Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
99 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia   

Kwietniowe Maluchy 8

> 
Mafia
czw, 13 lis 2008 - 09:50
Kamilko, ależ ten dom rośnie. Tak to można sie budować co dwa lata icon_wink.gif A Mała śliczna i te blond włoski. Dobrze, że czujesz się lepiej. Pospałaś trochę czy nadal nie?

Magda, u nas sikanie na stojąco do ubikacji (tylko i wyłącznie), natomiast grubsze sprawy tylko w nocnik i zawsze w tym czasie czyta katalog narzędzi firmy Makita 06.gif Nocnik taki najzwyklejszy, nawet bez melodyjki. No i Filip siada na nim odwrotnie, czyli te niby plecy ma z przodu. Inaczej sie nie załatwi, dlatego u dziadków są też "trony". Obowiązkowo musimy opuścić łazienkę, czyta sobie w spokoju i po jakimś czasie zwołuje, że zrobił uśmiechniętą kupę 29.gif
A u nas dziś malowanie sufitu w salonie, jutro ściany. Mąż dziś i jutro położy panele na korytarzu i chyba faktycznie koniec.
Mafia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,508
Dołączył: czw, 27 kwi 06 - 11:50
Nr użytkownika: 5,675




post czw, 13 lis 2008 - 09:50
Post #41

Kamilko, ależ ten dom rośnie. Tak to można sie budować co dwa lata icon_wink.gif A Mała śliczna i te blond włoski. Dobrze, że czujesz się lepiej. Pospałaś trochę czy nadal nie?

Magda, u nas sikanie na stojąco do ubikacji (tylko i wyłącznie), natomiast grubsze sprawy tylko w nocnik i zawsze w tym czasie czyta katalog narzędzi firmy Makita 06.gif Nocnik taki najzwyklejszy, nawet bez melodyjki. No i Filip siada na nim odwrotnie, czyli te niby plecy ma z przodu. Inaczej sie nie załatwi, dlatego u dziadków są też "trony". Obowiązkowo musimy opuścić łazienkę, czyta sobie w spokoju i po jakimś czasie zwołuje, że zrobił uśmiechniętą kupę 29.gif
A u nas dziś malowanie sufitu w salonie, jutro ściany. Mąż dziś i jutro położy panele na korytarzu i chyba faktycznie koniec.

--------------------
Mafia
sq8jlx
czw, 13 lis 2008 - 10:42
Kamila przeszło po nurofenie. Zdarzyło sie to już drugi raz, poprzednim razem przy obustronnym zapaleniu ucha. Wtedy utykał przez cały dzień mimo tego że brał i antybiotyki i leki przeciwbólowe. Teraz rzeczywiście był lekko podziębiony. Mam nadzieję że to się już nie powtórzy a jesli tak to już pójdziemy do lekarza.
sq8jlx


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 425
Dołączył: wto, 17 sty 06 - 16:39
Nr użytkownika: 4,616




post czw, 13 lis 2008 - 10:42
Post #42

Kamila przeszło po nurofenie. Zdarzyło sie to już drugi raz, poprzednim razem przy obustronnym zapaleniu ucha. Wtedy utykał przez cały dzień mimo tego że brał i antybiotyki i leki przeciwbólowe. Teraz rzeczywiście był lekko podziębiony. Mam nadzieję że to się już nie powtórzy a jesli tak to już pójdziemy do lekarza.
szantrapa
czw, 13 lis 2008 - 10:42
No własnie Oli na nocniku jest niewygodnie, i tak się zastanawiam czy to ten model (najprostszy z carrefoura) czy Olka jest księżniczką na ziarnku grochu icon_wink.gif Pod plecy każe sobie podkładać poduchę ale to i tak źle bo nogi ją bolą, na ubikacji sama czuję, że mi źle wisi icon_wink.gif
Znów Was poprosze o radę. Gwiazdka, prezenty oczywiście icon_smile.gif Stwierdziłyśmy z mamą, że skupimy się na lalach, bo jest wojna z rękoczynami o tą co jest. I wózek. Ola ma z ubiegłego roku Agatkę mimic i zwykła tanią spacerówkę. Agatka już zdewastowana ale nadal służy. Obu bo Lu uwielbia lalę wozić w wózku, karmić, poić, zastrzyki robić itp. Doszłyśmy do wniosku z mamą, że obie lale dostać musząbo nie może być tak, że jedna ma nówkę a druga starą zdewastowaną Agatkę icon_wink.gif. Wózek jest dobry, więc jeden trzeba dokupić. Mama się upiera, że kupi Olce jakąś wypasioną lalę (jest taka z nocniczkiem co jak ma majtki sika w majtki, taka do odpieluchowywania, no i ok, kupi też spacerówkę. Ja mam kupić dla Laury lalę ale tak myślę, że jej taka zwykła narazie wystarczy bo i tak zniszczy, taka albo może taka
i wystarczy. A dla Olki chciałam kupić łóżeczko dla lali. I tu mam problem. Bo najpierw pomyślałam, że takie ale zaczęłam się zagłębiać i znów popadać w przesadę icon_wink.gif No bo powiedzicie, to jest fajniejsze? albo to? Nic więcej nie będę kupować bo nie wyrobię z kasą ale...co myślicie? Może ktoś widział coś jeszcze okazyjno/fajnego ? icon_biggrin.gif O jeszcze to jest super, ale to już przesada jak na moją skromną kieszeń i ilość osób do obdarowania, narazie mam tylko dla A. prezent icon_wink.gif

Ten post edytował magdainpoland czw, 13 lis 2008 - 10:46
szantrapa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,493
Dołączył: wto, 15 sie 06 - 17:40
Nr użytkownika: 7,010

GG:


post czw, 13 lis 2008 - 10:42
Post #43

No własnie Oli na nocniku jest niewygodnie, i tak się zastanawiam czy to ten model (najprostszy z carrefoura) czy Olka jest księżniczką na ziarnku grochu icon_wink.gif Pod plecy każe sobie podkładać poduchę ale to i tak źle bo nogi ją bolą, na ubikacji sama czuję, że mi źle wisi icon_wink.gif
Znów Was poprosze o radę. Gwiazdka, prezenty oczywiście icon_smile.gif Stwierdziłyśmy z mamą, że skupimy się na lalach, bo jest wojna z rękoczynami o tą co jest. I wózek. Ola ma z ubiegłego roku Agatkę mimic i zwykła tanią spacerówkę. Agatka już zdewastowana ale nadal służy. Obu bo Lu uwielbia lalę wozić w wózku, karmić, poić, zastrzyki robić itp. Doszłyśmy do wniosku z mamą, że obie lale dostać musząbo nie może być tak, że jedna ma nówkę a druga starą zdewastowaną Agatkę icon_wink.gif. Wózek jest dobry, więc jeden trzeba dokupić. Mama się upiera, że kupi Olce jakąś wypasioną lalę (jest taka z nocniczkiem co jak ma majtki sika w majtki, taka do odpieluchowywania, no i ok, kupi też spacerówkę. Ja mam kupić dla Laury lalę ale tak myślę, że jej taka zwykła narazie wystarczy bo i tak zniszczy, taka albo może taka
i wystarczy. A dla Olki chciałam kupić łóżeczko dla lali. I tu mam problem. Bo najpierw pomyślałam, że takie ale zaczęłam się zagłębiać i znów popadać w przesadę icon_wink.gif No bo powiedzicie, to jest fajniejsze? albo to? Nic więcej nie będę kupować bo nie wyrobię z kasą ale...co myślicie? Może ktoś widział coś jeszcze okazyjno/fajnego ? icon_biggrin.gif O jeszcze to jest super, ale to już przesada jak na moją skromną kieszeń i ilość osób do obdarowania, narazie mam tylko dla A. prezent icon_wink.gif

--------------------
Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Oliwia Irena 13.04.06
Laura Kazimiera 23.10.07
Dorott
czw, 13 lis 2008 - 11:22
Madzia a jest u Was sklep Biedronka?
Dorott


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,027
Dołączył: wto, 27 wrz 05 - 10:39
Skąd: kujawsko-pomorskie
Nr użytkownika: 3,715

GG:


post czw, 13 lis 2008 - 11:22
Post #44

Madzia a jest u Was sklep Biedronka?

--------------------
Dorott, mama Weronisi 30.04.2006
dlaczego zachowujemy się tak nielogicznie? kochamy tych, którzy nas ranią a ranimy tych którzy nas kochają...


Blog Weroniki
szantrapa
czw, 13 lis 2008 - 11:27
No jest nawet koło mnie icon_biggrin.gif ale rzadko bywam icon_wink.gif bo mam kaufland, real i carrefoura icon_smile.gif
szantrapa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,493
Dołączył: wto, 15 sie 06 - 17:40
Nr użytkownika: 7,010

GG:


post czw, 13 lis 2008 - 11:27
Post #45

No jest nawet koło mnie icon_biggrin.gif ale rzadko bywam icon_wink.gif bo mam kaufland, real i carrefoura icon_smile.gif

--------------------
Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Oliwia Irena 13.04.06
Laura Kazimiera 23.10.07
Dorott
czw, 13 lis 2008 - 11:29
od dziś jest świetna lalka za 49,99



a 20.11 jeszcze fajniejsza

Dorott


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,027
Dołączył: wto, 27 wrz 05 - 10:39
Skąd: kujawsko-pomorskie
Nr użytkownika: 3,715

GG:


post czw, 13 lis 2008 - 11:29
Post #46

od dziś jest świetna lalka za 49,99



a 20.11 jeszcze fajniejsza



--------------------
Dorott, mama Weronisi 30.04.2006
dlaczego zachowujemy się tak nielogicznie? kochamy tych, którzy nas ranią a ranimy tych którzy nas kochają...


Blog Weroniki
Mafia
czw, 13 lis 2008 - 11:33
O rany, ale lalki są drogie. icon_eek.gif Myślałam, że to raczej tańsza zabawka.
Mafia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,508
Dołączył: czw, 27 kwi 06 - 11:50
Nr użytkownika: 5,675




post czw, 13 lis 2008 - 11:33
Post #47

O rany, ale lalki są drogie. icon_eek.gif Myślałam, że to raczej tańsza zabawka.

--------------------
Mafia
szantrapa
czw, 13 lis 2008 - 11:35
Dorotka taką jak ta druga to Olka ma, niewypał, łażą obie cały dzień z pozytywką z brzucha lalki i lala wyje na cały głoś , bo jest bardzo głośna icon_sad.gif a ta pierwsza dla Lu nie za poważna? Zajrzę bo jade po pieluchy do Biedronki, dzi.ęki
szantrapa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,493
Dołączył: wto, 15 sie 06 - 17:40
Nr użytkownika: 7,010

GG:


post czw, 13 lis 2008 - 11:35
Post #48

Dorotka taką jak ta druga to Olka ma, niewypał, łażą obie cały dzień z pozytywką z brzucha lalki i lala wyje na cały głoś , bo jest bardzo głośna icon_sad.gif a ta pierwsza dla Lu nie za poważna? Zajrzę bo jade po pieluchy do Biedronki, dzi.ęki

--------------------
Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Oliwia Irena 13.04.06
Laura Kazimiera 23.10.07
Dorott
czw, 13 lis 2008 - 11:42
Myślę, że ta pierwsza byłaby dla Lu oki...

a ja myślałam o tej drugiej dla Werki na święta...ale skoro mówisz, że to nie wypał 32.gif to już nic nie wiem...
Dorott


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,027
Dołączył: wto, 27 wrz 05 - 10:39
Skąd: kujawsko-pomorskie
Nr użytkownika: 3,715

GG:


post czw, 13 lis 2008 - 11:42
Post #49

Myślę, że ta pierwsza byłaby dla Lu oki...

a ja myślałam o tej drugiej dla Werki na święta...ale skoro mówisz, że to nie wypał 32.gif to już nic nie wiem...

--------------------
Dorott, mama Weronisi 30.04.2006
dlaczego zachowujemy się tak nielogicznie? kochamy tych, którzy nas ranią a ranimy tych którzy nas kochają...


Blog Weroniki
szantrapa
czw, 13 lis 2008 - 11:50
Sprawdź jaka ona jest głośna, naszej wytrzymać się nie da icon_sad.gif
szantrapa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,493
Dołączył: wto, 15 sie 06 - 17:40
Nr użytkownika: 7,010

GG:


post czw, 13 lis 2008 - 11:50
Post #50

Sprawdź jaka ona jest głośna, naszej wytrzymać się nie da icon_sad.gif

--------------------
Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Oliwia Irena 13.04.06
Laura Kazimiera 23.10.07
Dorott
czw, 13 lis 2008 - 12:03
CYTAT(Macia @ Thu, 13 Nov 2008 - 11:33) *
O rany, ale lalki są drogie. icon_eek.gif Myślałam, że to raczej tańsza zabawka.


Maciu te są z promocji i są z tych tańszych 37.gif
Dorott


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,027
Dołączył: wto, 27 wrz 05 - 10:39
Skąd: kujawsko-pomorskie
Nr użytkownika: 3,715

GG:


post czw, 13 lis 2008 - 12:03
Post #51

CYTAT(Macia @ Thu, 13 Nov 2008 - 11:33) *
O rany, ale lalki są drogie. icon_eek.gif Myślałam, że to raczej tańsza zabawka.


Maciu te są z promocji i są z tych tańszych 37.gif

--------------------
Dorott, mama Weronisi 30.04.2006
dlaczego zachowujemy się tak nielogicznie? kochamy tych, którzy nas ranią a ranimy tych którzy nas kochają...


Blog Weroniki
Dorott
czw, 13 lis 2008 - 12:06
Madzia a co do łóżeczka dla lali to my mamy taką drewnianą kołyske i jest super...jest o niebo trwalsza od tych plastykowych i duuuużo tańsza

Dorott


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,027
Dołączył: wto, 27 wrz 05 - 10:39
Skąd: kujawsko-pomorskie
Nr użytkownika: 3,715

GG:


post czw, 13 lis 2008 - 12:06
Post #52

Madzia a co do łóżeczka dla lali to my mamy taką drewnianą kołyske i jest super...jest o niebo trwalsza od tych plastykowych i duuuużo tańsza



--------------------
Dorott, mama Weronisi 30.04.2006
dlaczego zachowujemy się tak nielogicznie? kochamy tych, którzy nas ranią a ranimy tych którzy nas kochają...


Blog Weroniki
szantrapa
czw, 13 lis 2008 - 12:09
No ale się nie składa a ja nie mam gdzie trzymać rozłożonej,nawet dla Lu to niebezpieczne bo włazi wszędzie.
szantrapa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,493
Dołączył: wto, 15 sie 06 - 17:40
Nr użytkownika: 7,010

GG:


post czw, 13 lis 2008 - 12:09
Post #53

No ale się nie składa a ja nie mam gdzie trzymać rozłożonej,nawet dla Lu to niebezpieczne bo włazi wszędzie.

--------------------
Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Oliwia Irena 13.04.06
Laura Kazimiera 23.10.07
szantrapa
czw, 13 lis 2008 - 12:23
Ale nie sądzicie że ta w zupełności wystarczyłaby Lu :no ta icon_smile.gif
a jest jednak tańsza icon_smile.gif

Ten post edytował magdainpoland czw, 13 lis 2008 - 12:23
szantrapa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,493
Dołączył: wto, 15 sie 06 - 17:40
Nr użytkownika: 7,010

GG:


post czw, 13 lis 2008 - 12:23
Post #54

Ale nie sądzicie że ta w zupełności wystarczyłaby Lu :no ta icon_smile.gif
a jest jednak tańsza icon_smile.gif

--------------------
Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Oliwia Irena 13.04.06
Laura Kazimiera 23.10.07
camilscha
czw, 13 lis 2008 - 12:44
witam

maciu nie niestety nie spie lepiej,a nawet nie wiem czy przez to przeziebienie nie gorzej.caly czas nos mam zatkany i to juz wogole nie pozwala mi zasnac.ale jszcze tylko grudzien styczen i luty moze jakos przetrzymam 06.gif .zastanawiam sie tylko and tym ile tak naprawde czlowiekowi snu potrzeba bo biorac 1 noc pod uwage to spie okolo3-4 godzin a dobe i jakos funkcjonuje.oczywiscie w ciagu dnia leze (nie spie) z Vanesska i odpoczywam.nie wiem strasznie zastanawiajace to jest bo przed zajciem w ciaze myslalam ze jak bede mniej spala na dobe jak 8godzin to nie wyrobie.

magda mnie osobiscie wydaje sie ze ta ostatnia lalka wystarczy w zupelnosci dla Lu.
Nusia miala do tej pory zwykla lake taka najtansza i bawila sie nia,nic ta lala nie potrafila.nic.teraz a to ze wola ladnie sisiu i zalatwia sie na nocniczek kupilismy jej taka
https://www.mytoys.de/is-bin/INTERSHOP.enfi...U=de_DE-1627830
i naprawde jest teraz jej przyjaciolka i nie rozstaje sie z nia.
nad lozeczkiem pomyslimy potem jak sie przeprowadzimy to bede myslla nad takim prezentami bo jakos nie mam sily myslec nawet ile teraz mamy pakowania przed przeprowadzka.a tak czy siak Vanesska juz pokazla co by chcila dostac.
ale mnie osobiscie podobaja sie zwykle lozeczka np to pierwsze co wkleilas za okolo 60zl by mi wystarczylo.
nie poiem ze swietne sa te rzeczy z fishera ale trrzeba na to miec miejsca.lozeczko siodelko do kariania jakis bujak..............ladnie wyglada ale czy tak naprawde nie sa to tylko zbedne rzeczy.
nie jestem przekonana.

ide polozyc sie z Vanesska bo cos dzis wstala lewa noga.
zreszta ja chyba tez.


Zanim zostałaś poczęta - PRAGNEŁAM CIĘ,
Zanim się urodziłaś - KOCHAŁAM CIĘ,
Zanim minęła 1 godzina Twojego życia - BYŁAM GOTOWA ZA CIEBIE UMRZEC





camilscha


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 846
Dołączył: pon, 03 kwi 06 - 18:39
Skąd: Bedburg
Nr użytkownika: 5,470

GG:


post czw, 13 lis 2008 - 12:44
Post #55

witam

maciu nie niestety nie spie lepiej,a nawet nie wiem czy przez to przeziebienie nie gorzej.caly czas nos mam zatkany i to juz wogole nie pozwala mi zasnac.ale jszcze tylko grudzien styczen i luty moze jakos przetrzymam 06.gif .zastanawiam sie tylko and tym ile tak naprawde czlowiekowi snu potrzeba bo biorac 1 noc pod uwage to spie okolo3-4 godzin a dobe i jakos funkcjonuje.oczywiscie w ciagu dnia leze (nie spie) z Vanesska i odpoczywam.nie wiem strasznie zastanawiajace to jest bo przed zajciem w ciaze myslalam ze jak bede mniej spala na dobe jak 8godzin to nie wyrobie.

magda mnie osobiscie wydaje sie ze ta ostatnia lalka wystarczy w zupelnosci dla Lu.
Nusia miala do tej pory zwykla lake taka najtansza i bawila sie nia,nic ta lala nie potrafila.nic.teraz a to ze wola ladnie sisiu i zalatwia sie na nocniczek kupilismy jej taka
https://www.mytoys.de/is-bin/INTERSHOP.enfi...U=de_DE-1627830
i naprawde jest teraz jej przyjaciolka i nie rozstaje sie z nia.
nad lozeczkiem pomyslimy potem jak sie przeprowadzimy to bede myslla nad takim prezentami bo jakos nie mam sily myslec nawet ile teraz mamy pakowania przed przeprowadzka.a tak czy siak Vanesska juz pokazla co by chcila dostac.
ale mnie osobiscie podobaja sie zwykle lozeczka np to pierwsze co wkleilas za okolo 60zl by mi wystarczylo.
nie poiem ze swietne sa te rzeczy z fishera ale trrzeba na to miec miejsca.lozeczko siodelko do kariania jakis bujak..............ladnie wyglada ale czy tak naprawde nie sa to tylko zbedne rzeczy.
nie jestem przekonana.

ide polozyc sie z Vanesska bo cos dzis wstala lewa noga.
zreszta ja chyba tez.


Zanim zostałaś poczęta - PRAGNEŁAM CIĘ,
Zanim się urodziłaś - KOCHAŁAM CIĘ,
Zanim minęła 1 godzina Twojego życia - BYŁAM GOTOWA ZA CIEBIE UMRZEC





Dorott
czw, 13 lis 2008 - 13:08
Madzia ta lalka jest też fajna i niedroga
Dorott


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,027
Dołączył: wto, 27 wrz 05 - 10:39
Skąd: kujawsko-pomorskie
Nr użytkownika: 3,715

GG:


post czw, 13 lis 2008 - 13:08
Post #56

Madzia ta lalka jest też fajna i niedroga

--------------------
Dorott, mama Weronisi 30.04.2006
dlaczego zachowujemy się tak nielogicznie? kochamy tych, którzy nas ranią a ranimy tych którzy nas kochają...


Blog Weroniki
szantrapa
czw, 13 lis 2008 - 13:15
Faktycznie Dorotko, tej nie widziałam, dzięki icon_smile.gif Lu wystarczy taka
Kamilko no właśnie taką albo podobną chce moja mama kupić Oli. Tylko u nas to one piekielnie drogie są icon_sad.gif

Chcę jakiś drobiazg kupić mamie i nie mam pomysłu icon_sad.gif i kasy. wrrrrr

Ten post edytował magdainpoland czw, 13 lis 2008 - 13:16
szantrapa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,493
Dołączył: wto, 15 sie 06 - 17:40
Nr użytkownika: 7,010

GG:


post czw, 13 lis 2008 - 13:15
Post #57

Faktycznie Dorotko, tej nie widziałam, dzięki icon_smile.gif Lu wystarczy taka
Kamilko no właśnie taką albo podobną chce moja mama kupić Oli. Tylko u nas to one piekielnie drogie są icon_sad.gif

Chcę jakiś drobiazg kupić mamie i nie mam pomysłu icon_sad.gif i kasy. wrrrrr

--------------------
Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Oliwia Irena 13.04.06
Laura Kazimiera 23.10.07
Dorott
czw, 13 lis 2008 - 14:02
CYTAT(magdainpoland @ Thu, 13 Nov 2008 - 13:15) *
Chcę jakiś drobiazg kupić mamie i nie mam pomysłu icon_sad.gif i kasy. wrrrrr


może jakieś pudełeczko na biżuterie
Dorott


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,027
Dołączył: wto, 27 wrz 05 - 10:39
Skąd: kujawsko-pomorskie
Nr użytkownika: 3,715

GG:


post czw, 13 lis 2008 - 14:02
Post #58

CYTAT(magdainpoland @ Thu, 13 Nov 2008 - 13:15) *
Chcę jakiś drobiazg kupić mamie i nie mam pomysłu icon_sad.gif i kasy. wrrrrr


może jakieś pudełeczko na biżuterie

--------------------
Dorott, mama Weronisi 30.04.2006
dlaczego zachowujemy się tak nielogicznie? kochamy tych, którzy nas ranią a ranimy tych którzy nas kochają...


Blog Weroniki
Mafia
czw, 13 lis 2008 - 14:07
Magda, a może zrób kalendarz z dziewczynkami? Moich rodziców to bardzo cieszy i gdy zaniechałam, to byli rozczarowani bardzo. Musiałam dorabiać icon_wink.gif
Mafia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,508
Dołączył: czw, 27 kwi 06 - 11:50
Nr użytkownika: 5,675




post czw, 13 lis 2008 - 14:07
Post #59

Magda, a może zrób kalendarz z dziewczynkami? Moich rodziców to bardzo cieszy i gdy zaniechałam, to byli rozczarowani bardzo. Musiałam dorabiać icon_wink.gif

--------------------
Mafia
szantrapa
pią, 14 lis 2008 - 08:45
Maciu może i racja, myślałam o kalendarzu, ale nie mam czasu ani zdowlności, żeby ładnie obrobić zdjęcia dziewczynek. A jak dwa lata temu robiłam kubki dla rodziców z Olisią, facet przysłał mi tak chałowe projekty, że sama wściekła całą noc siedziałam i poprawiałam, zanim zrobił kubki.

Maciu ja do Ciebie napiszę, pamiętam icon_smile.gif Nie mogę dojść...

Dzień dobry wszystkim. Odkurzacz spaliliśmy. Kolejny wydatek. Pilny icon_sad.gif Ja się zalamię icon_sad.gif Wczoraj szukaliśmy w sklepie, dziś trzeba się na coś zdecydować. Oczywiście na raty (kolejne, wrrrr). Mam 23 złote do pierwszego icon_sad.gif
szantrapa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,493
Dołączył: wto, 15 sie 06 - 17:40
Nr użytkownika: 7,010

GG:


post pią, 14 lis 2008 - 08:45
Post #60

Maciu może i racja, myślałam o kalendarzu, ale nie mam czasu ani zdowlności, żeby ładnie obrobić zdjęcia dziewczynek. A jak dwa lata temu robiłam kubki dla rodziców z Olisią, facet przysłał mi tak chałowe projekty, że sama wściekła całą noc siedziałam i poprawiałam, zanim zrobił kubki.

Maciu ja do Ciebie napiszę, pamiętam icon_smile.gif Nie mogę dojść...

Dzień dobry wszystkim. Odkurzacz spaliliśmy. Kolejny wydatek. Pilny icon_sad.gif Ja się zalamię icon_sad.gif Wczoraj szukaliśmy w sklepie, dziś trzeba się na coś zdecydować. Oczywiście na raty (kolejne, wrrrr). Mam 23 złote do pierwszego icon_sad.gif

--------------------
Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Oliwia Irena 13.04.06
Laura Kazimiera 23.10.07
> Kwietniowe Maluchy 8
Start new topic
Reply to this topic
99 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 23:53
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama