Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

opiekunka poszukiwana

> 
azetka
czw, 10 maj 2007 - 14:48
dziewczyny pomóżcie mi!
szukam opiekunki do małego dziecka - 8 mies od sierpnia/wrzesnia na 9 godzin dziennie bez sobót.praca na ok 2 lata, mieszkam w domku z ogódkiem, placem zabaw dla dzieci, dużo zieleni i spokoju dla dorosłych. bardzo zależy mi na tym aby niania dojeżdzała do nas bo tak mi skzoda budzić maluszka o 6 rano. miejscowośc -winów - autobus dojeżdza do pętli koło restauracji salomon. potem 10-15 min chodnikiem.
jestesmy przyjazną miłą rodzinką i nie wymagamy bód wie czego od niani tylko żeby pokochała naszego synka i opiekowała się nim z serca. finansowe sprawy - wierzę że uda nam się dojść do porozumienia, jestem otwrta na każdą propozycje.
proszÄ™ o kontakt na anet.zielinska@wp.pl lub tel 0-506-160-901
- szukam już od m-ca i nikt nie odpowiedział na moje 80 ogłoszeń rozwiwszonych w okolicy. jeste załamana,.gdzie te nianie się ukrywają?
azetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: czw, 10 maj 07 - 14:39
SkÄ…d: opole
Nr użytkownika: 13,962

GG:


post czw, 10 maj 2007 - 14:48
Post #1

dziewczyny pomóżcie mi!
szukam opiekunki do małego dziecka - 8 mies od sierpnia/wrzesnia na 9 godzin dziennie bez sobót.praca na ok 2 lata, mieszkam w domku z ogódkiem, placem zabaw dla dzieci, dużo zieleni i spokoju dla dorosłych. bardzo zależy mi na tym aby niania dojeżdzała do nas bo tak mi skzoda budzić maluszka o 6 rano. miejscowośc -winów - autobus dojeżdza do pętli koło restauracji salomon. potem 10-15 min chodnikiem.
jestesmy przyjazną miłą rodzinką i nie wymagamy bód wie czego od niani tylko żeby pokochała naszego synka i opiekowała się nim z serca. finansowe sprawy - wierzę że uda nam się dojść do porozumienia, jestem otwrta na każdą propozycje.
proszÄ™ o kontakt na anet.zielinska@wp.pl lub tel 0-506-160-901
- szukam już od m-ca i nikt nie odpowiedział na moje 80 ogłoszeń rozwiwszonych w okolicy. jeste załamana,.gdzie te nianie się ukrywają?
justin
piÄ…, 11 maj 2007 - 07:53
azetka,
powieś ogłoszenie w urzędzie pracy i rozpuść wieści w miejscowym sklepie.

a nie ma jakies agencji w Opolu, która by wyszukiwała nianie?
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
SkÄ…d: a stÄ…d
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post piÄ…, 11 maj 2007 - 07:53
Post #2

azetka,
powieś ogłoszenie w urzędzie pracy i rozpuść wieści w miejscowym sklepie.

a nie ma jakies agencji w Opolu, która by wyszukiwała nianie?

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
azetka
piÄ…, 11 maj 2007 - 12:12
no właśnie już wywiesiłam 80 ogłoszeń, w promieniu 5 km i nic. zero telefonów. może to za wcześnie dlatego nikt nie dzwoni. chyba jest ciężko z opiekunkami,. jakie sa wasze doświadczenia?
azetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: czw, 10 maj 07 - 14:39
SkÄ…d: opole
Nr użytkownika: 13,962

GG:


post piÄ…, 11 maj 2007 - 12:12
Post #3

no właśnie już wywiesiłam 80 ogłoszeń, w promieniu 5 km i nic. zero telefonów. może to za wcześnie dlatego nikt nie dzwoni. chyba jest ciężko z opiekunkami,. jakie sa wasze doświadczenia?
azetka
piÄ…, 11 maj 2007 - 12:14
a agencja jest jedna NEMO i nawet do mnie nie odpisali ani nie oddzwonili. oni specjalizują sie bardziej w sprzątaniu i mają w ofercie studentki, któe nie mogą pracować na cały etat.
azetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: czw, 10 maj 07 - 14:39
SkÄ…d: opole
Nr użytkownika: 13,962

GG:


post piÄ…, 11 maj 2007 - 12:14
Post #4

a agencja jest jedna NEMO i nawet do mnie nie odpisali ani nie oddzwonili. oni specjalizują sie bardziej w sprzątaniu i mają w ofercie studentki, któe nie mogą pracować na cały etat.
justin
piÄ…, 11 maj 2007 - 13:13
ja mam dzieci w żłobku i przedszkolu, nie chciałam opiekunki.

Ale wiem, że panie ekspedientki w osiedlowych sklepach bardzo dobrze nadaja się na "rozgłaszanie wiadomości" icon_biggrin.gif
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
SkÄ…d: a stÄ…d
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post piÄ…, 11 maj 2007 - 13:13
Post #5

ja mam dzieci w żłobku i przedszkolu, nie chciałam opiekunki.

Ale wiem, że panie ekspedientki w osiedlowych sklepach bardzo dobrze nadaja się na "rozgłaszanie wiadomości" icon_biggrin.gif

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
madama
piÄ…, 11 maj 2007 - 13:23
Azetka, OT, czy to Ty? icon_wink.gif Spotkałyśmy się kiedyś? icon_smile.gif

Nick- taki sam, tyko miejsce zamieszkania siÄ™ nie zgadza.


Ps. nie mam doświadczeń z opiekunkami...
madama


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 908
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 21:33
Nr użytkownika: 363




post piÄ…, 11 maj 2007 - 13:23
Post #6

Azetka, OT, czy to Ty? icon_wink.gif Spotkałyśmy się kiedyś? icon_smile.gif

Nick- taki sam, tyko miejsce zamieszkania siÄ™ nie zgadza.


Ps. nie mam doświadczeń z opiekunkami...
azetka
piÄ…, 11 maj 2007 - 14:16
czesc adrianA, tak to ja byłam na spotkaniu opolskich mam w 103,2. teraz mieszkam w winowe, mam 2 dzieci, zmieniłam prace, dom. u ciebie tez zmiany, czytałam o pracy w k-k. pisze karmiac łukasza i nie bardzo mi wychodzi. na str www.lukasz.synek.pl sa zdj moich pociech.
a jak twoje zdrowie?
pozdr
azetka
azetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: czw, 10 maj 07 - 14:39
SkÄ…d: opole
Nr użytkownika: 13,962

GG:


post piÄ…, 11 maj 2007 - 14:16
Post #7

czesc adrianA, tak to ja byłam na spotkaniu opolskich mam w 103,2. teraz mieszkam w winowe, mam 2 dzieci, zmieniłam prace, dom. u ciebie tez zmiany, czytałam o pracy w k-k. pisze karmiac łukasza i nie bardzo mi wychodzi. na str www.lukasz.synek.pl sa zdj moich pociech.
a jak twoje zdrowie?
pozdr
azetka
madama
czw, 24 maj 2007 - 09:29
Odpowiadam z małym poślizgiem.

Przede wszystkim gratuluję zmian. icon_biggrin.gif Super masz chłopaków, obejrzałam sobie zdjęcia. icon_smile.gif
W Winowie też chyba fajnie sie mieszka, prawda?

A u mnie coraz lepiej, funkcjonuję już niemal normalnie (no może nie moge biegać i skakać wink.gif) chciaż wciąż na lekach (m.in. sterydy 21.gif )


I jak opiekunka, znalazłaś kogoś?
madama


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 908
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 21:33
Nr użytkownika: 363




post czw, 24 maj 2007 - 09:29
Post #8

Odpowiadam z małym poślizgiem.

Przede wszystkim gratuluję zmian. icon_biggrin.gif Super masz chłopaków, obejrzałam sobie zdjęcia. icon_smile.gif
W Winowie też chyba fajnie sie mieszka, prawda?

A u mnie coraz lepiej, funkcjonuję już niemal normalnie (no może nie moge biegać i skakać wink.gif) chciaż wciąż na lekach (m.in. sterydy 21.gif )


I jak opiekunka, znalazłaś kogoś?
> opiekunka poszukiwana
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 12 cze 2024 - 03:33
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama