Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
99 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 nastÄ™pna ostatnia   

Czerwcowe kruszynki

, Świętujemy pierwsze urodzinki :)
> , ÅšwiÄ™tujemy pierwsze urodzinki :)
ArMona
śro, 06 lip 2011 - 08:56
To jakies drogie te witaminy macie. Ja za swoje (D) teraz place tylko 4zł na receptę.
A te kapsulki Bobik DiK to kosztowaly 26zł i sprzedam za 15 jeśli ktos chce.

Karola kupilaś wózek?

Ten post edytował ArMona śro, 06 lip 2011 - 08:57
ArMona


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 238
Dołączył: wto, 29 maj 07 - 17:34
Skąd: woj. dolnośląskie
Nr użytkownika: 14,642

GG:


post śro, 06 lip 2011 - 08:56
Post #61

To jakies drogie te witaminy macie. Ja za swoje (D) teraz place tylko 4zł na receptę.
A te kapsulki Bobik DiK to kosztowaly 26zł i sprzedam za 15 jeśli ktos chce.

Karola kupilaś wózek?

--------------------


kasiaaaaa
śro, 06 lip 2011 - 11:49
Honey* używam margarynę roślinną.

nercia pierwsze słyszę, żeby rzadkie kupy świadczyły o infekcji. Oliwia robiła do 6 miesiąca w zasadzie same rzadkie kupy a nigdy nie chorowała. Bądź dobrej myśli. Trzymam kciuki. No i napisz, jak się dziś czuje Ola.

Ja z zup jadam tylko rosół z makaronem. Ziemniaków nie jem w ogóle, bo są nowe. Z warzyw jem tylko marchewkę i buraki, z owoców tylko jabłko. Nabiału dalej nie ruszyłam. Ale mi z tym całkiem dobrze. No i są tego plusy - jestem zadowolona ze swojej figury. 29.gif
kasiaaaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,798
Dołączył: wto, 02 gru 08 - 19:17
Skąd: małopolskie
Nr użytkownika: 23,950




post śro, 06 lip 2011 - 11:49
Post #62

Honey* używam margarynę roślinną.

nercia pierwsze słyszę, żeby rzadkie kupy świadczyły o infekcji. Oliwia robiła do 6 miesiąca w zasadzie same rzadkie kupy a nigdy nie chorowała. Bądź dobrej myśli. Trzymam kciuki. No i napisz, jak się dziś czuje Ola.

Ja z zup jadam tylko rosół z makaronem. Ziemniaków nie jem w ogóle, bo są nowe. Z warzyw jem tylko marchewkę i buraki, z owoców tylko jabłko. Nabiału dalej nie ruszyłam. Ale mi z tym całkiem dobrze. No i są tego plusy - jestem zadowolona ze swojej figury. 29.gif

--------------------
Oliwia 2009
Mateusz 2011
nercia
śro, 06 lip 2011 - 11:51
Od 23 Ola nie miała gorączki do 8 rano, gdzie złapała 38 znów, ale dramatu nie ma, bo dobrze się zbija i długo nie wraca. Więc mały kroczek ku dobremu tfu tfu. Mały wrócił do standardowej musztardy w pieluszce, więc może go też ominie. No, ale nie ma co zapeszać i się cieszyć przedwcześnie. W każdym razie stan obecny dobry i tego się trzymam. Co będzie jutro się okaże. Spałam 2h.

U mnie na obiad leniwe. 06.gif

ArMOna
Ja zapas mam, bo się rzuciłam na te kapsułki po 26. Ale dzięki za propozycję. Ja wczoraj z Olcią piekłam ciastka Brownie, gdzie w skład wchodzą 3 czekolady 70% kakao. Zjadłam jeden mały kawałek, a reszta leży i kusi. W sumie to głupia jestem, że te wybrałam, ale smak był straszny i musiałam odrobinę zaspokoić. Mama i mąż jedzą i im tyłki rosną. Ola zjadła kawałek, ale przy infekcji apatytu nie ma. Ale fun z robienia był.

nercia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,435
Dołączył: wto, 13 mar 07 - 18:20
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 11,934




post śro, 06 lip 2011 - 11:51
Post #63

Od 23 Ola nie miała gorączki do 8 rano, gdzie złapała 38 znów, ale dramatu nie ma, bo dobrze się zbija i długo nie wraca. Więc mały kroczek ku dobremu tfu tfu. Mały wrócił do standardowej musztardy w pieluszce, więc może go też ominie. No, ale nie ma co zapeszać i się cieszyć przedwcześnie. W każdym razie stan obecny dobry i tego się trzymam. Co będzie jutro się okaże. Spałam 2h.

U mnie na obiad leniwe. 06.gif

ArMOna
Ja zapas mam, bo się rzuciłam na te kapsułki po 26. Ale dzięki za propozycję. Ja wczoraj z Olcią piekłam ciastka Brownie, gdzie w skład wchodzą 3 czekolady 70% kakao. Zjadłam jeden mały kawałek, a reszta leży i kusi. W sumie to głupia jestem, że te wybrałam, ale smak był straszny i musiałam odrobinę zaspokoić. Mama i mąż jedzą i im tyłki rosną. Ola zjadła kawałek, ale przy infekcji apatytu nie ma. Ale fun z robienia był.



--------------------
mama Oli 24.10.2007

i Adasia 30.05.2011
nercia
śro, 06 lip 2011 - 11:56
kasiaaaaa Obrazowo 3/4 wody 1/4 miąższu w dodatku zielone. 1 na dobę może się zdarzyć, jak więcej to powinno zaniepokoić. Wg położnej i pediatry.
nercia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,435
Dołączył: wto, 13 mar 07 - 18:20
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 11,934




post śro, 06 lip 2011 - 11:56
Post #64

kasiaaaaa Obrazowo 3/4 wody 1/4 miąższu w dodatku zielone. 1 na dobę może się zdarzyć, jak więcej to powinno zaniepokoić. Wg położnej i pediatry.

--------------------
mama Oli 24.10.2007

i Adasia 30.05.2011
kasiaaaaa
śro, 06 lip 2011 - 12:17
nercia Oliwia robiła kupy, które wyglądały jak zielone białko surowego jajka. Robiliśmy jej badania na toksoplazmozę, cytomegalię, kilka posiewów z kału, morfologię, mocz, zmienialiśmy mleko chyba z 5 razy i Bóg wie co jeszcze. Wszystkie wyniki miała w normie, a zmiana mleka nic nie dawała. Lekarka załamywała ręce. W końcu doszłam do wniosku, że taki urok Oliwii. Normalne kupy zaczęła robić, odkąd na pół roku wprowadziłam jej do diety coś poza mlekiem.
kasiaaaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,798
Dołączył: wto, 02 gru 08 - 19:17
Skąd: małopolskie
Nr użytkownika: 23,950




post śro, 06 lip 2011 - 12:17
Post #65

nercia Oliwia robiła kupy, które wyglądały jak zielone białko surowego jajka. Robiliśmy jej badania na toksoplazmozę, cytomegalię, kilka posiewów z kału, morfologię, mocz, zmienialiśmy mleko chyba z 5 razy i Bóg wie co jeszcze. Wszystkie wyniki miała w normie, a zmiana mleka nic nie dawała. Lekarka załamywała ręce. W końcu doszłam do wniosku, że taki urok Oliwii. Normalne kupy zaczęła robić, odkąd na pół roku wprowadziłam jej do diety coś poza mlekiem.

--------------------
Oliwia 2009
Mateusz 2011
drzewko
śro, 06 lip 2011 - 14:47
ArMona sliczny synus. Ma czarne oczy , czy tak wyszły na fotce?
bo zwykle takie maluszki maja granatowe , albo czarne , z tego co gdzies kiedys wyczytałam.

KUpiłam JUVI K+ D3 kropelki doustne 10 ml , wychodzi na 1 miesiac stosowania -zapłaciłam 24,90
sobie prenatal , i DEliKOL na kolki dla Madzi.


Co do diety , miał byc reżim , ale ze mnie d...a ,niestety.
Jadam:
chleb ciemny , marg , masło szynka ,
plasterki pomidora na kanapki, rzodkiewka
ziemniaki , wszelakie sałaty, ( działkowe , nie pryskane)
ryby wszelakie , kurczak
razdko jogurt nat., czasem bakus po corci
kefir z malinami
biszkopty , kawa zbozowa ze smietankÄ…
banany , jabłka , rzadko nektarynka
herbata ze sokiem

a wczoraj kupiłam szarlotke i sernik icon_redface.gif
po troszeczku testuje i obserwuje

Z tymi kolkami to wielka niewiadoma.
Ciekawe , ze pojawiaja sie zawsze o tej samej porze od17 z przerwami do 21 . Noce super i prawie sie wysypiam icon_smile.gif
WSzelakie krostki z bużki Madzi zeszły .


wklajam naszego żółwika
co zdjecie , to inaczej wygląda, chyba sporo urosła
w piatek wybieramy sie do pediatry
ciekawa wagi jestem





Ten post edytował drzewko śro, 06 lip 2011 - 15:04
drzewko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 119
Dołączył: pią, 06 lip 07 - 17:20
Nr użytkownika: 15,292




post śro, 06 lip 2011 - 14:47
Post #66

ArMona sliczny synus. Ma czarne oczy , czy tak wyszły na fotce?
bo zwykle takie maluszki maja granatowe , albo czarne , z tego co gdzies kiedys wyczytałam.

KUpiłam JUVI K+ D3 kropelki doustne 10 ml , wychodzi na 1 miesiac stosowania -zapłaciłam 24,90
sobie prenatal , i DEliKOL na kolki dla Madzi.


Co do diety , miał byc reżim , ale ze mnie d...a ,niestety.
Jadam:
chleb ciemny , marg , masło szynka ,
plasterki pomidora na kanapki, rzodkiewka
ziemniaki , wszelakie sałaty, ( działkowe , nie pryskane)
ryby wszelakie , kurczak
razdko jogurt nat., czasem bakus po corci
kefir z malinami
biszkopty , kawa zbozowa ze smietankÄ…
banany , jabłka , rzadko nektarynka
herbata ze sokiem

a wczoraj kupiłam szarlotke i sernik icon_redface.gif
po troszeczku testuje i obserwuje

Z tymi kolkami to wielka niewiadoma.
Ciekawe , ze pojawiaja sie zawsze o tej samej porze od17 z przerwami do 21 . Noce super i prawie sie wysypiam icon_smile.gif
WSzelakie krostki z bużki Madzi zeszły .


wklajam naszego żółwika
co zdjecie , to inaczej wygląda, chyba sporo urosła
w piatek wybieramy sie do pediatry
ciekawa wagi jestem





--------------------

i Oliwia 2005r
drzewko
czw, 07 lip 2011 - 12:40
w koncu sie wypogodziło brawo_bis.gif
za chwilke lecimy na dłuuuugiiii spacer:)

Zapomniałam dodac do mojej diety kasze i makarony .

DELIKOL chyba działa icon_smile.gif chyb a,bo jeszcze popłakiwała bez przyczyny , ale nie trwało to długo. Wiec moze to byc nietolerancja laktozy.
Mnie dalej bol mnie lewa piers , nie załapałam sie do gina , wiec dalej nie wiem co jest grane.
Lewa piers oklapła , bo rzadziej karmie .
Do tego od wczoraj pobolewa mnie cyklicznie lewa strona brzucha , a dokładniej powyzej lewej strony ciącia. BOl przenikliwy.
Pomogł paracetamol, ale i tak miałam wczoraj mega doła. BOje sie komplikacji pooperacyjnych . 37.gif
drzewko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 119
Dołączył: pią, 06 lip 07 - 17:20
Nr użytkownika: 15,292




post czw, 07 lip 2011 - 12:40
Post #67

w koncu sie wypogodziło brawo_bis.gif
za chwilke lecimy na dłuuuugiiii spacer:)

Zapomniałam dodac do mojej diety kasze i makarony .

DELIKOL chyba działa icon_smile.gif chyb a,bo jeszcze popłakiwała bez przyczyny , ale nie trwało to długo. Wiec moze to byc nietolerancja laktozy.
Mnie dalej bol mnie lewa piers , nie załapałam sie do gina , wiec dalej nie wiem co jest grane.
Lewa piers oklapła , bo rzadziej karmie .
Do tego od wczoraj pobolewa mnie cyklicznie lewa strona brzucha , a dokładniej powyzej lewej strony ciącia. BOl przenikliwy.
Pomogł paracetamol, ale i tak miałam wczoraj mega doła. BOje sie komplikacji pooperacyjnych . 37.gif


--------------------

i Oliwia 2005r
nercia
czw, 07 lip 2011 - 22:32
Drzewko Cudne Twoje dziewczyny, a jakie podobne do siebie. Ja bym ten bój przy bliźnie skonsultowała dość szybko, bo to dość niepokojąco brzmi.

U nas lepiej, od wczoraj Ola nie dostała środków przeciwgorączkowych, bo nie było potrzeby i dziś poszłyśmy korzystając z poprawy pogody na 2h na dwór. Byliśmy też na USG bioderek małego i jedno jest Ia, drugie Ib. Jutro ortopeda i zobaczymy co powie, ale chyba tym razem rozwórka nas ominie. Ale tfu tfu, aby nie zapeszyć.

Wasze maluchy mają jeszcze zaciśnięte piąstki? Jak długo jedzą z piersi?
nercia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,435
Dołączył: wto, 13 mar 07 - 18:20
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 11,934




post czw, 07 lip 2011 - 22:32
Post #68

Drzewko Cudne Twoje dziewczyny, a jakie podobne do siebie. Ja bym ten bój przy bliźnie skonsultowała dość szybko, bo to dość niepokojąco brzmi.

U nas lepiej, od wczoraj Ola nie dostała środków przeciwgorączkowych, bo nie było potrzeby i dziś poszłyśmy korzystając z poprawy pogody na 2h na dwór. Byliśmy też na USG bioderek małego i jedno jest Ia, drugie Ib. Jutro ortopeda i zobaczymy co powie, ale chyba tym razem rozwórka nas ominie. Ale tfu tfu, aby nie zapeszyć.

Wasze maluchy mają jeszcze zaciśnięte piąstki? Jak długo jedzą z piersi?

--------------------
mama Oli 24.10.2007

i Adasia 30.05.2011
carrot
czw, 07 lip 2011 - 23:07
Czerwcowe mamusie, przyjmiecie do siebie lipcówki? Niewiele nas jest i tak pomyślałam, że w kupie z Wami byłoby raźniej icon_smile.gif
carrot


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 750
Dołączył: wto, 21 paź 08 - 20:24
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 22,842

GG:


post czw, 07 lip 2011 - 23:07
Post #69

Czerwcowe mamusie, przyjmiecie do siebie lipcówki? Niewiele nas jest i tak pomyślałam, że w kupie z Wami byłoby raźniej icon_smile.gif

--------------------


drzewko
czw, 07 lip 2011 - 23:41
Nercia ciesze sie , ze z Olą lepiej i oby polepszyło sie na dobre.
A co do rozworki , to OLiwia nie nosiła , ale szerokie pieluchowanie nas nie ominęło .
tfu tfu, wiec oby WAs i nas tym razem ominęło.
POjutrze Madzia skonczy miesiąc , czasem jeszcze zaciska piąstki , musze sie przyjzec .Z piersi jada od 10 do 30minut . Róznie. Czasem po cycku podaje 40 ml mleka z butli,ale to przez tę lewą obolałą piers .CZasem mam wrazenie , jakby sie nie najadała z piersi.

Moje dziewczyny fakt , podobne sa do siebie , choc w szczegółach inne icon_smile.gif czas pokaze
Brzuch przestał bolec , wiec zostawiam to swojemu biegowi.. , ale przyszło mi do głowy , ze moze to poczatki endometriozy 48.gif

drzewko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 119
Dołączył: pią, 06 lip 07 - 17:20
Nr użytkownika: 15,292




post czw, 07 lip 2011 - 23:41
Post #70

Nercia ciesze sie , ze z Olą lepiej i oby polepszyło sie na dobre.
A co do rozworki , to OLiwia nie nosiła , ale szerokie pieluchowanie nas nie ominęło .
tfu tfu, wiec oby WAs i nas tym razem ominęło.
POjutrze Madzia skonczy miesiąc , czasem jeszcze zaciska piąstki , musze sie przyjzec .Z piersi jada od 10 do 30minut . Róznie. Czasem po cycku podaje 40 ml mleka z butli,ale to przez tę lewą obolałą piers .CZasem mam wrazenie , jakby sie nie najadała z piersi.

Moje dziewczyny fakt , podobne sa do siebie , choc w szczegółach inne icon_smile.gif czas pokaze
Brzuch przestał bolec , wiec zostawiam to swojemu biegowi.. , ale przyszło mi do głowy , ze moze to poczatki endometriozy 48.gif



--------------------

i Oliwia 2005r
drzewko
czw, 07 lip 2011 - 23:42
carrot jasne , ja osobiscie nie mam nic przeciwko temu icon_wink.gif
drzewko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 119
Dołączył: pią, 06 lip 07 - 17:20
Nr użytkownika: 15,292




post czw, 07 lip 2011 - 23:42
Post #71

carrot jasne , ja osobiscie nie mam nic przeciwko temu icon_wink.gif

--------------------

i Oliwia 2005r
kasiaaaaa
piÄ…, 08 lip 2011 - 08:19
nercia młody bardzo rzadko ma zaciśnięte piąstki. Jeśli ma, to zazwyczaj jak śpi. A jak ma zgięte paluszki, to tak delikatnie, bez zaciskania. A co do czasu karmienia - to zależy. Jak nie przysypia tylko porządnie ciągnie, to się najada w 7-10 minut, a jak sobie przysypia i ściemnia, to go trzymam przy piersi i z 30 minut.

carrot jeśli o mnie chodzi, to serdecznie zapraszam. icon_smile.gif

Dziś w nocy znów miałam 38 stopni gorączki. Ja chyba zwariuję. 37.gif

U nas dziś drugi dzień piękna pogoda. Teraz do słońca termometr pokazuje 41 stopni.

Jedziemy dziś z młodym na kontrolę wagi.

kasiaaaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,798
Dołączył: wto, 02 gru 08 - 19:17
Skąd: małopolskie
Nr użytkownika: 23,950




post piÄ…, 08 lip 2011 - 08:19
Post #72

nercia młody bardzo rzadko ma zaciśnięte piąstki. Jeśli ma, to zazwyczaj jak śpi. A jak ma zgięte paluszki, to tak delikatnie, bez zaciskania. A co do czasu karmienia - to zależy. Jak nie przysypia tylko porządnie ciągnie, to się najada w 7-10 minut, a jak sobie przysypia i ściemnia, to go trzymam przy piersi i z 30 minut.

carrot jeśli o mnie chodzi, to serdecznie zapraszam. icon_smile.gif

Dziś w nocy znów miałam 38 stopni gorączki. Ja chyba zwariuję. 37.gif

U nas dziś drugi dzień piękna pogoda. Teraz do słońca termometr pokazuje 41 stopni.

Jedziemy dziś z młodym na kontrolę wagi.



--------------------
Oliwia 2009
Mateusz 2011
Honey*
piÄ…, 08 lip 2011 - 08:55
Witam
Wczoraj piekna pogoda, dzis tez sie zapowiada taka.
Wiecie ja mam problem z ubieraniem malego. Nie wiem czy krotki rekawek mu ubrac. narazie ma dlugi rekaw. boje sie z w krotkim zmarznie, w koncu lezy caly czas.
Piastki zaciska czasami, teraz np lezy w bujaczku i nie ma zacisnietych. Nie licze ile je. ale mysle ze okolo 15min. ja go czasami dla wyogyd trzymam przy cycku dluzej np jak pisze na forum albo jak ogladam cos icon_smile.gif

carrot zapraszam serdecznie. i Ciebie i inne lipcowki tez. im wiecej tym lepiej
A ty ubierasz malej krotki rekaw np wczoraj ?
Honey*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,860
Dołączył: wto, 31 maj 05 - 14:00
Nr użytkownika: 3,207




post piÄ…, 08 lip 2011 - 08:55
Post #73

Witam
Wczoraj piekna pogoda, dzis tez sie zapowiada taka.
Wiecie ja mam problem z ubieraniem malego. Nie wiem czy krotki rekawek mu ubrac. narazie ma dlugi rekaw. boje sie z w krotkim zmarznie, w koncu lezy caly czas.
Piastki zaciska czasami, teraz np lezy w bujaczku i nie ma zacisnietych. Nie licze ile je. ale mysle ze okolo 15min. ja go czasami dla wyogyd trzymam przy cycku dluzej np jak pisze na forum albo jak ogladam cos icon_smile.gif

carrot zapraszam serdecznie. i Ciebie i inne lipcowki tez. im wiecej tym lepiej
A ty ubierasz malej krotki rekaw np wczoraj ?

--------------------
kluseczka(2006), pierożek(2011)
carrot
piÄ…, 08 lip 2011 - 09:27
Dominisia wczoraj była w cieniutkim pajacyku. Bez kaftanika pod spodem. Za to z czapy zrezygnowaliśmy.
carrot


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 750
Dołączył: wto, 21 paź 08 - 20:24
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 22,842

GG:


post piÄ…, 08 lip 2011 - 09:27
Post #74

Dominisia wczoraj była w cieniutkim pajacyku. Bez kaftanika pod spodem. Za to z czapy zrezygnowaliśmy.

--------------------


kasiaaaaa
piÄ…, 08 lip 2011 - 09:56
CYTAT(Honey* @ Fri, 08 Jul 2011 - 09:55) *
ja go czasami dla wyogyd trzymam przy cycku dluzej

Podziwiam. Ja jak tylko młody się naje, to zaraz go odkładam do łóżeczka i z ulgą obsmarowuję cały sutek Bepanthenem. 06.gif

Co do ubierania - po skończeniu przez dziecko miesiąca, powinno się je ubierać tak jak dorosłego. Jeśli nam jest ciepło w krótkim rękawie, to dziecku też. Natomiast co do czapki - mimo wszystko ja zawsze zakładam jak wiało no i oczywiście żeby chronić głowę przed słońcem.
kasiaaaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,798
Dołączył: wto, 02 gru 08 - 19:17
Skąd: małopolskie
Nr użytkownika: 23,950




post piÄ…, 08 lip 2011 - 09:56
Post #75

CYTAT(Honey* @ Fri, 08 Jul 2011 - 09:55) *
ja go czasami dla wyogyd trzymam przy cycku dluzej

Podziwiam. Ja jak tylko młody się naje, to zaraz go odkładam do łóżeczka i z ulgą obsmarowuję cały sutek Bepanthenem. 06.gif

Co do ubierania - po skończeniu przez dziecko miesiąca, powinno się je ubierać tak jak dorosłego. Jeśli nam jest ciepło w krótkim rękawie, to dziecku też. Natomiast co do czapki - mimo wszystko ja zawsze zakładam jak wiało no i oczywiście żeby chronić głowę przed słońcem.

--------------------
Oliwia 2009
Mateusz 2011
Honey*
piÄ…, 08 lip 2011 - 11:20
kasiaaa ja karmie przez oslonki i nic mnie nie boli.

no wlasnie z tym ubieraniem to ja sie nie znam. chyba mu dzis ubiore krotki bo upal sie szykuje.
ide obiad nastawic i po obiedzie pewnie wyjdziemy
Honey*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,860
Dołączył: wto, 31 maj 05 - 14:00
Nr użytkownika: 3,207




post piÄ…, 08 lip 2011 - 11:20
Post #76

kasiaaa ja karmie przez oslonki i nic mnie nie boli.

no wlasnie z tym ubieraniem to ja sie nie znam. chyba mu dzis ubiore krotki bo upal sie szykuje.
ide obiad nastawic i po obiedzie pewnie wyjdziemy

--------------------
kluseczka(2006), pierożek(2011)
kasiaaaaa
piÄ…, 08 lip 2011 - 11:50
CYTAT(Honey* @ Fri, 08 Jul 2011 - 12:20) *
kasiaaa ja karmie przez oslonki

Ja też. icon_lol.gif
kasiaaaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,798
Dołączył: wto, 02 gru 08 - 19:17
Skąd: małopolskie
Nr użytkownika: 23,950




post piÄ…, 08 lip 2011 - 11:50
Post #77

CYTAT(Honey* @ Fri, 08 Jul 2011 - 12:20) *
kasiaaa ja karmie przez oslonki

Ja też. icon_lol.gif

--------------------
Oliwia 2009
Mateusz 2011
ArMona
piÄ…, 08 lip 2011 - 15:56
honey jak jest cieplo,duszno to ja ubieram malemu krótki rekaw i krotkie spodeneczki lub same body i biore pieluszke tetrowke aby go przykryc. po moim odrazu wiadac jak mu za goraco bo potowka zaraz wyskakuje przewaznie na czole.
A co do czapek to Damian prawie zawsze jest bez czapeczki.ale biore mu zawsze do torby gdybym musiala go wyciagnac z wozka przy wietrze.
carrot witajcie icon_smile.gif


Dziewczyny co polecicie na ciemieniuchę? i czy macie do tego jakies specjalne szczotki?bo ja mam tylko taka z miekkim wlosiem, ale ona tylko go głaszcze icon_smile.gif
ArMona


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 238
Dołączył: wto, 29 maj 07 - 17:34
Skąd: woj. dolnośląskie
Nr użytkownika: 14,642

GG:


post piÄ…, 08 lip 2011 - 15:56
Post #78

honey jak jest cieplo,duszno to ja ubieram malemu krótki rekaw i krotkie spodeneczki lub same body i biore pieluszke tetrowke aby go przykryc. po moim odrazu wiadac jak mu za goraco bo potowka zaraz wyskakuje przewaznie na czole.
A co do czapek to Damian prawie zawsze jest bez czapeczki.ale biore mu zawsze do torby gdybym musiala go wyciagnac z wozka przy wietrze.
carrot witajcie icon_smile.gif


Dziewczyny co polecicie na ciemieniuchę? i czy macie do tego jakies specjalne szczotki?bo ja mam tylko taka z miekkim wlosiem, ale ona tylko go głaszcze icon_smile.gif

--------------------


ArMona
piÄ…, 08 lip 2011 - 16:01
drzewko córy ekstra icon_smile.gif Madzia jak duzo ma włosków icon_smile.gif śliczne są obie icon_smile.gif
a co do oczu to Damian ma granatowe nadal, na fotce tak ciemno wyszły. wyczytalam w jaims poradniku,ze jak dziecko rodzi sie z brązowymi oczami albo czarnymi to juz takie mu zostaną. natomiast granatowe zmieniaja sie pozniej na niebieskie lub zielone.


rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif


ArMona


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 238
Dołączył: wto, 29 maj 07 - 17:34
Skąd: woj. dolnośląskie
Nr użytkownika: 14,642

GG:


post piÄ…, 08 lip 2011 - 16:01
Post #79

drzewko córy ekstra icon_smile.gif Madzia jak duzo ma włosków icon_smile.gif śliczne są obie icon_smile.gif
a co do oczu to Damian ma granatowe nadal, na fotce tak ciemno wyszły. wyczytalam w jaims poradniku,ze jak dziecko rodzi sie z brązowymi oczami albo czarnymi to juz takie mu zostaną. natomiast granatowe zmieniaja sie pozniej na niebieskie lub zielone.


rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif




--------------------


madzialenna
piÄ…, 08 lip 2011 - 16:06
Widzę że chętnie przyjmujecie lipcóweczki więc i ja się doczepię 03.gif

Co do ubierania, to ja moje maleństwo jak na razie zakładam cienkie długie rękawki i przykrywam cieniutkim kocem (jak wieje na dworze), czapki nie zakładam bo jak leży w wózku to i tak mu tam nic nie wieje. Ale jak zaczną się konkretne upały to wtedy będzie dopiero problem z ubieraniem.

ArMona
ja pamiętam że przy pierwszym używałam oliwkę bambino smarowałam głowę i myjką szmacianą masowałam głowę , ona była troszeczkę szorstka i w miarę ładnie to schodziło. Szczotkę też miałam przy pierwszym i ona nic nie pomagała, więc teraz nawet nie kupiłam.
madzialenna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 762
Dołączył: śro, 17 mar 10 - 20:51
Skąd: Dolnośląskie
Nr użytkownika: 32,175




post piÄ…, 08 lip 2011 - 16:06
Post #80

Widzę że chętnie przyjmujecie lipcóweczki więc i ja się doczepię 03.gif

Co do ubierania, to ja moje maleństwo jak na razie zakładam cienkie długie rękawki i przykrywam cieniutkim kocem (jak wieje na dworze), czapki nie zakładam bo jak leży w wózku to i tak mu tam nic nie wieje. Ale jak zaczną się konkretne upały to wtedy będzie dopiero problem z ubieraniem.

ArMona
ja pamiętam że przy pierwszym używałam oliwkę bambino smarowałam głowę i myjką szmacianą masowałam głowę , ona była troszeczkę szorstka i w miarę ładnie to schodziło. Szczotkę też miałam przy pierwszym i ona nic nie pomagała, więc teraz nawet nie kupiłam.


--------------------


> Czerwcowe kruszynki, ÅšwiÄ™tujemy pierwsze urodzinki :)
Start new topic
Reply to this topic
99 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 05 cze 2024 - 04:51
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama