Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
29 Stron V   1 2 3 następna ostatnia   

czerwiec 2002

> 
nedka
wto, 01 kwi 2003 - 22:48
Mam przyjemność otworzyć wątek dla czerwcówek- ale fajnie icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Jestem mamą Natalii, urodzonej 18 czerwca 2002. Nie muszę chyba mówić, jaka to moja córcia jest wspaniała icon_lol.gif
Napiszę więcej, jak ściągnę tu (mam nadzieję) tuzin czerwcóweczek.
Pozdrawiam.
nedka
nedka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,015
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 22:08
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 272




post wto, 01 kwi 2003 - 22:48
Post #1

Mam przyjemność otworzyć wątek dla czerwcówek- ale fajnie icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Jestem mamą Natalii, urodzonej 18 czerwca 2002. Nie muszę chyba mówić, jaka to moja córcia jest wspaniała icon_lol.gif
Napiszę więcej, jak ściągnę tu (mam nadzieję) tuzin czerwcóweczek.
Pozdrawiam.
nedka

--------------------
nedka
mama Natalii (18.06.2002) i Micha?ka (03.10.2004)
user posted image
user posted image
anonimowy

Go??







post śro, 02 kwi 2003 - 09:30
Post #2

Witam,

Dawno się nie odywałam, na e-dziecku zamilkłam dość dawno, ale to z braku czasu, teraz jednak się zmobilizowałam - chyba to nowe forum mnie przymusiło icon_smile.gif Wygląda całkiem fajnie, ale wracają do tematu. Długo milczałam, ale czytałam Was na bierząco.
U nas sytuacja przedstawia się tak: Ale wczoraj dostała pierwszego ząbka, więc jest już gryoniem icon_smile.gif. Nie raczkuje, przemieszcza się trochę pełając, turlając się, podnosi się do stania (szczególnie w łóeczku). No a teraz gabaryty: tydzień temu ważyła 10200 g, i mierzyła 76 cm.

To na tyle, postaram się pisać więcej,
Pozdrawiam,
Monika
katiek1

Go??







post śro, 02 kwi 2003 - 10:51
Post #3

Witajcie-ale na chwilę bo dziecię mi się skupia icon_biggrin.gif i będzie operacja pod kryptonimem Pielucha icon_lol.gif .Kingusia staje mi już przy wszystkim,coraz częściej raczkuje i ślini się na potęgę-chyba będzie niedługo supergryzoniem(na razie ma 2 zęby). A my z mężem wybieramy się w Święta na wesele-jeśli któraś z was to przeszła, to dajcie znać jak to urządziłyście. Pędzę przewijać bo dziecię zaczyna być wonniejące icon_redface.gif i nieszczęśliwe z tego powodu.Buziaki-Kasia z Kingusią (bo Artur w pracy
feroMonik
śro, 02 kwi 2003 - 14:41
To i ja już jestem tu! I precz zgazetą!
Mam nadzieję, że wszystkie tu przyjdziecie icon_lol.gif
Niestety nie mam dziś czasu opisywać, co u nas nowego - powiem tylko, że Majka kaszle i dostała od doktora 5 (słownie pięć!!!) różnych syropów icon_eek.gif

Całuski![color=blue][/color]
feroMonik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,387
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 12:45
Skąd: prowincja
Nr użytkownika: 290




post śro, 02 kwi 2003 - 14:41
Post #4

To i ja już jestem tu! I precz zgazetą!
Mam nadzieję, że wszystkie tu przyjdziecie icon_lol.gif
Niestety nie mam dziś czasu opisywać, co u nas nowego - powiem tylko, że Majka kaszle i dostała od doktora 5 (słownie pięć!!!) różnych syropów icon_eek.gif

Całuski![color=blue][/color]

--------------------
Monik, mama jedynaczki Majki

user posted image
AgaMamaTrojaczk...
śro, 02 kwi 2003 - 14:47
No jak Wy jesteście to i ja jestem!!! Pozdrawiam! Monika, przykra sprawa z tym kaszlem Majki, miejmy nadzieję, że pięć syropów pomoże!!!
Katiek, gratuluję Córci, moje chłopaki na razie leniwe! Co to będzie, jak się rozruszają?
AgaMamaTrojaczk...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 104
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:40
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 282




post śro, 02 kwi 2003 - 14:47
Post #5

No jak Wy jesteście to i ja jestem!!! Pozdrawiam! Monika, przykra sprawa z tym kaszlem Majki, miejmy nadzieję, że pięć syropów pomoże!!!
Katiek, gratuluję Córci, moje chłopaki na razie leniwe! Co to będzie, jak się rozruszają?

--------------------
Agnieszka zachwycona mama trojaczków: Jakuba, Łukasza, Michała ur. 26-06-2002
user posted image
mamadwojki

Go??







post śro, 02 kwi 2003 - 17:21
Post #6

czesc dziewczynki,
to ja - luna

postanowilam nie przywiazywac sie do starego nicka
anonimowy

Go??







post śro, 02 kwi 2003 - 19:18
Post #7

Ja to już nie wiem gdzie pisać. Czy spotykamy się już zawsze tu.? Niezła strona tylko się bardzo wolno otwiera.
Kasia (Katrin12)-mama Michała.
mamadwojki

Go??







post śro, 02 kwi 2003 - 20:07
Post #8

Beato, mi sie gorzej otwieralo forum gazety

tam nie bede umieszczac juz nowych postow w naszym watku, chyba, ze informacyjne gdzie sie obecnie znajdujemy


chyba, ze zdecydujecie inaczej

"byc tam, zawsze tam, gdzie Wy".... tra la la la la
AgaMamaTrojaczk...
śro, 02 kwi 2003 - 20:25
A gdzie reszta czerwcówek? Zawsze najaktywniejszych dziewczyn na forum! Toż to przeciaż ja zajęta matka trzech szakali udzielam się jak rzadko!



Pozdrowionka od Agnieszki!!!
AgaMamaTrojaczk...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 104
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:40
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 282




post śro, 02 kwi 2003 - 20:25
Post #9

A gdzie reszta czerwcówek? Zawsze najaktywniejszych dziewczyn na forum! Toż to przeciaż ja zajęta matka trzech szakali udzielam się jak rzadko!



Pozdrowionka od Agnieszki!!!

--------------------
Agnieszka zachwycona mama trojaczków: Jakuba, Łukasza, Michała ur. 26-06-2002
user posted image
nedka
śro, 02 kwi 2003 - 23:14
[size=24]Ale fajnie, że jesteście!

Mam nadzieję, że jutro uda mi się napisać coś więcej.
Dzisiaj chciałam tylko życzyć zdrówka wszystkim chorowitkom!!!
Aha i pochwalę się, że Natalia w końcu nauczyła się pić z kubka niekapka icon_smile.gif
nedka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,015
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 22:08
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 272




post śro, 02 kwi 2003 - 23:14
Post #10

[size=24]Ale fajnie, że jesteście!

Mam nadzieję, że jutro uda mi się napisać coś więcej.
Dzisiaj chciałam tylko życzyć zdrówka wszystkim chorowitkom!!!
Aha i pochwalę się, że Natalia w końcu nauczyła się pić z kubka niekapka icon_smile.gif

--------------------
nedka
mama Natalii (18.06.2002) i Micha?ka (03.10.2004)
user posted image
user posted image
feroMonik
czw, 03 kwi 2003 - 09:11
[color=red][/color] Kochane Czerwcówki!
Z satysfakcją zobaczyłam, że na Gazecie żadna z nas już nie pisze!
No i dobrze. Ale zaktywizujmy się tu! Czy nasze ukochane robaczki nie robią nic śmiesznego? icon_lol.gif

U mnie ciężki dzień w pracy, więc zajrzałam tu tylko na chwilkę i już się biorę za robotę.

Majka nadal kaszle, ale jakby mniej. Poza tym jest radosna jak szczypiorek na wiosnę.

Aha, i w drodze do pracy widziałam bociana na gnieździe - wreszcie przyleciały!

Całuski icon_razz.gif
feroMonik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,387
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 12:45
Skąd: prowincja
Nr użytkownika: 290




post czw, 03 kwi 2003 - 09:11
Post #11

[color=red][/color] Kochane Czerwcówki!
Z satysfakcją zobaczyłam, że na Gazecie żadna z nas już nie pisze!
No i dobrze. Ale zaktywizujmy się tu! Czy nasze ukochane robaczki nie robią nic śmiesznego? icon_lol.gif

U mnie ciężki dzień w pracy, więc zajrzałam tu tylko na chwilkę i już się biorę za robotę.

Majka nadal kaszle, ale jakby mniej. Poza tym jest radosna jak szczypiorek na wiosnę.

Aha, i w drodze do pracy widziałam bociana na gnieździe - wreszcie przyleciały!

Całuski icon_razz.gif

--------------------
Monik, mama jedynaczki Majki

user posted image
Dyska
czw, 03 kwi 2003 - 09:21
[/color]
No to i ja jestem. I też postanawiam nie pisać na gazecie, bo mozna się pogubić takim skakaniem :shock:
(ale fajne te ikonki) :D
Trochę jeszcze zagmatwane jest dla mnie to formu, ale ja się nie odnajdę, hehe?
Monisiu, uściski dla Majeczki.

A tak w ogóle to wcale nie jest u nas tak wesoło (poza tym, że siedzę w domku). Tymek ma infekcję, zaczerwienione gardziołko, wysypkę (śródinfekcyjną jak się wyraził pan doktor). Na szczęście już nie gorączkuje, ale za to wysypka jest większa niż wczoraj (ma ją drugi dzień), i chyba zaaczyna mu się katar. Niby nic z noska nie leci, ale mu się zapycha. A najgorsze jest to, że nie daje sobie oczyszczać ani gruszką, ani wpuszczaniem soli fizjologicznej. O patyczku już nie wspomnę :(
Mam nadzieje, że gorzej nie będzie. Nie ma co prawda pięciu ( :shock: ) syropów, ale też łyka kilka świństewek.
Do tego wszystkiego Daniel też złapał jakiegoś wirusa, a mnie też zaczyna łamać. Udaję jednak, że tego nie dostrzegam i dzielnie spełniam zachcianki mojego synusia :wink:
Mimo nienajlepszego samopoczucia, moja chłopinka pojechała dziś na Mazury z kumplem. Umówili się z kilkoma osobami, żeby oglądać domki na wakacje. Teraz jeszcze jest spory wybór i wolne terminy. Naprawdę można niedrogo całkeim fajnie wypocząć (na spokojnie - tak lubimy najbardziej). Domek 80 m2 na 6-8osób, 100m od jeziorka, na ogrodzonej posesji 800m2. Dużo zieleni, obok lasek. Raj :)
Ale jedno gołoszenie było de best - miejscowość Jakubów, jakaś chałupka i oferta na drugą połowę lipca last minute :lol: A do tego informacja - w pobliżu stadnina koni (i w nawiasie - możliwość jazdy konnej) :) Dobrze, że wyjaśnili...
Uciekam. A jak czasu starczy, to pozgłębiam tajniki nowego forum. Może tu się zazdomowię.[color=black]
Dyska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 818
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 08:52
Skąd: Minsk Mazowiecki
Nr użytkownika: 323




post czw, 03 kwi 2003 - 09:21
Post #12

[/color]
No to i ja jestem. I też postanawiam nie pisać na gazecie, bo mozna się pogubić takim skakaniem :shock:
(ale fajne te ikonki) :D
Trochę jeszcze zagmatwane jest dla mnie to formu, ale ja się nie odnajdę, hehe?
Monisiu, uściski dla Majeczki.

A tak w ogóle to wcale nie jest u nas tak wesoło (poza tym, że siedzę w domku). Tymek ma infekcję, zaczerwienione gardziołko, wysypkę (śródinfekcyjną jak się wyraził pan doktor). Na szczęście już nie gorączkuje, ale za to wysypka jest większa niż wczoraj (ma ją drugi dzień), i chyba zaaczyna mu się katar. Niby nic z noska nie leci, ale mu się zapycha. A najgorsze jest to, że nie daje sobie oczyszczać ani gruszką, ani wpuszczaniem soli fizjologicznej. O patyczku już nie wspomnę :(
Mam nadzieje, że gorzej nie będzie. Nie ma co prawda pięciu ( :shock: ) syropów, ale też łyka kilka świństewek.
Do tego wszystkiego Daniel też złapał jakiegoś wirusa, a mnie też zaczyna łamać. Udaję jednak, że tego nie dostrzegam i dzielnie spełniam zachcianki mojego synusia :wink:
Mimo nienajlepszego samopoczucia, moja chłopinka pojechała dziś na Mazury z kumplem. Umówili się z kilkoma osobami, żeby oglądać domki na wakacje. Teraz jeszcze jest spory wybór i wolne terminy. Naprawdę można niedrogo całkeim fajnie wypocząć (na spokojnie - tak lubimy najbardziej). Domek 80 m2 na 6-8osób, 100m od jeziorka, na ogrodzonej posesji 800m2. Dużo zieleni, obok lasek. Raj :)
Ale jedno gołoszenie było de best - miejscowość Jakubów, jakaś chałupka i oferta na drugą połowę lipca last minute :lol: A do tego informacja - w pobliżu stadnina koni (i w nawiasie - możliwość jazdy konnej) :) Dobrze, że wyjaśnili...
Uciekam. A jak czasu starczy, to pozgłębiam tajniki nowego forum. Może tu się zazdomowię.[color=black]
INES
czw, 03 kwi 2003 - 09:31
dobra jestem jak widzicie
ściskam i spadam bo kubek sie budzi potem wpadnę na dłużej aga i kuba
INES


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 189
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 08:44
Skąd: Lublin
Nr użytkownika: 322

GG:


post czw, 03 kwi 2003 - 09:31
Post #13

dobra jestem jak widzicie
ściskam i spadam bo kubek sie budzi potem wpadnę na dłużej aga i kuba

--------------------
mama kubeczka (15.06.2002) i ......(16.05.2006)

user posted image
feroMonik
czw, 03 kwi 2003 - 09:37
Dyśka, musisz w profilu włączyć możliwość umieszczania buziek i BBCode (html), bo się napracowałaś a Ci nie wyszło... Kliknij najpierw na podgląd, to zobaczysz, czy już masz dobrze ustawione.

A do rzeczy - współczuję choroby, ale to szybko minie, choć dziecko się stresuje i człowieka to boli, prawda?
A wykupiłam tylko 3 z tych 5 syropów, bo ja i tak zawsze robię po swojemu... icon_biggrin.gif
feroMonik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,387
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 12:45
Skąd: prowincja
Nr użytkownika: 290




post czw, 03 kwi 2003 - 09:37
Post #14

Dyśka, musisz w profilu włączyć możliwość umieszczania buziek i BBCode (html), bo się napracowałaś a Ci nie wyszło... Kliknij najpierw na podgląd, to zobaczysz, czy już masz dobrze ustawione.

A do rzeczy - współczuję choroby, ale to szybko minie, choć dziecko się stresuje i człowieka to boli, prawda?
A wykupiłam tylko 3 z tych 5 syropów, bo ja i tak zawsze robię po swojemu... icon_biggrin.gif


--------------------
Monik, mama jedynaczki Majki

user posted image
nedka
czw, 03 kwi 2003 - 10:51
No cześć!
Dysiu i Moniko, dużo zdrówka dla Waszych aniołków!
Tak szczerze mówiąc, to nie wiem, co pisać icon_smile.gif
Natalia od 25 marca zaczęła przesypiać noce. Wczoraj jednak wchodzę o 0.30 do pokoju, a ona sobie siedzi, jakby to był środek dnia, zadowolona. Chodziło o kupę icon_surprised.gif Zanim zmieniłam jej pieluchę, to mała rozbudziła się na dobre. Potem stała sobie w łóżeczku przez 20 min, a ja oglądałam film. W końcu przytuliłam ją do cyca i zasnęła.
Dzisiaj niestety obudziła się o 1.30 i musiałam dać cyca, więc pewnie już będą nici z tego spania. A było tak cudnie icon_cool.gif
Natalia ma teraz fazę otwierania butelek po mleczkach, szamponach itp. (takich zamykanych na "pstryk" icon_smile.gif). Bierze do buzi i otwiera. Jak idziemy się kąpać, to muszę najpierw pozabierać wszystkie butelki z wanny.
W zeszłym tygodniu kupiłam jej szczoteczkę silikonową zakładaną na palec. Jestem zadowolona, bo Natalka ją lubi (zobaczymy, jak długo).
Ale fajnie z tym podglądem! Nie wiedziałam już co pisać, patrzę, a tu Kasia pytała o wesele, hihi.
Kasiu, jak ja byłam z Natalką na weselu, to mieliśmy wynajęty pokoik i taką znajomą icon_smile.gif Natalka siedziała sobie w tym pokoiku, a ja się bawiłam i przybiegałam tylko co jakiś czas z cycusiem. Oczywiście nie było tak różowo, bo raz, jak się obudziła i mnie nie było, to tak się rozpłakała, że długo nie mogłam jej uspokoić; ale jak zasnęła o 23.00 to spała do 3.00 icon_biggrin.gif
nedka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,015
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 22:08
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 272




post czw, 03 kwi 2003 - 10:51
Post #15

No cześć!
Dysiu i Moniko, dużo zdrówka dla Waszych aniołków!
Tak szczerze mówiąc, to nie wiem, co pisać icon_smile.gif
Natalia od 25 marca zaczęła przesypiać noce. Wczoraj jednak wchodzę o 0.30 do pokoju, a ona sobie siedzi, jakby to był środek dnia, zadowolona. Chodziło o kupę icon_surprised.gif Zanim zmieniłam jej pieluchę, to mała rozbudziła się na dobre. Potem stała sobie w łóżeczku przez 20 min, a ja oglądałam film. W końcu przytuliłam ją do cyca i zasnęła.
Dzisiaj niestety obudziła się o 1.30 i musiałam dać cyca, więc pewnie już będą nici z tego spania. A było tak cudnie icon_cool.gif
Natalia ma teraz fazę otwierania butelek po mleczkach, szamponach itp. (takich zamykanych na "pstryk" icon_smile.gif). Bierze do buzi i otwiera. Jak idziemy się kąpać, to muszę najpierw pozabierać wszystkie butelki z wanny.
W zeszłym tygodniu kupiłam jej szczoteczkę silikonową zakładaną na palec. Jestem zadowolona, bo Natalka ją lubi (zobaczymy, jak długo).
Ale fajnie z tym podglądem! Nie wiedziałam już co pisać, patrzę, a tu Kasia pytała o wesele, hihi.
Kasiu, jak ja byłam z Natalką na weselu, to mieliśmy wynajęty pokoik i taką znajomą icon_smile.gif Natalka siedziała sobie w tym pokoiku, a ja się bawiłam i przybiegałam tylko co jakiś czas z cycusiem. Oczywiście nie było tak różowo, bo raz, jak się obudziła i mnie nie było, to tak się rozpłakała, że długo nie mogłam jej uspokoić; ale jak zasnęła o 23.00 to spała do 3.00 icon_biggrin.gif

--------------------
nedka
mama Natalii (18.06.2002) i Micha?ka (03.10.2004)
user posted image
user posted image
AgaMamaTrojaczk...
czw, 03 kwi 2003 - 10:57
Cześć Kobiety, czy ktoś mi może powiedzieć dlaczego moje szanowne dzieci nie szanują kocyków na podłodze, które porozkładała mamusia ( przebywanie na kanapie zabronione w związku z częstym spadaniem) icon_question.gif

Tylko fascynują ich panele na podłodze, olewają moją pracę!!!
I żebyście słyszały to towarzystwo, czasami BŁOGA cisza, ale często jak ktoś do mnie dzwoni to mówi, że odgłosy jak w żłobku icon_eek.gif






Aga
AgaMamaTrojaczk...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 104
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:40
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 282




post czw, 03 kwi 2003 - 10:57
Post #16

Cześć Kobiety, czy ktoś mi może powiedzieć dlaczego moje szanowne dzieci nie szanują kocyków na podłodze, które porozkładała mamusia ( przebywanie na kanapie zabronione w związku z częstym spadaniem) icon_question.gif

Tylko fascynują ich panele na podłodze, olewają moją pracę!!!
I żebyście słyszały to towarzystwo, czasami BŁOGA cisza, ale często jak ktoś do mnie dzwoni to mówi, że odgłosy jak w żłobku icon_eek.gif






Aga

--------------------
Agnieszka zachwycona mama trojaczków: Jakuba, Łukasza, Michała ur. 26-06-2002
user posted image
baszka
czw, 03 kwi 2003 - 11:16
Mam w domu wielkiego rozrabiakę i czase mi ręce opadają , o właśnie idzie i muszę kończyć bo zaczyna nudzić
baszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,071
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:56
Skąd: Kraków/Hubert 18.06.2002
Nr użytkownika: 283

GG:


post czw, 03 kwi 2003 - 11:16
Post #17

Mam w domu wielkiego rozrabiakę i czase mi ręce opadają , o właśnie idzie i muszę kończyć bo zaczyna nudzić

--------------------
user posted image
Renia
czw, 03 kwi 2003 - 11:24
[color=darkblue][/color]
Aga moja Maja ma to samo, kocyki są be. Trzeba zobaczyć co jest pod kocykiem, poduszką , dywanem a najlepsza jest goła podłoga, po niej się tak fajnie pełza (do tyłu oczywiście) icon_biggrin.gif

Moniczko moja Majka też kaszle icon_sad.gif Lekarka nie stwierdziła zmian osłuchowych i gardziołek jest tylko troszkę czerwony, więc dostala Eurespal i Diphergan przed spaniem i postawiłam Jej 4 bańki.

A tak wogóle to aż mi się ręce trzęsą bo szwagierka jest 10 dni po terminie i chyba zaczyna rodzić icon_confused.gif

Podoba mi się tutaj icon_biggrin.gif icon_lol.gif icon_biggrin.gif

Pozdrawiam serdecznie i lecę dzwonić do szwagierki Renia
Renia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,122
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 10:37
Skąd: Kielce
Nr użytkownika: 330




post czw, 03 kwi 2003 - 11:24
Post #18

[color=darkblue][/color]
Aga moja Maja ma to samo, kocyki są be. Trzeba zobaczyć co jest pod kocykiem, poduszką , dywanem a najlepsza jest goła podłoga, po niej się tak fajnie pełza (do tyłu oczywiście) icon_biggrin.gif

Moniczko moja Majka też kaszle icon_sad.gif Lekarka nie stwierdziła zmian osłuchowych i gardziołek jest tylko troszkę czerwony, więc dostala Eurespal i Diphergan przed spaniem i postawiłam Jej 4 bańki.

A tak wogóle to aż mi się ręce trzęsą bo szwagierka jest 10 dni po terminie i chyba zaczyna rodzić icon_confused.gif

Podoba mi się tutaj icon_biggrin.gif icon_lol.gif icon_biggrin.gif

Pozdrawiam serdecznie i lecę dzwonić do szwagierki Renia

--------------------
Mama Sylwii (marzec 1996) i Majeczki (czerwiec 2002)
INES
czw, 03 kwi 2003 - 13:59
nio poznaje narazie wszystko ale podoba mi się tu icon_smile.gif

kuba spi a poza spaniem szaleje

ja wykończona
moje plecy również

wszystkiego dobrego dla chorowitek całuski sle kuba
cobyście laski szybko wyzdrwoiały

nio dyska to pakujmy się wszystkie na mazury na last minute icon_smile.gif icon_lol.gif

teraz próbuje oznych rzeczy z góry przepraszam za głupoty aga


INES


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 189
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 08:44
Skąd: Lublin
Nr użytkownika: 322

GG:


post czw, 03 kwi 2003 - 13:59
Post #19

nio poznaje narazie wszystko ale podoba mi się tu icon_smile.gif

kuba spi a poza spaniem szaleje

ja wykończona
moje plecy również

wszystkiego dobrego dla chorowitek całuski sle kuba
cobyście laski szybko wyzdrwoiały

nio dyska to pakujmy się wszystkie na mazury na last minute icon_smile.gif icon_lol.gif

teraz próbuje oznych rzeczy z góry przepraszam za głupoty aga




--------------------
mama kubeczka (15.06.2002) i ......(16.05.2006)

user posted image
Dyska
czw, 03 kwi 2003 - 14:08
Zapomniałam napisać, że przy okazji tej infekcji jakby uaktywniła się alergia mojego dziecięcia icon_sad.gif Do tej pory te lekko zaaczerwienione policzki bagatelizowałam, myślałam że ma po prostu taką wrażliwą skórkę. Nigdy zresztą nie było na nich krostek (czasami ze 3 podskórniaczki). A tu lekarz mi mówi, że to alergia. Muszę zgłębić ten temat, bo przyznam, że do tej pory jakos nie do końca się nim interesowałam.
Aga, te żłobkowe dźwięki muszą być przesłodkie icon_smile.gif Tak sobie dziś siedziałam z moim dziecięciem i wybrażałam sobie, że obok jest jeszcze dwóch takich gostków. Mrda mi się chachała na samą myśl o trzech Tymonkach icon_lol.gif
Reniu, trzymam kciuki za szwagierkę. Oby jak najszybciej urodziła swoje maleństwo icon_smile.gif
Moniko, wydawało mi się, że włączałam te opcje, ale możliwe, że w pośpiechu zapomniałam (jak to zwykle ja...)
Tymek nadal nie raczkuje. Po prostu sobie pełza i chodzi prowadzany pod paszki, czasami pod rączki. Reaguje na "daj" - ze ślicznym uśmiechem podaje to, co ma w łapce. Oprócz pokazywania dzika w książeczce, szuka też w niej kotka. Nauczył sie też robić "tu tu kokoszka dziobała". ak słodko wyciąga do góry tą króciutką łapeczkę na "frrrr poleciała"
Na którym centylu są Wasze maluchy? Tymianek najpierw długo był na 93-95, teraz jest pomiędzy 75-80. Bardzo przystopował (nie mówię tego w sensie, że mnie martwi). Waży 9900g, a wzrostu ma 76-77 cm.
Miłego popołudnia icon_smile.gif
Dyska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 818
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 08:52
Skąd: Minsk Mazowiecki
Nr użytkownika: 323




post czw, 03 kwi 2003 - 14:08
Post #20

Zapomniałam napisać, że przy okazji tej infekcji jakby uaktywniła się alergia mojego dziecięcia icon_sad.gif Do tej pory te lekko zaaczerwienione policzki bagatelizowałam, myślałam że ma po prostu taką wrażliwą skórkę. Nigdy zresztą nie było na nich krostek (czasami ze 3 podskórniaczki). A tu lekarz mi mówi, że to alergia. Muszę zgłębić ten temat, bo przyznam, że do tej pory jakos nie do końca się nim interesowałam.
Aga, te żłobkowe dźwięki muszą być przesłodkie icon_smile.gif Tak sobie dziś siedziałam z moim dziecięciem i wybrażałam sobie, że obok jest jeszcze dwóch takich gostków. Mrda mi się chachała na samą myśl o trzech Tymonkach icon_lol.gif
Reniu, trzymam kciuki za szwagierkę. Oby jak najszybciej urodziła swoje maleństwo icon_smile.gif
Moniko, wydawało mi się, że włączałam te opcje, ale możliwe, że w pośpiechu zapomniałam (jak to zwykle ja...)
Tymek nadal nie raczkuje. Po prostu sobie pełza i chodzi prowadzany pod paszki, czasami pod rączki. Reaguje na "daj" - ze ślicznym uśmiechem podaje to, co ma w łapce. Oprócz pokazywania dzika w książeczce, szuka też w niej kotka. Nauczył sie też robić "tu tu kokoszka dziobała". ak słodko wyciąga do góry tą króciutką łapeczkę na "frrrr poleciała"
Na którym centylu są Wasze maluchy? Tymianek najpierw długo był na 93-95, teraz jest pomiędzy 75-80. Bardzo przystopował (nie mówię tego w sensie, że mnie martwi). Waży 9900g, a wzrostu ma 76-77 cm.
Miłego popołudnia icon_smile.gif

--------------------
Tymciowa mama (12.06.2002)
> czerwiec 2002
Start new topic
Reply to this topic
29 Stron V   1 2 3 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 24 cze 2024 - 01:22
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama