Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Aletra lecznicza- czy pomaga zajść????

> 
Karla26
sob, 03 gru 2005 - 11:44
Czesc dziewczyny. Czy któraś z was słyszała o aletrze leczniczej? Ja słyszałam że ponoć jest skuteczna przy staraniu o maluszka. Nie wiem tylko ile w tym jest prawdy. Jesli ktoś wie proszę o odp. No i jak ją stosować, gdzie dostać > jeszcze jedno, czy jest wskazana po niedawnym poronieniu? Ja niedawno straciłam moja fasolkę i tak bardzo pragnę już się starać , Pozdrawiam.
Karla26


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 38
Dołączył: śro, 30 lis 05 - 16:13
Skąd: Gorzów Wlkp.
Nr użytkownika: 4,178

GG:


post sob, 03 gru 2005 - 11:44
Post #1

Czesc dziewczyny. Czy któraś z was słyszała o aletrze leczniczej? Ja słyszałam że ponoć jest skuteczna przy staraniu o maluszka. Nie wiem tylko ile w tym jest prawdy. Jesli ktoś wie proszę o odp. No i jak ją stosować, gdzie dostać > jeszcze jedno, czy jest wskazana po niedawnym poronieniu? Ja niedawno straciłam moja fasolkę i tak bardzo pragnę już się starać , Pozdrawiam.
jessilu
piÄ…, 13 mar 2015 - 11:21
UP UP UP!! Witam!! czy po tylu latach bo po 10 od założenia tego tematu znajdzie się jakaś która w końcu potwierdzi działania aletry? trafiłam na tę roślinkę parę dni temu tutaj: https://www.biomedical.pl/rosliny/aletra+le...rium+luteum_96/ i mnie bardzo zaciekawiła, potem pojawiały się opinie że pomaga zajść w ciąże!!! a staram się od roku i nic icon_sad.gif totalna bieda! pytyałam po innych forach ale brak odp :/ wszystko też takie stare... zakładałam wątki też nic icon_sad.gif(( to może tutaj UP UP mi pomoże i któraś mi powie czy faktycznie aletra działa?? pliska :**:*
jessilu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: pią, 13 mar 15 - 11:19
Nr użytkownika: 45,523




post piÄ…, 13 mar 2015 - 11:21
Post #2

UP UP UP!! Witam!! czy po tylu latach bo po 10 od założenia tego tematu znajdzie się jakaś która w końcu potwierdzi działania aletry? trafiłam na tę roślinkę parę dni temu tutaj: https://www.biomedical.pl/rosliny/aletra+le...rium+luteum_96/ i mnie bardzo zaciekawiła, potem pojawiały się opinie że pomaga zajść w ciąże!!! a staram się od roku i nic icon_sad.gif totalna bieda! pytyałam po innych forach ale brak odp :/ wszystko też takie stare... zakładałam wątki też nic icon_sad.gif(( to może tutaj UP UP mi pomoże i któraś mi powie czy faktycznie aletra działa?? pliska :**:*
emmerytka
śro, 15 kwi 2015 - 20:46
To jakieś zioło? Lek? Pierwsze słyszę. Chętnie poczytam.
emmerytka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: śro, 15 kwi 15 - 20:37
Nr użytkownika: 45,674




post śro, 15 kwi 2015 - 20:46
Post #3

To jakieś zioło? Lek? Pierwsze słyszę. Chętnie poczytam.
> Aletra lecznicza- czy pomaga zajść????
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 28 kwi 2024 - 22:41
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama