Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

szpital w Åšremie

> 
kaja2015
pon, 11 sty 2010 - 13:35
Witam. Dodałam ten watek poniewaz nigdzie nie moge znależć nic na ten temat. CChodzi mi głównie o to co trzeba zabrać do porodu do szpitala w Śremie dla maluszka i dla siebie. Ja ka jest tam atmosfera i wogóle. Jeśli któraś z dziewczyn rodziła tam oststnio proszę o opinie.

Ten post edytował kaja2015 pon, 11 sty 2010 - 16:30
kaja2015


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: pon, 11 sty 10 - 13:29
Nr użytkownika: 31,022




post pon, 11 sty 2010 - 13:35
Post #1

Witam. Dodałam ten watek poniewaz nigdzie nie moge znależć nic na ten temat. CChodzi mi głównie o to co trzeba zabrać do porodu do szpitala w Śremie dla maluszka i dla siebie. Ja ka jest tam atmosfera i wogóle. Jeśli któraś z dziewczyn rodziła tam oststnio proszę o opinie.
natulka1984
śro, 02 cze 2010 - 13:27
Witam serdecznie

Moja szwagierka rodziła w tym szpitalu w zeszłym roku w lipcu.Nic do dziecka nie musiała brać.Dla własnej wygody wzięła dla siebie piżamkę a resztę(chodzi głównie o wkładki) wszystko jest dawane.Położne bardzo miłe i sympatyczne .

Wiadomo(ręcznik,szlafrok trzeba miec swój )

Pozdrawiam
natulka1984


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 740
Dołączył: czw, 11 cze 09 - 18:18
SkÄ…d: wielkopolska
Nr użytkownika: 27,731




post śro, 02 cze 2010 - 13:27
Post #2

Witam serdecznie

Moja szwagierka rodziła w tym szpitalu w zeszłym roku w lipcu.Nic do dziecka nie musiała brać.Dla własnej wygody wzięła dla siebie piżamkę a resztę(chodzi głównie o wkładki) wszystko jest dawane.Położne bardzo miłe i sympatyczne .

Wiadomo(ręcznik,szlafrok trzeba miec swój )

Pozdrawiam

--------------------





> szpital w Åšremie
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 29 kwi 2024 - 18:04
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama