Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
7 Stron V   1 2 3 następna ostatnia   

Moja bardzo radosna twórczość :)

, drewniana i filcowa
> , drewniana i filcowa
Martucha_
czw, 31 maj 2012 - 22:55
Ja tez sobie tworze. Uwielbiam drewno, a moj malzonek uwielbia wycinac, sklejac, skrecac itd. A ja jestem z niego dumna, bo potrafi z niczego stworzyc fajne rzeczy. Ze starych desek, z zupelnych resztek. Zatem on wytwarza surowizne, a ja mam radoche i wykanczam icon_wink.gif

Skrzynka na kwiaty z baaardzo starych desek (pochodzacych z zabytkowego budynku, ktory splonal niestety):



Druga skrzynka:



Sześciopak (pusty aktualnie, ale przeznaczenie tej skrzyneczki to oczywiście piwo icon_smile.gif). Chcialam miec w koncu kulturalny nosnik trunkow na imprezy icon_wink.gif Ten znaczek tymczasowy jest:



A to zupelna niespodzianka dla mnie, dwie skrzynki na kwiaty wraz z zawartoscia, zrobione w tajemnicy:






Pudelko po czekoladkach, zyskalo nowa funkcje, w srodku suche pastele, idealne do tablicy:



Tablice, tabliczki sa w moim domu na kazdym kroku, dzieki nim moj syn, ktory jeszcze niedawno nie bral kredek do reki, zasiada przy stole i rysuje. To dla niego serio nie lada wyczyn.










c.d.n icon_wink.gif





Martucha_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,051
Dołączył: śro, 09 lis 05 - 15:32
Nr użytkownika: 4,012

GG:


post czw, 31 maj 2012 - 22:55
Post #1

Ja tez sobie tworze. Uwielbiam drewno, a moj malzonek uwielbia wycinac, sklejac, skrecac itd. A ja jestem z niego dumna, bo potrafi z niczego stworzyc fajne rzeczy. Ze starych desek, z zupelnych resztek. Zatem on wytwarza surowizne, a ja mam radoche i wykanczam icon_wink.gif

Skrzynka na kwiaty z baaardzo starych desek (pochodzacych z zabytkowego budynku, ktory splonal niestety):



Druga skrzynka:



Sześciopak (pusty aktualnie, ale przeznaczenie tej skrzyneczki to oczywiście piwo icon_smile.gif). Chcialam miec w koncu kulturalny nosnik trunkow na imprezy icon_wink.gif Ten znaczek tymczasowy jest:



A to zupelna niespodzianka dla mnie, dwie skrzynki na kwiaty wraz z zawartoscia, zrobione w tajemnicy:






Pudelko po czekoladkach, zyskalo nowa funkcje, w srodku suche pastele, idealne do tablicy:



Tablice, tabliczki sa w moim domu na kazdym kroku, dzieki nim moj syn, ktory jeszcze niedawno nie bral kredek do reki, zasiada przy stole i rysuje. To dla niego serio nie lada wyczyn.










c.d.n icon_wink.gif





~anula~
czw, 31 maj 2012 - 22:58
Ależ to ładne wszystko... szczególnie ta pierwsza skrzynka mnie zauroczyła.
~anula~


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,091
Dołączył: nie, 26 lut 06 - 15:01
Skąd: lubelskie
Nr użytkownika: 5,060

GG:


post czw, 31 maj 2012 - 22:58
Post #2

Ależ to ładne wszystko... szczególnie ta pierwsza skrzynka mnie zauroczyła.

--------------------
Madulka


Martucha_
czw, 31 maj 2012 - 23:20
Dzieki icon_smile.gif

to wrzucam jeszcze kilka. Segregatory:



serducho, ktore dzis upuscilam i polamalam icon_sad.gif:



To decoupage (jeden z niewielu, bo kompletnie decoupage mi nie lezy i nie wychodzi - to byl obrazek, a bedzie wieszak):



Filcowy kocur i psiak:





I korale:



Martucha_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,051
Dołączył: śro, 09 lis 05 - 15:32
Nr użytkownika: 4,012

GG:


post czw, 31 maj 2012 - 23:20
Post #3

Dzieki icon_smile.gif

to wrzucam jeszcze kilka. Segregatory:



serducho, ktore dzis upuscilam i polamalam icon_sad.gif:



To decoupage (jeden z niewielu, bo kompletnie decoupage mi nie lezy i nie wychodzi - to byl obrazek, a bedzie wieszak):



Filcowy kocur i psiak:





I korale:



Wiewi
czw, 31 maj 2012 - 23:26
o jaaaa, to są stanowczo moje klimaty! Piękne wszystko bez wyjątku!
Ale, ale, ten znaczek na sześciopaku wygląda bardzo urokliwie i vitage. Ja (sądząc po zdjęciu przynajmniej icon_wink.gif ) głosuję aby go zostawić icon_wink.gif
Wiewi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,560
Dołączył: śro, 14 lut 07 - 10:29
Skąd: tu
Nr użytkownika: 11,040




post czw, 31 maj 2012 - 23:26
Post #4

o jaaaa, to są stanowczo moje klimaty! Piękne wszystko bez wyjątku!
Ale, ale, ten znaczek na sześciopaku wygląda bardzo urokliwie i vitage. Ja (sądząc po zdjęciu przynajmniej icon_wink.gif ) głosuję aby go zostawić icon_wink.gif

--------------------
Moja Dziupla

If You wanna make the world a better place, take a look at Yourself, and then make a Change - MJ
Martucha_
czw, 31 maj 2012 - 23:44
wiewi, ten znaczek tak wlasnie wyglada, jak na zdjeciu, a ja bym wolala, zeby to byla pieczec. Nie jest zle, ale wyobrazalam sobie to inaczej.
Martucha_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,051
Dołączył: śro, 09 lis 05 - 15:32
Nr użytkownika: 4,012

GG:


post czw, 31 maj 2012 - 23:44
Post #5

wiewi, ten znaczek tak wlasnie wyglada, jak na zdjeciu, a ja bym wolala, zeby to byla pieczec. Nie jest zle, ale wyobrazalam sobie to inaczej.
bb
pią, 01 cze 2012 - 07:18
Ale piekne, takie szlachetne, najfajniejsze te biale skrzynie na kwiaty.
bb


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,371
Dołączył: śro, 07 sty 04 - 12:54
Skąd: greckie gory
Nr użytkownika: 1,313

GG:


post pią, 01 cze 2012 - 07:18
Post #6

Ale piekne, takie szlachetne, najfajniejsze te biale skrzynie na kwiaty.

--------------------
Sofia (2002) & Christina (2005) - moje greckie Slowianki
mamami
pią, 01 cze 2012 - 09:22
Świetne, szczególnie przypadły mi do gustu te pierwsze skrzynki na kwiaty i sześciopak icon_smile.gif
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post pią, 01 cze 2012 - 09:22
Post #7

Świetne, szczególnie przypadły mi do gustu te pierwsze skrzynki na kwiaty i sześciopak icon_smile.gif
gosiagosia
pią, 01 cze 2012 - 09:34
bardzo ladne to wszytko icon_smile.gif lubie taka stylizacje


mozesz mi napisac jakim aparatem robisz zdjecia ?
gosiagosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,244
Dołączył: nie, 18 sty 09 - 21:40
Nr użytkownika: 24,823




post pią, 01 cze 2012 - 09:34
Post #8

bardzo ladne to wszytko icon_smile.gif lubie taka stylizacje


mozesz mi napisac jakim aparatem robisz zdjecia ?

--------------------
Sz. marzec 2009
F. luty 2011
B.A. Aniołek 6tc [*]



...nie ma stópki zbyt małej, by nie mogła zostawić śladu...
Martucha_
pią, 01 cze 2012 - 13:10
Dzieki dziewczyny. No i wychodzi na to, ze najfajniejsze jest to, co swtorzyl malzonek moj icon_wink.gif Ale fakt, wszystkie skrzynki to jego pomysl i wykonanie, ja je tylko zabarwiam.

Gosiu, zdjecia robie beznadziejnym (wg mnie) aparatem Panasonic DMC-FZ50.
Martucha_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,051
Dołączył: śro, 09 lis 05 - 15:32
Nr użytkownika: 4,012

GG:


post pią, 01 cze 2012 - 13:10
Post #9

Dzieki dziewczyny. No i wychodzi na to, ze najfajniejsze jest to, co swtorzyl malzonek moj icon_wink.gif Ale fakt, wszystkie skrzynki to jego pomysl i wykonanie, ja je tylko zabarwiam.

Gosiu, zdjecia robie beznadziejnym (wg mnie) aparatem Panasonic DMC-FZ50.
Abotak
pią, 01 cze 2012 - 16:23
Slicznosci! Shabby chic + farba tablicowa- tez zdecydowanie moje klimaty.

Sie wlasnie przymierzam do odnowienia paru staroci do synowskiej sypialni i dzieki Annie Sloan za jej swiezy wynalazek ktory mi oszczedzi
pracochlonnego zdzierania lakieru.

Uklony dla Twojego meza od mojego, choc moj dopiero sie uczy icon_smile.gif
Abotak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,963
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 11:18
Nr użytkownika: 162




post pią, 01 cze 2012 - 16:23
Post #10

Slicznosci! Shabby chic + farba tablicowa- tez zdecydowanie moje klimaty.

Sie wlasnie przymierzam do odnowienia paru staroci do synowskiej sypialni i dzieki Annie Sloan za jej swiezy wynalazek ktory mi oszczedzi
pracochlonnego zdzierania lakieru.

Uklony dla Twojego meza od mojego, choc moj dopiero sie uczy icon_smile.gif
mamami
pią, 01 cze 2012 - 19:00
CYTAT(Bogusia123456 @ Fri, 01 Jun 2012 - 17:23) *
dzieki Annie Sloan za jej swiezy wynalazek ktory mi oszczedzi
pracochlonnego zdzierania lakieru.



Poproszę o zdradzenie nazwy, bo za jakiś miesiąc czeka mnie malowanie meblu u dzieciaków icon_smile.gif
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post pią, 01 cze 2012 - 19:00
Post #11

CYTAT(Bogusia123456 @ Fri, 01 Jun 2012 - 17:23) *
dzieki Annie Sloan za jej swiezy wynalazek ktory mi oszczedzi
pracochlonnego zdzierania lakieru.



Poproszę o zdradzenie nazwy, bo za jakiś miesiąc czeka mnie malowanie meblu u dzieciaków icon_smile.gif
Martucha_
pią, 01 cze 2012 - 19:43
CYTAT(Bogusia123456 @ Fri, 01 Jun 2012 - 17:23) *
Slicznosci! Shabby chic + farba tablicowa- tez zdecydowanie moje klimaty.

Sie wlasnie przymierzam do odnowienia paru staroci do synowskiej sypialni i dzieki Annie Sloan za jej swiezy wynalazek ktory mi oszczedzi
pracochlonnego zdzierania lakieru.

Uklony dla Twojego meza od mojego, choc moj dopiero sie uczy icon_smile.gif


Alez moj tez sie uczy! Na dodatek sprzet amatorski dosc, czasu brak ale i tak ma radoche icon_wink.gif Bogusiu, przy Twoich zdolnosciach... juz teraz czekam na zdjecia odnowionej synowskiej sypialni icon_smile.gif

Dziewczyny, a moze macie jakis sposob na transfer wydruków na malowane drewno? Na tej pierwszej bialej skrzynce udalo mi sie napis "odbic" na zwyklej farbie akrylowej, ale to w sumie jedyny raz mi wyszlo, na dodatek blado. Jest jakis domowy sposob? Ty Bogusiu pewnie masz icon_wink.gif

Martucha_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,051
Dołączył: śro, 09 lis 05 - 15:32
Nr użytkownika: 4,012

GG:


post pią, 01 cze 2012 - 19:43
Post #12

CYTAT(Bogusia123456 @ Fri, 01 Jun 2012 - 17:23) *
Slicznosci! Shabby chic + farba tablicowa- tez zdecydowanie moje klimaty.

Sie wlasnie przymierzam do odnowienia paru staroci do synowskiej sypialni i dzieki Annie Sloan za jej swiezy wynalazek ktory mi oszczedzi
pracochlonnego zdzierania lakieru.

Uklony dla Twojego meza od mojego, choc moj dopiero sie uczy icon_smile.gif


Alez moj tez sie uczy! Na dodatek sprzet amatorski dosc, czasu brak ale i tak ma radoche icon_wink.gif Bogusiu, przy Twoich zdolnosciach... juz teraz czekam na zdjecia odnowionej synowskiej sypialni icon_smile.gif

Dziewczyny, a moze macie jakis sposob na transfer wydruków na malowane drewno? Na tej pierwszej bialej skrzynce udalo mi sie napis "odbic" na zwyklej farbie akrylowej, ale to w sumie jedyny raz mi wyszlo, na dodatek blado. Jest jakis domowy sposob? Ty Bogusiu pewnie masz icon_wink.gif

mamami
pią, 01 cze 2012 - 19:52
TUTAJ masz opisane różne techniki transferu, na pewno coś sobie do drewna przystosujesz icon_smile.gif
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post pią, 01 cze 2012 - 19:52
Post #13

TUTAJ masz opisane różne techniki transferu, na pewno coś sobie do drewna przystosujesz icon_smile.gif
Martucha_
pią, 01 cze 2012 - 20:13
CYTAT(mamami @ Fri, 01 Jun 2012 - 20:52) *
TUTAJ masz opisane różne techniki transferu, na pewno coś sobie do drewna przystosujesz icon_smile.gif


O, wielkie dzieki!
Martucha_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,051
Dołączył: śro, 09 lis 05 - 15:32
Nr użytkownika: 4,012

GG:


post pią, 01 cze 2012 - 20:13
Post #14

CYTAT(mamami @ Fri, 01 Jun 2012 - 20:52) *
TUTAJ masz opisane różne techniki transferu, na pewno coś sobie do drewna przystosujesz icon_smile.gif


O, wielkie dzieki!
malgosia1968
pon, 04 cze 2012 - 22:26
dopiero teraz tu trafiłam
Marta jestem pod ogromnym wrażeniem Twojego talentu, czapki z głów 2pliz.gif i wielkie ukłony 2pliz.gif
a wieszak z misiem jest prześliczny
jak zaczniesz coś tworzyć na sprzedaż daj znać
a kawa znowu zamrożona 08.gif
malgosia1968


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,471
Dołączył: pią, 04 wrz 09 - 21:23
Skąd: P.T.
Nr użytkownika: 28,966

GG:


post pon, 04 cze 2012 - 22:26
Post #15

dopiero teraz tu trafiłam
Marta jestem pod ogromnym wrażeniem Twojego talentu, czapki z głów 2pliz.gif i wielkie ukłony 2pliz.gif
a wieszak z misiem jest prześliczny
jak zaczniesz coś tworzyć na sprzedaż daj znać
a kawa znowu zamrożona 08.gif

--------------------
Marek urodzony 02.06.1990 3300g 53cm
Mateusz urodzony 23.05.1991 4150g 59cm
Iza urodzona 04.04.1992 3100g 51cm

Mikołaj urodzony 27.11.2009 2740g 50cm

Franek mój pierwszy wnuczek urodzony 29.09.2011 4100g 58cm
Julek mój drugi wnuczek urodzony 05.08.2015 3900 g 55 cm

"Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą.. "
tato tak bardzo tęsknię za Tobą [*] 23.09. minie 11 lat :(

"Zobaczyć świat w ziarenku piasku, Niebiosa w jednym kwiecie z lasu. W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar, W godzinie - nieskończoność czasu." - William Blake
Abotak
wto, 05 cze 2012 - 00:35
Marto, to tym bardziej jestem pelna uznania ( I moj maz rowniez icon_smile.gif )
My narazie na etapie karmnikow, skrzyn ogrodowych, korytek roznych i ogrodzen dla inwentarza icon_wink.gif
No i jakies polki, drobniejsze rzeczy , ale nie tak dopracowane jak Wasze

Transferem sie interesowalam bardziej pod katem tkanin, chociaz drewna tez i mam nawet cos odhaczone w tym temacie na Pinterest, ale do realizacji jeszcze nie doszlo icon_redface.gif

Widze, ze mamami podsunela zrodlo, to moze predzen niz pozniej sie skusze. Twoj transfer bardzo mi sie podoba, tym bardziej ze niewyrazny ( bo w zw z tym bardziej realistyczny icon_smile.gif )
Abotak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,963
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 11:18
Nr użytkownika: 162




post wto, 05 cze 2012 - 00:35
Post #16

Marto, to tym bardziej jestem pelna uznania ( I moj maz rowniez icon_smile.gif )
My narazie na etapie karmnikow, skrzyn ogrodowych, korytek roznych i ogrodzen dla inwentarza icon_wink.gif
No i jakies polki, drobniejsze rzeczy , ale nie tak dopracowane jak Wasze

Transferem sie interesowalam bardziej pod katem tkanin, chociaz drewna tez i mam nawet cos odhaczone w tym temacie na Pinterest, ale do realizacji jeszcze nie doszlo icon_redface.gif

Widze, ze mamami podsunela zrodlo, to moze predzen niz pozniej sie skusze. Twoj transfer bardzo mi sie podoba, tym bardziej ze niewyrazny ( bo w zw z tym bardziej realistyczny icon_smile.gif )
mamami
wto, 05 cze 2012 - 08:52
Bogusiu transferować na płótno możesz na jakimś przeźroczystym kleju albo medium żelowym, ale to do wykorzystania mocno dekoracyjnie, bo użytkowo będzie za sztywne raczej.
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post wto, 05 cze 2012 - 08:52
Post #17

Bogusiu transferować na płótno możesz na jakimś przeźroczystym kleju albo medium żelowym, ale to do wykorzystania mocno dekoracyjnie, bo użytkowo będzie za sztywne raczej.
Martucha_
wto, 05 cze 2012 - 11:06
Malgosiu, dam znac icon_wink.gif A kawe mrozona uwielbiam! Takze ubij jeszcze smietane i przybede. Misiaczek szuka nowego wlasciciela, takze jakby co icon_wink.gif

A ten transfer to sokiem z cytryny zrobiony, bo z atramentowki inaczej nie wychodzilo. Mi rowniez bardzo odpowiada to, ze jest niewyrazny, bo o to wlasnie chodzilo (choc moja corka stwierdzila "bylby ladny, gdyby nie byl taki blady", ale ona mala jeszcze, wyrobi sie icon_wink.gif)

Popsul mi sie aparat. A wrzucilabym tu lozko, ktore moj maz dawno temu skonstruowal dla corki, niestety ona jest na etapie "prosze, kupcie mi takie zwykle, ze sklepu". Niewdziecznica jedna icon_smile.gif Moze gdzies mam choc kawalek na jakims zdjeciu.
Martucha_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,051
Dołączył: śro, 09 lis 05 - 15:32
Nr użytkownika: 4,012

GG:


post wto, 05 cze 2012 - 11:06
Post #18

Malgosiu, dam znac icon_wink.gif A kawe mrozona uwielbiam! Takze ubij jeszcze smietane i przybede. Misiaczek szuka nowego wlasciciela, takze jakby co icon_wink.gif

A ten transfer to sokiem z cytryny zrobiony, bo z atramentowki inaczej nie wychodzilo. Mi rowniez bardzo odpowiada to, ze jest niewyrazny, bo o to wlasnie chodzilo (choc moja corka stwierdzila "bylby ladny, gdyby nie byl taki blady", ale ona mala jeszcze, wyrobi sie icon_wink.gif)

Popsul mi sie aparat. A wrzucilabym tu lozko, ktore moj maz dawno temu skonstruowal dla corki, niestety ona jest na etapie "prosze, kupcie mi takie zwykle, ze sklepu". Niewdziecznica jedna icon_smile.gif Moze gdzies mam choc kawalek na jakims zdjeciu.
Martucha_
wto, 05 cze 2012 - 11:17
Kawalek lozka



Moj ulubiony element w pokoju mlodej, psiakowa tablica, dosc duza, wiec wedruje z miejsca na miejsce i stanowi fajna dekoracje (aktualnie na biurku)



Kon, ktory niedawno stracil bagaznik i wyglada jak jamnik, ale wciaz czasami w uzyciu, jako pojazd

Martucha_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,051
Dołączył: śro, 09 lis 05 - 15:32
Nr użytkownika: 4,012

GG:


post wto, 05 cze 2012 - 11:17
Post #19

Kawalek lozka



Moj ulubiony element w pokoju mlodej, psiakowa tablica, dosc duza, wiec wedruje z miejsca na miejsce i stanowi fajna dekoracje (aktualnie na biurku)



Kon, ktory niedawno stracil bagaznik i wyglada jak jamnik, ale wciaz czasami w uzyciu, jako pojazd

Kaszanka
wto, 05 cze 2012 - 11:23
Ogólnie to szczękę zbieram z podłogi. Podoba mi się dosłownie wszystko. Wszystko jest piękne i wszystko chciałabym mieć 06.gif
Łóżko cuuuuudne po prostu. A skąd narzuta?
Kaszanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,745
Dołączył: wto, 24 cze 03 - 11:58
Nr użytkownika: 858




post wto, 05 cze 2012 - 11:23
Post #20

Ogólnie to szczękę zbieram z podłogi. Podoba mi się dosłownie wszystko. Wszystko jest piękne i wszystko chciałabym mieć 06.gif
Łóżko cuuuuudne po prostu. A skąd narzuta?
> Moja bardzo radosna twórczość :), drewniana i filcowa
Start new topic
Reply to this topic
7 Stron V   1 2 3 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 29 kwi 2024 - 02:34
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama