Advertisement
Maluchy.pl logo    

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

cyfrowy polsat - rozwiązanie umowy

-
, potrzebuję napisać wypowiedzenie umowy
Gość_misiaczek_*
post Sat, 25 Feb 2012 - 16:16
Post #21

Gość

ja też zwiałam do konkurencji, bo te ich odwieczne zmiany mogą przyprawić o siwe włosy...
Go to the top of the page PM

Quote Post
yaro555
post Mon, 27 Feb 2012 - 16:38
Post #22

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 39,580

Witam, pomóżcie bo z tego co tu czytam to mogę wypowiedzieć im umowę tak?
Przedłużałem umowę na 29 miesięcy dokładnie 24.10.2011. Może jak szybko dziś wyślę to dojdzie do nich do 29 lutego!?
Powiedzcie co tam napisać dokładnie muszę? Powód muszę podawać?

Ten post edytował yaro555 Mon, 27 Feb 2012 - 16:44

Quote Post
Gość
post Tue, 28 Feb 2012 - 17:42
Post #23

Gość

tak tylko do jutra można wypowiedziec im umowę...może jedną werssję wypowiedzenia wyślij, a drugą spróbuj zanieśc do punktu cp, może tam przyjmą...powód musisz (wg mnie) podać np. że nie zgadzasz sie z nowymi warunkami umowy

Quote Post
szszpak
post Wed, 29 Feb 2012 - 15:22
Post #24

Gość

mi przyjęli bezpośrednio w punkcie w którym kupowałem spróbuj- to nic nie kosztuje

Quote Post
zsunaj
post Mon, 07 Jan 2013 - 13:33
Post #25

Gość

Witam
Zawarłem umowę z CP w grudniu 2011r. Na umowie jest sumaryczna kwota opłat 79,90 a na rachunkach dostaję 88,90. Wysyłałem do nich trzy razy informację o wyjaśnienie tej sprawy. Pierwsza telefoniczna 2 sierpnia, druga pisemna pod koniec sierpnia i ostatnio 5 grudnia 2012r. i nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Upłynął termin 30 dni więc mam rozumieć, że pobierają niezgodnie z prawem zawyżoną kwotę.
W związku z tym chcę wypowiedzieć umowę. Czy mam podstawę do wypowiedzenia?

Quote Post
gosiagosia
post Sun, 20 Jan 2013 - 22:35
Post #26

Nr użytkownika: 24,823

moze za dekoder placisz?

twoje pisma raczej nie sa podstawa do rozwiazania umowy, ewentualnie do uznania reklamacji, o ile to byly reklamacje a nie prosba o wyjasnienie roznicy w kwocie.
druga sprawa wyslanie - wyslanie listem zwyklym czy poleconym?

po tel zgloszeniu otrzymales jego nr ?

Ten post edytował gosiagosia Sun, 20 Jan 2013 - 22:36

--------------------
Sz. marzec 2009
F. luty 2011
B.A. Aniołek 6tc [*]

...nie ma stópki zbyt małej, by nie mogła zostawić śladu...

Quote Post
ulla
post Tue, 22 Jan 2013 - 16:05
Post #27

Grupa: Moderatorzy
Nr użytkownika: 1,106

GG:

CYTAT(gosiagosia @ Sun, 20 Jan 2013 - 20:35) *
moze za dekoder placisz?

twoje pisma raczej nie sa podstawa do rozwiazania umowy, ewentualnie do uznania reklamacji, o ile to byly reklamacje a nie prosba o wyjasnienie roznicy w kwocie.
druga sprawa wyslanie - wyslanie listem zwyklym czy poleconym?

po tel zgloszeniu otrzymales jego nr ?

Chyba jest tak, jak pisze gosiagosia. Trzeba zgłosić reklamację - formalnie - pismo polecone lub pismo w odpowiednim punkcie za potwierdzeniem odbioru. Dopiero brak odpowiedzi na formalne pismo lub rzeczywiście niezgodne z umową rozpatrzenie reklamacji może być podstawą do wniosku o rozwiązanie umowy, ale wówczas o szczegóły pytałabym Rzecznika Praw Konsumenta.

--------------------
Ula
mama Weroniki

Powiem to teraz bardzo powoli, bo widzę, że cierpisz na bardzo poważny przypadek półgłupstwa
Pingwiny z Madagaskaru

Quote Post
wkurzona
post Tue, 19 Mar 2013 - 12:37
Post #28

Gość

Witam
Cyfrowy Polsat ? MASAKRA!!!!!!
28marca 2013 kończy mi się umowa, która podpisałam na 29 miesięcy. W dniu 28lutego wysłałam pismo o rezygnacji droga mailową, a także tej samej treści listem poleconym priorytetowym.
W dniu 1 marca otrzymałam na maila wiadomość o zarejestrowaniu mojej rezygnacji. W rozmowie telefonicznej, pracownik polsatu poinformował mnie, iż obowiązuje mnie 3 miesięczny okres wypowiedzenia. Tak więc płacę normalnie abonament w miesiącu marcu. Koniec usługi przypada na koniec czerwca. Wszystko byłoby w miarę ok, gdyby nie fakt , iż dostałam smsa z informacją, iż mam do zapłacenia abonament w kwocie 49.90 a nie 39.90. NIGDY WIĘCEJ cyfrowego polsatu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nikomu nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Quote Post
Gość_ania_*
post Thu, 12 Sep 2013 - 16:33
Post #29

Gość

mam problemy z polsatem cyfrowym zodzieje,cały czas płace za dekoder i abonament 45zł jestem za granica ale nic od5 mies.nie chce działać zmieniałam kable konwerter i nic,wiec zadzwoniłam z pytaniem że chce rozwiaząć umowę bo ta pierwsza się teraz skończyła w sierpniu i przedłuzyli teraz automatycznie o rok! sie okazało że dekoder trzeba dostarczyc i nie przez 3 miesiace zapłacić od rezygnacji tylko przez ten cały rok co mi ją przedłuzyli-czy to możliwe?czy kto si€ orientuje w tej sprawie?

Quote Post
ulla
post Mon, 16 Sep 2013 - 08:56
Post #30

Grupa: Moderatorzy
Nr użytkownika: 1,106

GG:

CYTAT(Gość_ania_* @ Thu, 12 Sep 2013 - 14:33) *
mam problemy z polsatem cyfrowym zodzieje,cały czas płace za dekoder i abonament 45zł jestem za granica ale nic od5 mies.nie chce działać zmieniałam kable konwerter i nic,wiec zadzwoniłam z pytaniem że chce rozwiaząć umowę bo ta pierwsza się teraz skończyła w sierpniu i przedłuzyli teraz automatycznie o rok! sie okazało że dekoder trzeba dostarczyc i nie przez 3 miesiace zapłacić od rezygnacji tylko przez ten cały rok co mi ją przedłuzyli-czy to możliwe?czy kto si€ orientuje w tej sprawie?

Przeczytaj umowę, również to co masz małym drukiem. A w razie niezgodnych z prawem zapisów skontaktuj się z rzecznikiem praw konsumenta. Formalnie nie jest możliwy brak możliwości normalnego rozwiązania umowy i konieczność płacenia przez cały rok.

--------------------
Ula
mama Weroniki

Powiem to teraz bardzo powoli, bo widzę, że cierpisz na bardzo poważny przypadek półgłupstwa
Pingwiny z Madagaskaru

Quote Post
Gość_miki_*
post Wed, 18 Feb 2015 - 09:22
Post #31

Gość

CYTAT(Anilka @ Tue, 28 Dec 2010 - 17:55) *
Mam umowę z cyfrowym polsatem na czas nieokreślony, mąż wpadł na pomysł, że zmienimy telewizję na inną. No i teraz muszę napisać wypowiedzenie umowy ale okazuje się, że z tym są różne szopki w cyfrowym polsacie. Wypowiadał ktoś z Was i mógłby pomóc, co napisać i jak sformułować?? Z góry dziękuję za wszelkie porady.

To chyba najlepszy wzór wypowiedzenia, pozdrawiam, Monika.

https://dokumenty.nf.pl/Dokument/482/Rezygn...-wypowiedzenie/

Quote Post
vanss
post Sun, 08 Jul 2018 - 15:33
Post #32

Nr użytkownika: 51,844

Tutaj masz darmowy wzór wypowiedzenia umowy z Cyfrowym Polsatem http://ktosiek.pl/jak-wypowiedziec-umowe-z...tem-wzor-umowy/ do pobrania w formacie pdf, wystarczy wydrukować i wypełnić swoimi danymi.

--------------------
http://ktosiek.pl - porady i Tipy

Quote Post
marcinkuj
post Mon, 01 Oct 2018 - 11:58
Post #33

Nr użytkownika: 52,115

ja rozwiązywałem umowę i nie miałem żadnych problemów, wszystko poszło bardzo sprawnie

Quote Post
> cyfrowy polsat - rozwiązanie umowy, potrzebuję napisać wypowiedzenie umowy

Start new topic Reply to this topic Fast Reply
2 Stron V  poprzednia 1 2
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Tue, 16 Oct 2018 - 09:59
lista postów tego wątku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe