Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Grzybica.......mój wróg:-(

> 
piola
nie, 04 kwi 2004 - 08:36
Wiecie co, chyba oszaleję icon_sad.gif Okazuje się, że stałam się szczęśliwą posiadaczką grzybicy paznokci u stóp (dokładnie jednego paznokcia). I pytam, skąd to coś się u mnie wzięło? Mój osobisty lekarz dermatolog (teściowa icon_smile.gif ) mówi, że mogłam zarazić się nawet przy porodzie w szpitalu (ale to już dwa lata temu)..... W tej chwili smaruję tego mojego malucha jakimś płynem i maluję lakierem takim przecie grzybicy. Wiem, że to paskudztwo może się długo leczyć icon_sad.gif No i jestem trochę zdołowana icon_sad.gif Nie tak dawno pisałam posta o powracającej grzybicy pochwy, a teraz jeszcze to. Przy okazji tamtego postu któraś z WAs napisała mi że być może ktoś z rodziny ma innego grzyba i tym mnie zaraża. Oczywiście tym ktosiem jestem ja, ale pytałam teściowej czy mogę przenosić sobie grzyba ze stóp w okolice pochwy i ona twierdzi, że nie. A co Wy na to icon_question.gif
Jełśi któraś z Was miała grzybicę paznokci bardzo proszę o wszelkie porady dotyczące leczenia, zachowania ostrożności by jeszcze kogoś tym paskudztwem nie zarazić.
Pozdrawiam
Piola
piola


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 288
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 11:31
SkÄ…d: Gdynia
Nr użytkownika: 332




post nie, 04 kwi 2004 - 08:36
Post #1

Wiecie co, chyba oszaleję icon_sad.gif Okazuje się, że stałam się szczęśliwą posiadaczką grzybicy paznokci u stóp (dokładnie jednego paznokcia). I pytam, skąd to coś się u mnie wzięło? Mój osobisty lekarz dermatolog (teściowa icon_smile.gif ) mówi, że mogłam zarazić się nawet przy porodzie w szpitalu (ale to już dwa lata temu)..... W tej chwili smaruję tego mojego malucha jakimś płynem i maluję lakierem takim przecie grzybicy. Wiem, że to paskudztwo może się długo leczyć icon_sad.gif No i jestem trochę zdołowana icon_sad.gif Nie tak dawno pisałam posta o powracającej grzybicy pochwy, a teraz jeszcze to. Przy okazji tamtego postu któraś z WAs napisała mi że być może ktoś z rodziny ma innego grzyba i tym mnie zaraża. Oczywiście tym ktosiem jestem ja, ale pytałam teściowej czy mogę przenosić sobie grzyba ze stóp w okolice pochwy i ona twierdzi, że nie. A co Wy na to icon_question.gif
Jełśi któraś z Was miała grzybicę paznokci bardzo proszę o wszelkie porady dotyczące leczenia, zachowania ostrożności by jeszcze kogoś tym paskudztwem nie zarazić.
Pozdrawiam
Piola

--------------------
Mamusia kochanego Mateuszka (13.04.2002) i Majki (19.02.2006.)


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post śro, 01 lut 2017 - 06:58
Post #2

Kochane orientujecie się jak długo leczy się grzybicę skóry?

Posty w temacie
piola   Grzybica.......mój wróg:-(   nie, 04 kwi 2004 - 08:36
i.   Kiedys mój tata miaÅ‚ grzybicÄ™ paznokci i ...   nie, 04 kwi 2004 - 17:33
gilly   Kochane orientujecie siÄ™ jak dÅ‚ugo leczy siÄ™ gr...   Å›ro, 01 lut 2017 - 06:58
> Grzybica.......mój wróg:-(
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 28 kwi 2024 - 21:17
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama