Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
99 Stron V  « poprzednia 96 97 98 99 nastÄ™pna  

}l{ }l{ }l{ Grudzień 2010 }l{ }l{ }l{

, szalejemy wiosną i 3 część wątku otwieramy !!!
> , szalejemy wiosnÄ… i 3 część wÄ…tku otwieramy !!!
magdosz
sob, 02 lip 2011 - 17:06
Bubuś świetny, oba chłopaki fajne icon_smile.gif
Widzę, że też uwielbia walić z całej pary nogami, ja to mam czasem siniaki jak mnie pięta Marcela dosięgnie 37.gif
magdosz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,703
Dołączył: nie, 30 kwi 06 - 20:56
SkÄ…d: tu i tam
Nr użytkownika: 5,706

GG:


post sob, 02 lip 2011 - 17:06
Post #1941

Bubuś świetny, oba chłopaki fajne icon_smile.gif
Widzę, że też uwielbia walić z całej pary nogami, ja to mam czasem siniaki jak mnie pięta Marcela dosięgnie 37.gif

--------------------


anna52
sob, 02 lip 2011 - 17:11
Witam ja tak na chwilke w biegu bo ogrom pakowania a czasu mało poczytałam wiec wiem co u Was słychac nie odniosę sie do kazdej z Was w każdym razie pozdrawiam Was i do usłyszenia za 10 dni dla dziewczyn wyjezdzających miłego wypoczynku, może jak gdzies do neta sie dostane to cos napisze pa całuski
anna52


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 977
Dołączył: pon, 05 kwi 10 - 18:39
Nr użytkownika: 32,390

GG:


post sob, 02 lip 2011 - 17:11
Post #1942

Witam ja tak na chwilke w biegu bo ogrom pakowania a czasu mało poczytałam wiec wiem co u Was słychac nie odniosę sie do kazdej z Was w każdym razie pozdrawiam Was i do usłyszenia za 10 dni dla dziewczyn wyjezdzających miłego wypoczynku, może jak gdzies do neta sie dostane to cos napisze pa całuski

--------------------
Uploaded with ImageShack.us
vabien23
sob, 02 lip 2011 - 17:50
4Kasiula skoro Oliwka to połowa Przemka to Kamilka to 1/3 Przemka icon_wink.gif
u nas też fatalna pogoda, siedzimy w domu i nie zapowiada się na poprawę...
vabien23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,940
Dołączył: pon, 11 sty 10 - 18:45
Nr użytkownika: 31,034

GG:


post sob, 02 lip 2011 - 17:50
Post #1943

4Kasiula skoro Oliwka to połowa Przemka to Kamilka to 1/3 Przemka icon_wink.gif
u nas też fatalna pogoda, siedzimy w domu i nie zapowiada się na poprawę...

--------------------





<li>
magdosz
sob, 02 lip 2011 - 20:19
Piękna Lusia icon_smile.gif





I Marcelka dzisiejsza kÄ…piel icon_smile.gif
też filmiki, a co icon_smile.gif

tak leżę
tak siedzÄ™

edit:
jeden filmik nie chodzi

Ten post edytował magdosz sob, 02 lip 2011 - 20:21
magdosz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,703
Dołączył: nie, 30 kwi 06 - 20:56
SkÄ…d: tu i tam
Nr użytkownika: 5,706

GG:


post sob, 02 lip 2011 - 20:19
Post #1944

Piękna Lusia icon_smile.gif





I Marcelka dzisiejsza kÄ…piel icon_smile.gif
też filmiki, a co icon_smile.gif

tak leżę
tak siedzÄ™

edit:
jeden filmik nie chodzi

--------------------


magdosz
sob, 02 lip 2011 - 20:44
anna, udanego wyjazdu i karmi malinowe za 7 miesięcy Madziulki!!!!!!!!!!
magdosz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,703
Dołączył: nie, 30 kwi 06 - 20:56
SkÄ…d: tu i tam
Nr użytkownika: 5,706

GG:


post sob, 02 lip 2011 - 20:44
Post #1945

anna, udanego wyjazdu i karmi malinowe za 7 miesięcy Madziulki!!!!!!!!!!

--------------------


Ola81
sob, 02 lip 2011 - 22:34
magdosz super na brzuszku lezy. I tez kawał chłopaczka z Marcelka. Przemo jakoś nie chce na brzuchu się kąpać.

Dopiero wrócilismy z zakupów do domu więc nie odpiszę. Ale jutro obiecuje.

A na koniec wątku jeszcze jeden filmik hehe. Jak mi sie spodobało.

https://www.youtube.com/watch?v=vfdZP9eYcm4
Ola81


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,890
Dołączył: pią, 30 sty 09 - 09:26
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 25,114

GG:


post sob, 02 lip 2011 - 22:34
Post #1946

magdosz super na brzuszku lezy. I tez kawał chłopaczka z Marcelka. Przemo jakoś nie chce na brzuchu się kąpać.

Dopiero wrócilismy z zakupów do domu więc nie odpiszę. Ale jutro obiecuje.

A na koniec wątku jeszcze jeden filmik hehe. Jak mi sie spodobało.

https://www.youtube.com/watch?v=vfdZP9eYcm4

--------------------
Mój kochany Aniołeczek 11 t.c. +31.03.

Tragedie zdarzają się wszędzie. Musimy zapomnieć o strachu, jaki wywołały, i rozpocząć odbudowę.





Fiona89
nie, 03 lip 2011 - 06:42
Małpiszon Fotki na pierwszą stronkę podeślę jak wrócę z wakacji.

vabien Ja też mam alergię na sierść psa. U nas ciotka, która mieszka na przeciwko ma yorka. Nikola za nim szaleje, a on za nią. Ten piesek szaleje za dziećmi. Da sobie zrobić wszystko, a jak pada ze zmęczenia to wtedy chowa się. Mi zawsze labradorki podobały się, ale nie mogę. A po drugie to jednak trochę uciążliwe jak ktoś dużo wyjeżdża i nagle nie ma co zrobić z pieskiem. Kiedyś mieliśmy amstaffa, ale oddaliśmy po roku do moich dziadków ze względu na moją alergię, która po jakimś czasie wyszła. Złodziej tego psa na kanapie by wyniósł. Za nami (wtedy dziećmi) szalał strasznie, posłuszny. Jak byliśmy mali mieliśmy kilka lat to rodzice mieli owczarka niemieckiego. Kiedyś z opowiadań mamy zasnąć rozłożony pod stołem, a my na nim i nie pozwolił się zbliżyć do nas dopóki nie wstaliśmy, ale za małe mieszkanie i musieli oddać. To wracał do nas do domu 3 razy. Psa trzeba umieć wychować, mój ojciec miał do tego rękę. Kocha psiaki.

My wyjeżdżamy do Gowidlina na wakacje icon_smile.gif Wracamy za 10 dni. Życzę wszystkim miłego odpoczynku icon_smile.gif

Fiona89


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 549
Dołączył: pon, 13 wrz 10 - 19:29
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 34,272




post nie, 03 lip 2011 - 06:42
Post #1947

Małpiszon Fotki na pierwszą stronkę podeślę jak wrócę z wakacji.

vabien Ja też mam alergię na sierść psa. U nas ciotka, która mieszka na przeciwko ma yorka. Nikola za nim szaleje, a on za nią. Ten piesek szaleje za dziećmi. Da sobie zrobić wszystko, a jak pada ze zmęczenia to wtedy chowa się. Mi zawsze labradorki podobały się, ale nie mogę. A po drugie to jednak trochę uciążliwe jak ktoś dużo wyjeżdża i nagle nie ma co zrobić z pieskiem. Kiedyś mieliśmy amstaffa, ale oddaliśmy po roku do moich dziadków ze względu na moją alergię, która po jakimś czasie wyszła. Złodziej tego psa na kanapie by wyniósł. Za nami (wtedy dziećmi) szalał strasznie, posłuszny. Jak byliśmy mali mieliśmy kilka lat to rodzice mieli owczarka niemieckiego. Kiedyś z opowiadań mamy zasnąć rozłożony pod stołem, a my na nim i nie pozwolił się zbliżyć do nas dopóki nie wstaliśmy, ale za małe mieszkanie i musieli oddać. To wracał do nas do domu 3 razy. Psa trzeba umieć wychować, mój ojciec miał do tego rękę. Kocha psiaki.

My wyjeżdżamy do Gowidlina na wakacje icon_smile.gif Wracamy za 10 dni. Życzę wszystkim miłego odpoczynku icon_smile.gif



--------------------
Nikolka 10.12.2010r.
magdosz
nie, 03 lip 2011 - 07:18
Fiona, to Tobie wypoczynku życzymy icon_smile.gif

Ola, Bubuś to i tak chudzinka przy moim klocku, on wygląda jakby miał na rękach dmuchane rękawki, takie oponki ma 04.gif
Marcysiowi się niezmiernie kolega spodobał bo oglądał ze mną, on uwielbia dzieci icon_smile.gif

Miałam kiedyś napisać, że moje dziecię co prawda odwraca się czasem w stronę tv ale hitem jest pralka ja go mogę postawić w leżaczku na godzinę przed pralka jak jest pranie i on jest tak zafascynowany, że normalnie nie ma dziecka 04.gif

ech, kolejny dooopny dzień icon_sad.gif
kiedy to się skończy?
zaraz znów będą powodzie jakieś 32.gif
magdosz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,703
Dołączył: nie, 30 kwi 06 - 20:56
SkÄ…d: tu i tam
Nr użytkownika: 5,706

GG:


post nie, 03 lip 2011 - 07:18
Post #1948

Fiona, to Tobie wypoczynku życzymy icon_smile.gif

Ola, Bubuś to i tak chudzinka przy moim klocku, on wygląda jakby miał na rękach dmuchane rękawki, takie oponki ma 04.gif
Marcysiowi się niezmiernie kolega spodobał bo oglądał ze mną, on uwielbia dzieci icon_smile.gif

Miałam kiedyś napisać, że moje dziecię co prawda odwraca się czasem w stronę tv ale hitem jest pralka ja go mogę postawić w leżaczku na godzinę przed pralka jak jest pranie i on jest tak zafascynowany, że normalnie nie ma dziecka 04.gif

ech, kolejny dooopny dzień icon_sad.gif
kiedy to się skończy?
zaraz znów będą powodzie jakieś 32.gif

--------------------


vabien23
nie, 03 lip 2011 - 11:02
FIONA mi sie też wydaje żę dużo zależy od wychowania psa, chociaż niektóre mają agresję w genach. Udanego wypoczynku:)

MAGDOSZ - super filmiki, jak Marcelek ładnie już siedzi,no pięknie

Wszystkie dzieciaczki już pewnie siedzą??? u nas Kamila siedzi ale oparta, samodzielnie leci do przodu.
A my dzisiaj mamy odpust (nie w zeszłą niedziele jak myślałam) i chcę małej balona kupić, przypiąc do łóżeczka, ciekawe jak zaaraguje icon_smile.gif

Ten post edytował vabien23 nie, 03 lip 2011 - 11:03
vabien23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,940
Dołączył: pon, 11 sty 10 - 18:45
Nr użytkownika: 31,034

GG:


post nie, 03 lip 2011 - 11:02
Post #1949

FIONA mi sie też wydaje żę dużo zależy od wychowania psa, chociaż niektóre mają agresję w genach. Udanego wypoczynku:)

MAGDOSZ - super filmiki, jak Marcelek ładnie już siedzi,no pięknie

Wszystkie dzieciaczki już pewnie siedzą??? u nas Kamila siedzi ale oparta, samodzielnie leci do przodu.
A my dzisiaj mamy odpust (nie w zeszłą niedziele jak myślałam) i chcę małej balona kupić, przypiąc do łóżeczka, ciekawe jak zaaraguje icon_smile.gif

--------------------





<li>
syl_wia9
nie, 03 lip 2011 - 14:04
Kurcze u mnie leje non stop od rana 21.gif .Nawet na chwile nigdzie nie wyszłam.Wczoraj udał się spcerek na szczeście chociaż wiało i nie było za ciepło.A dzisiaj cały dzień w chałupie.Dobrze,że synek u babci to coś skorzysta -jakies oglądanie kopalni czy cuśicon_smile.gificon_smile.gif

Fiona wypoczynku życzę i pogody przede wszystkim:)icon_smile.gifI Anna Tobie również.
Fajnie macie dziewczynki,my dopiero w sierpniu skorzystamy z wakacji:)Mam nadzieję,że bedzie pogoda.

Magdosz Ola chłopaki super!!!I mi się wydaje,że oni tacy podobni troszkę do siebie 06.gif .Oczka,włoski no i te słodkie serdelki:)icon_smile.gif
No i juz też od kogoś słyszałam,że jak pralka chodzi to dziecka nie ma... 06.gif

Dziewczyny ja ciemna masa napiszcie jak wrzucacie filmiki.??? 29.gif .Ja mam dziwny aparat bo bez głosu mi nagrywa.A od tel.nie mam kabelka.Tylko pliss wytłumaczcie po kolei. 02.gif
syl_wia9


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,183
Dołączył: nie, 02 maj 10 - 23:03
SkÄ…d: Gliwice
Nr użytkownika: 32,814




post nie, 03 lip 2011 - 14:04
Post #1950

Kurcze u mnie leje non stop od rana 21.gif .Nawet na chwile nigdzie nie wyszłam.Wczoraj udał się spcerek na szczeście chociaż wiało i nie było za ciepło.A dzisiaj cały dzień w chałupie.Dobrze,że synek u babci to coś skorzysta -jakies oglądanie kopalni czy cuśicon_smile.gificon_smile.gif

Fiona wypoczynku życzę i pogody przede wszystkim:)icon_smile.gifI Anna Tobie również.
Fajnie macie dziewczynki,my dopiero w sierpniu skorzystamy z wakacji:)Mam nadzieję,że bedzie pogoda.

Magdosz Ola chłopaki super!!!I mi się wydaje,że oni tacy podobni troszkę do siebie 06.gif .Oczka,włoski no i te słodkie serdelki:)icon_smile.gif
No i juz też od kogoś słyszałam,że jak pralka chodzi to dziecka nie ma... 06.gif

Dziewczyny ja ciemna masa napiszcie jak wrzucacie filmiki.??? 29.gif .Ja mam dziwny aparat bo bez głosu mi nagrywa.A od tel.nie mam kabelka.Tylko pliss wytłumaczcie po kolei. 02.gif
magdosz
nie, 03 lip 2011 - 17:11
Sylwia, ja to nagrywam telefonem i potem na komp zrzucam przez bluetootha. Następnie wgrywam na konto na you tube i tutaj podaję link icon_smile.gif

W tygodniu ma się pogoda poprawić, oby zdążyło to słonko przed tymi podtopieniami!! blagam.gif
magdosz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,703
Dołączył: nie, 30 kwi 06 - 20:56
SkÄ…d: tu i tam
Nr użytkownika: 5,706

GG:


post nie, 03 lip 2011 - 17:11
Post #1951

Sylwia, ja to nagrywam telefonem i potem na komp zrzucam przez bluetootha. Następnie wgrywam na konto na you tube i tutaj podaję link icon_smile.gif

W tygodniu ma się pogoda poprawić, oby zdążyło to słonko przed tymi podtopieniami!! blagam.gif

--------------------


_Mała_Mi_
nie, 03 lip 2011 - 19:26
a ja mialam fajny dzień icon_smile.gif
i słonko nawet wyszło


kurcze, ja musze odebrac aparat od kolezanki, bo to jedyny sprzet co filmiki krec, a teraz jest co krecic, bo zaczęło się w końcu coś dziać. Kiedys to stykało komórką - 15 sek, bo Małe lezało i oczami przewracało, czasami się usmiechnęło icon_smile.gif teraz to potrzebny film długometrażowy icon_smile.gif

Moje Słonko zaczyna podnosić pupkę icon_smile.gif więc pełzanie - czołgane zwał jak zwał : niebawem przerodzi się w raczkowanie. Ale nie siada dalej. Jakoś jej się nie spieszy icon_smile.gif
_Mała_Mi_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,989
Dołączył: pon, 12 lip 10 - 09:19
SkÄ…d: Muminkowa Dolina
Nr użytkownika: 33,662




post nie, 03 lip 2011 - 19:26
Post #1952

a ja mialam fajny dzień icon_smile.gif
i słonko nawet wyszło


kurcze, ja musze odebrac aparat od kolezanki, bo to jedyny sprzet co filmiki krec, a teraz jest co krecic, bo zaczęło się w końcu coś dziać. Kiedys to stykało komórką - 15 sek, bo Małe lezało i oczami przewracało, czasami się usmiechnęło icon_smile.gif teraz to potrzebny film długometrażowy icon_smile.gif

Moje Słonko zaczyna podnosić pupkę icon_smile.gif więc pełzanie - czołgane zwał jak zwał : niebawem przerodzi się w raczkowanie. Ale nie siada dalej. Jakoś jej się nie spieszy icon_smile.gif
Ola81
nie, 03 lip 2011 - 21:18
Angielk z Lusi to będzie śliczna panienka.

Fiona miłego wypoczynku.

sylwia
ja tak jak magdosz, przerzucam film na kompa. Wrzucam na you tuba, i wstawiam linka. Jak cos nie zrozumiałaś to pisz wytłumaczę dogłębniej icon_smile.gif

U nas też cały dzień lało. Siedzieliśmy w domku. Mały też zaczął podnosić dupke do góry a myślałam że pójdzie odrazu na nogi hehe.
Ola81


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,890
Dołączył: pią, 30 sty 09 - 09:26
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 25,114

GG:


post nie, 03 lip 2011 - 21:18
Post #1953

Angielk z Lusi to będzie śliczna panienka.

Fiona miłego wypoczynku.

sylwia
ja tak jak magdosz, przerzucam film na kompa. Wrzucam na you tuba, i wstawiam linka. Jak cos nie zrozumiałaś to pisz wytłumaczę dogłębniej icon_smile.gif

U nas też cały dzień lało. Siedzieliśmy w domku. Mały też zaczął podnosić dupke do góry a myślałam że pójdzie odrazu na nogi hehe.

--------------------
Mój kochany Aniołeczek 11 t.c. +31.03.

Tragedie zdarzają się wszędzie. Musimy zapomnieć o strachu, jaki wywołały, i rozpocząć odbudowę.





Ola81
nie, 03 lip 2011 - 21:20
AAAAAAAA dziewczynki bym zapomniała stawiam soczek piwko winko za 7 miesięcy mojego syna impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif
Ola81


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,890
Dołączył: pią, 30 sty 09 - 09:26
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 25,114

GG:


post nie, 03 lip 2011 - 21:20
Post #1954

AAAAAAAA dziewczynki bym zapomniała stawiam soczek piwko winko za 7 miesięcy mojego syna impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif

--------------------
Mój kochany Aniołeczek 11 t.c. +31.03.

Tragedie zdarzają się wszędzie. Musimy zapomnieć o strachu, jaki wywołały, i rozpocząć odbudowę.





komunikacja
nie, 03 lip 2011 - 21:38
Magdosz Mikuś też ma taką samą zabawkę-grzechotkę.Niebieskiego pieska plastikowego co go synuś w kąpieli miałicon_smile.gif

Dzieciaczki super:)

My dzisiaj też w domu bo pogoda do bani.Cały dzień tak lało,że mam okna w piasku całe...
komunikacja


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,356
Dołączył: pią, 12 mar 10 - 14:38
SkÄ…d: Wr.
Nr użytkownika: 32,101




post nie, 03 lip 2011 - 21:38
Post #1955

Magdosz Mikuś też ma taką samą zabawkę-grzechotkę.Niebieskiego pieska plastikowego co go synuś w kąpieli miałicon_smile.gif

Dzieciaczki super:)

My dzisiaj też w domu bo pogoda do bani.Cały dzień tak lało,że mam okna w piasku całe...


--------------------
"Najwieksze szczescie dla ojca i matki,
Nad dobra ziemskie,rozkosze,dostatki.
To ich krew-zycie,to ich wlasne dziecie,
Co im nad wszystko drozsze jest na swiecie."


moja dieta

magdosz
nie, 03 lip 2011 - 21:51
Ola za Przemusia!!!!!!!!! impreza.gif
magdosz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,703
Dołączył: nie, 30 kwi 06 - 20:56
SkÄ…d: tu i tam
Nr użytkownika: 5,706

GG:


post nie, 03 lip 2011 - 21:51
Post #1956

Ola za Przemusia!!!!!!!!! impreza.gif

--------------------


syl_wia9
nie, 03 lip 2011 - 22:11
Ola za Przemusia!!!! brawo_bis.gif impreza.gif

No to,że filmik na youtubie jest to ok,ale jak hehe??A czy one potem nie beda np.do wglądu dla każdego?bo tak bym nie chciała.A nie da się inaczej niż przez tego you tuba??
Ja w zasadzie rzadko coś przeglądam na you tube więc nie wiem jak i co tam działa. 43.gif
syl_wia9


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,183
Dołączył: nie, 02 maj 10 - 23:03
SkÄ…d: Gliwice
Nr użytkownika: 32,814




post nie, 03 lip 2011 - 22:11
Post #1957

Ola za Przemusia!!!! brawo_bis.gif impreza.gif

No to,że filmik na youtubie jest to ok,ale jak hehe??A czy one potem nie beda np.do wglądu dla każdego?bo tak bym nie chciała.A nie da się inaczej niż przez tego you tuba??
Ja w zasadzie rzadko coś przeglądam na you tube więc nie wiem jak i co tam działa. 43.gif
Ola81
nie, 03 lip 2011 - 22:13
sylwia mozesz zablokować sobie że tylko Ty możesz przeglądać bądź osoby którym podasz link.
Ola81


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,890
Dołączył: pią, 30 sty 09 - 09:26
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 25,114

GG:


post nie, 03 lip 2011 - 22:13
Post #1958

sylwia mozesz zablokować sobie że tylko Ty możesz przeglądać bądź osoby którym podasz link.

--------------------
Mój kochany Aniołeczek 11 t.c. +31.03.

Tragedie zdarzają się wszędzie. Musimy zapomnieć o strachu, jaki wywołały, i rozpocząć odbudowę.





Mummy
nie, 03 lip 2011 - 22:17
cześć dziewczyny.
Na poczatek stawiam pije zdrówko naszych dziciaczków icon_smile.gif impreza.gif

Vabien- ja tez mam yorka, uwielbia Olka a Olek Tilę, może go lizać i lizac po rączkach a jak Olo ją złapie za sierść na pysku to cierpliwie czeka aż go puści. a jak piszczy do niej icon_biggrin.gif

Przepraszam, że nie odnisę się znów do każdej, ale padam na twarz, wczoraj byliśmy z G. na metrze w teatrze Buffo, super! a dziś od rana męczymy nasza przeprowadzkę. Miałam napisac coś o mieszkaniu. Nowy blok, super zrobiony, 3 pietro ale jest winda więc nie ma problemu. 60 metrów więc wreszcie uwolnimy się ze swojej klitki bo tu mamy 3 pokoje icon_smile.gif


Powiedzcie mi, czy wasze dzieciaczki spia z Wami w pokoju, czy maja osobne? Bo Olek do tej pory spał z nami, ale teraz bedzie miał swój pokój i troche sie tego obawiam...
Mummy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 971
Dołączył: pon, 22 lis 10 - 18:13
Nr użytkownika: 34,995

GG:


post nie, 03 lip 2011 - 22:17
Post #1959

cześć dziewczyny.
Na poczatek stawiam pije zdrówko naszych dziciaczków icon_smile.gif impreza.gif

Vabien- ja tez mam yorka, uwielbia Olka a Olek Tilę, może go lizać i lizac po rączkach a jak Olo ją złapie za sierść na pysku to cierpliwie czeka aż go puści. a jak piszczy do niej icon_biggrin.gif

Przepraszam, że nie odnisę się znów do każdej, ale padam na twarz, wczoraj byliśmy z G. na metrze w teatrze Buffo, super! a dziś od rana męczymy nasza przeprowadzkę. Miałam napisac coś o mieszkaniu. Nowy blok, super zrobiony, 3 pietro ale jest winda więc nie ma problemu. 60 metrów więc wreszcie uwolnimy się ze swojej klitki bo tu mamy 3 pokoje icon_smile.gif


Powiedzcie mi, czy wasze dzieciaczki spia z Wami w pokoju, czy maja osobne? Bo Olek do tej pory spał z nami, ale teraz bedzie miał swój pokój i troche sie tego obawiam...


--------------------


syl_wia9
nie, 03 lip 2011 - 22:36
CYTAT(Ola81 @ Sun, 03 Jul 2011 - 23:13) *
sylwia mozesz zablokować sobie że tylko Ty możesz przeglądać bądź osoby którym podasz link.

A jak wstawic ten filmik na you tuba??

Mummy my też na tym mieszkaniu mamy takie warunki,że szkoda gadac.Tu nie ma drzwi w pokojach i są dwa pokoiki .W jednym spał Domel ,a my w drugim.Ale jak się Zuzia urodziła to ja przeniosłam się do tego od Dominika pokoju,a on spał z tatą(bo ja z Zużką jak karmiłam piersią).No i tak się przyzwycziłam ,że z nią spi w jednym pokoju,mam ja na oku ,w każdej chwili podchodze.Ale Domin zaczął juz domagac się bardzo swojego łózka 32.gif więc własnie dzisiaj pierwsza noc jak bede spała z dala od Zuzki i też jakoś martwię się... 41.gif Dziwnie tak ,a do tego jak ją karmiłam butlą już to tez czasem ją brałam do siebie bo tak lubię z nią spac. 32.gif .
No,ale cóz to już duży chłopak nie może spac z tatą 37.gif
syl_wia9


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,183
Dołączył: nie, 02 maj 10 - 23:03
SkÄ…d: Gliwice
Nr użytkownika: 32,814




post nie, 03 lip 2011 - 22:36
Post #1960

CYTAT(Ola81 @ Sun, 03 Jul 2011 - 23:13) *
sylwia mozesz zablokować sobie że tylko Ty możesz przeglądać bądź osoby którym podasz link.

A jak wstawic ten filmik na you tuba??

Mummy my też na tym mieszkaniu mamy takie warunki,że szkoda gadac.Tu nie ma drzwi w pokojach i są dwa pokoiki .W jednym spał Domel ,a my w drugim.Ale jak się Zuzia urodziła to ja przeniosłam się do tego od Dominika pokoju,a on spał z tatą(bo ja z Zużką jak karmiłam piersią).No i tak się przyzwycziłam ,że z nią spi w jednym pokoju,mam ja na oku ,w każdej chwili podchodze.Ale Domin zaczął juz domagac się bardzo swojego łózka 32.gif więc własnie dzisiaj pierwsza noc jak bede spała z dala od Zuzki i też jakoś martwię się... 41.gif Dziwnie tak ,a do tego jak ją karmiłam butlą już to tez czasem ją brałam do siebie bo tak lubię z nią spac. 32.gif .
No,ale cóz to już duży chłopak nie może spac z tatą 37.gif
> }l{ }l{ }l{ GrudzieÅ„ 2010 }l{ }l{ }l{, szalejemy wiosnÄ… i 3 część wÄ…tku otwieramy !!!
Start new topic
Reply to this topic
99 Stron V  « poprzednia 96 97 98 99 nastÄ™pna
8 Użytkowników czyta ten temat (8 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 21 wrz 2024 - 05:43
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama