Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
88 Stron V  « poprzednia 86 87 88  

Czerwcowe Pociechy cz.2

> 
Ola J
piÄ…, 15 mar 2013 - 15:25
No cięzko jest teraz znaleźć pracę. I ciężko ją utrzymać, więc właśnie też chciałabym mieć komfort, że moje dzieci są pod opieką i nie muszę się urywać z pracy i podpadać przełożonym...
Muszę rozeznać jak w tych moich szkołach w pobliżu wygląda świetlica.
Ola J


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 519
Dołączył: pią, 08 sie 08 - 13:26
Nr użytkownika: 21,106




post piÄ…, 15 mar 2013 - 15:25
Post #1741

No cięzko jest teraz znaleźć pracę. I ciężko ją utrzymać, więc właśnie też chciałabym mieć komfort, że moje dzieci są pod opieką i nie muszę się urywać z pracy i podpadać przełożonym...
Muszę rozeznać jak w tych moich szkołach w pobliżu wygląda świetlica.

--------------------

Anilka
czw, 16 maj 2013 - 09:51
hej Dziewczyny!!! ZaglÄ…da tu KtoÅ› jeszcze??
Nasze maluchy zaczną wkrótce swoja edukację szkolną i pewnie będzie o czym pogadać. Wróćcie proszę blagam.gif
Anilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,073
Dołączył: czw, 14 cze 07 - 12:46
Skąd: łódzkie
Nr użytkownika: 14,907




post czw, 16 maj 2013 - 09:51
Post #1742

hej Dziewczyny!!! ZaglÄ…da tu KtoÅ› jeszcze??
Nasze maluchy zaczną wkrótce swoja edukację szkolną i pewnie będzie o czym pogadać. Wróćcie proszę blagam.gif

--------------------





menenka

Go??







post śro, 05 cze 2013 - 13:42
Post #1743

Witajcie,

"Lata świetlne" mnie tutaj nie było. icon_smile.gif

U nas w porządku. Piotrek ruszył z polskim do przodu. Jeszcze ma pełno wad wymowy, ale pracujemy nad tym z logopedą. Angielski też do przodu, choć tutaj trochę gorzej. Czasem mi tego mojego syna szkoda, bo zdecydowanie woli mówić po polsku i słyszeć od innych język polski. Kiedy idziemy do dentysty, czy ogólnego lekarza zawsze pyta czy będzie mówił po polsku czy angielsku. Kiedy słyszy, że po polsku widać u niego wyraźną ulgę.

Poza tym u nas stabilnie i mam nadzieję, że już tak pozostanie. Mam serdecznie różnych "życiowych burz" i liczę na to, że na razie swój limit wyczerpałam. W sierpniu jedziemy do Polski. Od września planuję szukać pracy. Drugiego dziecka jak nie było, tak nie ma, więc już się nie łudzę i dałam sobie spokój z rodzeństwem dla Potka. W sumie bardzo się cieszę, że Jego mam.

Przeraża mnie szkoła Potkowa. On idzie od września do pierwszej klasy. Teraz chodzi do zerówki - toż to jakaś totalna masakra, ale niestety tego nie przeskoczę. Dziwię się czasem, że Polacy oburzają się o szkołę dla sześciolatków - ja marzę o tym, żeby Potuś nie musiał iść jako dziecko 5-letnie. :/

To chyba tyle. Odezwijcie się, jeśli chcecie. Pozdrawiam Was serdecznie.
yagiw
nie, 17 lis 2013 - 12:41
Hej dziewczyny, co tam u Was?

Martucha od września poszła od szkoły do zerówki i radzi sobie całkiem nieźle. Zrobiła się strasznie wygadana, a do tego spryciula z niej, że czasem ręce opadają. Teraz zainteresowała się tańcem i zapisaliśmy ją do szkoły tańca.

Dajcie znać co u Was - może odświeżymy trochę nasz wątek?

Pozdrowionka

yagiw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,129
Dołączył: pon, 11 cze 07 - 21:09
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 14,870

GG:


post nie, 17 lis 2013 - 12:41
Post #1744

Hej dziewczyny, co tam u Was?

Martucha od września poszła od szkoły do zerówki i radzi sobie całkiem nieźle. Zrobiła się strasznie wygadana, a do tego spryciula z niej, że czasem ręce opadają. Teraz zainteresowała się tańcem i zapisaliśmy ją do szkoły tańca.

Dajcie znać co u Was - może odświeżymy trochę nasz wątek?

Pozdrowionka



--------------------

Anilka
czw, 13 mar 2014 - 10:49
Piszę, może któraś jeszcze zaglądnie icon_wink.gif

Menenka jak tam Piotruś w szkole. Paulinka idzie od wrześnie do pierwszej klasy i ja jestem jedną z nielicznych mam, które nie rwą sobie z tego tytułu włosów z głowy a wręcz odwrotnie cieszę się, że moje dziecko będzie się rozwijać. Ona jest fajną, rezolutną dziewczynką. Bierze udział w różnych konkursach. Jest np. laureatką konkursu recytatorskiego i kolęd. W przedszkolu tak bardziej na opatrzenie się uczą się literek niż uczą się czytać ale ona w domu wykazuje chęć nauki czytania i jak chce to z nią się uczę. Skupić tez się potrafi, bo często robimy coś w np. w malowankach różne rebusy, zadania, więc myślę, że spokojnie sobie poradzimy w pierwszej klasie i ja będę ją mocno wspierać.
Menenka u mojego brata były podobne problemy z mową na początku. Teraz starsza córka, wkurza ich 08.gif , bo cięgle poprawia ich angielski. Także zobaczysz będzie dobrze.
A jeśli chodzi o rodzeństwo, to czasami jak się odpuści to bardzo szybko okazuje się, że będzie icon_smile.gif

Yagiw jaka śliczna ta Twoja Martusia!!! A w tej sukieneczce to istna księżniczka (hihihi nie chciałabyś odsprzedać tej sukieneczki?? 06.gif )
A jak Twoje nastawienie do pójścia Martusi do pierwszej klasy??

Napiszcie co u Was i Waszych dzieci icon_smile.gif
Anilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,073
Dołączył: czw, 14 cze 07 - 12:46
Skąd: łódzkie
Nr użytkownika: 14,907




post czw, 13 mar 2014 - 10:49
Post #1745

Piszę, może któraś jeszcze zaglądnie icon_wink.gif

Menenka jak tam Piotruś w szkole. Paulinka idzie od wrześnie do pierwszej klasy i ja jestem jedną z nielicznych mam, które nie rwą sobie z tego tytułu włosów z głowy a wręcz odwrotnie cieszę się, że moje dziecko będzie się rozwijać. Ona jest fajną, rezolutną dziewczynką. Bierze udział w różnych konkursach. Jest np. laureatką konkursu recytatorskiego i kolęd. W przedszkolu tak bardziej na opatrzenie się uczą się literek niż uczą się czytać ale ona w domu wykazuje chęć nauki czytania i jak chce to z nią się uczę. Skupić tez się potrafi, bo często robimy coś w np. w malowankach różne rebusy, zadania, więc myślę, że spokojnie sobie poradzimy w pierwszej klasie i ja będę ją mocno wspierać.
Menenka u mojego brata były podobne problemy z mową na początku. Teraz starsza córka, wkurza ich 08.gif , bo cięgle poprawia ich angielski. Także zobaczysz będzie dobrze.
A jeśli chodzi o rodzeństwo, to czasami jak się odpuści to bardzo szybko okazuje się, że będzie icon_smile.gif

Yagiw jaka śliczna ta Twoja Martusia!!! A w tej sukieneczce to istna księżniczka (hihihi nie chciałabyś odsprzedać tej sukieneczki?? 06.gif )
A jak Twoje nastawienie do pójścia Martusi do pierwszej klasy??

Napiszcie co u Was i Waszych dzieci icon_smile.gif

--------------------





> Czerwcowe Pociechy cz.2
Start new topic
Reply to this topic
88 Stron V  « poprzednia 86 87 88
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 26 kwi 2024 - 10:09
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama