Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
22 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia   

Zlocik i drugie urodzinki Czerwcaków 2002

> 
baszka
śro, 26 maj 2004 - 10:23
Hipek chory na maksa, nie spał pół nocy przez katar i kaszel. Niechce psikać do noska i popsuł nam plany dzisiejsze.
Buuuu
baszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,071
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:56
Skąd: Kraków/Hubert 18.06.2002
Nr użytkownika: 283

GG:


post śro, 26 maj 2004 - 10:23
Post #41

Hipek chory na maksa, nie spał pół nocy przez katar i kaszel. Niechce psikać do noska i popsuł nam plany dzisiejsze.
Buuuu

--------------------
user posted image
feroMonik
śro, 26 maj 2004 - 10:34
Biedny Hipek!
Mnie też coś łamie...
feroMonik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,387
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 12:45
SkÄ…d: prowincja
Nr użytkownika: 290




post śro, 26 maj 2004 - 10:34
Post #42

Biedny Hipek!
Mnie też coś łamie...

--------------------
Monik, mama jedynaczki Majki

user posted image
Dyska
śro, 26 maj 2004 - 10:41
Czerwcaki, jak macie chorowac, to ostatni moment na to. Na przyszly weekend wszystkie macie byc zdowe, wesole i gotowe do szalenstw icon_biggrin.gif
Ucaluj Basiu Hipcia w zasmarkany noseczek.
Jej, czy tylko Tymon nie chce czyscic nosa? Pamietam, ze Przemus pozwala wyczyscic tylko dziadkowi. A jak reszta? (mamy resztki kataru. Ten etap - ani w ta ani w ta)

Czy Wasze dzieci ucalowaly juz dzisiaj swoje mamy? icon_biggrin.gif Ja wieczorem dostalam laurke icon_biggrin.gif a dzis rano slodka rameczke ze zdjeciem Tymcia na wymiane na pracowe biurko. A jaki dumny byl. Majpierw byly buziaczki i usciski, a pozniej prezent. I tak elegancko icon_wink.gif "da!" wreczjac prezent icon_biggrin.gif Ale sa postepy i coraz czesciej uzywa "prosze". Ogolnie rzecz ujmujac: jestem bardzo szczesliwa, ze moge swietowac Taki Dzien! Mam nadzieje, ze kiedys bede swietowac go podwojnie icon_mrgreen.gif
Dyska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 818
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 08:52
SkÄ…d: Minsk Mazowiecki
Nr użytkownika: 323




post śro, 26 maj 2004 - 10:41
Post #43

Czerwcaki, jak macie chorowac, to ostatni moment na to. Na przyszly weekend wszystkie macie byc zdowe, wesole i gotowe do szalenstw icon_biggrin.gif
Ucaluj Basiu Hipcia w zasmarkany noseczek.
Jej, czy tylko Tymon nie chce czyscic nosa? Pamietam, ze Przemus pozwala wyczyscic tylko dziadkowi. A jak reszta? (mamy resztki kataru. Ten etap - ani w ta ani w ta)

Czy Wasze dzieci ucalowaly juz dzisiaj swoje mamy? icon_biggrin.gif Ja wieczorem dostalam laurke icon_biggrin.gif a dzis rano slodka rameczke ze zdjeciem Tymcia na wymiane na pracowe biurko. A jaki dumny byl. Majpierw byly buziaczki i usciski, a pozniej prezent. I tak elegancko icon_wink.gif "da!" wreczjac prezent icon_biggrin.gif Ale sa postepy i coraz czesciej uzywa "prosze". Ogolnie rzecz ujmujac: jestem bardzo szczesliwa, ze moge swietowac Taki Dzien! Mam nadzieje, ze kiedys bede swietowac go podwojnie icon_mrgreen.gif

--------------------
Tymciowa mama (12.06.2002)
Renia
śro, 26 maj 2004 - 10:41
Biedny Hipcio, biedna Monisia, no i biedna moja Sylwia icon_sad.gif
Zarejestrowałam ją do lekarki, bo jest coraz gorzej.
Renia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,122
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 10:37
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 330




post śro, 26 maj 2004 - 10:41
Post #44

Biedny Hipcio, biedna Monisia, no i biedna moja Sylwia icon_sad.gif
Zarejestrowałam ją do lekarki, bo jest coraz gorzej.

--------------------
Mama Sylwii (marzec 1996) i Majeczki (czerwiec 2002)
Dyska
śro, 26 maj 2004 - 11:12
Idz Reniu koniecznie do lekarza z Sylwunia. Bidulka mala icon_sad.gif


Reniferku, a kiedy pochwalisz sie klapkami? icon_wink.gif icon_lol.gif icon_twisted.gif
Dyska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 818
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 08:52
SkÄ…d: Minsk Mazowiecki
Nr użytkownika: 323




post śro, 26 maj 2004 - 11:12
Post #45

Idz Reniu koniecznie do lekarza z Sylwunia. Bidulka mala icon_sad.gif


Reniferku, a kiedy pochwalisz sie klapkami? icon_wink.gif icon_lol.gif icon_twisted.gif

--------------------
Tymciowa mama (12.06.2002)
Renia
śro, 26 maj 2004 - 12:04
Dysiu tymi dla 50-latki ? Nie pokaże ich nikomu więcej, bo znów mnie wyśmieją icon_evil.gif
Renia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,122
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 10:37
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 330




post śro, 26 maj 2004 - 12:04
Post #46

Dysiu tymi dla 50-latki ? Nie pokaże ich nikomu więcej, bo znów mnie wyśmieją icon_evil.gif

--------------------
Mama Sylwii (marzec 1996) i Majeczki (czerwiec 2002)
mamadwojki

Go??







post śro, 26 maj 2004 - 13:08
Post #47

dziewczyny, biedactwa moje, zdrowiejcie!!!!

Basia jak ma katar i jej przeszkadza, to przychodzi i mowi "mam dundle,... wycyj gluskom". No i mama bierze gruche i sciaga. Dmuchac nosa tez jeszcze nie umie.
No i poki co zdrowa, az jestem zaskoczona, bo pogoda sprzyja chorobom.

Renia, posikalam sie z tych klapek, normalnie!!! Stara Babo!!!!!!!!!!
co sie lamiesz, zakladaj i nos, jak widze niektore laski, to sie zastanawiam czy one gustu nie maja, czy moze im bardziej wydziwiony stroj, tym lepiej

ja jeszcze nic nie dostalam od dzieci, od Ani pewni bedzie laurka z przedszkola, a od basi - zobaczymy co tat wymysli, hehehehee
Tak czy siak, to jest najfajniejsze swieto jakie mam!!!!!!!!!!!
nedka
śro, 26 maj 2004 - 13:19
Dzieciaczki, wracajcie szybko do zdrowia!!!

Ja dostałam prezent wczoraj, bo dzisiaj, jak wracam z pracy, to Natalia śpi.
Dostałam laurkę, korale z makaronu, kwiatuszki i ślicznie powiedziany wierszyk:
Mamusiu kochana
będę grzeczna dziś od rana
Niech Ci słońce zawsze świeci
Radość sprawią wszystkie dzieci
Abyś była uśmiechnięta
W dniu Twojego święta.

Natalia jeszcze tak to słodko mówi, bujając się z nogi na nogę, tak jakby tańcząc.
Oczywiście łzy mi w oczach stanęły.

A korale założyłam sobie dzisiaj do pracy i dumna wszystkim pokazywałam. icon_lol.gif
nedka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,015
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 22:08
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 272




post śro, 26 maj 2004 - 13:19
Post #48

Dzieciaczki, wracajcie szybko do zdrowia!!!

Ja dostałam prezent wczoraj, bo dzisiaj, jak wracam z pracy, to Natalia śpi.
Dostałam laurkę, korale z makaronu, kwiatuszki i ślicznie powiedziany wierszyk:
Mamusiu kochana
będę grzeczna dziś od rana
Niech Ci słońce zawsze świeci
Radość sprawią wszystkie dzieci
Abyś była uśmiechnięta
W dniu Twojego święta.

Natalia jeszcze tak to słodko mówi, bujając się z nogi na nogę, tak jakby tańcząc.
Oczywiście łzy mi w oczach stanęły.

A korale założyłam sobie dzisiaj do pracy i dumna wszystkim pokazywałam. icon_lol.gif

--------------------
nedka
mama Natalii (18.06.2002) i Micha?ka (03.10.2004)
user posted image
user posted image
Renia
śro, 26 maj 2004 - 13:24
Lunka no widzisz jaką będziesz miała przyjemnośc poznać Starą 30-letnią Babę icon_razz.gif
A ja się malo nie posikałam z "gluski" Barki. Ja Ją wyściskam na zlocie tak, że na długo mnie spryciara zapamięta icon_cool.gif

Ja wczoraj dostałam medal od Sylwii i życzenia, miło mi było, nawet łezkę ukradkiem otarłam. Ja to wogóle jakaś płaksa jestem .

Beatko a to miałaś piękny Dzień Matki ! Taki wierszyk to może Majka za 2 lata mi powie icon_confused.gif
Renia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,122
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 10:37
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 330




post śro, 26 maj 2004 - 13:24
Post #49

Lunka no widzisz jaką będziesz miała przyjemnośc poznać Starą 30-letnią Babę icon_razz.gif
A ja się malo nie posikałam z "gluski" Barki. Ja Ją wyściskam na zlocie tak, że na długo mnie spryciara zapamięta icon_cool.gif

Ja wczoraj dostałam medal od Sylwii i życzenia, miło mi było, nawet łezkę ukradkiem otarłam. Ja to wogóle jakaś płaksa jestem .

Beatko a to miałaś piękny Dzień Matki ! Taki wierszyk to może Majka za 2 lata mi powie icon_confused.gif

--------------------
Mama Sylwii (marzec 1996) i Majeczki (czerwiec 2002)
mamadwojki

Go??







post śro, 26 maj 2004 - 13:42
Post #50

Renia, bo pomysle, ze to prawda z ta stara baba, w dodatku skleroza galopujaca icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif ja nie jade na zlot, barka tym bardziej icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif
maz ma wyjazdowe zajecia poza Poznaniem, wyjezdza w sobote rano i wraca w niedziele po poludniu.
Dyska
śro, 26 maj 2004 - 13:52
No wlasnie Luna, szkoda, ze Was nie bedzie icon_sad.gif

Ja tez chyba nie predko doczekam sie wierszyka...

A Monik to chyba dzis tak baluje z okazji swojego swieta, ze do roboty sie nie stawila icon_wink.gif icon_lol.gif ... to dalszy ciag mojej spostrzegawczosci icon_wink.gif

Renia, nabijalam sie z tymi klapkami, bo sposob w jaki to wszystko opisalas rozwalil mnie icon_biggrin.gif Uwazam, ze kazdy powinien chodzic w tym co mu pasuje, w czym czuje sie dobrze, a nie koniecznie to co nosza wszyscy z racji "mody"
Dyska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 818
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 08:52
SkÄ…d: Minsk Mazowiecki
Nr użytkownika: 323




post śro, 26 maj 2004 - 13:52
Post #51

No wlasnie Luna, szkoda, ze Was nie bedzie icon_sad.gif

Ja tez chyba nie predko doczekam sie wierszyka...

A Monik to chyba dzis tak baluje z okazji swojego swieta, ze do roboty sie nie stawila icon_wink.gif icon_lol.gif ... to dalszy ciag mojej spostrzegawczosci icon_wink.gif

Renia, nabijalam sie z tymi klapkami, bo sposob w jaki to wszystko opisalas rozwalil mnie icon_biggrin.gif Uwazam, ze kazdy powinien chodzic w tym co mu pasuje, w czym czuje sie dobrze, a nie koniecznie to co nosza wszyscy z racji "mody"

--------------------
Tymciowa mama (12.06.2002)
baszka
śro, 26 maj 2004 - 14:11
Monik sie stawiła! W końcu w kościach ją łamie, to z przepracowania chyba.

U mnie tata zapomniał o dniu mamy, icon_cry.gif o swojej nie amieta to trudno żeby za Hipka pamietał. Może wieczorkiem go najdzie, ale wątpię.

Hipek w prezenicie smarki mi daje wink.gif Kiedys dmuchał no s a teraz przychodzi żeby wytrzeć, nawet nasivinem daje sobie zrobić i syropki łyka. Ale z odrabiania basenu nici. A i dzis mielismy iść do fryzjera a tu i Hipek i fryzjerka odwołała, a ja musze sie upięknić na zlot. No i Hipek też żeby dziewczyny podrywał.

Lunka to bardzo szkoda że Was nie będzie myślałam ze chociaż mąż ws podrzuci na cały dzień, ale wiem ze za daleko. Następnym razem koło ciebie zrobimy, obiecuję!
A wiem ze nasze choróbska w porównaniu z Basią to pikuś, dobrze żerekompensuje Ci to fajnymi gadkami. A Reniu nie wiem czy bys uściskała Basię bo rok temu to chodziła własnymi drogami i towarzystwo gdzieś miała. Mnie możesz uścikać. wink.gif

Zazdroszcze Wam prezentów i wierzyków najbardziej, ja nie moge się doczekać. Narazie jak wyrzucałam hipkową kupę do kosza to Hipek powiedział "kupa, śmieldzi" i zatkał nos. icon_lol.gif

Reniu najważniejsza jest wygoda, ja nie lubię wysokich obcasów i tez nosze nie modne buty, tylko mokazyny i sandały na okrągło. Zreszta wogole nie do wieku sie ubieram tylko do Hipka, wygodnie i łatwo spieralnie. Czasem mnie mijaja trzydziestki wypachnione, modne i piękne i patrza taki współczującym wzrokiem. He he he. wink.gif

Całusy
baszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,071
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:56
Skąd: Kraków/Hubert 18.06.2002
Nr użytkownika: 283

GG:


post śro, 26 maj 2004 - 14:11
Post #52

Monik sie stawiła! W końcu w kościach ją łamie, to z przepracowania chyba.

U mnie tata zapomniał o dniu mamy, icon_cry.gif o swojej nie amieta to trudno żeby za Hipka pamietał. Może wieczorkiem go najdzie, ale wątpię.

Hipek w prezenicie smarki mi daje wink.gif Kiedys dmuchał no s a teraz przychodzi żeby wytrzeć, nawet nasivinem daje sobie zrobić i syropki łyka. Ale z odrabiania basenu nici. A i dzis mielismy iść do fryzjera a tu i Hipek i fryzjerka odwołała, a ja musze sie upięknić na zlot. No i Hipek też żeby dziewczyny podrywał.

Lunka to bardzo szkoda że Was nie będzie myślałam ze chociaż mąż ws podrzuci na cały dzień, ale wiem ze za daleko. Następnym razem koło ciebie zrobimy, obiecuję!
A wiem ze nasze choróbska w porównaniu z Basią to pikuś, dobrze żerekompensuje Ci to fajnymi gadkami. A Reniu nie wiem czy bys uściskała Basię bo rok temu to chodziła własnymi drogami i towarzystwo gdzieś miała. Mnie możesz uścikać. wink.gif

Zazdroszcze Wam prezentów i wierzyków najbardziej, ja nie moge się doczekać. Narazie jak wyrzucałam hipkową kupę do kosza to Hipek powiedział "kupa, śmieldzi" i zatkał nos. icon_lol.gif

Reniu najważniejsza jest wygoda, ja nie lubię wysokich obcasów i tez nosze nie modne buty, tylko mokazyny i sandały na okrągło. Zreszta wogole nie do wieku sie ubieram tylko do Hipka, wygodnie i łatwo spieralnie. Czasem mnie mijaja trzydziestki wypachnione, modne i piękne i patrza taki współczującym wzrokiem. He he he. wink.gif

Całusy

--------------------
user posted image
Dyska
śro, 26 maj 2004 - 14:19
No, wlasnie mowilam, jaka jestem spostrzegawcza icon_wink.gif icon_lol.gif

Reniu, mnie tez mozesz wysciskac. Wszystkie mozecie mnie sciskac icon_biggrin.gif Ja tam Was zamierzam pogniesc "na misia" na powitanie i ... moze w trakcie imprezy, jak juz sie rozrzewniona zrobie? icon_biggrin.gif
Dyska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 818
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 08:52
SkÄ…d: Minsk Mazowiecki
Nr użytkownika: 323




post śro, 26 maj 2004 - 14:19
Post #53

No, wlasnie mowilam, jaka jestem spostrzegawcza icon_wink.gif icon_lol.gif

Reniu, mnie tez mozesz wysciskac. Wszystkie mozecie mnie sciskac icon_biggrin.gif Ja tam Was zamierzam pogniesc "na misia" na powitanie i ... moze w trakcie imprezy, jak juz sie rozrzewniona zrobie? icon_biggrin.gif

--------------------
Tymciowa mama (12.06.2002)
Renia
śro, 26 maj 2004 - 14:47
Lunka możesz na mnie Skleroza od dziś wołać ! Ale ja tak bardzo się cieszę, że się niedługo spotkamy, że zupełnie mi uleciało, że Ciebie nie będzie. Smutno mi się zrobiło icon_cry.gif

Baszka i Dysia ja Was wyściskam na maxa icon_razz.gif Inne wspaniałe koleżanki również, no Beatkę to tak delikatnie coby Synusia nie przydusić icon_wink.gif
Będziemy się ściskały, cmokały i płakały. A chłopiska nasze będą się w głowy pukały, że im baby oszalały, hi hi hi.

Baszka toż Ty właśnie nosisz modne buty, mokasynki najlepiej białe oraz sandały są hitowe. No ale takie buty z dłuuuugimi noskami to muszą być strasznie nie wygodne, nie ?
A te moje klapki to wyobrażacie sobie jako najgsze rozdeptane trepy ! Kurka chyba je zapakuję do samochodu i Wam pokażę. Wcale nie są takie złe, tylko moja młodsza siostra taki tekst puściła na ich widok. Eh może skończę już z tymi butami, bo nie ma się czym przejmować. Najchętniej to ja na bosaka chodzę icon_biggrin.gif
Renia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,122
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 10:37
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 330




post śro, 26 maj 2004 - 14:47
Post #54

Lunka możesz na mnie Skleroza od dziś wołać ! Ale ja tak bardzo się cieszę, że się niedługo spotkamy, że zupełnie mi uleciało, że Ciebie nie będzie. Smutno mi się zrobiło icon_cry.gif

Baszka i Dysia ja Was wyściskam na maxa icon_razz.gif Inne wspaniałe koleżanki również, no Beatkę to tak delikatnie coby Synusia nie przydusić icon_wink.gif
Będziemy się ściskały, cmokały i płakały. A chłopiska nasze będą się w głowy pukały, że im baby oszalały, hi hi hi.

Baszka toż Ty właśnie nosisz modne buty, mokasynki najlepiej białe oraz sandały są hitowe. No ale takie buty z dłuuuugimi noskami to muszą być strasznie nie wygodne, nie ?
A te moje klapki to wyobrażacie sobie jako najgsze rozdeptane trepy ! Kurka chyba je zapakuję do samochodu i Wam pokażę. Wcale nie są takie złe, tylko moja młodsza siostra taki tekst puściła na ich widok. Eh może skończę już z tymi butami, bo nie ma się czym przejmować. Najchętniej to ja na bosaka chodzę icon_biggrin.gif

--------------------
Mama Sylwii (marzec 1996) i Majeczki (czerwiec 2002)
Dyska
śro, 26 maj 2004 - 15:35
E, Renia, ja tam chodze w takich czubiastych butach i jest mi bardzo wygodnie. Nawet za kierownica. A w dawniejszych czasach to bardzo czesto chodzilam w miniowkach i na obcasach. A teraz? Nie pamietam juz, kiedy spodnice mialam na sobie icon_confused.gif
Dyska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 818
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 08:52
SkÄ…d: Minsk Mazowiecki
Nr użytkownika: 323




post śro, 26 maj 2004 - 15:35
Post #55

E, Renia, ja tam chodze w takich czubiastych butach i jest mi bardzo wygodnie. Nawet za kierownica. A w dawniejszych czasach to bardzo czesto chodzilam w miniowkach i na obcasach. A teraz? Nie pamietam juz, kiedy spodnice mialam na sobie icon_confused.gif

--------------------
Tymciowa mama (12.06.2002)
mamadwojki

Go??







post śro, 26 maj 2004 - 20:07
Post #56

Chlopy wasze tez niech sie troche posciskaja icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
a co!!!!!

no u nas zaskoczenie!! odbieramy Basie ze zlobka, a na szafce naklejone rysunki dzieci dla matek, takie kolorowanki, dziewczynka z kwiatkami i te kwiatki pokolorowane. Piekny bohomaz, ale zachowuje na pamiatke
do tego jak pani wyprowadzila basie z sali do szatni, to miala mala rozyczke w rece.
tylko z ta roza pobiegla do ....taty icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Od Ani piekna wyklejana laurka i jej wlasny rysunek dla mamy.

Ach!!!!!!! tyle szczescia jednego dnia!!!!!!!!!!!!!
mamadwojki

Go??







post śro, 26 maj 2004 - 21:56
Post #57

a jednak to nie koniec...
Ani ruszal sie zab od dluzszego czasu, teraz juz jej bol sprawial, bo ta ostra koncowka od dolu draznila jej dziaslo. Udalo mi sie ja namowic, zebym jej wyrwala. No i zrobilam to przed chwila icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
A ogolnie Anka to typ histeryczki, uprzedzilam, ze moze troszke bolec, a mowi, ze w ogole nie bolalo.
Ale mam dorosla corke!!!!!!!
feroMonik
czw, 27 maj 2004 - 08:26
Luna, mi też bardzo smutno, że nie przyjeżdżasz... Zwłaszcza, że w zeszłym roku wcześnie poszłaś spać i tym razem miałaś się zrehabilitować! icon_biggrin.gif Będziemy za Tobą tęskniły. Za Basią i Anią też.

Maja dała mi kwiatki - i to podwójnie. Raz z inicjatywy babci, a raz taty icon_biggrin.gif Ale wierszyk to może za rok, na razie wystarczy mi, że dała mi całusa icon_razz.gif

Kuruje się od wczoraj ostro Gripp-Heelem i już mi lepiej. Chyba dam radę przemóc chorobę.

A na bóstwo to ja się nie robię - nie mam czasu. Jedyna będę zapuszczona i stara icon_cry.gif Przynajmniej nie będę wam mężów podrywać!

I oby pogoda piękna się utrzymała - już dziś jest ciepło, a na ten łykend zapowiadają super!!!
feroMonik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,387
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 12:45
SkÄ…d: prowincja
Nr użytkownika: 290




post czw, 27 maj 2004 - 08:26
Post #58

Luna, mi też bardzo smutno, że nie przyjeżdżasz... Zwłaszcza, że w zeszłym roku wcześnie poszłaś spać i tym razem miałaś się zrehabilitować! icon_biggrin.gif Będziemy za Tobą tęskniły. Za Basią i Anią też.

Maja dała mi kwiatki - i to podwójnie. Raz z inicjatywy babci, a raz taty icon_biggrin.gif Ale wierszyk to może za rok, na razie wystarczy mi, że dała mi całusa icon_razz.gif

Kuruje się od wczoraj ostro Gripp-Heelem i już mi lepiej. Chyba dam radę przemóc chorobę.

A na bóstwo to ja się nie robię - nie mam czasu. Jedyna będę zapuszczona i stara icon_cry.gif Przynajmniej nie będę wam mężów podrywać!

I oby pogoda piękna się utrzymała - już dziś jest ciepło, a na ten łykend zapowiadają super!!!

--------------------
Monik, mama jedynaczki Majki

user posted image
Renia
czw, 27 maj 2004 - 08:46
Ja się zastanawiam dlaczego Moniczka się tak bardzo cieszy, że ten łykend ma być piękny a Ona jedzie na zlot ogólny !
Więca jako przedstawicielka czerwcówek otrzymujesz Monik zadanie pozdrowienia, wyściskania, wycałowania wszystkich zlotowiczek w Osiecku. Tylko za dużo nie pij piwska cobyś trzeźwą była i nam mogła zdać szczegółową realcję w przyszłym tygodniu wink.gif
Renia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,122
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 10:37
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 330




post czw, 27 maj 2004 - 08:46
Post #59

Ja się zastanawiam dlaczego Moniczka się tak bardzo cieszy, że ten łykend ma być piękny a Ona jedzie na zlot ogólny !
Więca jako przedstawicielka czerwcówek otrzymujesz Monik zadanie pozdrowienia, wyściskania, wycałowania wszystkich zlotowiczek w Osiecku. Tylko za dużo nie pij piwska cobyś trzeźwą była i nam mogła zdać szczegółową realcję w przyszłym tygodniu wink.gif

--------------------
Mama Sylwii (marzec 1996) i Majeczki (czerwiec 2002)
feroMonik
czw, 27 maj 2004 - 08:54
Po pierwsze - jadę sama z Mają, więc upić się nie mogę
Po drugie - sponsorem jest Gingers, którego nie lubię icon_biggrin.gif
Ale chętnie wyściskam emamy - ale tylko te fajne icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

W ogóle to na fajne miejsce wygląda. Ja mam z Mają, Ludkiem i Dianą 4-osobowy domek z łazienką i kuchnią. Z pełnym wyżywieniem (2 noclegi, bo jedziemy już w piątek) wyszło nam ok. 130 zł (za mnie i Maję). To chyba niedużo.
feroMonik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,387
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 12:45
SkÄ…d: prowincja
Nr użytkownika: 290




post czw, 27 maj 2004 - 08:54
Post #60

Po pierwsze - jadę sama z Mają, więc upić się nie mogę
Po drugie - sponsorem jest Gingers, którego nie lubię icon_biggrin.gif
Ale chętnie wyściskam emamy - ale tylko te fajne icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

W ogóle to na fajne miejsce wygląda. Ja mam z Mają, Ludkiem i Dianą 4-osobowy domek z łazienką i kuchnią. Z pełnym wyżywieniem (2 noclegi, bo jedziemy już w piątek) wyszło nam ok. 130 zł (za mnie i Maję). To chyba niedużo.

--------------------
Monik, mama jedynaczki Majki

user posted image
> Zlocik i drugie urodzinki Czerwcaków 2002
Start new topic
Reply to this topic
22 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 26 wrz 2024 - 02:12
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama