Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna  

reklamówki - torby

> 
agabr
nie, 30 wrz 2007 - 22:32
Marg ale rozumiem , ze te kosze ikeowskie maja jedna przegrode , czyli powinnam miec dwa takie kosze , czy ja dobrze kombinuje?b
agabr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 11,480
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:03
Skąd: z żoliborza
Nr użytkownika: 280

GG:


post nie, 30 wrz 2007 - 22:32
Post #21

Marg ale rozumiem , ze te kosze ikeowskie maja jedna przegrode , czyli powinnam miec dwa takie kosze , czy ja dobrze kombinuje?b

--------------------
Mama Andrzeja 2002 i Zośki 2009

"Panuje na ogół opinia, że geniusze są niesympatyczni, lecz jeśli o mnie
chodzi, to jakoś nigdy tego nie zauważyłem."
TatuÅ› Muminka
marghe.
nie, 30 wrz 2007 - 22:43
Agnieszko, przyznam, że nie rozgryzłam
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post nie, 30 wrz 2007 - 22:43
Post #22

Agnieszko, przyznam, że nie rozgryzłam
Mariola***
nie, 30 wrz 2007 - 22:44
No, dobra, to będę pierwsza....Aż wstyd przyznać, ale nie segreguję śmieci, nie oszczędzam wody, wychodząc po chleb, nie zabieram siatki i co rano mam nowy woreczek. Lubię robić zakupy w Auchan bo pakują je (w reklamówki oczywiscie).
Ale przyznam, że byłabym bardzo zadowolona, gdyby wprowadzili taką ogólnopolską ustawę, musiaąłby mnie zmobilizowac o tym, zeby pomysleć wco zapakuję zakupy itd, itd.
Ale u nas w mieście nawet koszy na śmieci na ulicy nie ma zbyt wielu, a co dopiero mówic o tych do segregowania. W kuchni ledwo mieszcą mi się garnki, a gdzie pojemniki do posortowanych śmieci. Niestety polska rzeczywistoś jest nieco inna....smutniejsza....
Mariola***


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,966
Dołączył: pon, 19 sty 04 - 20:15
SkÄ…d: dg
Nr użytkownika: 1,351

GG:


post nie, 30 wrz 2007 - 22:44
Post #23

No, dobra, to będę pierwsza....Aż wstyd przyznać, ale nie segreguję śmieci, nie oszczędzam wody, wychodząc po chleb, nie zabieram siatki i co rano mam nowy woreczek. Lubię robić zakupy w Auchan bo pakują je (w reklamówki oczywiscie).
Ale przyznam, że byłabym bardzo zadowolona, gdyby wprowadzili taką ogólnopolską ustawę, musiaąłby mnie zmobilizowac o tym, zeby pomysleć wco zapakuję zakupy itd, itd.
Ale u nas w mieście nawet koszy na śmieci na ulicy nie ma zbyt wielu, a co dopiero mówic o tych do segregowania. W kuchni ledwo mieszcą mi się garnki, a gdzie pojemniki do posortowanych śmieci. Niestety polska rzeczywistoś jest nieco inna....smutniejsza....


--------------------
Miłosz -ur 26.07.2004
Martyna -ur 02.06.2007
agabr
nie, 30 wrz 2007 - 22:53
No bo ustalmy pewne fakty szklo-plastik-papier-inne tak? to 4 musze miec.I dlaczego zniknely kolorowe pojemniki na smieci , cos mi sie gdzies obilo , ze w calej Wawie.b
agabr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 11,480
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:03
Skąd: z żoliborza
Nr użytkownika: 280

GG:


post nie, 30 wrz 2007 - 22:53
Post #24

No bo ustalmy pewne fakty szklo-plastik-papier-inne tak? to 4 musze miec.I dlaczego zniknely kolorowe pojemniki na smieci , cos mi sie gdzies obilo , ze w calej Wawie.b

--------------------
Mama Andrzeja 2002 i Zośki 2009

"Panuje na ogół opinia, że geniusze są niesympatyczni, lecz jeśli o mnie
chodzi, to jakoś nigdy tego nie zauważyłem."
TatuÅ› Muminka
marghe.
nie, 30 wrz 2007 - 23:02
CYTAT(agnieszkabryndza @ pon, 01 paź 2007 - 00:53) *
No bo ustalmy pewne fakty szklo-plastik-papier-inne tak? to 4 musze miec.I dlaczego zniknely kolorowe pojemniki na smieci , cos mi sie gdzies obilo , ze w calej Wawie.b


u mnie jeszcze stojÄ…
posegregowane smieci można też zawieźć do Ikei, średnio to wygodne..
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post nie, 30 wrz 2007 - 23:02
Post #25

CYTAT(agnieszkabryndza @ pon, 01 paź 2007 - 00:53) *
No bo ustalmy pewne fakty szklo-plastik-papier-inne tak? to 4 musze miec.I dlaczego zniknely kolorowe pojemniki na smieci , cos mi sie gdzies obilo , ze w calej Wawie.b


u mnie jeszcze stojÄ…
posegregowane smieci można też zawieźć do Ikei, średnio to wygodne..
Graz
nie, 30 wrz 2007 - 23:20
W naszym smietniku sa pojemniki do segregacji, więc staramy sie je odpowiednio zapełniać. Siatkę staram sie nosić, ale często zapominam, na szczęście mam wielką torbę podręczną icon_wink.gif
Myslę, że nie tylko klient powinien na to zwracac uwagę, równiez ekspedient - po co mi na ten przykład reklamówka na witaminę C?
Graz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,872
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 15:29
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 146




post nie, 30 wrz 2007 - 23:20
Post #26

W naszym smietniku sa pojemniki do segregacji, więc staramy sie je odpowiednio zapełniać. Siatkę staram sie nosić, ale często zapominam, na szczęście mam wielką torbę podręczną icon_wink.gif
Myslę, że nie tylko klient powinien na to zwracac uwagę, równiez ekspedient - po co mi na ten przykład reklamówka na witaminę C?

--------------------

Szymek 2001
WojtuÅ› 2004
Mikołaj 2010

malinowa i Malin...
nie, 30 wrz 2007 - 23:44
CYTAT(agnieszkabryndza @ pon, 01 paź 2007 - 00:53) *
No bo ustalmy pewne fakty szklo-plastik-papier-inne tak? to 4 musze miec.I dlaczego zniknely kolorowe pojemniki na smieci , cos mi sie gdzies obilo , ze w calej Wawie.b

Tutaj https://fabrykaform.pl/Brabantia_kosz_do_se...023l-p4003.html masz elegancji kosz do segregacji śmieci w domu. Cena lekko powala, ale wygląda świetnie.
malinowa i Malin...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,141
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 13:35
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 209




post nie, 30 wrz 2007 - 23:44
Post #27

CYTAT(agnieszkabryndza @ pon, 01 paź 2007 - 00:53) *
No bo ustalmy pewne fakty szklo-plastik-papier-inne tak? to 4 musze miec.I dlaczego zniknely kolorowe pojemniki na smieci , cos mi sie gdzies obilo , ze w calej Wawie.b

Tutaj https://fabrykaform.pl/Brabantia_kosz_do_se...023l-p4003.html masz elegancji kosz do segregacji śmieci w domu. Cena lekko powala, ale wygląda świetnie.

--------------------
Tusiol
pon, 01 paź 2007 - 00:01
Aż mi wstyd, ale nie segregujemy. A możliwości są. Śmietniki niedaleko (chociaż mam wrażenie, że nie za często opróznianie, bo regularnie coś się z nich wysypuje, szczególnie część na plastik). A i w mieszkaniu miejsce na segregacię znajdzie się.
Jeszcze zanim przeczytałam wątek temat w domu już wypłynął. Więc chyba teraz weźmiemy się za siebie i za nasze śmieci.
Tusiol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12,966
Dołączył: nie, 25 lip 04 - 21:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,956




post pon, 01 paź 2007 - 00:01
Post #28

Aż mi wstyd, ale nie segregujemy. A możliwości są. Śmietniki niedaleko (chociaż mam wrażenie, że nie za często opróznianie, bo regularnie coś się z nich wysypuje, szczególnie część na plastik). A i w mieszkaniu miejsce na segregacię znajdzie się.
Jeszcze zanim przeczytałam wątek temat w domu już wypłynął. Więc chyba teraz weźmiemy się za siebie i za nasze śmieci.

--------------------
Tusiol
Bartosz (2004) i Jan (2007)
monte
pon, 01 paź 2007 - 00:06
My specjalnego kosza nie mamy - papiery i gazety zbieramy w kartonie, butelki i szkło w skrzynce (takiej plastikowej, składanej), folie i plastiki w wielkiej siacie (też foliowej ale wielorazowej) i z tym wszystkim, mniej więcej dwa razy w tygodniu, Jarek jeździ z naszej wioski na Wolę bo tam są pojemniki do segregacji. Na pewno nie jest to najłatwiejsze rozwiązanie, ale jakoś inaczej nie umiemy. Za to śmieci potem nie mamy prawie wcale bo odpady organiczne lądują w młynku. Więc dla tych co nie lubią biegać z workami na śmieci to wymarzone rozwiązanie. icon_biggrin.gif

A bardziej na temat - reklamówek staramy się nie brać. Kiedy jedziemy na zakupy specjalnie wozimy swoją torbę (mamy ikeowską i carrefourową, ta druga moim zdaniem lepsza), gorzej kiedy zakupy wypadną nam nieplanowane. Dlatego byłabym bardzo zadowolona z możliwości kupienia papierowych toreb w takich sytuacjach.
monte


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,789
Dołączył: wto, 13 cze 06 - 19:09
Nr użytkownika: 6,254




post pon, 01 paź 2007 - 00:06
Post #29

My specjalnego kosza nie mamy - papiery i gazety zbieramy w kartonie, butelki i szkło w skrzynce (takiej plastikowej, składanej), folie i plastiki w wielkiej siacie (też foliowej ale wielorazowej) i z tym wszystkim, mniej więcej dwa razy w tygodniu, Jarek jeździ z naszej wioski na Wolę bo tam są pojemniki do segregacji. Na pewno nie jest to najłatwiejsze rozwiązanie, ale jakoś inaczej nie umiemy. Za to śmieci potem nie mamy prawie wcale bo odpady organiczne lądują w młynku. Więc dla tych co nie lubią biegać z workami na śmieci to wymarzone rozwiązanie. icon_biggrin.gif

A bardziej na temat - reklamówek staramy się nie brać. Kiedy jedziemy na zakupy specjalnie wozimy swoją torbę (mamy ikeowską i carrefourową, ta druga moim zdaniem lepsza), gorzej kiedy zakupy wypadną nam nieplanowane. Dlatego byłabym bardzo zadowolona z możliwości kupienia papierowych toreb w takich sytuacjach.

--------------------
Meggi
pon, 01 paź 2007 - 00:08
Mnie zdecydowanie brakuje jesczze jednego kosz ado segregacji, obok, szła, makularury i puszek, a mianowicie kosza na stare ubrania 21.gif
Własnie jestem po małych porządkach w szafie i mam jedne wielki wór starych chichów zdecydowanie nie nadających się do oddania komuś i co mam z tym zrobic??

Mieszkam w miejscu gdzie właściel wymaga ode mnie segregacji, wiec segreguję , choc przyznam sie, że czasami mam z tym problem, bo co np mam zrobić z opakowaniem styropianowym po jajkach ?? Wiem, wiem nie kupować,ale w najbliższym skelpie maja tylko w tym pakowane.

Pomysł z torbami papierowymi nawet mi sie podoba, ale czy to wytrzyma ciężar moich zakupów ??
Meggi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,536
Dołączył: pią, 03 wrz 04 - 22:59
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 2,063

GG:


post pon, 01 paź 2007 - 00:08
Post #30

Mnie zdecydowanie brakuje jesczze jednego kosz ado segregacji, obok, szła, makularury i puszek, a mianowicie kosza na stare ubrania 21.gif
Własnie jestem po małych porządkach w szafie i mam jedne wielki wór starych chichów zdecydowanie nie nadających się do oddania komuś i co mam z tym zrobic??

Mieszkam w miejscu gdzie właściel wymaga ode mnie segregacji, wiec segreguję , choc przyznam sie, że czasami mam z tym problem, bo co np mam zrobić z opakowaniem styropianowym po jajkach ?? Wiem, wiem nie kupować,ale w najbliższym skelpie maja tylko w tym pakowane.

Pomysł z torbami papierowymi nawet mi sie podoba, ale czy to wytrzyma ciężar moich zakupów ??

--------------------
Kasandra 02.04.1999r. i Aurelka 12.03.2004r. moje Okropki ;)



marghe.
pon, 01 paź 2007 - 00:18
Maggi, sÄ… takie kosze.
Mają logo PCK, aczkolwiek niewiele z PCK maja wspólnego

marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post pon, 01 paź 2007 - 00:18
Post #31

Maggi, sÄ… takie kosze.
Mają logo PCK, aczkolwiek niewiele z PCK maja wspólnego

Meggi
pon, 01 paź 2007 - 00:21
CYTAT(marg. @ pon, 01 paź 2007 - 00:18) *
Maggi, sÄ… takie kosze.
Mają logo PCK, aczkolwiek niewiele z PCK maja wspólnego



Z tego co wiem tam można wrzucać rzeczy, które nadają się jeszcze do uzytku, a ja mam takie nadające sie tylko do wyrzucenia icon_wink.gif
Meggi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,536
Dołączył: pią, 03 wrz 04 - 22:59
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 2,063

GG:


post pon, 01 paź 2007 - 00:21
Post #32

CYTAT(marg. @ pon, 01 paź 2007 - 00:18) *
Maggi, sÄ… takie kosze.
Mają logo PCK, aczkolwiek niewiele z PCK maja wspólnego



Z tego co wiem tam można wrzucać rzeczy, które nadają się jeszcze do uzytku, a ja mam takie nadające sie tylko do wyrzucenia icon_wink.gif

--------------------
Kasandra 02.04.1999r. i Aurelka 12.03.2004r. moje Okropki ;)



Mika
pon, 01 paź 2007 - 09:00
CYTAT(agnieszkabryndza @ nie, 30 wrz 2007 - 22:53) *
No bo ustalmy pewne fakty szklo-plastik-papier-inne tak? to 4 musze miec.I dlaczego zniknely kolorowe pojemniki na smieci , cos mi sie gdzies obilo , ze w calej Wawie.b


w okolicach Redutowej jeszcze sÄ…
mój mąż "dowozi" tam szkło i plastiki,bo naszej firmie odbierajacej posegregowane śmieci trochę się w głowie poprzewracało

co do "koszy" PCK -nigdy nic tam nie wrzucam,bo z PCK nie maja nic wspólnego

Maggi -ja pakowałam ciuchy/buty w worki,przyklejałam kartki co w nich jest i mąż wywoził
stawiał pod śmietnikiem gdzie widzieliśmy bezdobnych -wszystko znikało
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post pon, 01 paź 2007 - 09:00
Post #33

CYTAT(agnieszkabryndza @ nie, 30 wrz 2007 - 22:53) *
No bo ustalmy pewne fakty szklo-plastik-papier-inne tak? to 4 musze miec.I dlaczego zniknely kolorowe pojemniki na smieci , cos mi sie gdzies obilo , ze w calej Wawie.b


w okolicach Redutowej jeszcze sÄ…
mój mąż "dowozi" tam szkło i plastiki,bo naszej firmie odbierajacej posegregowane śmieci trochę się w głowie poprzewracało

co do "koszy" PCK -nigdy nic tam nie wrzucam,bo z PCK nie maja nic wspólnego

Maggi -ja pakowałam ciuchy/buty w worki,przyklejałam kartki co w nich jest i mąż wywoził
stawiał pod śmietnikiem gdzie widzieliśmy bezdobnych -wszystko znikało


--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
użytkownik usunięty

Go??







post pon, 01 paź 2007 - 09:14
Post #34

Nie wiem czy gdzie indziej, ale niby na Żoliborzu weszła już jakiś czas temu ustawa o obowiązku segregacji śmieci. U nas pojawiły się odpwiednie śmietniki w budynku (wcześniej woziliśmy kawałek dalej).

My mamy 3 ikeowskie kosze pod zlewem do jednego wrzucamy papier do jednego szkło, plastik i puszki (potem odpowiednio rozdzielamy), a do ostatniego to czego posegregować się nie da. Najbardziej wkurza mnie, że sąsiedzi i owszem również segregują i wyrzucają np. do pojemnika papier wielki foliowy wór z makulaturą 43.gif
marghe.
pon, 01 paź 2007 - 13:04
CYTAT(Meggi @ pon, 01 paź 2007 - 02:21) *
Z tego co wiem tam można wrzucać rzeczy, które nadają się jeszcze do uzytku, a ja mam takie nadające sie tylko do wyrzucenia icon_wink.gif


Nie byłabym taka pewna icon_smile.gif
o ile sie nie mylę to segregują te rzeczy i spora częśc idzie na szmaty
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post pon, 01 paź 2007 - 13:04
Post #35

CYTAT(Meggi @ pon, 01 paź 2007 - 02:21) *
Z tego co wiem tam można wrzucać rzeczy, które nadają się jeszcze do uzytku, a ja mam takie nadające sie tylko do wyrzucenia icon_wink.gif


Nie byłabym taka pewna icon_smile.gif
o ile sie nie mylę to segregują te rzeczy i spora częśc idzie na szmaty
agabr
pon, 01 paź 2007 - 13:05
CYTAT(malinowa i Malina @ pon, 01 paź 2007 - 01:44) *
Tutaj https://fabrykaform.pl/Brabantia_kosz_do_se...023l-p4003.html masz elegancji kosz do segregacji śmieci w domu. Cena lekko powala, ale wygląda świetnie.
Jak sobie kupie kosz na smieci z osiem stow to prosze zajmij sie moja kondycja psychiczna .b
agabr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 11,480
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:03
Skąd: z żoliborza
Nr użytkownika: 280

GG:


post pon, 01 paź 2007 - 13:05
Post #36

CYTAT(malinowa i Malina @ pon, 01 paź 2007 - 01:44) *
Tutaj https://fabrykaform.pl/Brabantia_kosz_do_se...023l-p4003.html masz elegancji kosz do segregacji śmieci w domu. Cena lekko powala, ale wygląda świetnie.
Jak sobie kupie kosz na smieci z osiem stow to prosze zajmij sie moja kondycja psychiczna .b


--------------------
Mama Andrzeja 2002 i Zośki 2009

"Panuje na ogół opinia, że geniusze są niesympatyczni, lecz jeśli o mnie
chodzi, to jakoś nigdy tego nie zauważyłem."
TatuÅ› Muminka
ulcik
pon, 01 paź 2007 - 13:12
CYTAT(marg. @ pon, 01 paź 2007 - 13:04) *
Nie byłabym taka pewna icon_smile.gif
o ile sie nie mylę to segregują te rzeczy i spora częśc idzie na szmaty


ja bym tam wyrzuciła tylko i wyłącznie szmaty .. inaczej te rzeczy można spotkać w okolicznych szmateksach ..albo sprzedają je do iraku itp .....


a do pck bodajże trafia jakiś mały procent z sum w ten sposób otrzymanych

link z google : https://www.roztocze.net/newsroom.php/17738...%85_z_ulic.html

u

Ten post edytował u. pon, 01 paź 2007 - 13:15
ulcik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,472
Dołączył: czw, 24 kwi 03 - 20:46
SkÄ…d: Krzeszowice
Nr użytkownika: 635

GG:


post pon, 01 paź 2007 - 13:12
Post #37

CYTAT(marg. @ pon, 01 paź 2007 - 13:04) *
Nie byłabym taka pewna icon_smile.gif
o ile sie nie mylę to segregują te rzeczy i spora częśc idzie na szmaty


ja bym tam wyrzuciła tylko i wyłącznie szmaty .. inaczej te rzeczy można spotkać w okolicznych szmateksach ..albo sprzedają je do iraku itp .....


a do pck bodajże trafia jakiś mały procent z sum w ten sposób otrzymanych

link z google : https://www.roztocze.net/newsroom.php/17738...%85_z_ulic.html

u

--------------------
mamajul
pon, 01 paź 2007 - 13:14
CYTAT(agnieszkabryndza @ pon, 01 paź 2007 - 00:53) *
No bo ustalmy pewne fakty szklo-plastik-papier-inne tak? to 4 musze miec.I dlaczego zniknely kolorowe pojemniki na smieci , cos mi sie gdzies obilo , ze w calej Wawie.b

moze dlatego jest ich mniej, ze jest obowiazek pojemnika/ów na odpady do odyzku w altankach smietnikowych czy co tam kto ma...
mamajul


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,341
Dołączył: czw, 15 maj 03 - 18:39
SkÄ…d: z Ochoty
Nr użytkownika: 722

GG:


post pon, 01 paź 2007 - 13:14
Post #38

CYTAT(agnieszkabryndza @ pon, 01 paź 2007 - 00:53) *
No bo ustalmy pewne fakty szklo-plastik-papier-inne tak? to 4 musze miec.I dlaczego zniknely kolorowe pojemniki na smieci , cos mi sie gdzies obilo , ze w calej Wawie.b

moze dlatego jest ich mniej, ze jest obowiazek pojemnika/ów na odpady do odyzku w altankach smietnikowych czy co tam kto ma...

--------------------
Monika mama Julki (2002) i Ignacego (2005)
Trusia
pon, 01 paź 2007 - 13:15
Do tzw. kontenerów PCK (ze znaczkiem PCK, co do innych to nie wiem) wrzucać można i byle szmaty. te które nadają się do noszenia, idą dla ludzi/do szmateksów, a byleco - na czyściwo do maszyn. A kasa na PCK icon_smile.gif Wiem poniekąd z pierwszej ręki, mąż ostatnio kupował czyściwo do firmy i okazało się, ze to odrzutki z kontenerów PCK icon_smile.gif
Trusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 853
Dołączył: śro, 29 gru 04 - 10:05
Skąd: Białystok (kiedyś), Mielec (teraz)
Nr użytkownika: 2,462

GG:


post pon, 01 paź 2007 - 13:15
Post #39

Do tzw. kontenerów PCK (ze znaczkiem PCK, co do innych to nie wiem) wrzucać można i byle szmaty. te które nadają się do noszenia, idą dla ludzi/do szmateksów, a byleco - na czyściwo do maszyn. A kasa na PCK icon_smile.gif Wiem poniekąd z pierwszej ręki, mąż ostatnio kupował czyściwo do firmy i okazało się, ze to odrzutki z kontenerów PCK icon_smile.gif

--------------------
It might look like I'm doing nothing, but at the cellular level I'm really quite busy.
Meggi
pon, 01 paź 2007 - 13:19
CYTAT(marg. @ pon, 01 paź 2007 - 13:04) *
Nie byłabym taka pewna icon_smile.gif
o ile sie nie mylę to segregują te rzeczy i spora częśc idzie na szmaty



marg. ja czytam co jest napisane na tym kontenerze i wyraźnie pisze, zeby wrzucać rzeczy które są całe i nadają sie do uzytku, a moje to raczej juz takie szmaty są icon_wink.gif

Mogę owszem wystawić je w worku koło smietnika,ale po pierwsze mieszkam na Starówce i większośc koszy jest schowana w podwórkach, pod latarnie chyba mie nie wypada tego wystawić. Mogę to wywieźć do taty i tam podrzucic pod jakiś kosz, ale jakoś tak nie potrafię boję sie, że za chwile te rzeczy będą fruwac na pobliskim placu zabaw 21.gif

Dla mnie zdecydowanie powinien być osobny kontener na szmaty i juz icon_wink.gif
Meggi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,536
Dołączył: pią, 03 wrz 04 - 22:59
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 2,063

GG:


post pon, 01 paź 2007 - 13:19
Post #40

CYTAT(marg. @ pon, 01 paź 2007 - 13:04) *
Nie byłabym taka pewna icon_smile.gif
o ile sie nie mylę to segregują te rzeczy i spora częśc idzie na szmaty



marg. ja czytam co jest napisane na tym kontenerze i wyraźnie pisze, zeby wrzucać rzeczy które są całe i nadają sie do uzytku, a moje to raczej juz takie szmaty są icon_wink.gif

Mogę owszem wystawić je w worku koło smietnika,ale po pierwsze mieszkam na Starówce i większośc koszy jest schowana w podwórkach, pod latarnie chyba mie nie wypada tego wystawić. Mogę to wywieźć do taty i tam podrzucic pod jakiś kosz, ale jakoś tak nie potrafię boję sie, że za chwile te rzeczy będą fruwac na pobliskim placu zabaw 21.gif

Dla mnie zdecydowanie powinien być osobny kontener na szmaty i juz icon_wink.gif

--------------------
Kasandra 02.04.1999r. i Aurelka 12.03.2004r. moje Okropki ;)



> reklamówki - torby
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 02:49
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama