Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

nowa galeria

, podoba Wam siÄ™?
> , podoba Wam siÄ™?
Inanna
czw, 25 sie 2011 - 17:07
Ja jestem rozczarowana. A najbardziej rozczarowuje mnie, że najwyrażniej cały budynek był projektowany pod zdrowych, młodych i .... szczupłych. Wind mało i w dużych odległościach od siebie, schody strome i bez podjazdów dla wózków, przy stolikach w części gastronomicznej tak mało miejsca, że trochę grubszy człek się nie zmieści... Brakuje tylko znaku na drzwiach wejściowych: niepełnosprawnym wstęp wzbroniony 32.gif

A! I jest brzydko, ale to akurat kwestia gustu.

Ten post edytował Inanna czw, 25 sie 2011 - 17:09
Inanna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,551
Dołączył: wto, 12 lut 08 - 16:36
Nr użytkownika: 18,156




post czw, 25 sie 2011 - 17:07
Post #1

Ja jestem rozczarowana. A najbardziej rozczarowuje mnie, że najwyrażniej cały budynek był projektowany pod zdrowych, młodych i .... szczupłych. Wind mało i w dużych odległościach od siebie, schody strome i bez podjazdów dla wózków, przy stolikach w części gastronomicznej tak mało miejsca, że trochę grubszy człek się nie zmieści... Brakuje tylko znaku na drzwiach wejściowych: niepełnosprawnym wstęp wzbroniony 32.gif

A! I jest brzydko, ale to akurat kwestia gustu.

--------------------



paulap
czw, 25 sie 2011 - 23:33
nie byłam i nie spieszy mi się, żeby pójść.
paulap


Grupa: Administratorzy
Postów: 4,017
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 15:37
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 213

GG:


post czw, 25 sie 2011 - 23:33
Post #2

nie byłam i nie spieszy mi się, żeby pójść.

--------------------
fifafo
piÄ…, 26 sie 2011 - 08:37
CYTAT(paulap @ Thu, 25 Aug 2011 - 22:33) *
nie byłam i nie spieszy mi się, żeby pójść.

dokładnie !
fifafo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,259
Dołączył: czw, 02 wrz 04 - 21:17
Nr użytkownika: 2,059




post piÄ…, 26 sie 2011 - 08:37
Post #3

CYTAT(paulap @ Thu, 25 Aug 2011 - 22:33) *
nie byłam i nie spieszy mi się, żeby pójść.

dokładnie !

--------------------
NIC TO I TAK ZA DUŻO - DLA NIEKTÓRYCH
oliweczkas
piÄ…, 26 sie 2011 - 08:40
CYTAT(paulap @ Thu, 25 Aug 2011 - 22:33) *
nie byłam i nie spieszy mi się, żeby pójść.

mam to samo
cieszę się tylko że jest H&M
oliweczkas


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,665
Dołączył: wto, 28 wrz 04 - 16:40
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,135

GG:


post piÄ…, 26 sie 2011 - 08:40
Post #4

CYTAT(paulap @ Thu, 25 Aug 2011 - 22:33) *
nie byłam i nie spieszy mi się, żeby pójść.

mam to samo
cieszę się tylko że jest H&M

--------------------
Oliwia- mamusia Zuzinka (17.01.2005) i Błażejka (20.04.2015) żona Darka (od 6.09.2003 )


Pusiuniu-biegaj sobie szczęśliwie po niebieskich łąkach [*] Zawsze będziemy Cię kochać.
Inanna
piÄ…, 26 sie 2011 - 08:41
Doskonale Was rozumiem, ale jak już się tam zaplączecie przez przypadek, to podzielcie się wrażeniami icon_wink.gif
Inanna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,551
Dołączył: wto, 12 lut 08 - 16:36
Nr użytkownika: 18,156




post piÄ…, 26 sie 2011 - 08:41
Post #5

Doskonale Was rozumiem, ale jak już się tam zaplączecie przez przypadek, to podzielcie się wrażeniami icon_wink.gif

--------------------



Sokolica
piÄ…, 26 sie 2011 - 14:59
Miałam iśc do kina ale okazało się, że w Heliosie nie dają nic ciekawego więc ruszyłam na szybki rekonesans. Szybki był bo ja nie lubię wielkich gmachów i tłumów. Zorientowałam się co jest (wszystko!;)) żeby w razie potrzeby mieć jakąś orientację i czym prędzej uciekłam zaglądając po drodze tylko do Rossmanna i sklepu Hobby4Men (cóż poradzę, że zboczona jestem na punkcie scyzoryków i noży niekuchennych 06.gif ). Nie bardzo mam co komentować bo nie znam się. Wielkie toto, głośne i tłumy są. Nie bardzo dla mnie. Wolałam starą galerię Echo bo po drodze do Tesco zawsze wskakiwałam do Reserved a teraz go przenieśli i będzie dalej...;P
Sokolica


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 565
Dołączył: pon, 06 gru 04 - 11:00
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,384

GG:


post piÄ…, 26 sie 2011 - 14:59
Post #6

Miałam iśc do kina ale okazało się, że w Heliosie nie dają nic ciekawego więc ruszyłam na szybki rekonesans. Szybki był bo ja nie lubię wielkich gmachów i tłumów. Zorientowałam się co jest (wszystko!;)) żeby w razie potrzeby mieć jakąś orientację i czym prędzej uciekłam zaglądając po drodze tylko do Rossmanna i sklepu Hobby4Men (cóż poradzę, że zboczona jestem na punkcie scyzoryków i noży niekuchennych 06.gif ). Nie bardzo mam co komentować bo nie znam się. Wielkie toto, głośne i tłumy są. Nie bardzo dla mnie. Wolałam starą galerię Echo bo po drodze do Tesco zawsze wskakiwałam do Reserved a teraz go przenieśli i będzie dalej...;P

--------------------
Ju (2004), Ma (2005)
Always look on the bright side of life.
agak
sob, 27 sie 2011 - 12:50
Byłam, po 15 minutach rozbolała mnie głowa i wyszłam.
Zajrzę jak się rozpocznie rok szkolny, na tygodniu bo średnia wieku była około 15 lat.
agak


Grupa: Moderatorzy
Postów: 4,117
Dołączył: śro, 09 kwi 03 - 22:26
SkÄ…d: Kielce/Starachowice
Nr użytkownika: 533

GG:


post sob, 27 sie 2011 - 12:50
Post #7

Byłam, po 15 minutach rozbolała mnie głowa i wyszłam.
Zajrzę jak się rozpocznie rok szkolny, na tygodniu bo średnia wieku była około 15 lat.

--------------------
Chcesz co? szybko rozg?osi?? Powiedz to w tajemnicy kobiecie. O.W.

tissaia
wto, 13 wrz 2011 - 15:25
Byłam. Kilka razy.

Dziękuję losowi za ten sklep.... brakowało mi po przeprowadzce do Kielc takiego miejsca- nie lubię łazić po sklepach, lubię kupować ciuchy czy buty hurtem icon_wink.gif a tu wszystko pod jednym dachem. Estetyka miejsca jakoś mi lekko zwisa w tym wypadku, windy i schody jak dla mnie dość logicznie rozplanowane, system namierzania samochodu na parkingu - bomba! - no i C&A, H&M, Vogele, TK MAXX - w końcu 15 minut drogi od domu.

Jestem na TAK.
tissaia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,770
Dołączył: czw, 05 sty 06 - 14:39
Skąd: Kielce, kiedyś Kraków
Nr użytkownika: 4,476

GG:


post wto, 13 wrz 2011 - 15:25
Post #8

Byłam. Kilka razy.

Dziękuję losowi za ten sklep.... brakowało mi po przeprowadzce do Kielc takiego miejsca- nie lubię łazić po sklepach, lubię kupować ciuchy czy buty hurtem icon_wink.gif a tu wszystko pod jednym dachem. Estetyka miejsca jakoś mi lekko zwisa w tym wypadku, windy i schody jak dla mnie dość logicznie rozplanowane, system namierzania samochodu na parkingu - bomba! - no i C&A, H&M, Vogele, TK MAXX - w końcu 15 minut drogi od domu.

Jestem na TAK.

--------------------



Nie bój się wielkiego kroku - nie pokonasz przepaści dwoma małymi.



www.pozawszystkim.blox.pl
oliweczkas
wto, 13 wrz 2011 - 17:00
Tylko szkoda, że większość sklepów nie na kieleckie pensje:(
oliweczkas


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,665
Dołączył: wto, 28 wrz 04 - 16:40
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,135

GG:


post wto, 13 wrz 2011 - 17:00
Post #9

Tylko szkoda, że większość sklepów nie na kieleckie pensje:(

--------------------
Oliwia- mamusia Zuzinka (17.01.2005) i Błażejka (20.04.2015) żona Darka (od 6.09.2003 )


Pusiuniu-biegaj sobie szczęśliwie po niebieskich łąkach [*] Zawsze będziemy Cię kochać.
agak
czw, 15 wrz 2011 - 17:24
szukałam sukienki na wesele i przebiegłam przez wiekszość sklepów
było kilka ciekawych i nawet w przyzwoitych cenach, max 300 nawet w niemieckich czy włoskich sklepach
nawet rozmiar 42 jest icon_wink.gif
oczywiście sukienkę kupiłam dopiero w Starachowicach

w jednym ze sklepów widziałam czarne jeansy ze streczem i w klasycznym prostym kroju - tylko, że nie mam pojęcia w którym... jakbyście spotkały to dajcie znać bo nie mam siły 2 h ich szukać

P. za to powiedział, że już tam nie wróci icon_mrgreen.gif
agak


Grupa: Moderatorzy
Postów: 4,117
Dołączył: śro, 09 kwi 03 - 22:26
SkÄ…d: Kielce/Starachowice
Nr użytkownika: 533

GG:


post czw, 15 wrz 2011 - 17:24
Post #10

szukałam sukienki na wesele i przebiegłam przez wiekszość sklepów
było kilka ciekawych i nawet w przyzwoitych cenach, max 300 nawet w niemieckich czy włoskich sklepach
nawet rozmiar 42 jest icon_wink.gif
oczywiście sukienkę kupiłam dopiero w Starachowicach

w jednym ze sklepów widziałam czarne jeansy ze streczem i w klasycznym prostym kroju - tylko, że nie mam pojęcia w którym... jakbyście spotkały to dajcie znać bo nie mam siły 2 h ich szukać

P. za to powiedział, że już tam nie wróci icon_mrgreen.gif

--------------------
Chcesz co? szybko rozg?osi?? Powiedz to w tajemnicy kobiecie. O.W.

Inanna
czw, 15 wrz 2011 - 21:04
A ja mam pozytywne doświadczenie z galerii: w sobotę byliśmy z dziećmi na lodach i siedząc pod tą jedyną pożal-się-boże fontanną spotkaliśmy kuzyna moich chłopaków - w wieku Piotrka. Jak zaczęli się chlapać to obstawialiśmy zakłady, kiedy przyjdzie ochrona, żeby nas wyrzucić na zbity pysk. A ochrona.... przysłała pana żeby posprzątał co dzieci nachlapały icon_smile.gif
To miło z ich strony icon_smile.gif
Inanna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,551
Dołączył: wto, 12 lut 08 - 16:36
Nr użytkownika: 18,156




post czw, 15 wrz 2011 - 21:04
Post #11

A ja mam pozytywne doświadczenie z galerii: w sobotę byliśmy z dziećmi na lodach i siedząc pod tą jedyną pożal-się-boże fontanną spotkaliśmy kuzyna moich chłopaków - w wieku Piotrka. Jak zaczęli się chlapać to obstawialiśmy zakłady, kiedy przyjdzie ochrona, żeby nas wyrzucić na zbity pysk. A ochrona.... przysłała pana żeby posprzątał co dzieci nachlapały icon_smile.gif
To miło z ich strony icon_smile.gif

--------------------



truska
piÄ…, 16 wrz 2011 - 08:48
CYTAT(Inanna @ Thu, 15 Sep 2011 - 20:04) *
A ja mam pozytywne doświadczenie z galerii: w sobotę byliśmy z dziećmi na lodach i siedząc pod tą jedyną pożal-się-boże fontanną spotkaliśmy kuzyna moich chłopaków - w wieku Piotrka. Jak zaczęli się chlapać to obstawialiśmy zakłady, kiedy przyjdzie ochrona, żeby nas wyrzucić na zbity pysk. A ochrona.... przysłała pana żeby posprzątał co dzieci nachlapały icon_smile.gif
To miło z ich strony icon_smile.gif

ha ha
moze ja tez wybiorę się z dziećmi do galerii 04.gif 03.gif

Póki co dotarłam do tk maxx, mają fajne ciuszki, w niezłych cenach, a podobno mają być jeszcze niższe
truska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,679
Dołączył: pią, 05 sie 05 - 10:17
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 3,468

GG:


post piÄ…, 16 wrz 2011 - 08:48
Post #12

CYTAT(Inanna @ Thu, 15 Sep 2011 - 20:04) *
A ja mam pozytywne doświadczenie z galerii: w sobotę byliśmy z dziećmi na lodach i siedząc pod tą jedyną pożal-się-boże fontanną spotkaliśmy kuzyna moich chłopaków - w wieku Piotrka. Jak zaczęli się chlapać to obstawialiśmy zakłady, kiedy przyjdzie ochrona, żeby nas wyrzucić na zbity pysk. A ochrona.... przysłała pana żeby posprzątał co dzieci nachlapały icon_smile.gif
To miło z ich strony icon_smile.gif

ha ha
moze ja tez wybiorę się z dziećmi do galerii 04.gif 03.gif

Póki co dotarłam do tk maxx, mają fajne ciuszki, w niezłych cenach, a podobno mają być jeszcze niższe

--------------------
"Nie bój sie du?ych kroków - nie pokonasz przepa?ci dwoma ma?ymi" David Lloyd George

Swietokrzyskie na weekend

13.10.2005- Weroniczka

16.10.2007 Wiktorek

21.07.2013 Nikodem
agapi7

Go??







post nie, 09 paź 2011 - 08:43
Post #13

Nie spieszyło mi się tam. Wczoraj pojechaliśy, chyba z ciekawośći. Jestem rozczarowana, nowa galeria nie zrobiła na mnie wrażenia, taka anty przytulna jest .
Spędziliśmy tam ok 3.5 godz. i wróciłam z bolącą głową. Może ja się nie znam na modzie ale większość ubrań taka zwyczajna a ceny często kosmiczne. Prędko tam nie wrócę. Jedynie zapamiętałam C&A, tam mogłabym coś dla siebie wybrać i jeszcze jeden sklep ale nie pamiętam nazwy 37.gif
paulap
nie, 09 paź 2011 - 23:07
CYTAT(agapi7 @ Sun, 09 Oct 2011 - 07:43) *
Nie spieszyło mi się tam. Wczoraj pojechaliśy, chyba z ciekawośći. Jestem rozczarowana, nowa galeria nie zrobiła na mnie wrażenia, taka anty przytulna jest .
Spędziliśmy tam ok 3.5 godz. i wróciłam z bolącą głową. Może ja się nie znam na modzie ale większość ubrań taka zwyczajna a ceny często kosmiczne. Prędko tam nie wrócę. Jedynie zapamiętałam C&A, tam mogłabym coś dla siebie wybrać i jeszcze jeden sklep ale nie pamiętam nazwy 37.gif



o, widzisz Aga, ja tam byłam niecałą godzinę i też mnie głowa rozbolała. Coś w tym musi być icon_wink.gif
Ale kupiłam sobie fajną tunikę w sklepie dla dzieci 06.gif
paulap


Grupa: Administratorzy
Postów: 4,017
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 15:37
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 213

GG:


post nie, 09 paź 2011 - 23:07
Post #14

CYTAT(agapi7 @ Sun, 09 Oct 2011 - 07:43) *
Nie spieszyło mi się tam. Wczoraj pojechaliśy, chyba z ciekawośći. Jestem rozczarowana, nowa galeria nie zrobiła na mnie wrażenia, taka anty przytulna jest .
Spędziliśmy tam ok 3.5 godz. i wróciłam z bolącą głową. Może ja się nie znam na modzie ale większość ubrań taka zwyczajna a ceny często kosmiczne. Prędko tam nie wrócę. Jedynie zapamiętałam C&A, tam mogłabym coś dla siebie wybrać i jeszcze jeden sklep ale nie pamiętam nazwy 37.gif



o, widzisz Aga, ja tam byłam niecałą godzinę i też mnie głowa rozbolała. Coś w tym musi być icon_wink.gif
Ale kupiłam sobie fajną tunikę w sklepie dla dzieci 06.gif

--------------------
> nowa galeria, podoba Wam siÄ™?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 08 cze 2024 - 12:31
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama