Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
101 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia   

@--'--,----LUTY 2009----,--'--@ po raz czwarty!

, pora na kolejny wÄ…tek
> , pora na kolejny wÄ…tek
gosiagosia
wto, 16 mar 2010 - 10:21
w koncu udalo mi sie nagrac jak mlody chodzi, troche tu chwiejnie. najlepiej wyglada jego chodzenie, jak wyciaga rece do przodu i udaje lunatyka icon_wink.gif

https://www.youtube.com/watch?v=VY58FK-KCjc
gosiagosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,244
Dołączył: nie, 18 sty 09 - 21:40
Nr użytkownika: 24,823




post wto, 16 mar 2010 - 10:21
Post #41

w koncu udalo mi sie nagrac jak mlody chodzi, troche tu chwiejnie. najlepiej wyglada jego chodzenie, jak wyciaga rece do przodu i udaje lunatyka icon_wink.gif

https://www.youtube.com/watch?v=VY58FK-KCjc

--------------------
Sz. marzec 2009
F. luty 2011
B.A. Aniołek 6tc [*]



...nie ma stópki zbyt małej, by nie mogła zostawić śladu...
AsiaKG
wto, 16 mar 2010 - 10:32
CYTAT(gosiagosia @ Tue, 16 Mar 2010 - 10:21) *
w koncu udalo mi sie nagrac jak mlody chodzi, troche tu chwiejnie. najlepiej wyglada jego chodzenie, jak wyciaga rece do przodu i udaje lunatyka icon_wink.gif

https://www.youtube.com/watch?v=VY58FK-KCjc


Ej no zasuwa pierwsza klasa- brawo;-))))
Młodej rekord to 4-5 kroczków i myk na kolana 37.gif

Gosia to trzymać kciuki za @ czy żeby jednak nie przylazła? 03.gif
AsiaKG


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,331
Dołączył: śro, 02 maj 07 - 20:46
SkÄ…d: z miasta gdzie bieganie psom szkodzi...;)
Nr użytkownika: 13,622




post wto, 16 mar 2010 - 10:32
Post #42

CYTAT(gosiagosia @ Tue, 16 Mar 2010 - 10:21) *
w koncu udalo mi sie nagrac jak mlody chodzi, troche tu chwiejnie. najlepiej wyglada jego chodzenie, jak wyciaga rece do przodu i udaje lunatyka icon_wink.gif

https://www.youtube.com/watch?v=VY58FK-KCjc


Ej no zasuwa pierwsza klasa- brawo;-))))
Młodej rekord to 4-5 kroczków i myk na kolana 37.gif

Gosia to trzymać kciuki za @ czy żeby jednak nie przylazła? 03.gif

--------------------



gosiagosia
wto, 16 mar 2010 - 10:39
a wsio mi ryba juz icon_wink.gif troche mialam nocke zjechana, bo bylam przekonana ze w nocy dostane. mlodego aniol stroz zaczal pikac w srodku nocy, to mnie obudzilo kompletnie i potem stwierdzilam, ze chyba Ups 37.gif dzis to samo. chcialam isc po test, ale maz nie mogl sie 2 min do pracy spozniac i w sumie, to nie wiem. cos tam mnie pobolewa, ale jak bylam z Szymkiem w ciazy, to tez tak mialam. na razie to kilka dni, wiec wszystko sie moze zdarzyc.
szczerze powiem, ze gdyby nie to, ze mamy tak mala chalupe, to bylabym w 7 niebie.

Asia pewnie zadowolona, ze przenosi sie do 3 pokoi? icon_smile.gif zazdroszcze.
gosiagosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,244
Dołączył: nie, 18 sty 09 - 21:40
Nr użytkownika: 24,823




post wto, 16 mar 2010 - 10:39
Post #43

a wsio mi ryba juz icon_wink.gif troche mialam nocke zjechana, bo bylam przekonana ze w nocy dostane. mlodego aniol stroz zaczal pikac w srodku nocy, to mnie obudzilo kompletnie i potem stwierdzilam, ze chyba Ups 37.gif dzis to samo. chcialam isc po test, ale maz nie mogl sie 2 min do pracy spozniac i w sumie, to nie wiem. cos tam mnie pobolewa, ale jak bylam z Szymkiem w ciazy, to tez tak mialam. na razie to kilka dni, wiec wszystko sie moze zdarzyc.
szczerze powiem, ze gdyby nie to, ze mamy tak mala chalupe, to bylabym w 7 niebie.

Asia pewnie zadowolona, ze przenosi sie do 3 pokoi? icon_smile.gif zazdroszcze.

--------------------
Sz. marzec 2009
F. luty 2011
B.A. Aniołek 6tc [*]



...nie ma stópki zbyt małej, by nie mogła zostawić śladu...
izabell30
wto, 16 mar 2010 - 10:43
Gosia ślicznie Szymonek chodzi ja swojego też nakręce jak mi sie uda i wrzuce.
U nas zasypane do imentu 32.gif dość mam już takiej pogody 32.gif
izabell30


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,458
Dołączył: pon, 21 lip 08 - 11:42
Nr użytkownika: 20,808

GG:


post wto, 16 mar 2010 - 10:43
Post #44

Gosia ślicznie Szymonek chodzi ja swojego też nakręce jak mi sie uda i wrzuce.
U nas zasypane do imentu 32.gif dość mam już takiej pogody 32.gif

--------------------




gosiagosia
wto, 16 mar 2010 - 10:46
nagralam, bo mi Asia przypomniala. jak zaczynal chodzic, to nigdy nie moglam zdarzyc i w sumie dzis tez przypadkowo, ale juz mialam wszystko przygotowane, tylko REC i jazda icon_wink.gif

iza, u nas tez zasypalo. wczoraj byla taka szklanka, ze ledwo podjechalismy pod dom. oczywiscie najgorzej bylo na naszym osiedlu 06.gif najwieksze w miescie, najwiecej ludzi, najwiecej wszystkiego a drogi jakby niczyje byly 37.gif
gosiagosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,244
Dołączył: nie, 18 sty 09 - 21:40
Nr użytkownika: 24,823




post wto, 16 mar 2010 - 10:46
Post #45

nagralam, bo mi Asia przypomniala. jak zaczynal chodzic, to nigdy nie moglam zdarzyc i w sumie dzis tez przypadkowo, ale juz mialam wszystko przygotowane, tylko REC i jazda icon_wink.gif

iza, u nas tez zasypalo. wczoraj byla taka szklanka, ze ledwo podjechalismy pod dom. oczywiscie najgorzej bylo na naszym osiedlu 06.gif najwieksze w miescie, najwiecej ludzi, najwiecej wszystkiego a drogi jakby niczyje byly 37.gif

--------------------
Sz. marzec 2009
F. luty 2011
B.A. Aniołek 6tc [*]



...nie ma stópki zbyt małej, by nie mogła zostawić śladu...
AsiaKG
wto, 16 mar 2010 - 10:55
Gosia ja dzien przed zrobieniem testu (teraz z Idą) mówiłam do męża że poczekamy z 2gim dzieckiem, bo sobie popracuje trochę 06.gif , Lena podrośnie.. a tu bach.. na drugi dzień było "po ptakach".. i w sumie to się cieszę bo pewnie zanim bym się zdecydowała to minęło by kilka lat a tak to mamy z głowy;-)))
No ale fakt- gdybym miała tu zostać z 2ką dzieci ( z Lena juz ciasno) to chyba bym się pochlastała 29.gif
AsiaKG


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,331
Dołączył: śro, 02 maj 07 - 20:46
SkÄ…d: z miasta gdzie bieganie psom szkodzi...;)
Nr użytkownika: 13,622




post wto, 16 mar 2010 - 10:55
Post #46

Gosia ja dzien przed zrobieniem testu (teraz z Idą) mówiłam do męża że poczekamy z 2gim dzieckiem, bo sobie popracuje trochę 06.gif , Lena podrośnie.. a tu bach.. na drugi dzień było "po ptakach".. i w sumie to się cieszę bo pewnie zanim bym się zdecydowała to minęło by kilka lat a tak to mamy z głowy;-)))
No ale fakt- gdybym miała tu zostać z 2ką dzieci ( z Lena juz ciasno) to chyba bym się pochlastała 29.gif

--------------------



gosiagosia
wto, 16 mar 2010 - 10:58
ykhm ykhm... ja pare dni temu tez mowilam, ze fajnie ze wracam do pracy itd. 43.gif
a w ogole, to z tym sprzataniem wyszlo wielkie G!. oczywiscie nie odezwali sie, wiec ja to zrobilam. dowiedzialam sie, ze pani u nas sprzata za 200zl, wiec jesli ja chce taniej to za 120 moge 37.gif na zebraniu byly poruszane inne kwoty i to, co mamy do zaplaty za zeszly rok (naprogramowo), to tez inaczej mowi. wiec postanowilam wyjasnic sprawe i wybieram sie do sasiadki, bo ma rozpiske za co ile placimy konkretnie. jakas lipa wielka!
gosiagosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,244
Dołączył: nie, 18 sty 09 - 21:40
Nr użytkownika: 24,823




post wto, 16 mar 2010 - 10:58
Post #47

ykhm ykhm... ja pare dni temu tez mowilam, ze fajnie ze wracam do pracy itd. 43.gif
a w ogole, to z tym sprzataniem wyszlo wielkie G!. oczywiscie nie odezwali sie, wiec ja to zrobilam. dowiedzialam sie, ze pani u nas sprzata za 200zl, wiec jesli ja chce taniej to za 120 moge 37.gif na zebraniu byly poruszane inne kwoty i to, co mamy do zaplaty za zeszly rok (naprogramowo), to tez inaczej mowi. wiec postanowilam wyjasnic sprawe i wybieram sie do sasiadki, bo ma rozpiske za co ile placimy konkretnie. jakas lipa wielka!

--------------------
Sz. marzec 2009
F. luty 2011
B.A. Aniołek 6tc [*]



...nie ma stópki zbyt małej, by nie mogła zostawić śladu...
AsiaKG
wto, 16 mar 2010 - 11:02
CYTAT(gosiagosia @ Tue, 16 Mar 2010 - 10:58) *
ykhm ykhm... ja pare dni temu tez mowilam, ze fajnie ze wracam do pracy itd. 43.gif
a w ogole, to z tym sprzataniem wyszlo wielkie G!. oczywiscie nie odezwali sie, wiec ja to zrobilam. dowiedzialam sie, ze pani u nas sprzata za 200zl, wiec jesli ja chce taniej to za 120 moge 37.gif na zebraniu byly poruszane inne kwoty i to, co mamy do zaplaty za zeszly rok (naprogramowo), to tez inaczej mowi. wiec postanowilam wyjasnic sprawe i wybieram sie do sasiadki, bo ma rozpiske za co ile placimy konkretnie. jakas lipa wielka!



Gosia a może w ogóle za darmo chcą? 21.gif

Dziwie się że za 200 zeta się babce opłaca- przecież to w końcu kawał powierzchni do wysprzątania....

A- no to może sobie wykrakałaś.. jak ja 03.gif

EDIT: a i się pochwalę że moje dziecko całkiem nieźle sobie radzi z gadaniem.. dziś po raz kolejny łaziła i coś tam gadała" tatatata".. no to ja mówie jej że tata w pracy a baba przyjdzie.. a ona po mnie "baba przyjdzie" 06.gif - tak od niechcenia powtórzyła 03.gif

Ten post edytował AsiaKG wto, 16 mar 2010 - 11:05
AsiaKG


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,331
Dołączył: śro, 02 maj 07 - 20:46
SkÄ…d: z miasta gdzie bieganie psom szkodzi...;)
Nr użytkownika: 13,622




post wto, 16 mar 2010 - 11:02
Post #48

CYTAT(gosiagosia @ Tue, 16 Mar 2010 - 10:58) *
ykhm ykhm... ja pare dni temu tez mowilam, ze fajnie ze wracam do pracy itd. 43.gif
a w ogole, to z tym sprzataniem wyszlo wielkie G!. oczywiscie nie odezwali sie, wiec ja to zrobilam. dowiedzialam sie, ze pani u nas sprzata za 200zl, wiec jesli ja chce taniej to za 120 moge 37.gif na zebraniu byly poruszane inne kwoty i to, co mamy do zaplaty za zeszly rok (naprogramowo), to tez inaczej mowi. wiec postanowilam wyjasnic sprawe i wybieram sie do sasiadki, bo ma rozpiske za co ile placimy konkretnie. jakas lipa wielka!



Gosia a może w ogóle za darmo chcą? 21.gif

Dziwie się że za 200 zeta się babce opłaca- przecież to w końcu kawał powierzchni do wysprzątania....

A- no to może sobie wykrakałaś.. jak ja 03.gif

EDIT: a i się pochwalę że moje dziecko całkiem nieźle sobie radzi z gadaniem.. dziś po raz kolejny łaziła i coś tam gadała" tatatata".. no to ja mówie jej że tata w pracy a baba przyjdzie.. a ona po mnie "baba przyjdzie" 06.gif - tak od niechcenia powtórzyła 03.gif

--------------------



gosiagosia
wto, 16 mar 2010 - 11:09
baba mi wyjasnila, ze kobieta sprzata raz w tygodniu (mamy i tak wielki syf i nie widac zeby ktos sprzatal) i ogranicza sie do klatek (piwnicy nie rusza 37.gif tez widac) i raz w tyg smietnik (tu poklony, bo tam strach wejsc). i ze jak przyjdzie okres letni, to kobiecie trzeba podniesc stawke do 250-300zl, bo bedzie sprzatac tez podworko 37.gif
ja troche niebardzo rozumiem na jakiej zasadzie dziala ta nasza administracja, bo jak przyjmowali sprzataczke, to nikt nas o zdanie nie pytal a teraz baba mi powiedziala, ze jak zloze oferte i oni ja zaakceptuja, to jeszcze sasiedzi musza podpisac, ze sie zgadzaja 06.gif po prostu rece opadaja.

zapomnialam napisac, ze Szymek uwielbia piosenke z hipciem "lion sleeps tonight" - potrafi pol dnia spedzic wgapiajac sie i tanczac do muzyki, wiec mu namalowalam na scianie tego osobnika icon_biggrin.gif

a co do krakania, to sie okaze po poludniu albo jak wyjde na spacer, to zajde do apteki icon_neutral.gif

Asia, no bo nasze dzieci sa madre, to i mowieniem nie maja problemu icon_wink.gif Szymek ostatnio na wszystko co sie mowi w stylu "najwyzej szymek nie dostanie", mowi - "trudno" a w kapieli mowi "gotowe" a tak to "da, co to, mama tata baba dziadziai cos w stylu haziko(?) -cokolwiek to znaczy" i oczywiscie po swojemu i moge domyslac sie tylko po intonacji, bo za chiny nie wiem co mowi 23.gif

Ten post edytował gosiagosia wto, 16 mar 2010 - 11:12
gosiagosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,244
Dołączył: nie, 18 sty 09 - 21:40
Nr użytkownika: 24,823




post wto, 16 mar 2010 - 11:09
Post #49

baba mi wyjasnila, ze kobieta sprzata raz w tygodniu (mamy i tak wielki syf i nie widac zeby ktos sprzatal) i ogranicza sie do klatek (piwnicy nie rusza 37.gif tez widac) i raz w tyg smietnik (tu poklony, bo tam strach wejsc). i ze jak przyjdzie okres letni, to kobiecie trzeba podniesc stawke do 250-300zl, bo bedzie sprzatac tez podworko 37.gif
ja troche niebardzo rozumiem na jakiej zasadzie dziala ta nasza administracja, bo jak przyjmowali sprzataczke, to nikt nas o zdanie nie pytal a teraz baba mi powiedziala, ze jak zloze oferte i oni ja zaakceptuja, to jeszcze sasiedzi musza podpisac, ze sie zgadzaja 06.gif po prostu rece opadaja.

zapomnialam napisac, ze Szymek uwielbia piosenke z hipciem "lion sleeps tonight" - potrafi pol dnia spedzic wgapiajac sie i tanczac do muzyki, wiec mu namalowalam na scianie tego osobnika icon_biggrin.gif

a co do krakania, to sie okaze po poludniu albo jak wyjde na spacer, to zajde do apteki icon_neutral.gif

Asia, no bo nasze dzieci sa madre, to i mowieniem nie maja problemu icon_wink.gif Szymek ostatnio na wszystko co sie mowi w stylu "najwyzej szymek nie dostanie", mowi - "trudno" a w kapieli mowi "gotowe" a tak to "da, co to, mama tata baba dziadziai cos w stylu haziko(?) -cokolwiek to znaczy" i oczywiscie po swojemu i moge domyslac sie tylko po intonacji, bo za chiny nie wiem co mowi 23.gif

--------------------
Sz. marzec 2009
F. luty 2011
B.A. Aniołek 6tc [*]



...nie ma stópki zbyt małej, by nie mogła zostawić śladu...
izabell30
wto, 16 mar 2010 - 11:38
Moje dziecko mówi tata, mama, baba, dzidzi, koko, kwa kwa, ale z nie zrozumiałych jak był mniejszy siedział przy zabawkach i powtarzał tak: toko toko toko nie wiem co to znaczy 08.gif a teraz o toko zapomniał za to ciągle powtarza buka buka buka nie wiem co to jest icon_rolleyes.gif
Jak zrobi kupkę pociąga nosem i mówi fuj icon_biggrin.gif
W tej chwili rozrzuca swój kocyk i bluzki i co mówi oczywiście buka buka icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Jeszcze zaraz jak mi się uda to nagram i prześlę filmik jakie cyrki wyrabia to dziecko icon_smile.gif

Ten post edytował izabell21 wto, 16 mar 2010 - 11:41
izabell30


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,458
Dołączył: pon, 21 lip 08 - 11:42
Nr użytkownika: 20,808

GG:


post wto, 16 mar 2010 - 11:38
Post #50

Moje dziecko mówi tata, mama, baba, dzidzi, koko, kwa kwa, ale z nie zrozumiałych jak był mniejszy siedział przy zabawkach i powtarzał tak: toko toko toko nie wiem co to znaczy 08.gif a teraz o toko zapomniał za to ciągle powtarza buka buka buka nie wiem co to jest icon_rolleyes.gif
Jak zrobi kupkę pociąga nosem i mówi fuj icon_biggrin.gif
W tej chwili rozrzuca swój kocyk i bluzki i co mówi oczywiście buka buka icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Jeszcze zaraz jak mi się uda to nagram i prześlę filmik jakie cyrki wyrabia to dziecko icon_smile.gif

--------------------




Agalu
wto, 16 mar 2010 - 11:44
Współczuję Wam tego śniegu, u nas resztki ale mroźny silny wiatr, wczoraj spacer odpuściłam ,dzisiaj zobaczę jeszcze

Tomek biega na całego i w domu i w butach na spacerze, jak sie go wyjmie z wózka to juznie da sie posadzic na nowo;)
za to z mówieniem słąbiutko nawet mama nie umie, próbuje ale mu tylko baba wychodzi, umie też tata powiedzieć am i daj a reszta to po swojemu
i pieska naśladuje jak tylko zobaczy czy usłyszy

grzeczny ostatnio, mogę robić swoje a on sie sobą zajmuje wokół mnie ale cos tam sobie zawsze znajdzie:)
Agalu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,502
Dołączył: wto, 02 maj 06 - 17:42
SkÄ…d: RUMIA
Nr użytkownika: 5,724

GG:


post wto, 16 mar 2010 - 11:44
Post #51

Współczuję Wam tego śniegu, u nas resztki ale mroźny silny wiatr, wczoraj spacer odpuściłam ,dzisiaj zobaczę jeszcze

Tomek biega na całego i w domu i w butach na spacerze, jak sie go wyjmie z wózka to juznie da sie posadzic na nowo;)
za to z mówieniem słąbiutko nawet mama nie umie, próbuje ale mu tylko baba wychodzi, umie też tata powiedzieć am i daj a reszta to po swojemu
i pieska naśladuje jak tylko zobaczy czy usłyszy

grzeczny ostatnio, mogę robić swoje a on sie sobą zajmuje wokół mnie ale cos tam sobie zawsze znajdzie:)

--------------------




gosiagosia
wto, 16 mar 2010 - 11:48
iza, Szymki tak widac maja, bo moj tez kreci nosem jak zrobi kupe. fuj nie mowi, ale marszczy nos i robi tzw. "dzika swinie" icon_wink.gif i przypomnialas mi, ze mowi jeszcze "kaka" icon_biggrin.gif ale nie wiem na co.



Ten post edytował gosiagosia wto, 16 mar 2010 - 11:48
gosiagosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,244
Dołączył: nie, 18 sty 09 - 21:40
Nr użytkownika: 24,823




post wto, 16 mar 2010 - 11:48
Post #52

iza, Szymki tak widac maja, bo moj tez kreci nosem jak zrobi kupe. fuj nie mowi, ale marszczy nos i robi tzw. "dzika swinie" icon_wink.gif i przypomnialas mi, ze mowi jeszcze "kaka" icon_biggrin.gif ale nie wiem na co.



--------------------
Sz. marzec 2009
F. luty 2011
B.A. Aniołek 6tc [*]



...nie ma stópki zbyt małej, by nie mogła zostawić śladu...
izabell30
wto, 16 mar 2010 - 12:07
Wrzucam narazie taki filmik z Szymonkiem a chodzenie musze jeszcze nagrać trochę pod śwatło ale widać co i jak bo Szymon się uparł i inaczej nie chciał usiąść:

https://www.youtube.com/watch?v=jjZZmYGZn50

Ten post edytował izabell21 wto, 16 mar 2010 - 12:08
izabell30


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,458
Dołączył: pon, 21 lip 08 - 11:42
Nr użytkownika: 20,808

GG:


post wto, 16 mar 2010 - 12:07
Post #53

Wrzucam narazie taki filmik z Szymonkiem a chodzenie musze jeszcze nagrać trochę pod śwatło ale widać co i jak bo Szymon się uparł i inaczej nie chciał usiąść:

https://www.youtube.com/watch?v=jjZZmYGZn50

--------------------




lunka
wto, 16 mar 2010 - 12:20
CYTAT(gosiagosia @ Tue, 16 Mar 2010 - 11:48) *
iza, Szymki tak widac maja, bo moj tez kreci nosem jak zrobi kupe. fuj nie mowi, ale marszczy nos i robi tzw. "dzika swinie" icon_wink.gif i przypomnialas mi, ze mowi jeszcze "kaka" icon_biggrin.gif ale nie wiem na co.



icon_smile.gif nie tylko Szymki Igi też icon_smile.gif Iga jak zrobi kupę to się marszczy i zatyka nochal hehe
lunka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 616
Dołączył: czw, 23 wrz 04 - 12:53
Skąd: Zagłębie
Nr użytkownika: 2,121




post wto, 16 mar 2010 - 12:20
Post #54

CYTAT(gosiagosia @ Tue, 16 Mar 2010 - 11:48) *
iza, Szymki tak widac maja, bo moj tez kreci nosem jak zrobi kupe. fuj nie mowi, ale marszczy nos i robi tzw. "dzika swinie" icon_wink.gif i przypomnialas mi, ze mowi jeszcze "kaka" icon_biggrin.gif ale nie wiem na co.



icon_smile.gif nie tylko Szymki Igi też icon_smile.gif Iga jak zrobi kupę to się marszczy i zatyka nochal hehe

--------------------
Arwena.
wto, 16 mar 2010 - 12:22
Gosia, moja Lila też lubi hipcia z lionsami. A bajki puszczacie? Ja się czasami łamię i puszczam CBbebies i Dobranocny Ogród.


Asia, paczuszka poszła, idę teraz na spacer, jak wrócę to kliknę.
Arwena.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,686
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 19:13
Nr użytkownika: 218




post wto, 16 mar 2010 - 12:22
Post #55

Gosia, moja Lila też lubi hipcia z lionsami. A bajki puszczacie? Ja się czasami łamię i puszczam CBbebies i Dobranocny Ogród.


Asia, paczuszka poszła, idę teraz na spacer, jak wrócę to kliknę.

--------------------
everybody lies
Agalu
wto, 16 mar 2010 - 13:09
Iza - Szymonek fajniutki:)

Arwena - czasami się łamię i wlączam młodemu minimini i wtedy on sie trochę bawi w pokoiki spoglądając od czasu do czasu w tv ,robię to jak jestem nocno zajęte a on marudny 03.gif
Agalu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,502
Dołączył: wto, 02 maj 06 - 17:42
SkÄ…d: RUMIA
Nr użytkownika: 5,724

GG:


post wto, 16 mar 2010 - 13:09
Post #56

Iza - Szymonek fajniutki:)

Arwena - czasami się łamię i wlączam młodemu minimini i wtedy on sie trochę bawi w pokoiki spoglądając od czasu do czasu w tv ,robię to jak jestem nocno zajęte a on marudny 03.gif

--------------------




izabell30
wto, 16 mar 2010 - 13:14
ok udało się też ująć tuptanie:
https://www.youtube.com/watch?v=C3JlUZutIOs
izabell30


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,458
Dołączył: pon, 21 lip 08 - 11:42
Nr użytkownika: 20,808

GG:


post wto, 16 mar 2010 - 13:14
Post #57

ok udało się też ująć tuptanie:
https://www.youtube.com/watch?v=C3JlUZutIOs

--------------------




AsiaKG
wto, 16 mar 2010 - 13:40
Arwena czekam na info;-))))

Ja się łamię every day i młoda ogląda bajki i w ogóle tv 37.gif .. ulubione to reklamy oczywiście a z bajek to głównie piosenki np. Dom na wielkim drzewie i Elma świat..
A na kompie codziennie musi obejrzeć kulfona, witaminki i teletubisie 29.gif
Nie dałabym rady gdyby nie jakaś bajka albo po prostu włączony tv jej zabawić.. ona nie lubi byc za długo tylko z 1dną osobą więc jakoś muszę sobie pomagać 08.gif

Widzę że i jeden i drugi nasz Szymek nieźle sobie radzą z chodzeniem 02.gif
AsiaKG


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,331
Dołączył: śro, 02 maj 07 - 20:46
SkÄ…d: z miasta gdzie bieganie psom szkodzi...;)
Nr użytkownika: 13,622




post wto, 16 mar 2010 - 13:40
Post #58

Arwena czekam na info;-))))

Ja się łamię every day i młoda ogląda bajki i w ogóle tv 37.gif .. ulubione to reklamy oczywiście a z bajek to głównie piosenki np. Dom na wielkim drzewie i Elma świat..
A na kompie codziennie musi obejrzeć kulfona, witaminki i teletubisie 29.gif
Nie dałabym rady gdyby nie jakaś bajka albo po prostu włączony tv jej zabawić.. ona nie lubi byc za długo tylko z 1dną osobą więc jakoś muszę sobie pomagać 08.gif

Widzę że i jeden i drugi nasz Szymek nieźle sobie radzą z chodzeniem 02.gif

--------------------



lunka
wto, 16 mar 2010 - 14:15
Iga zaczęła oglądać teletubisie kilka dni temu. Poza tym czasami z Oliwią ogląda minimini, jakoś do tej pory interesowały ją tylko piosenki.
lunka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 616
Dołączył: czw, 23 wrz 04 - 12:53
Skąd: Zagłębie
Nr użytkownika: 2,121




post wto, 16 mar 2010 - 14:15
Post #59

Iga zaczęła oglądać teletubisie kilka dni temu. Poza tym czasami z Oliwią ogląda minimini, jakoś do tej pory interesowały ją tylko piosenki.

--------------------
gosiagosia
wto, 16 mar 2010 - 14:19
a ja nie moge obejrzec filmu icon_sad.gif pewnie moj komp cudowny, jak zresertuje to pojdzie, ale to potem icon_biggrin.gif

a Szymek nie lubi chyba bajek, bo jakos nudzi sie po kilku sekundach. wszystko co muzyczne to tak, ale jak nic nic nie gra, to jeczy.
wlasnie wyciagnal wtyczke z gniazda i wcina 37.gif
gosiagosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,244
Dołączył: nie, 18 sty 09 - 21:40
Nr użytkownika: 24,823




post wto, 16 mar 2010 - 14:19
Post #60

a ja nie moge obejrzec filmu icon_sad.gif pewnie moj komp cudowny, jak zresertuje to pojdzie, ale to potem icon_biggrin.gif

a Szymek nie lubi chyba bajek, bo jakos nudzi sie po kilku sekundach. wszystko co muzyczne to tak, ale jak nic nic nie gra, to jeczy.
wlasnie wyciagnal wtyczke z gniazda i wcina 37.gif

--------------------
Sz. marzec 2009
F. luty 2011
B.A. Aniołek 6tc [*]



...nie ma stópki zbyt małej, by nie mogła zostawić śladu...
> @--'--,----LUTY 2009----,--'--@ po raz czwarty!, pora na kolejny wÄ…tek
Start new topic
Reply to this topic
101 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 26 kwi 2024 - 06:40
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama