Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
18 Stron V  « poprzednia 14 15 16 17 18 następna  

Nowy mechanizm forum

> 
aneta z urwisami
pią, 25 maj 2007 - 10:18
anetadr dziekuje Ci bardzo to jeszcze został mi problem z tym ciągłym logowaniem
aneta z urwisami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 734
Dołączył: pią, 09 wrz 05 - 23:26
Skąd: katowice
Nr użytkownika: 3,614

GG:


post pią, 25 maj 2007 - 10:18
Post #301

anetadr dziekuje Ci bardzo to jeszcze został mi problem z tym ciągłym logowaniem

--------------------
Weronika 21.04.2004


Mateusz 16.01.1999
skanna
pią, 25 maj 2007 - 13:55
CYTAT(lukasz_admin @ czw, 24 maj 2007 - 22:35) *
iprzeniosłem także 170tyś śledzi, powiadamianie zostało ustawione na Typ: Opóźnione powiadomienie, więc jak ktoś chce inaczej to musi to sobie ustawić dla każdego śledzia osobno


Hurra, hurra, już nie muszę wysilać pamięci, czy aby miałam coś w tym wątku do powiedzenia, czy nie icon_smile.gif
Dzięki.
skanna


Grupa: Zbanowani
Postów: 12,705
Dołączył: wto, 05 sie 03 - 08:50
Skąd: ...
Nr użytkownika: 970




post pią, 25 maj 2007 - 13:55
Post #302

CYTAT(lukasz_admin @ czw, 24 maj 2007 - 22:35) *
iprzeniosłem także 170tyś śledzi, powiadamianie zostało ustawione na Typ: Opóźnione powiadomienie, więc jak ktoś chce inaczej to musi to sobie ustawić dla każdego śledzia osobno


Hurra, hurra, już nie muszę wysilać pamięci, czy aby miałam coś w tym wątku do powiedzenia, czy nie icon_smile.gif
Dzięki.

--------------------
Czy ten ptak kala gniazdo, co je kala
Czy ten , co mówić o tym nie pozwala?
- C.K.Norwid

Brałam wszystko na poważnie, to, co dzisiaj jest nieważne
- Kora i Maanam
Meggi
sob, 26 maj 2007 - 10:58
CYTAT(Paka @ czw, 24 maj 2007 - 16:02) *
Łukaszu,

a czy można zrobić tak, by w temacie powiadomienia o nowym poście w śledzonym wątku było tak jak poprzednio?

np. "Powiadomienie o Odpowiedzi - Nie umiem być elegancka / męskie wzory elegancji icon_wink.gif ", zamiast "Informacja o odpowiedzi w subskrybowanym temacie ( Forum dyskusyjne portalu maluchy.pl Strona Główna )".



Podciągam prośbe Paki, moja poczta wygląda obecnie tak:


Czyli musże wchodzić w każdą wiadomośc pokolei by zobaczyć z którego watku ona pochodzi, mam obecnie ponam 40 takich wiadomości, a przy ciągłych spowolnieniach na poczcie nie musże dodawać,że czasami trwa to bardzo długo.
Prosze o ile to jest możliwe o podawanie tytułów wątków w powiadomieniach.
Meggi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,536
Dołączył: pią, 03 wrz 04 - 22:59
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 2,063

GG:


post sob, 26 maj 2007 - 10:58
Post #303

CYTAT(Paka @ czw, 24 maj 2007 - 16:02) *
Łukaszu,

a czy można zrobić tak, by w temacie powiadomienia o nowym poście w śledzonym wątku było tak jak poprzednio?

np. "Powiadomienie o Odpowiedzi - Nie umiem być elegancka / męskie wzory elegancji icon_wink.gif ", zamiast "Informacja o odpowiedzi w subskrybowanym temacie ( Forum dyskusyjne portalu maluchy.pl Strona Główna )".



Podciągam prośbe Paki, moja poczta wygląda obecnie tak:


Czyli musże wchodzić w każdą wiadomośc pokolei by zobaczyć z którego watku ona pochodzi, mam obecnie ponam 40 takich wiadomości, a przy ciągłych spowolnieniach na poczcie nie musże dodawać,że czasami trwa to bardzo długo.
Prosze o ile to jest możliwe o podawanie tytułów wątków w powiadomieniach.


--------------------
Kasandra 02.04.1999r. i Aurelka 12.03.2004r. moje Okropki ;)



Mika
sob, 26 maj 2007 - 15:37
czy można skasować zduplikowane emotki (nad okienkiem odpowiedzi) a dodać np. taką?

wink.gif

też się przyłączę do prośby o powiadomienia z tytułem postu
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post sob, 26 maj 2007 - 15:37
Post #304

czy można skasować zduplikowane emotki (nad okienkiem odpowiedzi) a dodać np. taką?

wink.gif

też się przyłączę do prośby o powiadomienia z tytułem postu

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
olivka
sob, 26 maj 2007 - 21:21
CYTAT(Mika @ sob, 26 maj 2007 - 17:37) *

Ratunku!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam wielki problem jeżeli chodzi o mój wątek ,nie wiem dlaczego ,ale nie moge pisac odpowiedzi na moim wątku czyli wiosenne marcepanki - marcowe słodkości, rok2007, po napisaniu odpowiedzi gdy chce dodac wyskakuje informacja:
Przepraszamy, wystąpił błąd. Jeśli nie jesteś pewny jak używać tej opcji lub nie wiesz dlaczego wystąpił błąd, spróbuj poszukać w plikach pomocy.
Napotkane błędy:
Autoryzacja nie pasuje - proszę wrócić i spróbować ponownie. Jeśli próbujesz użyć jakiejś funkcji niepoprawnie, użyj poprawnej metody.
Okazuję sie ze i tutaj musze cytowac ,żeby odpowiedz "poszła"

Nie wiem o co chodzi!!!!!!!!!!!!!wszędzie szukałam, na innych watkach nie ma problemu...poza tym jak się zalogujęto wyskakuje informacja ,że na moi watku jest np 61 stron ,a jest w rzeczywistosci 68 ,więc gdzie one są!!!!!!!!!!!!
Jeszcze dziwna sprawa bo moge cytujac kogos odpisywać i dodając odpowiedz inni ją widzą a, mi się na wątku nie wyswietla,boze co za paranoja ,ale wiem ze jest bo w moich 10 ostatnich postach widnieje odpowiedz i odpowiedzi i tylko tam moge przeczytac odp ,bo w normalnym wątku nie ma tych stron!!!!!!!!!!!!!! Jejku pomóżcie bo to już trwa tydzień ,nie wiem co wdusiłam ,czy to moja wa czy też nie,fakt taki ,szukałam już wszędzie informacji i nie mam bladego pojecia co się stało przypomniało mi się o ile to ważne ,ze jako gosc wszystko wyskakuje i przy marcepankach jest ten pomarańczowy znaczek lub bialy ,ze sa odpowiedzi lub nie ,a jak występuje jako ja w tym miejscu pokazuje sie taka postac tzn jakby głowka i tułów 29.gif ale zakreciłam ,ale niestety nie mam wiedzy forumowej i nazewnictwo takze jest mi obce ..czekam zatem,moze ktos sie zna i mi pomoze bo zwariuje 37.gif
olivka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 888
Dołączył: sob, 26 sie 06 - 18:12
Skąd: północ;-]
Nr użytkownika: 7,215




post sob, 26 maj 2007 - 21:21
Post #305

CYTAT(Mika @ sob, 26 maj 2007 - 17:37) *

Ratunku!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam wielki problem jeżeli chodzi o mój wątek ,nie wiem dlaczego ,ale nie moge pisac odpowiedzi na moim wątku czyli wiosenne marcepanki - marcowe słodkości, rok2007, po napisaniu odpowiedzi gdy chce dodac wyskakuje informacja:
Przepraszamy, wystąpił błąd. Jeśli nie jesteś pewny jak używać tej opcji lub nie wiesz dlaczego wystąpił błąd, spróbuj poszukać w plikach pomocy.
Napotkane błędy:
Autoryzacja nie pasuje - proszę wrócić i spróbować ponownie. Jeśli próbujesz użyć jakiejś funkcji niepoprawnie, użyj poprawnej metody.
Okazuję sie ze i tutaj musze cytowac ,żeby odpowiedz "poszła"

Nie wiem o co chodzi!!!!!!!!!!!!!wszędzie szukałam, na innych watkach nie ma problemu...poza tym jak się zalogujęto wyskakuje informacja ,że na moi watku jest np 61 stron ,a jest w rzeczywistosci 68 ,więc gdzie one są!!!!!!!!!!!!
Jeszcze dziwna sprawa bo moge cytujac kogos odpisywać i dodając odpowiedz inni ją widzą a, mi się na wątku nie wyswietla,boze co za paranoja ,ale wiem ze jest bo w moich 10 ostatnich postach widnieje odpowiedz i odpowiedzi i tylko tam moge przeczytac odp ,bo w normalnym wątku nie ma tych stron!!!!!!!!!!!!!! Jejku pomóżcie bo to już trwa tydzień ,nie wiem co wdusiłam ,czy to moja wa czy też nie,fakt taki ,szukałam już wszędzie informacji i nie mam bladego pojecia co się stało przypomniało mi się o ile to ważne ,ze jako gosc wszystko wyskakuje i przy marcepankach jest ten pomarańczowy znaczek lub bialy ,ze sa odpowiedzi lub nie ,a jak występuje jako ja w tym miejscu pokazuje sie taka postac tzn jakby głowka i tułów 29.gif ale zakreciłam ,ale niestety nie mam wiedzy forumowej i nazewnictwo takze jest mi obce ..czekam zatem,moze ktos sie zna i mi pomoze bo zwariuje 37.gif


--------------------
lukasz_admin
sob, 26 maj 2007 - 21:51
CYTAT(Mika @ sob, 26 maj 2007 - 15:37) *
też się przyłączę do prośby o powiadomienia z tytułem postu


powiadamianie zrobione
lukasz_admin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 40
Dołączył: pon, 02 paź 06 - 22:17
Nr użytkownika: 7,784




post sob, 26 maj 2007 - 21:51
Post #306

CYTAT(Mika @ sob, 26 maj 2007 - 15:37) *
też się przyłączę do prośby o powiadomienia z tytułem postu


powiadamianie zrobione

--------------------
Tuni
sob, 26 maj 2007 - 21:54
Zniknęły moje zapisane prywatne wiadomości.
Byłam do nich bardzo przywiązana icon_wink.gif
Poproszę o ich przywrócenie.
Tuni


Grupa: Moderatorzy
Postów: 6,764
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:27
Skąd: Śląsk
Nr użytkownika: 248




post sob, 26 maj 2007 - 21:54
Post #307

Zniknęły moje zapisane prywatne wiadomości.
Byłam do nich bardzo przywiązana icon_wink.gif
Poproszę o ich przywrócenie.
Mika
sob, 26 maj 2007 - 23:23
CYTAT(olivka @ sob, 26 maj 2007 - 21:21) *
wyskakuje informacja:
Przepraszamy, wystąpił błąd. Jeśli nie jesteś pewny jak używać tej opcji lub nie wiesz dlaczego wystąpił błąd, spróbuj poszukać w plikach pomocy.
Napotkane błędy:
Autoryzacja nie pasuje - proszę wrócić i spróbować ponownie. Jeśli próbujesz użyć jakiejś funkcji niepoprawnie, użyj poprawnej metody.
Okazuję sie ze i tutaj musze cytowac ,żeby odpowiedz "poszła"


u mnie też tak czasem forum się zacina,że nie idzie wysłać postu,bo wyskakuje takie info
trzeba odczekać (pomysł Skanny wink.gif ) aż się odblokuje
nie wpadłam na metodę wymuszenia przez cytowanie wink.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post sob, 26 maj 2007 - 23:23
Post #308

CYTAT(olivka @ sob, 26 maj 2007 - 21:21) *
wyskakuje informacja:
Przepraszamy, wystąpił błąd. Jeśli nie jesteś pewny jak używać tej opcji lub nie wiesz dlaczego wystąpił błąd, spróbuj poszukać w plikach pomocy.
Napotkane błędy:
Autoryzacja nie pasuje - proszę wrócić i spróbować ponownie. Jeśli próbujesz użyć jakiejś funkcji niepoprawnie, użyj poprawnej metody.
Okazuję sie ze i tutaj musze cytowac ,żeby odpowiedz "poszła"


u mnie też tak czasem forum się zacina,że nie idzie wysłać postu,bo wyskakuje takie info
trzeba odczekać (pomysł Skanny wink.gif ) aż się odblokuje
nie wpadłam na metodę wymuszenia przez cytowanie wink.gif


--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
skanna
nie, 27 maj 2007 - 12:28
CYTAT(lukasz_admin @ sob, 26 maj 2007 - 21:51) *
powiadamianie zrobione



Zrobione i działa. Ale fajnie icon_smile.gif
skanna


Grupa: Zbanowani
Postów: 12,705
Dołączył: wto, 05 sie 03 - 08:50
Skąd: ...
Nr użytkownika: 970




post nie, 27 maj 2007 - 12:28
Post #309

CYTAT(lukasz_admin @ sob, 26 maj 2007 - 21:51) *
powiadamianie zrobione



Zrobione i działa. Ale fajnie icon_smile.gif

--------------------
Czy ten ptak kala gniazdo, co je kala
Czy ten , co mówić o tym nie pozwala?
- C.K.Norwid

Brałam wszystko na poważnie, to, co dzisiaj jest nieważne
- Kora i Maanam
użytkownik usunięty

Go??







post nie, 27 maj 2007 - 18:29
Post #310

Łukaszu, ja też BARDZO dziękuję za zmianę tematu powiadomień icon_smile.gif
olivka
nie, 27 maj 2007 - 19:53
CYTAT(Mika @ nie, 27 maj 2007 - 01:23) *
u mnie też tak czasem forum się zacina,że nie idzie wysłać postu,bo wyskakuje takie info
trzeba odczekać (pomysł Skanny wink.gif ) aż się odblokuje
nie wpadłam na metodę wymuszenia przez cytowanie wink.gif

Tak tylko ,ze ja czekam na to 'odblokowanie " już ponad tydzień ,wiec nie wiem czy to dobra droga 08.gif
olivka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 888
Dołączył: sob, 26 sie 06 - 18:12
Skąd: północ;-]
Nr użytkownika: 7,215




post nie, 27 maj 2007 - 19:53
Post #311

CYTAT(Mika @ nie, 27 maj 2007 - 01:23) *
u mnie też tak czasem forum się zacina,że nie idzie wysłać postu,bo wyskakuje takie info
trzeba odczekać (pomysł Skanny wink.gif ) aż się odblokuje
nie wpadłam na metodę wymuszenia przez cytowanie wink.gif

Tak tylko ,ze ja czekam na to 'odblokowanie " już ponad tydzień ,wiec nie wiem czy to dobra droga 08.gif

--------------------
Mika
nie, 27 maj 2007 - 19:55
nie,no to u mnie odblokowało się samo po kilku minutach
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post nie, 27 maj 2007 - 19:55
Post #312

nie,no to u mnie odblokowało się samo po kilku minutach

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
emce
nie, 27 maj 2007 - 22:56
CYTAT(Paka @ nie, 27 maj 2007 - 18:29) *
Łukaszu, ja też BARDZO dziękuję za zmianę tematu powiadomień icon_smile.gif

Ja równiez jestem wdzięczna! icon_biggrin.gif
emce


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,342
Dołączył: pon, 02 cze 03 - 13:06
Skąd: Lublin
Nr użytkownika: 793

GG:


post nie, 27 maj 2007 - 22:56
Post #313

CYTAT(Paka @ nie, 27 maj 2007 - 18:29) *
Łukaszu, ja też BARDZO dziękuję za zmianę tematu powiadomień icon_smile.gif

Ja równiez jestem wdzięczna! icon_biggrin.gif
mamami
pon, 28 maj 2007 - 06:36
Fajnie ze w powiadomieniach jest temat ale chciałam zapytać czy wszyscy tak mają że odstają powiadomienia o każdej odpowiedzi w wątku?
Przedtem było tak że dopóki sie nie odwiedziło tematu to nie przychodziły powiadomienia o kolejnych wpisach a teraz mam po kilka powiadomień do tego samego tematu. Trochę to utrudnia życie bo nie zawsze przychodzą chronologicznie i potem szukam gdzie skończyłam czytać.
Może lepiej by było zmienić to żeby było tak jak dawniej.
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post pon, 28 maj 2007 - 06:36
Post #314

Fajnie ze w powiadomieniach jest temat ale chciałam zapytać czy wszyscy tak mają że odstają powiadomienia o każdej odpowiedzi w wątku?
Przedtem było tak że dopóki sie nie odwiedziło tematu to nie przychodziły powiadomienia o kolejnych wpisach a teraz mam po kilka powiadomień do tego samego tematu. Trochę to utrudnia życie bo nie zawsze przychodzą chronologicznie i potem szukam gdzie skończyłam czytać.
Może lepiej by było zmienić to żeby było tak jak dawniej.
użytkownik usunięty

Go??







post pon, 28 maj 2007 - 07:38
Post #315

Mamami, a mi zawsze wskakuje na ostatnią nieczytaną (chyba).

Są jakieś ustawienia tej "notyfikacji", subskrypcji, ale jeszcze nie wyczaiłam, jak działają.
Gdybym wiedziała, która opcja daje efekt taki, jak w starym mechaniźmie forum, natychniast bym sobie zaznaczyła 08.gif
Mika
pon, 28 maj 2007 - 07:50
wyskakuje pierwszy nie czytany post bez względu na to który link tematu się kliknie
moim zdaniem dobrze -jak się pogubię z postach przychodzących,zawsze mogę sprawdzić na forum
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post pon, 28 maj 2007 - 07:50
Post #316

wyskakuje pierwszy nie czytany post bez względu na to który link tematu się kliknie
moim zdaniem dobrze -jak się pogubię z postach przychodzących,zawsze mogę sprawdzić na forum

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
mamami
pon, 28 maj 2007 - 08:12
Och dzieki kobiety za wyjaśnienia, w takim razie przestaję się sprawa przejmować icon_smile.gif
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post pon, 28 maj 2007 - 08:12
Post #317

Och dzieki kobiety za wyjaśnienia, w takim razie przestaję się sprawa przejmować icon_smile.gif
ulla
pon, 28 maj 2007 - 19:47
To ja jeszcze raz o wyszukiwarce - działa źle. Jak wpiszę słowo to szuka. Jak wpiszę frazę to wywala błąd.
No i przynajmniej mnie, i na pewno w tej chwili, nie działa odpowiednik dawnego PW - znaczy nie mogę wysłać prywatnej wiadomości, bo jak klikam otwiera się idelanie biała strona, pomijając to co na górze.
ulla


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,336
Dołączył: czw, 09 paź 03 - 20:27
Skąd: z Ziemi
Nr użytkownika: 1,106

GG:


post pon, 28 maj 2007 - 19:47
Post #318

To ja jeszcze raz o wyszukiwarce - działa źle. Jak wpiszę słowo to szuka. Jak wpiszę frazę to wywala błąd.
No i przynajmniej mnie, i na pewno w tej chwili, nie działa odpowiednik dawnego PW - znaczy nie mogę wysłać prywatnej wiadomości, bo jak klikam otwiera się idelanie biała strona, pomijając to co na górze.

--------------------
Ula
mama Weroniki



Powiem to teraz bardzo powoli, bo widzę, że cierpisz na bardzo poważny przypadek półgłupstwa
Pingwiny z Madagaskaru
katiek
pon, 28 maj 2007 - 20:11
CYTAT(ulla @ pon, 28 maj 2007 - 19:47) *
To ja jeszcze raz o wyszukiwarce - działa źle. Jak wpiszę słowo to szuka. Jak wpiszę frazę to wywala błąd.
No i przynajmniej mnie, i na pewno w tej chwili, nie działa odpowiednik dawnego PW - znaczy nie mogę wysłać prywatnej wiadomości, bo jak klikam otwiera się idelanie biała strona, pomijając to co na górze.

Właśnie coś się popsuło i musze cytować żeby odpowiedzieć no i nie widzę nicków-muszę kliknąć nad atawarkiem, żeby się wyświetliły 13.gif
katiek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,009
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:39
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 281




post pon, 28 maj 2007 - 20:11
Post #319

CYTAT(ulla @ pon, 28 maj 2007 - 19:47) *
To ja jeszcze raz o wyszukiwarce - działa źle. Jak wpiszę słowo to szuka. Jak wpiszę frazę to wywala błąd.
No i przynajmniej mnie, i na pewno w tej chwili, nie działa odpowiednik dawnego PW - znaczy nie mogę wysłać prywatnej wiadomości, bo jak klikam otwiera się idelanie biała strona, pomijając to co na górze.

Właśnie coś się popsuło i musze cytować żeby odpowiedzieć no i nie widzę nicków-muszę kliknąć nad atawarkiem, żeby się wyświetliły 13.gif
lukasz_admin
pon, 28 maj 2007 - 20:16
Faktycznie, są teraz jakieś problemy. Już nad tym pracuje.
lukasz_admin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 40
Dołączył: pon, 02 paź 06 - 22:17
Nr użytkownika: 7,784




post pon, 28 maj 2007 - 20:16
Post #320

Faktycznie, są teraz jakieś problemy. Już nad tym pracuje.


--------------------
> Nowy mechanizm forum
Start new topic
Reply to this topic
18 Stron V  « poprzednia 14 15 16 17 18 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 29 kwi 2024 - 10:27
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama