Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
88 Stron V   1 2 3 następna ostatnia   

Czerwcowe Pociechy cz.2

> 
Agaami
pon, 23 lut 2009 - 16:37




- synek Asik36, ur. 08.05.2008
- córeczka Anilki, ur. 28.05.2008
- córeczka Edi29, ur. 01.06.2008
- synek Oli J, ur. 03.06.2008
- synek Czamaris, ur. 04.06.2008
- córeczka Yagiw, ur. 07.06.2008
- córeczka Any28, ur. 10.06.2008
- synek Kingi1, ur. 11.06.2008
- córeczka Enigmy, ur. 14.06.2008
- synek Mońci, ur. 14.06.2008
- córeczka Marylgi, ur. 14.06.2008
- córeczka Justyny-8, ur. 19.06.2008
- synek Menenki, ur. 20.06.2008
- córeczka Imi, ur. 23.06.2008
- córeczka Agaami, ur. 01.07.2008


Ten post edytował Agaami czw, 26 lut 2009 - 10:09
Agaami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 709
Dołączył: śro, 21 mar 07 - 22:19
Nr użytkownika: 12,201




post pon, 23 lut 2009 - 16:37
Post #1





- synek Asik36, ur. 08.05.2008
- córeczka Anilki, ur. 28.05.2008
- córeczka Edi29, ur. 01.06.2008
- synek Oli J, ur. 03.06.2008
- synek Czamaris, ur. 04.06.2008
- córeczka Yagiw, ur. 07.06.2008
- córeczka Any28, ur. 10.06.2008
- synek Kingi1, ur. 11.06.2008
- córeczka Enigmy, ur. 14.06.2008
- synek Mońci, ur. 14.06.2008
- córeczka Marylgi, ur. 14.06.2008
- córeczka Justyny-8, ur. 19.06.2008
- synek Menenki, ur. 20.06.2008
- córeczka Imi, ur. 23.06.2008
- córeczka Agaami, ur. 01.07.2008


--------------------
asik36
pon, 23 lut 2009 - 17:29
Agaami - widzę, że otworzyłaś nowy rozdział icon_smile.gif No to witam i ja icon_smile.gif Narazie tylko tyle bo młody coś marudzi i chyba muszę go zatkac jakimś jedzonkiem 06.gif Do później
asik36


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 386
Dołączył: czw, 31 sty 08 - 13:02
Skąd: Pabianice
Nr użytkownika: 17,929




post pon, 23 lut 2009 - 17:29
Post #2

Agaami - widzę, że otworzyłaś nowy rozdział icon_smile.gif No to witam i ja icon_smile.gif Narazie tylko tyle bo młody coś marudzi i chyba muszę go zatkac jakimś jedzonkiem 06.gif Do później

--------------------


Ola J
pon, 23 lut 2009 - 17:47
No to i ja się witam na nowym wątku icon_smile.gif Też tylko na chwilę, bo Łukaszowi albo wybijają się wszystkie zęby naraz albo przeżywa mega skok rozwojowy 29.gif 29.gif

Enigma ja kupowalam tam ostatnio wózek. Mimo że słyszałam dużo negatywnych opinii na temat personelu (już po mojej wizycie), to mną Pani zajęła się baaardzo dobrze i byłam naprawdę zadowolona z obsługi icon_smile.gif
Ola J


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 519
Dołączył: pią, 08 sie 08 - 13:26
Nr użytkownika: 21,106




post pon, 23 lut 2009 - 17:47
Post #3

No to i ja się witam na nowym wątku icon_smile.gif Też tylko na chwilę, bo Łukaszowi albo wybijają się wszystkie zęby naraz albo przeżywa mega skok rozwojowy 29.gif 29.gif

Enigma ja kupowalam tam ostatnio wózek. Mimo że słyszałam dużo negatywnych opinii na temat personelu (już po mojej wizycie), to mną Pani zajęła się baaardzo dobrze i byłam naprawdę zadowolona z obsługi icon_smile.gif

--------------------

czamaris

Go??







post pon, 23 lut 2009 - 19:03
Post #4

No to ja tez witam, ale czemu nowy watek?????????????
Zmykam bo idziemy sie kapac icon_razz.gif
edi29
pon, 23 lut 2009 - 19:41
hej...
nie było nas trochę ale widzę, ze nikt za nami nie tesknił icon_sad.gif icon_wink.gif
byłam z małą prawie tydzień u koleżanki ze studiów - odchamiłam się troszkę....
u nas dwa zęby na dole i wychodzą dwie górne jedynki w związku z czym moja córka jest nie do zniesienia!!! ryczy i ryczy i na rece tylko, już ku!@$%a wysiadam...

czamaris
tak mi żal Twoich znajomych. Boże co Oni muszą czuć.... icon_sad.gif wspólczuję bardzo i mam nadzieję, ze Bóg im wynagrodzi tę wielką stratę....

agaami
moja Nina poszła raz na noc do babci - u której wczesniej nie spała nigdy, bo my z mężaem chcialiśmy wypad we dwoje zaliczyć no i o 21szej odbieraliśmy małą od babci tak wyła.... teskniła za nami.... a moja teściowa też z tych co to "zawsze sobie radzą" ale jednak zadzwoniła... choć powiedziła, ze gdybysmy szli np. na zabawę to by nie dzwoniła tylko próbowała sobie radzić....

asik
co tam z młodym bo trochę sie zagmatwałam z tymi Twoimi postami....

manenka jak tam u alergologa?

yagiw serdecznie gratuluję i aż zazdroszcze tej roboty... ja złozyłam papiery do Starostwa, ale starosta /znamy sie troche/ wprost mi powiedział, ze delikatnie mówiąc konkurs jest ustawiony i nie mam sie nastawiać... normalnie jebnąc se w łeb, a rczej tym bandzwołom na stołkach... brak sił na to wszytko...

enigma ale ta Twoja pchełka zwinna.. pewnie dzieki filigranowej figurze łatwiej jej raczkować , wstawać itd.

ola no moja córa tez tak ma ze po pół godzinie sie budzi - ale to przy dziennych drzemkach - i jak wejde to albo uda mi sie ja jeszcze uśpić głaskając po główce, albo nie i po temacie...

laski, pozniej dokoncze bo moja cora "ta-ta" woła i patrzy na mnie bo nikogo innego w chacie nie ma icon_smile.gif no "mama" jakos jej nie idzie....
edi29


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 418
Dołączył: pią, 30 mar 07 - 19:24
Nr użytkownika: 12,505




post pon, 23 lut 2009 - 19:41
Post #5

hej...
nie było nas trochę ale widzę, ze nikt za nami nie tesknił icon_sad.gif icon_wink.gif
byłam z małą prawie tydzień u koleżanki ze studiów - odchamiłam się troszkę....
u nas dwa zęby na dole i wychodzą dwie górne jedynki w związku z czym moja córka jest nie do zniesienia!!! ryczy i ryczy i na rece tylko, już ku!@$%a wysiadam...

czamaris
tak mi żal Twoich znajomych. Boże co Oni muszą czuć.... icon_sad.gif wspólczuję bardzo i mam nadzieję, ze Bóg im wynagrodzi tę wielką stratę....

agaami
moja Nina poszła raz na noc do babci - u której wczesniej nie spała nigdy, bo my z mężaem chcialiśmy wypad we dwoje zaliczyć no i o 21szej odbieraliśmy małą od babci tak wyła.... teskniła za nami.... a moja teściowa też z tych co to "zawsze sobie radzą" ale jednak zadzwoniła... choć powiedziła, ze gdybysmy szli np. na zabawę to by nie dzwoniła tylko próbowała sobie radzić....

asik
co tam z młodym bo trochę sie zagmatwałam z tymi Twoimi postami....

manenka jak tam u alergologa?

yagiw serdecznie gratuluję i aż zazdroszcze tej roboty... ja złozyłam papiery do Starostwa, ale starosta /znamy sie troche/ wprost mi powiedział, ze delikatnie mówiąc konkurs jest ustawiony i nie mam sie nastawiać... normalnie jebnąc se w łeb, a rczej tym bandzwołom na stołkach... brak sił na to wszytko...

enigma ale ta Twoja pchełka zwinna.. pewnie dzieki filigranowej figurze łatwiej jej raczkować , wstawać itd.

ola no moja córa tez tak ma ze po pół godzinie sie budzi - ale to przy dziennych drzemkach - i jak wejde to albo uda mi sie ja jeszcze uśpić głaskając po główce, albo nie i po temacie...

laski, pozniej dokoncze bo moja cora "ta-ta" woła i patrzy na mnie bo nikogo innego w chacie nie ma icon_smile.gif no "mama" jakos jej nie idzie....

--------------------
edyta



Anilka
pon, 23 lut 2009 - 19:46
My też się odmeldowujemy 06.gif

Czamaris na tym forum w regulaminie jest, że wątek może mieć najwięcej 100 stron dlatego trzeba otwierać kolejne icon_smile.gif
Anilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,073
Dołączył: czw, 14 cze 07 - 12:46
Skąd: łódzkie
Nr użytkownika: 14,907




post pon, 23 lut 2009 - 19:46
Post #6

My też się odmeldowujemy 06.gif

Czamaris na tym forum w regulaminie jest, że wątek może mieć najwięcej 100 stron dlatego trzeba otwierać kolejne icon_smile.gif

--------------------





yagiw
pon, 23 lut 2009 - 19:59
melduję się i ja - a co do włosków młodemu rozumu nie ubyło (głupolek to on nie jest - choć literek nie lubi pisać icon_smile.gif) a za to włosy ma mocne więc i Marta będzie miała
yagiw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,129
Dołączył: pon, 11 cze 07 - 21:09
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 14,870

GG:


post pon, 23 lut 2009 - 19:59
Post #7

melduję się i ja - a co do włosków młodemu rozumu nie ubyło (głupolek to on nie jest - choć literek nie lubi pisać icon_smile.gif) a za to włosy ma mocne więc i Marta będzie miała

--------------------

enigma
pon, 23 lut 2009 - 21:28
to i ja też melduję..... a inne wątki mają ponad 100 stron.
enigma


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 394
Dołączył: sob, 29 gru 07 - 18:58
Skąd: Zabrze
Nr użytkownika: 17,378




post pon, 23 lut 2009 - 21:28
Post #8

to i ja też melduję..... a inne wątki mają ponad 100 stron.

--------------------
asik36
wto, 24 lut 2009 - 07:51
czesc,

No właśnie jak to jest z tymi wątkami i stronami. Dzisiaj widzę, ze na naszym starym ( kurczę to wciąż ten sam wątek tylko częśc jakby druga ), no dobra na 1 części jest strona 101. Nic nie rozumiem, ale chyba nie muszę bo ja ostatnio głupawa chodzę także nie ma co deliberowac.

edi - no jak to nikt nie tęsknił?? No wiesz, że normlanie teraz to już pojechałaś na całego 06.gif 03.gif Zgubiłaś się i tyle. icon_wink.gif Ty to masz fajnie. Ja też bym się wybrała gdzieś, ale narazie mam areszt domowy. Może dzisiaj mi go zdejmą. Idę do lekarza to będę wiedziała co i jak. A czemuż to sie zagmatwałaś z moimi postami?? Wiedziałam, ze piszę bez sensu, no wiedziałam 04.gif

Anilka - a propos ilości stron i tego co wyżej napisałam a kasowac mi sie nie chce. Mam brzudką wadę - nie czytam regulaminów 04.gif ale teraz już wszystko jasne. 100 stron i już. Z resztą ja nawet instrukcje obsługi czytam jak już nie mogę sobie poradzic. W myśl zasady:" jeśli wszystko zawiedzie przeczytaj instrukcję obsługi". Taki defekt mam - nie czytam. Jedyne co studiuję wnikliwie to umowy wszelkiej maści żeby tyłu nie zamoczyc w razie co.

A ja wczoraj szok przeżyła. Bo jak tak se szukam tej roboty cholernej to mnie cały czas pytają o ksiażeczkę sanepidu. Poszłam się dowiedziec i wymiękłam. To, że muszę coś tam uzbierac to do przeżycia jest, ale że muszę zapłacic 83 złote polskie za badania to już mnie z lekka ścięło. Muszę poczekac na lepsze czasy i dopiero tą cholerną ksiażeczkę wyrobic. Bo nigdy nie wiadomo gdzie mnie los rzuci do roboty icon_smile.gif

yagiw - nie zdążyłam wcześniej, ale cztytałam o Twojej pracy, znaczy co robisz. Też bym chciała do tego wrócic bo prawie to samo robiłam. Jeszcze raz Ci gratuluję i życzę awansu icon_smile.gif

oho, powietrze mi się zagęściło jak syn obok mnie stanął a to oznacza pełne majty. O fujjj....ale daje 29.gif idę go przewinąc bo nawet pies uciekł...

Ten post edytował asik36 wto, 24 lut 2009 - 07:53
asik36


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 386
Dołączył: czw, 31 sty 08 - 13:02
Skąd: Pabianice
Nr użytkownika: 17,929




post wto, 24 lut 2009 - 07:51
Post #9

czesc,

No właśnie jak to jest z tymi wątkami i stronami. Dzisiaj widzę, ze na naszym starym ( kurczę to wciąż ten sam wątek tylko częśc jakby druga ), no dobra na 1 części jest strona 101. Nic nie rozumiem, ale chyba nie muszę bo ja ostatnio głupawa chodzę także nie ma co deliberowac.

edi - no jak to nikt nie tęsknił?? No wiesz, że normlanie teraz to już pojechałaś na całego 06.gif 03.gif Zgubiłaś się i tyle. icon_wink.gif Ty to masz fajnie. Ja też bym się wybrała gdzieś, ale narazie mam areszt domowy. Może dzisiaj mi go zdejmą. Idę do lekarza to będę wiedziała co i jak. A czemuż to sie zagmatwałaś z moimi postami?? Wiedziałam, ze piszę bez sensu, no wiedziałam 04.gif

Anilka - a propos ilości stron i tego co wyżej napisałam a kasowac mi sie nie chce. Mam brzudką wadę - nie czytam regulaminów 04.gif ale teraz już wszystko jasne. 100 stron i już. Z resztą ja nawet instrukcje obsługi czytam jak już nie mogę sobie poradzic. W myśl zasady:" jeśli wszystko zawiedzie przeczytaj instrukcję obsługi". Taki defekt mam - nie czytam. Jedyne co studiuję wnikliwie to umowy wszelkiej maści żeby tyłu nie zamoczyc w razie co.

A ja wczoraj szok przeżyła. Bo jak tak se szukam tej roboty cholernej to mnie cały czas pytają o ksiażeczkę sanepidu. Poszłam się dowiedziec i wymiękłam. To, że muszę coś tam uzbierac to do przeżycia jest, ale że muszę zapłacic 83 złote polskie za badania to już mnie z lekka ścięło. Muszę poczekac na lepsze czasy i dopiero tą cholerną ksiażeczkę wyrobic. Bo nigdy nie wiadomo gdzie mnie los rzuci do roboty icon_smile.gif

yagiw - nie zdążyłam wcześniej, ale cztytałam o Twojej pracy, znaczy co robisz. Też bym chciała do tego wrócic bo prawie to samo robiłam. Jeszcze raz Ci gratuluję i życzę awansu icon_smile.gif

oho, powietrze mi się zagęściło jak syn obok mnie stanął a to oznacza pełne majty. O fujjj....ale daje 29.gif idę go przewinąc bo nawet pies uciekł...

--------------------


menenka

Go??







post wto, 24 lut 2009 - 07:58
Post #10

Ale żeście dały w d***. Właśnie dopisałam na starym wątku tyle postów, żebym się znalazła na 101 stronie. I w regulaminie nie ma nic napisane o ilości stron na wątku. Przeczytałam niby pobieżnie, ale się nie doczytałam. Mnie to w sumie obojętne gdzie piszę - byleby z Wami, ale miałam sentyment do starego wątku i już.

Byłam u tego mojego pediatry - alergologa. Skwitowała mnie w końcu tak: Pani to przydałyby się trojaczki - nie miałaby Pani czasu na zamartwiania się. Więc powiedziała mi, że obracaniem i raczkowaniem nie mam się co przejmować, bo są tzw. "kroki milowe" i je każde dziecko musi przejść a obracanie się i raczkowanie chyba też do nich nie należy. Piotruś siedzi, stoi jak się czegoś trzyma i drepta nogami też. Ma za małe ciemiączko, bo tylko na opuszkę palca, ale szwy mu widać i obwód głowy mieści się w siatce centylowej, więc też na razie się nie martwimy. A co do tej alergii, którą ma, to najprawdopodobniej po oilatum - bo w tym nowym opakowaniu jest też jakiś nowy składnik. I pewnie przeniesiemy się na emolium, trochę droższy, ale trudno. Poza tym dostał zyrtec, żeby mu to wcześniej zeszło i na pepti zostajemy przynajmniej do roku czasu. Pocieszyła mnie, że po 2 roku życia Piotruś powinien bez objawów skórnych zacząć jeść produkty mleko pochodne, więc się nie martwię.

Wprowadzamy mu co jakiś czas coś nowego i dużo rzeczy je, więc w dzień albo wcale nie dostaje mleka, albo 1 raz o 14.30. To mamy akurat uzależnione od tego, czy je z nami jeszcze zupę, czy tylko swoją. Poza tym wczoraj dostał chleb z dżemem borówkowym o 18.40. Jadł do 19.15. Jakieś półtorej kromki zjadł, potem mleka znów nie zjadł całego i spał od 20 do 6.40. Więc tak około 18.30 będzie jadł jeszcze kolację i zobaczymy - może to się sprawdzi i zacznie w końcu przesypiać całe noce. Mam taką nadzieję.


Pozdrawiamy.
Agaami
wto, 24 lut 2009 - 10:22
Chyba tak się po prostu przyjęło, że wątek nie powinien mieć więcej niż 100 stron. Chyba po to, żeby szybciej się ładował, nie wiem. Mi jest wszystko jedno. Jesli chcecie można wrócić na stary, tylko po co?
Agaami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 709
Dołączył: śro, 21 mar 07 - 22:19
Nr użytkownika: 12,201




post wto, 24 lut 2009 - 10:22
Post #11

Chyba tak się po prostu przyjęło, że wątek nie powinien mieć więcej niż 100 stron. Chyba po to, żeby szybciej się ładował, nie wiem. Mi jest wszystko jedno. Jesli chcecie można wrócić na stary, tylko po co?

--------------------
enigma
wto, 24 lut 2009 - 10:33
Tak w ogóle to od dawna nie widzę MARYLGI gdzie ona się podziewa <myśli>
enigma


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 394
Dołączył: sob, 29 gru 07 - 18:58
Skąd: Zabrze
Nr użytkownika: 17,378




post wto, 24 lut 2009 - 10:33
Post #12

Tak w ogóle to od dawna nie widzę MARYLGI gdzie ona się podziewa <myśli>

--------------------
menenka

Go??







post wto, 24 lut 2009 - 11:27
Post #13

No właśnie! Gdzie jest Marylga i co się z Nią dzieje?

Agaami - ja się nie czepiam tego nowego wątku. Chciałam tylko zobaczyć, czy wyskoczy mi jakiś komunikat, że nie wolno więcej pisać. Przepraszam jeśli którakolwiek z Was poczuła się urażona.
asik36
wto, 24 lut 2009 - 12:08
Ufff już po wizycie u lekarza i HURRRRRAAAAA bo wreszcie młody jest zdrowy. Nareszcie bo już głupoty szło dostac. Niemniej unikac mamy wszelkich skupisk ludzkich i zakatarzonych jednostek icon_smile.gif ale to się chyba rozumie samo przez się i bez choroby wiadomo, ze się takich unika. Jedyne co mną tąpneło znowu to fakt, że młodemu czernieją ząbki. Pani doktor to obejrzała, stwierdziła, ze wyglada to tak jakby żelazo brał a przecież nie bierze. Mamy się wybrac do dentysty. Chciałam od razu bo w przychodni jest dentysta, ale pani dentystka mnie skutecznie do siebie zraziła i nawet mi się czekac nie chciało. Weszłam i grzecznie zapytałam czy może obejrzec takiego malucha, niekoniecznie teraz, ale w ogóle. A ona z łaską w głosie "Ja obejrzec mogę, ale na pewno nic nie zrobię". To po jakie licho ma go oglądac?? Minę miała przy tym baaaardzo niezadowoloną. Już dostałam namiar na miłą panią doktor tylko zadzwonie czy przyjmie takiego szkraba. Im wcześniej tym lepiej. W międzyczasie przewertowałam internet i możliwe, że te ząbki to mu czernieją po antybiotyku i wszystko wróci do normy za jakiś czas. Będę obserwowac. Bo myte ma codziennie i to na pewno nie z brudu. No i oczywiście za trzy tygodnie mamy powtórzyc badania krwi pod kątem tej podwyższonej tranzaminy. Ale to dopiero za 3 tygodnie. Narazie wreszcie możemy się ruszyc z domu ( jak pogoda będzie ). 29.gif I chwała Najwyższemu bo jeszcze chwila a dostałabym zajoba.

No to narazie Dziewczynki kochane. Do następnego icon_smile.gif

MARYLGA - melduj się. Co z mała??
asik36


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 386
Dołączył: czw, 31 sty 08 - 13:02
Skąd: Pabianice
Nr użytkownika: 17,929




post wto, 24 lut 2009 - 12:08
Post #14

Ufff już po wizycie u lekarza i HURRRRRAAAAA bo wreszcie młody jest zdrowy. Nareszcie bo już głupoty szło dostac. Niemniej unikac mamy wszelkich skupisk ludzkich i zakatarzonych jednostek icon_smile.gif ale to się chyba rozumie samo przez się i bez choroby wiadomo, ze się takich unika. Jedyne co mną tąpneło znowu to fakt, że młodemu czernieją ząbki. Pani doktor to obejrzała, stwierdziła, ze wyglada to tak jakby żelazo brał a przecież nie bierze. Mamy się wybrac do dentysty. Chciałam od razu bo w przychodni jest dentysta, ale pani dentystka mnie skutecznie do siebie zraziła i nawet mi się czekac nie chciało. Weszłam i grzecznie zapytałam czy może obejrzec takiego malucha, niekoniecznie teraz, ale w ogóle. A ona z łaską w głosie "Ja obejrzec mogę, ale na pewno nic nie zrobię". To po jakie licho ma go oglądac?? Minę miała przy tym baaaardzo niezadowoloną. Już dostałam namiar na miłą panią doktor tylko zadzwonie czy przyjmie takiego szkraba. Im wcześniej tym lepiej. W międzyczasie przewertowałam internet i możliwe, że te ząbki to mu czernieją po antybiotyku i wszystko wróci do normy za jakiś czas. Będę obserwowac. Bo myte ma codziennie i to na pewno nie z brudu. No i oczywiście za trzy tygodnie mamy powtórzyc badania krwi pod kątem tej podwyższonej tranzaminy. Ale to dopiero za 3 tygodnie. Narazie wreszcie możemy się ruszyc z domu ( jak pogoda będzie ). 29.gif I chwała Najwyższemu bo jeszcze chwila a dostałabym zajoba.

No to narazie Dziewczynki kochane. Do następnego icon_smile.gif

MARYLGA - melduj się. Co z mała??

--------------------


Agaami
wto, 24 lut 2009 - 14:14
Dawno też nie było Imi.
Agaami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 709
Dołączył: śro, 21 mar 07 - 22:19
Nr użytkownika: 12,201




post wto, 24 lut 2009 - 14:14
Post #15

Dawno też nie było Imi.

--------------------
Marylga
wto, 24 lut 2009 - 16:54
hejka,
podczytuje was cały czas icon_smile.gif moja siora ma ferie jest nauczycielka i duzo u mnie siedzi wiec malo pisze.
a w ogóle jakos nie mam weny na pisanie u nas wszystko ok dopiero odpoczywam bo zeszly tydzien szykowalam 30 urodziny meza w sobote mielismy gosci.
malutka wyzdrowiała,wreszcie moge ruszyc sie z domu icon_smile.gif i woła bez przerwy mamamamamamamamamam, w nocy tez.... i robi to swiadomie icon_smile.gif tata bylo najpierw ale teraz od tygodnia juz nie ma wolania taty tylko mama, no i prawie siada icon_smile.gif do stania sie nie zabiera jeszcze.
no i zauwazylam ze nie lubi jak ugotuje zupke z mieskiem, najlepiej je mi zwykle z warzywami.
jak bylysmy na przychodni to wazyla 8700 w ciuszkach.
co do umiejetnosci to:
umiejetnie budzi sie w nocy glowa w szczebelki i patrzy co sie dzieje u starych w łózku icon_smile.gif po czym wola mamamamamamama, a maz caly szczesliwy:"woła cie"
kula sie i strasznie broi 06.gif
bieje brawo brawo, robi papa rączką i jak sie pyta ile ma klopotow łapie sie za głowe hihi
i gra raczkami na swoich ustach i robi "brrrrrbuuuuuu"
kocha zegar ktory bije, taki stary po dziadku, uwielbia tik tak.

o co chodzi z nowym wątkiem?????
całusy dla was wszystkich
Marylga


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 455
Dołączył: pią, 20 lip 07 - 18:00
Skąd: Bydgoszcz
Nr użytkownika: 15,490

GG:


post wto, 24 lut 2009 - 16:54
Post #16

hejka,
podczytuje was cały czas icon_smile.gif moja siora ma ferie jest nauczycielka i duzo u mnie siedzi wiec malo pisze.
a w ogóle jakos nie mam weny na pisanie u nas wszystko ok dopiero odpoczywam bo zeszly tydzien szykowalam 30 urodziny meza w sobote mielismy gosci.
malutka wyzdrowiała,wreszcie moge ruszyc sie z domu icon_smile.gif i woła bez przerwy mamamamamamamamamam, w nocy tez.... i robi to swiadomie icon_smile.gif tata bylo najpierw ale teraz od tygodnia juz nie ma wolania taty tylko mama, no i prawie siada icon_smile.gif do stania sie nie zabiera jeszcze.
no i zauwazylam ze nie lubi jak ugotuje zupke z mieskiem, najlepiej je mi zwykle z warzywami.
jak bylysmy na przychodni to wazyla 8700 w ciuszkach.
co do umiejetnosci to:
umiejetnie budzi sie w nocy glowa w szczebelki i patrzy co sie dzieje u starych w łózku icon_smile.gif po czym wola mamamamamamama, a maz caly szczesliwy:"woła cie"
kula sie i strasznie broi 06.gif
bieje brawo brawo, robi papa rączką i jak sie pyta ile ma klopotow łapie sie za głowe hihi
i gra raczkami na swoich ustach i robi "brrrrrbuuuuuu"
kocha zegar ktory bije, taki stary po dziadku, uwielbia tik tak.

o co chodzi z nowym wątkiem?????
całusy dla was wszystkich

--------------------
Ola J
wto, 24 lut 2009 - 18:37
Menenka ale pojechałaś na starym wątku 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif

Asik no to na to wygląda, że lekarz jest tylko od oglądania 41.gif 41.gif Fajnie tylko popatrzeć to ja se sama mogę 41.gif 41.gif. Qrwa komu mamy zaufać i w kim mieć oparcie jeżeli chodzi o nasze wątpliwości jak nie w lekarzach....

No to mi się skończyło pisanie. Ząbkujący wydziera się tak, że zaraz sąsiedzi wezwą policję .....
Ola J


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 519
Dołączył: pią, 08 sie 08 - 13:26
Nr użytkownika: 21,106




post wto, 24 lut 2009 - 18:37
Post #17

Menenka ale pojechałaś na starym wątku 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif

Asik no to na to wygląda, że lekarz jest tylko od oglądania 41.gif 41.gif Fajnie tylko popatrzeć to ja se sama mogę 41.gif 41.gif. Qrwa komu mamy zaufać i w kim mieć oparcie jeżeli chodzi o nasze wątpliwości jak nie w lekarzach....

No to mi się skończyło pisanie. Ząbkujący wydziera się tak, że zaraz sąsiedzi wezwą policję .....

--------------------

Anilka
wto, 24 lut 2009 - 21:32
Dziewczyny tak jest przyjęte, że wątki mają po 100 stron i już. Tak jest już od dawna, dziewczyny, które były na staraczkach pamiętają. menenka wątki się same automatycznie nie zamykają icon_wink.gif Blokują je moderatorzy po przekroczeniu 100 stron, czasami jakiś wątek uda się poprowadzić kilka stron dłużej póki jakiś moderator nie zauważy. To ograniczenie jest pewno po to żeby zachować jakiś porządek na forum i pewnie o szybkość ładowania się naszych wątków.
Anilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,073
Dołączył: czw, 14 cze 07 - 12:46
Skąd: łódzkie
Nr użytkownika: 14,907




post wto, 24 lut 2009 - 21:32
Post #18

Dziewczyny tak jest przyjęte, że wątki mają po 100 stron i już. Tak jest już od dawna, dziewczyny, które były na staraczkach pamiętają. menenka wątki się same automatycznie nie zamykają icon_wink.gif Blokują je moderatorzy po przekroczeniu 100 stron, czasami jakiś wątek uda się poprowadzić kilka stron dłużej póki jakiś moderator nie zauważy. To ograniczenie jest pewno po to żeby zachować jakiś porządek na forum i pewnie o szybkość ładowania się naszych wątków.

--------------------





edi29
wto, 24 lut 2009 - 23:16
jeśli idzie o umiejetności to Ninka mówi TA-TA 29.gif robi kosi kosi łapki, macha rączką na "pa,pa", pięknie zwija język w trąbkę i nim "*****zi" icon_wink.gif oczywiście jak zacznie mnie w tym naśladywać to końca nie ma icon_smile.gif do tego nauczyła sie pic sama z butelki 06.gif tak, że mam spokój bo sama sobie ją sięga i pije... nauczyła sie tego podczas pobytu u mojrj kumpeli gdy to w nocy zostawiłam herbatkę w górnym rogu łożeczka. Moje dziecko samo sięgnęło po butelkę i sie napiła - i tak aż wypiła całe 100ml a matkę obudził odgłos zaciąganego z pustej butelki powietrza 04.gif
górne "1" nadal się pchają i wyjść nie mogą... oby wylazły raz dwa bo nadla jest ciężko icon_sad.gif
Marylga fajnie, ze wpadłaś icon_wink.gif
pa!!!

acha, OLA Ty pisalas o tej kaszce mannie - ze 1 łyzka na 1 butle mleka dziennie. Kupiłam kaszke błyskawiczną ale ja i tak trzeba 2 minuty gotować i teraz nie wiem czy Bebilon mozna do takiej temperatury doprowadzać.jak Ty to robisz?
edi29


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 418
Dołączył: pią, 30 mar 07 - 19:24
Nr użytkownika: 12,505




post wto, 24 lut 2009 - 23:16
Post #19

jeśli idzie o umiejetności to Ninka mówi TA-TA 29.gif robi kosi kosi łapki, macha rączką na "pa,pa", pięknie zwija język w trąbkę i nim "*****zi" icon_wink.gif oczywiście jak zacznie mnie w tym naśladywać to końca nie ma icon_smile.gif do tego nauczyła sie pic sama z butelki 06.gif tak, że mam spokój bo sama sobie ją sięga i pije... nauczyła sie tego podczas pobytu u mojrj kumpeli gdy to w nocy zostawiłam herbatkę w górnym rogu łożeczka. Moje dziecko samo sięgnęło po butelkę i sie napiła - i tak aż wypiła całe 100ml a matkę obudził odgłos zaciąganego z pustej butelki powietrza 04.gif
górne "1" nadal się pchają i wyjść nie mogą... oby wylazły raz dwa bo nadla jest ciężko icon_sad.gif
Marylga fajnie, ze wpadłaś icon_wink.gif
pa!!!

acha, OLA Ty pisalas o tej kaszce mannie - ze 1 łyzka na 1 butle mleka dziennie. Kupiłam kaszke błyskawiczną ale ja i tak trzeba 2 minuty gotować i teraz nie wiem czy Bebilon mozna do takiej temperatury doprowadzać.jak Ty to robisz?

--------------------
edyta



menenka

Go??







post śro, 25 lut 2009 - 08:42
Post #20

Anilka - no chyba, że tak icon_smile.gif)

Edi - mam taką samą, ale jeszcze nie używałam. Ja pewnie zagotowałabym wodę, wlała do butelki tyle ile mi potrzeba, potem wsypała kaszę, a jak się ostudzi to mleko dodała i wymieszała. Da się tak w ogóle zrobić? Metoda prób i błędów:D. Ale chętnie wysłucham co ma na ten temat do powiedzenia Ola, bo po co się uczyć, skoro można od razu wiedziećicon_biggrin.gif.

Piotruś nie robi papa, ani kosi kosi ani nie bije brawo. Chłopcy są tacy aspołeczni, czy tylko Piotruś?
> Czerwcowe Pociechy cz.2
Start new topic
Reply to this topic
88 Stron V   1 2 3 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 26 kwi 2024 - 20:20
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama