Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Sanatorium w DÄ…bkach - dla matki z dzieckiem

> 
asia i julka
sob, 25 lut 2006 - 14:28
Witam.Jestem tu z Wami pierwszy raz.Właśnie dostałam odpowiedz na skierowanie do sanatorium w Dąbkach - nad morzem.Wybieramy się tam z córeczką Julką 25.03.2006r na 21 dni.Jedziemy tam pierwszy raz i dlatego mam prośbę, jeśli ktoś z Was już tam był i mógłby opowiedzieć nam jak w Dąbkach jest, to byłabym wdzięczna.Może któraż z mam właśnie się również do Dąbek wybiera - do santorium- byłoby cudownie razem spędzić turnus.Czekam na Wasze odpowiedzi, pozdrawiam Asia
asia i julka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: sob, 25 lut 06 - 14:13
Skąd: kraków
Nr użytkownika: 5,046




post sob, 25 lut 2006 - 14:28
Post #1

Witam.Jestem tu z Wami pierwszy raz.Właśnie dostałam odpowiedz na skierowanie do sanatorium w Dąbkach - nad morzem.Wybieramy się tam z córeczką Julką 25.03.2006r na 21 dni.Jedziemy tam pierwszy raz i dlatego mam prośbę, jeśli ktoś z Was już tam był i mógłby opowiedzieć nam jak w Dąbkach jest, to byłabym wdzięczna.Może któraż z mam właśnie się również do Dąbek wybiera - do santorium- byłoby cudownie razem spędzić turnus.Czekam na Wasze odpowiedzi, pozdrawiam Asia
Madziara.
czw, 28 sie 2008 - 14:29
Dostałam skierowanie do sanatorium w Dąbkach do "Dukata" Czy ktoś może już tam był i może mi coś więcej o tym napisac. Przed chwilką dzwoniłam żeby się zorientowac w kosztach jakie mam ponieśc za siebie jako opiekuna swojego 4 letniego synka i jestem troszkę przerażona. Cena za pobyt to od 63zł do 85 zł za jeden dzień (zależy od standardu pokoju). Oprócz tego opłata klimatyczna 60 zł za cały pobyt. Parking w tym czasie co mamy wyznaczony termin czyli od 3-go do 23-go listopada jest darmowy.
Troszkę jestem zdziwiona, że to aż takie koszty, myślałam że skoro jest to przez NFZ to będzie trzeba dopłacic jakieś 1000 zł tak bynajmniej mówiła mi znajoma która kiedyś była w sanatorium.
Czy ktoś może był w tym ośrodku i może mi coś o nim powiedziec? Pierwszy raz jadę do sanatoriu.
Madziara.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,287
Dołączył: pon, 22 maj 06 - 13:48
SkÄ…d: lubuskie
Nr użytkownika: 5,949

GG:


post czw, 28 sie 2008 - 14:29
Post #2

Dostałam skierowanie do sanatorium w Dąbkach do "Dukata" Czy ktoś może już tam był i może mi coś więcej o tym napisac. Przed chwilką dzwoniłam żeby się zorientowac w kosztach jakie mam ponieśc za siebie jako opiekuna swojego 4 letniego synka i jestem troszkę przerażona. Cena za pobyt to od 63zł do 85 zł za jeden dzień (zależy od standardu pokoju). Oprócz tego opłata klimatyczna 60 zł za cały pobyt. Parking w tym czasie co mamy wyznaczony termin czyli od 3-go do 23-go listopada jest darmowy.
Troszkę jestem zdziwiona, że to aż takie koszty, myślałam że skoro jest to przez NFZ to będzie trzeba dopłacic jakieś 1000 zł tak bynajmniej mówiła mi znajoma która kiedyś była w sanatorium.
Czy ktoś może był w tym ośrodku i może mi coś o nim powiedziec? Pierwszy raz jadę do sanatoriu.

Posty w temacie
asia i julka   Sanatorium w DÄ…bkach - dla matki z dzieckiem   sob, 25 lut 2006 - 14:28
anonimowy   Czesc!!! ByÅ‚am w sanatorium w DÄ…bkach od 15.06....   wto, 28 lut 2006 - 21:45
dumiczowa   Ja byÅ‚am w Dabkach w osrodku GeoVity DÄ…bki to m...   Å›ro, 01 mar 2006 - 10:26
Ulinka   Witam serdecznie Jestem z DarÅ‚owo to jaieÅ› 7 km....   czw, 09 mar 2006 - 19:50
Ev   Ja byÅ‚am w Dabkach w osrodku GeoVity DÄ…bki to m...   Å›ro, 15 mar 2006 - 09:01
Ulinka   Dumiczowa napisaÅ‚a, że to byÅ‚a Geovita.PoniewaÅ...   Å›ro, 15 mar 2006 - 11:21
joaba   fajna ta geovita   piÄ…, 18 sty 2008 - 22:08
Spox   Witam wybieram siÄ™ z córkÄ… 15 lutegoi do sanato...   piÄ…, 08 lut 2008 - 11:31
Spox   witam serdecznie, dla zainteresowanych. OÅ›rodek A...   czw, 13 mar 2008 - 09:50
malgosiawach   Witam ! Mam proÅ›bÄ™ do wszystkich kuracjuszy,...   nie, 04 maj 2008 - 15:54
Madziara.   DostaÅ‚am skierowanie do sanatorium w DÄ…bkach do ...   czw, 28 sie 2008 - 14:29
> Sanatorium w DÄ…bkach - dla matki z dzieckiem
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 20:21
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama