Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
59 Stron V  « poprzednia 55 56 57 58 59 następna  

Piękne Trzydziestoletnie rocznik 76 - jesteście?

> 
Sun

Go??







post pią, 24 kwi 2009 - 16:14
Post #1121

No, to doskonale, Lutnio droga, że masz takie zdanie, bo zależało mi na Twojej opinii icon_smile.gif Acz przyznam, że wielu rodziców ma obiekcje, co do tej klasy i nie posyła swoich dzieci. Ja pamiętam, jaką frajdę mi sprawiało muzykowanie (tym bardziej, że żadnych gam nie ćwiczyłam! icon_wink.gif), miejmy nadzieję że moje dziecko to również polubi 03.gif

Magduniu, to poproszę o pełen opis snu! O ile, nie był zbyt nieprzyzwoity 02.gif A poza tym - co z badaniem Oli? Nic nie piszesz.
Lutnia
sob, 25 kwi 2009 - 16:28
Sun - pewnie sprawiało Ci frajdę, bo nie MUSIAŁAŚ codziennie tych gam (i reszty) ćwiczyć. Szkoła muzyczna to od pewnego momentu typowa praca: żmudna i męcząca, czasem tylko dająca satysfakcję (jakiś koncert czy popis). Fajnie jak dziecko tę pracę lubi, wtedy ma szansę na to, że nie tylko wytrwa w tej szkole ale także, że będzie niezłym muzykiem jak ją skończy.
Zawsze powtarzam, że aby dziecko ukończyło szkołę muzyczną (taką typową) potrzeba oprócz talentu dziecka (większość dzieci jest utalentowanych) i chęci rodziców także specyficznych cech charakteru malucha (a o to bardzo ciężko).
Życzę powodzenia! icon_smile.gif

Magda - daj znać, że z Olą i wynikami badania wszystko OK. Czekam z niecierpliwością na Twój post.
Lutnia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,819
Dołączył: pon, 21 mar 05 - 16:08
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 2,898




post sob, 25 kwi 2009 - 16:28
Post #1122

Sun - pewnie sprawiało Ci frajdę, bo nie MUSIAŁAŚ codziennie tych gam (i reszty) ćwiczyć. Szkoła muzyczna to od pewnego momentu typowa praca: żmudna i męcząca, czasem tylko dająca satysfakcję (jakiś koncert czy popis). Fajnie jak dziecko tę pracę lubi, wtedy ma szansę na to, że nie tylko wytrwa w tej szkole ale także, że będzie niezłym muzykiem jak ją skończy.
Zawsze powtarzam, że aby dziecko ukończyło szkołę muzyczną (taką typową) potrzeba oprócz talentu dziecka (większość dzieci jest utalentowanych) i chęci rodziców także specyficznych cech charakteru malucha (a o to bardzo ciężko).
Życzę powodzenia! icon_smile.gif

Magda - daj znać, że z Olą i wynikami badania wszystko OK. Czekam z niecierpliwością na Twój post.

--------------------
szantrapa
sob, 25 kwi 2009 - 17:43
CYTAT(Lutnia @ Sat, 25 Apr 2009 - 15:28) *
Magda - daj znać, że z Olą i wynikami badania wszystko OK. Czekam z niecierpliwością na Twój post.



Dzięki dziewczyny, co do badań, wysmaruję Wam posta, ale to dłuższa opowieśc a teraz próbuję Olce zbic gorączkę. Znów 39. Dałam luminal przeciwdrgawkowo. Ja sie wykończę 41.gif
szantrapa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,493
Dołączył: wto, 15 sie 06 - 17:40
Nr użytkownika: 7,010

GG:


post sob, 25 kwi 2009 - 17:43
Post #1123

CYTAT(Lutnia @ Sat, 25 Apr 2009 - 15:28) *
Magda - daj znać, że z Olą i wynikami badania wszystko OK. Czekam z niecierpliwością na Twój post.



Dzięki dziewczyny, co do badań, wysmaruję Wam posta, ale to dłuższa opowieśc a teraz próbuję Olce zbic gorączkę. Znów 39. Dałam luminal przeciwdrgawkowo. Ja sie wykończę 41.gif

--------------------
Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Oliwia Irena 13.04.06
Laura Kazimiera 23.10.07
Sun

Go??







post sob, 25 kwi 2009 - 23:40
Post #1124

CYTAT(magdainpoland @ Sat, 25 Apr 2009 - 18:43) *
Dzięki dziewczyny, co do badań, wysmaruję Wam posta, ale to dłuższa opowieśc a teraz próbuję Olce zbic gorączkę. Znów 39. Dałam luminal przeciwdrgawkowo. Ja sie wykończę 41.gif


Oj, biedaku icon_sad.gif Wspieram duchowo, w takim razie.
Sun

Go??







post sob, 25 kwi 2009 - 23:40
Post #1125

CYTAT(Lutnia @ Sat, 25 Apr 2009 - 17:28) *
Sun - pewnie sprawiało Ci frajdę, bo nie MUSIAŁAŚ codziennie tych gam (i reszty) ćwiczyć. Szkoła muzyczna to od pewnego momentu typowa praca: żmudna i męcząca, czasem tylko dająca satysfakcję (jakiś koncert czy popis). Fajnie jak dziecko tę pracę lubi, wtedy ma szansę na to, że nie tylko wytrwa w tej szkole ale także, że będzie niezłym muzykiem jak ją skończy.
Zawsze powtarzam, że aby dziecko ukończyło szkołę muzyczną (taką typową) potrzeba oprócz talentu dziecka (większość dzieci jest utalentowanych) i chęci rodziców także specyficznych cech charakteru malucha (a o to bardzo ciężko).
Życzę powodzenia! icon_smile.gif


Spróbujemy icon_smile.gif
szantrapa
sob, 25 kwi 2009 - 23:42
CYTAT(Sun @ Sat, 25 Apr 2009 - 22:40) *
Oj, biedaku icon_sad.gif Wspieram duchowo, w takim razie.


Dzięki kochana. Spadła dzięki Bogu gorączka narazie ale mam czuwająca noc....
Jutro skrobnę
szantrapa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,493
Dołączył: wto, 15 sie 06 - 17:40
Nr użytkownika: 7,010

GG:


post sob, 25 kwi 2009 - 23:42
Post #1126

CYTAT(Sun @ Sat, 25 Apr 2009 - 22:40) *
Oj, biedaku icon_sad.gif Wspieram duchowo, w takim razie.


Dzięki kochana. Spadła dzięki Bogu gorączka narazie ale mam czuwająca noc....
Jutro skrobnę


--------------------
Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Oliwia Irena 13.04.06
Laura Kazimiera 23.10.07
Sun

Go??







post pon, 11 maj 2009 - 23:34
Post #1127

Zgodnie z obietnicą - Sun Session icon_wink.gif Linkuję, nie będę się powtarzać https://www.maluchy.pl/forum/fotek-kilkanascie--t62039.html i https://www.maluchy.pl/forum/index.php?show...p;#entry8015684

edit: a dlaczego tu nikt nie pisze? icon_sad.gif
szantrapa
wto, 12 maj 2009 - 08:48
Bo nikt nie ma siły...
szantrapa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,493
Dołączył: wto, 15 sie 06 - 17:40
Nr użytkownika: 7,010

GG:


post wto, 12 maj 2009 - 08:48
Post #1128

Bo nikt nie ma siły...

--------------------
Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Oliwia Irena 13.04.06
Laura Kazimiera 23.10.07
Sun

Go??







post wto, 12 maj 2009 - 22:38
Post #1129

CYTAT(magdainpoland @ Tue, 12 May 2009 - 09:48) *
Bo nikt nie ma siły...


Co Ty, Madziu? icon_sad.gif Powinnam chyba zapytać jak Olka?...
Lutnia
czw, 14 maj 2009 - 15:01
Sun - dzięki za link do fotek icon_smile.gif Ależ fajnie mieć taką gromadkę. Chyba powoli się przełamuję icon_smile.gif

Magda - jak się czuje Ola?
Lutnia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,819
Dołączył: pon, 21 mar 05 - 16:08
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 2,898




post czw, 14 maj 2009 - 15:01
Post #1130

Sun - dzięki za link do fotek icon_smile.gif Ależ fajnie mieć taką gromadkę. Chyba powoli się przełamuję icon_smile.gif

Magda - jak się czuje Ola?

--------------------
Sun

Go??







post wto, 19 maj 2009 - 23:49
Post #1131

Ach, Lutnio, w poniedziałek dotarł keyboard icon_smile.gif Casio L73 czy jakoś podobnie. 6 oktaw. Brzmienia nie te, co w Rolandzie, ale można grać! aniolek.gif Jestem w niebiesiech normalnie! icon_smile.gif Kilka utwórków sobie przypomniałam i zostałam oświecona, że istotne jest ułożenie palców, hehe frajer.gif Bo dotychczas palcowałam jak było wygodnie icon_wink.gif Gamba natomiast jest nieco zszokowana, już był ryk, że ona się nie nauczy (norma), więc zostawiłam ją z instrumentem i niech się oswaja icon_smile.gif
szantrapa
śro, 20 maj 2009 - 07:27
Dziewczynki moje kochane, jakiegoś doła mam od kilku tygodni, nie chce mi sie nic a pisac to już w ogole, wybaczcie, minie icon_smile.gif
Ola dobrze, dzięki za pamięc o nas, mamy termin pod koniec lipca na ten rezonans, uznali bo przemaglowaniu nas dwa dni w szpitalu, ze nie dzieje się nic tak groźnego, żeby nie m ogła poczekac w normalnej kolejce. Normalnie słów mi brak, jak juz byłyśmy w szpitalu to nie mogli zrobic? Wariactwo. Próbowałam znaleźc prywatnie, bo umieram z nerwów i wolałabym miec to z głowy, ale prywatnie to okazuje się, że nikt u dziecka się nie podejmie, bo to anestezjolog potrzebny i w ogóle, wszyscy mi odmówili. N o więc czekamy, jakoś po 20 lipca jest termin.
Lutnio, kiedy te pieski beda w Szczecinie? bo wyszlo mi z głowy zupełnie
Sun, Ola Casio dostała na urodziny icon_smile.gif Teraz, na trzecie. Zabawne jest to, że dostała od dziadków...moje własne Casio na ktorym w wieku 6 lat uczyłam sie grac. icon_smile.gif Nie jest tak źle, to przynajmniej mozna ściszyc icon_wink.gif (nawiazuję do mojego dzieciństwa i mojej prywatnej siostry cwiczącej codziennie godzinami na pianinie icon_wink.gif ) Bedzie dobrze, Gamba łyknie, zobaczysz icon_smile.gif
szantrapa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,493
Dołączył: wto, 15 sie 06 - 17:40
Nr użytkownika: 7,010

GG:


post śro, 20 maj 2009 - 07:27
Post #1132

Dziewczynki moje kochane, jakiegoś doła mam od kilku tygodni, nie chce mi sie nic a pisac to już w ogole, wybaczcie, minie icon_smile.gif
Ola dobrze, dzięki za pamięc o nas, mamy termin pod koniec lipca na ten rezonans, uznali bo przemaglowaniu nas dwa dni w szpitalu, ze nie dzieje się nic tak groźnego, żeby nie m ogła poczekac w normalnej kolejce. Normalnie słów mi brak, jak juz byłyśmy w szpitalu to nie mogli zrobic? Wariactwo. Próbowałam znaleźc prywatnie, bo umieram z nerwów i wolałabym miec to z głowy, ale prywatnie to okazuje się, że nikt u dziecka się nie podejmie, bo to anestezjolog potrzebny i w ogóle, wszyscy mi odmówili. N o więc czekamy, jakoś po 20 lipca jest termin.
Lutnio, kiedy te pieski beda w Szczecinie? bo wyszlo mi z głowy zupełnie
Sun, Ola Casio dostała na urodziny icon_smile.gif Teraz, na trzecie. Zabawne jest to, że dostała od dziadków...moje własne Casio na ktorym w wieku 6 lat uczyłam sie grac. icon_smile.gif Nie jest tak źle, to przynajmniej mozna ściszyc icon_wink.gif (nawiazuję do mojego dzieciństwa i mojej prywatnej siostry cwiczącej codziennie godzinami na pianinie icon_wink.gif ) Bedzie dobrze, Gamba łyknie, zobaczysz icon_smile.gif

--------------------
Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Oliwia Irena 13.04.06
Laura Kazimiera 23.10.07
Lutnia
śro, 20 maj 2009 - 13:14
Magda - bez sensu z tym lipcowym terminem. Szkoda, że nie macie tego już z głowy...
Wystawa jest 21 czerwca, jeszcze Ci nie raz przypomnę icon_smile.gif

Sun - czyli akcja "Artysta" ruszyła! Powodzenia - i dla córy i dla Ciebie (bo chyba nie poprzestaniesz na jednorazowym incydencie?)
Lutnia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,819
Dołączył: pon, 21 mar 05 - 16:08
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 2,898




post śro, 20 maj 2009 - 13:14
Post #1133

Magda - bez sensu z tym lipcowym terminem. Szkoda, że nie macie tego już z głowy...
Wystawa jest 21 czerwca, jeszcze Ci nie raz przypomnę icon_smile.gif

Sun - czyli akcja "Artysta" ruszyła! Powodzenia - i dla córy i dla Ciebie (bo chyba nie poprzestaniesz na jednorazowym incydencie?)

--------------------
Sun

Go??







post śro, 20 maj 2009 - 22:25
Post #1134

CYTAT(magdainpoland @ Wed, 20 May 2009 - 08:27) *
Dziewczynki moje kochane, jakiegoś doła mam od kilku tygodni, nie chce mi sie nic a pisac to już w ogole, wybaczcie, minie icon_smile.gif

Sun, Ola Casio dostała na urodziny icon_smile.gif Teraz, na trzecie. Zabawne jest to, że dostała od dziadków...moje własne Casio na ktorym w wieku 6 lat uczyłam sie grac. icon_smile.gif Nie jest tak źle, to przynajmniej mozna ściszyc icon_wink.gif (nawiazuję do mojego dzieciństwa i mojej prywatnej siostry cwiczącej codziennie godzinami na pianinie icon_wink.gif ) Bedzie dobrze, Gamba łyknie, zobaczysz icon_smile.gif


No, ale dobrze, że się odezwałaś, bo zaczynałam się niepokoić icon_smile.gif
Mam nadzieję, że Gamba łyknie, póki co nie chcę jej zniechęcić, a Mateusz non stop żąda "gunshota" icon_wink.gif Właśnie te bajery typu ptaszek i helikopter dużo lepiej brzmią na Rolandzie, ale na szczęście są mało przydatne, więc spoko icon_wink.gif

Lutnio, no, dzisiaj chciałam poćwiczyć, ale już nie mam siły icon_wink.gif A kiedyż to planujemy dzidziusia, że się tak wścibsko zapytam? Bo doczekać się nie mogę! icon_wink.gif
szantrapa
czw, 21 maj 2009 - 08:39
CYTAT(Sun @ Wed, 20 May 2009 - 21:25) *
Lutnio, no, dzisiaj chciałam poćwiczyć, ale już nie mam siły icon_wink.gif A kiedyż to planujemy dzidziusia, że się tak wścibsko zapytam? Bo doczekać się nie mogę! icon_wink.gif


Ja też się nie mogę doczekac. Sun, a wyobrażasz sobie jaki to ten Lutniowy dzidziuś pięęęęękny będzie ? icon_smile.gif Ehhhh rozmarzyłam się...icon_smile.gif
szantrapa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,493
Dołączył: wto, 15 sie 06 - 17:40
Nr użytkownika: 7,010

GG:


post czw, 21 maj 2009 - 08:39
Post #1135

CYTAT(Sun @ Wed, 20 May 2009 - 21:25) *
Lutnio, no, dzisiaj chciałam poćwiczyć, ale już nie mam siły icon_wink.gif A kiedyż to planujemy dzidziusia, że się tak wścibsko zapytam? Bo doczekać się nie mogę! icon_wink.gif


Ja też się nie mogę doczekac. Sun, a wyobrażasz sobie jaki to ten Lutniowy dzidziuś pięęęęękny będzie ? icon_smile.gif Ehhhh rozmarzyłam się...icon_smile.gif


--------------------
Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Oliwia Irena 13.04.06
Laura Kazimiera 23.10.07
Lutnia
czw, 21 maj 2009 - 10:12
Magda - buhahhahahahhahaa!!!
Relacja mojej mamy o tym, jak wyglądałam jako noworodek: "zawsze sobie wyobrażałam, że będę miała takie piękne dzieciątko - a urodziłaś się Ty. Wyglądałaś jak świnka, pomyślałam sobie: biedne dziecko".
Chyba, że wda się w tatusia, ale u niego też w zasadzie najbardziej seksowny jest mózg.

Dziewczyny - niedługo wybieram się do lekarza, wszysko posprawdza i - niech się dzieje icon_smile.gif

Mam za to ślicznego siostrzeńca. Trzymiesięczny Olafek:





Jestem w nim bez pamięci zakochana.

Sun - te gunshoty, ptaszki, krzyki i inne W OGÓLE nie są potrzebne icon_smile.gif One najprawdopodobniej mają za zadanie utrzymać przy istrumencie dziecko, które się znudzi grą- ale dla samej muzyki nie mają żadnego znaczenia. W następnym tygodniu zaczynam nagrywać z moimi uczniami płytkę CD. Jak chcesz - żeby zachęcić Twoją Gambę, mogę wypalić potem jedną dla Ciebie i Ci ją przesłać z opisem jak długo uczy się konkretne dziecko i co można wyciągnąć z keyboardu.
Tyle, że będzie to w okolicach końcówki czerwca, może ciut wcześniej.
Lutnia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,819
Dołączył: pon, 21 mar 05 - 16:08
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 2,898




post czw, 21 maj 2009 - 10:12
Post #1136

Magda - buhahhahahahhahaa!!!
Relacja mojej mamy o tym, jak wyglądałam jako noworodek: "zawsze sobie wyobrażałam, że będę miała takie piękne dzieciątko - a urodziłaś się Ty. Wyglądałaś jak świnka, pomyślałam sobie: biedne dziecko".
Chyba, że wda się w tatusia, ale u niego też w zasadzie najbardziej seksowny jest mózg.

Dziewczyny - niedługo wybieram się do lekarza, wszysko posprawdza i - niech się dzieje icon_smile.gif

Mam za to ślicznego siostrzeńca. Trzymiesięczny Olafek:





Jestem w nim bez pamięci zakochana.

Sun - te gunshoty, ptaszki, krzyki i inne W OGÓLE nie są potrzebne icon_smile.gif One najprawdopodobniej mają za zadanie utrzymać przy istrumencie dziecko, które się znudzi grą- ale dla samej muzyki nie mają żadnego znaczenia. W następnym tygodniu zaczynam nagrywać z moimi uczniami płytkę CD. Jak chcesz - żeby zachęcić Twoją Gambę, mogę wypalić potem jedną dla Ciebie i Ci ją przesłać z opisem jak długo uczy się konkretne dziecko i co można wyciągnąć z keyboardu.
Tyle, że będzie to w okolicach końcówki czerwca, może ciut wcześniej.

--------------------
Sun

Go??







post pią, 22 maj 2009 - 00:48
Post #1137

Pięknie, Elfie, trzymam kciuki w takim razie icon_smile.gif Olafek rewelacja! icon_smile.gif

Ja za to proszę o kciuki i modlitwy za mojego Matinka. Wysoko gorączkuje, chyba angina, dzisiaj mam noc z głowy icon_sad.gif Z prawie 40 spadło do 38, bo oczywiście popierniczyłam dawkę czopka i dałam za mało icon_sad.gif

edit: Lutnia, oczywiście, że chcę płytkę! Będę zachwycona!
szantrapa
pią, 22 maj 2009 - 07:01
Lutnio Olafek absolutnie piękny. No ale to w koncu Twoja rodzina. A mamą się nie przejmuj, podsuń Jej bajkę o brzydkim kaczątku icon_wink.gif Trzymam kciuki icon_smile.gif

Sun...jestem z Wami myślami, oby choróbsko szybko minęło. Jadę dzis nad morze zawieźc paszczaki, bo w nocy jedziemy do Łodzi, ale zajrzę jeszcze tu wieczorem, jak wróce z Dziwnówka, chociaż Ty pewnie nie będziesz miała czasu pisac...w razie czego pamiętaj, nie mam netu ale mam telefon, pisz babo gdyby coś się działo! Przytulam
szantrapa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,493
Dołączył: wto, 15 sie 06 - 17:40
Nr użytkownika: 7,010

GG:


post pią, 22 maj 2009 - 07:01
Post #1138

Lutnio Olafek absolutnie piękny. No ale to w koncu Twoja rodzina. A mamą się nie przejmuj, podsuń Jej bajkę o brzydkim kaczątku icon_wink.gif Trzymam kciuki icon_smile.gif

Sun...jestem z Wami myślami, oby choróbsko szybko minęło. Jadę dzis nad morze zawieźc paszczaki, bo w nocy jedziemy do Łodzi, ale zajrzę jeszcze tu wieczorem, jak wróce z Dziwnówka, chociaż Ty pewnie nie będziesz miała czasu pisac...w razie czego pamiętaj, nie mam netu ale mam telefon, pisz babo gdyby coś się działo! Przytulam

--------------------
Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Oliwia Irena 13.04.06
Laura Kazimiera 23.10.07
Sun

Go??







post pią, 22 maj 2009 - 23:44
Post #1139

CYTAT(magdainpoland @ Fri, 22 May 2009 - 08:01) *
Sun...jestem z Wami myślami, oby choróbsko szybko minęło. Jadę dzis nad morze zawieźc paszczaki, bo w nocy jedziemy do Łodzi, ale zajrzę jeszcze tu wieczorem, jak wróce z Dziwnówka, chociaż Ty pewnie nie będziesz miała czasu pisac...w razie czego pamiętaj, nie mam netu ale mam telefon, pisz babo gdyby coś się działo! Przytulam


Moja ty krynico serdeczności, Mat ma anginę, jak się spodziewałam. Ospen na 10 dni. Gorączka wciąż się utrzymuje, mam nadzieję, że dziś niższa. Julię wywaliłam do naszej sypialni a sama śpię z nim, jeszcze dwie noce, bo dr twierdzi, że zaraża 48 godzin od włączenia antybiotyku. Jul ma początki, zostawiłam ją dzisiaj w domu, poszła tylko na tańce, bo jutro ma urodziny koleżanki, chciałam żeby mogła pójśc, ma jakiegoś pecha chorobowego do urodzin.
Magduś, udanego wyjazdu, po cokolwiek się tam wybieracie!
kati12
śro, 27 maj 2009 - 22:35
hallo Boze jak mnie tu dawno nie bylo .Przez moje pannice nie mam czasu na kompa a juz na zagladanie na forum to juz nie powiem .
;Magda mamy dzieci w podobnym wieku i to do tego z 2006 roku imienniczki Olivie a druga urodzilas dwa dni prze demna . To niesamowite . Pozdrawiam Kaska
kati12


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 37
Dołączył: pią, 21 wrz 07 - 22:19
Nr użytkownika: 16,270

GG:


post śro, 27 maj 2009 - 22:35
Post #1140

hallo Boze jak mnie tu dawno nie bylo .Przez moje pannice nie mam czasu na kompa a juz na zagladanie na forum to juz nie powiem .
;Magda mamy dzieci w podobnym wieku i to do tego z 2006 roku imienniczki Olivie a druga urodzilas dwa dni prze demna . To niesamowite . Pozdrawiam Kaska
> Piękne Trzydziestoletnie rocznik 76 - jesteście?
Start new topic
Reply to this topic
59 Stron V  « poprzednia 55 56 57 58 59 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 29 kwi 2024 - 16:08
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama