Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
8 Stron V  « poprzednia 5 6 7 8 następna  

Marcowe maluchy 2

> 
myszowata
sob, 25 lis 2006 - 22:31
An_Qa już powolutku pakuję zabawki do przeprowadzki icon_biggrin.gif
Nawet sie już zalogowałam i coś naskrobałam icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Aaaaa cały dzień mnie nie było - muszę poczytać ten grudzień icon_lol.gif

Ale wiesz co Karolko zlej to strugą ciepłego..... tak radzę.... a niech sobie wypisują... Ja mimo, że mam już ponad 25 też czasem stwierdzam, że na matkę się nie nadaję ale... to moje prywatne zdanie w tej sprawie.
I wiesz te sprawy ciągle poruszane w telewizji - że matka czy ojciec skatowali dziecko nie zawsze dotyczą młodych ludzi. To nie wiek świadczy o dojrzałości do bycia matką.... ale skoro niektórzy tak sądzą to ok.
Maciuś jest zadbany, kochany, i najważniejszy w twoim życiu i my to wiemy a inni niech sobie piszą co chcą icon_mad.gif

Zresztą nasz wątek i tak już na cenzurowanym.... wszyscy twierdzą pewnie, że oszalałyśmya ale.... w końcu nikt nikomu nie każe czytać naszych wypocin, nie icon_question.gif
Bredzę już chyba wiec spadam na nasze nowe icon_biggrin.gif
myszowata


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,986
Dołączył: wto, 13 wrz 05 - 19:51
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 3,637

GG:


post sob, 25 lis 2006 - 22:31
Post #121

An_Qa już powolutku pakuję zabawki do przeprowadzki icon_biggrin.gif
Nawet sie już zalogowałam i coś naskrobałam icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Aaaaa cały dzień mnie nie było - muszę poczytać ten grudzień icon_lol.gif

Ale wiesz co Karolko zlej to strugą ciepłego..... tak radzę.... a niech sobie wypisują... Ja mimo, że mam już ponad 25 też czasem stwierdzam, że na matkę się nie nadaję ale... to moje prywatne zdanie w tej sprawie.
I wiesz te sprawy ciągle poruszane w telewizji - że matka czy ojciec skatowali dziecko nie zawsze dotyczą młodych ludzi. To nie wiek świadczy o dojrzałości do bycia matką.... ale skoro niektórzy tak sądzą to ok.
Maciuś jest zadbany, kochany, i najważniejszy w twoim życiu i my to wiemy a inni niech sobie piszą co chcą icon_mad.gif

Zresztą nasz wątek i tak już na cenzurowanym.... wszyscy twierdzą pewnie, że oszalałyśmya ale.... w końcu nikt nikomu nie każe czytać naszych wypocin, nie icon_question.gif
Bredzę już chyba wiec spadam na nasze nowe icon_biggrin.gif

--------------------
Monika i Ida (10.03.2006),


Kajetan (15.11.2007)


oraz Inka (29.10.2015)


Borkowszczyzna
OLKA_38
sob, 25 lis 2006 - 22:56
Karolka,Myszowata-ja mam ..........(tu głośne chsząchanie) lat i nie raz juz miałam dosyć chociaz wszyscy nasi znajomi twierdza ze nie widzieli jeszcze takiego grzecznego dziecka jak moje icon_eek.gif i nieraz juz stwierdziłam ze ja się nie nadaje na mamusie .Tak ze nie martwcie się dziewczyny niech inni sobie pisza co chca ale tylko my wiemy jak kochamy nasze dzieci i jak nieraz mamy juz ich dość.I to nie ma nic wspólnego z wiekiem icon_lol.gif icon_lol.gif icon_wink.gif
A co do przeprowadzki to tez juz się zarejestrowałam icon_razz.gif i się zastanawiam czy my całkiem opuszczamy ten pokład icon_question.gif icon_wink.gif bo jak tak to ja tez się zaczne zbierać ze swoimi klamotami icon_twisted.gif
OLKA_38


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 113
Dołączył: sob, 22 lip 06 - 15:56
Nr użytkownika: 6,693




post sob, 25 lis 2006 - 22:56
Post #122

Karolka,Myszowata-ja mam ..........(tu głośne chsząchanie) lat i nie raz juz miałam dosyć chociaz wszyscy nasi znajomi twierdza ze nie widzieli jeszcze takiego grzecznego dziecka jak moje icon_eek.gif i nieraz juz stwierdziłam ze ja się nie nadaje na mamusie .Tak ze nie martwcie się dziewczyny niech inni sobie pisza co chca ale tylko my wiemy jak kochamy nasze dzieci i jak nieraz mamy juz ich dość.I to nie ma nic wspólnego z wiekiem icon_lol.gif icon_lol.gif icon_wink.gif
A co do przeprowadzki to tez juz się zarejestrowałam icon_razz.gif i się zastanawiam czy my całkiem opuszczamy ten pokład icon_question.gif icon_wink.gif bo jak tak to ja tez się zaczne zbierać ze swoimi klamotami icon_twisted.gif

--------------------
user posted image

user posted image
myszowata
sob, 25 lis 2006 - 23:01
Ja proponuję na razie potestować jak to będzie szło - bo tak jak gadałam z petsiu to na razie musimy sprawdzić jak wszystko działa i jakie części tematyczne ustawić i tak dalej..... Jak widzisz na razie zaglądam i tu i tu wink.gif

petisu jak nie mam racji to mnie popraw - w końcu tyś admin, nie icon_question.gif icon_biggrin.gif
myszowata


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,986
Dołączył: wto, 13 wrz 05 - 19:51
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 3,637

GG:


post sob, 25 lis 2006 - 23:01
Post #123

Ja proponuję na razie potestować jak to będzie szło - bo tak jak gadałam z petsiu to na razie musimy sprawdzić jak wszystko działa i jakie części tematyczne ustawić i tak dalej..... Jak widzisz na razie zaglądam i tu i tu wink.gif

petisu jak nie mam racji to mnie popraw - w końcu tyś admin, nie icon_question.gif icon_biggrin.gif

--------------------
Monika i Ida (10.03.2006),


Kajetan (15.11.2007)


oraz Inka (29.10.2015)


Borkowszczyzna
Misqowa Ania
sob, 25 lis 2006 - 23:26
ja własnie też już na nowym się zalogowałam icon_smile.gif i zdązyłam nasmiecić i pokopiował mi się jeden post 3 razy - echhh niezdara jakaś ze mnie icon_redface.gif ale mam nadzieję, że mnie jednak stamtąd nie wyrzucą icon_confused.gif

moje dziecko chyba z przemieszczaniem się .. a chociażby próbami premieszczania sie nie chce mieć nic wspólnego chyba.. wogóle nie próbuje.. ale za to zdecydowanie i głośno obwieszcza swój sprzeciw.. dzisiaj nakrzyczal na dziadka który chciał wnuczkowi zabrac pilota od dekodera.. ma chłopak charakterek - po tatusiu pewnie... icon_smile.gif
Misqowa Ania


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 612
Dołączył: śro, 31 sie 05 - 12:14
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 3,572

GG:


post sob, 25 lis 2006 - 23:26
Post #124

ja własnie też już na nowym się zalogowałam icon_smile.gif i zdązyłam nasmiecić i pokopiował mi się jeden post 3 razy - echhh niezdara jakaś ze mnie icon_redface.gif ale mam nadzieję, że mnie jednak stamtąd nie wyrzucą icon_confused.gif

moje dziecko chyba z przemieszczaniem się .. a chociażby próbami premieszczania sie nie chce mieć nic wspólnego chyba.. wogóle nie próbuje.. ale za to zdecydowanie i głośno obwieszcza swój sprzeciw.. dzisiaj nakrzyczal na dziadka który chciał wnuczkowi zabrac pilota od dekodera.. ma chłopak charakterek - po tatusiu pewnie... icon_smile.gif

--------------------
Ania - mamusia Kubusia i Filipka :)



bukalka
nie, 26 lis 2006 - 09:39
Kurde nie mogę się tam zalogować,co jest icon_question.gif icon_question.gif Nie wspominając że nic nie mogę tam napisać HELP icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
bukalka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 392
Dołączył: wto, 10 sty 06 - 20:36
Skąd: Siedlce
Nr użytkownika: 4,518




post nie, 26 lis 2006 - 09:39
Post #125

Kurde nie mogę się tam zalogować,co jest icon_question.gif icon_question.gif Nie wspominając że nic nie mogę tam napisać HELP icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

--------------------
user posted imageuser posted image
myszowata
nie, 26 lis 2006 - 10:18
Ale co nie wpuszcza Cię do rejestracji icon_question.gif
Czy już po rejestracji nie możesz się zalogować icon_question.gif
ketmia też coś wczoraj miała problemy ale w końcu posżło
myszowata


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,986
Dołączył: wto, 13 wrz 05 - 19:51
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 3,637

GG:


post nie, 26 lis 2006 - 10:18
Post #126

Ale co nie wpuszcza Cię do rejestracji icon_question.gif
Czy już po rejestracji nie możesz się zalogować icon_question.gif
ketmia też coś wczoraj miała problemy ale w końcu posżło

--------------------
Monika i Ida (10.03.2006),


Kajetan (15.11.2007)


oraz Inka (29.10.2015)


Borkowszczyzna
petisu
nie, 26 lis 2006 - 10:29
bukalko-musisz poczekać na maila z linkiem aktywującym-może napisz mi na GG w czym problem. Komentować mogą tylko zalogowane osoby.
petisu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,355
Dołączył: czw, 17 lis 05 - 21:36
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 4,074

GG:


post nie, 26 lis 2006 - 10:29
Post #127

bukalko-musisz poczekać na maila z linkiem aktywującym-może napisz mi na GG w czym problem. Komentować mogą tylko zalogowane osoby.
jedlinka

Go??







post nie, 26 lis 2006 - 14:02
Post #128

poczytałam sobie ten watek grudzień 2006, one tam to jakies okropne są, jak można tak obgadywać ludzi??? bardzo to niesmaczne

zarejestrowałam się u petisu i czekam na maila

jak narazie to wam wkleję parę zdjątek, kupiliśmy ten jeździk, nawet ładnie się bawi, podobaja jej się te zabawki z przodu



lunarex
nie, 26 lis 2006 - 15:25
Ketmia jestem przerazona tym co tam napisali.I sama niewiem co dalej robic z tym szczepieniem,kurcze ale mam twardy orzech do zgryzienia.

Ja tez juz lece na to nowe forum.No to pa.
lunarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 200
Dołączył: czw, 18 maj 06 - 21:52
Skąd: Wroclaw
Nr użytkownika: 5,908




post nie, 26 lis 2006 - 15:25
Post #129

Ketmia jestem przerazona tym co tam napisali.I sama niewiem co dalej robic z tym szczepieniem,kurcze ale mam twardy orzech do zgryzienia.

Ja tez juz lece na to nowe forum.No to pa.

--------------------
lizz
nie, 26 lis 2006 - 15:26
Kurcze ja cos ostatnio nie mam kiedy pisac. Czytam, wiec wiem co sie tu dzieje, ale czasu ciagle brakuje na pisanie.
Petisu ja tez bardzo chce do "nowego" tylko nie wiem jak to zrobic. Przeslij mi moze linka z adresen na gg 3107680.
Uciekam bo cos za duza cisza w pokoiku malego a u nas cisza=problemy
lizz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 57
Dołączył: pon, 14 sie 06 - 20:50
Skąd: chicago
Nr użytkownika: 7,003

GG:


post nie, 26 lis 2006 - 15:26
Post #130

Kurcze ja cos ostatnio nie mam kiedy pisac. Czytam, wiec wiem co sie tu dzieje, ale czasu ciagle brakuje na pisanie.
Petisu ja tez bardzo chce do "nowego" tylko nie wiem jak to zrobic. Przeslij mi moze linka z adresen na gg 3107680.
Uciekam bo cos za duza cisza w pokoiku malego a u nas cisza=problemy
Ketmia
nie, 26 lis 2006 - 15:36
Lizz, wysłałam Ci maila.
Ketmia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,713
Dołączył: czw, 08 gru 05 - 13:52
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 4,240




post nie, 26 lis 2006 - 15:36
Post #131

Lizz, wysłałam Ci maila.

--------------------
SylwiaK
nie, 26 lis 2006 - 17:26
Ja już też się przeprowadziłam icon_smile.gif
SylwiaK


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 734
Dołączył: sob, 10 wrz 05 - 12:16
Skąd: Szczytno
Nr użytkownika: 3,617

GG:


post nie, 26 lis 2006 - 17:26
Post #132

Ja już też się przeprowadziłam icon_smile.gif

--------------------
Kopisiowo
Sylwia, mama Kornelki (VII 2004) i Julka(II 2006)
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
emi25
nie, 26 lis 2006 - 21:04
Ojej dziewczyny nie było mnie 3 dni a tu taaaaaakie zmiany icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

Zaczną od tego, że ja jak zwykle od d.... strony, najpierw dostalam info na priv o nowym forum, zarejestrowałam się, naskrobałam itd. i dopiero Petisu mi napisała na gg, że mamy na maluchach jakiś nowy wątek i tak tu dopiero dotarłam, och. Ale mam nadzieje, że jak najszybciej się stąd wszystkie przeprowadzimy icon_rolleyes.gif

A Kacper - wczoraj sam usiadł. Poza tym łazi do tyłu w chodziku, świetnie mu wychodzi icon_smile.gif
Popołudnimi coś jest marudny, oczywiście wtedy jak mama wraca z pracy, co by za lekko nie miała icon_razz.gif

Spóźnione życzonka dla naszych SOLENIZANTÓW icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

Krissy ja też chcę zobaczyć Klemansa icon_smile.gif

Petisu jeszcze raz dzięki za pomoc icon_wink.gif
emi25


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 395
Dołączył: czw, 29 gru 05 - 21:19
Skąd: Tomaszów Maz.
Nr użytkownika: 4,403

GG:


post nie, 26 lis 2006 - 21:04
Post #133

Ojej dziewczyny nie było mnie 3 dni a tu taaaaaakie zmiany icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

Zaczną od tego, że ja jak zwykle od d.... strony, najpierw dostalam info na priv o nowym forum, zarejestrowałam się, naskrobałam itd. i dopiero Petisu mi napisała na gg, że mamy na maluchach jakiś nowy wątek i tak tu dopiero dotarłam, och. Ale mam nadzieje, że jak najszybciej się stąd wszystkie przeprowadzimy icon_rolleyes.gif

A Kacper - wczoraj sam usiadł. Poza tym łazi do tyłu w chodziku, świetnie mu wychodzi icon_smile.gif
Popołudnimi coś jest marudny, oczywiście wtedy jak mama wraca z pracy, co by za lekko nie miała icon_razz.gif

Spóźnione życzonka dla naszych SOLENIZANTÓW icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

Krissy ja też chcę zobaczyć Klemansa icon_smile.gif

Petisu jeszcze raz dzięki za pomoc icon_wink.gif

--------------------
Emi
user posted imageuser posted image
krissy
pon, 27 lis 2006 - 09:57
Kurcze, wszystkie sie juz wyprowadzily,a mnie nie dziala podana przez petisu strona icon_cry.gif

a ja chce do wasssssss
krissy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 371
Dołączył: pią, 17 cze 05 - 12:43
Skąd: Koszalin
Nr użytkownika: 3,283

GG:


post pon, 27 lis 2006 - 09:57
Post #134

Kurcze, wszystkie sie juz wyprowadzily,a mnie nie dziala podana przez petisu strona icon_cry.gif

a ja chce do wasssssss

--------------------
Marta i Micha? (10.05.2004) i Kuba (09.03.2006)
user posted image
user posted image
krissy
pon, 27 lis 2006 - 10:02
dotarlam poprzez wnikliwe przeswietlenie podpisy Sylwii. pakuje sie.

a co z Wami?
krissy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 371
Dołączył: pią, 17 cze 05 - 12:43
Skąd: Koszalin
Nr użytkownika: 3,283

GG:


post pon, 27 lis 2006 - 10:02
Post #135

dotarlam poprzez wnikliwe przeswietlenie podpisy Sylwii. pakuje sie.

a co z Wami?

--------------------
Marta i Micha? (10.05.2004) i Kuba (09.03.2006)
user posted image
user posted image
droplet
pon, 27 lis 2006 - 15:20
czesc kochane
Długa przerwa znowu.
Weszłam tu i przeżyłam szok icon_eek.gif
Też się przeprowadzam. Tylko jak? Hmm muszę sie odezwać do Petisu.
Buźka dla wszystkich dzieciaczków.
droplet


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 357
Dołączył: pią, 24 wrz 04 - 21:16
Skąd: Warszawa - Wola
Nr użytkownika: 2,127

GG:


post pon, 27 lis 2006 - 15:20
Post #136

czesc kochane
Długa przerwa znowu.
Weszłam tu i przeżyłam szok icon_eek.gif
Też się przeprowadzam. Tylko jak? Hmm muszę sie odezwać do Petisu.
Buźka dla wszystkich dzieciaczków.

--------------------
Droplet

user posted image
myszowata
pon, 27 lis 2006 - 17:37
Cześć słońce icon_smile.gif
Dziewczyny próbowały wysłać Ci adres ale nasze szanowne "opiekunki" pokasowały te posty - dziękujemy bardzo icon_lol.gif
Chyba powinno WAM właśnie zależeć byśmy sobie poszły i to jak najszybciej, nie icon_question.gif

Ale ok - sprawdź prywatną pocztę - adres wysłałam Ci na prywatny e-mail icon_wink.gif Pozdrawiam icon_wink.gif
myszowata


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,986
Dołączył: wto, 13 wrz 05 - 19:51
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 3,637

GG:


post pon, 27 lis 2006 - 17:37
Post #137

Cześć słońce icon_smile.gif
Dziewczyny próbowały wysłać Ci adres ale nasze szanowne "opiekunki" pokasowały te posty - dziękujemy bardzo icon_lol.gif
Chyba powinno WAM właśnie zależeć byśmy sobie poszły i to jak najszybciej, nie icon_question.gif

Ale ok - sprawdź prywatną pocztę - adres wysłałam Ci na prywatny e-mail icon_wink.gif Pozdrawiam icon_wink.gif

--------------------
Monika i Ida (10.03.2006),


Kajetan (15.11.2007)


oraz Inka (29.10.2015)


Borkowszczyzna
jedlinka

Go??







post pon, 27 lis 2006 - 20:20
Post #138

icon_lol.gif
iff
pon, 27 lis 2006 - 20:48
dziewczyny rzuccie mi prosze na maile link
iffona@gazeta.pl
iff


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:41
Nr użytkownika: 139




post pon, 27 lis 2006 - 20:48
Post #139

dziewczyny rzuccie mi prosze na maile link
iffona@gazeta.pl
adriana27
śro, 29 lis 2006 - 18:09
mnie tez prosze napiszcie
adriana27@o2.pl
adriana27


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 142
Dołączył: czw, 06 kwi 06 - 12:52
Skąd: Saarbrücken
Nr użytkownika: 5,502




post śro, 29 lis 2006 - 18:09
Post #140

mnie tez prosze napiszcie
adriana27@o2.pl

--------------------
user posted image
> Marcowe maluchy 2
Start new topic
Reply to this topic
8 Stron V  « poprzednia 5 6 7 8 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 11 maj 2024 - 20:39
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama