 30 sty 09 - 09:26
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 25,114

GG:


post śro, 09 mar 2011 - 22:15
Post #46

Vabien jakie ona ma śliczne włoski. Taka blondyneczka..

sylwia może juz byc że Zuzce juz zaczynaja ząbki dawac o sobie znać. Ja narazie do kardiologa nie mam skierowania. Zobaczymy po EKG co dalej. Wole to sprawdzic niz póxniej żałować.

--------------------
Mój kochany Aniołeczek 11 t.c. +31.03.

Tragedie zdarzają się wszędzie. Musimy zapomnieć o strachu, jaki wywołały, i rozpocząć odbudowę.





Magnezja
śro, 09 mar 2011 - 22:16
Vabien ale super wieści! Jejku, chciałabym, żeby Kamilka była z Wami w domu. Wtedy na bank przytyje, szpital nawet na takie maluszki pewnie działa odpychająco. Kurcze no, to na serio dobry pomysł z tym domem. Zwłaszcza teraz jak już samodzielnie je icon_smile.gif Będziesz mogłą ją tulić i całować kiedy tylko będziesz mieć na to ochotę! 06.gif I masz rację, nie przepraszaj i nie odpisuj każdej osobno bo szkoda czasu, my i tak wiemy, że pisałabyś na bieżąco gdyby tylko inna sytuacja była. Kciuki jakby co zaciśnięte cały czas.

niunia dopiero teraz w pełni rozumiem dlaczego na Madziulka wołasz Kędziorek 06.gif Świetne miała te włoski! Ty mi się za to bardziej podobasz w krótkich, masz taki łobuzerski wygląd i uśmiech icon_smile.gif

mry - jak zawsze promienisty uśmiech. Musicie jeszcze cyknąć sobie fotkę w czwórkę, przecież Kulka to też członek rodziny. A Helenka ma boskie oczka, myślałam, że mój szkrab ma niebieskie, ale przy Helenkowych to się chowają 43.gif

anna widzę, że faktycznie masz bzika na punkcie czapeczek 06.gif No i córcia pięknie główkę trzyma. Mój Kamil to chyba jako jedyny taki leniuszek został i nie podnosi. Chyba, że się dzisiaj nauczył bo nie sprawdzałam. Muszę spróbować jutro icon_razz.gif

Ja już niuni przesłałam fotkę, ale dawno nie wrzucałam tu mojego brzdąca więc się z wami też podzielę icon_smile.gif


Uploaded with ImageShack.us

Magnezja


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,507
Dołączył: pią, 16 kwi 10 - 12:03
Skąd: Piaseczno
Nr użytkownika: 32,587

GG:


post śro, 09 mar 2011 - 22:16
Post #47

Vabien ale super wieści! Jejku, chciałabym, żeby Kamilka była z Wami w domu. Wtedy na bank przytyje, szpital nawet na takie maluszki pewnie działa odpychająco. Kurcze no, to na serio dobry pomysł z tym domem. Zwłaszcza teraz jak już samodzielnie je icon_smile.gif Będziesz mogłą ją tulić i całować kiedy tylko będziesz mieć na to ochotę! 06.gif I masz rację, nie przepraszaj i nie odpisuj każdej osobno bo szkoda czasu, my i tak wiemy, że pisałabyś na bieżąco gdyby tylko inna sytuacja była. Kciuki jakby co zaciśnięte cały czas.

niunia dopiero teraz w pełni rozumiem dlaczego na Madziulka wołasz Kędziorek 06.gif Świetne miała te włoski! Ty mi się za to bardziej podobasz w krótkich, masz taki łobuzerski wygląd i uśmiech icon_smile.gif

mry - jak zawsze promienisty uśmiech. Musicie jeszcze cyknąć sobie fotkę w czwórkę, przecież Kulka to też członek rodziny. A Helenka ma boskie oczka, myślałam, że mój szkrab ma niebieskie, ale przy Helenkowych to się chowają 43.gif

anna widzę, że faktycznie masz bzika na punkcie czapeczek 06.gif No i córcia pięknie główkę trzyma. Mój Kamil to chyba jako jedyny taki leniuszek został i nie podnosi. Chyba, że się dzisiaj nauczył bo nie sprawdzałam. Muszę spróbować jutro icon_razz.gif

Ja już niuni przesłałam fotkę, ale dawno nie wrzucałam tu mojego brzdąca więc się z wami też podzielę icon_smile.gif


Uploaded with ImageShack.us



--------------------
K 2010
komunikacja
śro, 09 mar 2011 - 22:23
vabien nie zauważyłam,że napisałas na 2giej stronce.
Ciesze się ogromnie,że Kamilka może wkrótce do domku pójść icon_smile.gif
Jest taka słodziutka na tych zdjęciach,ma fajniusie kędziorki.

Agga zapomniałam napisac,że gratulacje i babo jedna twarda jesteś icon_biggrin.gif

syl_wia9 Twoja niunia boska dosłownie icon_biggrin.gif
Damulka
komunikacja


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,356
Dołączył: pią, 12 mar 10 - 14:38
Skąd: Wr.
Nr użytkownika: 32,101




post śro, 09 mar 2011 - 22:23
Post #48

vabien nie zauważyłam,że napisałas na 2giej stronce.
Ciesze się ogromnie,że Kamilka może wkrótce do domku pójść icon_smile.gif
Jest taka słodziutka na tych zdjęciach,ma fajniusie kędziorki.

Agga zapomniałam napisac,że gratulacje i babo jedna twarda jesteś icon_biggrin.gif

syl_wia9 Twoja niunia boska dosłownie icon_biggrin.gif
Damulka

--------------------
"Najwieksze szczescie dla ojca i matki,
Nad dobra ziemskie,rozkosze,dostatki.
To ich krew-zycie,to ich wlasne dziecie,
Co im nad wszystko drozsze jest na swiecie."


moja dieta

syl_wia9
śro, 09 mar 2011 - 22:24
Vabien super wieści brawo_bis.gif .Wszystko idzie w dobrym kierunku,już tylko lepiej bedzie przytul.gif .
A Kamilka jakie ma blond loczki 06.gif

LillAnn Mikołajek też fajny chłopczyk,taką buzke ma radosnąicon_smile.gif
syl_wia9


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,183
Dołączył: nie, 02 maj 10 - 23:03
Skąd: Gliwice
Nr użytkownika: 32,814




post śro, 09 mar 2011 - 22:24
Post #49

Vabien super wieści brawo_bis.gif .Wszystko idzie w dobrym kierunku,już tylko lepiej bedzie przytul.gif .
A Kamilka jakie ma blond loczki 06.gif

LillAnn Mikołajek też fajny chłopczyk,taką buzke ma radosnąicon_smile.gif
vabien23
śro, 09 mar 2011 - 22:28
Kamilka nosi się w blond irokezie icon_smile.gif po tatusiu bo też był w młodości blodni icon_wink.gif

Jutro przekażę małej Wasze komplementy i w jej imieniu ślicznie dziękuję icon_biggrin.gif

Ten post edytował vabien23 śro, 09 mar 2011 - 22:29
vabien23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,940
Dołączył: pon, 11 sty 10 - 18:45
Nr użytkownika: 31,034

GG:


post śro, 09 mar 2011 - 22:28
Post #50

Kamilka nosi się w blond irokezie icon_smile.gif po tatusiu bo też był w młodości blodni icon_wink.gif

Jutro przekażę małej Wasze komplementy i w jej imieniu ślicznie dziękuję icon_biggrin.gif

--------------------





<li>
syl_wia9
śro, 09 mar 2011 - 22:29
No nie ...co jestem w trakcie pisania to już mnie ktoś uprzedzi 29.gif ,ale mamy tempo...

LillAnn w tym samym czasie pochwaliłyśmy nasze dzieciaczki 04.gif
syl_wia9


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,183
Dołączył: nie, 02 maj 10 - 23:03
Skąd: Gliwice
Nr użytkownika: 32,814




post śro, 09 mar 2011 - 22:29
Post #51

No nie ...co jestem w trakcie pisania to już mnie ktoś uprzedzi 29.gif ,ale mamy tempo...

LillAnn w tym samym czasie pochwaliłyśmy nasze dzieciaczki 04.gif
angielk
śro, 09 mar 2011 - 22:59
O ho ho jaki tu ruch na tym nowym wątku icon_smile.gif aż miło hehe ja nie nadążam pisać bo dziecko mam niespokojne jakieś. Chyba za dużo wrażeń miała na tym seansie filmowym… strzelanina jej się śni czy co ;/



Vabien jejku jakie cudne wieści icon_smile.gif cieszę się bardzo! Teraz to już na pewno waga ruszy do przodu, jak córcia trafi w ręce mamusi!

No i Kamilka tez ma fajne długie włoski.

Sylwia ja to tez mam wrażenie że zęby zaraz się pojawią bo Lusia ręce tak strasznie pcha do buźki i ślini się no i dziąsła czerwone mocno. Tylko z tego co wiem to taki stan rozdrażnienia i niepokoju może trwać i trwać i trwać…

Niunia będziesz jeszcze wyjeżdżać? Czy ten weekendowy wypad to już sprawę załatwił? Tak się dopytuję bo co z naszym spotkaniem? Ja już uzgodniłam z mężem że nas na Wzgórze dowiezie samochodem bo i tak sam coś ma tam do załatwienia, tylko musiały byśmy się spotkać w dzień kiedy no nie ma dyżuru.

Anna52 uwielbiam te Wasze zdjęcia w czapkach icon_smile.gif

Wszystkie dzieciaczki cudne, już się nie mogę doczekać 1 strony… ciekawe co Niunia kombinuje icon_smile.gif

angielk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,011
Dołączył: śro, 28 sty 09 - 00:22
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 25,058

GG:


post śro, 09 mar 2011 - 22:59
Post #52

O ho ho jaki tu ruch na tym nowym wątku icon_smile.gif aż miło hehe ja nie nadążam pisać bo dziecko mam niespokojne jakieś. Chyba za dużo wrażeń miała na tym seansie filmowym… strzelanina jej się śni czy co ;/



Vabien jejku jakie cudne wieści icon_smile.gif cieszę się bardzo! Teraz to już na pewno waga ruszy do przodu, jak córcia trafi w ręce mamusi!

No i Kamilka tez ma fajne długie włoski.

Sylwia ja to tez mam wrażenie że zęby zaraz się pojawią bo Lusia ręce tak strasznie pcha do buźki i ślini się no i dziąsła czerwone mocno. Tylko z tego co wiem to taki stan rozdrażnienia i niepokoju może trwać i trwać i trwać…

Niunia będziesz jeszcze wyjeżdżać? Czy ten weekendowy wypad to już sprawę załatwił? Tak się dopytuję bo co z naszym spotkaniem? Ja już uzgodniłam z mężem że nas na Wzgórze dowiezie samochodem bo i tak sam coś ma tam do załatwienia, tylko musiały byśmy się spotkać w dzień kiedy no nie ma dyżuru.

Anna52 uwielbiam te Wasze zdjęcia w czapkach icon_smile.gif

Wszystkie dzieciaczki cudne, już się nie mogę doczekać 1 strony… ciekawe co Niunia kombinuje icon_smile.gif



--------------------


moje Aniołki [*] 24.08.2009 i 12.10.2009 (Tosia)


szydełkowy BLOG
syl_wia9
śro, 09 mar 2011 - 23:06
CYTAT(angielk @ Wed, 09 Mar 2011 - 22:59) *
Sylwia ja to tez mam wrażenie że zęby zaraz się pojawią bo Lusia ręce tak strasznie pcha do buźki i ślini się no i dziąsła czerwone mocno. Tylko z tego co wiem to taki stan rozdrażnienia i niepokoju może trwać i trwać i trwać…


No wiem właśnie...nawet miesiąc przed przebiciem się ząbków 37.gif ,jak nie dłużej.

Vabien ja mam zwykły termometr ,jakoś do tych elektrycznych przekonac się nie mogę.
syl_wia9


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,183
Dołączył: nie, 02 maj 10 - 23:03
Skąd: Gliwice
Nr użytkownika: 32,814




post śro, 09 mar 2011 - 23:06
Post #53

CYTAT(angielk @ Wed, 09 Mar 2011 - 22:59) *
Sylwia ja to tez mam wrażenie że zęby zaraz się pojawią bo Lusia ręce tak strasznie pcha do buźki i ślini się no i dziąsła czerwone mocno. Tylko z tego co wiem to taki stan rozdrażnienia i niepokoju może trwać i trwać i trwać…


No wiem właśnie...nawet miesiąc przed przebiciem się ząbków 37.gif ,jak nie dłużej.

Vabien ja mam zwykły termometr ,jakoś do tych elektrycznych przekonac się nie mogę.
Agga
śro, 09 mar 2011 - 23:13
Vabien wspaniałe wieści i bardzo się cieszę icon_biggrin.gif . Kamilka w domu na pewno szybciej przybierze na wadze,a Wy nabierzecie sił.
Skoro pozbyła się sądy i ładnie je sama,więc teraz już pójdzie z górki. I piękną ma buźkę,a na główce irokezik. Prześliczna blondyneczka i bardzo dzielna.

Jeśli chodzi o termometr,bo chyba tylko ja doczytałam 29.gif ,to mam taki i jestem zadowolona.

LillAnn dobrze że tu nie przyprawiłaś mu rogów,bo byś dostała lanie bangin.gif . Może w oczkach ma błysk łobuziaka,ale buźkę aniołka.

Sylwia,anna52,niunia,Mengezja,Oli już chwaliłam icon_wink.gif ,mry i cała reszta dzieciaczków piękna, co do jednego.
Mam nadzieję że nikogo nie pominęła,a jak tak to z góry przepraszam 2pliz.gif .

niunia co do zdjęcia Oliviera,to może jedno dam na pierwszą stronę.
Ale mimo wszystko jeśli jakieś będę kiedyś wstawiać,to za 1-2 dni będę kasować.

I proszę wszystkich o nie cytowanie moich postów gdzie jest zdjęcie. Nie chodzi mi o post,tylko żeby zdjęcie nie było zacytowane.
Powody znacie,więc nie muszę pisać.

asteri27 i jak było w górach? Dzieciaki stęsknione za rodzicami?

mry wysłałam pw icon_biggrin.gif .

Agga


Grupa: Zbanowani
Postów: 7,378
Dołączył: śro, 08 lis 06 - 11:22
Nr użytkownika: 8,375

GG:


post śro, 09 mar 2011 - 23:13
Post #54

Vabien wspaniałe wieści i bardzo się cieszę icon_biggrin.gif . Kamilka w domu na pewno szybciej przybierze na wadze,a Wy nabierzecie sił.
Skoro pozbyła się sądy i ładnie je sama,więc teraz już pójdzie z górki. I piękną ma buźkę,a na główce irokezik. Prześliczna blondyneczka i bardzo dzielna.

Jeśli chodzi o termometr,bo chyba tylko ja doczytałam 29.gif ,to mam taki i jestem zadowolona.

LillAnn dobrze że tu nie przyprawiłaś mu rogów,bo byś dostała lanie bangin.gif . Może w oczkach ma błysk łobuziaka,ale buźkę aniołka.

Sylwia,anna52,niunia,Mengezja,Oli już chwaliłam icon_wink.gif ,mry i cała reszta dzieciaczków piękna, co do jednego.
Mam nadzieję że nikogo nie pominęła,a jak tak to z góry przepraszam 2pliz.gif .

niunia co do zdjęcia Oliviera,to może jedno dam na pierwszą stronę.
Ale mimo wszystko jeśli jakieś będę kiedyś wstawiać,to za 1-2 dni będę kasować.

I proszę wszystkich o nie cytowanie moich postów gdzie jest zdjęcie. Nie chodzi mi o post,tylko żeby zdjęcie nie było zacytowane.
Powody znacie,więc nie muszę pisać.

asteri27 i jak było w górach? Dzieciaki stęsknione za rodzicami?

mry wysłałam pw icon_biggrin.gif .



--------------------
The world is wonderful when you have the right person at your side.
i Muffinka
w drodze ;)
Agga
śro, 09 mar 2011 - 23:14
angielk czy ja przegapiłam,czy dawno nie pokazywałaś Łucji?
Agga


Grupa: Zbanowani
Postów: 7,378
Dołączył: śro, 08 lis 06 - 11:22
Nr użytkownika: 8,375

GG:


post śro, 09 mar 2011 - 23:14
Post #55

angielk czy ja przegapiłam,czy dawno nie pokazywałaś Łucji?

--------------------
The world is wonderful when you have the right person at your side.
i Muffinka
w drodze ;)
angielk
śro, 09 mar 2011 - 23:21
kurcze ja tez doczytałam z tym termometrem, ale tak się podekscytowałam wiadomością o Kamilce że zapomniałam 29.gif
my mamy TAKI i tez jestem zadowolona. Dostaliśmy go na prezent a wcześniej to zwykły elektroniczny był w użytku.

Agga zaraz coś wstawię żeby do kompletu były dzieciaczki na początku wątku icon_smile.gif
angielk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,011
Dołączył: śro, 28 sty 09 - 00:22
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 25,058

GG:


post śro, 09 mar 2011 - 23:21
Post #56

kurcze ja tez doczytałam z tym termometrem, ale tak się podekscytowałam wiadomością o Kamilce że zapomniałam 29.gif
my mamy TAKI i tez jestem zadowolona. Dostaliśmy go na prezent a wcześniej to zwykły elektroniczny był w użytku.

Agga zaraz coś wstawię żeby do kompletu były dzieciaczki na początku wątku icon_smile.gif

--------------------


moje Aniołki [*] 24.08.2009 i 12.10.2009 (Tosia)


szydełkowy BLOG
angielk
śro, 09 mar 2011 - 23:50
Tak moja córeczka uzywa smoczków które jej kupiłam i usilnie prubuję wcisnąć icon_smile.gif


śmieszek i smutasek




angielk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,011
Dołączył: śro, 28 sty 09 - 00:22
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 25,058

GG:


post śro, 09 mar 2011 - 23:50
Post #57

Tak moja córeczka uzywa smoczków które jej kupiłam i usilnie prubuję wcisnąć icon_smile.gif


śmieszek i smutasek






--------------------


moje Aniołki [*] 24.08.2009 i 12.10.2009 (Tosia)


szydełkowy BLOG
Rafaela
czw, 10 mar 2011 - 08:12
o

Ten post edytował asteri27 sob, 09 kwi 2011 - 22:56
Rafaela


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 813
Dołączył: wto, 02 lis 10 - 08:21
Nr użytkownika: 34,771




post czw, 10 mar 2011 - 08:12
Post #58

o

--------------------



magdosz
czw, 10 mar 2011 - 08:34
savagelady, witaj, daaaaaaaawno Cie nie było co u Ciebie??
właściwie to tutaj jeszcze na wątku nie byłaś icon_wink.gif

edit:
ale czytasz widzę, czemu nie dajesz znaku życia??
mam nadzieję, że wszystko w porządku..
my tutaj nie mamy do Ciebie żadnego kontaktu...

Ten post edytował magdosz czw, 10 mar 2011 - 08:35
magdosz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,703
Dołączył: nie, 30 kwi 06 - 20:56
Skąd: tu i tam
Nr użytkownika: 5,706

GG:


post czw, 10 mar 2011 - 08:34
Post #59

savagelady, witaj, daaaaaaaawno Cie nie było co u Ciebie??
właściwie to tutaj jeszcze na wątku nie byłaś icon_wink.gif

edit:
ale czytasz widzę, czemu nie dajesz znaku życia??
mam nadzieję, że wszystko w porządku..
my tutaj nie mamy do Ciebie żadnego kontaktu...

--------------------


Ola81
czw, 10 mar 2011 - 09:09
Hej dziewczynki.

angielk moje zdanie na temat swojej Lusi znasz i ono sie wcale nie zmienia. Ona jest cudowna. A i jeszcze mam pytanko chyba bardzo lubicie żółty kolorek icon_smile.gif

magdosz
savagelady Ninka jest zdrowa ale ona nie ma narazie czasu pisać, Bo Ninka cały czas domaga się jej uwagi icon_smile.gif

Vabien ja mam zwykły termometr,
Ola81


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,890
Dołączył: pią, 30 sty 09 - 09:26
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 25,114

GG:


post czw, 10 mar 2011 - 09:09
Post #60

Hej dziewczynki.

angielk moje zdanie na temat swojej Lusi znasz i ono sie wcale nie zmienia. Ona jest cudowna. A i jeszcze mam pytanko chyba bardzo lubicie żółty kolorek icon_smile.gif

magdosz
savagelady Ninka jest zdrowa ale ona nie ma narazie czasu pisać, Bo Ninka cały czas domaga się jej uwagi icon_smile.gif

Vabien ja mam zwykły termometr,

--------------------
Mój kochany Aniołeczek 11 t.c. +31.03.

Tragedie zdarzają się wszędzie. Musimy zapomnieć o strachu, jaki wywołały, i rozpocząć odbudowę.





> @--;---- GRUDZIEŃ 2010 ----;---@, volume 2
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 24 maj 2024 - 04:57
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama