Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Leczenie tlenem

> 
nataliakoziol
piÄ…, 02 sie 2019 - 10:23
Czy ktoś z Państwa miał do czynienia z tlenoterapią, leczeniem tlenem i może podzielić się doświadczeniami? Jak wygląda taka kuracja, ile czasu trzeba chodzić, aby pojawiły się pierwsze wyniki. Problem to schorzenia neurologiczne, a raczej jedno poważne, czyli nasilające się z biegiem lat bóle migrenowe. Bardzo proszę o kontakt.
nataliakoziol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 99
Dołączył: śro, 12 wrz 18 - 14:27
Nr użytkownika: 52,038




post piÄ…, 02 sie 2019 - 10:23
Post #1

Czy ktoś z Państwa miał do czynienia z tlenoterapią, leczeniem tlenem i może podzielić się doświadczeniami? Jak wygląda taka kuracja, ile czasu trzeba chodzić, aby pojawiły się pierwsze wyniki. Problem to schorzenia neurologiczne, a raczej jedno poważne, czyli nasilające się z biegiem lat bóle migrenowe. Bardzo proszę o kontakt.
Mannama
piÄ…, 02 sie 2019 - 15:52
ja pamiętam, że koleżanki córka chodziła na coś podobnego ale to ze względu na astmę.
Mannama


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 27
Dołączył: pon, 22 lip 19 - 14:20
Nr użytkownika: 53,201




post piÄ…, 02 sie 2019 - 15:52
Post #2

ja pamiętam, że koleżanki córka chodziła na coś podobnego ale to ze względu na astmę.
mirrabellka
pon, 04 lis 2019 - 15:45
Kiiiiiedyś dawno miałam takie zabiegi. Faktycznie u mnie też było to przy okazji astmy. Miałam nakładaną maskę na twarz i miałam po prostu oddychać. Tak niestety się stało, że to własnie lekarze doprowadzili mnie do choroby.
mirrabellka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8
Dołączył: pon, 04 lis 19 - 15:23
Skąd: ełk
Nr użytkownika: 53,393




post pon, 04 lis 2019 - 15:45
Post #3

Kiiiiiedyś dawno miałam takie zabiegi. Faktycznie u mnie też było to przy okazji astmy. Miałam nakładaną maskę na twarz i miałam po prostu oddychać. Tak niestety się stało, że to własnie lekarze doprowadzili mnie do choroby.

--------------------
Najnowsze metody w walce z rozstępami, sprawdź: https://strialys.pl/blog/jakie-zabiegi-na-r...ziej-skuteczne/
elacara
wto, 07 sty 2020 - 13:13
Sprawdź tlenoterapię w komorze hiperbarycznej. Akurat w Skawinie jest ośrodek, który się w temacie mocno specjalizuje, oxyTerapia przy Korabnickiej 7A. Jak chodzi o migreny, czy problemy neurologiczne w szerokim spektrum to na pewno pomoże.
elacara


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 73
Dołączył: śro, 16 sty 19 - 13:40
Nr użytkownika: 52,572




post wto, 07 sty 2020 - 13:13
Post #4

Sprawdź tlenoterapię w komorze hiperbarycznej. Akurat w Skawinie jest ośrodek, który się w temacie mocno specjalizuje, oxyTerapia przy Korabnickiej 7A. Jak chodzi o migreny, czy problemy neurologiczne w szerokim spektrum to na pewno pomoże.
Mała_Stokrotka
piÄ…, 24 sty 2020 - 17:52
Pytanie też, jakie są zalecenia do tlenoterapii, bo ich jest sporo. Np. tlen można podawać w przypadku nowotworu płuc, chorób układu oddechowego jak astma. Tlenoterapia może być doraźna, jak i stała. Np. na oterapia.pl można kupić koncentratory tlenu do Domowego Leczenia Tlenem właśnie.
Mała_Stokrotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 44
Dołączył: czw, 05 paź 17 - 12:12
Nr użytkownika: 50,610




post piÄ…, 24 sty 2020 - 17:52
Post #5

Pytanie też, jakie są zalecenia do tlenoterapii, bo ich jest sporo. Np. tlen można podawać w przypadku nowotworu płuc, chorób układu oddechowego jak astma. Tlenoterapia może być doraźna, jak i stała. Np. na oterapia.pl można kupić koncentratory tlenu do Domowego Leczenia Tlenem właśnie.

--------------------
Prowadzę bloga Ksiażkowa Mama i portal https://www.urodamoda.pl oraz forum https://dyskusyjneforum.pl/
> Leczenie tlenem
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 13 cze 2024 - 21:26
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama