Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
22 Stron V  « poprzednia 20 21 22  

Zlocik i drugie urodzinki Czerwcaków 2002

> 
baszka
czw, 08 lip 2004 - 13:36
Iwa juz myślałam że prosto nad morze wyruszysz. Fajnie Wam. Ja nad morzem nocnika nie miałam Hipek sikał na piasek, bardzo go to bawiło i dalej bawi. Na spacerze też woła siku i potem ogląda swoje siki. A wcześniej dokładnie wybiera miejsce gdzie ma nasikać. Może tak spróbujcie, niech znajdzie listek na który nasika, ja mówię że listek potem będzie ładnie rósł icon_lol.gif
Wreszcie tez zrobił kupke na nocnik, tylko że ma rozwolnienie, zaueważyłam że piątki mu wyłażą, ma krwiaki i juz widać czubki. wreszcie.

A ja mam opryszczkę na ustach , nigdy tak nie miałam, nie całowałam się z nikim i nie wiem skąd sie wzięła. Wkurza mnie bo bardzo boli.

A Hipek dostał certfikat malego hipopotama za pływanie icon_biggrin.gif
baszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,071
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:56
Skąd: Kraków/Hubert 18.06.2002
Nr użytkownika: 283

GG:


post czw, 08 lip 2004 - 13:36
Post #421

Iwa juz myślałam że prosto nad morze wyruszysz. Fajnie Wam. Ja nad morzem nocnika nie miałam Hipek sikał na piasek, bardzo go to bawiło i dalej bawi. Na spacerze też woła siku i potem ogląda swoje siki. A wcześniej dokładnie wybiera miejsce gdzie ma nasikać. Może tak spróbujcie, niech znajdzie listek na który nasika, ja mówię że listek potem będzie ładnie rósł icon_lol.gif
Wreszcie tez zrobił kupke na nocnik, tylko że ma rozwolnienie, zaueważyłam że piątki mu wyłażą, ma krwiaki i juz widać czubki. wreszcie.

A ja mam opryszczkę na ustach , nigdy tak nie miałam, nie całowałam się z nikim i nie wiem skąd sie wzięła. Wkurza mnie bo bardzo boli.

A Hipek dostał certfikat malego hipopotama za pływanie icon_biggrin.gif

--------------------
user posted image
katiek
czw, 08 lip 2004 - 14:34
Moje wyjazdy wyglądają tak-w następną sobotę jadę na 9 dni pod Ciechanów i będę z siostrą, potem wracam i wyjeżdżamy dopiero w końcu sierpnia na 10 dni.Mamy szczęście bo 5 dni przed wyjazdem wymieniają nam rury od wody więc sobie potem odpoczniemy.
Leki grzecznie biorÄ™.
Dziś byłam z Kingą na pobraniu krwi i uparłam się żeby jej pobrali strzykawką a nie czekali az nakapie do probówek bo to koszmar. No i Kingusia była bardzo dzielna, nie szarpała się tylko troszkę popłakała dla zasady icon_wink.gif . W nagrod dostaa od pan nowa strzykawke i pobieralzsmz krew krolikowi icon_lol.gif .Tylko teraz mi spać nie chce icon_confused.gif A ja padam na twarz .
Buziaki we wszystkie opalone i nie noski
Kasia
katiek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,009
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:39
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 281




post czw, 08 lip 2004 - 14:34
Post #422

Moje wyjazdy wyglądają tak-w następną sobotę jadę na 9 dni pod Ciechanów i będę z siostrą, potem wracam i wyjeżdżamy dopiero w końcu sierpnia na 10 dni.Mamy szczęście bo 5 dni przed wyjazdem wymieniają nam rury od wody więc sobie potem odpoczniemy.
Leki grzecznie biorÄ™.
Dziś byłam z Kingą na pobraniu krwi i uparłam się żeby jej pobrali strzykawką a nie czekali az nakapie do probówek bo to koszmar. No i Kingusia była bardzo dzielna, nie szarpała się tylko troszkę popłakała dla zasady icon_wink.gif . W nagrod dostaa od pan nowa strzykawke i pobieralzsmz krew krolikowi icon_lol.gif .Tylko teraz mi spać nie chce icon_confused.gif A ja padam na twarz .
Buziaki we wszystkie opalone i nie noski
Kasia
Katrin1

Go??







post czw, 08 lip 2004 - 14:49
Post #423

Dziewczyny wyjeżdżające- słońca i jeszcze raz słońca. My na razie nigdzie sie nie ruszamy i chyba nie prędko. A tak mi się marzy słońce i plaża, ach!
Ale za to mamy na przyszłą sobote zaproszenie na urodziny do znajomych. W tym roku królują lata 70-te. W tamtym były Hawaje. No i oczywiście trzeba się przebrać. No i mam pytanie: Co się nosiło w latach 70-tych? Spodnie dzwony i co jeszcze? Mam nadzieję że pogoda dopisze, bo to ma być impreza w ogródku.
Byłam dziesiaj z Misiem na bilansie- wzrost 85, waga 12,5kg. Wszystko dobrze tylko troszę koślawi stopy i musi cały czas w usztywnianym obuwiu chodzić. Czy mozna dostać właśnie kapcie usztywniane. Ja nie mogę spotkać, a nie chce żeby Michaś cały czas chodził w sandałkach.
Nie wzięłam dzisiaj zapasowej pieluchy dla Michała. No i on oczywiście w osrodku zrobił kupę w pieluchę i siku na środku gabinetu. Ale wstyd!
Wyniki urodynamiki mieliśmy od razu. Wszystko jest dobrze- pojemność pęcherza duża, ładnie się opróżnia. Wszystko OK. We wrześniu scyntegrafi i mam nadzieję że mu zamkną tę dziurkę i bedzie robił siku na nocnik. Już mam dosyć tych pieluch, nie mówiąc o forsie.
A tak wogóle to planuję oddać Michasia do przedszkola. Na 2-3godz. przed południem. Nie wiem tylko czy się Siostry zgodzą. Muszę pójść w przyszłym tygodniu.
No i to by było chyba tyle na dzisiaj.
Pa, pa
Kasia
baszka
czw, 08 lip 2004 - 15:07
Kasiu żaden wstyd, normalne że dziecko sika, co innego gdybys to ty icon_wink.gif
Fajnie że dobrze z małym i sprawami nekowymi. A moze jednak wyjedziecie gdzies na wieś, blisko, mała pośpi pod grusza, Michas pogania.

Co do lat 70 to tez byłam na takiej imprezie i bym ci mogła cos pozyczyć jakbys blizej była. Ale nosiło się: kolorowe i sztuczne bluzki, duże wzory popart, dzwony, koturny, wielkie okulary typu mucha, mini spódniczki, tuniki z wiejskimi wzorami, kombineziny ale to juz bliżej 80 lat. No i pamiętaj o koku i kocich oczach. koniecznie zdjęcia rób i przyślij!
Ja byłam wtedy w ciązy i miałam orginalną z lat 70 tunike w wielkie biało-czarne wzory. Ale inni to pokupowali ciuchy w szmateksach i nałożyli peruki i okulary. Było super.
Acha jeszcze obcisłe skórzane kurtki.
baszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,071
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:56
Skąd: Kraków/Hubert 18.06.2002
Nr użytkownika: 283

GG:


post czw, 08 lip 2004 - 15:07
Post #424

Kasiu żaden wstyd, normalne że dziecko sika, co innego gdybys to ty icon_wink.gif
Fajnie że dobrze z małym i sprawami nekowymi. A moze jednak wyjedziecie gdzies na wieś, blisko, mała pośpi pod grusza, Michas pogania.

Co do lat 70 to tez byłam na takiej imprezie i bym ci mogła cos pozyczyć jakbys blizej była. Ale nosiło się: kolorowe i sztuczne bluzki, duże wzory popart, dzwony, koturny, wielkie okulary typu mucha, mini spódniczki, tuniki z wiejskimi wzorami, kombineziny ale to juz bliżej 80 lat. No i pamiętaj o koku i kocich oczach. koniecznie zdjęcia rób i przyślij!
Ja byłam wtedy w ciązy i miałam orginalną z lat 70 tunike w wielkie biało-czarne wzory. Ale inni to pokupowali ciuchy w szmateksach i nałożyli peruki i okulary. Było super.
Acha jeszcze obcisłe skórzane kurtki.

--------------------
user posted image
feroMonik
piÄ…, 09 lip 2004 - 08:07
Dziewczyny - jestem dzis ostatni dzien w robocie. Chyba tak do 13 posiedze. Nie chce mi sie juz pisac - wybaczcie... icon_redface.gif
Caluje was mocno - nie piszcie za duzo icon_biggrin.gif - odpoczywajcie - wysciskajcie maluchy!

Pa, pa, pa!
feroMonik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,387
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 12:45
SkÄ…d: prowincja
Nr użytkownika: 290




post piÄ…, 09 lip 2004 - 08:07
Post #425

Dziewczyny - jestem dzis ostatni dzien w robocie. Chyba tak do 13 posiedze. Nie chce mi sie juz pisac - wybaczcie... icon_redface.gif
Caluje was mocno - nie piszcie za duzo icon_biggrin.gif - odpoczywajcie - wysciskajcie maluchy!

Pa, pa, pa!

--------------------
Monik, mama jedynaczki Majki

user posted image
Dyska
piÄ…, 09 lip 2004 - 08:45
Bywaj Monik i baw sie dobrze icon_smile.gif
I nabierz checi do pisania, bo czekamy na obszerna relacje po Twoim powrocie icon_biggrin.gif

Kasiu, ciesze sie, ze wyniki ok.

Basiu, musiala byc czaderska ta impreza - tez bym tak poszalala.

Iwcia - bedziemy w Wiciu. Miedzy Darlowem a Jaroslawcem. Bedziemy tylko tydzien, ze znajomymi. Nie mam pojecia, czy to daleko od Was. Potrzeba mi odpoczynku wlasnie w takiej dziurze, z dala od tlumow, zgielku miasta, dyskotek itp. Mam nadzieje, ze bedzie pogoda i nie bede musiala szukac innych rozrywek niz bycie w lesie i na plazy.
Dyska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 818
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 08:52
SkÄ…d: Minsk Mazowiecki
Nr użytkownika: 323




post piÄ…, 09 lip 2004 - 08:45
Post #426

Bywaj Monik i baw sie dobrze icon_smile.gif
I nabierz checi do pisania, bo czekamy na obszerna relacje po Twoim powrocie icon_biggrin.gif

Kasiu, ciesze sie, ze wyniki ok.

Basiu, musiala byc czaderska ta impreza - tez bym tak poszalala.

Iwcia - bedziemy w Wiciu. Miedzy Darlowem a Jaroslawcem. Bedziemy tylko tydzien, ze znajomymi. Nie mam pojecia, czy to daleko od Was. Potrzeba mi odpoczynku wlasnie w takiej dziurze, z dala od tlumow, zgielku miasta, dyskotek itp. Mam nadzieje, ze bedzie pogoda i nie bede musiala szukac innych rozrywek niz bycie w lesie i na plazy.

--------------------
Tymciowa mama (12.06.2002)
baszka
piÄ…, 09 lip 2004 - 09:10
Jako że dużó s`tron i wszyscy wyjeżdżają na wakacje zakładam nowy wątek. Zapraszam
baszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,071
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:56
Skąd: Kraków/Hubert 18.06.2002
Nr użytkownika: 283

GG:


post piÄ…, 09 lip 2004 - 09:10
Post #427

Jako że dużó s`tron i wszyscy wyjeżdżają na wakacje zakładam nowy wątek. Zapraszam

--------------------
user posted image
> Zlocik i drugie urodzinki Czerwcaków 2002
Start new topic
Reply to this topic
22 Stron V  « poprzednia 20 21 22
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 24 cze 2024 - 11:58
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama