Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

mam 42 lata....zostalem ojcem - prosze o wszelkie info

> 
karmANdrzej
czw, 01 gru 2005 - 14:53
Wilele lat temu zrobilem badania nasienia...pamietam,ze wyszły fatalnie.Z komentarzem,ze plemnikow jest bardzo malo,ze sa slabe.Życie seksulane rozpocząłem 26 lat temu.Z moja byłą żona i potem z innymi partnerkami nie zabezpieczałem sie,nie unikalem dni plodnych. Uznawałem siebie za bezplodnego,chorowalem na węzły chlonne i inne przypadlości temu sprzyjające. Przyzwyczailem sie do mysli,ze nie bede mial dzieci.Moje życie zatem obracalo sie wokol mysli,ze jestem od nich wolny,ze ich nie potrzebuję. Pare miesiecy temu zakochałem sie,a moja partnerka jest w ciąży.Skad u mnie ta metamorfoza?Ta siła? Czy to sie moze samoistnie poprawić,polepszyć?Pozdrawiam Was wszystkich.Piszcie.
karmANdrzej


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: czw, 01 gru 05 - 14:31
Nr użytkownika: 4,186




post czw, 01 gru 2005 - 14:53
Post #1

Wilele lat temu zrobilem badania nasienia...pamietam,ze wyszły fatalnie.Z komentarzem,ze plemnikow jest bardzo malo,ze sa slabe.Życie seksulane rozpocząłem 26 lat temu.Z moja byłą żona i potem z innymi partnerkami nie zabezpieczałem sie,nie unikalem dni plodnych. Uznawałem siebie za bezplodnego,chorowalem na węzły chlonne i inne przypadlości temu sprzyjające. Przyzwyczailem sie do mysli,ze nie bede mial dzieci.Moje życie zatem obracalo sie wokol mysli,ze jestem od nich wolny,ze ich nie potrzebuję. Pare miesiecy temu zakochałem sie,a moja partnerka jest w ciąży.Skad u mnie ta metamorfoza?Ta siła? Czy to sie moze samoistnie poprawić,polepszyć?Pozdrawiam Was wszystkich.Piszcie.
Mika
czw, 01 gru 2005 - 16:42
to trochÄ™ ja gra w rosyjskÄ… ruletkÄ™ icon_wink.gif
kręcisz strzelasz i masz jedną szansę na...(nie wiem ile naboi wchodzi do bębenka icon_wink.gif )
sam piszesz,że wyniki były fatalne,co nie znaczy,że absolutnie wykluczały posiadanie dzieci
wystarczy zmiana trybu życia,sport,lepsze odżywianie,zmiana ubioru (tak tak -slipy i obcisłe spodnie mogą "popsuć "plemniki icon_wink.gif ) rzucenie palenia czy nawet zaczęcie brania witamin
widocznie strzelałe,strzelałeś aż wreszcie trafiłeś w 10 icon_wink.gif

nie jesteś odosobnionym "przypadkiem" -moi znajomi też długo się starali,wyniki nasienia były beznadziejne,lekarz twierdził,że bez leczenia się nie obędzie jeśli chcą mieć dzieci i bach -mają teraz dwuletnią córeczkę -cud jakiś czy co? icon_wink.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post czw, 01 gru 2005 - 16:42
Post #2

to trochÄ™ ja gra w rosyjskÄ… ruletkÄ™ icon_wink.gif
kręcisz strzelasz i masz jedną szansę na...(nie wiem ile naboi wchodzi do bębenka icon_wink.gif )
sam piszesz,że wyniki były fatalne,co nie znaczy,że absolutnie wykluczały posiadanie dzieci
wystarczy zmiana trybu życia,sport,lepsze odżywianie,zmiana ubioru (tak tak -slipy i obcisłe spodnie mogą "popsuć "plemniki icon_wink.gif ) rzucenie palenia czy nawet zaczęcie brania witamin
widocznie strzelałe,strzelałeś aż wreszcie trafiłeś w 10 icon_wink.gif

nie jesteś odosobnionym "przypadkiem" -moi znajomi też długo się starali,wyniki nasienia były beznadziejne,lekarz twierdził,że bez leczenia się nie obędzie jeśli chcą mieć dzieci i bach -mają teraz dwuletnią córeczkę -cud jakiś czy co? icon_wink.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
karmANdrzej
piÄ…, 02 gru 2005 - 13:34
dziekuje ślicznie.to potwierdza,co przypuszczałem i wiesz...rzeczywiscie tak wiele w swoim życiu zmienilem...,ze i zdrowie sie mocno poprawiło,,w ślad za tym i to:)
Wszystkiego dobrego.Andrzej
karmANdrzej


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: czw, 01 gru 05 - 14:31
Nr użytkownika: 4,186




post piÄ…, 02 gru 2005 - 13:34
Post #3

dziekuje ślicznie.to potwierdza,co przypuszczałem i wiesz...rzeczywiscie tak wiele w swoim życiu zmienilem...,ze i zdrowie sie mocno poprawiło,,w ślad za tym i to:)
Wszystkiego dobrego.Andrzej
akuka
piÄ…, 02 gru 2005 - 13:59
ech, moi znajomi zrobili wszelkie badania i jak już mieli się zacząć leczyć (on - miał podobny problem do Twojego), gdy przed samym leczeniem BACH! Ciąża! A teraz to już piękny, 1,5 letni synek! icon_lol.gif

GratulujÄ™!
akuka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,110
Dołączył: wto, 22 cze 04 - 15:40
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 1,880




post piÄ…, 02 gru 2005 - 13:59
Post #4

ech, moi znajomi zrobili wszelkie badania i jak już mieli się zacząć leczyć (on - miał podobny problem do Twojego), gdy przed samym leczeniem BACH! Ciąża! A teraz to już piękny, 1,5 letni synek! icon_lol.gif

GratulujÄ™!

--------------------
Gaga
Julka (29.08.2000r)
user posted image
Kacperek (21.02.2005r)
justin
nie, 04 gru 2005 - 17:51
witaj andrzeju,
mało jest panów wśród nas, pisz, klikaj.

ps
to chyba dobrze, że Twoja partenrka jest w ciąży, cieszysz się ???
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
SkÄ…d: a stÄ…d
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post nie, 04 gru 2005 - 17:51
Post #5

witaj andrzeju,
mało jest panów wśród nas, pisz, klikaj.

ps
to chyba dobrze, że Twoja partenrka jest w ciąży, cieszysz się ???

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
> mam 42 lata....zostalem ojcem - prosze o wszelkie info
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 05 cze 2024 - 02:00
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama