Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

utrata wechu i smaku

> 
gosiagosia
pon, 08 paź 2012 - 21:47
jestem w szoku. przeziebilam sie, wprawdzie dosc konkretnie, bo juz 3 dzien sie ciagnie, a 2 nocki byly calkowicie zarwane, bo nos mialam zapchany, oddychac buzia nie moglam, bo gardlo tez boli i dodatkowo wysuszalo sie przy oddychaniu, wiec kaszel nie dawal spac. dzisiaj kompletna tragedia, bo wlasciwie caly dzien mialam zapchane obie dziurki, dopiero traz odetkala mi sie jedna. no i bol taki, ze od ok 12stej zupelnie nic nie czuje, nie czuje zapachow ani smakow, nic totalnie nic. nawet jak nos odetka mi sie na chwile, to i tak nic nie czuje. na sile wciskalam w siebie sledzie, sardynki i nic. herbata nie wiem czy jest slodka, gorzka czy jaka. zaczynam sie bac, ze ten stan nie minie.
mialam juz powazne przeziebienia, ale nigdy nie tracilam zmyslow. bywalo, ze na chwile nic nie czulam, ze nic nie smakowalo, ale tak jak dzisiaj. psikalam perfumam, wachalam kamfore i nic. pasty do zebow tez nie czuje. czuje jedynie, ze cos piecze w jezyk tj ocet od sledzi czy cytryna, ale smaku nic.
gosiagosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,244
Dołączył: nie, 18 sty 09 - 21:40
Nr użytkownika: 24,823




post pon, 08 paź 2012 - 21:47
Post #1

jestem w szoku. przeziebilam sie, wprawdzie dosc konkretnie, bo juz 3 dzien sie ciagnie, a 2 nocki byly calkowicie zarwane, bo nos mialam zapchany, oddychac buzia nie moglam, bo gardlo tez boli i dodatkowo wysuszalo sie przy oddychaniu, wiec kaszel nie dawal spac. dzisiaj kompletna tragedia, bo wlasciwie caly dzien mialam zapchane obie dziurki, dopiero traz odetkala mi sie jedna. no i bol taki, ze od ok 12stej zupelnie nic nie czuje, nie czuje zapachow ani smakow, nic totalnie nic. nawet jak nos odetka mi sie na chwile, to i tak nic nie czuje. na sile wciskalam w siebie sledzie, sardynki i nic. herbata nie wiem czy jest slodka, gorzka czy jaka. zaczynam sie bac, ze ten stan nie minie.
mialam juz powazne przeziebienia, ale nigdy nie tracilam zmyslow. bywalo, ze na chwile nic nie czulam, ze nic nie smakowalo, ale tak jak dzisiaj. psikalam perfumam, wachalam kamfore i nic. pasty do zebow tez nie czuje. czuje jedynie, ze cos piecze w jezyk tj ocet od sledzi czy cytryna, ale smaku nic.

--------------------
Sz. marzec 2009
F. luty 2011
B.A. Aniołek 6tc [*]



...nie ma stópki zbyt małej, by nie mogła zostawić śladu...
Ewcia!
pon, 08 paź 2012 - 22:01
Minie, minie icon_smile.gif
Przy zatykającym katarze tracę węch bardzo często, nie lubię tego stanu, czuję się zagrożona icon_wink.gif bo normalnie mam powonienie wyczulone. Smak... no też tracę , chociaż aż tak mi to nie przeszkadza, ciekawe dlaczego? Zresztą, nie pamiętam dokłądnie, przytrafia mi sie to 1, max 2 razy w roku icon_smile.gif
U mnie 1-2 dni to trwa
Ewcia!


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,694
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 21:27
Skąd: raz z dołka, a raz z górki
Nr użytkownika: 423

GG:


post pon, 08 paź 2012 - 22:01
Post #2

Minie, minie icon_smile.gif
Przy zatykającym katarze tracę węch bardzo często, nie lubię tego stanu, czuję się zagrożona icon_wink.gif bo normalnie mam powonienie wyczulone. Smak... no też tracę , chociaż aż tak mi to nie przeszkadza, ciekawe dlaczego? Zresztą, nie pamiętam dokłądnie, przytrafia mi sie to 1, max 2 razy w roku icon_smile.gif
U mnie 1-2 dni to trwa

--------------------
1234
gosiagosia
pon, 08 paź 2012 - 22:25
zakropilam nos jakimis kroplami, odetkal sie calkowicie wlasciwie a nadal nic. to nie tak, ze ja tylko mam zaburzony smak, bo ja nic nie czuje na jezyku
gosiagosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,244
Dołączył: nie, 18 sty 09 - 21:40
Nr użytkownika: 24,823




post pon, 08 paź 2012 - 22:25
Post #3

zakropilam nos jakimis kroplami, odetkal sie calkowicie wlasciwie a nadal nic. to nie tak, ze ja tylko mam zaburzony smak, bo ja nic nie czuje na jezyku

--------------------
Sz. marzec 2009
F. luty 2011
B.A. Aniołek 6tc [*]



...nie ma stópki zbyt małej, by nie mogła zostawić śladu...
Annie*
pon, 08 paź 2012 - 23:18
gosiagosia ja tak mam często przy mocnym katarze, nie zawsze, ale mam. Przez kilka dni nic nie czuję, ani zapachów, ani smaku. Minie. Nic się nie martw i odpoczywaj.
Annie*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 708
Dołączył: czw, 19 sty 12 - 17:06
SkÄ…d: Katowice
Nr użytkownika: 39,116




post pon, 08 paź 2012 - 23:18
Post #4

gosiagosia ja tak mam często przy mocnym katarze, nie zawsze, ale mam. Przez kilka dni nic nie czuję, ani zapachów, ani smaku. Minie. Nic się nie martw i odpoczywaj.

--------------------

KAROLA3DAW
pon, 08 paź 2012 - 23:58
Potwierdzam ze to minie icon_smile.gif
Ja co prawda bardzo rzadko miewam az takie stany ale muszisz sobie dac czas na powrot do "normalnosci" icon_smile.gif

DUUZO ZDRÓWKA przytul.gif
KAROLA3DAW


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,141
Dołączył: pią, 23 paź 09 - 23:07
Nr użytkownika: 29,728




post pon, 08 paź 2012 - 23:58
Post #5

Potwierdzam ze to minie icon_smile.gif
Ja co prawda bardzo rzadko miewam az takie stany ale muszisz sobie dac czas na powrot do "normalnosci" icon_smile.gif

DUUZO ZDRÓWKA przytul.gif

--------------------




gosiagosia
wto, 09 paź 2012 - 12:07
dzieki dziewczyny. pozostaje mi czekac az przejdzie
gosiagosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,244
Dołączył: nie, 18 sty 09 - 21:40
Nr użytkownika: 24,823




post wto, 09 paź 2012 - 12:07
Post #6

dzieki dziewczyny. pozostaje mi czekac az przejdzie

--------------------
Sz. marzec 2009
F. luty 2011
B.A. Aniołek 6tc [*]



...nie ma stópki zbyt małej, by nie mogła zostawić śladu...
Eliszka
pią, 12 paź 2012 - 20:01
I co, przeszło?
Mi właśnie skończyło się nareszcie przeziębienie, mega przeziębienie właściwie.
Gardło, zatoki, katar kasze, masakra. Na dokładkę zapalenie ucha. I waśnie przez kilka dni nie czułam zupełnie smaku i zapachu.
Pierwszy raz mi się to zdarzyło, może taki wirus teraz nas dopadł?

Ten post edytował Eliszka pią, 12 paź 2012 - 20:02
Eliszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,973
Dołączył: wto, 20 lut 07 - 20:02
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 11,277

GG:


post pią, 12 paź 2012 - 20:01
Post #7

I co, przeszło?
Mi właśnie skończyło się nareszcie przeziębienie, mega przeziębienie właściwie.
Gardło, zatoki, katar kasze, masakra. Na dokładkę zapalenie ucha. I waśnie przez kilka dni nie czułam zupełnie smaku i zapachu.
Pierwszy raz mi się to zdarzyło, może taki wirus teraz nas dopadł?

--------------------

Eliszka,
Jan Kornel



i Hanna Faustyna

gosiagosia
sob, 13 paź 2012 - 00:30
tak przeszlo na cale szczescie. nie od razu bylo ok, ale w koncu wrocily zapachy i smaki.
ja tez dawno juz nie mialam takiego przeziebienia, a z utrata zmyslow w ogole nie pamietam, zebym miala
gosiagosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,244
Dołączył: nie, 18 sty 09 - 21:40
Nr użytkownika: 24,823




post sob, 13 paź 2012 - 00:30
Post #8

tak przeszlo na cale szczescie. nie od razu bylo ok, ale w koncu wrocily zapachy i smaki.
ja tez dawno juz nie mialam takiego przeziebienia, a z utrata zmyslow w ogole nie pamietam, zebym miala

--------------------
Sz. marzec 2009
F. luty 2011
B.A. Aniołek 6tc [*]



...nie ma stópki zbyt małej, by nie mogła zostawić śladu...
> utrata wechu i smaku
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 28 kwi 2024 - 21:00
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama