Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

TUI - poprosze o opiniÄ™

, bo nieco mnie wystarszylo info o wykluczeniu z PIT
> , bo nieco mnie wystarszylo info o wykluczeniu z PIT
semi
piÄ…, 01 lis 2013 - 19:13
Przymierzam się do wykupienia z TUI first minute w Turcji na lipiec 2014. Szukając opinii o biurze trafiłam na informacje o wykluczeniu TUI z PIt oraz o braku stabilności finansowej tego biura. Jesli ktos ma jakąś wiedzę lub doświadczenia w podrózowaniu z TUI prosze o informacje. Do tej pory wydawało mi sie, że z kim jak z kim, ale z TUI można być spokojnym, że biuro nie zbankrutuje na tydzień przed wycieczką, ale sama już nie wiem..
semi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,114
Dołączył: pon, 28 lut 05 - 22:27
SkÄ…d: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 2,781




post piÄ…, 01 lis 2013 - 19:13
Post #1

Przymierzam się do wykupienia z TUI first minute w Turcji na lipiec 2014. Szukając opinii o biurze trafiłam na informacje o wykluczeniu TUI z PIt oraz o braku stabilności finansowej tego biura. Jesli ktos ma jakąś wiedzę lub doświadczenia w podrózowaniu z TUI prosze o informacje. Do tej pory wydawało mi sie, że z kim jak z kim, ale z TUI można być spokojnym, że biuro nie zbankrutuje na tydzień przed wycieczką, ale sama już nie wiem..

--------------------
L. 20.12.2000
A. 19.10.2008

https://www.fotorelacja.com/ Relacja pogodowa z Wybrzeża Rewalskiego

bb
piÄ…, 01 lis 2013 - 21:49
Nie wiem jak na rynku tureckim ale na greckim juz od dwoch sezonow cienko sie mowi o TUI.
Nie kupilabym first'a ale ja generalnie nie korzystam z biur podrozy wiec moge byc nieobiektywna 29.gif
bb


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,371
Dołączył: śro, 07 sty 04 - 12:54
SkÄ…d: greckie gory
Nr użytkownika: 1,313

GG:


post piÄ…, 01 lis 2013 - 21:49
Post #2

Nie wiem jak na rynku tureckim ale na greckim juz od dwoch sezonow cienko sie mowi o TUI.
Nie kupilabym first'a ale ja generalnie nie korzystam z biur podrozy wiec moge byc nieobiektywna 29.gif

--------------------
Sofia (2002) & Christina (2005) - moje greckie Slowianki
semi
sob, 02 lis 2013 - 11:34
Basiu, a czemu nie kupiłabyś firsta? My na lasty nie mamy szans-doświadczenie z kilku lat pokazuje, ze nie ma opcji, żeby w dogodnym dla nas czasie i w pasującym nam hotelu znalazły się 4 miejsca w samolocie-raz były, ale w Katowicach 29.gif (drugi koniec Polski). A te ofert całkiem fajne w firstach.

Anulowałam wstępną rezerwację w TUI. Tak złe sa te opinie w necie, że nie zaryzykuję. Czekam na oferte Alfy Star i Eximu. Rainbow ma dobre opinie i bardzo drogo.
semi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,114
Dołączył: pon, 28 lut 05 - 22:27
SkÄ…d: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 2,781




post sob, 02 lis 2013 - 11:34
Post #3

Basiu, a czemu nie kupiłabyś firsta? My na lasty nie mamy szans-doświadczenie z kilku lat pokazuje, ze nie ma opcji, żeby w dogodnym dla nas czasie i w pasującym nam hotelu znalazły się 4 miejsca w samolocie-raz były, ale w Katowicach 29.gif (drugi koniec Polski). A te ofert całkiem fajne w firstach.

Anulowałam wstępną rezerwację w TUI. Tak złe sa te opinie w necie, że nie zaryzykuję. Czekam na oferte Alfy Star i Eximu. Rainbow ma dobre opinie i bardzo drogo.

--------------------
L. 20.12.2000
A. 19.10.2008

https://www.fotorelacja.com/ Relacja pogodowa z Wybrzeża Rewalskiego

bb
sob, 02 lis 2013 - 12:05
W zwiazku z powyzszym nie kupilabym first'a w TUI, kilka miesiecy to straaaasznie dlugo zwlaszcza w turystyce i wiele sie moze zdarzyc, raczej na gorsze niz lepsze. Ale moze akurat rynek turecki stabilniejszy niz grecki.
bb


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,371
Dołączył: śro, 07 sty 04 - 12:54
SkÄ…d: greckie gory
Nr użytkownika: 1,313

GG:


post sob, 02 lis 2013 - 12:05
Post #4

W zwiazku z powyzszym nie kupilabym first'a w TUI, kilka miesiecy to straaaasznie dlugo zwlaszcza w turystyce i wiele sie moze zdarzyc, raczej na gorsze niz lepsze. Ale moze akurat rynek turecki stabilniejszy niz grecki.


--------------------
Sofia (2002) & Christina (2005) - moje greckie Slowianki
amania
sob, 02 lis 2013 - 13:29
Semi, ja juz jakiś czas temu słyszałam, że na TUI trzeba uważać.
My dotychczas głównie z tym biurem jeździliśmy, ale w czerwcu tego roku wyjątkowo mieliśy jechać do Turcji właśnie, wyjątkowo z GTI travel (mieli fajny hotel w ofercie). Wykupiliśmy w first m. właśnie i wtedy jeszcze biuro trzymało się nieźle.
Biuro zbankrutowało 5 dni przed naszym wyjazdem icon_evil.gif
Przy okazji tej suytuacji usłyszałam właśnie, że TUI też nie jest pewne.
amania


Grupa: Moderatorzy
Postów: 10,650
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 23:38
Skąd: podPoznań
Nr użytkownika: 131




post sob, 02 lis 2013 - 13:29
Post #5

Semi, ja juz jakiś czas temu słyszałam, że na TUI trzeba uważać.
My dotychczas głównie z tym biurem jeździliśmy, ale w czerwcu tego roku wyjątkowo mieliśy jechać do Turcji właśnie, wyjątkowo z GTI travel (mieli fajny hotel w ofercie). Wykupiliśmy w first m. właśnie i wtedy jeszcze biuro trzymało się nieźle.
Biuro zbankrutowało 5 dni przed naszym wyjazdem icon_evil.gif
Przy okazji tej suytuacji usłyszałam właśnie, że TUI też nie jest pewne.

--------------------
Jedyne, czego zazdroszczę mojemu mężowi, to żona.
semi
sob, 02 lis 2013 - 14:47
Amaniu, straciliście pieniądze? Bardzo mi przykro:((. A w tym roku się wybieracie? I jeśli tak to z jakim biurem? Mój maż naciska na ponowne wczasy na kempingu-czyli na wlasną rekę,

Dziękuję za informację, my do tej pory z Alfa Star i Exim Tours, złego słowa nie mogę powiedzieć na te biura i poczekam na ich ofertę. Szkoda mi trochę, bo hotel w TUI świetny i cena do przyjęcia, ale nie zaryzykuje. Tzn. to zawsze jest ryzyko, ale jednak kilka firm na rynku trzyma się nieźle i będziemy się starali wybrać ofertę właśnie od nich. Jeszcze Sun & Fun ma fajna propozycje, ale tego biura tez się boję. A o Itace coś słyszycie?
semi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,114
Dołączył: pon, 28 lut 05 - 22:27
SkÄ…d: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 2,781




post sob, 02 lis 2013 - 14:47
Post #6

Amaniu, straciliście pieniądze? Bardzo mi przykro:((. A w tym roku się wybieracie? I jeśli tak to z jakim biurem? Mój maż naciska na ponowne wczasy na kempingu-czyli na wlasną rekę,

Dziękuję za informację, my do tej pory z Alfa Star i Exim Tours, złego słowa nie mogę powiedzieć na te biura i poczekam na ich ofertę. Szkoda mi trochę, bo hotel w TUI świetny i cena do przyjęcia, ale nie zaryzykuje. Tzn. to zawsze jest ryzyko, ale jednak kilka firm na rynku trzyma się nieźle i będziemy się starali wybrać ofertę właśnie od nich. Jeszcze Sun & Fun ma fajna propozycje, ale tego biura tez się boję. A o Itace coś słyszycie?

--------------------
L. 20.12.2000
A. 19.10.2008

https://www.fotorelacja.com/ Relacja pogodowa z Wybrzeża Rewalskiego

maania
sob, 02 lis 2013 - 18:02
TUI już w tym sezonie kiepsko stało z tego co wiem- my po wstępnej rezerwacji zrezygnowaliśmy i polecieliśmy z Rainbow. W tym roku przymierzam się też już właśnie do rezerwacji na razie na początek maja i w sumie tylko biorę pod uwagę Rainbow i neckermana.

Jeśli chodzi o kempingi to moimi ukochanymi są te we Włoszech a Wy gdzie w tym roku byliście?icon_smile.gif
maania


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,201
Dołączył: pią, 25 kwi 08 - 17:23
SkÄ…d: muminkowo :)
Nr użytkownika: 19,518




post sob, 02 lis 2013 - 18:02
Post #7

TUI już w tym sezonie kiepsko stało z tego co wiem- my po wstępnej rezerwacji zrezygnowaliśmy i polecieliśmy z Rainbow. W tym roku przymierzam się też już właśnie do rezerwacji na razie na początek maja i w sumie tylko biorę pod uwagę Rainbow i neckermana.

Jeśli chodzi o kempingi to moimi ukochanymi są te we Włoszech a Wy gdzie w tym roku byliście?icon_smile.gif

--------------------
semi
sob, 02 lis 2013 - 20:10
w Chorwacji na Lanternie.

Rainbow nie ma niestety takiego hotelu, jaki my potrzebujemy-tzn. ma ale w zaporowej cenie. LiczÄ™ na AlfÄ™ i Exim.
semi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,114
Dołączył: pon, 28 lut 05 - 22:27
SkÄ…d: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 2,781




post sob, 02 lis 2013 - 20:10
Post #8

w Chorwacji na Lanternie.

Rainbow nie ma niestety takiego hotelu, jaki my potrzebujemy-tzn. ma ale w zaporowej cenie. LiczÄ™ na AlfÄ™ i Exim.

--------------------
L. 20.12.2000
A. 19.10.2008

https://www.fotorelacja.com/ Relacja pogodowa z Wybrzeża Rewalskiego

semi
nie, 03 lis 2013 - 14:25
https://www.rp.pl/temat/984572.html
semi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,114
Dołączył: pon, 28 lut 05 - 22:27
SkÄ…d: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 2,781




post nie, 03 lis 2013 - 14:25
Post #9

https://www.rp.pl/temat/984572.html


--------------------
L. 20.12.2000
A. 19.10.2008

https://www.fotorelacja.com/ Relacja pogodowa z Wybrzeża Rewalskiego

ania_411
wto, 12 lis 2013 - 20:32
my zawsze latalismy na wlasna reke, samoloty tanich lin lotniczych, hotelu szukam na bookingu lub trivago. w tym roku pierwszy raz polecielismy z biurem podrozy i byl to totalny niewypal. wycieczka od samego poczatku zle zorganizowana, lot o 6 rano, pozniej dwugodzinny transfer autokarem, na miejscu okazalo sie, ze pokoj dla nas jeszcze nie jest gotowy i musielismy czekac prawie 2 godziny na walizkach.....z dwojka malych dzieci to byla masakra, nigdy wiecej!
ania_411


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,631
Dołączył: pią, 26 gru 08 - 14:15
Skąd: Prümzurlay
Nr użytkownika: 24,317

GG:


post wto, 12 lis 2013 - 20:32
Post #10

my zawsze latalismy na wlasna reke, samoloty tanich lin lotniczych, hotelu szukam na bookingu lub trivago. w tym roku pierwszy raz polecielismy z biurem podrozy i byl to totalny niewypal. wycieczka od samego poczatku zle zorganizowana, lot o 6 rano, pozniej dwugodzinny transfer autokarem, na miejscu okazalo sie, ze pokoj dla nas jeszcze nie jest gotowy i musielismy czekac prawie 2 godziny na walizkach.....z dwojka malych dzieci to byla masakra, nigdy wiecej!

--------------------



pressure666
nie, 09 lis 2014 - 12:45
Dzień Dobry, czy ktoś może miał styczność z biurem podróży TUI i z serca poleca jego obsługę ? Chcę skorzystać z usług tego biura bo mają ciekawą ofertę, jednak jestem laikiem i proszę o cenną pomoc icon_smile.gif Tak wiem, w internecie jest mase opini i artykułów o tym biurze , dających do myslenia, warto im uwierzyć ?? Co sądzicie o tej firmie ?
Dzieki za wszelką pomoc, cześć!

Ten post edytował agak pon, 10 lis 2014 - 15:32
pressure666


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: nie, 09 lis 14 - 12:25
Nr użytkownika: 44,802




post nie, 09 lis 2014 - 12:45
Post #11

Dzień Dobry, czy ktoś może miał styczność z biurem podróży TUI i z serca poleca jego obsługę ? Chcę skorzystać z usług tego biura bo mają ciekawą ofertę, jednak jestem laikiem i proszę o cenną pomoc icon_smile.gif Tak wiem, w internecie jest mase opini i artykułów o tym biurze , dających do myslenia, warto im uwierzyć ?? Co sądzicie o tej firmie ?
Dzieki za wszelką pomoc, cześć!
kasiakot
czw, 23 kwi 2015 - 11:39
A czy ktoś kiedykolwiek korzystał z serwisu https://www.fostertravel.pl/ i tam zamawiał wypoczynek ?
Chcę zamówić ale chciałabym zamówić u sprawdzonego touroperatora.
kasiakot


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18
Dołączył: pią, 17 kwi 15 - 22:14
Nr użytkownika: 45,680




post czw, 23 kwi 2015 - 11:39
Post #12

A czy ktoś kiedykolwiek korzystał z serwisu https://www.fostertravel.pl/ i tam zamawiał wypoczynek ?
Chcę zamówić ale chciałabym zamówić u sprawdzonego touroperatora.
> TUI - poprosze o opiniÄ™, bo nieco mnie wystarszylo info o wykluczeniu z PIT
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 14:25
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama