Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
23 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia   

Mamy "2006" zrzucają sadełko po ciąży!

, A co poniektóre po ciążach... ;)
> , A co poniektóre po ciążach... ;)
Kropeczka

Go??







post śro, 24 sty 2007 - 22:39
Post #41

AnnieLo- kochana ja juz dawno nie karmie ani nie dokarmiam piersia niestety (musiam z dnia na dzien odstawic Amelke-leki..coz sila wyzsza)...i niestety to ze nie moge stosowac zadnych rygorystycznych diet z tego nie wynika..........poprostu dla mojego organizmu jakiekolwiek niedobory bylyby niewskazane..... najprosciej rzecz ujmujac.......
Dobra bo sie za bardzo zaglebam...a tu nie o tym mowa...no wink.gif

W kazdym razie nie jadam juz po 17.00-17.30..chyba ze cos dziubne...ewentulanie jakis owoc..... i tak juz "jade" 2,5tygodnia....bez slodyczy o zgrozo.......juz mi sie Milka sni po nocach..ale ciiiiiii wink.gif
AnnieLo
śro, 24 sty 2007 - 22:47
Kropeczko - eeetam, na cztery kosteczki Mileczki przeciez mozna sobie pozwolic od czasu do czasu na oslode zyciowa. Bo jak nie, to potem taki szal czlowieka dopadnie, ze cala tabliczke wchlonie. icon_wink.gif
AnnieLo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,877
Dołączył: wto, 07 mar 06 - 08:50
Skąd: Italiańsko
Nr użytkownika: 5,156




post śro, 24 sty 2007 - 22:47
Post #42

Kropeczko - eeetam, na cztery kosteczki Mileczki przeciez mozna sobie pozwolic od czasu do czasu na oslode zyciowa. Bo jak nie, to potem taki szal czlowieka dopadnie, ze cala tabliczke wchlonie. icon_wink.gif

--------------------
Leo(nid): 3.11.2006 & Ma®x: 18.04.2008
Kropeczka

Go??







post śro, 24 sty 2007 - 22:52
Post #43

Ty mnie tu nie podpuszczaj....hehehe....motywowac mnie prosze a nie takie tam...no icon_twisted.gif wink.gif ...

Wiesz..ja to sie musze krotko trzymac...bo sie szybko "rozłaze" jak przetarte przescieradlo....wiec niech Milka pozostanie w fazie marzen sennych..conajmniej przez kilka miesiecy...hehehe..
N@dj@
śro, 24 sty 2007 - 22:54
To ja, mama Julki, oto na tym forum, po raz pierwszy i mam nadzieje nie ostatni, oficjalnie sobie obiecuje ze jutro chociaz 10 min (na poczatek...icon_rolleyes.gif ) uczciwych wysilkow fizycznych nad brzuszkiem flaczkiem uskuteczniam...
Prosze mnie jutro odpytac icon_evil.gif
No a potem zobaczymy co bedzie dalej icon_rolleyes.gif
N@dj@


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,858
Dołączył: wto, 28 mar 06 - 18:58
Skąd: wiocha
Nr użytkownika: 5,405

GG:


post śro, 24 sty 2007 - 22:54
Post #44

To ja, mama Julki, oto na tym forum, po raz pierwszy i mam nadzieje nie ostatni, oficjalnie sobie obiecuje ze jutro chociaz 10 min (na poczatek...icon_rolleyes.gif ) uczciwych wysilkow fizycznych nad brzuszkiem flaczkiem uskuteczniam...
Prosze mnie jutro odpytac icon_evil.gif
No a potem zobaczymy co bedzie dalej icon_rolleyes.gif
tissaia
śro, 24 sty 2007 - 23:00
N@dj@ -to ja odpytam Ciebie a Ty mnie! Podpisuję się pod Nadją i niniejszym dołączam do Mam Walczących z Kilogramami icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
tissaia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,770
Dołączył: czw, 05 sty 06 - 14:39
Skąd: Kielce, kiedyś Kraków
Nr użytkownika: 4,476

GG:


post śro, 24 sty 2007 - 23:00
Post #45

N@dj@ -to ja odpytam Ciebie a Ty mnie! Podpisuję się pod Nadją i niniejszym dołączam do Mam Walczących z Kilogramami icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

--------------------



Nie bój się wielkiego kroku - nie pokonasz przepaści dwoma małymi.



www.pozawszystkim.blox.pl
N@dj@
śro, 24 sty 2007 - 23:08
CYTAT(Tissaia)
N@dj@ -to ja odpytam Ciebie a Ty mnie! Podpisuję się pod Nadją i niniejszym dołączam do Mam Walczących z Kilogramami icon_biggrin.gif  :D  :D


Ok Tiss icon_exclaim.gif
A jak sie jutro wymigasz od wygibasow to dostaniesz ode mnie wirtualnego klapsa w ....klawiature icon_twisted.gif
N@dj@


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,858
Dołączył: wto, 28 mar 06 - 18:58
Skąd: wiocha
Nr użytkownika: 5,405

GG:


post śro, 24 sty 2007 - 23:08
Post #46

CYTAT(Tissaia)
N@dj@ -to ja odpytam Ciebie a Ty mnie! Podpisuję się pod Nadją i niniejszym dołączam do Mam Walczących z Kilogramami icon_biggrin.gif  :D  :D


Ok Tiss icon_exclaim.gif
A jak sie jutro wymigasz od wygibasow to dostaniesz ode mnie wirtualnego klapsa w ....klawiature icon_twisted.gif
iza2006
czw, 25 sty 2007 - 07:59
Widzę że jest nas trochę icon_biggrin.gif Podnosi to trochę człowieka na duchu icon_biggrin.gif Ja bez słodkości mogę dłużej wytrzymać bo wolę konkrety. Jak widzę pizzę to aż się trzęsę no i też moim głównym grzechem było to że obżerałam się wieczorem. Pamiętam jak kiedyś się odchudzałam to śniło mi się że koleżanki zamówiły sobie pizze i namawiały żebym sobie zjadła ale ja byłam bardzo zawzięta. Jak się obudziłam to pomyślałam że mogłam chocoaż w tym śnie sobie pojeść. icon_lol.gif
iza2006


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,081
Dołączył: nie, 11 wrz 05 - 17:53
Skąd: Gliwice
Nr użytkownika: 3,620

GG:


post czw, 25 sty 2007 - 07:59
Post #47

Widzę że jest nas trochę icon_biggrin.gif Podnosi to trochę człowieka na duchu icon_biggrin.gif Ja bez słodkości mogę dłużej wytrzymać bo wolę konkrety. Jak widzę pizzę to aż się trzęsę no i też moim głównym grzechem było to że obżerałam się wieczorem. Pamiętam jak kiedyś się odchudzałam to śniło mi się że koleżanki zamówiły sobie pizze i namawiały żebym sobie zjadła ale ja byłam bardzo zawzięta. Jak się obudziłam to pomyślałam że mogłam chocoaż w tym śnie sobie pojeść. icon_lol.gif

--------------------

deka.dentka
czw, 25 sty 2007 - 08:55
dołączam oczywiscie icon_twisted.gif
wpadne pozniej i napisze moje oczekiwania co do zmiany swojej pociazowej figury icon_cool.gif
deka.dentka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,183
Dołączył: pon, 27 lut 06 - 12:28
Skąd: Świdnik Town k/Lublin City
Nr użytkownika: 5,068




post czw, 25 sty 2007 - 08:55
Post #48

dołączam oczywiscie icon_twisted.gif
wpadne pozniej i napisze moje oczekiwania co do zmiany swojej pociazowej figury icon_cool.gif

--------------------
(nie)dzielna
czw, 25 sty 2007 - 09:21
CYTAT(Mi)
Julka (Aniu) - witaj wink.gif  
spotykamy się we wszystkich wątkach: od starających się po odchudzające. Cieszy mnie to icon_cool.gif


Haniu z tego klanu są tu jeszcze Franca, Tissaia i ja icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
(nie)dzielna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,208
Dołączył: sob, 28 sty 06 - 14:17
Skąd: Leszno
Nr użytkownika: 4,745




post czw, 25 sty 2007 - 09:21
Post #49

CYTAT(Mi)
Julka (Aniu) - witaj wink.gif  
spotykamy się we wszystkich wątkach: od starających się po odchudzające. Cieszy mnie to icon_cool.gif


Haniu z tego klanu są tu jeszcze Franca, Tissaia i ja icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

--------------------
Alicja ur. 17.12.2006

zdj?cia Lusi: https://www.flickr.com/photos/lusinkowo/
deka.dentka
czw, 25 sty 2007 - 09:55
Dziewczyny!
mnie juz to forum zdopingowalo: jestem po 15 minutowej serii cwiczen:
rozciagania, podskakow, tanca szerokopojetego (muzyka konieczna!) icon_biggrin.gif
brzuszkow tez kilka poszlo icon_biggrin.gif
od dzis zero zerowe slodyczy i pieczywa!!!!!!!!!!!!!!!
ciazowych kg prawie nie mam, ale przedciazowych to tak 5-7, ale nie chodzi tylko o kg -
ostatnio usłyszałam, że kiedyś miałam jędrniejsze pośladki i zrobiło mi się przykro,
nie dlatego, że ktoś to powiedział, ale dlatego, że to prawda
icon_evil.gif
więc u mnie do odchudzania jeszcze ujędrnianie dochodzi... oponkę też mam niczego sobie i nią muszę się zająć szczególnie
z dietą i ćwiczeniami nie będę jednak przesadzać, bo karmię piersią i po prostu się boję icon_rolleyes.gif
dodam jeszcze, że jestem po cesarce i niezmiernie trudno mi wrócić do formy sprzed ciaży,
a nie wiecie może, po jakim czasie już się nie trzeba bać, że coś się stanie? nie pytałam lekarza, ale chyba 3 miesiące, to już można trochę wziąć się za siebie...


dobrze, że jesteśmy tu razem-mnie ta świadomość uskrzydla - będzie dobrze!!! icon_cool.gif icon_cool.gif icon_cool.gif icon_cool.gif icon_cool.gif icon_cool.gif icon_cool.gif icon_cool.gif icon_cool.gif icon_cool.gif icon_cool.gif icon_cool.gif icon_cool.gif icon_cool.gif icon_cool.gif icon_cool.gif

ps. gdybym mogła, stosowałabym dietę 1000kcal i codziennie ćwiczyła:
przede wszystkim skakanka - godzinę dziennie w dwóch podejściach:
30 min skakania, z tym że po każdej minucie skakania (ok. 100 skoków) 1/2 marszu w miejscu i znowu,
do tego brzuszki różniaste i ćwiczenia rozciągające albo joga -
tym sposobem schudłam naprawdę dużo, choć to dieta strasznie katująca i przy tylu ćwiczeniach
(na które trzebaby mieć czas!) jednak powinno się jeść chyba więcej,
ale wtedy byłam bardzo zdesperowana, bo zbliżała się studniówka icon_razz.gif
deka.dentka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,183
Dołączył: pon, 27 lut 06 - 12:28
Skąd: Świdnik Town k/Lublin City
Nr użytkownika: 5,068




post czw, 25 sty 2007 - 09:55
Post #50

Dziewczyny!
mnie juz to forum zdopingowalo: jestem po 15 minutowej serii cwiczen:
rozciagania, podskakow, tanca szerokopojetego (muzyka konieczna!) icon_biggrin.gif
brzuszkow tez kilka poszlo icon_biggrin.gif
od dzis zero zerowe slodyczy i pieczywa!!!!!!!!!!!!!!!
ciazowych kg prawie nie mam, ale przedciazowych to tak 5-7, ale nie chodzi tylko o kg -
ostatnio usłyszałam, że kiedyś miałam jędrniejsze pośladki i zrobiło mi się przykro,
nie dlatego, że ktoś to powiedział, ale dlatego, że to prawda
icon_evil.gif
więc u mnie do odchudzania jeszcze ujędrnianie dochodzi... oponkę też mam niczego sobie i nią muszę się zająć szczególnie
z dietą i ćwiczeniami nie będę jednak przesadzać, bo karmię piersią i po prostu się boję icon_rolleyes.gif
dodam jeszcze, że jestem po cesarce i niezmiernie trudno mi wrócić do formy sprzed ciaży,
a nie wiecie może, po jakim czasie już się nie trzeba bać, że coś się stanie? nie pytałam lekarza, ale chyba 3 miesiące, to już można trochę wziąć się za siebie...


dobrze, że jesteśmy tu razem-mnie ta świadomość uskrzydla - będzie dobrze!!! icon_cool.gif icon_cool.gif icon_cool.gif icon_cool.gif icon_cool.gif icon_cool.gif icon_cool.gif icon_cool.gif icon_cool.gif icon_cool.gif icon_cool.gif icon_cool.gif icon_cool.gif icon_cool.gif icon_cool.gif icon_cool.gif

ps. gdybym mogła, stosowałabym dietę 1000kcal i codziennie ćwiczyła:
przede wszystkim skakanka - godzinę dziennie w dwóch podejściach:
30 min skakania, z tym że po każdej minucie skakania (ok. 100 skoków) 1/2 marszu w miejscu i znowu,
do tego brzuszki różniaste i ćwiczenia rozciągające albo joga -
tym sposobem schudłam naprawdę dużo, choć to dieta strasznie katująca i przy tylu ćwiczeniach
(na które trzebaby mieć czas!) jednak powinno się jeść chyba więcej,
ale wtedy byłam bardzo zdesperowana, bo zbliżała się studniówka icon_razz.gif


--------------------
Yulita
czw, 25 sty 2007 - 10:48
No więc jestem i ja, miejsce jak najbardziej pasuje do mnie (mojej figury)

Nie mam wagi w domu, więc dokładnie nie wiem ile mam nadwyżki z przed ciąży ale dużo. W sobotę planuję zakupić to cudo dołująco-motywujące icon_wink.gif

Co prawda doświadczenie w odchudzaniu już mam, po córce schudłam od marca do lata ok 15 kilo bez uszczerbku na zdrowiu, wręcz przeciwnie cera jak u niemowlaczka, zdrowe włosy i paznokcie a oczy aż błyszczały.
Tyle ze córa to aniołek był a przy tym zbóju to ja za przeproszeniem wy....ć się nie mogę a to wymaga trochę czasu bo np. dwa obiadki trzeba ugotować, normalny dla rodzinki i dietetyczny dla mamusi icon_lol.gif jakieś ćwiczonka a przy Wiktorze to ja tylko muły sobie wyrobię.
Muszę z chłopem pogadać czy chce na prawdę mieć grubą i brzydką mamę icon_wink.gif może się dogadamy.

Puki co zacumuję tu i zobaczymy da co się zrobić.
Yulita


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 495
Dołączył: pon, 10 kwi 06 - 17:45
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 5,533




post czw, 25 sty 2007 - 10:48
Post #51

No więc jestem i ja, miejsce jak najbardziej pasuje do mnie (mojej figury)

Nie mam wagi w domu, więc dokładnie nie wiem ile mam nadwyżki z przed ciąży ale dużo. W sobotę planuję zakupić to cudo dołująco-motywujące icon_wink.gif

Co prawda doświadczenie w odchudzaniu już mam, po córce schudłam od marca do lata ok 15 kilo bez uszczerbku na zdrowiu, wręcz przeciwnie cera jak u niemowlaczka, zdrowe włosy i paznokcie a oczy aż błyszczały.
Tyle ze córa to aniołek był a przy tym zbóju to ja za przeproszeniem wy....ć się nie mogę a to wymaga trochę czasu bo np. dwa obiadki trzeba ugotować, normalny dla rodzinki i dietetyczny dla mamusi icon_lol.gif jakieś ćwiczonka a przy Wiktorze to ja tylko muły sobie wyrobię.
Muszę z chłopem pogadać czy chce na prawdę mieć grubą i brzydką mamę icon_wink.gif może się dogadamy.

Puki co zacumuję tu i zobaczymy da co się zrobić.
Choco.
czw, 25 sty 2007 - 11:19
CYTAT((nie)dzielna)
CYTAT(Mi)
Julka (Aniu) - witaj icon_wink.gif  
spotykamy się we wszystkich wątkach: od starających się po odchudzające. Cieszy mnie to icon_cool.gif


Haniu z tego klanu są tu jeszcze Franca, Tissaia i ja icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif


Ha ha, kto by pomyślał:) Najpierw marzyłyśmy o brzuszkach a teraz chcemy je zrzucić:)icon_smile.gificon_smile.gif Oby poszło nam tak dobrze, jak ze staraniem się o Maluszki.

Moje pierwsze postępy to ograniczenie cukru do herbaty (bo uwielbiam bardzo słodką) i na śniadanie jedna buła zamiast dwóch i pączka (pączka dałam mężowi do pracy, żeby mnie nie kusił)>

A w ramach ćwiczeń fizycznych to mam znoszenie i wnoszenie po schodach wózka, a ja mam wózek na dużych pompowanych kołach, a nie taki super lekki jak więkoszość moich znajomych więc jest co dźwigać no plus 6kg Miśka:)
Choco.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,882
Dołączył: pon, 10 paź 05 - 18:00
Nr użytkownika: 3,791




post czw, 25 sty 2007 - 11:19
Post #52

CYTAT((nie)dzielna)
CYTAT(Mi)
Julka (Aniu) - witaj icon_wink.gif  
spotykamy się we wszystkich wątkach: od starających się po odchudzające. Cieszy mnie to icon_cool.gif


Haniu z tego klanu są tu jeszcze Franca, Tissaia i ja icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif


Ha ha, kto by pomyślał:) Najpierw marzyłyśmy o brzuszkach a teraz chcemy je zrzucić:)icon_smile.gificon_smile.gif Oby poszło nam tak dobrze, jak ze staraniem się o Maluszki.

Moje pierwsze postępy to ograniczenie cukru do herbaty (bo uwielbiam bardzo słodką) i na śniadanie jedna buła zamiast dwóch i pączka (pączka dałam mężowi do pracy, żeby mnie nie kusił)>

A w ramach ćwiczeń fizycznych to mam znoszenie i wnoszenie po schodach wózka, a ja mam wózek na dużych pompowanych kołach, a nie taki super lekki jak więkoszość moich znajomych więc jest co dźwigać no plus 6kg Miśka:)

--------------------
Michał 08.11.2006 i Maciej 03.01.2011
maminka43
czw, 25 sty 2007 - 11:23
Zajrzałam tu i dzisiaj... icon_smile.gif Pieknie nam wątek rosnie,zeby tak równie szybko kilogramy z tyłeczka spadały icon_wink.gif icon_twisted.gif icon_cool.gif
Mnie tam zalezy głównie na jedrnosci ciała,kilogramy-no jakby było mniej to byłoby OK,ale jestem realistką-wiec:
-opona tłuszczowo-pocesarkowa(3 cesarki w linii podłuznej czynia mój brzuch dwiema poduszkami na pół przecietymi,i tu musiałabym wyciąc skóre) icon_evil.gif
-tyłek duzy i nisko zawieszony(taki natura dała) icon_evil.gif
-nogi grubasne(ale taka to budowa) icon_evil.gif
Wszystko wiec zrzuciłam na siły odemnie niezalezne,dobra jestem,hehe icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_rolleyes.gif icon_wink.gif

Teraz to ja chciałam opowiedziec jak kilka lat temu zrzuciłam 20 kg,w pół roku,nie bedąc głodna wsciekle.
Zmobilizowały mnie zdjecia z wakacji-tłuszczyk wylewał sie spod kostiumu,pulchnośc była tak przesadna,ze wstyd było na fotki spojrzec.Poza tym rzeczy typu:zadyszka przy schylaniu sie,trudnosc w dobiorze stroju-wiec od Nowego Roku(taka datę obrałam)wzięłam sie za odchudzanie.
-rano,przed pracą-smazyłam beztłuszczowo 3 jajeczka,do tego wkruszyłam z 5-6 Wasy,był cały talerz pysznego jedzonka.
-zamiennie:Wasa z niesłodzonym dzemem i owoce
-w pracy:pieczywo ryzowe do chrupania,kawa,jakis owoc
-obiadek-chude miesko gotowane,lub pieczone,ziemniaczki bez tłuszczyku,czesto ryz z chudym jogurtem,chude zupki bez smietanki,duuuuzo surówek róznych,najbardziej to lubiałam pokroic kapustke pekinska,wrzucic swiezego ogórasa,pomidory,cebule-i jesc.
-wieczorem-tez Wasa z wędlinika chuda.
-duzo wody mineralnej.
U mnie musiało byc DUZO na talerzu,bo ja musze miec wrazenie ze sie najadam...zaden listek sałaty dla mnie..-duzo czytałam,wiec kalorie itp mialam opanowane gdzie i ile,a z moja silna wolą,ja po prostu WIDZIAŁAM OCZYMA WYOBRAZNI-pączek 300kal..ilez to pózniej trzeba spalac..i juz mi sie odechciewało...
Starałam sie trzymac dziennie do 1200kal.
Duzo w tym czasie cwiczyłam.Wieczorem wsiadałam na rowerek stacjonarny,właczałam muzyke w Tv,otwierałam drzwi na balkon..i przejezdzałam spalajac tyle kalorii ile zjadłam popołudniu.... icon_smile.gif Tak liczyłam,ze na to potrzebuje ok 40km przejechac.W miedzyczasie jadac piłam wode,pociłam sie okrutnie...
starałam sie tez cwiczyc aerobic,i wazne jest w odchudzaniu,zeby robic to moze NIECODZIENNIE ale DŁUZEJ,CONAJMNIEJ 30 MINUT!

Tak po kwartale pozwoliłam sobie na słodka bułeczke,i powiem wam,ze az sie popłakałam,jak ją zaczełam jesc.
Dodam tez,ze niebyło to łatwe,bo musiałam tez robic zakupy ,zywic i gotowac córkom i mezowi,wiec pokus było od groma,ale sie zaparłam.Jak muł icon_smile.gif icon_cool.gif icon_cool.gif

Pózniej dopisze,bo Kubul jojczy icon_evil.gif
maminka43


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,011
Dołączył: nie, 12 mar 06 - 08:54
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 5,215

GG:


post czw, 25 sty 2007 - 11:23
Post #53

Zajrzałam tu i dzisiaj... icon_smile.gif Pieknie nam wątek rosnie,zeby tak równie szybko kilogramy z tyłeczka spadały icon_wink.gif icon_twisted.gif icon_cool.gif
Mnie tam zalezy głównie na jedrnosci ciała,kilogramy-no jakby było mniej to byłoby OK,ale jestem realistką-wiec:
-opona tłuszczowo-pocesarkowa(3 cesarki w linii podłuznej czynia mój brzuch dwiema poduszkami na pół przecietymi,i tu musiałabym wyciąc skóre) icon_evil.gif
-tyłek duzy i nisko zawieszony(taki natura dała) icon_evil.gif
-nogi grubasne(ale taka to budowa) icon_evil.gif
Wszystko wiec zrzuciłam na siły odemnie niezalezne,dobra jestem,hehe icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_rolleyes.gif icon_wink.gif

Teraz to ja chciałam opowiedziec jak kilka lat temu zrzuciłam 20 kg,w pół roku,nie bedąc głodna wsciekle.
Zmobilizowały mnie zdjecia z wakacji-tłuszczyk wylewał sie spod kostiumu,pulchnośc była tak przesadna,ze wstyd było na fotki spojrzec.Poza tym rzeczy typu:zadyszka przy schylaniu sie,trudnosc w dobiorze stroju-wiec od Nowego Roku(taka datę obrałam)wzięłam sie za odchudzanie.
-rano,przed pracą-smazyłam beztłuszczowo 3 jajeczka,do tego wkruszyłam z 5-6 Wasy,był cały talerz pysznego jedzonka.
-zamiennie:Wasa z niesłodzonym dzemem i owoce
-w pracy:pieczywo ryzowe do chrupania,kawa,jakis owoc
-obiadek-chude miesko gotowane,lub pieczone,ziemniaczki bez tłuszczyku,czesto ryz z chudym jogurtem,chude zupki bez smietanki,duuuuzo surówek róznych,najbardziej to lubiałam pokroic kapustke pekinska,wrzucic swiezego ogórasa,pomidory,cebule-i jesc.
-wieczorem-tez Wasa z wędlinika chuda.
-duzo wody mineralnej.
U mnie musiało byc DUZO na talerzu,bo ja musze miec wrazenie ze sie najadam...zaden listek sałaty dla mnie..-duzo czytałam,wiec kalorie itp mialam opanowane gdzie i ile,a z moja silna wolą,ja po prostu WIDZIAŁAM OCZYMA WYOBRAZNI-pączek 300kal..ilez to pózniej trzeba spalac..i juz mi sie odechciewało...
Starałam sie trzymac dziennie do 1200kal.
Duzo w tym czasie cwiczyłam.Wieczorem wsiadałam na rowerek stacjonarny,właczałam muzyke w Tv,otwierałam drzwi na balkon..i przejezdzałam spalajac tyle kalorii ile zjadłam popołudniu.... icon_smile.gif Tak liczyłam,ze na to potrzebuje ok 40km przejechac.W miedzyczasie jadac piłam wode,pociłam sie okrutnie...
starałam sie tez cwiczyc aerobic,i wazne jest w odchudzaniu,zeby robic to moze NIECODZIENNIE ale DŁUZEJ,CONAJMNIEJ 30 MINUT!

Tak po kwartale pozwoliłam sobie na słodka bułeczke,i powiem wam,ze az sie popłakałam,jak ją zaczełam jesc.
Dodam tez,ze niebyło to łatwe,bo musiałam tez robic zakupy ,zywic i gotowac córkom i mezowi,wiec pokus było od groma,ale sie zaparłam.Jak muł icon_smile.gif icon_cool.gif icon_cool.gif

Pózniej dopisze,bo Kubul jojczy icon_evil.gif

--------------------
Agatka mama:
Joanny Dominiki(7.03.1987)
Ma?gorzaty Karoliny(9.10.1989)
Jakuba Krzysztofa(19.10.2006)

i babcia
Mai Adrianny(31.03.2006)
Patrycji Izabelli(08.09.2008)
Micha?a Marcina (24.07.2011)

Te?ciowa
Adrianka i Sebastianka ;)



aleksja
czw, 25 sty 2007 - 11:24
zważyłam sie, mam 70 kg wzrost 165cm, przed ciążą mialam 65kg - i ciągle o te 5 lg wydawało mi sie za dużo , przed samym porodem 85 kg.
musze więc najlepeiej 10 kg schudnac a super bedzie gdy schudnę choć te 5 kg i utrace oponkę na brzuszku. Niestety dzień zaczelam jak codzien od neski i cukierków "kasztanków", kupiłam wczoraj pod dobrymi skrzydłami tego forum chleb ciemniejszy z zjakimś gównem i tak klełam rano , nie najadłam sie a odbija mis ie od tych zbóż jak diabli....

podobnie jak inne karmie tylko piersią póki co i za dużo nie zakładam tj ćwiczeń fizycznych i innych tego typu diet.

miło bedzie poza tym poudzielac sie na innym wateczku.
aleksja


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,108
Dołączył: śro, 21 cze 06 - 13:04
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 6,352

GG:


post czw, 25 sty 2007 - 11:24
Post #54

zważyłam sie, mam 70 kg wzrost 165cm, przed ciążą mialam 65kg - i ciągle o te 5 lg wydawało mi sie za dużo , przed samym porodem 85 kg.
musze więc najlepeiej 10 kg schudnac a super bedzie gdy schudnę choć te 5 kg i utrace oponkę na brzuszku. Niestety dzień zaczelam jak codzien od neski i cukierków "kasztanków", kupiłam wczoraj pod dobrymi skrzydłami tego forum chleb ciemniejszy z zjakimś gównem i tak klełam rano , nie najadłam sie a odbija mis ie od tych zbóż jak diabli....

podobnie jak inne karmie tylko piersią póki co i za dużo nie zakładam tj ćwiczeń fizycznych i innych tego typu diet.

miło bedzie poza tym poudzielac sie na innym wateczku.

--------------------
emce
czw, 25 sty 2007 - 11:54
CYTAT(N@dj@)
CYTAT(Tissaia)
N@dj@ -to ja odpytam Ciebie a Ty mnie! Podpisuję się pod Nadją i niniejszym dołączam do Mam Walczących z Kilogramami icon_biggrin.gif  :D  :D


Ok Tiss icon_exclaim.gif
A jak sie jutro wymigasz od wygibasow to dostaniesz ode mnie wirtualnego klapsa w ....klawiature icon_twisted.gif


Czy możemy pracować w trójkącie wink.gif wink.gif

Ważę tyle co przed ciążą, może nie za dużo, ale jakość pozostawia wiele do życzenia icon_rolleyes.gif Flak zwisa i powiewa icon_redface.gif

I marzę o straceniu conajmniej 5-6 kg.
emce


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,342
Dołączył: pon, 02 cze 03 - 13:06
Skąd: Lublin
Nr użytkownika: 793

GG:


post czw, 25 sty 2007 - 11:54
Post #55

CYTAT(N@dj@)
CYTAT(Tissaia)
N@dj@ -to ja odpytam Ciebie a Ty mnie! Podpisuję się pod Nadją i niniejszym dołączam do Mam Walczących z Kilogramami icon_biggrin.gif  :D  :D


Ok Tiss icon_exclaim.gif
A jak sie jutro wymigasz od wygibasow to dostaniesz ode mnie wirtualnego klapsa w ....klawiature icon_twisted.gif


Czy możemy pracować w trójkącie wink.gif wink.gif

Ważę tyle co przed ciążą, może nie za dużo, ale jakość pozostawia wiele do życzenia icon_rolleyes.gif Flak zwisa i powiewa icon_redface.gif

I marzę o straceniu conajmniej 5-6 kg.
emce
czw, 25 sty 2007 - 11:56
CYTAT(Franca)
CYTAT((nie)dzielna)
CYTAT(Mi)
Julka (Aniu) - witaj icon_wink.gif  
spotykamy się we wszystkich wątkach: od starających się po odchudzające. Cieszy mnie to icon_cool.gif


Haniu z tego klanu są tu jeszcze Franca, Tissaia i ja icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif


Ha ha, kto by pomyślał:) Najpierw marzyłyśmy o brzuszkach a teraz chcemy je zrzucić:)icon_smile.gificon_smile.gif Oby poszło nam tak dobrze, jak ze staraniem się o Maluszki.



Jeszcze ja tu jestem do kompletu icon_wink.gif
emce


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,342
Dołączył: pon, 02 cze 03 - 13:06
Skąd: Lublin
Nr użytkownika: 793

GG:


post czw, 25 sty 2007 - 11:56
Post #56

CYTAT(Franca)
CYTAT((nie)dzielna)
CYTAT(Mi)
Julka (Aniu) - witaj icon_wink.gif  
spotykamy się we wszystkich wątkach: od starających się po odchudzające. Cieszy mnie to icon_cool.gif


Haniu z tego klanu są tu jeszcze Franca, Tissaia i ja icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif


Ha ha, kto by pomyślał:) Najpierw marzyłyśmy o brzuszkach a teraz chcemy je zrzucić:)icon_smile.gificon_smile.gif Oby poszło nam tak dobrze, jak ze staraniem się o Maluszki.



Jeszcze ja tu jestem do kompletu icon_wink.gif
deka.dentka
czw, 25 sty 2007 - 12:49
maminka39
to widze, ze my obie takie w liczniu kalorii i w zawzietosci w odchudzaniu jestesmy dobre, he he icon_biggrin.gif
ja wlasnie z ta skakanka policzylam, ze godzinka skakania to 1000kcal spalone icon_biggrin.gif
ale ale
nie tak chop siup icon_eek.gif
teraz to ja po 15 minutach wygibasow dostaje zadyszki icon_evil.gif
Franca
wozek mam srednio ciezki (z tych nienowoczesnych niestety), ale z Julem i zakupami swoje wazy icon_exclaim.gif
i tak na drugie pieterko, to ciezko mi sie doczlapac icon_rolleyes.gif
w kwestii picia wody: mnie przy karmieniu straszliwie suszy - Papa nazywa mnie wodożłopem icon_razz.gif
- u mnie to wychodzi ok. 3l dziennie i wcale nie na sile icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
w kwestii slodyczy: wczoraj Mader przyniosla z pracy talerzyk ciasta i ciesze sie,
ze juz wczoraj zjadlam co moje, to juz mnie dzis nie kusi icon_cool.gif
deka.dentka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,183
Dołączył: pon, 27 lut 06 - 12:28
Skąd: Świdnik Town k/Lublin City
Nr użytkownika: 5,068




post czw, 25 sty 2007 - 12:49
Post #57

maminka39
to widze, ze my obie takie w liczniu kalorii i w zawzietosci w odchudzaniu jestesmy dobre, he he icon_biggrin.gif
ja wlasnie z ta skakanka policzylam, ze godzinka skakania to 1000kcal spalone icon_biggrin.gif
ale ale
nie tak chop siup icon_eek.gif
teraz to ja po 15 minutach wygibasow dostaje zadyszki icon_evil.gif
Franca
wozek mam srednio ciezki (z tych nienowoczesnych niestety), ale z Julem i zakupami swoje wazy icon_exclaim.gif
i tak na drugie pieterko, to ciezko mi sie doczlapac icon_rolleyes.gif
w kwestii picia wody: mnie przy karmieniu straszliwie suszy - Papa nazywa mnie wodożłopem icon_razz.gif
- u mnie to wychodzi ok. 3l dziennie i wcale nie na sile icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
w kwestii slodyczy: wczoraj Mader przyniosla z pracy talerzyk ciasta i ciesze sie,
ze juz wczoraj zjadlam co moje, to juz mnie dzis nie kusi icon_cool.gif


--------------------
ZIUTEX
czw, 25 sty 2007 - 13:11
Jak tak sobie Was czytam to ja przy was to len nad lenie jestem, ćwiczyć mi sie nie chce co prawda ja jak Franca wózek dygam z dzidą na 4 piętro i uważam to za niesamowite ćwiczenie, nogi również ćwicze spacerując z dzidzia po trzy godziny, ale no własnie przed chwilą zjadłam serek z czekoladką icon_redface.gif i jak tu człowiek ma byc chudy cholera icon_twisted.gif
Nakrzyczcie na mnie to moze bedzie mi przykro i juz nie bede jadła niczego co ma czekoladę. icon_redface.gif

Ja chce schudnac i mieć ładny tyłek i zgrabne nóżki - może to mi pomoże co icon_question.gif Jak wbiję to sobie do tej pustej głowy, to moze mi sie uda co myslicie koleżanki icon_question.gif
ZIUTEX


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 348
Dołączył: czw, 26 sty 06 - 15:24
Skąd: LUBLIN
Nr użytkownika: 4,728

GG:


post czw, 25 sty 2007 - 13:11
Post #58

Jak tak sobie Was czytam to ja przy was to len nad lenie jestem, ćwiczyć mi sie nie chce co prawda ja jak Franca wózek dygam z dzidą na 4 piętro i uważam to za niesamowite ćwiczenie, nogi również ćwicze spacerując z dzidzia po trzy godziny, ale no własnie przed chwilą zjadłam serek z czekoladką icon_redface.gif i jak tu człowiek ma byc chudy cholera icon_twisted.gif
Nakrzyczcie na mnie to moze bedzie mi przykro i juz nie bede jadła niczego co ma czekoladę. icon_redface.gif

Ja chce schudnac i mieć ładny tyłek i zgrabne nóżki - może to mi pomoże co icon_question.gif Jak wbiję to sobie do tej pustej głowy, to moze mi sie uda co myslicie koleżanki icon_question.gif

--------------------
Monika, Kacperek (2002) i Amelka (2006)



N@dj@
czw, 25 sty 2007 - 13:14
CYTAT(mcda)
CYTAT(N@dj@)
CYTAT(Tissaia)
N@dj@ -to ja odpytam Ciebie a Ty mnie! Podpisuję się pod Nadją i niniejszym dołączam do Mam Walczących z Kilogramami icon_biggrin.gif  :D  :D


Ok Tiss icon_exclaim.gif
A jak sie jutro wymigasz od wygibasow to dostaniesz ode mnie wirtualnego klapsa w ....klawiature icon_twisted.gif


Czy możemy pracować w trójkącie icon_wink.gif icon_wink.gif

Ważę tyle co przed ciążą, może nie za dużo, ale jakość pozostawia wiele do życzenia icon_rolleyes.gif Flak zwisa i powiewa icon_redface.gif

I marzę o straceniu conajmniej 5-6 kg.



ok MCDA to ile dzis cwiczylas? icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif
N@dj@


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,858
Dołączył: wto, 28 mar 06 - 18:58
Skąd: wiocha
Nr użytkownika: 5,405

GG:


post czw, 25 sty 2007 - 13:14
Post #59

CYTAT(mcda)
CYTAT(N@dj@)
CYTAT(Tissaia)
N@dj@ -to ja odpytam Ciebie a Ty mnie! Podpisuję się pod Nadją i niniejszym dołączam do Mam Walczących z Kilogramami icon_biggrin.gif  :D  :D


Ok Tiss icon_exclaim.gif
A jak sie jutro wymigasz od wygibasow to dostaniesz ode mnie wirtualnego klapsa w ....klawiature icon_twisted.gif


Czy możemy pracować w trójkącie icon_wink.gif icon_wink.gif

Ważę tyle co przed ciążą, może nie za dużo, ale jakość pozostawia wiele do życzenia icon_rolleyes.gif Flak zwisa i powiewa icon_redface.gif

I marzę o straceniu conajmniej 5-6 kg.



ok MCDA to ile dzis cwiczylas? icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif
deka.dentka
czw, 25 sty 2007 - 13:15
ZIUTEX
dla mnie terapią wstrząsową było, jak przymierzyłam swój strój kąpielowy icon_eek.gif
uwielbiam pływać, uwielbiam wodę, a w ubraniu przecież nie da rady,
a ja wstydek jestem i z takim brzuszkiem, to ja się nigdzie nie rozbiorę
i będę wkładała ten strój ilekroć mi przyjdzie chęć na jakieś obżarstwo !!!
a teraz idę od kompa, bo się zasiedziałam icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
deka.dentka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,183
Dołączył: pon, 27 lut 06 - 12:28
Skąd: Świdnik Town k/Lublin City
Nr użytkownika: 5,068




post czw, 25 sty 2007 - 13:15
Post #60

ZIUTEX
dla mnie terapią wstrząsową było, jak przymierzyłam swój strój kąpielowy icon_eek.gif
uwielbiam pływać, uwielbiam wodę, a w ubraniu przecież nie da rady,
a ja wstydek jestem i z takim brzuszkiem, to ja się nigdzie nie rozbiorę
i będę wkładała ten strój ilekroć mi przyjdzie chęć na jakieś obżarstwo !!!
a teraz idę od kompa, bo się zasiedziałam icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif


--------------------
> Mamy "2006" zrzucają sadełko po ciąży!, A co poniektóre po ciążach... ;)
Start new topic
Reply to this topic
23 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 26 kwi 2024 - 06:21
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama