Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
76 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

Czerwcowe maleństwa 4(pełzaki, raczki, wstawacze i chodziki)

> 
asdfghjklzxcvbnm
czw, 15 lut 2007 - 16:23
[size=18]wrocławianka Wrocław

[size=18]cirrostratus Poznań

[size=18]aniakg Poznań

[size=18]Peedle Warszawa

[size=18]Zosia76 Kraków

[size=18]asia77 ElblÄ…g

[size=18]Ina83 Perth

[size=18]waga Zurich

[size=18]monia:) Szczecin

[size=18]mamaLenki Warszawa

[size=18]mineko Poznań

[size=18]Arleta27 i Aron Lubin

[size=18]Liberi i notice Gdańsk

[size=18]Ryjek i Rav Bogatynia

[size=18]malflu Bestwinka

[size=18]K_amila Suwałki

[size=18]niuniunia Grójec
asdfghjklzxcvbnm


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,927
Dołączył: śro, 10 maj 06 - 11:29
Nr użytkownika: 5,801




post czw, 15 lut 2007 - 16:23
Post #1

[size=18]wrocławianka Wrocław

[size=18]cirrostratus Poznań

[size=18]aniakg Poznań

[size=18]Peedle Warszawa

[size=18]Zosia76 Kraków

[size=18]asia77 ElblÄ…g

[size=18]Ina83 Perth

[size=18]waga Zurich

[size=18]monia:) Szczecin

[size=18]mamaLenki Warszawa

[size=18]mineko Poznań

[size=18]Arleta27 i Aron Lubin

[size=18]Liberi i notice Gdańsk

[size=18]Ryjek i Rav Bogatynia

[size=18]malflu Bestwinka

[size=18]K_amila Suwałki

[size=18]niuniunia Grójec
MamaLenki
czw, 15 lut 2007 - 16:43
hallo icon_biggrin.gif
MamaLenki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: czw, 19 paź 06 - 09:43
SkÄ…d: Wawa
Nr użytkownika: 8,053

GG:


post czw, 15 lut 2007 - 16:43
Post #2

hallo icon_biggrin.gif

--------------------


aniakg
czw, 15 lut 2007 - 17:02
meldujemy siÄ™ icon_biggrin.gif

Cirro my na ten kwiat mówimy "język teściowej" też nigdy nie pamietam jak się naprawdę nazywa icon_biggrin.gif
aniakg


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,772
Dołączył: pią, 18 lis 05 - 12:29
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 4,078

GG:


post czw, 15 lut 2007 - 17:02
Post #3

meldujemy siÄ™ icon_biggrin.gif

Cirro my na ten kwiat mówimy "język teściowej" też nigdy nie pamietam jak się naprawdę nazywa icon_biggrin.gif

--------------------





asdfghjklzxcvbnm
czw, 15 lut 2007 - 17:11
CYTAT(aniakg)
meldujemy siÄ™ icon_biggrin.gif

Cirro my na ten kwiat mówimy "język teściowej" też nigdy nie pamietam jak się naprawdę nazywa icon_biggrin.gif


o tak tak właśnie!! pamiętałam, że jakiś organ teściowej...
asdfghjklzxcvbnm


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,927
Dołączył: śro, 10 maj 06 - 11:29
Nr użytkownika: 5,801




post czw, 15 lut 2007 - 17:11
Post #4

CYTAT(aniakg)
meldujemy siÄ™ icon_biggrin.gif

Cirro my na ten kwiat mówimy "język teściowej" też nigdy nie pamietam jak się naprawdę nazywa icon_biggrin.gif


o tak tak właśnie!! pamiętałam, że jakiś organ teściowej...
MamaLenki
czw, 15 lut 2007 - 17:14
organ brzmi zbyt organicznie, heheeheheh

byłam pierwsza, jaby ktoś nie zauważył icon_biggrin.gif

icon_twisted.gif
MamaLenki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: czw, 19 paź 06 - 09:43
SkÄ…d: Wawa
Nr użytkownika: 8,053

GG:


post czw, 15 lut 2007 - 17:14
Post #5

organ brzmi zbyt organicznie, heheeheheh

byłam pierwsza, jaby ktoś nie zauważył icon_biggrin.gif

icon_twisted.gif

--------------------


asdfghjklzxcvbnm
czw, 15 lut 2007 - 17:41
zauważył
dla mamyLenki
asdfghjklzxcvbnm


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,927
Dołączył: śro, 10 maj 06 - 11:29
Nr użytkownika: 5,801




post czw, 15 lut 2007 - 17:41
Post #6

zauważył
dla mamyLenki
MamaLenki
czw, 15 lut 2007 - 17:49
cirro, mam nadzieję, że przez pomyłkę wstawiłaś wiązankę pogrzebową (wstążka...)......
MamaLenki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: czw, 19 paź 06 - 09:43
SkÄ…d: Wawa
Nr użytkownika: 8,053

GG:


post czw, 15 lut 2007 - 17:49
Post #7

cirro, mam nadzieję, że przez pomyłkę wstawiłaś wiązankę pogrzebową (wstążka...)......

--------------------


mineko
czw, 15 lut 2007 - 17:56
My też się meldujemy icon_lol.gif
Wszystkie dzieciaczki śliczne!!!
Zosi tak spodobalo się stawanie, że teraz co chwilkę staje, to przy kanapie, to przy leżaczku, a poza tym ciagle musze ja gonic bo mi ucieka na korytarz, a tam mamy plytki i jest chlodno od podlogi. Jak widzi, że za nią ide, to przyspiesza i z szatańskim smiechem ucieka icon_biggrin.gif
mineko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 739
Dołączył: czw, 07 wrz 06 - 22:13
SkÄ…d: Poznan
Nr użytkownika: 7,395

GG:


post czw, 15 lut 2007 - 17:56
Post #8

My też się meldujemy icon_lol.gif
Wszystkie dzieciaczki śliczne!!!
Zosi tak spodobalo się stawanie, że teraz co chwilkę staje, to przy kanapie, to przy leżaczku, a poza tym ciagle musze ja gonic bo mi ucieka na korytarz, a tam mamy plytki i jest chlodno od podlogi. Jak widzi, że za nią ide, to przyspiesza i z szatańskim smiechem ucieka icon_biggrin.gif

--------------------
Magda, mama Zosi 18.06.2006 00:15




asdfghjklzxcvbnm
czw, 15 lut 2007 - 17:57
Oh my God...chyba dam sobie spokój, te z kolei są sztuczne....
asdfghjklzxcvbnm


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,927
Dołączył: śro, 10 maj 06 - 11:29
Nr użytkownika: 5,801




post czw, 15 lut 2007 - 17:57
Post #9

Oh my God...chyba dam sobie spokój, te z kolei są sztuczne....
Pronto
czw, 15 lut 2007 - 17:59
Witam i ja na nowym wÄ…tku.

Właśnie mi nowy internet podłączyli przez kablówkę - nie dość, że tańszy to jeszcze trzy razy szybszy! Chodzi jak przecinak! icon_biggrin.gif
Pronto


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,077
Dołączył: pią, 24 lut 06 - 21:41
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 5,042

GG:


post czw, 15 lut 2007 - 17:59
Post #10

Witam i ja na nowym wÄ…tku.

Właśnie mi nowy internet podłączyli przez kablówkę - nie dość, że tańszy to jeszcze trzy razy szybszy! Chodzi jak przecinak! icon_biggrin.gif
malflu
czw, 15 lut 2007 - 18:07
Cirro te nasiadówki w tytule ...tak jakoś mi się kojarzą icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif uruchom fantazję, albo natchnionej Koperkowej się poradź icon_wink.gif
Liberi sie mi marzy taki net, ale kabelkiem na wsi to sobie można....
malflu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,248
Dołączył: sob, 12 lip 03 - 16:09
Skąd: Z prowincji choć wolałabym Prowansji
Nr użytkownika: 900

GG:


post czw, 15 lut 2007 - 18:07
Post #11

Cirro te nasiadówki w tytule ...tak jakoś mi się kojarzą icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif uruchom fantazję, albo natchnionej Koperkowej się poradź icon_wink.gif
Liberi sie mi marzy taki net, ale kabelkiem na wsi to sobie można....

--------------------


"Dzisiaj było jutrem wczoraj"
asia77

Go??







post czw, 15 lut 2007 - 18:21
Post #12

Witamy i my icon_biggrin.gif .


Siedzimy same bo Jacol w pracy jeszcze.. icon_sad.gif .
malflu
czw, 15 lut 2007 - 18:46
Taaa...my dzisiejsi:

sie żaba zlitowała i tylko to załadowała a mam fotostory o ginących czekoladkach icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif
O tu stoje sobie

Giną nam czekoladki od pewnego czasu i już wszystko na krasnale zwalone było aż tu dziś Pati w samochodziku odpycha się nóżkami w tył i smyr:

ooo czekoladki leżą sobie:

ciekawe o jakim smaku?

eee papierowe jakieÅ›

Lepiej pójde poczytać
malflu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,248
Dołączył: sob, 12 lip 03 - 16:09
Skąd: Z prowincji choć wolałabym Prowansji
Nr użytkownika: 900

GG:


post czw, 15 lut 2007 - 18:46
Post #13

Taaa...my dzisiejsi:

sie żaba zlitowała i tylko to załadowała a mam fotostory o ginących czekoladkach icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif
O tu stoje sobie

Giną nam czekoladki od pewnego czasu i już wszystko na krasnale zwalone było aż tu dziś Pati w samochodziku odpycha się nóżkami w tył i smyr:

ooo czekoladki leżą sobie:

ciekawe o jakim smaku?

eee papierowe jakieÅ›

Lepiej pójde poczytać


--------------------


"Dzisiaj było jutrem wczoraj"
Ryjek
czw, 15 lut 2007 - 19:18
Witamy i my icon_biggrin.gif Ale naprodukowalyscie dzisiaj ze hoho icon_razz.gif

malflu Pati do schrupania icon_razz.gif Fajniutkie ma wypieki na policzkach icon_biggrin.gif Widze, ze Pati nosi buciki, jaki masz rozmiar? Ja nie moge dostac mniejszych niz 18, a te sa na juniora duzo za duze.

Ciro zlituj sie i wtym watku i daj jakis odpowiedni opis do mojego swirka icon_biggrin.gif

MamaLenki ja uzywam chusteczek Dziudzius i jestem z nich zadowolona. W Tesco sa pakowane po 2 paczki za ok. 9PLN, a w Rossmanie byly 3 paczki za ok. 12 PLN. Rossmanowskich kosmetykow nie mozemy uzywac, bo swirek ma na nie uczulenie. Po chusteczkach dostal mega odparzenie. Uzywalam jeszcze Nivea, Pampers i Dzidziusie. Najlepsze byly Nivea dla nas ,ale cenowo sa najdrozsze.

Kamila te body w Lidlu sa w rozmiarze 62-68 i sa male. Mailam body z Lidla z tej rozmiarowce i junior juz dawno z nich wyrosl. Ale gatunkowo sa bardzo dobre i nie traca fasonu po praniu.

Asia no to dostalas cudne kwiaty, na ktore ja mam uczulenie. Ja dostalam bukiet z czerwonych tulipanow.

Kacper jeczal mi cale popoludnie i niewiem czy to przez zebole czy przez czerwona pupe. Zauwazylam to dopiero po kapieli. Nasmarowalam mu pupe tormentiolem, bo mial bardzo czerwona. Ja smaruje go na codzien Bepanthenem, a w zlobku Sudocremem i chyba dostal od niego uczulenie. Od jutra dostaje Bepanthen do zloba i bedzie smarowany indywidualnie icon_biggrin.gif Poza tym dalej buca jak maly koziolek, broi, wstaje, raczkuje, lata w chodziku icon_biggrin.gif

Kacepr jadl dzisiaj na deserek ugotowana kasze manna ze swiezo utartym jabluszkiem. Wcinal az milo bylo popatrzec icon_biggrin.gif
Ryjek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,888
Dołączył: śro, 14 cze 06 - 15:10
SkÄ…d: Bogatynia
Nr użytkownika: 6,265

GG:


post czw, 15 lut 2007 - 19:18
Post #14

Witamy i my icon_biggrin.gif Ale naprodukowalyscie dzisiaj ze hoho icon_razz.gif

malflu Pati do schrupania icon_razz.gif Fajniutkie ma wypieki na policzkach icon_biggrin.gif Widze, ze Pati nosi buciki, jaki masz rozmiar? Ja nie moge dostac mniejszych niz 18, a te sa na juniora duzo za duze.

Ciro zlituj sie i wtym watku i daj jakis odpowiedni opis do mojego swirka icon_biggrin.gif

MamaLenki ja uzywam chusteczek Dziudzius i jestem z nich zadowolona. W Tesco sa pakowane po 2 paczki za ok. 9PLN, a w Rossmanie byly 3 paczki za ok. 12 PLN. Rossmanowskich kosmetykow nie mozemy uzywac, bo swirek ma na nie uczulenie. Po chusteczkach dostal mega odparzenie. Uzywalam jeszcze Nivea, Pampers i Dzidziusie. Najlepsze byly Nivea dla nas ,ale cenowo sa najdrozsze.

Kamila te body w Lidlu sa w rozmiarze 62-68 i sa male. Mailam body z Lidla z tej rozmiarowce i junior juz dawno z nich wyrosl. Ale gatunkowo sa bardzo dobre i nie traca fasonu po praniu.

Asia no to dostalas cudne kwiaty, na ktore ja mam uczulenie. Ja dostalam bukiet z czerwonych tulipanow.

Kacper jeczal mi cale popoludnie i niewiem czy to przez zebole czy przez czerwona pupe. Zauwazylam to dopiero po kapieli. Nasmarowalam mu pupe tormentiolem, bo mial bardzo czerwona. Ja smaruje go na codzien Bepanthenem, a w zlobku Sudocremem i chyba dostal od niego uczulenie. Od jutra dostaje Bepanthen do zloba i bedzie smarowany indywidualnie icon_biggrin.gif Poza tym dalej buca jak maly koziolek, broi, wstaje, raczkuje, lata w chodziku icon_biggrin.gif

Kacepr jadl dzisiaj na deserek ugotowana kasze manna ze swiezo utartym jabluszkiem. Wcinal az milo bylo popatrzec icon_biggrin.gif

--------------------
Ryjek



asia77

Go??







post czw, 15 lut 2007 - 20:12
Post #15

Ryjku Gabcia też robi ze mną baram baram buc icon_wink.gif .
A kaszkę mannę robiłaś na wodzie czy krowim mleku czy na modyfikowanym??


Moja diablica usiłuje stawać na palcach icon_wink.gif. Na razie trzyma się czegoś, kolana, kanapy, fotela i staje na 3-5 sekund na paluszki icon_wink.gif .



malflu najwidoczniej Pati lubi słodycze icon_wink.gif .



Prawiemąż biedny wrócił tuż przed 19 ale za to jutro ma wolne icon_wink.gif .
K_amila
czw, 15 lut 2007 - 20:13
Patrycja Lence chyba bardzo przypadł do gustu fotelik icon_lol.gif taka uśmiechnięta.

Malflu Patki pięknie stoi, sam wstaje? A z tymi czekoladkami to niezły numer icon_lol.gif

Ide robić wafle z galaretką, bo koleżanki z pracy jutro mnie nawiedzą, muszę mieć coś do kawy, i jeszcze mamie na sobotę ciasto robię i dziś muszę popiec placki. Że ja musiałam takie pracochłonne wymyśleć icon_rolleyes.gif
K_amila


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,757
Dołączył: pon, 24 paź 05 - 13:08
Skąd: Suwałki
Nr użytkownika: 3,905

GG:


post czw, 15 lut 2007 - 20:13
Post #16

Patrycja Lence chyba bardzo przypadł do gustu fotelik icon_lol.gif taka uśmiechnięta.

Malflu Patki pięknie stoi, sam wstaje? A z tymi czekoladkami to niezły numer icon_lol.gif

Ide robić wafle z galaretką, bo koleżanki z pracy jutro mnie nawiedzą, muszę mieć coś do kawy, i jeszcze mamie na sobotę ciasto robię i dziś muszę popiec placki. Że ja musiałam takie pracochłonne wymyśleć icon_rolleyes.gif

--------------------
malflu
czw, 15 lut 2007 - 20:58
K_amila taaaa Pati tak sam wstaje jak twoja Gaba icon_lol.gif icon_lol.gif Czyli postaw mnie mamo bo jak nie to będę ryczał wink.gif
malflu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,248
Dołączył: sob, 12 lip 03 - 16:09
Skąd: Z prowincji choć wolałabym Prowansji
Nr użytkownika: 900

GG:


post czw, 15 lut 2007 - 20:58
Post #17

K_amila taaaa Pati tak sam wstaje jak twoja Gaba icon_lol.gif icon_lol.gif Czyli postaw mnie mamo bo jak nie to będę ryczał wink.gif

--------------------


"Dzisiaj było jutrem wczoraj"
Peedle
czw, 15 lut 2007 - 21:09
Meldujemy siÄ™ i my w nowym wÄ…tku icon_biggrin.gif

Mój Maksio to chyba do nasiadówek się zalicza icon_lol.gif icon_lol.gif
Peedle


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,779
Dołączył: pon, 22 sty 07 - 21:48
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 10,237




post czw, 15 lut 2007 - 21:09
Post #18

Meldujemy siÄ™ i my w nowym wÄ…tku icon_biggrin.gif

Mój Maksio to chyba do nasiadówek się zalicza icon_lol.gif icon_lol.gif

--------------------
Maksymilian - ur. 06.06.2006 godz. 18.44
monia :)
czw, 15 lut 2007 - 21:58
My również się meldujemy icon_biggrin.gif
Jutro nadrabiam czytanie bo dzisiaj padam na twarz ze zmęczeniai idę już lulkać
monia :)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 883
Dołączył: sob, 20 maj 06 - 18:31
SkÄ…d: Szczecin
Nr użytkownika: 5,933

GG:


post czw, 15 lut 2007 - 21:58
Post #19

My również się meldujemy icon_biggrin.gif
Jutro nadrabiam czytanie bo dzisiaj padam na twarz ze zmęczeniai idę już lulkać

--------------------

Monia mama Nikosia 16.06.2006r.
niuniunia
czw, 15 lut 2007 - 22:14
No i my siÄ™ meldujemy icon_lol.gif

Mój Zuzek jeszcze nie śpi icon_evil.gif Marcin go usypia bo mnie chyba cierpliwości brakło icon_redface.gif

Patryk i Lenka są wspaniali. Tą panne to mogłam podziwiiać w realu więc wiem coś o tym.

Peedle - bez obaw nie jesteś sama moja pociecha to też nasiadówka icon_smile.gif

Czy mógł by mi ktoś odpowiedzieć na pytanie kiedy ja wreszcie odpoczne, wyśpie się i będę miała czas dla siebie icon_question.gif icon_confused.gif
Jeju chyba mnie jakÅ› deprecha dopada icon_sad.gif

Ale na dobranoc napisze wm jak moje dziecko bączków szukało.
Więc rano moja mama zniosła rano małom do kucni i wsadziła do krzesełka. A ta w pajleprze sobie bączki puszczała ale tak seryjnie i bardzo głośno icon_redface.gif . Nagle ją to zainteresowało i dalej szukać sobie między nogami skąd te dźwięki a może to jakaś zabawka się włączyła przez przypadek icon_eek.gif Wyglądało to przekomicznie moja mama mało co nie popłakała sie ze smiechu icon_lol.gif
A widzicie jak to dzieci sie potrafia zabawić i zainteresować samym sobą icon_wink.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
niuniunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,164
Dołączył: czw, 23 mar 06 - 18:10
Skąd: Grójec
Nr użytkownika: 5,335




post czw, 15 lut 2007 - 22:14
Post #20

No i my siÄ™ meldujemy icon_lol.gif

Mój Zuzek jeszcze nie śpi icon_evil.gif Marcin go usypia bo mnie chyba cierpliwości brakło icon_redface.gif

Patryk i Lenka są wspaniali. Tą panne to mogłam podziwiiać w realu więc wiem coś o tym.

Peedle - bez obaw nie jesteś sama moja pociecha to też nasiadówka icon_smile.gif

Czy mógł by mi ktoś odpowiedzieć na pytanie kiedy ja wreszcie odpoczne, wyśpie się i będę miała czas dla siebie icon_question.gif icon_confused.gif
Jeju chyba mnie jakÅ› deprecha dopada icon_sad.gif

Ale na dobranoc napisze wm jak moje dziecko bączków szukało.
Więc rano moja mama zniosła rano małom do kucni i wsadziła do krzesełka. A ta w pajleprze sobie bączki puszczała ale tak seryjnie i bardzo głośno icon_redface.gif . Nagle ją to zainteresowało i dalej szukać sobie między nogami skąd te dźwięki a może to jakaś zabawka się włączyła przez przypadek icon_eek.gif Wyglądało to przekomicznie moja mama mało co nie popłakała sie ze smiechu icon_lol.gif
A widzicie jak to dzieci sie potrafia zabawić i zainteresować samym sobą icon_wink.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

--------------------


> Czerwcowe maleÅ„stwa 4(peÅ‚zaki, raczki, wstawacze i chodziki)
Start new topic
Reply to this topic
76 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 18 cze 2024 - 11:18
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama