Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Chicago - kto był ?????

> 
addera
czw, 10 kwi 2003 - 09:48
Wybieram siÄ™ w sobotÄ™ na Chicago.
Musical nie jest moim ulubionym gatunkiem filmowym, ale trzeba się ucooltooralniać icon_lol.gif
Czy ktos już oglądał ?????
Jak wam się podobało ??????
Czekam na szczere opinie icon_biggrin.gif
addera


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,191
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 14:04
Nr użytkownika: 171




post czw, 10 kwi 2003 - 09:48
Post #1

Wybieram siÄ™ w sobotÄ™ na Chicago.
Musical nie jest moim ulubionym gatunkiem filmowym, ale trzeba się ucooltooralniać icon_lol.gif
Czy ktos już oglądał ?????
Jak wam się podobało ??????
Czekam na szczere opinie icon_biggrin.gif

--------------------



mag_duszka
czw, 10 kwi 2003 - 09:57
Ja byłam i nie podobał mi się... nie jestem wielbicielką ani tym bardziej znawcą gatunku, więc może po prostu nie doceniam. Polecam za to "człowieka bez przeszłości" - ładny, spokojny, optymistyczny; w przeciwieństwie do "godzin", na które można sie wybrać, ale nie nastawiając się na rewelację.
mag_duszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 104
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 09:15
SkÄ…d: warszawa
Nr użytkownika: 159

GG:


post czw, 10 kwi 2003 - 09:57
Post #2

Ja byłam i nie podobał mi się... nie jestem wielbicielką ani tym bardziej znawcą gatunku, więc może po prostu nie doceniam. Polecam za to "człowieka bez przeszłości" - ładny, spokojny, optymistyczny; w przeciwieństwie do "godzin", na które można sie wybrać, ale nie nastawiając się na rewelację.
mag_duszka
czw, 10 kwi 2003 - 13:23
marghe, w kwestii: jeżeli oglądać, to na pewno w kinie, zgadzam się w 100%
mag_duszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 104
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 09:15
SkÄ…d: warszawa
Nr użytkownika: 159

GG:


post czw, 10 kwi 2003 - 13:23
Post #3

marghe, w kwestii: jeżeli oglądać, to na pewno w kinie, zgadzam się w 100%
kunka
piÄ…, 11 kwi 2003 - 18:06
Mój Buba był i twierdzi, że dobre, ale troszkę przereklamowane. Kaśka mu sie za to bardzo spodobała. Bardzo chciałabym pójść, bo uwielbiam klimat czasów, o których opowiada film. Ta muzyka... no kręci mnie! Jak obie obejrzymy Adderko to podzielimy się wrażeniami, dobrze? Kunka
kunka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 138
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 14:23
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 418




post piÄ…, 11 kwi 2003 - 18:06
Post #4

Mój Buba był i twierdzi, że dobre, ale troszkę przereklamowane. Kaśka mu sie za to bardzo spodobała. Bardzo chciałabym pójść, bo uwielbiam klimat czasów, o których opowiada film. Ta muzyka... no kręci mnie! Jak obie obejrzymy Adderko to podzielimy się wrażeniami, dobrze? Kunka
addera
pon, 14 kwi 2003 - 08:20
Byłam w kinie .
No i ..... mi się podobało......
Uwielbiam kino z tych czasów, może niekoniecznie musical, ale ......
Klimat poczułam, odreagowałam, odstresowałam się i zgadzam się z tym, że jeżeli w ogóle oglądać "Chicago" to tylko w kinie. Nie wyobrażam sobie tego filmu w tv, myślę, że starciłby to co w nim najważniejsze.....
A tak na marginesie, to rozśmieszyły mnie niektóre sceny i było mi z tym dobrze.....

A w przyszłym tygodniu wybieram się na Fridę, potem na Godziny i oczywiście na Gangi Nowego Yorku......

Uwielbiam chodzić do kina i pomimo tego, że miałam przerwę, znów wpadłam w nałóg
addera


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,191
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 14:04
Nr użytkownika: 171




post pon, 14 kwi 2003 - 08:20
Post #5

Byłam w kinie .
No i ..... mi się podobało......
Uwielbiam kino z tych czasów, może niekoniecznie musical, ale ......
Klimat poczułam, odreagowałam, odstresowałam się i zgadzam się z tym, że jeżeli w ogóle oglądać "Chicago" to tylko w kinie. Nie wyobrażam sobie tego filmu w tv, myślę, że starciłby to co w nim najważniejsze.....
A tak na marginesie, to rozśmieszyły mnie niektóre sceny i było mi z tym dobrze.....

A w przyszłym tygodniu wybieram się na Fridę, potem na Godziny i oczywiście na Gangi Nowego Yorku......

Uwielbiam chodzić do kina i pomimo tego, że miałam przerwę, znów wpadłam w nałóg

--------------------



pirania
wto, 15 kwi 2003 - 09:48
Podobalo mi sie, ale... zeby Oscara????? i to Catherine a nie Rene??? chyba ze lobby Douglasow tam zadzialalo icon_wink.gif
pirania


Grupa: Zbanowani
Postów: 9,406
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 14:10
SkÄ…d: przy kompie
Nr użytkownika: 471




post wto, 15 kwi 2003 - 09:48
Post #6

Podobalo mi sie, ale... zeby Oscara????? i to Catherine a nie Rene??? chyba ze lobby Douglasow tam zadzialalo icon_wink.gif
adzia
wto, 15 kwi 2003 - 14:34
Fajna zabawa, miło spędziłam czas, co do Oskara - Rene nie mogła, bo on był za rolę drugoplanową, no ale faktycznie troszkę na wyrost icon_wink.gif
adzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,407
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:40
Skąd: Między wsią a miastem
Nr użytkownika: 138




post wto, 15 kwi 2003 - 14:34
Post #7

Fajna zabawa, miło spędziłam czas, co do Oskara - Rene nie mogła, bo on był za rolę drugoplanową, no ale faktycznie troszkę na wyrost icon_wink.gif
> Chicago - kto byÅ‚ ?????
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 14 cze 2024 - 03:11
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama