Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
14 Stron V  « poprzednia 3 4 5 6 7 nastÄ™pna ostatnia   

Mamy z Bydgoszczy

> 
truskaweczka_0
piÄ…, 06 lip 2007 - 19:24
Witajcie mamusie z Bydgoszczy.ja oczywiscie tez z niej jestem.Kuba w sierpniu skonczy 3 latka.Jestesmy ze śródmieścia.Pozdrawiamy.




https://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3f25e695fd6bb5fd.html
truskaweczka_0


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9
Dołączył: śro, 04 lip 07 - 21:29
SkÄ…d: Kuj-Pom
Nr użytkownika: 15,257

GG:


post piÄ…, 06 lip 2007 - 19:24
Post #81

Witajcie mamusie z Bydgoszczy.ja oczywiscie tez z niej jestem.Kuba w sierpniu skonczy 3 latka.Jestesmy ze śródmieścia.Pozdrawiamy.




https://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3f25e695fd6bb5fd.html
ATTA
piÄ…, 06 lip 2007 - 21:14
agulec76-- Konradek ważył 3600.Wodę do mleka dajemy z kranu przepuszczoną przez filtr Britta.

Witaj truskaweczka icon_smile.gif .
ATTA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 222
Dołączył: pią, 23 lut 07 - 16:42
Nr użytkownika: 11,372




post piÄ…, 06 lip 2007 - 21:14
Post #82

agulec76-- Konradek ważył 3600.Wodę do mleka dajemy z kranu przepuszczoną przez filtr Britta.

Witaj truskaweczka icon_smile.gif .

--------------------
-BOGNA
sob, 07 lip 2007 - 17:18
hej hej
widze ze jednak topik sie pomalu rusza icon_smile.gif
ja jestem z bartodziej

ATA- Konradek super wazy icon_smile.gif moja Jula wazy 7990g a jutro ma 8 m-cy ale lekarz mowi ze narazie nie ma sie co martwic bo tak malo przybrala przez 1,5 m-ca jak zabki jej wyzchodzil i teraz powinna nadrobic wage 08.gif a urodzila sie z waga 3720 g icon_smile.gif
truskaweczka- witaj icon_smile.gif Kubus jest przesliczny i skads znam ten ryneczek 08.gif
-BOGNA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 62
Dołączył: sob, 30 cze 07 - 16:24
SkÄ…d: Bydgoszcz
Nr użytkownika: 15,194




post sob, 07 lip 2007 - 17:18
Post #83

hej hej
widze ze jednak topik sie pomalu rusza icon_smile.gif
ja jestem z bartodziej

ATA- Konradek super wazy icon_smile.gif moja Jula wazy 7990g a jutro ma 8 m-cy ale lekarz mowi ze narazie nie ma sie co martwic bo tak malo przybrala przez 1,5 m-ca jak zabki jej wyzchodzil i teraz powinna nadrobic wage 08.gif a urodzila sie z waga 3720 g icon_smile.gif
truskaweczka- witaj icon_smile.gif Kubus jest przesliczny i skads znam ten ryneczek 08.gif

--------------------
Anai_
pon, 09 lip 2007 - 10:14
CYTAT(ATA24 @ czw, 05 lip 2007 - 20:13) *
anai&julas&- przeprowadziliście się już?


NIestety nie. Mieszkamy u moich Rodziców teraz... I jesczze z tydzień to potrwa...
Remonty są naprawdę wykańczające...
Anai_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,760
Dołączył: czw, 03 lis 05 - 22:58
Nr użytkownika: 3,971




post pon, 09 lip 2007 - 10:14
Post #84

CYTAT(ATA24 @ czw, 05 lip 2007 - 20:13) *
anai&julas&- przeprowadziliście się już?


NIestety nie. Mieszkamy u moich Rodziców teraz... I jesczze z tydzień to potrwa...
Remonty są naprawdę wykańczające...

--------------------
anai

Julek (2004)
Tymek (2006)
Antek (2012)
Anai_
pon, 09 lip 2007 - 10:15
CYTAT(ATA24 @ czw, 05 lip 2007 - 20:17) *
anai&julas&- ta wpadka to oznacza kolejne maleństwo? icon_smile.gif


Każdy mi wróży wpadkę... no to ją sobie w sygnaturkę to wpisałam. Ale faktycznie u nas przeprowadzka jakoś łączona jest zwykle z wpadką... więc kto wie...
Anai_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,760
Dołączył: czw, 03 lis 05 - 22:58
Nr użytkownika: 3,971




post pon, 09 lip 2007 - 10:15
Post #85

CYTAT(ATA24 @ czw, 05 lip 2007 - 20:17) *
anai&julas&- ta wpadka to oznacza kolejne maleństwo? icon_smile.gif


Każdy mi wróży wpadkę... no to ją sobie w sygnaturkę to wpisałam. Ale faktycznie u nas przeprowadzka jakoś łączona jest zwykle z wpadką... więc kto wie...

--------------------
anai

Julek (2004)
Tymek (2006)
Antek (2012)
ATTA
śro, 11 lip 2007 - 19:02
Cześć,

Napiszcie mi proszę gdzie można kupić w Bydgoszczy ubranko do chrztu.Do głowy przychodzi mi Akpol, coś tam kiedyś widziałam.Chrzciny mamy pod koniec sierpnia i muszę już zacząć szukać stroju.
pozdrawiam icon_smile.gif
ATTA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 222
Dołączył: pią, 23 lut 07 - 16:42
Nr użytkownika: 11,372




post śro, 11 lip 2007 - 19:02
Post #86

Cześć,

Napiszcie mi proszę gdzie można kupić w Bydgoszczy ubranko do chrztu.Do głowy przychodzi mi Akpol, coś tam kiedyś widziałam.Chrzciny mamy pod koniec sierpnia i muszę już zacząć szukać stroju.
pozdrawiam icon_smile.gif

--------------------
agulec76
śro, 11 lip 2007 - 22:25
ATA24 ja niestety nie wiem gdzie można kupić ubranko do chrztu, ja mam dla Milenki pożyczone, chrzciny chcemy zrobić na koniec lipca bo potem w sierpniu chcemy wyjechać nad morze. Tym bardziej, że może wyrosnąc z ubranka bo jest teraz takie akurat. A w jakim kościele chcecie zrobić chrzest? My chyba zrobimy w Bazylice, bo tam oboje z mężem byliśmy chrzczeni, a w naszej parafii to kościół jest w cały czas w budowie.
My dzisiaj byłyśmy na szczepieniu, Milenka waży 6200 i ma 67 cm, przybrała od zeszłego tygodnia tylko 100 gram. Była dzisiaj trochę marudna, po ostatnim szzepieniu zrobiło się jej zgrubienie na nóżce, mam nadzieję, że teraz już nie będzie tego miała.
agulec76


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21
Dołączył: śro, 27 cze 07 - 21:13
SkÄ…d: Bydgoszcz
Nr użytkownika: 15,157




post śro, 11 lip 2007 - 22:25
Post #87

ATA24 ja niestety nie wiem gdzie można kupić ubranko do chrztu, ja mam dla Milenki pożyczone, chrzciny chcemy zrobić na koniec lipca bo potem w sierpniu chcemy wyjechać nad morze. Tym bardziej, że może wyrosnąc z ubranka bo jest teraz takie akurat. A w jakim kościele chcecie zrobić chrzest? My chyba zrobimy w Bazylice, bo tam oboje z mężem byliśmy chrzczeni, a w naszej parafii to kościół jest w cały czas w budowie.
My dzisiaj byłyśmy na szczepieniu, Milenka waży 6200 i ma 67 cm, przybrała od zeszłego tygodnia tylko 100 gram. Była dzisiaj trochę marudna, po ostatnim szzepieniu zrobiło się jej zgrubienie na nóżce, mam nadzieję, że teraz już nie będzie tego miała.

--------------------
ATTA
czw, 12 lip 2007 - 11:31
agulec76-Chrzcimy Konradka w naszej parafii Braci Męczenników.
Milenka to wcale tak mało nie waży, to chyba jest odpowiednia waga.
ATTA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 222
Dołączył: pią, 23 lut 07 - 16:42
Nr użytkownika: 11,372




post czw, 12 lip 2007 - 11:31
Post #88

agulec76-Chrzcimy Konradka w naszej parafii Braci Męczenników.
Milenka to wcale tak mało nie waży, to chyba jest odpowiednia waga.

--------------------
Aggatt
czw, 12 lip 2007 - 12:18
Witam serdecznie icon_smile.gif

Ja juz co prawda tak czesto do Bydgoszczy nie zagladam, ale oczywiscie ciagle czuje sie Bydgoszczanka. Mieszkalam na Bartodziejach,a pozniej Skrzetusku. A teraz wywialo nas az do Walii i tutaj juz raczej zostaniemy.

Fajnie jest czytac o znajomych miejscach icon_smile.gif

Pozdrawiam!
Aggatt


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 764
Dołączył: śro, 27 gru 06 - 18:03
SkÄ…d: Bydgoszcz / Caerphilly - Walia
Nr użytkownika: 9,388

GG:


post czw, 12 lip 2007 - 12:18
Post #89

Witam serdecznie icon_smile.gif

Ja juz co prawda tak czesto do Bydgoszczy nie zagladam, ale oczywiscie ciagle czuje sie Bydgoszczanka. Mieszkalam na Bartodziejach,a pozniej Skrzetusku. A teraz wywialo nas az do Walii i tutaj juz raczej zostaniemy.

Fajnie jest czytac o znajomych miejscach icon_smile.gif

Pozdrawiam!

--------------------
mała_czarna
czw, 12 lip 2007 - 19:29
czesc wszystkim

melduje sie z Wyzyn, tez nalezymy do Przyjaznej a na spacerki chodzimy do lasu albo miedzy domkami
Julka ma 3 miesiace i 13 dni w poniedzialek bylismy na szczepiniu i wazymy 5750 g i 60 cm Tym razem po szczepieniu mielismy zgrubirnir na nozce i maly obrzek, ale juz pomalu widze ze sie zmniejsza
Pozdrawiam wszystkich

Ten post edytował mała_czarna czw, 12 lip 2007 - 19:30
mała_czarna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 808
Dołączył: wto, 22 sie 06 - 21:53
SkÄ…d: Bydgoszcz
Nr użytkownika: 7,148

GG:


post czw, 12 lip 2007 - 19:29
Post #90

czesc wszystkim

melduje sie z Wyzyn, tez nalezymy do Przyjaznej a na spacerki chodzimy do lasu albo miedzy domkami
Julka ma 3 miesiace i 13 dni w poniedzialek bylismy na szczepiniu i wazymy 5750 g i 60 cm Tym razem po szczepieniu mielismy zgrubirnir na nozce i maly obrzek, ale juz pomalu widze ze sie zmniejsza
Pozdrawiam wszystkich

--------------------




ATTA
czw, 12 lip 2007 - 19:46
Cześć mała-czarna icon_smile.gif
No to mój Konrado najcięższy z tej grupy wiekowej icon_biggrin.gif,ale to w końcu facet .
ATTA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 222
Dołączył: pią, 23 lut 07 - 16:42
Nr użytkownika: 11,372




post czw, 12 lip 2007 - 19:46
Post #91

Cześć mała-czarna icon_smile.gif
No to mój Konrado najcięższy z tej grupy wiekowej icon_biggrin.gif,ale to w końcu facet .

--------------------
agulec76
czw, 12 lip 2007 - 20:53
Cześć wszystkim!
No niestety i tym razem Milence zrobiło się zgrubienie w miejscu szczepienia, teraz już wiem, że trzeba to rozmasować.
Wagę ma chyba prawidłową jak na dziewczynkę i jest dosyć długa. Na początku przybierała więcej potem może przez ta alergię zaczęła mniej przybierać, ale najważniejsze, że w ogóle przybiera i jak na 3 miesiące to jest wystarczająco. Zobaczymy jak będzie dalej na tym Nutramigenie, bo wypija poniżej normy, podobno powiina wypijać 900 ml, a ona wypija dziennie około 600 ml. Ale za to kupkę robi teraz raz dziennie a wcześniej to przy każdym karmieniu 7,8 razy w dzień i w nocy.

mała_czarna Ile wypija Twoja córeczka i czy Ty karmisz naturalnie czy sztucznie? icon_smile.gif
agulec76


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21
Dołączył: śro, 27 cze 07 - 21:13
SkÄ…d: Bydgoszcz
Nr użytkownika: 15,157




post czw, 12 lip 2007 - 20:53
Post #92

Cześć wszystkim!
No niestety i tym razem Milence zrobiło się zgrubienie w miejscu szczepienia, teraz już wiem, że trzeba to rozmasować.
Wagę ma chyba prawidłową jak na dziewczynkę i jest dosyć długa. Na początku przybierała więcej potem może przez ta alergię zaczęła mniej przybierać, ale najważniejsze, że w ogóle przybiera i jak na 3 miesiące to jest wystarczająco. Zobaczymy jak będzie dalej na tym Nutramigenie, bo wypija poniżej normy, podobno powiina wypijać 900 ml, a ona wypija dziennie około 600 ml. Ale za to kupkę robi teraz raz dziennie a wcześniej to przy każdym karmieniu 7,8 razy w dzień i w nocy.

mała_czarna Ile wypija Twoja córeczka i czy Ty karmisz naturalnie czy sztucznie? icon_smile.gif

--------------------
mała_czarna
czw, 12 lip 2007 - 21:54
My jesteśmy na naturalnym także nie do końca wiem ile Julka wypija na jedno karmienie. Ale dziesiaj jak ściągałam pokarm to z jednej piersi zeszło 90 ml, a ostatnio często jada z dwóch. A kupki robi maksymalnie 3 w ciągu doby. Martwiłam się trochę bo przez 6 tyg przybrała tylko 700 g, ale pani T... stwierdziła, że w normie, więc się nie martwię. Co do samej przychodni to też mnie nieźle wku... jak nie było szczepionek przeciw żółtaczce i zostałam "zmuszona" do kupienia Hexy, ale jak się dowiedziałam, ze w całym kraju ją wycofali, to nie dziwie się, że tak długo trwało sprowadzanie zamiennika przecież to nasz NZOZ 21.gif i cała biurokracja
mała_czarna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 808
Dołączył: wto, 22 sie 06 - 21:53
SkÄ…d: Bydgoszcz
Nr użytkownika: 7,148

GG:


post czw, 12 lip 2007 - 21:54
Post #93

My jesteśmy na naturalnym także nie do końca wiem ile Julka wypija na jedno karmienie. Ale dziesiaj jak ściągałam pokarm to z jednej piersi zeszło 90 ml, a ostatnio często jada z dwóch. A kupki robi maksymalnie 3 w ciągu doby. Martwiłam się trochę bo przez 6 tyg przybrała tylko 700 g, ale pani T... stwierdziła, że w normie, więc się nie martwię. Co do samej przychodni to też mnie nieźle wku... jak nie było szczepionek przeciw żółtaczce i zostałam "zmuszona" do kupienia Hexy, ale jak się dowiedziałam, ze w całym kraju ją wycofali, to nie dziwie się, że tak długo trwało sprowadzanie zamiennika przecież to nasz NZOZ 21.gif i cała biurokracja

--------------------




agulec76
czw, 12 lip 2007 - 22:17
Przeszłam to samo w tej Przychodni, ale wiem, że nie byłam sama, w tym okresie wszyscy byli w tej samej sytuacji. Jestem tylko ciekawa kiedy w końcu pojawiła sie ta szczepionka, czy długo musiałabym czekać gdybym nie kupiła hexy. Ale tego chyba już się nie dowiem. icon_confused.gif

Milenka też przez 6 tygodni od ostatniego szczepienia przybrała 700 gram, więc chyba to jest norma, nie ma się co martwić.

mała_czarna Twoja córeczka ma super bujne włoski na zdjęciu, czy nadal ma takie czy jej się wytarły? Moja Milenka jak się urodziła to też miała czarne długie włosy, a teraz jej się wytarły i ma łyse placki z tyłu głowy i po bokach tylko na czubku zostało trochę czuprynki. icon_smile.gif

agulec76


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21
Dołączył: śro, 27 cze 07 - 21:13
SkÄ…d: Bydgoszcz
Nr użytkownika: 15,157




post czw, 12 lip 2007 - 22:17
Post #94

Przeszłam to samo w tej Przychodni, ale wiem, że nie byłam sama, w tym okresie wszyscy byli w tej samej sytuacji. Jestem tylko ciekawa kiedy w końcu pojawiła sie ta szczepionka, czy długo musiałabym czekać gdybym nie kupiła hexy. Ale tego chyba już się nie dowiem. icon_confused.gif

Milenka też przez 6 tygodni od ostatniego szczepienia przybrała 700 gram, więc chyba to jest norma, nie ma się co martwić.

mała_czarna Twoja córeczka ma super bujne włoski na zdjęciu, czy nadal ma takie czy jej się wytarły? Moja Milenka jak się urodziła to też miała czarne długie włosy, a teraz jej się wytarły i ma łyse placki z tyłu głowy i po bokach tylko na czubku zostało trochę czuprynki. icon_smile.gif



--------------------
mała_czarna
piÄ…, 13 lip 2007 - 09:32
My wciąż mamy bujną czuprynkę i jak na razie nie myślimy o wycieraniu 03.gif
mała_czarna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 808
Dołączył: wto, 22 sie 06 - 21:53
SkÄ…d: Bydgoszcz
Nr użytkownika: 7,148

GG:


post piÄ…, 13 lip 2007 - 09:32
Post #95

My wciąż mamy bujną czuprynkę i jak na razie nie myślimy o wycieraniu 03.gif

--------------------




-BOGNA
piÄ…, 13 lip 2007 - 09:34
hej hej
ATA24- polecam allegro tam tez kupilismy dla Julki sukieneczke na chrzest za super cene a sprzedalismy jeszce bardziej korzystnie tez na allegro icon_razz.gif
Agatt- to bylysmy sasiadkami, ja tez bartodziejówka z dziada pradziada icon_smile.gif
anai&julas&- to gratulowac juz kolejnej "wpadki " ? icon_smile.gif
mala czarna- twoj nick jak najbardziej pasuje do twojej córci icon_smile.gif
agilec- a bardzo boli Milenke rozmasowywanie ?


Ten post edytował -BOGNA pią, 13 lip 2007 - 09:36
-BOGNA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 62
Dołączył: sob, 30 cze 07 - 16:24
SkÄ…d: Bydgoszcz
Nr użytkownika: 15,194




post piÄ…, 13 lip 2007 - 09:34
Post #96

hej hej
ATA24- polecam allegro tam tez kupilismy dla Julki sukieneczke na chrzest za super cene a sprzedalismy jeszce bardziej korzystnie tez na allegro icon_razz.gif
Agatt- to bylysmy sasiadkami, ja tez bartodziejówka z dziada pradziada icon_smile.gif
anai&julas&- to gratulowac juz kolejnej "wpadki " ? icon_smile.gif
mala czarna- twoj nick jak najbardziej pasuje do twojej córci icon_smile.gif
agilec- a bardzo boli Milenke rozmasowywanie ?


--------------------
mała_czarna
piÄ…, 13 lip 2007 - 09:38
ciuszki na chrzest widziałam w ABC na Glinkach, może też mają w Wójcików w Carrefurze na Jana Pawła, bo tam kupiłam ekstra rajstopki do chrztu 03.gif , ja kupiłam zwykła biała sukienusie, bedzie tez miala na później.
mała_czarna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 808
Dołączył: wto, 22 sie 06 - 21:53
SkÄ…d: Bydgoszcz
Nr użytkownika: 7,148

GG:


post piÄ…, 13 lip 2007 - 09:38
Post #97

ciuszki na chrzest widziałam w ABC na Glinkach, może też mają w Wójcików w Carrefurze na Jana Pawła, bo tam kupiłam ekstra rajstopki do chrztu 03.gif , ja kupiłam zwykła biała sukienusie, bedzie tez miala na później.

--------------------




mała_czarna
piÄ…, 13 lip 2007 - 09:40
CYTAT(-BOGNA @ piÄ…, 13 lip 2007 - 11:34) *
mala czarna- twoj nick jak najbardziej pasuje do twojej córci icon_smile.gif


przypadkowo nam się udał 08.gif
mała_czarna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 808
Dołączył: wto, 22 sie 06 - 21:53
SkÄ…d: Bydgoszcz
Nr użytkownika: 7,148

GG:


post piÄ…, 13 lip 2007 - 09:40
Post #98

CYTAT(-BOGNA @ piÄ…, 13 lip 2007 - 11:34) *
mala czarna- twoj nick jak najbardziej pasuje do twojej córci icon_smile.gif


przypadkowo nam się udał 08.gif

--------------------




agulec76
piÄ…, 13 lip 2007 - 14:16
-BOGNA- myślę, że Milenki nie boli to masowanie, bo raczej by protestowała przy tym, a znosi to spokojnie. Może w dniu szczepienia mogłoby boleć, ale wtedy nie ruszałam tego, posmarowałam tylko altacetem. icon_biggrin.gif

Ale pogodę mamy tego lata, strach wyjść na spacer, bo może deszcz zacznie padać. 21.gif
agulec76


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21
Dołączył: śro, 27 cze 07 - 21:13
SkÄ…d: Bydgoszcz
Nr użytkownika: 15,157




post piÄ…, 13 lip 2007 - 14:16
Post #99

-BOGNA- myślę, że Milenki nie boli to masowanie, bo raczej by protestowała przy tym, a znosi to spokojnie. Może w dniu szczepienia mogłoby boleć, ale wtedy nie ruszałam tego, posmarowałam tylko altacetem. icon_biggrin.gif

Ale pogodę mamy tego lata, strach wyjść na spacer, bo może deszcz zacznie padać. 21.gif

--------------------
jullia
nie, 15 lip 2007 - 21:21
Cześć dziewczyny! ja jestem z Wyżyn. Kobitki, czy wiecie może gdzie i czy w ogóle są w Bydgoszczy lumpeksy z odzieżą ciążową? albo jakieś tanie sklepy? Koniecznie muszę kupić jakieś ciążowe spodnie, bo już w nic nie wchodzę. Dzięki za każde info. Pozdrawiam
jullia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 16
Dołączył: śro, 19 paź 05 - 23:52
SkÄ…d: Bydgoszcz
Nr użytkownika: 3,864




post nie, 15 lip 2007 - 21:21
Post #100

Cześć dziewczyny! ja jestem z Wyżyn. Kobitki, czy wiecie może gdzie i czy w ogóle są w Bydgoszczy lumpeksy z odzieżą ciążową? albo jakieś tanie sklepy? Koniecznie muszę kupić jakieś ciążowe spodnie, bo już w nic nie wchodzę. Dzięki za każde info. Pozdrawiam

--------------------
> Mamy z Bydgoszczy
Start new topic
Reply to this topic
14 Stron V  « poprzednia 3 4 5 6 7 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 11 maj 2024 - 11:08
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama