Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
8 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia   

Mamy z Koszalina witam :)

> 
olmy
piÄ…, 22 gru 2006 - 16:01
dzięki Analda .....
chyba teraz to już wole posiedziec jeszcze w domu niż na świeta iść do szpitala. A rodzic bede chyba w koszałkowie chociaz przeraża mnie perspektywa lezenia wśród starych mebli i farb (bo jest remont oddziału) bez żadnych wizyt i tak dalej...ale w sytuacji kiedy moja Zośka sie przeterminowała musze postawić na opieke dla dzidzisia anie socjal dla siebie. Szpital w Koszalinie ma najlepszy sprzet jesli chodzi o pierwsza pomoc dla maleństwa....i nnie chce ryzykować
olmy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 556
Dołączył: pon, 02 sty 06 - 16:33
SkÄ…d: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 4,437




post piÄ…, 22 gru 2006 - 16:01
Post #21

dzięki Analda .....
chyba teraz to już wole posiedziec jeszcze w domu niż na świeta iść do szpitala. A rodzic bede chyba w koszałkowie chociaz przeraża mnie perspektywa lezenia wśród starych mebli i farb (bo jest remont oddziału) bez żadnych wizyt i tak dalej...ale w sytuacji kiedy moja Zośka sie przeterminowała musze postawić na opieke dla dzidzisia anie socjal dla siebie. Szpital w Koszalinie ma najlepszy sprzet jesli chodzi o pierwsza pomoc dla maleństwa....i nnie chce ryzykować

--------------------


olmy
piÄ…, 22 gru 2006 - 16:04
hm...meggi jestem zaskoczona..na jakim wydziale jesli można wiedzieć ?
olmy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 556
Dołączył: pon, 02 sty 06 - 16:33
SkÄ…d: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 4,437




post piÄ…, 22 gru 2006 - 16:04
Post #22

hm...meggi jestem zaskoczona..na jakim wydziale jesli można wiedzieć ?

--------------------


meggie
piÄ…, 22 gru 2006 - 18:00
mechaniczny icon_smile.gif

a jesli chodzi o porodowke, to ostatnio wklejalam linka ze w zachpom sa dobre porodowki i pisali o kolobrzegu, poszukaj na ostatnich stronkach grudnia

ewentualnie jutro (tj w sobote) w gazecie wyborczej bedzie dodatek "rodzic po ludzku" i tam opinie na temat wsztstkich porodowek w polsce
meggie


Grupa: Zbanowani
Postów: 1,526
Dołączył: czw, 11 maj 06 - 19:56
Nr użytkownika: 5,819




post piÄ…, 22 gru 2006 - 18:00
Post #23

mechaniczny icon_smile.gif

a jesli chodzi o porodowke, to ostatnio wklejalam linka ze w zachpom sa dobre porodowki i pisali o kolobrzegu, poszukaj na ostatnich stronkach grudnia

ewentualnie jutro (tj w sobote) w gazecie wyborczej bedzie dodatek "rodzic po ludzku" i tam opinie na temat wsztstkich porodowek w polsce
olmy
sob, 23 gru 2006 - 12:47
Dzieki Meggi,
wiem że Kołobrzeg ma drudie miejsce ale jesli chodzi socjal dla matek
dla dzieici lepiej wypada Koszalin a ja juz pewnie trafiÄ™ na patalogie a tam jest w miarÄ™ dobrze icon_smile.gif
olmy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 556
Dołączył: pon, 02 sty 06 - 16:33
SkÄ…d: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 4,437




post sob, 23 gru 2006 - 12:47
Post #24

Dzieki Meggi,
wiem że Kołobrzeg ma drudie miejsce ale jesli chodzi socjal dla matek
dla dzieici lepiej wypada Koszalin a ja juz pewnie trafiÄ™ na patalogie a tam jest w miarÄ™ dobrze icon_smile.gif

--------------------


Martalka
sob, 23 gru 2006 - 22:27
Olmy, remont? No, potrzebny, potrzebny w naszym szpitalu icon_wink.gif
Możliwe, że trafisz na patologię, ale chyba ciąży, bo to przez przeternimowanie (tak?). A w zasadzie czemu wrózysz sobie oddział patologii? Przecież jesteś dopiero przeterminowana 1 dzień. Pewnie na dniach się rozdwoicie bez problemów. Po porodzie na noworodki trafisz, więc norma.
Co do odwiedzin, to jak się dobrze wskoczy, to mozna wykupić sobie pojedyńczy pokoik, a tam odwiedziny normalnie w Twojej sali. Dwa lata temu kosztowało to 50 zł na dobę. Zdzierstwo.
Może po remoncie będzie lepiej z odwiedzinami.
Martalka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,479
Dołączył: wto, 31 sie 04 - 22:31
Skąd: zza kanału
Nr użytkownika: 2,054




post sob, 23 gru 2006 - 22:27
Post #25

Olmy, remont? No, potrzebny, potrzebny w naszym szpitalu icon_wink.gif
Możliwe, że trafisz na patologię, ale chyba ciąży, bo to przez przeternimowanie (tak?). A w zasadzie czemu wrózysz sobie oddział patologii? Przecież jesteś dopiero przeterminowana 1 dzień. Pewnie na dniach się rozdwoicie bez problemów. Po porodzie na noworodki trafisz, więc norma.
Co do odwiedzin, to jak się dobrze wskoczy, to mozna wykupić sobie pojedyńczy pokoik, a tam odwiedziny normalnie w Twojej sali. Dwa lata temu kosztowało to 50 zł na dobę. Zdzierstwo.
Może po remoncie będzie lepiej z odwiedzinami.

--------------------
2004, 2008, 2010, 2012 :)
Martalka
piÄ…, 29 gru 2006 - 22:19
Olmy rozdwojona! Gratulacje!
Martalka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,479
Dołączył: wto, 31 sie 04 - 22:31
Skąd: zza kanału
Nr użytkownika: 2,054




post piÄ…, 29 gru 2006 - 22:19
Post #26

Olmy rozdwojona! Gratulacje!

--------------------
2004, 2008, 2010, 2012 :)
beata_77
sob, 13 sty 2007 - 22:31
Ale dlaczego padł?

Cierpliwość jest cnotą boską
Ja w szpitalu dowiedziałam się o tej stronie. Ciężko tutaj się zaklimatyzować, ponieważ mamy są tutaj od kilku lat, znają się doskonale i wiedzą o każdym bączku swoich pociech.

O mnie.
4.10.2006 powiłam moją naj najcudowniejszą córunię Natalię. To moje pierwsze dziecko. Rodziłam w Miastku. Koszalin nie ma najlepszej opini - www.rodzicpoludzku.pl. Jestem bardzo zadowolona.

Mam 30 lat i mnóstwo pomysłów do rozmów.

Piszcie dziewczyny

Czekam
Beata icon_lol.gif icon_razz.gif wink.gif
beata_77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,198
Dołączył: sob, 13 sty 07 - 10:34
SkÄ…d: Irlandia
Nr użytkownika: 9,923

GG:


post sob, 13 sty 2007 - 22:31
Post #27

Ale dlaczego padł?

Cierpliwość jest cnotą boską
Ja w szpitalu dowiedziałam się o tej stronie. Ciężko tutaj się zaklimatyzować, ponieważ mamy są tutaj od kilku lat, znają się doskonale i wiedzą o każdym bączku swoich pociech.

O mnie.
4.10.2006 powiłam moją naj najcudowniejszą córunię Natalię. To moje pierwsze dziecko. Rodziłam w Miastku. Koszalin nie ma najlepszej opini - www.rodzicpoludzku.pl. Jestem bardzo zadowolona.

Mam 30 lat i mnóstwo pomysłów do rozmów.

Piszcie dziewczyny

Czekam
Beata icon_lol.gif icon_razz.gif wink.gif
Martalka
sob, 13 sty 2007 - 23:24
Witaj Beata icon_smile.gif
Wątek niby padł, ale jak widac są szanse na jakiś ruch, choćby niemrawy icon_wink.gif

To że w Koszalinie warunki szpitalne są kiepskie, to wiem z autopsji, nie omieszkałam opisać moich wrażeń w tej edycji "rodzić po ludzku". Ja urodziłam synka 2 lata temu.
Teraz jest remont, mam nadzieję, że po nim choć warunki pobytu tam się poprawią, bo na zmianę nastawienia niektórych osób z personelu za bardzo bym nie liczyła icon_wink.gif

Mieliśmy też okazję, nie dalej jak wczoraj i przedwczoraj, pobyć na Chirugii dziecięcej ( z naszym synkiem). Wrażenia mam lepsze niż z noworodków, ale może też dlatego, że byliśmy tam krótko i nie zdążyłam złapać dołka.

Pozdrawiam
Martalka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,479
Dołączył: wto, 31 sie 04 - 22:31
Skąd: zza kanału
Nr użytkownika: 2,054




post sob, 13 sty 2007 - 23:24
Post #28

Witaj Beata icon_smile.gif
Wątek niby padł, ale jak widac są szanse na jakiś ruch, choćby niemrawy icon_wink.gif

To że w Koszalinie warunki szpitalne są kiepskie, to wiem z autopsji, nie omieszkałam opisać moich wrażeń w tej edycji "rodzić po ludzku". Ja urodziłam synka 2 lata temu.
Teraz jest remont, mam nadzieję, że po nim choć warunki pobytu tam się poprawią, bo na zmianę nastawienia niektórych osób z personelu za bardzo bym nie liczyła icon_wink.gif

Mieliśmy też okazję, nie dalej jak wczoraj i przedwczoraj, pobyć na Chirugii dziecięcej ( z naszym synkiem). Wrażenia mam lepsze niż z noworodków, ale może też dlatego, że byliśmy tam krótko i nie zdążyłam złapać dołka.

Pozdrawiam

--------------------
2004, 2008, 2010, 2012 :)
beata_77
nie, 21 sty 2007 - 09:17
Warunki muszą się poprawić. W końcu mamy XXI wiek i to w końcu jest szpital.

Co do personelu, to siedzą te zdesperowane kobietki, które nie mogą wyjechać za granice i zarabiać jak Bóg przykazał i liczą, ile to one by miały i aż się włos na du...ie jeży z nerwów. Szczerze im współczuję, bo usłyszałam decyzję Ministra Zdrowia że przez kolejny rok nie moga liczyć na większe zarobki.

Skandal
beata_77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,198
Dołączył: sob, 13 sty 07 - 10:34
SkÄ…d: Irlandia
Nr użytkownika: 9,923

GG:


post nie, 21 sty 2007 - 09:17
Post #29

Warunki muszą się poprawić. W końcu mamy XXI wiek i to w końcu jest szpital.

Co do personelu, to siedzą te zdesperowane kobietki, które nie mogą wyjechać za granice i zarabiać jak Bóg przykazał i liczą, ile to one by miały i aż się włos na du...ie jeży z nerwów. Szczerze im współczuję, bo usłyszałam decyzję Ministra Zdrowia że przez kolejny rok nie moga liczyć na większe zarobki.

Skandal

--------------------
Mama Natalci(6) i Adasia(3)
Martalka
nie, 21 sty 2007 - 11:05
Wiadomo, że pielęgniarki nie zarabiają kokosów, ale przecież nie mozna ludzi traktować przedmiotowo i jak zbędny balast, tylko dlatego, że samemu zarabia się niewystarczająco icon_eek.gif

Ja to bym dopiero miała pratekst, aby traktowac uczniów jak pomiotło!

Ja szczerze liczę na to, że człowiek potrafi zachowac się po ludzku z odrobiną empati. Nie miałam wielu okazji przebywac w szpitalach, na szczęście!, ale na noworodkach empatii był duży deficyt! icon_sad.gif
Martalka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,479
Dołączył: wto, 31 sie 04 - 22:31
Skąd: zza kanału
Nr użytkownika: 2,054




post nie, 21 sty 2007 - 11:05
Post #30

Wiadomo, że pielęgniarki nie zarabiają kokosów, ale przecież nie mozna ludzi traktować przedmiotowo i jak zbędny balast, tylko dlatego, że samemu zarabia się niewystarczająco icon_eek.gif

Ja to bym dopiero miała pratekst, aby traktowac uczniów jak pomiotło!

Ja szczerze liczę na to, że człowiek potrafi zachowac się po ludzku z odrobiną empati. Nie miałam wielu okazji przebywac w szpitalach, na szczęście!, ale na noworodkach empatii był duży deficyt! icon_sad.gif

--------------------
2004, 2008, 2010, 2012 :)
Justine_Ch
wto, 30 sty 2007 - 21:34
Cześć Wam :0)
Może jeszcze zaglądacie tu czasem? icon_wink.gif
Ja pochodzę z Kołobrzegu, od czerwca 2006 mieszkam w Karlinie, a od 1,5 roku studiuję w Koszalinie icon_biggrin.gif Jestem jeszcze smarkula, bo w sierpniu skończę dopiero 22 lata, ale myślę, że mozna ze mną pogadać na poziomie ;P Dziś 2 test pokazał mi II krechy icon_smile.gif Termin mam na październik icon_smile.gif Ale czekam na potwierdzenie u ginekologa (9 lutego wizyta)
Pozdrawiam Was serdecznie icon_biggrin.gif
Justine_Ch


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,002
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 11:26
SkÄ…d: Karlino
Nr użytkownika: 10,047




post wto, 30 sty 2007 - 21:34
Post #31

Cześć Wam :0)
Może jeszcze zaglądacie tu czasem? icon_wink.gif
Ja pochodzę z Kołobrzegu, od czerwca 2006 mieszkam w Karlinie, a od 1,5 roku studiuję w Koszalinie icon_biggrin.gif Jestem jeszcze smarkula, bo w sierpniu skończę dopiero 22 lata, ale myślę, że mozna ze mną pogadać na poziomie ;P Dziś 2 test pokazał mi II krechy icon_smile.gif Termin mam na październik icon_smile.gif Ale czekam na potwierdzenie u ginekologa (9 lutego wizyta)
Pozdrawiam Was serdecznie icon_biggrin.gif

--------------------
Cieszę się małżeństwem od 17 czerwca 2006r :0)





beata_77
piÄ…, 02 lut 2007 - 21:53
Witaj Justine_Ch

Zaglądamy tu czasmi, ale z tego co widze to układanka i skojarzenia ciesza sie najwiekszym powodzeniem. icon_sad.gif

Rzucmy jakis fajny temat to moze cos sie bedzie działo.

Temat szpitali za bardzo denerwuje.

A moja córcia ma cztery miesiace i juz od tygodnia probuje usiasc. Nie wiem czy to oby nie za wczesnie. icon_rolleyes.gif

Wogule jakos wszystko robi szybko. Kolezanka z która rodziłam ma synka, ktory z pozycji płaskiej na pleckach nie podnosi jeszcze główki.

Jestem obecnie w fazie zmiany mleka modyfikowanego na nastepnie. Rozstraja sie bardzo, bo weszły kaszki i przeciery.

Jak to było z Waszymi Szkrabami?

icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
beata_77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,198
Dołączył: sob, 13 sty 07 - 10:34
SkÄ…d: Irlandia
Nr użytkownika: 9,923

GG:


post piÄ…, 02 lut 2007 - 21:53
Post #32

Witaj Justine_Ch

Zaglądamy tu czasmi, ale z tego co widze to układanka i skojarzenia ciesza sie najwiekszym powodzeniem. icon_sad.gif

Rzucmy jakis fajny temat to moze cos sie bedzie działo.

Temat szpitali za bardzo denerwuje.

A moja córcia ma cztery miesiace i juz od tygodnia probuje usiasc. Nie wiem czy to oby nie za wczesnie. icon_rolleyes.gif

Wogule jakos wszystko robi szybko. Kolezanka z która rodziłam ma synka, ktory z pozycji płaskiej na pleckach nie podnosi jeszcze główki.

Jestem obecnie w fazie zmiany mleka modyfikowanego na nastepnie. Rozstraja sie bardzo, bo weszły kaszki i przeciery.

Jak to było z Waszymi Szkrabami?

icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

--------------------
Mama Natalci(6) i Adasia(3)
Martalka
sob, 03 lut 2007 - 16:34
Witaj Justine icon_smile.gif w tym wątłym wątku icon_wink.gif Ale, kto wie! może się rozrusza, bo jest coraz więcej nowych osób icon_biggrin.gif
Acha! I przede wszystkiem gratuluję dwóch kresek icon_biggrin.gif

Beanata, chyba nie masz się co martwić, że Natalka chce siadać. To naturalne, bo tak lepiej widac świat, i o ile nie sadza się dziecka z róznymi podpórkami, tylko samo próbuje, to jest OK icon_smile.gif
Mój synek z tego co pamiętam, też się lenił z tym podnoszeniem łebka. Trzymany za ręce, podciągał się, ale łepek zostawał. Za to jak miał 6 m-cy, złapany za ręce, tak się podciągnął, ze sobie wstał na baczność icon_lol.gif
Martalka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,479
Dołączył: wto, 31 sie 04 - 22:31
Skąd: zza kanału
Nr użytkownika: 2,054




post sob, 03 lut 2007 - 16:34
Post #33

Witaj Justine icon_smile.gif w tym wątłym wątku icon_wink.gif Ale, kto wie! może się rozrusza, bo jest coraz więcej nowych osób icon_biggrin.gif
Acha! I przede wszystkiem gratuluję dwóch kresek icon_biggrin.gif

Beanata, chyba nie masz się co martwić, że Natalka chce siadać. To naturalne, bo tak lepiej widac świat, i o ile nie sadza się dziecka z róznymi podpórkami, tylko samo próbuje, to jest OK icon_smile.gif
Mój synek z tego co pamiętam, też się lenił z tym podnoszeniem łebka. Trzymany za ręce, podciągał się, ale łepek zostawał. Za to jak miał 6 m-cy, złapany za ręce, tak się podciągnął, ze sobie wstał na baczność icon_lol.gif

--------------------
2004, 2008, 2010, 2012 :)
beata_77
pon, 05 lut 2007 - 15:33
annalda

Dużo bym dała, żeby zobaczyć wtedy Twoją minę icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

bardzo lubi siedzieć w takim nosidełku. Widzi wtedy wszystko i nas przede wszystkim. Śpi tylko w łużeczku, nigdzie indziej jej nie pasuje. Ile ja sie napłakałam kiedy czytałam "bądź konsekwentna" i od pierwszych dni niech śpi w łużeczku. Udało się 04.gif . Ale dzisiaj odkryła że łużeczko ma szczebelki icon_eek.gif Teraz nam pokarze icon_twisted.gif
beata_77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,198
Dołączył: sob, 13 sty 07 - 10:34
SkÄ…d: Irlandia
Nr użytkownika: 9,923

GG:


post pon, 05 lut 2007 - 15:33
Post #34

annalda

Dużo bym dała, żeby zobaczyć wtedy Twoją minę icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

bardzo lubi siedzieć w takim nosidełku. Widzi wtedy wszystko i nas przede wszystkim. Śpi tylko w łużeczku, nigdzie indziej jej nie pasuje. Ile ja sie napłakałam kiedy czytałam "bądź konsekwentna" i od pierwszych dni niech śpi w łużeczku. Udało się 04.gif . Ale dzisiaj odkryła że łużeczko ma szczebelki icon_eek.gif Teraz nam pokarze icon_twisted.gif

--------------------
Mama Natalci(6) i Adasia(3)
Martalka
pon, 05 lut 2007 - 21:20
Beanata, byłam w szoku, przywołany z kuchni tatuś też icon_lol.gif

Co do szczebelków w łóżeczku, to chyba nie ma się czym martwić, tylko obnizyć poziom materaca, aby nie wypadła, jakby chciała sobie siadać.
Martalka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,479
Dołączył: wto, 31 sie 04 - 22:31
Skąd: zza kanału
Nr użytkownika: 2,054




post pon, 05 lut 2007 - 21:20
Post #35

Beanata, byłam w szoku, przywołany z kuchni tatuś też icon_lol.gif

Co do szczebelków w łóżeczku, to chyba nie ma się czym martwić, tylko obnizyć poziom materaca, aby nie wypadła, jakby chciała sobie siadać.

--------------------
2004, 2008, 2010, 2012 :)
beata_77
sob, 10 lut 2007 - 12:29
CYTAT
Co do szczebelków w łóżeczku, to chyba nie ma się czym martwić, tylko obnizyć poziom materaca, aby nie wypadła, jakby chciała sobie siadać.


Juz dwa miesiące temu to zrobiłam icon_lol.gif

Tyle sie słyszy, że dzieci wypadają...

Nie wiem co dalej. czytałam o tych kojcach. Podobaja mi sie te dmuchane, ale ponoć dziecko musi mieć dość stabilne podłoże, żeby stawiać nóżki. Znowu za twarde... jak klapnie na dupcię to nie dobrze dla kręgosłupa

icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif
beata_77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,198
Dołączył: sob, 13 sty 07 - 10:34
SkÄ…d: Irlandia
Nr użytkownika: 9,923

GG:


post sob, 10 lut 2007 - 12:29
Post #36

CYTAT
Co do szczebelków w łóżeczku, to chyba nie ma się czym martwić, tylko obnizyć poziom materaca, aby nie wypadła, jakby chciała sobie siadać.


Juz dwa miesiące temu to zrobiłam icon_lol.gif

Tyle sie słyszy, że dzieci wypadają...

Nie wiem co dalej. czytałam o tych kojcach. Podobaja mi sie te dmuchane, ale ponoć dziecko musi mieć dość stabilne podłoże, żeby stawiać nóżki. Znowu za twarde... jak klapnie na dupcię to nie dobrze dla kręgosłupa

icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif

--------------------
Mama Natalci(6) i Adasia(3)
Martalka
sob, 10 lut 2007 - 19:26
No to w takim razie nie rozumiem dlaczego "teraz wam pokaże". Przecież niech się podciąga przy pomocy szczebelków, jeśli chce wink.gif
Dlaczego zastanawiasz się nad kojcem? Zamiast łóżeczka, czy dodatkowo?
Martalka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,479
Dołączył: wto, 31 sie 04 - 22:31
Skąd: zza kanału
Nr użytkownika: 2,054




post sob, 10 lut 2007 - 19:26
Post #37

No to w takim razie nie rozumiem dlaczego "teraz wam pokaże". Przecież niech się podciąga przy pomocy szczebelków, jeśli chce wink.gif
Dlaczego zastanawiasz się nad kojcem? Zamiast łóżeczka, czy dodatkowo?

--------------------
2004, 2008, 2010, 2012 :)
Anetka-D
śro, 21 lut 2007 - 12:39
Odświeżam wątek. icon_smile.gif

Przyklikałam się przywitać do Zachodniopomorskiego.

Jestem mamą 2-letniego diabełka o imieniu Igorek. Mieszkamy i pracyjemy w Koszalinie, ja pracuję w biurze podatkowym.

Czy zaglÄ…dacie tu czasem?

Pozdrawiam
Anetka-D


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8
Dołączył: czw, 28 gru 06 - 17:01
SkÄ…d: Koszalin
Nr użytkownika: 9,427




post śro, 21 lut 2007 - 12:39
Post #38

Odświeżam wątek. icon_smile.gif

Przyklikałam się przywitać do Zachodniopomorskiego.

Jestem mamą 2-letniego diabełka o imieniu Igorek. Mieszkamy i pracyjemy w Koszalinie, ja pracuję w biurze podatkowym.

Czy zaglÄ…dacie tu czasem?

Pozdrawiam

--------------------
Aneta i IguÅ› (19.01.2005)
Martalka
śro, 21 lut 2007 - 19:13
Odkąd jestem na forum, takiego ruchu Koszalinienek jeszcze nie było icon_smile.gif Serio icon_biggrin.gif
Wczesniej był post na pół roku, teraz coraz nowe osoby.
Witaj Anetka
Martalka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,479
Dołączył: wto, 31 sie 04 - 22:31
Skąd: zza kanału
Nr użytkownika: 2,054




post śro, 21 lut 2007 - 19:13
Post #39

Odkąd jestem na forum, takiego ruchu Koszalinienek jeszcze nie było icon_smile.gif Serio icon_biggrin.gif
Wczesniej był post na pół roku, teraz coraz nowe osoby.
Witaj Anetka

--------------------
2004, 2008, 2010, 2012 :)
beatrycja:)
czw, 22 lut 2007 - 08:29
Witam, mam na imię Beata i od urodzenia mieszkam w Koszalinie, termin narodzin mojego maleństwa mam wyznaczony na 7 października, właśnie wtedy na świecie pojawi się albo Patrycja albo Filipek, a forum czytam od listopada, zabrakło mi jednak wcześniej odwagi żeby cos napisać icon_redface.gif mam nadzieje ze znajdziemy tu wiele wspólnych tematów a moze co niektóre spotkamy się na porodówce icon_lol.gif , pozdrawiam i bądźmy w kontakcie, niech nasz powiat nie pozostaje w tyle icon_wink.gif
beatrycja:)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 587
Dołączył: wto, 20 lut 07 - 08:45
SkÄ…d: koszalin
Nr użytkownika: 11,251




post czw, 22 lut 2007 - 08:29
Post #40

Witam, mam na imię Beata i od urodzenia mieszkam w Koszalinie, termin narodzin mojego maleństwa mam wyznaczony na 7 października, właśnie wtedy na świecie pojawi się albo Patrycja albo Filipek, a forum czytam od listopada, zabrakło mi jednak wcześniej odwagi żeby cos napisać icon_redface.gif mam nadzieje ze znajdziemy tu wiele wspólnych tematów a moze co niektóre spotkamy się na porodówce icon_lol.gif , pozdrawiam i bądźmy w kontakcie, niech nasz powiat nie pozostaje w tyle icon_wink.gif

--------------------
minuta bez Ciebie to 60 miliardów dr?cz?cych mnie nanosekund


> Mamy z Koszalina witam :)
Start new topic
Reply to this topic
8 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 22 cze 2024 - 00:23
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama