Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Basen w przedszkolu

, 4 latki
> , 4 latki
pati.n
śro, 28 wrz 2011 - 10:38
Zapisałam córkę na basen w przedszkolu. Odbierać trzeba dzieci osobiście z basenu, więc pewnie tez ubrać i wysuszyć. Tylko się zastanawiam nad tym jak się przebierze w strój itd. Ubrać i rozebrać się sama umie. Ale inaczej ubrać spodnie,a inaczej ubrać strój i czepek.

Proszę o opinie mam których czterolatki chadzają na basen z przedszkola.

I ile kosztuje Was ta przyjhemność? My musimy zapłacić za pół roku z góry- za wejścia na basen i za naukę pływania.
pati.n


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,145
Dołączył: wto, 06 lis 07 - 12:13
Nr użytkownika: 16,801




post śro, 28 wrz 2011 - 10:38
Post #1

Zapisałam córkę na basen w przedszkolu. Odbierać trzeba dzieci osobiście z basenu, więc pewnie tez ubrać i wysuszyć. Tylko się zastanawiam nad tym jak się przebierze w strój itd. Ubrać i rozebrać się sama umie. Ale inaczej ubrać spodnie,a inaczej ubrać strój i czepek.

Proszę o opinie mam których czterolatki chadzają na basen z przedszkola.

I ile kosztuje Was ta przyjhemność? My musimy zapłacić za pół roku z góry- za wejścia na basen i za naukę pływania.

--------------------


Weszłam ostatnio na wagę żeby sprawdzić swój wskaźnik BMI. Ja pierniczę! Jestem za niska!
Mariola***
pią, 14 paź 2011 - 20:27
CYTAT
a grupy liczyć musza 25 sztuk


Na jednego instruktora przypadać ma zgodnie z przepisami 15 osób w wodzie.

Mój MIłosz chodzi na basen odkąd skończył 5 lat. Miał kąpielówki na sobie, ale po basenie, sam się przebierał w przymierzalni, ubierał, suszył. Ale ja taka matka, co to *****oły z dziecka nie chce zrobić. Zasada była tak, że dostawłą luźne spodnie dresowe zeby łatwo się naciągały na takie ciało po basenie.
Czepek z reguły wkłada prowadzący zajecia, jak ktos ma problem więc nie ma niepokoju.

Co do kąpieli niemowlaków, bo pływaniem trudno to nazwać. Są dzieci wyjątkowe, które pływają jako czterolatki, trzylatka ja powiem szcerze, że nie znam. widziałam trzylatka którty, jeżdził na dwóch kółkach na rowerze i wytłumaczcie mi jak. Niemożliwe prawie, a jednak.
Tak samo z pływaniem, sa wyjątki od reguły. A reguła jest taka, że czy będziemy z dzieckiem chodzić na basen od urodzenia czy zaczniemy jak będzie miało 4-5 lat, to i tak nauczy się i jedno i drugie w podobnym wieku pływać.

Szkoły pływania dla niemowląt jak na mój gust są formą spędzania czasu z dzieckiem, który nie ma nic wspólnego z nauka pływania przez długi okres.
Nurkowania, owszem.
Mariola***


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,966
Dołączył: pon, 19 sty 04 - 20:15
SkÄ…d: dg
Nr użytkownika: 1,351

GG:


post pią, 14 paź 2011 - 20:27
Post #2

CYTAT
a grupy liczyć musza 25 sztuk


Na jednego instruktora przypadać ma zgodnie z przepisami 15 osób w wodzie.

Mój MIłosz chodzi na basen odkąd skończył 5 lat. Miał kąpielówki na sobie, ale po basenie, sam się przebierał w przymierzalni, ubierał, suszył. Ale ja taka matka, co to *****oły z dziecka nie chce zrobić. Zasada była tak, że dostawłą luźne spodnie dresowe zeby łatwo się naciągały na takie ciało po basenie.
Czepek z reguły wkłada prowadzący zajecia, jak ktos ma problem więc nie ma niepokoju.

Co do kąpieli niemowlaków, bo pływaniem trudno to nazwać. Są dzieci wyjątkowe, które pływają jako czterolatki, trzylatka ja powiem szcerze, że nie znam. widziałam trzylatka którty, jeżdził na dwóch kółkach na rowerze i wytłumaczcie mi jak. Niemożliwe prawie, a jednak.
Tak samo z pływaniem, sa wyjątki od reguły. A reguła jest taka, że czy będziemy z dzieckiem chodzić na basen od urodzenia czy zaczniemy jak będzie miało 4-5 lat, to i tak nauczy się i jedno i drugie w podobnym wieku pływać.

Szkoły pływania dla niemowląt jak na mój gust są formą spędzania czasu z dzieckiem, który nie ma nic wspólnego z nauka pływania przez długi okres.
Nurkowania, owszem.

--------------------
Miłosz -ur 26.07.2004
Martyna -ur 02.06.2007

Posty w temacie
pati.n   Basen w przedszkolu   Å›ro, 28 wrz 2011 - 10:38
Kitka*   Dominik jeździÅ‚ na basen z przedszkola jako 4-la...   Å›ro, 28 wrz 2011 - 11:27
pati.n   wÅ‚asnie nam odwoÅ‚ali basen :mam lzy w oczach   Å›ro, 28 wrz 2011 - 15:52
Abunieczek   Ale czemu odwoÅ‚ali?? Sprzeciw rodziców czy przed...   Å›ro, 28 wrz 2011 - 23:48
pati.n   Basen, że tak powiem jako instytucja siÄ™ rozmysl...   czw, 29 wrz 2011 - 08:42
Sylwia_82   to może prywatnie zapisz, jak córka tak mocno ma...   pon, 03 paź 2011 - 20:48
agnese   Abunieczek - ja chodze z mÅ‚oda na basen na kurs, ...   Å›ro, 05 paź 2011 - 00:47
Eliszka   Sylwia możesz coÅ› wiÄ™cej napisać o tym basenie...   Å›ro, 05 paź 2011 - 18:37
Abunieczek   agnese, i co robicie z malutkÄ… na takim kursie??...   wto, 11 paź 2011 - 00:11
Mariola***   Na jednego instruktora przypadać ma zgodnie z ...   piÄ…, 14 paź 2011 - 20:27
~just~   A reguÅ‚a jest taka, że czy bÄ™dziemy z dzieckiem...   sob, 29 paź 2011 - 20:44
kalarepa78   Co do kÄ…pieli niemowlaków, bo pÅ‚ywaniem trudno ...   pon, 19 gru 2011 - 14:26
Xenna   Mati ma 5 lat i chodzi na basen wÅ‚aÅ›nie z przeds...   pon, 12 gru 2011 - 19:51
Daria99   Ja bym siÄ™ baÅ‚a puÅ›cić dziecko na basen w wiek...   pon, 09 lip 2012 - 16:51
kalarepa78   Ja bym siÄ™ baÅ‚a puÅ›cić dziecko na basen w wiek...   czw, 11 paź 2012 - 14:03
pati.n   My od 1 października chodzimy na basen z przedszk...   czw, 11 paź 2012 - 13:03
Annie*   W zeszÅ‚ym roku syn uczyÅ‚ siÄ™ w przedszkolu pryw...   czw, 11 paź 2012 - 13:14
Zosienkaa   pewnie dlatego że bÄ™dzie wiele takich maÅ‚ych dz...   piÄ…, 13 wrz 2013 - 15:59
bufcia   moj syn ma 5 lat i maja basen w przedszkolu, chodz...   pon, 26 lip 2021 - 11:51
> Basen w przedszkolu, 4 latki
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 16 maj 2024 - 19:48
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama