Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
25 Stron V  « poprzednia 23 24 25  

Mamy już rok- czyli czerwiec 2002 :)

> 
mamadwojki

Go??







post piÄ…, 05 wrz 2003 - 12:01
Post #481

u nas apetyt trwa!!!!
wciaz je duzo i ciagle by mogla. Nawet jak jest po obiedzie, a widzi, ze ktos je, to juz przy nim stoi i sie domaga.

A w zlobku, kto przytula??? No ciocie oczywiscie. Jednego dnia caly czas byla na rekach, bo chciala. No to ciocia ja nosila.
Ania w przedszkolu wyla 2,5 miesiaca, tzn. nie w samym przedszkolu, tylko w momencie rozstania rano. A Baska prosze, nie placze wcale przy rozstaniu. Zreszta ona jest tez troche inaczej chowana. W ciagu dnia w domu tez musi sie samodzielnie bawic, ona nie jest taka przywiazana do mnie.

Mozna zakladac nowy watek, mnie wsio ryba, najlepiej zakonczyc ten i napisac informacje o nowym poscie tu w tym watku.
nedka
sob, 06 wrz 2003 - 10:08
Dziewczyny, co z jutrzejszym spotkaniem???
[size=18]Czy macie ochotÄ™?
Kto by się ze mną spotkał np. o 15.00???
Napiszcie szybko, bo jeśli nie będzie chętnych, pojadę na działkę... ale zdecydowanie wolę się spotkać z Wami!!!
Ma być ładna pogoda.
Czekam na odpowiedzi.
nedka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,015
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 22:08
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 272




post sob, 06 wrz 2003 - 10:08
Post #482

Dziewczyny, co z jutrzejszym spotkaniem???
[size=18]Czy macie ochotÄ™?
Kto by się ze mną spotkał np. o 15.00???
Napiszcie szybko, bo jeśli nie będzie chętnych, pojadę na działkę... ale zdecydowanie wolę się spotkać z Wami!!!
Ma być ładna pogoda.
Czekam na odpowiedzi.

--------------------
nedka
mama Natalii (18.06.2002) i Micha?ka (03.10.2004)
user posted image
user posted image
mamadwojki

Go??







post sob, 06 wrz 2003 - 13:21
Post #483

babeczki, zainaugurowalysmy sezon chorobowy, Baska miala wczoraj 38 dzisiaj 37,5 stopni i katar. Poki co tylko tyle, mam nadzieje, ze do poniedzialku jej sie polepszy i pojdzie do zlobka icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Mysle jednak, ze to nie przez zlobek, tylk te wahania temperatur na dworze, w chacie zimnica, nie grzeja, itd itp

wyslalam Wam zdjecia moich dziewczyn, jak ktos nie dostal, a chcialby zobaczyc, to prosze napisac

sama chwtnie tez wasze ogladam, wiec slijcie do mnie tez.
baszka
nie, 07 wrz 2003 - 14:55
Dzień dobry bardzo! Wrócilismy ze wsi i było super. Napiszę później a teraz odpowiadam.
Adam nie chce zamieniać mieszkania tylko najpierw kupić działkę a za 3 lata się wybudować. Cóż chyba nie będę dyskutować!
Hipek myje to znaczy trzyma i obgryza szczoteczkę z pastą chicco jak wspomniała Monika.
Przez rurke pije od wakacji w Grecji, a czy dmucha to nie przyglądałam się icon_wink.gif
Beatka fotelik wydaje siÄ™ Å‚adny!
Gratulacje dla odważnej Basi i Luny, widocznie ma to po mamie.
No i oczywiscie więcej nie pamiętam, bo doświadczeń z opiekunka żadnych a o katarze było wszystko.
Idę czytać pocztę bo mam 30 wiadomości icon_rolleyes.gif
Basia
baszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,071
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:56
Skąd: Kraków/Hubert 18.06.2002
Nr użytkownika: 283

GG:


post nie, 07 wrz 2003 - 14:55
Post #484

Dzień dobry bardzo! Wrócilismy ze wsi i było super. Napiszę później a teraz odpowiadam.
Adam nie chce zamieniać mieszkania tylko najpierw kupić działkę a za 3 lata się wybudować. Cóż chyba nie będę dyskutować!
Hipek myje to znaczy trzyma i obgryza szczoteczkę z pastą chicco jak wspomniała Monika.
Przez rurke pije od wakacji w Grecji, a czy dmucha to nie przyglądałam się icon_wink.gif
Beatka fotelik wydaje siÄ™ Å‚adny!
Gratulacje dla odważnej Basi i Luny, widocznie ma to po mamie.
No i oczywiscie więcej nie pamiętam, bo doświadczeń z opiekunka żadnych a o katarze było wszystko.
Idę czytać pocztę bo mam 30 wiadomości icon_rolleyes.gif
Basia

--------------------
user posted image
baszka
nie, 07 wrz 2003 - 15:29
Aha jeszcze a propos kobinezonu to ja kupuje w komisie, w tamtym roku kupiłam bardzo ładny nie zniszczony firmy H&M za 30 zł. I w tym tez sobie zamówiłam u tego pana dwuczęściowy, on sprowadza rzeczy z Austrii sa nie zniszczone i pachnące a nie śmierdzące jak w ciucholandach, Juz zamawiałam tam baby nianie i mi przywiózł philipsa. I co dwa tygodnie chodzę tam i kupuje piękne ciuszki.

A i przywiozłam ze wsi ślicznego rudego małego kotka!
Stary zazdrosny i furczy ale trudno. Zawsze chciałam rudego.

Aha a wczoraj miałam urodziny! skończyłam 26 lat! Adam zapomniał jak zwykle ale mu wybaczyłam, potem kupił wino i kolację przy świecach!

A na wsi Hipek gonił kury krzycząk koko, chodził do krówki i nosił kotki. Bawił się z chłopakami i był bardzo zadowolony a do tego gada jak najęty. Idzie spać i budzi się gadając.
baszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,071
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:56
Skąd: Kraków/Hubert 18.06.2002
Nr użytkownika: 283

GG:


post nie, 07 wrz 2003 - 15:29
Post #485

Aha jeszcze a propos kobinezonu to ja kupuje w komisie, w tamtym roku kupiłam bardzo ładny nie zniszczony firmy H&M za 30 zł. I w tym tez sobie zamówiłam u tego pana dwuczęściowy, on sprowadza rzeczy z Austrii sa nie zniszczone i pachnące a nie śmierdzące jak w ciucholandach, Juz zamawiałam tam baby nianie i mi przywiózł philipsa. I co dwa tygodnie chodzę tam i kupuje piękne ciuszki.

A i przywiozłam ze wsi ślicznego rudego małego kotka!
Stary zazdrosny i furczy ale trudno. Zawsze chciałam rudego.

Aha a wczoraj miałam urodziny! skończyłam 26 lat! Adam zapomniał jak zwykle ale mu wybaczyłam, potem kupił wino i kolację przy świecach!

A na wsi Hipek gonił kury krzycząk koko, chodził do krówki i nosił kotki. Bawił się z chłopakami i był bardzo zadowolony a do tego gada jak najęty. Idzie spać i budzi się gadając.

--------------------
user posted image
mamadwojki

Go??







post nie, 07 wrz 2003 - 22:29
Post #486

wyslalam ponownie te same zdjecia, potem jeszcze raz, ale w 3 mailach, moze za duza pojemnosc byla...mam nadzieje, ze teraz bedzie w porzadku
mamadwojki

Go??







post nie, 07 wrz 2003 - 22:30
Post #487

Basia, a my wczoraj mielismy rocznce slubu.

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
feroMonik
pon, 08 wrz 2003 - 10:14
Kochane, życzę wszystkim świętującym STO LAT!

Basiu, jesteś już prawie dorosła wink.gif

Luna, uwielbiam Twoje niunie! Ania jest śliczna!
feroMonik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,387
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 12:45
SkÄ…d: prowincja
Nr użytkownika: 290




post pon, 08 wrz 2003 - 10:14
Post #488

Kochane, życzę wszystkim świętującym STO LAT!

Basiu, jesteś już prawie dorosła wink.gif

Luna, uwielbiam Twoje niunie! Ania jest śliczna!

--------------------
Monik, mama jedynaczki Majki

user posted image
mamadwojki

Go??







post pon, 08 wrz 2003 - 10:33
Post #489

hehe dzieki, wnioskuje zatem, ze zdjecia dotarly

Baska i Ania w domu. Baska w piatek po poludniu i sobote miala 37,5 i katar, od wczoraj nie ma temp. ale katar jest. lecze ja miodem, syropem z cebuli, witC, pyrosal. Poki co nawet nie kaszle (odpukuje) wiec jutro pojdzie juz do zlobka.
Ania od dzisiaj ma katar-tez zostala.
dzisiaj pobieralismy mocz barce, za tydzien znowu kontrola u nefrologa. Co prawda teraz ma te lekka infekcje, wiec mocz ogolny pewnie nie bedzie za ciekawy, ale mam andzieje, ze posiew bedzie jalowy.
feroMonik
pon, 08 wrz 2003 - 13:07
[size=18]Założyłam nowy wątek - błagam przejdźmy tam, bo to się otwiera oprzez godzinę!!!
feroMonik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,387
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 12:45
SkÄ…d: prowincja
Nr użytkownika: 290




post pon, 08 wrz 2003 - 13:07
Post #490

[size=18]Założyłam nowy wątek - błagam przejdźmy tam, bo to się otwiera oprzez godzinę!!!

--------------------
Monik, mama jedynaczki Majki

user posted image
> Mamy już rok- czyli czerwiec 2002 :)
Start new topic
Reply to this topic
25 Stron V  « poprzednia 23 24 25
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 17 cze 2024 - 13:06
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama