Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
12 Stron V  « poprzednia 3 4 5 6 7 nastÄ™pna ostatnia   

pokoje dla dzieci - kolor,meble, dodatki

> 
anonimowy

Go??







post piÄ…, 01 kwi 2005 - 14:28
Post #81

Mamamona - dziekuje, czytalam w nocy i przeoczylam, jeszcze raz dziekuje. icon_biggrin.gif
lula
piÄ…, 01 kwi 2005 - 14:30
dziekuje, to ja bylam, zapomnialam znowu sie zalogowac
lula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 205
Dołączył: nie, 25 lip 04 - 18:46
Nr użytkownika: 1,955




post piÄ…, 01 kwi 2005 - 14:30
Post #82

dziekuje, to ja bylam, zapomnialam znowu sie zalogowac
semi
czw, 14 kwi 2005 - 00:11
DZiewczyny, czy któraś z was podawała link do strony polskiego producenta łóżek piętrowych? Takich ze zjeżdżalnią i żurawiem, w róznych kombinacjach, także na poddasze? Super te łózka były i choć ceny nie do przeskoczenia to choć pomysł bym podpatrzyła. Ale niestety - adres jak kamień w wodę. Nie mogę znaleźć icon_sad.gif . Gdyby któras wiedziała, o co mi chodzi i mogła podać - bardzo proszę.
semi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,114
Dołączył: pon, 28 lut 05 - 22:27
SkÄ…d: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 2,781




post czw, 14 kwi 2005 - 00:11
Post #83

DZiewczyny, czy któraś z was podawała link do strony polskiego producenta łóżek piętrowych? Takich ze zjeżdżalnią i żurawiem, w róznych kombinacjach, także na poddasze? Super te łózka były i choć ceny nie do przeskoczenia to choć pomysł bym podpatrzyła. Ale niestety - adres jak kamień w wodę. Nie mogę znaleźć icon_sad.gif . Gdyby któras wiedziała, o co mi chodzi i mogła podać - bardzo proszę.
Litka
czw, 14 kwi 2005 - 00:21
zobacz tutaj
Litka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,408
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:37
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 194

GG:


post czw, 14 kwi 2005 - 00:21
Post #84

zobacz tutaj
semi
czw, 14 kwi 2005 - 09:35
Lidka , dziękuję!!!! icon_biggrin.gif
semi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,114
Dołączył: pon, 28 lut 05 - 22:27
SkÄ…d: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 2,781




post czw, 14 kwi 2005 - 09:35
Post #85

Lidka , dziękuję!!!! icon_biggrin.gif
kasia_wp
śro, 13 lip 2005 - 12:39
Wątek troszkę stary ale znalazłam taki adres : www.pietrus.pl. Mebelki wyglądają fajnie i sporo jest piętrowych, zresztą nazwa Piętrus sama za siebie mówi. Pozdrawiam,Kasia icon_biggrin.gif
kasia_wp


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 23
Dołączył: wto, 17 cze 03 - 14:58
Skąd: Wrocław ( Ślęza)
Nr użytkownika: 835

GG:


post śro, 13 lip 2005 - 12:39
Post #86

Wątek troszkę stary ale znalazłam taki adres : www.pietrus.pl. Mebelki wyglądają fajnie i sporo jest piętrowych, zresztą nazwa Piętrus sama za siebie mówi. Pozdrawiam,Kasia icon_biggrin.gif
oliweczkas
czw, 21 lip 2005 - 18:48
Ja wybrałam dla Zuzi do pokoju farbę coś pomiędzy różowym a wrzosowym. Mebelki jej kupimy jak będzie chodziła do przedszkola. Narazie wystarczy szafka na ubranka i skrzynia na zabawki.
oliweczkas


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,665
Dołączył: wto, 28 wrz 04 - 16:40
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,135

GG:


post czw, 21 lip 2005 - 18:48
Post #87

Ja wybrałam dla Zuzi do pokoju farbę coś pomiędzy różowym a wrzosowym. Mebelki jej kupimy jak będzie chodziła do przedszkola. Narazie wystarczy szafka na ubranka i skrzynia na zabawki.

--------------------
Oliwia- mamusia Zuzinka (17.01.2005) i Błażejka (20.04.2015) żona Darka (od 6.09.2003 )


Pusiuniu-biegaj sobie szczęśliwie po niebieskich łąkach [*] Zawsze będziemy Cię kochać.
Politea
czw, 15 gru 2005 - 12:03
To też się podepnę;-)
https://www.bogfran.pl/index.php?s=6&Katego...eId=106&lang=Pl
Politea


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 565
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 21:28
SkÄ…d: Olesin prawie
Nr użytkownika: 154

GG:


post czw, 15 gru 2005 - 12:03
Post #88

To też się podepnę;-)
https://www.bogfran.pl/index.php?s=6&Katego...eId=106&lang=Pl

--------------------




--
Pozdrawiam,
Politea
użytkownik usunięty

Go??







post czw, 15 gru 2005 - 23:08
Post #89

[post usunięty]
użytkownik usunięty

Go??







post piÄ…, 16 gru 2005 - 00:26
Post #90

[post usunięty]
Coffee
śro, 04 sty 2006 - 15:52
zrobilismy nasz maly pokoik dla synka
teraz jeszcze jestesmy przed kupnem tapczanu/sofki...
najpierw musimy odsprzedac lozeczko wink.gif










a w okno myslalam jakas krotka firanke, a raczej bardzo krotki woal..granatowy
Coffee


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,294
Dołączył: pon, 07 lip 03 - 15:01
SkÄ…d: Londyn -Torun
Nr użytkownika: 887




post śro, 04 sty 2006 - 15:52
Post #91

zrobilismy nasz maly pokoik dla synka
teraz jeszcze jestesmy przed kupnem tapczanu/sofki...
najpierw musimy odsprzedac lozeczko wink.gif










a w okno myslalam jakas krotka firanke, a raczej bardzo krotki woal..granatowy

--------------------






"Ludzie s?abi zwykle nie wybaczaj? - to przywilej ludzi silnych "
zilka
sob, 06 sty 2007 - 21:12
A ja wyciągnę temat, może ktoś jeszcze jakieś ładne fotki podrzuci? icon_biggrin.gif
zilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,549
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 10:20
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 160




post sob, 06 sty 2007 - 21:12
Post #92

A ja wyciągnę temat, może ktoś jeszcze jakieś ładne fotki podrzuci? icon_biggrin.gif

--------------------
córki dwie, 2002 i 2007
katna
nie, 07 sty 2007 - 22:51
zobaczcie co znalazłam icon_rolleyes.gif
to dopiero spanie dla księżniczki icon_smile.gif



i jeszcze takie pomysły:











katna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 551
Dołączył: czw, 12 maj 05 - 11:17
Nr użytkownika: 3,128




post nie, 07 sty 2007 - 22:51
Post #93

zobaczcie co znalazłam icon_rolleyes.gif
to dopiero spanie dla księżniczki icon_smile.gif



i jeszcze takie pomysły:













--------------------
Kasia, mama Natalki ( 8 kwietnia 2004r. )
semi
nie, 07 sty 2007 - 23:16
Coffee, śliczny pokoik:)
semi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,114
Dołączył: pon, 28 lut 05 - 22:27
SkÄ…d: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 2,781




post nie, 07 sty 2007 - 23:16
Post #94

Coffee, śliczny pokoik:)

--------------------
L. 20.12.2000
A. 19.10.2008

https://www.fotorelacja.com/ Relacja pogodowa z Wybrzeża Rewalskiego

Monique
piÄ…, 12 sty 2007 - 07:57
Ech, jak sie tak patrzy na te cuda, to az sie cieplo na sercu robi i tez by sie chcialo dla swojego szkraba zrobic takie pieknosci.
Sluchajcie, jestem wlasnie przed przerobka pokoju-kiszki(dlugi i pieronsko nieustawny) z obecnego "biura", na pokoj dla synka. Pokoj ma jedna sciane cala w boazerii drzewnianej icon_confused.gif . DLa mnie szczerze mowiac to koszmarek, w ogole juz mam tego drewienka dosyc, podobno mowi sie ze drewno nadaje pokojom, mieszkaniu taki efekt ciepla, przytulnosci, itp, ale mnie sie on juz w ogole nie widzi. Dla mnie to ono optycznie zmniejsza powierzchnie. No ale podobno tez tlumi halasy(potwierdzacie?), a ta nasza to akurat sciana z sasiadami.
No i mam problem bo ja chcialabym ta sciane rozebrac, pomalowac ewentualnie wytapetowac pokoik, no a moj szanowny drugi połówek mowi ze sciana ma zostac. No i co ja mam zrobic? Nawet jesli ja zostawic, to czy spotkalyscie sie z jakas przerobka takich scian z boazerii, nie wiem , pomalowac to cholerstwo czy co? Jaki to da efekt?
Namieszalam troche, ale mam nadzieje ze zrozumiecie o co mi biega icon_biggrin.gif
Monique


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 223
Dołączył: pią, 03 mar 06 - 08:12
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 5,123




post piÄ…, 12 sty 2007 - 07:57
Post #95

Ech, jak sie tak patrzy na te cuda, to az sie cieplo na sercu robi i tez by sie chcialo dla swojego szkraba zrobic takie pieknosci.
Sluchajcie, jestem wlasnie przed przerobka pokoju-kiszki(dlugi i pieronsko nieustawny) z obecnego "biura", na pokoj dla synka. Pokoj ma jedna sciane cala w boazerii drzewnianej icon_confused.gif . DLa mnie szczerze mowiac to koszmarek, w ogole juz mam tego drewienka dosyc, podobno mowi sie ze drewno nadaje pokojom, mieszkaniu taki efekt ciepla, przytulnosci, itp, ale mnie sie on juz w ogole nie widzi. Dla mnie to ono optycznie zmniejsza powierzchnie. No ale podobno tez tlumi halasy(potwierdzacie?), a ta nasza to akurat sciana z sasiadami.
No i mam problem bo ja chcialabym ta sciane rozebrac, pomalowac ewentualnie wytapetowac pokoik, no a moj szanowny drugi połówek mowi ze sciana ma zostac. No i co ja mam zrobic? Nawet jesli ja zostawic, to czy spotkalyscie sie z jakas przerobka takich scian z boazerii, nie wiem , pomalowac to cholerstwo czy co? Jaki to da efekt?
Namieszalam troche, ale mam nadzieje ze zrozumiecie o co mi biega icon_biggrin.gif

--------------------

sdw
piÄ…, 12 sty 2007 - 08:04
Pomalować można, wygląda jak pomalowane drewno icon_lol.gif Nienajgorzej. Hałaś tłumi, to fakt. Ja bym, póki co, nie ruszała. Ale jestem zapewne skrzywiona, bo mój Syn szanowny jest najgorszą odmianą dewastatora domowego. Swieżo po,malowaną ścianę ozdobił picassem w dwie godziny po nałozeniu drugiej warstwy farby icon_mad.gif IMHO, jak najmniej pieniedzy wkładac nim wyrośnie z wieku niszczycielskiego. Czyli tak do dwudziestki mniej wiecej icon_lol.gif
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post piÄ…, 12 sty 2007 - 08:04
Post #96

Pomalować można, wygląda jak pomalowane drewno icon_lol.gif Nienajgorzej. Hałaś tłumi, to fakt. Ja bym, póki co, nie ruszała. Ale jestem zapewne skrzywiona, bo mój Syn szanowny jest najgorszą odmianą dewastatora domowego. Swieżo po,malowaną ścianę ozdobił picassem w dwie godziny po nałozeniu drugiej warstwy farby icon_mad.gif IMHO, jak najmniej pieniedzy wkładac nim wyrośnie z wieku niszczycielskiego. Czyli tak do dwudziestki mniej wiecej icon_lol.gif

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
zilka
piÄ…, 12 sty 2007 - 08:37
CYTAT(Monique)
No i mam problem bo ja chcialabym ta sciane rozebrac, pomalowac ewentualnie wytapetowac pokoik, no a moj szanowny drugi połówek mowi ze sciana ma zostac. No i co ja mam zrobic? Nawet jesli ja zostawic, to czy spotkalyscie sie z jakas przerobka takich scian z boazerii, nie wiem , pomalowac to cholerstwo czy co? Jaki to da efekt?  


Monique ze mnie żaden "zrób to sam" ale może dałoby się zedrzeć lakier czy co tam jest na wierzchu, zeszlifować do żywego drewna i zabejcować na jakis miły kolor?

I znaleźć jakiś złoty środek, nie wszystkie dzieci są niszczycielami a nawet jeśli to nie oznacza, że mają mieszkać w ponurych norach icon_wink.gif nie tkniętych remontem dlatego, że mogą coś zniszczyć. Remontować można dla dzieci i dla siebie, polecam to pierwsze icon_wink.gif icon_lol.gif (to nie specjalnie do Ciebie Wiola, Ciebie akurat o to nie podejrzewam)
zilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,549
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 10:20
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 160




post piÄ…, 12 sty 2007 - 08:37
Post #97

CYTAT(Monique)
No i mam problem bo ja chcialabym ta sciane rozebrac, pomalowac ewentualnie wytapetowac pokoik, no a moj szanowny drugi połówek mowi ze sciana ma zostac. No i co ja mam zrobic? Nawet jesli ja zostawic, to czy spotkalyscie sie z jakas przerobka takich scian z boazerii, nie wiem , pomalowac to cholerstwo czy co? Jaki to da efekt?  


Monique ze mnie żaden "zrób to sam" ale może dałoby się zedrzeć lakier czy co tam jest na wierzchu, zeszlifować do żywego drewna i zabejcować na jakis miły kolor?

I znaleźć jakiś złoty środek, nie wszystkie dzieci są niszczycielami a nawet jeśli to nie oznacza, że mają mieszkać w ponurych norach icon_wink.gif nie tkniętych remontem dlatego, że mogą coś zniszczyć. Remontować można dla dzieci i dla siebie, polecam to pierwsze icon_wink.gif icon_lol.gif (to nie specjalnie do Ciebie Wiola, Ciebie akurat o to nie podejrzewam)

--------------------
córki dwie, 2002 i 2007
Mika
piÄ…, 12 sty 2007 - 08:49
zabic boazerie plytami gipsowymi i nie bedzie widac-bedzie i boazeria (dla meza) i gladka sciana(dla ciebie) wink.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post piÄ…, 12 sty 2007 - 08:49
Post #98

zabic boazerie plytami gipsowymi i nie bedzie widac-bedzie i boazeria (dla meza) i gladka sciana(dla ciebie) wink.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
sdw
piÄ…, 12 sty 2007 - 09:28
Zilka, ja własnie gryzę orzech twardy jak diabli. Orzech nazwya sie remont pokoju dziecięcego. Rok temu zrobiłam im pokój idąc po najmniejszej linii oporu i tnąc koszty do bólu. Doszorowałam tapetę niemal na glanc icon_wink.gif , nad meblami pamiętającymi epokę realnego socjalizmu spędziałam miesiąc(!!!) - obdrapując z politury, malując, dekupażując, skręcając, i tak dalej. Pólki, półeczki, kosze na zabawki, wszystko prawie co niezbędne zrobiłam sama. Efekt był prawie imponujący icon_wink.gif Przez miesiąc icon_evil.gif Po czym mój syn przy czynnym udziale sióstr, odmalował pokój po swojemu. Czyściłam, zamalowywałam abarot. Znów na miesiac icon_evil.gif Dałam sobie spokój. Ostatnio chyba wenę stracił, bo maże mniej a prawie wcale. Powoli przymierzam się więc do remontu normalnego. Ale aż sie boję pomyśleć, ze ja kupię meble a on je ozdobi.

Wczoraj w przypływie natchnienia sprawdzał czy zejdzie zakreślacz ze ściany. Na szczęście jeszcze tej nie tkniętej strukturą. Chyba bym zatłukła icon_wink.gif
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post piÄ…, 12 sty 2007 - 09:28
Post #99

Zilka, ja własnie gryzę orzech twardy jak diabli. Orzech nazwya sie remont pokoju dziecięcego. Rok temu zrobiłam im pokój idąc po najmniejszej linii oporu i tnąc koszty do bólu. Doszorowałam tapetę niemal na glanc icon_wink.gif , nad meblami pamiętającymi epokę realnego socjalizmu spędziałam miesiąc(!!!) - obdrapując z politury, malując, dekupażując, skręcając, i tak dalej. Pólki, półeczki, kosze na zabawki, wszystko prawie co niezbędne zrobiłam sama. Efekt był prawie imponujący icon_wink.gif Przez miesiąc icon_evil.gif Po czym mój syn przy czynnym udziale sióstr, odmalował pokój po swojemu. Czyściłam, zamalowywałam abarot. Znów na miesiac icon_evil.gif Dałam sobie spokój. Ostatnio chyba wenę stracił, bo maże mniej a prawie wcale. Powoli przymierzam się więc do remontu normalnego. Ale aż sie boję pomyśleć, ze ja kupię meble a on je ozdobi.

Wczoraj w przypływie natchnienia sprawdzał czy zejdzie zakreślacz ze ściany. Na szczęście jeszcze tej nie tkniętej strukturą. Chyba bym zatłukła icon_wink.gif

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
Monia25
wto, 31 mar 2009 - 11:20
moje propozycje:




a dla chlopcow:
Monia25


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 412
Dołączył: czw, 16 lut 06 - 13:25
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 4,942




post wto, 31 mar 2009 - 11:20
Post #100

moje propozycje:




a dla chlopcow:


--------------------
24.10.2006 :D


05.06.2008 :D
> pokoje dla dzieci - kolor,meble, dodatki
Start new topic
Reply to this topic
12 Stron V  « poprzednia 3 4 5 6 7 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 25 maj 2024 - 00:46
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama