Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia   

Grudniowe dzieciaczki :)

, cz. III
> , cz. III
malgosia1968
wto, 20 lip 2010 - 21:28
dziewczyny tak Was podczytuje i niektore z Was przestaly juz karmic piersia
jak Wam to sie udalo?
malgosia1968


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,471
Dołączył: pią, 04 wrz 09 - 21:23
SkÄ…d: P.T.
Nr użytkownika: 28,966

GG:


post wto, 20 lip 2010 - 21:28
Post #41

dziewczyny tak Was podczytuje i niektore z Was przestaly juz karmic piersia
jak Wam to sie udalo?

--------------------
Marek urodzony 02.06.1990 3300g 53cm
Mateusz urodzony 23.05.1991 4150g 59cm
Iza urodzona 04.04.1992 3100g 51cm

Mikołaj urodzony 27.11.2009 2740g 50cm

Franek mój pierwszy wnuczek urodzony 29.09.2011 4100g 58cm
Julek mój drugi wnuczek urodzony 05.08.2015 3900 g 55 cm

"Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą.. "
tato tak bardzo tęsknię za Tobą [*] 23.09. minie 11 lat :(

"Zobaczyć świat w ziarenku piasku, Niebiosa w jednym kwiecie z lasu. W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar, W godzinie - nieskończoność czasu." - William Blake
Kamila-w1

Go??







post wto, 20 lip 2010 - 21:51
Post #42

Małgosia u nas to tak wygladało, że mały coraz chętniej jadł butle...jak wyszły mu zabki to gryzł az do krwi i późnijej nie mogłam karmić az sie nie wygoiło...i tak juz 1,5 miesiąca nie karmie. A tuy może wywierasz sama na sobie zbyt dużą presję z tym karmieniem?? Pzrecież Mikołaj jest już dużym chłopcem...i tak długo karmiłaś...

Wiolka gdzie to doczytałas o mamboo??

Mlovea fajnie, że tatus sobie radzi, a jak ty sobie radzisz z rozsatniem i w nowej pracy??

Byłam po południu w kinie z mężem i Michalkiem na Shreku (zamiast d parcy to do kina icon_wink.gif ) mama została z Piotrusiem i urządził jej taką jazdę że nas ściągała do domu...Zasnął po kapieli juz p 19 i 20 minut później obiudził sie z płaczem..nie jadł zanim zasnął i nie chciał jeśc jak mu mama dawała tylko płakał i płakał, dopóki ja nie przyjechałam....przytulił sie zjadł 200 ml i śpi do teraz ...hmm tak sie zastanawiam czyzby z tęsknoty płakał??
agapi7

Go??







post wto, 20 lip 2010 - 21:56
Post #43

Małgosiu ja karmię ale bardzo rzadko, czasami Dawid nawet krzyczy jak go do piersi przystawiam. SPosób? Praca 21.gif Na poczatku jak do pracy wrocilam odciagalam w wc 2 butelki 150ml w ciagu 7 godz, po pewnym czasie odciaganie mleka w niesterylnych warunkach tak mi obrzydlo ze przestalam zabierac laktator do pracy i odciagalam po przyjsciu z pracy do domu ( wychodze do pracy o 7.20 wracam o 16 wiec to prawie 9 godzin i tym sposobem zaczelam miec mniej mleka...wcale nie jestem z tego powodu zadowolona,,,Chociaz tłumacze sobie ze 8 miesiecy to i tak sporo a w sumie mleko jeszcze troche leci.
MoniZ
śro, 21 lip 2010 - 08:19
a my dzisiaj mielismy jazde w nocy ze starszakiem dostal nagle goraczki 39,2 czasami nawet dochodzilo do 39,4 37.gif ... nigdy takiej goraczki nie mial a tu nagle trach... dzisiaj narazie go obserwuje a jak ta nocka bedzie taka sama to jutro smigam do lekarza z nim...
trzymajcie kciuki dziewczyny jestem po paru godzinach spania 41.gif
jeszcze wczoraj Maks jakis tez nie swoj byl bo co go uspilam i wyszlam z pokoju to placz i tak z dobre 10 razy 32.gif
MoniZ


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,708
Dołączył: czw, 06 lip 06 - 12:10
SkÄ…d: LESZNO
Nr użytkownika: 6,521

GG:


post śro, 21 lip 2010 - 08:19
Post #44

a my dzisiaj mielismy jazde w nocy ze starszakiem dostal nagle goraczki 39,2 czasami nawet dochodzilo do 39,4 37.gif ... nigdy takiej goraczki nie mial a tu nagle trach... dzisiaj narazie go obserwuje a jak ta nocka bedzie taka sama to jutro smigam do lekarza z nim...
trzymajcie kciuki dziewczyny jestem po paru godzinach spania 41.gif
jeszcze wczoraj Maks jakis tez nie swoj byl bo co go uspilam i wyszlam z pokoju to placz i tak z dobre 10 razy 32.gif

--------------------


PAMI?TAM O MOICH ANIO?KACH (+11tc)-13 czerwiec 2006,(+5tc)-7 stycze? 2009
julitka_82
śro, 21 lip 2010 - 08:33
Małgosiu ja nadal karmie i na koniec karmienia się nie zanosi. Odciągam sporadycznie, czasem 200ml (ale to tylko z Big CYCA), a czasem tylko 120. Moja Natka to cycoholik i rzuca się na pierś, jak dziecko z Mozambiku, jakbym jej nie karmiła nie 3-4 godziny a z tydzień najmniej. Jak na razie udało mi sie zrezygnować tylko z obiadowej pory cyca, więc Nata dostaje okolo 5 razy pierś nadal. Chciałabym powoli zrezygnować z piersi na 2 śniadanie, ale żadnej kaszki, ani kleiku nie zje, a owocem się nie najada icon_sad.gif Cóż jak na razie zostaje mamusine mleczko.

Kaelsa, trzymam oczywiście &&&&&&&& mocno. Wiem, że łatwo powiedzieć, by się nie denerwować na zapas , ale tak się nie da niestety. Mam tylko nadzieję, że to nic poważnego i jak dziewczyny piszą, samo sie wchłonie. Nata po porodzie miała na głowie sporego krwiaka okołokostnego-samo się wchłonęło i oby u Ciebie też tak było.

Kamila chętnie też bym wyszła do kina z mężem, ale my w Szczecinie sami i nie ma kto z Natą zostać. Trzymam & za zdrówko Piotrusia. Nata też ostatnio mi pokasłuje i czasem tak charczy, ale osłuchowo też ok, i też nie wiem, co jest grane icon_sad.gif

Mlovea, jak w pracy?

A my już wróciliśmy po 2 tyg u dziadków do domku. Mój mąż stwierdził, że jeszcze tydzień i by własnego dziecka nie poznał. Teraz tylko stale robi wielkie oczy, bo Nata takie postępy porobiła: raczkuje, dłużej sama siedzi, broi...... Bałam się, że może nie poznać taty, ale jak jej wczoraj pieluszkę zmieniał, to tak zacieszała się w głos, że dawno takiej radości nie słyszałam icon_smile.gif
Wczoraj byłyśmy u lekarza.
Czy któraś z WAS miała do czynienia z pleśniawkami???

Natka miała najpierw jedną kropeczkę na języku, ale wczoraj zobaczyłam, ze jest wysypana jak biedronka na górnej wardze. Oczywiście jest wielki krzyk, jak staram się zajrzeć jej do buzi. Jak na razie z karmieniem nie mamy kłopotu, ale martwią mnie te grzybicze zmiany. Od pediatry dostałam lek homeopatyczny, mam nadzieję ze będzie działało. Piersi przecieram aphtinem na wszelki wypadek mimo, ze zadnych zmian na nich nie ma.

No i zważyłam wczoraj nasza kruszynke icon_smile.gif 06.gif8360 całe 400 gram w 3 tygodnie. A ostatnio w 4 przybrała tylko 200. Widać,że nie można się na zapas martwić, bo dziecko skokami rośnie icon_smile.gif

Miłego dnia Wam zyczę....znów upalnie...

julitka_82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 549
Dołączył: pią, 25 cze 10 - 17:27
SkÄ…d: Szczecin
Nr użytkownika: 33,451

GG:


post śro, 21 lip 2010 - 08:33
Post #45

Małgosiu ja nadal karmie i na koniec karmienia się nie zanosi. Odciągam sporadycznie, czasem 200ml (ale to tylko z Big CYCA), a czasem tylko 120. Moja Natka to cycoholik i rzuca się na pierś, jak dziecko z Mozambiku, jakbym jej nie karmiła nie 3-4 godziny a z tydzień najmniej. Jak na razie udało mi sie zrezygnować tylko z obiadowej pory cyca, więc Nata dostaje okolo 5 razy pierś nadal. Chciałabym powoli zrezygnować z piersi na 2 śniadanie, ale żadnej kaszki, ani kleiku nie zje, a owocem się nie najada icon_sad.gif Cóż jak na razie zostaje mamusine mleczko.

Kaelsa, trzymam oczywiście &&&&&&&& mocno. Wiem, że łatwo powiedzieć, by się nie denerwować na zapas , ale tak się nie da niestety. Mam tylko nadzieję, że to nic poważnego i jak dziewczyny piszą, samo sie wchłonie. Nata po porodzie miała na głowie sporego krwiaka okołokostnego-samo się wchłonęło i oby u Ciebie też tak było.

Kamila chętnie też bym wyszła do kina z mężem, ale my w Szczecinie sami i nie ma kto z Natą zostać. Trzymam & za zdrówko Piotrusia. Nata też ostatnio mi pokasłuje i czasem tak charczy, ale osłuchowo też ok, i też nie wiem, co jest grane icon_sad.gif

Mlovea, jak w pracy?

A my już wróciliśmy po 2 tyg u dziadków do domku. Mój mąż stwierdził, że jeszcze tydzień i by własnego dziecka nie poznał. Teraz tylko stale robi wielkie oczy, bo Nata takie postępy porobiła: raczkuje, dłużej sama siedzi, broi...... Bałam się, że może nie poznać taty, ale jak jej wczoraj pieluszkę zmieniał, to tak zacieszała się w głos, że dawno takiej radości nie słyszałam icon_smile.gif
Wczoraj byłyśmy u lekarza.
Czy któraś z WAS miała do czynienia z pleśniawkami???

Natka miała najpierw jedną kropeczkę na języku, ale wczoraj zobaczyłam, ze jest wysypana jak biedronka na górnej wardze. Oczywiście jest wielki krzyk, jak staram się zajrzeć jej do buzi. Jak na razie z karmieniem nie mamy kłopotu, ale martwią mnie te grzybicze zmiany. Od pediatry dostałam lek homeopatyczny, mam nadzieję ze będzie działało. Piersi przecieram aphtinem na wszelki wypadek mimo, ze zadnych zmian na nich nie ma.

No i zważyłam wczoraj nasza kruszynke icon_smile.gif 06.gif8360 całe 400 gram w 3 tygodnie. A ostatnio w 4 przybrała tylko 200. Widać,że nie można się na zapas martwić, bo dziecko skokami rośnie icon_smile.gif

Miłego dnia Wam zyczę....znów upalnie...



--------------------
niuniunia23
śro, 21 lip 2010 - 08:42
A my po szczeieniu. Zuzka waży 7500g ,przytyła w siągu 1,5 miesiąca tylko 500g, trochę mało icon_sad.gif
niuniunia23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,576
Dołączył: czw, 03 lip 08 - 14:26
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 20,562

GG:


post śro, 21 lip 2010 - 08:42
Post #46

A my po szczeieniu. Zuzka waży 7500g ,przytyła w siągu 1,5 miesiąca tylko 500g, trochę mało icon_sad.gif

--------------------
agrafkaa
śro, 21 lip 2010 - 09:17
o mamboo

ja nadal karmię piersią Agatka urządziła mi taka jazdę w nocy że oczy mi się zamykają całą noc przy cycu taka wściekła była nie ssała a trzymała pierś w buzi może i nam wreszcie pojawią się zębole

my mamy chodzik pchacz Agata już podciąga się przy nim ale jeszcze nie odpycha lepiej jej wychodzi spacerowanie przy meblach lub w łóżeczku

no to chyba z kobietek na naszym wątku mój pączek warzy najwięcej 9 kilo 37.gif matko kochana ale tłuściocha z niej 04.gif a tak poważnie nie wygląda na takiego pączusia

nooo i już się napisała mój pączuś mnie wzywa zapałki w oczy i uciekam
agrafkaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,817
Dołączył: nie, 15 lut 09 - 17:10
SkÄ…d: mazowieckie
Nr użytkownika: 25,489

GG:


post śro, 21 lip 2010 - 09:17
Post #47

o mamboo

ja nadal karmię piersią Agatka urządziła mi taka jazdę w nocy że oczy mi się zamykają całą noc przy cycu taka wściekła była nie ssała a trzymała pierś w buzi może i nam wreszcie pojawią się zębole

my mamy chodzik pchacz Agata już podciąga się przy nim ale jeszcze nie odpycha lepiej jej wychodzi spacerowanie przy meblach lub w łóżeczku

no to chyba z kobietek na naszym wątku mój pączek warzy najwięcej 9 kilo 37.gif matko kochana ale tłuściocha z niej 04.gif a tak poważnie nie wygląda na takiego pączusia

nooo i już się napisała mój pączuś mnie wzywa zapałki w oczy i uciekam

--------------------



Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności,a daje więcej światła
agapi7

Go??







post śro, 21 lip 2010 - 09:18
Post #48

julitka mój mial pleśniawki, najpierw pędzlowalam czymś z apteki ( nie pamietam nazwy ale takie tanie to bylo) poniewaz nie przeszlo to lekarz przepisal nystatynę ( czy jakos tak) Dawid tego bardzo nie lubil ale jak bedziesz skrupulatnie pedzlowac to po tyg powinno przejsc, smaruj swoje piersi tez i wyterylizuj zabawki itp. Niestety nasze dzieci wszystko do buzi wkładaja a wiadomo goraco jest i zarazków pelno.

Niuniunia przeciez Zuza ksiazkowo wazy icon_smile.gif czym sie martwisz.
Nasze dzieci juz chyba nie tak bardzo juz beda przybierac na wadze jak wczesniej. podobno po 6 miesiacu jakiszastoj nastepuje icon_smile.gif
niuniunia23
śro, 21 lip 2010 - 09:24
agapi ja się nie przejmuje bo Dawid w jej wieku ważył dokładnie tyle samo icon_smile.gif 7500 g 06.gif
niuniunia23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,576
Dołączył: czw, 03 lip 08 - 14:26
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 20,562

GG:


post śro, 21 lip 2010 - 09:24
Post #49

agapi ja się nie przejmuje bo Dawid w jej wieku ważył dokładnie tyle samo icon_smile.gif 7500 g 06.gif

--------------------
WiolkaTG
śro, 21 lip 2010 - 09:30
Kamila o mamboo jest w temacie na każdy temat, znajdziesz wątek na temat jej stanu zdrowia.
Ja tez powoli mysle o zakonczeniu karmienia piersia ale jakos ciezko mi sie z tym rozstac.
A my jutro mamy szczepienie a ciekawa jestem ile Mati wazy icon_smile.gif Przepraszam za błedy i ze nie pisze polskimi literami ale maruda jest na ręce i ciezko pisac icon_smile.gif
WiolkaTG


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,463
Dołączył: śro, 26 sie 09 - 11:27
SkÄ…d: Gliwice
Nr użytkownika: 28,821

GG:


post śro, 21 lip 2010 - 09:30
Post #50

Kamila o mamboo jest w temacie na każdy temat, znajdziesz wątek na temat jej stanu zdrowia.
Ja tez powoli mysle o zakonczeniu karmienia piersia ale jakos ciezko mi sie z tym rozstac.
A my jutro mamy szczepienie a ciekawa jestem ile Mati wazy icon_smile.gif Przepraszam za błedy i ze nie pisze polskimi literami ale maruda jest na ręce i ciezko pisac icon_smile.gif

--------------------

Pearl
śro, 21 lip 2010 - 10:29
Niuniunia też tak myślę, dobrze ze dzieciątko żyje i ma cudownych rodziców i kochaną siostrzyczkę, ale z drugiej strony popatrzcie medycyna poszła do przodu ratuje się życie dzieciom które normalnie nie miałyby prawa przeżyć, ale nie można im uratować zdrowia i często nie mają normalnego, łatwego życia, czy warto? Nie wiem jak ja jako matka bym się czuła, czy chciałabym tak...nie wiem.Ja mam nadzieję że zdarzy się jakiś cud, że mały będzie widział, ze będzie zdrowy. Strasznie tego chcę!

Kamila też się ścięłam z mężem, szkoda mi słów icon_sad.gif Myślałam o tym stoliczku, jak on w rzeczywistości wygląda, jest solidnie zrobiony, nie ma kantów a zabawki nie są ostre? Ja mam zaufanie tylko do fiherprice.

Kaelsa trzymam nadal kciuki

Agapi rzeczywiście sporo je icon_smile.gif dziwne że nie śpi.
Moniko ja się zastanawiam nad chodzikiem pchaczem, ale zacznę myśleć jak mała zacznie stawać, bo nie mam zielonego pojęcia czy i co kupić.

Wiolka ciesze się ze dostaniesz to wypowiedzenie. O karmienie się nie martw, wychodzę z założenia ze dziecko najlepiej wie czy i co potrzebuje.
Mlovea jestem w szoku, twoja córeczka jest niesamowicie silna i pięknie się rozwija. Skoro twoja otwiera szafki itd...to może ja moją za bardzo ograniczam? Może powinnam położyć ją na podłogę (ale mam kafle i panele) i pozwolić pełzać? W kojcu ma mało miejsca, już lepiej jej się chodzi na łóżku.

Ja coraz rzadziej karmiłam i samo zanikło, ale trwało to z dobre 2-3 mc.

Pearl


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,383
Dołączył: śro, 08 kwi 09 - 19:00
SkÄ…d: 3 city
Nr użytkownika: 26,594




post śro, 21 lip 2010 - 10:29
Post #51

Niuniunia też tak myślę, dobrze ze dzieciątko żyje i ma cudownych rodziców i kochaną siostrzyczkę, ale z drugiej strony popatrzcie medycyna poszła do przodu ratuje się życie dzieciom które normalnie nie miałyby prawa przeżyć, ale nie można im uratować zdrowia i często nie mają normalnego, łatwego życia, czy warto? Nie wiem jak ja jako matka bym się czuła, czy chciałabym tak...nie wiem.Ja mam nadzieję że zdarzy się jakiś cud, że mały będzie widział, ze będzie zdrowy. Strasznie tego chcę!

Kamila też się ścięłam z mężem, szkoda mi słów icon_sad.gif Myślałam o tym stoliczku, jak on w rzeczywistości wygląda, jest solidnie zrobiony, nie ma kantów a zabawki nie są ostre? Ja mam zaufanie tylko do fiherprice.

Kaelsa trzymam nadal kciuki

Agapi rzeczywiście sporo je icon_smile.gif dziwne że nie śpi.
Moniko ja się zastanawiam nad chodzikiem pchaczem, ale zacznę myśleć jak mała zacznie stawać, bo nie mam zielonego pojęcia czy i co kupić.

Wiolka ciesze się ze dostaniesz to wypowiedzenie. O karmienie się nie martw, wychodzę z założenia ze dziecko najlepiej wie czy i co potrzebuje.
Mlovea jestem w szoku, twoja córeczka jest niesamowicie silna i pięknie się rozwija. Skoro twoja otwiera szafki itd...to może ja moją za bardzo ograniczam? Może powinnam położyć ją na podłogę (ale mam kafle i panele) i pozwolić pełzać? W kojcu ma mało miejsca, już lepiej jej się chodzi na łóżku.

Ja coraz rzadziej karmiłam i samo zanikło, ale trwało to z dobre 2-3 mc.



--------------------
Andzia20
śro, 21 lip 2010 - 10:39
A my po szczepieniu i martwie sie bo tydzien temu Sandra wazyla 6870g a dzis 6795g moje mleko chyba juz jej nie wystarcza a ona nie chce juz pic z butli a wczesniej umiala wypic 180ml
Andzia20


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 485
Dołączył: pon, 27 kwi 09 - 08:15
SkÄ…d: lubliniec
Nr użytkownika: 26,901

GG:


post śro, 21 lip 2010 - 10:39
Post #52

A my po szczepieniu i martwie sie bo tydzien temu Sandra wazyla 6870g a dzis 6795g moje mleko chyba juz jej nie wystarcza a ona nie chce juz pic z butli a wczesniej umiala wypic 180ml

--------------------



MoniZ
śro, 21 lip 2010 - 10:40
julitko na plesniawki daje sie aftin smaruje sie buzke w sroku a za mamusiowych czasow robilo sie moczem dziecka 37.gif ja raz sprobowalam u starszaka bo on mial i przeszlo od razu 43.gif
MoniZ


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,708
Dołączył: czw, 06 lip 06 - 12:10
SkÄ…d: LESZNO
Nr użytkownika: 6,521

GG:


post śro, 21 lip 2010 - 10:40
Post #53

julitko na plesniawki daje sie aftin smaruje sie buzke w sroku a za mamusiowych czasow robilo sie moczem dziecka 37.gif ja raz sprobowalam u starszaka bo on mial i przeszlo od razu 43.gif

--------------------


PAMI?TAM O MOICH ANIO?KACH (+11tc)-13 czerwiec 2006,(+5tc)-7 stycze? 2009
agapi7

Go??







post śro, 21 lip 2010 - 10:55
Post #54

Pearl wiesz, z tym dzieciątkiem koleżanki to nie wiem co napisać...Bardzo to jest przykre, widocznie tak miało być...

Dziewczyny czy w okresie można farbować włosy? Farbowałyście w "te" dni kiedyś?
MoniZ
śro, 21 lip 2010 - 11:01
agapi z tego co wiem to mozna farbowac w "te dni" a nie mozna trwalej robic bo sie nie uda... ale to tez zalezy od wlosow jakie sa... najlepiej sie dowiedziec u fryzjera one powinny wiedziec... na jaki kolorek chcesz zrobic wlosy?
MoniZ


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,708
Dołączył: czw, 06 lip 06 - 12:10
SkÄ…d: LESZNO
Nr użytkownika: 6,521

GG:


post śro, 21 lip 2010 - 11:01
Post #55

agapi z tego co wiem to mozna farbowac w "te dni" a nie mozna trwalej robic bo sie nie uda... ale to tez zalezy od wlosow jakie sa... najlepiej sie dowiedziec u fryzjera one powinny wiedziec... na jaki kolorek chcesz zrobic wlosy?

--------------------


PAMI?TAM O MOICH ANIO?KACH (+11tc)-13 czerwiec 2006,(+5tc)-7 stycze? 2009
Kamila-w1

Go??







post śro, 21 lip 2010 - 11:13
Post #56

MoniZ mojej siostry córce tez smarowali moczem i przeszło w moment.
Ja polecam tantum verde. Tylko nie wiem czy pleśniawki i zapalenie jamy ustnej to jest to samo?? jesli to samo to Michal miał jak skończył 2 lata i wtedy właśnie tantum verde pomogło.

Pearl u mnie też przewaga zabawek fisher price, ale czasami warto cos tanszego kupić..taki stoliczek z fisher kosztuje grubo ponad 100 zł, a ten z biedronki jest fajny, nie ma ostrych kształtów, tylko że to jest dla dzieci od 12 miesiąca, ale ja dałam małemu bez nóg i już sie bawi. Nie jest z jakiegos cienkiego badziewiastego platiku...mnie sie podobaMoge polecić z czystym sumieniem.

Agapi ja nie raz farbowałam w trakcie @. wiem, że trwałej nie wolno robic i rozjasniac ale farbowac spokojnie...Ale może niech Monika sie wypwie, ona jest fryzjerką icon_wink.gif

Andzia no raczej nie powinna spadac na wadze, ale może była inaczej ważona??

Niuniunia Piotrus tez waży 7,5 przybrał 700 gram w niecałe 2 miesiące, spokojnie lekarka powiedziała żr jest w normie i fajnie wygląda.

Asia może rzeczywiście ząbki małej idą.

Pearl niestety takie rzeczy sie zdarzają a nam pozostaje dziękować Bogu za zdrowe dzieci... dzwoniłam dzis do sąsiadki ona po porodzie w szpitalu leży i mów, że na sali leży z nimi kobieta co wczoraj urodziła synka pod koniec 8 miesiąca, dziś rano chłopiec zmarł... Strasznie mi kobiety szkoda, a swoja droga to co za idiotyczny pomysł kłaść kobiety z dziećmi na tej samej sali co matki które straciły skarby.. 32.gif
Kamila-w1

Go??







post śro, 21 lip 2010 - 11:14
Post #57

agapi nudzisz sie w pracy?? heh widze, że suwaczek zmieniłas icon_wink.gif
alecta
śro, 21 lip 2010 - 11:26
Agapi ja w trakcie @ farbowałam, rozjaśniałam i zawsze mi wychodziło icon_wink.gif
Właśnie w piątek idę do mojej fryzjerki, bo mam już straszne odrosty no i chcę też kilka brązowych pasemek sobie "dorobić" 06.gif

Ehh dziś wracają upały.
A tak fajnie było przez te kilka dni od soboty.
Może jednak nie będzie tak źle i uda mi się wyjść z Niki na spacer icon_smile.gif

W ogóle Nikola ostatnio budzi mi się w nocy z histerycznym płaczem 37.gif
Jakby jej ktoś krzywdę robił 37.gif
Ale zje i idzie spać dalej tylko, że już dawno mi się tak w nocy nie budziła.
Zazwyczaj jak już zasnęła to spała do ok. 6:30

A tu kilka fotek z poniedziałkowego wypadu do parku i wczorajszej działki:

Bu[użytkownik x] icon_smile.gif






Zapłakana Niki na czworaka 03.gif


A teraz działkowo icon_smile.gif

Z pradziadkami icon_smile.gif



Z babciÄ… i ciociÄ… icon_smile.gif
alecta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,120
Dołączył: sob, 13 cze 09 - 15:42
SkÄ…d: Przeworsk
Nr użytkownika: 27,763




post śro, 21 lip 2010 - 11:26
Post #58

Agapi ja w trakcie @ farbowałam, rozjaśniałam i zawsze mi wychodziło icon_wink.gif
Właśnie w piątek idę do mojej fryzjerki, bo mam już straszne odrosty no i chcę też kilka brązowych pasemek sobie "dorobić" 06.gif

Ehh dziś wracają upały.
A tak fajnie było przez te kilka dni od soboty.
Może jednak nie będzie tak źle i uda mi się wyjść z Niki na spacer icon_smile.gif

W ogóle Nikola ostatnio budzi mi się w nocy z histerycznym płaczem 37.gif
Jakby jej ktoś krzywdę robił 37.gif
Ale zje i idzie spać dalej tylko, że już dawno mi się tak w nocy nie budziła.
Zazwyczaj jak już zasnęła to spała do ok. 6:30

A tu kilka fotek z poniedziałkowego wypadu do parku i wczorajszej działki:

Bu[użytkownik x] icon_smile.gif






Zapłakana Niki na czworaka 03.gif


A teraz działkowo icon_smile.gif

Z pradziadkami icon_smile.gif



Z babciÄ… i ciociÄ… icon_smile.gif


--------------------
WiolkaTG
śro, 21 lip 2010 - 11:34
A u nas znowu upał icon_sad.gif
Pearl ja tez mam panele i mały swobodnie po nich pełza, wprawdzie do tyłu hihi ale pełza icon_smile.gif
Naszym znajomym tez ostatnio urodził się chłopczyk w 8 miesiącu i miał problemy z jelitami icon_sad.gif Po czym po 2 dniach zmarł w szpitalu icon_sad.gif
Zkolei moja kolezanka 3 lata temu urodziła dziewczynke w 27 tyg ciąży i dziewczynka żyje i ma sie świetnie. Owszem ma stopień niepełnosprawności nie widzi na jedno oczko do tego duzo wolniej sie rozwija i często łapie jakieś infekcje ale jest słodziutka i radosna icon_smile.gif W jej przypadku wiem, że medycyna czyni cuda icon_smile.gif
Edyta juz wiadomo po kim Niki ma taka urode icon_smile.gif
WiolkaTG


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,463
Dołączył: śro, 26 sie 09 - 11:27
SkÄ…d: Gliwice
Nr użytkownika: 28,821

GG:


post śro, 21 lip 2010 - 11:34
Post #59

A u nas znowu upał icon_sad.gif
Pearl ja tez mam panele i mały swobodnie po nich pełza, wprawdzie do tyłu hihi ale pełza icon_smile.gif
Naszym znajomym tez ostatnio urodził się chłopczyk w 8 miesiącu i miał problemy z jelitami icon_sad.gif Po czym po 2 dniach zmarł w szpitalu icon_sad.gif
Zkolei moja kolezanka 3 lata temu urodziła dziewczynke w 27 tyg ciąży i dziewczynka żyje i ma sie świetnie. Owszem ma stopień niepełnosprawności nie widzi na jedno oczko do tego duzo wolniej sie rozwija i często łapie jakieś infekcje ale jest słodziutka i radosna icon_smile.gif W jej przypadku wiem, że medycyna czyni cuda icon_smile.gif
Edyta juz wiadomo po kim Niki ma taka urode icon_smile.gif

--------------------

agapi7

Go??







post śro, 21 lip 2010 - 11:36
Post #60

Kamila 03.gif suwaczek wczoraj zmieniłam icon_smile.gif Chociaz w pracy moge z Wami poplotkowac ( jak nikt nie widzi hihi)bo jak wracam do domu to nie ma czasu na nic wiec na forum takze. W pracy musze korzystac z internetu wiec "maluchy" ciagle mam w zakładce otwarte icon_smile.gif
Alecta Ty super, Niki super icon_smile.gif A ta dziewczyna na ostatnim zdjeciu to Twoja siostra? strasznie do ciebie podobna
Moni na czekolade i pare jasnych pasemek na grzywie icon_smile.gif jak zwykle z reszta.
> Grudniowe dzieciaczki :), cz. III
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 26 kwi 2024 - 08:33
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama