Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
25 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia   

Mamy już rok- czyli czerwiec 2002 :)

> 
Dyska
śro, 11 cze 2003 - 16:27
Kasiu, super, ze ze zdrowkiem Kingusiowym ok. icon_biggrin.gif
Iwonko, Tymka na kolejne szczepienie zapisali w przychodni jak skonczy 14 m-cy - po 12 sierpnia. I nawet nie pytali czy bede decydowala sie na potrojna czy tylko przeciwko odrze.
Wiem, co czujesz wyjezdzajac z miasta. Ja codziennie po pracy wsadzam Tymka w samochod i jezdze z nim do babci, gdzie mamy dzialke. To tylko 12 km ode mnie, wiec moge sobie pozwolic na takie wycieczki. Wracamy ok 21 - troche sie jeszcze bawimy, kapiolka i spanko. Bedac tam zapominam, ze bylam w pracy i czuje sie jak na wychowawczym icon_biggrin.gif Ale tak dobrze bedzie tylko dopoki jestem poletatowcem. No i do poki jest lato icon_smile.gif

Jutro urodziny, juz wszystko przygotowane. Jeszcze tylko na jutro zostawiam zrobienie salatki owocowej.

Pozmniejszalam zdjecia i sprobuje wrzucic kilka na forum.
Dyska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 818
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 08:52
SkÄ…d: Minsk Mazowiecki
Nr użytkownika: 323




post śro, 11 cze 2003 - 16:27
Post #41

Kasiu, super, ze ze zdrowkiem Kingusiowym ok. icon_biggrin.gif
Iwonko, Tymka na kolejne szczepienie zapisali w przychodni jak skonczy 14 m-cy - po 12 sierpnia. I nawet nie pytali czy bede decydowala sie na potrojna czy tylko przeciwko odrze.
Wiem, co czujesz wyjezdzajac z miasta. Ja codziennie po pracy wsadzam Tymka w samochod i jezdze z nim do babci, gdzie mamy dzialke. To tylko 12 km ode mnie, wiec moge sobie pozwolic na takie wycieczki. Wracamy ok 21 - troche sie jeszcze bawimy, kapiolka i spanko. Bedac tam zapominam, ze bylam w pracy i czuje sie jak na wychowawczym icon_biggrin.gif Ale tak dobrze bedzie tylko dopoki jestem poletatowcem. No i do poki jest lato icon_smile.gif

Jutro urodziny, juz wszystko przygotowane. Jeszcze tylko na jutro zostawiam zrobienie salatki owocowej.

Pozmniejszalam zdjecia i sprobuje wrzucic kilka na forum.

--------------------
Tymciowa mama (12.06.2002)
Dyska
śro, 11 cze 2003 - 16:35
Wiecie co, to jakas wyzsza szkola jazdy.
Powysylam Wam po prostu mailem.
Kilka dla dziewczyn, ktorych nie bylo i wszystkie "zlotowe" dla obecnych, zeby mogly wybrac sobie do odbitek. Tak chyba bedzie najsensowniej, bo po co komus zasmiecac skrzynke takimi samymi zdjeciami tylko w ronych ujeciach?
Dopisze tez odpowiednie komentarze i moze bedzie ok.

No i nie zlosccie sie, ze na wszystkich jest Tymek, ale to robil moj maz i jego glowny obiekt, to wlasnie nasz synek icon_biggrin.gif

No to ide sie bawic
Dyska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 818
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 08:52
SkÄ…d: Minsk Mazowiecki
Nr użytkownika: 323




post śro, 11 cze 2003 - 16:35
Post #42

Wiecie co, to jakas wyzsza szkola jazdy.
Powysylam Wam po prostu mailem.
Kilka dla dziewczyn, ktorych nie bylo i wszystkie "zlotowe" dla obecnych, zeby mogly wybrac sobie do odbitek. Tak chyba bedzie najsensowniej, bo po co komus zasmiecac skrzynke takimi samymi zdjeciami tylko w ronych ujeciach?
Dopisze tez odpowiednie komentarze i moze bedzie ok.

No i nie zlosccie sie, ze na wszystkich jest Tymek, ale to robil moj maz i jego glowny obiekt, to wlasnie nasz synek icon_biggrin.gif

No to ide sie bawic

--------------------
Tymciowa mama (12.06.2002)
mamadwojki

Go??







post śro, 11 cze 2003 - 16:37
Post #43

Dycha icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
na wiekszosci naszych zdjec z pewnoscia jest Ania i Basia icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
normalka

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Dyska
śro, 11 cze 2003 - 17:05
Dajcie znac, czy dostalyscie maila z ww fotkami.
Mam nadzieje, ze sie udalo
Dyska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 818
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 08:52
SkÄ…d: Minsk Mazowiecki
Nr użytkownika: 323




post śro, 11 cze 2003 - 17:05
Post #44

Dajcie znac, czy dostalyscie maila z ww fotkami.
Mam nadzieje, ze sie udalo

--------------------
Tymciowa mama (12.06.2002)
mamadwojki

Go??







post śro, 11 cze 2003 - 21:13
Post #45

Dycha, doszly zdjecia, dzieki!!
Ja mam cale 18 sztuk icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif przed chwilka odebralam. Tez wszystkie z nasiadowy na trawie. Dam mezowi do poskanowania, to wtedy rozesle.
INES
śro, 11 cze 2003 - 21:35
dysia ja nic nie dostałam???????????
żadnycg zdjęć czekam albo inna laska prosze o prześłanie na adres:
innees@buziaczek.pl lub innees@wp.pl

narazie kończe bo kuba jescze mecz ogląda icon_sad.gif tzn nie spi a ja mam już go dosyć!!!!!!!!!!!

zmarnowana aga
INES


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 189
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 08:44
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 322

GG:


post śro, 11 cze 2003 - 21:35
Post #46

dysia ja nic nie dostałam???????????
żadnycg zdjęć czekam albo inna laska prosze o prześłanie na adres:
innees@buziaczek.pl lub innees@wp.pl

narazie kończe bo kuba jescze mecz ogląda icon_sad.gif tzn nie spi a ja mam już go dosyć!!!!!!!!!!!

zmarnowana aga

--------------------
mama kubeczka (15.06.2002) i ......(16.05.2006)

user posted image
Renia
czw, 12 cze 2003 - 07:43
Dysiu a ja dostałam zdjęcia i wielkie dzięki icon_lol.gif Fajoskie te wasze dzieci.

[color=red][/color]Wszystkiego NAJ ..... dla TYMCIA solenizanta

Wczoraj napisałam dość długi post i przy wysyłaniu coś się ztało z kompem i przepadł icon_sad.gif

Dziś lekko spanikowałam bo do szpitala zgłosiła się kobieta z podejrzeniem SARS, a ja już sobie wyobrażam szalejącą po całym mieście epidemię i trochę jestem zdołowana.

Iwonce i Przemkowi bardzo zazdroszczę takich wakacji i życzę wspaniałego wypoczynku.

Buziale
Renia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,122
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 10:37
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 330




post czw, 12 cze 2003 - 07:43
Post #47

Dysiu a ja dostałam zdjęcia i wielkie dzięki icon_lol.gif Fajoskie te wasze dzieci.

[color=red][/color]Wszystkiego NAJ ..... dla TYMCIA solenizanta

Wczoraj napisałam dość długi post i przy wysyłaniu coś się ztało z kompem i przepadł icon_sad.gif

Dziś lekko spanikowałam bo do szpitala zgłosiła się kobieta z podejrzeniem SARS, a ja już sobie wyobrażam szalejącą po całym mieście epidemię i trochę jestem zdołowana.

Iwonce i Przemkowi bardzo zazdroszczę takich wakacji i życzę wspaniałego wypoczynku.

Buziale


--------------------
Mama Sylwii (marzec 1996) i Majeczki (czerwiec 2002)
baszka
czw, 12 cze 2003 - 08:22
[size=18]Tymku kochany sto lat Ci życzymy wypełnionych szczęściem miłością i spełnionymi marzeniami. Bądź zawsze taki uśmiechnięty jak jesteś.



Tymku udanej imprezy do rana icon_wink.gif

Dzięki za zdjęcia oglądniemy z Adamem i się zastanowimy!
baszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,071
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:56
Skąd: Kraków/Hubert 18.06.2002
Nr użytkownika: 283

GG:


post czw, 12 cze 2003 - 08:22
Post #48

[size=18]Tymku kochany sto lat Ci życzymy wypełnionych szczęściem miłością i spełnionymi marzeniami. Bądź zawsze taki uśmiechnięty jak jesteś.



Tymku udanej imprezy do rana icon_wink.gif

Dzięki za zdjęcia oglądniemy z Adamem i się zastanowimy!

--------------------
user posted image
feroMonik
czw, 12 cze 2003 - 08:29
[size=18]Tymusiu - ja i Maja życzymy Ci wspaniałych, niezapomnianych urodzin oraz długiego, szczęśliwego życia z kochającymi Rodzicami, w pięknym, spokojnym świecie, wielu przyjaciół i samych radości!!!

Nie umiem wkleić obrazka icon_cry.gif

Dysiu, dzięki za fotki - jakjuż Ci pisałam są super! Luna, czekam z niecierpliwością na Wasze.
feroMonik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,387
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 12:45
SkÄ…d: prowincja
Nr użytkownika: 290




post czw, 12 cze 2003 - 08:29
Post #49

[size=18]Tymusiu - ja i Maja życzymy Ci wspaniałych, niezapomnianych urodzin oraz długiego, szczęśliwego życia z kochającymi Rodzicami, w pięknym, spokojnym świecie, wielu przyjaciół i samych radości!!!

Nie umiem wkleić obrazka icon_cry.gif

Dysiu, dzięki za fotki - jakjuż Ci pisałam są super! Luna, czekam z niecierpliwością na Wasze.

--------------------
Monik, mama jedynaczki Majki

user posted image
Dyska

Go??







post czw, 12 cze 2003 - 09:33
Post #50

Ale milo wejsc na forum i zastac takie cudowne zyczenia dla mojego Skarbka icon_biggrin.gif Jestescie kochane. Bardzo dziekuje icon_smile.gif

Ines, wczoraj wrocilo mi maila z Twojego adresu tego na wp. Wysle na .buziaczki, ale dopiero z domu, bo nie mam ich w pracy. To samo dotyczy Iwonki. No i raczej nie dzisiaj, bo sie imprezujemy (Basiu, ale tfu tfu, wcale nie chce do rana icon_lol.gif ).

Wiecie, wczoraj na gazecie zajrzalam na "W oczekiwaniu" na czerwiec 2003. Jej, az mnie w brzuchu scisnelo, poczulam niemalze to samo co rok temu. A ten rok tak szybko zlecial.

Dzis Tymcio od rana tryska dobrym humorkiem. I nawet w nocy nie obudzil sie na jedzonko. Tylko o 3 tak sie wiercil, ze ja sie obudzilam. Okazalo sie, ze tak sie niefartownie zsiusial, ze ma mokre cale plecki i boczek. No i cale lozko pod nim icon_smile.gif Przebralam, przewinelam, dalam napic sie wody i spal do 6.30. Zjadl cycucha i jeszcze pol godzinki podrzemal. I o 7 rano slyszymy z jego pokoju: "to to?" (kto to?) icon_biggrin.gif
A wczoraj chyba snil mu sie kon, bo jeszcze zanim otworzyl oczy to nasladowal konika, a jak sie obudzil, to rozkladal raczki i mowil "nie ma". Mozliwe, ze takie baki maja juz sny?
Wiecie, jakos tak sie tym dzisiejszym swietem podekscytowalam, ze nie bede mogla skupic sie na pracy. Jestem strasznie sentymentalna...

Milego dzionka icon_smile.gif
E.
Renia
czw, 12 cze 2003 - 09:47
Dysiu mnie też ściska w dołku i łezka się kręci w oku kiedy pomyślę, że rok temu jeszcze byłam w ciąży a dziś Maja ma prawie rok.Ale ten czas leci ... 12 czerwca o 6.15 ma pierwsze urodziny.
Wspaniałej balangi kochani.

Ja myślę, że nasze dzieci mają sny i to od dawna icon_lol.gif Maja czasami bardzo niespokojnie śpi, gałki oczne bardzo się ruszają, pojawia się uśmiech na usteczkach a po krótkim czasie przekręca główkę na boczek i śpi spokojnie.Co to może być jeśli nie sen ?!
Renia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,122
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 10:37
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 330




post czw, 12 cze 2003 - 09:47
Post #51

Dysiu mnie też ściska w dołku i łezka się kręci w oku kiedy pomyślę, że rok temu jeszcze byłam w ciąży a dziś Maja ma prawie rok.Ale ten czas leci ... 12 czerwca o 6.15 ma pierwsze urodziny.
Wspaniałej balangi kochani.

Ja myślę, że nasze dzieci mają sny i to od dawna icon_lol.gif Maja czasami bardzo niespokojnie śpi, gałki oczne bardzo się ruszają, pojawia się uśmiech na usteczkach a po krótkim czasie przekręca główkę na boczek i śpi spokojnie.Co to może być jeśli nie sen ?!

--------------------
Mama Sylwii (marzec 1996) i Majeczki (czerwiec 2002)
Renia
czw, 12 cze 2003 - 09:59
Przepraszam za pomyłkę !

Maja urodziła się nie 12 ale 17 czerwca o 6.15 icon_lol.gif
Myślałam o Tymciu solenizancie i stąd ten 12 czerwca.

Chłodnego powiewu życzę w ten upalny dzionek Renia
Renia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,122
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 10:37
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 330




post czw, 12 cze 2003 - 09:59
Post #52

Przepraszam za pomyłkę !

Maja urodziła się nie 12 ale 17 czerwca o 6.15 icon_lol.gif
Myślałam o Tymciu solenizancie i stąd ten 12 czerwca.

Chłodnego powiewu życzę w ten upalny dzionek Renia

--------------------
Mama Sylwii (marzec 1996) i Majeczki (czerwiec 2002)
nedka
czw, 12 cze 2003 - 10:19
Tymciu, samych szczęśliwych chwil, kochających Cię ludzi przy Tobie i żybyś był zawsze taki śliczny. icon_biggrin.gif
Tradycyjnie, aforyzm dla jubilata.
Nie ma większego piękna nad życie. John Ruskin
nedka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,015
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 22:08
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 272




post czw, 12 cze 2003 - 10:19
Post #53

Tymciu, samych szczęśliwych chwil, kochających Cię ludzi przy Tobie i żybyś był zawsze taki śliczny. icon_biggrin.gif
Tradycyjnie, aforyzm dla jubilata.
Nie ma większego piękna nad życie. John Ruskin

--------------------
nedka
mama Natalii (18.06.2002) i Micha?ka (03.10.2004)
user posted image
user posted image
Iwa.mamaprzemka
czw, 12 cze 2003 - 11:18
[size=18]Nieustającego szczęścia i miłości dla Tymcia !
Dysia nie wiem czy mail dotarł. Dla pewności podaje swój adres istyczyrz@wp.pl

Jeszce sie wakacyjnie z wami nie żegnam bo przez najbliższe dwa tygodnie mamy sporo spraw do załatwienia i codziennie będziemy na pare godzin przyjerzdxać do domu.
Iwa.mamaprzemka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 456
Dołączył: pon, 21 kwi 03 - 20:42
Nr użytkownika: 608




post czw, 12 cze 2003 - 11:18
Post #54

[size=18]Nieustającego szczęścia i miłości dla Tymcia !
Dysia nie wiem czy mail dotarł. Dla pewności podaje swój adres istyczyrz@wp.pl

Jeszce sie wakacyjnie z wami nie żegnam bo przez najbliższe dwa tygodnie mamy sporo spraw do załatwienia i codziennie będziemy na pare godzin przyjerzdxać do domu.

--------------------
Iwona, Przemko(06.06.2002) i Miko?aj(28.09.2005)
user posted image

user posted image
hedwiÅ›
czw, 12 cze 2003 - 11:19
Sto lat, sto lat niech żyje Tymek nam!!! My z Kacprem również dołączamy się do życzeń. Ja niestety jestem w polu jesli chodzi o urodzinki, ale mam jeszcze troche zcasu, bo kacper jest chyba najmłodszy w tym towarzystwie, bo z 24 czerwca.
Dysia dzięki raz jeszcze za zdjątka. Kobiety powiem Wam szczerze ... żal mi ścisnął nie tylko serce, i błysk zazdrości się w oku pojawił ogladając Wasze Szczęscia. Mam nadzieję, że jak wypali /to chyba basia zapowiadała/ zlot w Krakowie, to nie odpuszczę sobie. Będzie blisko więc choć na parę godzin zawsze można przyskoczyć.
Pozdrawiam Was ozięble /z powodu upału/ hedwiś
hedwiÅ›


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 13
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 09:45
SkÄ…d: Gliwice
Nr użytkownika: 462




post czw, 12 cze 2003 - 11:19
Post #55

Sto lat, sto lat niech żyje Tymek nam!!! My z Kacprem również dołączamy się do życzeń. Ja niestety jestem w polu jesli chodzi o urodzinki, ale mam jeszcze troche zcasu, bo kacper jest chyba najmłodszy w tym towarzystwie, bo z 24 czerwca.
Dysia dzięki raz jeszcze za zdjątka. Kobiety powiem Wam szczerze ... żal mi ścisnął nie tylko serce, i błysk zazdrości się w oku pojawił ogladając Wasze Szczęscia. Mam nadzieję, że jak wypali /to chyba basia zapowiadała/ zlot w Krakowie, to nie odpuszczę sobie. Będzie blisko więc choć na parę godzin zawsze można przyskoczyć.
Pozdrawiam Was ozięble /z powodu upału/ hedwiś

--------------------
hedwiÅ› mama kacpra
hedwiÅ›
czw, 12 cze 2003 - 11:21
Zapomiałam Iwonka, ale Ty to masz dobrze z tym wyjazdem, hmmmmm. Wszystko oddałabym za taką możliwość wakacji. Trzymajcie się, badźcie zdrowi i wypoczywajcie. Ja też chcę na wakacje, boję się qrde, że w sierpniu moze już nie być ładnej pogody, bo wszyscy wkoło mówią, że jak czerwiec już taki upalny, to w lipcu koniec lata, buuu. Tfu tfu, oby się och słowa w g.... obróciły.
pa Czy ktos z Was wybiera siÄ™ nad polskie morze w sierpniu?
hedwiÅ›


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 13
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 09:45
SkÄ…d: Gliwice
Nr użytkownika: 462




post czw, 12 cze 2003 - 11:21
Post #56

Zapomiałam Iwonka, ale Ty to masz dobrze z tym wyjazdem, hmmmmm. Wszystko oddałabym za taką możliwość wakacji. Trzymajcie się, badźcie zdrowi i wypoczywajcie. Ja też chcę na wakacje, boję się qrde, że w sierpniu moze już nie być ładnej pogody, bo wszyscy wkoło mówią, że jak czerwiec już taki upalny, to w lipcu koniec lata, buuu. Tfu tfu, oby się och słowa w g.... obróciły.
pa Czy ktos z Was wybiera siÄ™ nad polskie morze w sierpniu?

--------------------
hedwiÅ› mama kacpra
MonikaG

Go??







post czw, 12 cze 2003 - 14:03
Post #57

witam,

Na początku serdeczne, słoneczne życzenia dla Tymonka, oby zdrowie dopisało, szczęście na medal się spisało, pogody ducha nigdy nie brakowało i wszystko w koło w ten dzień (i nie tylko) do Ciebie się uśmiechało.

U nas niestety choróbsko, w sobotę Ala obudziła się cała rozpalona, okazało się, że ma gorączkę. Nie było wiadomo co to jest, czy ząbki, czy infekcja, a może trzydniówka. W niedzielę rano wyszło szydło z worka - infekcja górnych dróg oddechowych. No i teraz się leczymy, ale już jest dobrze.

Co do obchodów roczku to my jeszcze nie wiemy jak będziemy świętować. Chrzciny przygotowywałam sama i chyba już drugi raz nie chcę takiej imprezy robić samemu. Piekałam, smażyłam kilka mięs, sałatki, do tego trzy ciasta, przekąski - koreczki. Wtedy było trochę inaczej, Ala więcej spała, nie trzeba było jej tak pilnować jak teraz, no i ja byłam na macierzyńskim. Obawiam się jednak, że jak przyjdzie co do czego to i tak sama będę wszystko robiła - taka jestem zosia samosia icon_smile.gif

Wracając do tematu prezentów dla maluchów, niestety też nie mam pomysłu i liczę na Was, że coś podpowiecie. Ja planuję zrobić Ali na roczek pamiątkowe zdjęcia u profesjonalnego fotografa.

Co do szczepień to my HIB'a już mamy za sobą, natomiast na następną szczepionkę kazali mi przyjść, jak Ala skończy rok i miesiąc mimo, że była mowa, że chcę ją zaszczepić potrójną.

Pozdrowionka
Monika
mamadwojki

Go??







post czw, 12 cze 2003 - 16:05
Post #58

ja dopiero teraz, bo wrocilam dopiero z pracy, ale rowniez najlepsze zyczenia dla Tymusia!!!!!!!

Dziewczyny, piszcie kiedy Wasze pociechy maja urodziny, bo kurka, ja nie pamietam

Dokopalam sie do tabeli szczepien, no i przy odrze jest napisane "13-15 miesiecy", czyli na pewno musi miec skonczone 13 miesiecy

MonikaG - mysle, ze takie zdjecie to super pomysl, ja tam na sile tez nic nie kupuje, a potrzeb akurat zadnych nie mamy. A takie zdjecie za iles lat, to bedzie niezla pamiatka.

Dysia, ja juz poslalam Ines Twoje zdjecia.
Moje zdjecia beda niepredko zeskanowane, bo maz musi wziac do pracy i tam poskanowac. Moze jutro wezmie, to jutro wieczorem by byly.

Na dlugi weekend jedziemy do lasu. Domki PTTK, za te 4 dni, za nasze 4 osoby placimy kosmiczna kwote -25 zl. Jedyny minus to zimna woda, ale za te cene moze nie byc cieplej wody. Za to jest zimna, jest wc , kuchenka i lodowka.
katiek
czw, 12 cze 2003 - 20:43
Ja na sekundkę- STO LAT DLA TYMUSIA!!!!!!!!!!!!!!!!! A NAWET TYSIĄC!!!!!!!W ZDROWIU SZCZĘŚCIU I Z UŚMIECHEM NA BUZIAKU-KASIA Z RODZINKĄ
katiek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,009
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:39
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 281




post czw, 12 cze 2003 - 20:43
Post #59

Ja na sekundkę- STO LAT DLA TYMUSIA!!!!!!!!!!!!!!!!! A NAWET TYSIĄC!!!!!!!W ZDROWIU SZCZĘŚCIU I Z UŚMIECHEM NA BUZIAKU-KASIA Z RODZINKĄ
Dyska
piÄ…, 13 cze 2003 - 08:27
Hej
Jeszcze raz dziekuje za wszystkie cieple slowa dla mojego synusia icon_smile.gif

Impreza sie udala. Robilismy ja oczywiscie na dzialeczce, wiec slodko wygladal stol zastawiony pysznosciami, dzieciaki baraszkujace w trawce, popoludniowe slonko leniwie rozswietlajace podworze i kojacy cien pod drzewkami.
I wszystko by bylo wspaniale, gdyby nie to, ze Tymek sie rozchorowal. Cale popludnie lecialo mu z noska, w nocy biedaczek sie obudzil i nie mogl spac, bo taki nonio zapchany. Plakal przez godzine. Teraz spi, a ja czekam az sie obudzi i po zmierzeniu zadecyduje czy isc z nim do lekarza rano, czy poczekac az bedzie przyjmowal nasz lekarz. Tzn. on dzis w swoim gabinecie nie przyjmuje, ale ma dyzur w szpitalu, wiec moze zgodzilby sie nas przyjac. Zobaczymy. Najgorsze, ze musze skoczyc do pracy, bo mam tyle pilnych rzeczy do zrobienia, ze ta swiadomosc spedza mi sen z powiek. Ale tak sobie mysle, ze po prostu pojade i przytargam do domu to co sie da.

Moniko_G, dobrze, ze z Ala juz ok icon_smile.gif Ale jaki to paradoks, ze w lato dzieciaki choruja. Z drugiej jednak strony co sie dziwic. Jak jest goraco, najlatwiej sie spocic. Dla malego organizmu nawet niewielki przeciag moze byc przyczyna choroby. Chyba...

Lunka, dzieki za wyslanie zdjec Ines.

Lece, bo sie obudzil Tymus
Buziaki
Dyska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 818
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 08:52
SkÄ…d: Minsk Mazowiecki
Nr użytkownika: 323




post piÄ…, 13 cze 2003 - 08:27
Post #60

Hej
Jeszcze raz dziekuje za wszystkie cieple slowa dla mojego synusia icon_smile.gif

Impreza sie udala. Robilismy ja oczywiscie na dzialeczce, wiec slodko wygladal stol zastawiony pysznosciami, dzieciaki baraszkujace w trawce, popoludniowe slonko leniwie rozswietlajace podworze i kojacy cien pod drzewkami.
I wszystko by bylo wspaniale, gdyby nie to, ze Tymek sie rozchorowal. Cale popludnie lecialo mu z noska, w nocy biedaczek sie obudzil i nie mogl spac, bo taki nonio zapchany. Plakal przez godzine. Teraz spi, a ja czekam az sie obudzi i po zmierzeniu zadecyduje czy isc z nim do lekarza rano, czy poczekac az bedzie przyjmowal nasz lekarz. Tzn. on dzis w swoim gabinecie nie przyjmuje, ale ma dyzur w szpitalu, wiec moze zgodzilby sie nas przyjac. Zobaczymy. Najgorsze, ze musze skoczyc do pracy, bo mam tyle pilnych rzeczy do zrobienia, ze ta swiadomosc spedza mi sen z powiek. Ale tak sobie mysle, ze po prostu pojade i przytargam do domu to co sie da.

Moniko_G, dobrze, ze z Ala juz ok icon_smile.gif Ale jaki to paradoks, ze w lato dzieciaki choruja. Z drugiej jednak strony co sie dziwic. Jak jest goraco, najlatwiej sie spocic. Dla malego organizmu nawet niewielki przeciag moze byc przyczyna choroby. Chyba...

Lunka, dzieki za wyslanie zdjec Ines.

Lece, bo sie obudzil Tymus
Buziaki

--------------------
Tymciowa mama (12.06.2002)
> Mamy już rok- czyli czerwiec 2002 :)
Start new topic
Reply to this topic
25 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 26 wrz 2024 - 01:07
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama