Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
101 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia   

...:::::: NOWOROCZNE DZIECIACZKI część 9 ::::::...

, Będzie Powtórka :) ---- Styczeń 2011 :)
> , BÄ™dzie Powtórka :) ---- StyczeÅ„ 2011 :)
owiwia7
czw, 27 maj 2010 - 14:38
WoW Dolores suuuper!!! GratulujÄ™!!
owiwia7


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,451
Dołączył: wto, 13 mar 07 - 17:17
SkÄ…d: Wawa
Nr użytkownika: 11,929

GG:


post czw, 27 maj 2010 - 14:38
Post #21

WoW Dolores suuuper!!! GratulujÄ™!!

--------------------


DOLOREZ
czw, 27 maj 2010 - 14:53
tak tylko tak naprawdę to czysto teoretycznie jestem styczniówką (z @) bo według faktycznego zapłodnienia to raczej lutówką myślałam że pogadamy sobie na jednym wątku z Leni 32.gif ale jeszcze została mi Wenua w lutym prawda 06.gif jeszcze nie wiem gdzie się zapiszę - teraz to jeszcze mało ważne, ważne żeby wszystko było tak jak trzeba.
Zawsze wszystkie możemy się wpisać do styczniówek a dzieciaki i tak sobie same wybiorą czas kiedy zechcą się urodzić 04.gif 04.gif
DOLOREZ


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 691
Dołączył: nie, 03 cze 07 - 22:24
Skąd: W-wa - przedmieścia;)
Nr użytkownika: 14,735




post czw, 27 maj 2010 - 14:53
Post #22

tak tylko tak naprawdę to czysto teoretycznie jestem styczniówką (z @) bo według faktycznego zapłodnienia to raczej lutówką myślałam że pogadamy sobie na jednym wątku z Leni 32.gif ale jeszcze została mi Wenua w lutym prawda 06.gif jeszcze nie wiem gdzie się zapiszę - teraz to jeszcze mało ważne, ważne żeby wszystko było tak jak trzeba.
Zawsze wszystkie możemy się wpisać do styczniówek a dzieciaki i tak sobie same wybiorą czas kiedy zechcą się urodzić 04.gif 04.gif

--------------------
Nasz skarbek Bartu?




i by? skarbek Kto?....
xxyy
czw, 27 maj 2010 - 15:30
Dolorez to sie podszyj pod Styczniowki 03.gif

Robus mial byc wg okresu 1 stycznia, stad z Wami jestem, z usg na 24 grudnia a przyszedl 31 grudnia. Moze byl w terminie tylko byl maly jak robili usg?
Dolorez Ty sie tam nie kryguj tylko idz na styczniowki. USG pewno jeszcze co innego powie. A czy to takie ogromnie wazne? Grunt by zdrowo sie urodzily i nas nie wymeczyly. Tak jak piszesz.


Wenua
Pisalas kiedys , ze skoro do Polski nie jade to moze do Szwecji. Ale raczej tez nie, bo dzialam w trybie oszczednosciowym, zadne ponadprogramowe wysilki nie wchodza w gre. Dwa razy w tyg basen, wlasnie wrocilam, bo jednak musze bardzo uwazac na ten cholerny kregoslup.
A tak bym sobie gdzies pojechala...

No i przeprowadzka nas czeka jesienia bleee Ale o tym nastepnym razem.

Ten post edytował Leni czw, 27 maj 2010 - 15:31
xxyy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,788
Dołączył: pon, 30 kwi 07 - 20:21
Nr użytkownika: 13,535




post czw, 27 maj 2010 - 15:30
Post #23

Dolorez to sie podszyj pod Styczniowki 03.gif

Robus mial byc wg okresu 1 stycznia, stad z Wami jestem, z usg na 24 grudnia a przyszedl 31 grudnia. Moze byl w terminie tylko byl maly jak robili usg?
Dolorez Ty sie tam nie kryguj tylko idz na styczniowki. USG pewno jeszcze co innego powie. A czy to takie ogromnie wazne? Grunt by zdrowo sie urodzily i nas nie wymeczyly. Tak jak piszesz.


Wenua
Pisalas kiedys , ze skoro do Polski nie jade to moze do Szwecji. Ale raczej tez nie, bo dzialam w trybie oszczednosciowym, zadne ponadprogramowe wysilki nie wchodza w gre. Dwa razy w tyg basen, wlasnie wrocilam, bo jednak musze bardzo uwazac na ten cholerny kregoslup.
A tak bym sobie gdzies pojechala...

No i przeprowadzka nas czeka jesienia bleee Ale o tym nastepnym razem.
Filip_inka
czw, 27 maj 2010 - 15:37
Dziewczyny ależ mi się morda cieszy.
Trzymam za Was kciukasy&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&77
SUPER!!!!!!!!!!!


To ja już wiem jak Dolorez na wieść o ciąży Leni się cieszyła mocno, coś mi zaświtało i dziś ten teścik...
Myślę sobie, że chyba go nie było ostatnio. 06.gif

No super super super. Cieszę się jakby to moja ciąża była:))))
Wenua spiesz się ale dokładnie tam wszystko dopracujcie;)))

Wreszcie wątek ożył, imprez się nam szykuje, że hej:))
Filip_inka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,384
Dołączył: śro, 06 cze 07 - 13:32
Nr użytkownika: 14,790

GG:


post czw, 27 maj 2010 - 15:37
Post #24

Dziewczyny ależ mi się morda cieszy.
Trzymam za Was kciukasy&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&77
SUPER!!!!!!!!!!!


To ja już wiem jak Dolorez na wieść o ciąży Leni się cieszyła mocno, coś mi zaświtało i dziś ten teścik...
Myślę sobie, że chyba go nie było ostatnio. 06.gif

No super super super. Cieszę się jakby to moja ciąża była:))))
Wenua spiesz się ale dokładnie tam wszystko dopracujcie;)))

Wreszcie wątek ożył, imprez się nam szykuje, że hej:))


--------------------


Nie kochać tylko dla zalet, kochać pomimo wad...
*eFcIa*
czw, 27 maj 2010 - 17:46
Dobra, widziałam Necię, widziałam jak coś pisała... i gdzie ten post :-/

Dajecie foteczki na pierwszÄ… stronkÄ™???

AiB no wiesz to może też zacznij się strać będziesz jeszcze bardziej szczęśliwa icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Ten post edytował *eFcIa* czw, 27 maj 2010 - 17:47
*eFcIa*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,098
Dołączył: czw, 25 wrz 08 - 22:06
Skąd: Już Nie Szczecin
Nr użytkownika: 21,990

GG:


post czw, 27 maj 2010 - 17:46
Post #25

Dobra, widziałam Necię, widziałam jak coś pisała... i gdzie ten post :-/

Dajecie foteczki na pierwszÄ… stronkÄ™???

AiB no wiesz to może też zacznij się strać będziesz jeszcze bardziej szczęśliwa icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

--------------------



08.03.2011r. - start :)

xxyy
czw, 27 maj 2010 - 18:08
Dolorez kiedy mialas ostatnia @ i jak dlugi masz cykl?
xxyy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,788
Dołączył: pon, 30 kwi 07 - 20:21
Nr użytkownika: 13,535




post czw, 27 maj 2010 - 18:08
Post #26

Dolorez kiedy mialas ostatnia @ i jak dlugi masz cykl?
DOLOREZ
czw, 27 maj 2010 - 18:23
CYTAT(Leni @ Thu, 27 May 2010 - 17:08) *
Dolorez kiedy mialas ostatnia @ i jak dlugi masz cykl?



a co to za szczegółowe pytania? 04.gif czyżbyś bawiła się w lekarza i powiesz mi wszystko dokładnie ze szczegółami? jeśli tak to proszę bardzo -
ostatnia @ 22.04 co 28 dni.

proszę o wszelkie wiadomości 04.gif
DOLOREZ


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 691
Dołączył: nie, 03 cze 07 - 22:24
Skąd: W-wa - przedmieścia;)
Nr użytkownika: 14,735




post czw, 27 maj 2010 - 18:23
Post #27

CYTAT(Leni @ Thu, 27 May 2010 - 17:08) *
Dolorez kiedy mialas ostatnia @ i jak dlugi masz cykl?



a co to za szczegółowe pytania? 04.gif czyżbyś bawiła się w lekarza i powiesz mi wszystko dokładnie ze szczegółami? jeśli tak to proszę bardzo -
ostatnia @ 22.04 co 28 dni.

proszę o wszelkie wiadomości 04.gif

--------------------
Nasz skarbek Bartu?




i by? skarbek Kto?....
xxyy
czw, 27 maj 2010 - 18:40
CYTAT(DOLOREZ @ Thu, 27 May 2010 - 19:23) *
a co to za szczegółowe pytania? 04.gif czyżbyś bawiła się w lekarza i powiesz mi wszystko dokładnie ze szczegółami? jeśli tak to proszę bardzo -
ostatnia @ 22.04 co 28 dni.

proszę o wszelkie wiadomości 04.gif


Moja krysztalowa kula mowi, ze Styczniowka 2011, plec okreslam przy podaniu godziny i dnia wspolzycia oraz pozycji,prawdopodobienstwo 50:50 ale to kosztuje. Chcesz? 03.gif
xxyy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,788
Dołączył: pon, 30 kwi 07 - 20:21
Nr użytkownika: 13,535




post czw, 27 maj 2010 - 18:40
Post #28

CYTAT(DOLOREZ @ Thu, 27 May 2010 - 19:23) *
a co to za szczegółowe pytania? 04.gif czyżbyś bawiła się w lekarza i powiesz mi wszystko dokładnie ze szczegółami? jeśli tak to proszę bardzo -
ostatnia @ 22.04 co 28 dni.

proszę o wszelkie wiadomości 04.gif


Moja krysztalowa kula mowi, ze Styczniowka 2011, plec okreslam przy podaniu godziny i dnia wspolzycia oraz pozycji,prawdopodobienstwo 50:50 ale to kosztuje. Chcesz? 03.gif
xxyy
czw, 27 maj 2010 - 18:42
aha , moja byla 17 kwietnia, cykl 29 dni. Teraz juz wiemy o sobie wszystko, siostro 03.gif
xxyy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,788
Dołączył: pon, 30 kwi 07 - 20:21
Nr użytkownika: 13,535




post czw, 27 maj 2010 - 18:42
Post #29

aha , moja byla 17 kwietnia, cykl 29 dni. Teraz juz wiemy o sobie wszystko, siostro 03.gif
DOLOREZ
czw, 27 maj 2010 - 18:58
CYTAT(Leni @ Thu, 27 May 2010 - 17:40) *
Moja krysztalowa kula mowi, ze Styczniowka 2011, plec okreslam przy podaniu godziny i dnia wspolzycia oraz pozycji,prawdopodobienstwo 50:50 ale to kosztuje. Chcesz? 03.gif



a nie wystarczy tylko godzina i dzień? pozycję możemy sobie darować lub opowiedzieć w realu 04.gif 04.gif


a tak szczerze mówiąc to podczytywałam wątek styczniowy2011 ale jakoś tam dziwineie 43.gif niby większość to zaciążone po raz kolejny ale nie ma to jak klimat na naszym wątku - być może to zasługa tego że kilka dziewczyn spotkałam realu i stwierdzam że są tak samo zajebiste jak na necie 04.gif 04.gif a Ty Leni jakoś całkiem mi podpasowałaś - oczywiście bez obrazy reszty też jesteście w dechę babki 06.gif

- oj czyżby jakąś wazeliną zaleciało? 06.gif 04.gif 37.gif
DOLOREZ


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 691
Dołączył: nie, 03 cze 07 - 22:24
Skąd: W-wa - przedmieścia;)
Nr użytkownika: 14,735




post czw, 27 maj 2010 - 18:58
Post #30

CYTAT(Leni @ Thu, 27 May 2010 - 17:40) *
Moja krysztalowa kula mowi, ze Styczniowka 2011, plec okreslam przy podaniu godziny i dnia wspolzycia oraz pozycji,prawdopodobienstwo 50:50 ale to kosztuje. Chcesz? 03.gif



a nie wystarczy tylko godzina i dzień? pozycję możemy sobie darować lub opowiedzieć w realu 04.gif 04.gif


a tak szczerze mówiąc to podczytywałam wątek styczniowy2011 ale jakoś tam dziwineie 43.gif niby większość to zaciążone po raz kolejny ale nie ma to jak klimat na naszym wątku - być może to zasługa tego że kilka dziewczyn spotkałam realu i stwierdzam że są tak samo zajebiste jak na necie 04.gif 04.gif a Ty Leni jakoś całkiem mi podpasowałaś - oczywiście bez obrazy reszty też jesteście w dechę babki 06.gif

- oj czyżby jakąś wazeliną zaleciało? 06.gif 04.gif 37.gif

--------------------
Nasz skarbek Bartu?




i by? skarbek Kto?....
xxyy
czw, 27 maj 2010 - 19:59
CYTAT(DOLOREZ @ Thu, 27 May 2010 - 19:58) *
a nie wystarczy tylko godzina i dzień? pozycję możemy sobie darować lub opowiedzieć w realu 04.gif 04.gif


Dolorez to ja jednak nie chce wiedziec, jeszcze bym musiala powiedziec o swojej w zamian 29.gif a takie rzeczy to u nas nie wychodza z sypialni icon_wink.gif


Szkoda mi , ze tak daleko wszystkie mieszkacie, heh

Efcia , wysylam dzis wieczorem zdjecie
xxyy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,788
Dołączył: pon, 30 kwi 07 - 20:21
Nr użytkownika: 13,535




post czw, 27 maj 2010 - 19:59
Post #31

CYTAT(DOLOREZ @ Thu, 27 May 2010 - 19:58) *
a nie wystarczy tylko godzina i dzień? pozycję możemy sobie darować lub opowiedzieć w realu 04.gif 04.gif


Dolorez to ja jednak nie chce wiedziec, jeszcze bym musiala powiedziec o swojej w zamian 29.gif a takie rzeczy to u nas nie wychodza z sypialni icon_wink.gif


Szkoda mi , ze tak daleko wszystkie mieszkacie, heh

Efcia , wysylam dzis wieczorem zdjecie
Filip_inka
czw, 27 maj 2010 - 20:10
oj Dolorez to ja siemmm chyba już obrażam...
no dobra odkąd Leni zdradziła, że jest w błogosławionym stanie to też zaglądałam na styczniówki 2011 i też jakoś nie czuję tamtejszej atmosfery... 29.gif
Filip_inka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,384
Dołączył: śro, 06 cze 07 - 13:32
Nr użytkownika: 14,790

GG:


post czw, 27 maj 2010 - 20:10
Post #32

oj Dolorez to ja siemmm chyba już obrażam...
no dobra odkąd Leni zdradziła, że jest w błogosławionym stanie to też zaglądałam na styczniówki 2011 i też jakoś nie czuję tamtejszej atmosfery... 29.gif

--------------------


Nie kochać tylko dla zalet, kochać pomimo wad...
xxyy
czw, 27 maj 2010 - 20:21
CYTAT(AiB @ Thu, 27 May 2010 - 21:10) *
oj Dolorez to ja siemmm chyba już obrażam...
no dobra odkąd Leni zdradziła, że jest w błogosławionym stanie to też zaglądałam na styczniówki 2011 i też jakoś nie czuję tamtejszej atmosfery... 29.gif


ja tez nie
to sie przepisze do Dolorez i Wenua na lutowki 03.gif

a bo tak czuje, ze nie mam potrezby pisania na watku ciazowym, to pewno dlatego.

Ten post edytował Leni czw, 27 maj 2010 - 20:51
xxyy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,788
Dołączył: pon, 30 kwi 07 - 20:21
Nr użytkownika: 13,535




post czw, 27 maj 2010 - 20:21
Post #33

CYTAT(AiB @ Thu, 27 May 2010 - 21:10) *
oj Dolorez to ja siemmm chyba już obrażam...
no dobra odkąd Leni zdradziła, że jest w błogosławionym stanie to też zaglądałam na styczniówki 2011 i też jakoś nie czuję tamtejszej atmosfery... 29.gif


ja tez nie
to sie przepisze do Dolorez i Wenua na lutowki 03.gif

a bo tak czuje, ze nie mam potrezby pisania na watku ciazowym, to pewno dlatego.
betina_t
czw, 27 maj 2010 - 20:33
No to ja też się witam na nowym watku 06.gif

Oczywiście moje ogromniaste gratulacje dla Ciebie Dolorez 03.gif
Trzymam kciuki za nasze nowe stycznówki, aby tym razem wszystko było ok.
W sumie, gdyby mojej zapłodnione jajeczko dotarło na miejsce, to faktycznie były by już 3 na styczniówkach :szczerbaty usmiechbua cha cha
A tak to czekamy jeszcze na Wenue
betina_t


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 625
Dołączył: śro, 16 maj 07 - 19:03
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 14,312




post czw, 27 maj 2010 - 20:33
Post #34

No to ja też się witam na nowym watku 06.gif

Oczywiście moje ogromniaste gratulacje dla Ciebie Dolorez 03.gif
Trzymam kciuki za nasze nowe stycznówki, aby tym razem wszystko było ok.
W sumie, gdyby mojej zapłodnione jajeczko dotarło na miejsce, to faktycznie były by już 3 na styczniówkach :szczerbaty usmiechbua cha cha
A tak to czekamy jeszcze na Wenue

--------------------
DOLOREZ
czw, 27 maj 2010 - 22:14
CYTAT(Leni @ Thu, 27 May 2010 - 19:21) *
ja tez nie
to sie przepisze do Dolorez i Wenua na lutowki 03.gif

a bo tak czuje, ze nie mam potrezby pisania na watku ciazowym, to pewno dlatego.



jak to na lutówki przecież twoja kula potwierdziła że jestem styczniówką 04.gif 04.gif

no właśnie Leni jak byś była chociaż w Szwecji to jeszcze bym się pofatygowała i Cię nawiedziła - a co!! ostatnio w Goeteborgu byłam w 2006r i od tamtej pory nie było okazji.
DOLOREZ


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 691
Dołączył: nie, 03 cze 07 - 22:24
Skąd: W-wa - przedmieścia;)
Nr użytkownika: 14,735




post czw, 27 maj 2010 - 22:14
Post #35

CYTAT(Leni @ Thu, 27 May 2010 - 19:21) *
ja tez nie
to sie przepisze do Dolorez i Wenua na lutowki 03.gif

a bo tak czuje, ze nie mam potrezby pisania na watku ciazowym, to pewno dlatego.



jak to na lutówki przecież twoja kula potwierdziła że jestem styczniówką 04.gif 04.gif

no właśnie Leni jak byś była chociaż w Szwecji to jeszcze bym się pofatygowała i Cię nawiedziła - a co!! ostatnio w Goeteborgu byłam w 2006r i od tamtej pory nie było okazji.


--------------------
Nasz skarbek Bartu?




i by? skarbek Kto?....
xxyy
piÄ…, 28 maj 2010 - 07:37
CYTAT(DOLOREZ @ Thu, 27 May 2010 - 23:14) *
jak to na lutówki przecież twoja kula potwierdziła że jestem styczniówką 04.gif 04.gif

Wiesz, na niej to tak nie zawsze mozna polegac 08.gif

Odwiedzicie nas w Danii. Raptem 1000km.

Agnieszka to sie juz pewno pakuje bo w weekend do Niemiec.

xxyy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,788
Dołączył: pon, 30 kwi 07 - 20:21
Nr użytkownika: 13,535




post piÄ…, 28 maj 2010 - 07:37
Post #36

CYTAT(DOLOREZ @ Thu, 27 May 2010 - 23:14) *
jak to na lutówki przecież twoja kula potwierdziła że jestem styczniówką 04.gif 04.gif

Wiesz, na niej to tak nie zawsze mozna polegac 08.gif

Odwiedzicie nas w Danii. Raptem 1000km.

Agnieszka to sie juz pewno pakuje bo w weekend do Niemiec.

owiwia7
piÄ…, 28 maj 2010 - 08:17
Hej dziewczyny icon_smile.gificon_smile.gif

Jak to fajnie, że wątek nam się rozrasta, atmosfera u nas zawsze była i jest niepowtarzalna, nie da sie ukryć.. często nie mam czasu pisać, ale praktycznie codziennie wchodzę i czytam.. to jak nałóg.. wiem, że mimo faktu, iż to w większej mierze znajomość wirtualna, to stoi za mną kilka osób, które mi dobrze życzą i za które ja z całych sił kciuki trzymam...

Co do działeczki, to jak tylko przystosujemy domek do użytku oczywiście robię grila icon_smile.gificon_smile.gif

Betina to działka na Rodzinnych Ogródkach Działkowych, ale pięknie położona, na tyle daleko od miasta, że jest cisza, spokój, natura a równocześnie na tyle blisko, że można nawet po pracy na dwie czy trzy godzinki wyskoczyć.. Jedyny nasz problem to domek, jest w strasznym stanie, ma ze 30 lat, śmierdzi stęchlizną jak piorun.. co prawda nocowaliśmy tam w zeszły weekend i w ten tez zamierzamy, ale wszystkie rzeczy, które przywieźliśmy do domu natychmast wymagały prania... ale damy radę.. dziś mój mąż jedzie z naszym znajomym wycenić ile by kosztowało postawienie nowego domku,
bo w tym remont raczej nie jest opłacalny. Zobaczymy icon_smile.gificon_smile.gif

Wenua to teraz za Ciebie trzeba mocno trzymać icon_smile.gificon_smile.gif

AiB a co z tym Twoim testowaniem, albo jestem ślepa albo nie zdradziłaś tajemnicy testu?? icon_smile.gif

Dolorez Leni macie jakieś preferencje dotyczące płci dzieciaczków??


owiwia7


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,451
Dołączył: wto, 13 mar 07 - 17:17
SkÄ…d: Wawa
Nr użytkownika: 11,929

GG:


post piÄ…, 28 maj 2010 - 08:17
Post #37

Hej dziewczyny icon_smile.gificon_smile.gif

Jak to fajnie, że wątek nam się rozrasta, atmosfera u nas zawsze była i jest niepowtarzalna, nie da sie ukryć.. często nie mam czasu pisać, ale praktycznie codziennie wchodzę i czytam.. to jak nałóg.. wiem, że mimo faktu, iż to w większej mierze znajomość wirtualna, to stoi za mną kilka osób, które mi dobrze życzą i za które ja z całych sił kciuki trzymam...

Co do działeczki, to jak tylko przystosujemy domek do użytku oczywiście robię grila icon_smile.gificon_smile.gif

Betina to działka na Rodzinnych Ogródkach Działkowych, ale pięknie położona, na tyle daleko od miasta, że jest cisza, spokój, natura a równocześnie na tyle blisko, że można nawet po pracy na dwie czy trzy godzinki wyskoczyć.. Jedyny nasz problem to domek, jest w strasznym stanie, ma ze 30 lat, śmierdzi stęchlizną jak piorun.. co prawda nocowaliśmy tam w zeszły weekend i w ten tez zamierzamy, ale wszystkie rzeczy, które przywieźliśmy do domu natychmast wymagały prania... ale damy radę.. dziś mój mąż jedzie z naszym znajomym wycenić ile by kosztowało postawienie nowego domku,
bo w tym remont raczej nie jest opłacalny. Zobaczymy icon_smile.gificon_smile.gif

Wenua to teraz za Ciebie trzeba mocno trzymać icon_smile.gificon_smile.gif

AiB a co z tym Twoim testowaniem, albo jestem ślepa albo nie zdradziłaś tajemnicy testu?? icon_smile.gif

Dolorez Leni macie jakieś preferencje dotyczące płci dzieciaczków??




--------------------


wenua
piÄ…, 28 maj 2010 - 09:02
Hello z ranka!

No no ale ruch w biznesie. Z tym lutym to wy sie nienapalajcie bo z tego co pamietam to ani Dolorez ani Leni nie mialy problemow z zachodzeniem w pierwsza ciaze a u nas to trwalo przez dwa lata takze nawet pomimo testow owu to nie bedzie takie chop siup

Dolorez a ja to co nie pasi zebyscie do nas przyjechali? Coto za diskryminacja?!! 06.gif nienie.gif a mnie poznac w realu to przygoda zycia 04.gif 04.gif 04.gif
wenua


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,431
Dołączył: nie, 19 lut 06 - 17:10
SkÄ…d: Szwecja
Nr użytkownika: 4,974




post piÄ…, 28 maj 2010 - 09:02
Post #38

Hello z ranka!

No no ale ruch w biznesie. Z tym lutym to wy sie nienapalajcie bo z tego co pamietam to ani Dolorez ani Leni nie mialy problemow z zachodzeniem w pierwsza ciaze a u nas to trwalo przez dwa lata takze nawet pomimo testow owu to nie bedzie takie chop siup

Dolorez a ja to co nie pasi zebyscie do nas przyjechali? Coto za diskryminacja?!! 06.gif nienie.gif a mnie poznac w realu to przygoda zycia 04.gif 04.gif 04.gif

--------------------
28.01.2008 Oliveczko jestes juz z nami nasz cudzie




06.04.2011 Emilek kochany tez juz z nami



07.11.2008 11t
DOLOREZ
piÄ…, 28 maj 2010 - 10:37
CYTAT(wenua @ Fri, 28 May 2010 - 08:02) *
Hello z ranka!

Dolorez a ja to co nie pasi zebyscie do nas przyjechali? Coto za diskryminacja?!! 06.gif nienie.gif a mnie poznac w realu to przygoda zycia 04.gif 04.gif 04.gif


z Tobą Wenua to żadna dyskryminacja - Ty to całkiem inna bajka jesteś - jak najbardziej chętnie Cię poznam w realu tyle tylko że za bardzo "ruchawa" jesteś 04.gif 04.gif i ciągle w rozjazdach. widzisz nawet ja na dupsku przysiadłam i prawie od roku dalszych wojaży nie mamy - jak nie budowa to teraz ciąża - także nawet wyjazdowy urlop poszedł na inny plan 06.gif ale co tam kiedyś nadrobimy 06.gif

DOLOREZ


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 691
Dołączył: nie, 03 cze 07 - 22:24
Skąd: W-wa - przedmieścia;)
Nr użytkownika: 14,735




post piÄ…, 28 maj 2010 - 10:37
Post #39

CYTAT(wenua @ Fri, 28 May 2010 - 08:02) *
Hello z ranka!

Dolorez a ja to co nie pasi zebyscie do nas przyjechali? Coto za diskryminacja?!! 06.gif nienie.gif a mnie poznac w realu to przygoda zycia 04.gif 04.gif 04.gif


z Tobą Wenua to żadna dyskryminacja - Ty to całkiem inna bajka jesteś - jak najbardziej chętnie Cię poznam w realu tyle tylko że za bardzo "ruchawa" jesteś 04.gif 04.gif i ciągle w rozjazdach. widzisz nawet ja na dupsku przysiadłam i prawie od roku dalszych wojaży nie mamy - jak nie budowa to teraz ciąża - także nawet wyjazdowy urlop poszedł na inny plan 06.gif ale co tam kiedyś nadrobimy 06.gif



--------------------
Nasz skarbek Bartu?




i by? skarbek Kto?....
xxyy
piÄ…, 28 maj 2010 - 11:30
CYTAT(wenua @ Fri, 28 May 2010 - 10:02) *
a mnie poznac w realu to przygoda zycia 04.gif 04.gif 04.gif


Wenua a Ty jestes project manager, czy w Twoim zakresie obowiazkow jest rowniez PR? icon_wink.gif
Wenua zajdziesz kiedy zajdziesz i na pewno bedzie to dobry czas, jak tak zyczeniowo ten luty ale nie ma sie co napinac co? icon_smile.gif


Owiwia, a mnie tam wsio rawno, choc nie widze sie jako mama dziewczynki. No ale mozna sie nauczyc no nie?
Raczej bylo w sama owulacje , a wlasciwie w ostatniej chwili, wiec chyba wieksze prawdopodobienstwo na chlopca.

Ten post edytował Leni pią, 28 maj 2010 - 11:31
xxyy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,788
Dołączył: pon, 30 kwi 07 - 20:21
Nr użytkownika: 13,535




post piÄ…, 28 maj 2010 - 11:30
Post #40

CYTAT(wenua @ Fri, 28 May 2010 - 10:02) *
a mnie poznac w realu to przygoda zycia 04.gif 04.gif 04.gif


Wenua a Ty jestes project manager, czy w Twoim zakresie obowiazkow jest rowniez PR? icon_wink.gif
Wenua zajdziesz kiedy zajdziesz i na pewno bedzie to dobry czas, jak tak zyczeniowo ten luty ale nie ma sie co napinac co? icon_smile.gif


Owiwia, a mnie tam wsio rawno, choc nie widze sie jako mama dziewczynki. No ale mozna sie nauczyc no nie?
Raczej bylo w sama owulacje , a wlasciwie w ostatniej chwili, wiec chyba wieksze prawdopodobienstwo na chlopca.
> ...:::::: NOWOROCZNE DZIECIACZKI część 9 ::::::..., BÄ™dzie Powtórka :) ---- StyczeÅ„ 2011 :)
Start new topic
Reply to this topic
101 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 26 kwi 2024 - 05:32
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama