Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Mistrzostwa w piłce nożnej 2006

> 
Magdula
śro, 02 mar 2005 - 20:02
Pisze w imieniu męża...
Czy znacie strone na której można zamówić bilety na mistrzostwa, a może ktoś się wybiera i wie co i jak?
Pozdrawiam wszystkich tatusiów forumowych!!!
Magdula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,576
Dołączył: pią, 06 sie 04 - 21:31
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,995

GG:


post śro, 02 mar 2005 - 20:02
Post #1

Pisze w imieniu męża...
Czy znacie strone na której można zamówić bilety na mistrzostwa, a może ktoś się wybiera i wie co i jak?
Pozdrawiam wszystkich tatusiów forumowych!!!

--------------------
Ewa (2004) i Marysia (2008) lubię paseczki, ale nie chce mi się ich robić

Mój dom :) bardzo nie aktualny link
mikmister
pon, 19 cze 2006 - 22:43
Mam nadzieje, że jednak nie pojechaliście na te mistrzostwa, wiadomo dlaczego icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif

TOTALNA PORAŻKA !
mikmister


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: pon, 19 cze 06 - 22:02
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 6,324




post pon, 19 cze 2006 - 22:43
Post #2

Mam nadzieje, że jednak nie pojechaliście na te mistrzostwa, wiadomo dlaczego icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif

TOTALNA PORAŻKA !
Magdula
wto, 20 cze 2006 - 22:56
Staraliśmy się zdobyć bilety ale się nie udało.
Jakoś nie chcieliśmy jechać na Polske (czemu myślę że chodzi ci o grę naszych icon_rolleyes.gif ) bo lubimy pokibicować tak na luzie drużynie która akurat ładniej gra i zasługuje na bramki. Na występach naszej reprezentacji czuję się zobowiązana im kibicować, a potem się denerwuje i po co mi to. Nie chodzi nawet o wyniki ich spotkań, po prostu się nie bawie.
Magdula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,576
Dołączył: pią, 06 sie 04 - 21:31
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,995

GG:


post wto, 20 cze 2006 - 22:56
Post #3

Staraliśmy się zdobyć bilety ale się nie udało.
Jakoś nie chcieliśmy jechać na Polske (czemu myślę że chodzi ci o grę naszych icon_rolleyes.gif ) bo lubimy pokibicować tak na luzie drużynie która akurat ładniej gra i zasługuje na bramki. Na występach naszej reprezentacji czuję się zobowiązana im kibicować, a potem się denerwuje i po co mi to. Nie chodzi nawet o wyniki ich spotkań, po prostu się nie bawie.

--------------------
Ewa (2004) i Marysia (2008) lubię paseczki, ale nie chce mi się ich robić

Mój dom :) bardzo nie aktualny link
screem
wto, 27 cze 2006 - 09:32
nie wiem czy uda mi sie tu rozkrecic ten tread sportowy za duzo kobiet tu icon_razz.gif

ale jak narazie jestem zawiedziony praca sedziow na mundialu ... jezeli wejdzie ktos ze mna w dyskusje to ja tez sie rozkrece


peace wink.gif
screem


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 13
Dołączył: wto, 27 cze 06 - 09:05
SkÄ…d: Trn
Nr użytkownika: 6,429

GG:


post wto, 27 cze 2006 - 09:32
Post #4

nie wiem czy uda mi sie tu rozkrecic ten tread sportowy za duzo kobiet tu icon_razz.gif

ale jak narazie jestem zawiedziony praca sedziow na mundialu ... jezeli wejdzie ktos ze mna w dyskusje to ja tez sie rozkrece


peace wink.gif
Sokolica
śro, 05 lip 2006 - 22:53
Nikt się nie wdał w dyskusję, a szkoda icon_biggrin.gif . Ogólnie mistrzostwa są ciekawe i czasem zaskakujące. W momencie gdy to pisze właśnie odpada Portugalia. Kibicowałam im, ale zdawałam sobie sprawę, że z grającą coraz lepiej w tym mundialu Francją bedzie im cięzko. Francuzów też lubię więc jest ok icon_biggrin.gif .
Sokolica


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 565
Dołączył: pon, 06 gru 04 - 11:00
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,384

GG:


post śro, 05 lip 2006 - 22:53
Post #5

Nikt się nie wdał w dyskusję, a szkoda icon_biggrin.gif . Ogólnie mistrzostwa są ciekawe i czasem zaskakujące. W momencie gdy to pisze właśnie odpada Portugalia. Kibicowałam im, ale zdawałam sobie sprawę, że z grającą coraz lepiej w tym mundialu Francją bedzie im cięzko. Francuzów też lubię więc jest ok icon_biggrin.gif .

--------------------
Ju (2004), Ma (2005)
Always look on the bright side of life.
> Mistrzostwa w piÅ‚ce nożnej 2006
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 23 maj 2024 - 09:19
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama