Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
48 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia   

****####Marcowe skarby cz.3####****

, Coraz bliżej ROCZEK,coraz bliżej....:)
> , Coraz bliżej ROCZEK,coraz bliżej....:)
Mućka
śro, 14 sty 2009 - 18:27
No to jestem icon_smile.gif
Bardzo sie cieszę że Wam się zdjęcie podoba icon_smile.gif

Wiem że brakuje tam zdjęć dzieciaczków ale niestety nie posiadam aktualnych..
Jak mamuśki się pojawią to dorzucę resztę maluszków icon_smile.gif

u nas OK icon_smile.gif
Ostatnio miałam nieciekawy okres ale już lepiej.
Dlatego nie pokazywałam się na forum... Postanowiłam tez poświęcić dużo czasu Juli.. A obecność na forum jednak zajmuje troszkę czasu. Nie mówiąc o nadrabianiu zaległości 37.gif
Mniejsza o to.

Jula co dzień nabywa nowych umiejętności. Umie już coraz lepiej chodzić. Na razie za rączkę albo wzdłuż ściany ale zawsze coś icon_smile.gif i na reszcie zakumała o co chodzi z raczkowaniem 03.gif Tzn wcześniej próbowała ale kończyło sie to na tym że klękała na podłodze i chciała przesuwać obie nóżki na raz. Teraz juz wie że trzeba to robić na zmianę 06.gif
No i niestety nie jada już mleka w butelce.. 21.gif owszem mleko jako mleko je ale nie w butli. Dlatego na śniadanko i kolację jada już jak małe dziecko. Na śniadanko płatki, kanapki albo kaszki i podobnie na kolacje.
Ulubiona zupka to barszczyk czerwony. Drugie danie ulubione to udko z kurczaczka albo makaron z sosem mięsnym. Bardzo lubi buraczki, marchewkę i sałatkę wiosenną. Robię jej czasem takie cos że kroję pomidorka, ogórka, odrobinę sałaty i mieszam z ziołami i odrobiną soli morskiej. Bardzo to lubi. a najbardziej lubi taką pastę serową.. Ser biały, pomidorek, ogórek, rzodkiewka i szczypiorek. Uwielbia to po prostu. Ryby zjada pod każdą postacią. pieczone, na parze, wędzone.. też bardzo jej smakują. i ogólnie je dość sporo. Bardzo lubi między posiłkami przekąski. Np chrupki, wafle, biszkopty lub herbatniki. no i oczywiście resztę ciast i ciasteczek 03.gif im więcej czekolady tym lepsze.. hehe ostatnio dorwała pierniki w czekoladzie i zjadła 2 i płacz jak zabrałam.. Jest strasznym łasuchem jeśli o słodycze chodzi icon_rolleyes.gif

No i mała juz mnie woła...
Odezwę się jeszcze wieczorkiem bo zamierzam zagrzac tu miejsce na dłużej 08.gif
Mućka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,149
Dołączył: pią, 14 wrz 07 - 10:10
Skąd: z Wsiogrodu :)
Nr użytkownika: 16,187




post śro, 14 sty 2009 - 18:27
Post #21

No to jestem icon_smile.gif
Bardzo sie cieszę że Wam się zdjęcie podoba icon_smile.gif

Wiem że brakuje tam zdjęć dzieciaczków ale niestety nie posiadam aktualnych..
Jak mamuśki się pojawią to dorzucę resztę maluszków icon_smile.gif

u nas OK icon_smile.gif
Ostatnio miałam nieciekawy okres ale już lepiej.
Dlatego nie pokazywałam się na forum... Postanowiłam tez poświęcić dużo czasu Juli.. A obecność na forum jednak zajmuje troszkę czasu. Nie mówiąc o nadrabianiu zaległości 37.gif
Mniejsza o to.

Jula co dzień nabywa nowych umiejętności. Umie już coraz lepiej chodzić. Na razie za rączkę albo wzdłuż ściany ale zawsze coś icon_smile.gif i na reszcie zakumała o co chodzi z raczkowaniem 03.gif Tzn wcześniej próbowała ale kończyło sie to na tym że klękała na podłodze i chciała przesuwać obie nóżki na raz. Teraz juz wie że trzeba to robić na zmianę 06.gif
No i niestety nie jada już mleka w butelce.. 21.gif owszem mleko jako mleko je ale nie w butli. Dlatego na śniadanko i kolację jada już jak małe dziecko. Na śniadanko płatki, kanapki albo kaszki i podobnie na kolacje.
Ulubiona zupka to barszczyk czerwony. Drugie danie ulubione to udko z kurczaczka albo makaron z sosem mięsnym. Bardzo lubi buraczki, marchewkę i sałatkę wiosenną. Robię jej czasem takie cos że kroję pomidorka, ogórka, odrobinę sałaty i mieszam z ziołami i odrobiną soli morskiej. Bardzo to lubi. a najbardziej lubi taką pastę serową.. Ser biały, pomidorek, ogórek, rzodkiewka i szczypiorek. Uwielbia to po prostu. Ryby zjada pod każdą postacią. pieczone, na parze, wędzone.. też bardzo jej smakują. i ogólnie je dość sporo. Bardzo lubi między posiłkami przekąski. Np chrupki, wafle, biszkopty lub herbatniki. no i oczywiście resztę ciast i ciasteczek 03.gif im więcej czekolady tym lepsze.. hehe ostatnio dorwała pierniki w czekoladzie i zjadła 2 i płacz jak zabrałam.. Jest strasznym łasuchem jeśli o słodycze chodzi icon_rolleyes.gif

No i mała juz mnie woła...
Odezwę się jeszcze wieczorkiem bo zamierzam zagrzac tu miejsce na dłużej 08.gif


--------------------






Nie ogarniam tej kuwety :)
mamma20
śro, 14 sty 2009 - 20:33
Pati Oleńka prześliczna jest icon_smile.gif
Paula,skasuj jak możesz te zdjęcia z twojego postu bo już są w pierwszym poście na samym końcu jak możesz;) Buziaki dla Julci icon_wink.gif
mamma20


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 163
Dołączył: czw, 01 sty 09 - 20:10
Skąd: Gliwice
Nr użytkownika: 24,396

GG:


post śro, 14 sty 2009 - 20:33
Post #22

Pati Oleńka prześliczna jest icon_smile.gif
Paula,skasuj jak możesz te zdjęcia z twojego postu bo już są w pierwszym poście na samym końcu jak możesz;) Buziaki dla Julci icon_wink.gif

--------------------

mamma20
śro, 14 sty 2009 - 20:36
Paula To dajesz już czekoladę Julce???Ja małej nie chce dawać do 3roku gdzieś tak,dopóki nie pozna smaku słodkiego to jedyne słodkie jakie będzie znała to owoce...Ale to tylko mój pomysł i nie krytykuję żebyś się nie obraziła oczywiście icon_wink.gif hihi a od którego miesiąca wogóle można podawać czekoladę?Tak z ciekawości pytam...Fajnie że Julka tak dużo wcina,widać po niej icon_wink.gif icon_wink.gif hihi żartuje oczywiście icon_biggrin.gif
mamma20


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 163
Dołączył: czw, 01 sty 09 - 20:10
Skąd: Gliwice
Nr użytkownika: 24,396

GG:


post śro, 14 sty 2009 - 20:36
Post #23

Paula To dajesz już czekoladę Julce???Ja małej nie chce dawać do 3roku gdzieś tak,dopóki nie pozna smaku słodkiego to jedyne słodkie jakie będzie znała to owoce...Ale to tylko mój pomysł i nie krytykuję żebyś się nie obraziła oczywiście icon_wink.gif hihi a od którego miesiąca wogóle można podawać czekoladę?Tak z ciekawości pytam...Fajnie że Julka tak dużo wcina,widać po niej icon_wink.gif icon_wink.gif hihi żartuje oczywiście icon_biggrin.gif

--------------------

annjur
śro, 14 sty 2009 - 21:35
oooo ja już jestem po ćwiczonkach:)

Pati zazwyczaj Julek zostaje z tatusiem jak idę na aerobik, ale w związku z tym, że w tym
tygodniu Artek ma na 12.00 to przyjechali teście wnusiem się zaopiekować icon_smile.gif
Wróciłam o 19.20 a Julcio już był wykąpany i nakarmiony 06.gif Miła niespodzianka
mnie zastała
Oleńka cudna i co raz bardziej podobna do Ciebie icon_wink.gif

Paula
hmm.... kurcze trochę nie fajnie, że już nie je mleka modyfikowanego ...... takie zmiany to można wprowadzać dopiero w wieku 1,5- 2 lat, no ale wiesz co robisz icon_wink.gif

mamma czy ja wiem ..... uważam, że czym później tym lepiej. Opóźnia się problemy z
zatwardzeniem, próchnicą, nadwagą czy choćby "uzależnieniem" od słodkiego.
Tak małe dzieci nie potrzebują łakoci, a przynajmniej można oszukiwać czymś innym np chrupkiem
kukurydzianym czy owocem.

A wiecie co ja nie wiem cóż to za dzieciaczek obok Filipka Annmarii icon_rolleyes.gif

A mój syncio zrobił się strasznym przytulasem, ciągle chodzi za mną i tylko się przytulać chce i
całować icon_smile.gif Co chwile otwiera pyszczka i nadstawia się żeby dać mu buzi. Kochany mój szkrabik....
i jak tu jakieś dziewczynie go oddać...... kurcze chyba mi się serce złamie icon_sad.gif
Uciekam chyba spać, bo jestem wykończona....
annjur


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,268
Dołączył: pon, 16 lip 07 - 08:35
Skąd: Katowice
Nr użytkownika: 15,432

GG:


post śro, 14 sty 2009 - 21:35
Post #24

oooo ja już jestem po ćwiczonkach:)

Pati zazwyczaj Julek zostaje z tatusiem jak idę na aerobik, ale w związku z tym, że w tym
tygodniu Artek ma na 12.00 to przyjechali teście wnusiem się zaopiekować icon_smile.gif
Wróciłam o 19.20 a Julcio już był wykąpany i nakarmiony 06.gif Miła niespodzianka
mnie zastała
Oleńka cudna i co raz bardziej podobna do Ciebie icon_wink.gif

Paula
hmm.... kurcze trochę nie fajnie, że już nie je mleka modyfikowanego ...... takie zmiany to można wprowadzać dopiero w wieku 1,5- 2 lat, no ale wiesz co robisz icon_wink.gif

mamma czy ja wiem ..... uważam, że czym później tym lepiej. Opóźnia się problemy z
zatwardzeniem, próchnicą, nadwagą czy choćby "uzależnieniem" od słodkiego.
Tak małe dzieci nie potrzebują łakoci, a przynajmniej można oszukiwać czymś innym np chrupkiem
kukurydzianym czy owocem.

A wiecie co ja nie wiem cóż to za dzieciaczek obok Filipka Annmarii icon_rolleyes.gif

A mój syncio zrobił się strasznym przytulasem, ciągle chodzi za mną i tylko się przytulać chce i
całować icon_smile.gif Co chwile otwiera pyszczka i nadstawia się żeby dać mu buzi. Kochany mój szkrabik....
i jak tu jakieś dziewczynie go oddać...... kurcze chyba mi się serce złamie icon_sad.gif
Uciekam chyba spać, bo jestem wykończona....

--------------------
annjur
śro, 14 sty 2009 - 21:50
Uuuuuuu a co się stało z ząbkwymi buziami ????? icon_sad.gificon_sad.gificon_sad.gif

Ancypku ........



Kwiatów nie dam, mimo szczerych chęci.
Lecz słowa, które zostaną w pamięci,
życzę szczęścia, dużo radości i długiej szczęśliwej przyszłości.
Niech los Tobie z oczu łez nie wyciśnie,
niechaj się wszystko wiedzie pomyślnie.
Wszystko co piękne i wymarzone.
W dniu Twych urodzin niech będzie spełnione.




Ten post edytował annjur śro, 14 sty 2009 - 22:01
annjur


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,268
Dołączył: pon, 16 lip 07 - 08:35
Skąd: Katowice
Nr użytkownika: 15,432

GG:


post śro, 14 sty 2009 - 21:50
Post #25

Uuuuuuu a co się stało z ząbkwymi buziami ????? icon_sad.gificon_sad.gificon_sad.gif

Ancypku ........



Kwiatów nie dam, mimo szczerych chęci.
Lecz słowa, które zostaną w pamięci,
życzę szczęścia, dużo radości i długiej szczęśliwej przyszłości.
Niech los Tobie z oczu łez nie wyciśnie,
niechaj się wszystko wiedzie pomyślnie.
Wszystko co piękne i wymarzone.
W dniu Twych urodzin niech będzie spełnione.




--------------------
mamma20
śro, 14 sty 2009 - 21:59
annjur widzę że nie ja jedna mam takowe podejście do słodyczy u dzieciaczków??Hihi też myślę że więcej problemów przez to słodkie będzie niż dobrego dla dzieciątka,a już tym bardziej takie nadal maleństwa jak nasze,wciąż mają słaby przewód pokarmowy i wogóle...
mamma20


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 163
Dołączył: czw, 01 sty 09 - 20:10
Skąd: Gliwice
Nr użytkownika: 24,396

GG:


post śro, 14 sty 2009 - 21:59
Post #26

annjur widzę że nie ja jedna mam takowe podejście do słodyczy u dzieciaczków??Hihi też myślę że więcej problemów przez to słodkie będzie niż dobrego dla dzieciątka,a już tym bardziej takie nadal maleństwa jak nasze,wciąż mają słaby przewód pokarmowy i wogóle...

--------------------

annjur
śro, 14 sty 2009 - 22:09
Mamma a no właśnie.
A widzisz swoją ząbkową buzię ??

Aaaa i jeszcze nad moim Julkiem też nie wiem czyj to dzidziuś icon_redface.gif

Już wiem.... obok Annmariowego Filipka jest Łukaszek, a nad Julkiem ??
Też już wiem 08.gif Majeczka oczywiście 06.gif
przepraszam za zawracanie gitary icon_wink.gif

Ten post edytował annjur śro, 14 sty 2009 - 22:14
annjur


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,268
Dołączył: pon, 16 lip 07 - 08:35
Skąd: Katowice
Nr użytkownika: 15,432

GG:


post śro, 14 sty 2009 - 22:09
Post #27

Mamma a no właśnie.
A widzisz swoją ząbkową buzię ??

Aaaa i jeszcze nad moim Julkiem też nie wiem czyj to dzidziuś icon_redface.gif

Już wiem.... obok Annmariowego Filipka jest Łukaszek, a nad Julkiem ??
Też już wiem 08.gif Majeczka oczywiście 06.gif
przepraszam za zawracanie gitary icon_wink.gif

--------------------
Pati:)
śro, 14 sty 2009 - 22:13
hej dziewczyny ja tylko na sekunde bo zaraz padne ze zmęczenia.... śpiąca jestem jak nigdy.... Ja tam do czekolady też niejestem pierwsza ale jak Olka chce to jej dam ona i tak zje troszeczke a reszte wyrzuci także dużo pewnie nie zdąży zjeść bo potem już jest beee jak spadnie na podłoge i Olka juz tego niechce....
annjur dziękuje za komplement ze Olka podobna do mnie ale to prawda bo mam zdjęcie jak miałam około 2 latka to Olka jakby skóra ze mnie ściągnięta taka podobna jest icon_smile.gif hihi i dobrze będzie śliczna po mamusi hihi 03.gif 03.gif 03.gif 04.gif 04.gif 04.gif
Co do buźki ząbkowej to ja swoją mam...
Pati:)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 766
Dołączył: czw, 27 wrz 07 - 09:31
Skąd: Jawornica
Nr użytkownika: 16,331

GG:


post śro, 14 sty 2009 - 22:13
Post #28

hej dziewczyny ja tylko na sekunde bo zaraz padne ze zmęczenia.... śpiąca jestem jak nigdy.... Ja tam do czekolady też niejestem pierwsza ale jak Olka chce to jej dam ona i tak zje troszeczke a reszte wyrzuci także dużo pewnie nie zdąży zjeść bo potem już jest beee jak spadnie na podłoge i Olka juz tego niechce....
annjur dziękuje za komplement ze Olka podobna do mnie ale to prawda bo mam zdjęcie jak miałam około 2 latka to Olka jakby skóra ze mnie ściągnięta taka podobna jest icon_smile.gif hihi i dobrze będzie śliczna po mamusi hihi 03.gif 03.gif 03.gif 04.gif 04.gif 04.gif
Co do buźki ząbkowej to ja swoją mam...

--------------------


Mućka
śro, 14 sty 2009 - 22:14
po kolei według wskazówek zegarka..
1. Michałek
2. Damianek
3. Moja Jula
4. Filipek Eni
5. Paulinka
6. Maja
7. Arturek
8. Filipek Annmarie
9. Łukasz Mateczki
10. Julcia Anki
11. Olcia
12. Kacperek Kasi
13. Julek
14. Ania
icon_smile.gif
Mućka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,149
Dołączył: pią, 14 wrz 07 - 10:10
Skąd: z Wsiogrodu :)
Nr użytkownika: 16,187




post śro, 14 sty 2009 - 22:14
Post #29

po kolei według wskazówek zegarka..
1. Michałek
2. Damianek
3. Moja Jula
4. Filipek Eni
5. Paulinka
6. Maja
7. Arturek
8. Filipek Annmarie
9. Łukasz Mateczki
10. Julcia Anki
11. Olcia
12. Kacperek Kasi
13. Julek
14. Ania
icon_smile.gif

--------------------






Nie ogarniam tej kuwety :)
Mućka
śro, 14 sty 2009 - 22:19
Julka mleko zjada ale nie z butelki.. w tym problem 21.gif
a co do słodyczy to ja jej nie wtykam ot tak sobie czekolady. Ale jak ja coś takiego jem i ona chce to dlaczego mam jej nie dać? nie dostaje tego codziennie.. poza tym jak na razie oszukuję ją herbatnikiem albo chrupkami.
Ostatnio jej upiekłam biszkopta z owocami.. myślałam że połknie razem z talerzykiem... 37.gif

ja niestety musze uciekać bo po 1 padam, po 2 zaraz wraca Tom (ostatnio wychodzi wcześniej przez co wypłata będzie.. eh... 21.gif ) a po 3 Jula coś mi usnąć nie chce.. diablica mała icon_twisted.gif to do juterka

a i niestety to nie Majeczka 29.gif
Mućka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,149
Dołączył: pią, 14 wrz 07 - 10:10
Skąd: z Wsiogrodu :)
Nr użytkownika: 16,187




post śro, 14 sty 2009 - 22:19
Post #30

Julka mleko zjada ale nie z butelki.. w tym problem 21.gif
a co do słodyczy to ja jej nie wtykam ot tak sobie czekolady. Ale jak ja coś takiego jem i ona chce to dlaczego mam jej nie dać? nie dostaje tego codziennie.. poza tym jak na razie oszukuję ją herbatnikiem albo chrupkami.
Ostatnio jej upiekłam biszkopta z owocami.. myślałam że połknie razem z talerzykiem... 37.gif

ja niestety musze uciekać bo po 1 padam, po 2 zaraz wraca Tom (ostatnio wychodzi wcześniej przez co wypłata będzie.. eh... 21.gif ) a po 3 Jula coś mi usnąć nie chce.. diablica mała icon_twisted.gif to do juterka

a i niestety to nie Majeczka 29.gif

--------------------






Nie ogarniam tej kuwety :)
annjur
śro, 14 sty 2009 - 22:23
Ooooo jacieeeeee Mamma wybacz blagam.gif blagam.gif blagam.gif Kurcze Anulkę pomyliłam z
Majką. Jak ja mogłam icon_redface.gif
Zamiast się wychylać mogłam poczekać na wyjaśnienia icon_smile.gif
annjur


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,268
Dołączył: pon, 16 lip 07 - 08:35
Skąd: Katowice
Nr użytkownika: 15,432

GG:


post śro, 14 sty 2009 - 22:23
Post #31

Ooooo jacieeeeee Mamma wybacz blagam.gif blagam.gif blagam.gif Kurcze Anulkę pomyliłam z
Majką. Jak ja mogłam icon_redface.gif
Zamiast się wychylać mogłam poczekać na wyjaśnienia icon_smile.gif

--------------------
Mućka
śro, 14 sty 2009 - 22:26
Pati Olcia jak zawsze słodka 06.gif ale ja bym powiedziała że bardziej to tatusiowa córa.. 43.gif wydaję mi się że jest bardzo do niego podobna.. icon_smile.gif hehe ale pewnie jej sie jeszcze 100 razy zmieni i tak będzie podobna do samej siebie 03.gif

Ancypku no to kolejeczka
impreza.gif pijak.gif impreza.gif pijak.gif
i STO LAT ŻYCIA przytul.gif

Aniu Julka to samo co Twój Julek.. przytula się kiedy tylko się da. Wieczorkiem, jak wstaje, jak zje, jak sie bawi.. albo płacze żeby ją na rączki zabrać i się tak mocno wtula..
no i jak tu nie kochać tych naszych łobuziaków?? 03.gif sama słodycz jak się te nasze glizdeczki przytulają
Mućka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,149
Dołączył: pią, 14 wrz 07 - 10:10
Skąd: z Wsiogrodu :)
Nr użytkownika: 16,187




post śro, 14 sty 2009 - 22:26
Post #32

Pati Olcia jak zawsze słodka 06.gif ale ja bym powiedziała że bardziej to tatusiowa córa.. 43.gif wydaję mi się że jest bardzo do niego podobna.. icon_smile.gif hehe ale pewnie jej sie jeszcze 100 razy zmieni i tak będzie podobna do samej siebie 03.gif

Ancypku no to kolejeczka
impreza.gif pijak.gif impreza.gif pijak.gif
i STO LAT ŻYCIA przytul.gif

Aniu Julka to samo co Twój Julek.. przytula się kiedy tylko się da. Wieczorkiem, jak wstaje, jak zje, jak sie bawi.. albo płacze żeby ją na rączki zabrać i się tak mocno wtula..
no i jak tu nie kochać tych naszych łobuziaków?? 03.gif sama słodycz jak się te nasze glizdeczki przytulają


--------------------






Nie ogarniam tej kuwety :)
mamma20
śro, 14 sty 2009 - 23:11
ANCYPKU STO LAT icon_biggrin.gif Oby życie przyniosło ci jak najwięcej szczęścia:*:*
annjur nic się nie stało,ja nawet żadnego zdjęcia nie poznałam poza moją Anią i Julką Pauli icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif aż wstyd ale Julki zdjęcia jeszcze dziś widziałam a reszty dzieciaczków to niektórych wogóle icon_sad.gif Buziaczki dla was:*:*
mamma20


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 163
Dołączył: czw, 01 sty 09 - 20:10
Skąd: Gliwice
Nr użytkownika: 24,396

GG:


post śro, 14 sty 2009 - 23:11
Post #33

ANCYPKU STO LAT icon_biggrin.gif Oby życie przyniosło ci jak najwięcej szczęścia:*:*
annjur nic się nie stało,ja nawet żadnego zdjęcia nie poznałam poza moją Anią i Julką Pauli icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif aż wstyd ale Julki zdjęcia jeszcze dziś widziałam a reszty dzieciaczków to niektórych wogóle icon_sad.gif Buziaczki dla was:*:*

--------------------

Mućka
czw, 15 sty 2009 - 10:54
No dzieńdoberek icon_smile.gif
śpiochy wstrętne 08.gif

My właśnie ogarniamy chatkę i wybieramy się na saneczki icon_smile.gif
Pogodę mamy nawet oki. Jest dość ciepło to wybierzemy się na spacerek.
Wczoraj Jula dostała katarku icon_sad.gif ale to chyba od centralnego i zbyt suchego powietrza bo jej sie po prostu leje z nosa. Nic jej sie nie dzieje więc na chwilkę wyjdziemy..

to do zobaczonka i miłego dzionka 06.gif
Mućka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,149
Dołączył: pią, 14 wrz 07 - 10:10
Skąd: z Wsiogrodu :)
Nr użytkownika: 16,187




post czw, 15 sty 2009 - 10:54
Post #34

No dzieńdoberek icon_smile.gif
śpiochy wstrętne 08.gif

My właśnie ogarniamy chatkę i wybieramy się na saneczki icon_smile.gif
Pogodę mamy nawet oki. Jest dość ciepło to wybierzemy się na spacerek.
Wczoraj Jula dostała katarku icon_sad.gif ale to chyba od centralnego i zbyt suchego powietrza bo jej sie po prostu leje z nosa. Nic jej sie nie dzieje więc na chwilkę wyjdziemy..

to do zobaczonka i miłego dzionka 06.gif

--------------------






Nie ogarniam tej kuwety :)
sampi
czw, 15 sty 2009 - 12:15
DZien dobry.
Grypa mnie rozlozyla 21.gif Juz wczoraj cos czulam ,ale myslalam ,ze sie rozejdzie po kosciach. Ledwo na oczy patrze, a dzis o 14 mam egzaminy do szkoly, Szlag by to trafil 29.gif
sampi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 397
Dołączył: pią, 13 lip 07 - 06:19
Nr użytkownika: 15,404

GG:


post czw, 15 sty 2009 - 12:15
Post #35

DZien dobry.
Grypa mnie rozlozyla 21.gif Juz wczoraj cos czulam ,ale myslalam ,ze sie rozejdzie po kosciach. Ledwo na oczy patrze, a dzis o 14 mam egzaminy do szkoly, Szlag by to trafil 29.gif
Junona
czw, 15 sty 2009 - 12:28
ancypku wszystkiego najlepszego brawo_bis.gif
Czekoladę w tym wieku już można podawać diabel.gif
Paula ja powiem jedno na temat żywienia Julki: SUPER!!! Super, że ma apetyt, że jej jedzonko smakuje. Tak trzymaj! icon_wink.gif
Zazdroszczę śniegu diabel.gif
Junona


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,940
Dołączył: czw, 19 lip 07 - 09:06
Nr użytkownika: 15,467




post czw, 15 sty 2009 - 12:28
Post #36

ancypku wszystkiego najlepszego brawo_bis.gif
Czekoladę w tym wieku już można podawać diabel.gif
Paula ja powiem jedno na temat żywienia Julki: SUPER!!! Super, że ma apetyt, że jej jedzonko smakuje. Tak trzymaj! icon_wink.gif
Zazdroszczę śniegu diabel.gif

--------------------

annjur
czw, 15 sty 2009 - 12:47
Annamrie a gdzie to do szkoły się wybierasz??
Ojj biedulko, życzę szybkiego powrotu do zdrówka

Paula
Julcia już na saneczkach jeździ?? Super!! Ja też chciałam Julka już posadzić, ale
Artek krzywo na to patrzył no i się ugięłam icon_smile.gif

Junona to, że Ty podajesz czekoladę nie znaczy "że już można".
Każdy robi według swojego uznania. Ty to pochwalasz ja nie, ale i też nie krytykuję.
annjur


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,268
Dołączył: pon, 16 lip 07 - 08:35
Skąd: Katowice
Nr użytkownika: 15,432

GG:


post czw, 15 sty 2009 - 12:47
Post #37

Annamrie a gdzie to do szkoły się wybierasz??
Ojj biedulko, życzę szybkiego powrotu do zdrówka

Paula
Julcia już na saneczkach jeździ?? Super!! Ja też chciałam Julka już posadzić, ale
Artek krzywo na to patrzył no i się ugięłam icon_smile.gif

Junona to, że Ty podajesz czekoladę nie znaczy "że już można".
Każdy robi według swojego uznania. Ty to pochwalasz ja nie, ale i też nie krytykuję.

--------------------
mamma20
czw, 15 sty 2009 - 13:29
Co do sanek to ja się narazie jakoś boję sadzać Anulkę...Nadal mam wrażenie że ona niepewnie siedzi...a w sankach chyba nie ma pasów nie??Buziaki dla was:*
mamma20


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 163
Dołączył: czw, 01 sty 09 - 20:10
Skąd: Gliwice
Nr użytkownika: 24,396

GG:


post czw, 15 sty 2009 - 13:29
Post #38

Co do sanek to ja się narazie jakoś boję sadzać Anulkę...Nadal mam wrażenie że ona niepewnie siedzi...a w sankach chyba nie ma pasów nie??Buziaki dla was:*

--------------------

Pati:)
czw, 15 sty 2009 - 16:00
Witam!!

Ancypku Wszystkiego naj naj duuużo zdrówka i spełnienia naj skrytszych marzeń i pociechy z dzidzi impreza.gif impreza.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif 03.gif
/Ja tam nie patrze na kogoś co kto podaje do jedzenia dziciom bo każdy i tak ma swoje zdanie ja poprostu daje wszystko co Olce smakuje i nie zaszkodzi a w tym troszke czekoladki jest icon_smile.gif 06.gif nie ma co tylko zycie też trzeba czasem osłodzić hihi 03.gif 04.gif

A na sankach to Olka też już jeździła i bardzo to lubi 06.gif do wszystkiego tzreba dziecko uczyć równowagi także ale znów się powtórze "każdy ma swoje poglądy i robi jak chce" Mi tam na dworze niechce się jej trzymać na rękach jak wydziemy tylko na chwilkę tylko cyk i na saneczki 06.gif

Ten post edytował Pati:) czw, 15 sty 2009 - 16:02
Pati:)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 766
Dołączył: czw, 27 wrz 07 - 09:31
Skąd: Jawornica
Nr użytkownika: 16,331

GG:


post czw, 15 sty 2009 - 16:00
Post #39

Witam!!

Ancypku Wszystkiego naj naj duuużo zdrówka i spełnienia naj skrytszych marzeń i pociechy z dzidzi impreza.gif impreza.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif 03.gif
/Ja tam nie patrze na kogoś co kto podaje do jedzenia dziciom bo każdy i tak ma swoje zdanie ja poprostu daje wszystko co Olce smakuje i nie zaszkodzi a w tym troszke czekoladki jest icon_smile.gif 06.gif nie ma co tylko zycie też trzeba czasem osłodzić hihi 03.gif 04.gif

A na sankach to Olka też już jeździła i bardzo to lubi 06.gif do wszystkiego tzreba dziecko uczyć równowagi także ale znów się powtórze "każdy ma swoje poglądy i robi jak chce" Mi tam na dworze niechce się jej trzymać na rękach jak wydziemy tylko na chwilkę tylko cyk i na saneczki 06.gif

--------------------


mamma20
czw, 15 sty 2009 - 18:09
Muszę spróbować z tymi sankami...tylko nie wiem czy ma sens je teraz kupować jak to już prawie końcówka zimy...
mamma20


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 163
Dołączył: czw, 01 sty 09 - 20:10
Skąd: Gliwice
Nr użytkownika: 24,396

GG:


post czw, 15 sty 2009 - 18:09
Post #40

Muszę spróbować z tymi sankami...tylko nie wiem czy ma sens je teraz kupować jak to już prawie końcówka zimy...

--------------------

> ****####Marcowe skarby cz.3####****, Coraz bliżej ROCZEK,coraz bliżej....:)
Start new topic
Reply to this topic
48 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 23:58
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama