Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

No i jestem WOLNA

> 
Mag
pon, 07 lip 2003 - 11:32
Tak, od piatku!!
I jestem zadowolona !
Czy szczesliwa - , to troudno orzec w koncu byla to jakas porazka..
Ale zadolona zaczynam new zycie.
Trzymajcie kciuki by bardziej udane..
Mam nadzieje , ze z czasem bede potrafila mu wybaczyc - . Nie daltego , ze jsetm taka dobra. Ale wybaczyc , znaczy tak naprawde , do konca zapomniec

Pozdrawaim
Mag
Mag


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 29
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 15:05
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 175




post pon, 07 lip 2003 - 11:32
Post #1

Tak, od piatku!!
I jestem zadowolona !
Czy szczesliwa - , to troudno orzec w koncu byla to jakas porazka..
Ale zadolona zaczynam new zycie.
Trzymajcie kciuki by bardziej udane..
Mam nadzieje , ze z czasem bede potrafila mu wybaczyc - . Nie daltego , ze jsetm taka dobra. Ale wybaczyc , znaczy tak naprawde , do konca zapomniec

Pozdrawaim
Mag

--------------------
MAG
Karina mama Mate...
sob, 12 lip 2003 - 16:28
Mag może to dziwnie zabrzmi ale zazdroszczę Ci. Sama jestem teraz w zawieszeniu, chciałabym uwolnić się od mojego męża ale boję się podjąć decyzji o rozwodzie. Bo przecież niby jesteśmy przykładnym małżeństwem ale tak naprawdę nic nas nie łączy oprócz mieszkania i dziecka oraz wspólnych kredytów. Dzisiaj mój mąż powiedział że nasze ścieżki są zupełnie różne i ma rację, ja chodzę wszędzie sama z dzieckiem a on na działkę do swoich gołębi. Ja już mam tego dosyć, ciągle kócimy się o kasę, ciąge są pretensje. Nie wiem jak dlugo tak wytrzymam, potrzebuję chyba silnego kopa żeby to wreszcie skończyć bo próby naprawy naszego związku nic nie dały.

Dlatego życzę Ci wszystkiego dobrego w "nowym życiu" i myślę, że kiedyś też do tego dojrzeję.
Karina mama Mate...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 178
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 07:51
Skąd: Włocławek
Nr użytkownika: 489




post sob, 12 lip 2003 - 16:28
Post #2

Mag może to dziwnie zabrzmi ale zazdroszczę Ci. Sama jestem teraz w zawieszeniu, chciałabym uwolnić się od mojego męża ale boję się podjąć decyzji o rozwodzie. Bo przecież niby jesteśmy przykładnym małżeństwem ale tak naprawdę nic nas nie łączy oprócz mieszkania i dziecka oraz wspólnych kredytów. Dzisiaj mój mąż powiedział że nasze ścieżki są zupełnie różne i ma rację, ja chodzę wszędzie sama z dzieckiem a on na działkę do swoich gołębi. Ja już mam tego dosyć, ciągle kócimy się o kasę, ciąge są pretensje. Nie wiem jak dlugo tak wytrzymam, potrzebuję chyba silnego kopa żeby to wreszcie skończyć bo próby naprawy naszego związku nic nie dały.

Dlatego życzę Ci wszystkiego dobrego w "nowym życiu" i myślę, że kiedyś też do tego dojrzeję.

--------------------
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
> No i jestem WOLNA
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 27 maj 2024 - 15:23
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama